Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó - Page 2 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 2 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:08 am

Mera lefröcskölt, így nekem is vissza kellet fröcskölnöm. Hiába a móka a móka! Aztán hirtelen eszembe jutott hogy rajtam is páncél van, így gyorsan kiszaladtam és levettem. A pólómat levettem de a többi ruha mind rajtam maradt. Végül beugrottam a vízbe majd megint lefröcsköltem Merát.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:15 am

Élvezte a játékot. Amikor Assadar kiment a partra, és levette a páncélját és a polóját, csodálattal nézte a felsőtestét. Furcsa gondolatok kavarogtak benne. Kicsit megrázta a fejét, majd elvigyorodott.
Amint visszajött újból kezdődött a játék. Mera visszafröcskölt, aztán lebukott a vízalá, és Assadarhoz úszott. Pontosan előtte bukkant fel. Ránézett.Kezét kinyújtotta, és végigsimitott a mellkasán.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:27 am

Láttam, hogy Mera a mellkasomat nézi. Biztos voltam benne, hogy a hegekre figyelt rá. A kezem végig simítottam a haján és elmosolyodtam. Nem tévedtem tényleg gyönyörű haja van. Ezek a percek gyönyörűen teltek. Végül a hold fénye, megcsillantotta a vizett. Gyönyörűen verte vissza a hold fényét a víz és így a haját megvilágította a hold.
- Mintha egyre gyönyörűbb lennél! - Mondtam mosolyogva.//Na de én most megyek lefeküdni úgy, hogy jó éjszakát!Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:38 am

Mera elpirult. Ennyi bókot egy napra! Zavarában Assadar melkasához bújt, miközben valami köszönöm félét motyogott.
Miután kicsit lenyugodott, ujjait finoman végighúzta az egyik hegen. Elmosolyodott. Kezét most a fiú nyaka köré fonta.
- Assadar... szeretlek. - mondta kedvesen, majd lágyan megcsókolta.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 5:04 pm

Visszacsókoltam amikor is hirtelen eszembe jutott egy ötlet. Kiszálltam a vízből és letéptem egy közelben lévő virágot. Hirtelen eszembe jutott, hogy mit mondott apa amikor megkérdeztem tőlük, hogy anyának a kezét, hogy kezét kérte meg.
- Hát ez elég hosszú történet... - Válaszolta apa dühösen. Úgy láttam, hogy nagyon kerüli a témát.
- Tudod fiam, apád amikor megkérte a kezem, egyszerűen lefagyott! - Válaszolta nevetve az anyám.
- úgy, hogy mielőtt megkérnéd valakinek a kezét gyakorolj! Ne, hogy úgy járj mint az apád. - Majd átölelt.
Elvigyorodom. A növényt kitépem.
- Hozzám jönnél feleségül? - Kérdeztem a virágot. Nem nagyon értem, hogy miért kértek meg erre, de a jövőben nem akarok úgy járni mint az apám... Az ciki lenne.... Majd vissza mentem és beleugrottam a vízbe. Oda úsztam Merához és átadtam a virágot neki.
- Sajnálom, most csak ezzel szolgálhatok... - Mondtam nagy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 5:43 pm

Sam a folyó felett repült. Csodálkozva vette észre, hogy valamik, vagy inkább valakik a folyóban vannak. Lentebb ereszkedett és ekkor vette észre, hogy Meráék azok.
A parta repült, pontosan azután, hogy Assadar visszament a vízbe Merához. Elvigyorodott, aztán futni kezdett feléjük. Szaladás közben felvett egy másik alakot. Rövid, barna haja volt, zöld szemmel párosítva. Vékony szörmeruha takarta a testét. Alig nézett ki 10 évesnek.
- Assadar! - ugrott rá a fiúra hátulról. - Szia! Hiányoztam? Azott egy virág a kezedben? Miért van a kezedben? És miért nyújtod Mera felé? Ó, tényleg! Szia Mera! Jé, hol a páncélod? Tényleg, Assadar és a tied? Hm? Hm? Hm?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 6:26 pm

Elvörösödtem amikor Elyon bejött a vízbe. Így még nem látott együtt Merával, ezért egy kicsit izgultam, hogy mit bogozott ki ebből.
- Hát ez elég hosszú történet... - válaszoltam egy kicsit félénken.
- Bár nem két másik emberrel voltál?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 7:05 pm

- De, velük voltam, de azt hiszem zavartam a randijukat. - vigyorodott el, majd arrébb úszott. - Meg nem is voltak olyan nagyon szimpik.
Merára nézett, majd Elyonra, aztán felnevetett.
- Azt hiszem itt is zavarok egy randit. De azért maradhatok ugye? - kérdezte kiváncsian.
* Hihi, tudtam, hogy összejönnek. * - elégedett volt a művével. - * Már csak arra kéne rávenni őket, hogy csókolózzanak. Mert hogy én nem láttam még, az is biztos. *
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 9:35 pm

Mera csodálkozva nézte, hogy Assadar mit csinál. Nézte, hogy kitépi a virágot, és valami olyasmit kérdez tőle, hogy hozzámenne e. A virágtól. Mikor látta, hogy jön visszafele, szájához emelte a kezét, hogy ne lássa, hogy vigyorog. Aztán csodálkozva bámult a virágra. Nyúlt volna érte, mikor El hangját hallotta. Elvörösödött. Lebukott a víz alá.
* Mikor ért ide? * - gondolkodott el egy pillanatra, de nem jutott neki eszébe. Mivel úgy gondolta feltűnő lenne, ha sokáig lenne lent, így feljött a felszínre.
- Elyon te olyan vagy mint egy postás. Mindig akkor jössz, mikor nem számítanak rád. - hirtelen eszébe jutott valami.Felnevetett. - Erről az jutott eszembe, hogy régen postás akartam lenni. Csak anyám lebeszélt róla.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 10:01 pm

SAm elviyorodott.

- Jobb is hogy lebeszélt, nem állt volna neked jól az egyenruha. - felkacagott, mert elképzelte Merát a ruhában, oldalán a táskával.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyHétf. Aug. 15, 2011 10:06 pm

Mera Elre nézett. Gonoszan elvigyorodott, majd lefröcskölte a lányt.
- Nesze neked. - majd Assadarnak is adott egy adagot.
- Hogy te se maradj ki.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 12:08 am

Sam felkacagott. Rég játszott már így. Visszadta a löketet Merának, majd Assadart is megajándékozta egy jó adag vizzel. Aztán Merát vette célba, és játékosan a víz alá nyomta.
- Juhééééé! - kiálltott fel boldogan.
* Hogy nekem ez mennyire hiányzott. * - gondolta nevetve. - * Egy kis önfeledt móka. *
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 1:35 am

Sam lenyomta Merát a víz alá.
* Húúú. Te... * - mosolyodott el a víz alatt, majd megragadta Sam lábát, és lerántotta maga mellé a vízbe. Intett a lánynak a víz alatt, majd felúszott a felszínre.
- Huh! - vett egy mély levegőt. Elvigyorodