Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó - Page 4 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 4 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:47 am

Megvakartam a fejem. Végül úgy döntöttem, hogy lefekszem ezért lefeküdtem.
// Nah jó 8 Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:50 am

Mera ásított egyet, majd ő is aludni ment.
// Jó éjt Smile //
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 8:13 pm

Sam kinyitotta a szemét. A nap már magasan járt az égen.
- De jót aludtam.- nyújtózkodott egyet, majd felpattant és szétnézett. Kavarasék épp valami ehetőt kerestek a földön. Nem messze a kialudt tűztől Meráék feküdtek.//gondolom, egymás mellett fekszenek Razz//
Sam megörült, és boldogan ugrott rájuk.
- Jóóóóóóreggelt! - kiáltotta, majd nézte őket. - Ideje felkelni! Hétalvók!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 9:47 pm

- Hm? - nyitotta ki a szemét Mera. Álmosan nézett Samre, aztán lehunyta.
- Csak még öt percet.... - Túl fáradt volt ahhoz, hogy felkeljen. Fejére húzta a takarót, és motyogva hozzátette. - túl jó álmom volt.
* És lesz is,amint visszaalszok. *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 12:40 am

- Ne már ehhez túl korán van... mondtam és vissza akartam aludni...
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:38 pm

Sam felállt és csípőre tett kézzel nézte őket.
- Lusta népség! - mormolta maga elé, majd lehúzta róluk a takarót.
- Ti most tényleg ennyire aludni akartok? Mit csináltatok az éjjel? - kérdezte kiváncsian, aztán vigyorogva hozzátette.
- Aki éjjel fent bír lenni, az nappal is legyen talpon. Amúgy éhes vagyok. -Odalépett Merához, és megrázta.
- Hallod? É-H-E-S!- majd odalépett Assadarhoz és neki is elmondta ugyanezt.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 2:56 pm

// Nem hagyod pihenni itt az embert ... elfet XD//
Mera a takaró után nyúlt, de nem találta.
* Phu.... Leütöm! * - gontolta mogorván, mikor a lány felrázta. Felült, és a lányra nézett.
- El! Miért nem hagysz aludni? Te szépen aludtál, míg én... - csodálkozva vette észre, hogy a nap már rég felkelt. - Jé, már így elszaladt az idő?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 3:25 pm

Fáradtan fel kelek. Megdörzsölöm a hátam és ásítok egyet.
- Hát úgy látszik elaludtunk egy kicsit! - Mondtam, majd elnevettem magam.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 10:11 pm

-Csak egy kicsit? - kérdezte méltatlankodva Sam. - Hát a kicsi az nem ez. Ez nagy, sőt óóóóóóóriási.
Aztán kíváncsian hozzátette.
- Hol voltatok tegnap? Mert mikor felébredtem nem láttalak titeket.
Észrevette Mera mellett a kék ruhát.
- Nem is vetted fel? - kérdezte kicsit megsértődve.
* Ezért aztán idehozathattam. * - gondolta szomorúan. Felkapta a ruhát és ekkor vette észre, hogy össze van kötözve a nyakánál.
* Ezek szerint mégis volt rajta.* - Assadarra Sandított, és elvigyorodott.
- De komolyan, mit csináltatok az éjjel? Amit apu és anyu szokott éjjel? - kérdezte kíváncsian. - Birkóztatok?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 10:22 pm

- De hogy is! - Kiáltottam elvörösödve. Még ilyet! Ilyenekről gondolkodni!
- Mi csak sétáltunk! Egyébként semmi se történt... - Mondtam és elhallgattam.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 10:30 pm

- Anyuék is mindig ezt mondták. - válaszolt ravaszul.
- És merre sétáltatok? Hmmmmmmmmm??????? És engem miért nem vittetek? Én is szeretek sétálni.
* Legközelebb én se hívom őket. Razz * - durcázott. Hát igen, ilyenkor túlságosan előjön a gyerek éne.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyPént. Aug. 19, 2011 11:47 pm

// Bírkóztatok XD hát ez nagyXD BehalokXD //
Mera felnevett.
* Birkózni... Hát ez aztán a megnevezés... * - gondolta mosolyogva, de jobban belegondolt és elvörösödött.
- Igen, semmi se történt... - jegyezte meg halkan.
* Áááá, ez a sok kérdés! *
- Hát a folyó partján, ugye Assadar? - nézett rá mosolyogva. - És azért nem vittünk, mert a nyúl szőrös és nem borotválkozik. De ha ez nem kielégítő válasz, akkor azért, mert éppen aludtál.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 12:18 am

Bólogattam.
- Igen, azért mert a nyúl... nem borotválkozik?! - Kérdeztem meglepetten.
- Jah igen azért nem vittünk, mert aludtál... különben ha engem kérdezel én nem sokra emlékszem a tegnapi napról! - Mondtam nevetve.
- Úgy, hogy semmiről se maradtál le! - Mondtam bodogan.
~Kivéve, hogy harcoltál és megkérted Mera kezét, továbbá alakítottál egy csapatott... egy este alatt és tényleg nem maradtál le semmiről~ - Gondolta az I. Assadar
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 3:20 pm

* Szóval azért mert aludtam? * - szúrós szemmel nézett rájuk, közben azon gondolkodott, hogy igazat mondanak e. Aztán megvonta a vállát és elvigyorodott.
- Rendben, hiszek nektek. - a kezében lévő ruhát belerakta a kis batyuba, amiben a madarai hozták.
- Mit jelent az, hogy " a nyúl szőrős és nem borotválkozik"? - nézett hol Assadarra, hol Merára. Kiváncsi volt. Ezt még nem hallotta eddig.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 5:34 pm

- Sajnálom, de én se tudom! -Mondtam majd elnevettem magam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 8:20 pm

Mera most hogy belegondolt, ő sem tudta, hogy mit jelent. Csak úgy jött. Elvigyorodott.
* Na akkor ezt nem is kötjük az orrukra. * - gondolta, majd fogta a takarót és a lány kezébe nyomta.
- Köszi -mosolygott rá majd egy puszit nyomott az arcára.
* Olyan jó kedvem van. * - mosolygott magában.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 21, 2011 9:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 8:36 pm

Elkomorodtam.
~ Ő se tudja...~ - gondoltam magamban.
~ és ő maga találta ezt ki... legalább tudná, ha kimondta~ - Majd erre elvigyorodtam. Hát igen... ilyen az én formám...
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:37 pm

Arruz úgy gondolta, ma talán nagyobb sikerrel tudja harcra csábítani Merát. ÉS ha legyőzi, akkor... nos, addigra kitalál valamit. Boldogan jött ki a fogadóból, és a folyóhoz sietett. Remélte, hogy még ott vannak. És miaz hogy! Bár a csapat bővült azzal a flúgos csajjal, aki a falnak ment.
- Helló!- mosolyogva lépett közelebb, majd Merára nézett.
- Mostmár van kedved harcolni? - kérdezte kiváncsian. - A feltételek ugyan azok.
* Légysz, mond, hogy igen! * - fohászkodott magában.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:50 pm

Mera a jövevényre nézett.
* Jaj, isten, már megint? * - húzta el a száját.
- Miért akarsz ennyire nagyon veszíteni? - vigyorodott el a kérésén, majd bólintott.
- Legyen, de számíts arra, hogy nem olyan könnyű dolgod lesz.
* Már úgyis hiányzott egy kis harc. * - Ránézett Assadarra és Elyonra.
* Remélem nem szállnak be. Jó lenne egy kicsit egyedül harcolni. *
A cuccaihoz lépett, és elkezdte magára aggatni a páncélját és a kardjait. Aztán megfogta Arruz karját és átteleportált a folyó túloldalára.
- Itt jó lesz, ugye? - kérdezte, majd elővette a szablyát, és néhány lépést hátrált.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:01 pm

Örült, mikor Mera igent bólintott.
* Ezaz! * - kiáltott fel magában, de kivülről nem mutatta ezt. Annyira.
Assadarhoz fordult.
- Te és ez a lány,akkor nem avatkozzatok bele, oké? - akart még valamit mondani, de nem tudott,mert Mera elteleportált vele.
A célhely színen körülnézett.
* A folyó túloldala? Az is jó! * - mosolygott, majd ő is kardot húzott, és a lányhoz szökkent. Gyors volt. Suhintott egyet a kardjával, egyenesen a lány válla felé.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:13 am

Sóhajtottam.
- Remélem nem lesz baja! - Mondtam kicsit aggódva. Majd néztem ahogy elteleportáltak és láttam, hogy elkezdődött a harc.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:48 pm

Mera látta, hogy jön, és méghozzá gyorsan. Egy másodpercig elgondolkodott, majd vigyorral az arcán két kezébe fogta a kard markolatát. Egyik lábát hátra csúsztatta, kardját viszintesbe helyezte. Még épp időben. Arruz kardja a válla helyett a szablyájának lapjára csapott.
- Azt hittem szükséges lesz két kézzel megtartani a kardom. De ez semmiség. - elengedte az egyik kezével, és elkezdett tűzgömböt idézni. Aztán meggondolta magát. Túl hamar nyerne. Ahelyett inkább kardjával kicsapott oldalra, magával sodorva ellenfelét is. Aztán egy jól irányzott rúgással megajándékozta az oldalát.
- Heh, mondom én, túl könnyű falat vagy.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:19 pm

- Hm, gondoltam, hogy kitudod védeni könnyű szerrel. - vigyorgott rá, és a szemét nézte.
* De szép szemed van. * - gondolta. Talán ezért sem vette észre, hogy Mera elengedi egyik kezével a kardot. Bár hallotta. Meglepte az, amikor kicsapott oldalra.
* Basszus. * - gondolta, miközben próbálta visszanyerni az egyensúlyát. Nem volt könnyű, mert még egy rúgást is kapott ajándékba. De azért megcsinálta. Nem kellett sokat gondolkodnia, hogymit tegyen. Vigyorral az arcán megfogta Mera lábát, és és megrántotta, mire a lány elesett. Kardját a lány nyakához szegezte.
- Győztem. - jelentette ki, bár nem volt benne biztos, hogy tényleg így van. Elvégre Meráról volt szó, aki elég erős, vagyis ezt mondta Assadar.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptyKedd Aug. 23, 2011 11:31 pm

Mera érezte a lábán a másik kezét és azt a rántást is, ami miatt a háttal földre zuhant. A nyakának szegezett kardot nézte.
- Így kell bánni az állítólagos szerelmeddel? - kérdezte vigyorogva.
* Nem akartam ehhez folyamodni, de ha már így alakult. D
emilitarisatio * - mondta ki a varázslatot, mire Arruz kardja messzire repült.Mera kihasználta a hiú csodálkozó pillantását a kardja után, és mögé teleportált.
- Nicsak, repülő kard. - vigyorgott rá a fiúra, majd kardját a nyakának szegezte.
- Ezzel győztem is.

Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 EmptySzomb. Aug. 27, 2011 10:03 pm

Arruz valóban meglepődött, mikor a kardja messzire repült.
- Basszus. - szitkozódott egyet, mikor a kardot a nyakán érezte. De hamar reagált. Megragadta marokra a pengét, mire a vére kiserkent. De ez sem érdekelt. Maga mellé rántotta a lányt, majd egy gyors mozdulattal kicsavarta a karjából a kardot. Miközben a kezével szorosan tartotta, feloldotta a varázslatot.
- Nem hinném, hogy nyertél. - mosolygott majd elengedte és a kardhoz teleportált. Felkapta a földről. Merára nézett. Előszedte a tőrét és a lány felé dobta, aki reményei szerint még mindig meglepődötten állt. A tőr pontosan az arcánál repült el, lenyisszantva egy jó nagy adag hajat + megsebezve az arcán. Aztán vigyorral az arcán ott termett.
- Ezzel kész is volnánk. - mosolygott rá, majd megcsókolta a lányt, miközben annak a nyakához szegezte " x " alakban a két kardot. - Nyertem.
- Szóval ma az enyém vagy. - felnevetett, majd szablyáit földre ejtette, és elkezdte lefejteni a lány páncélját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: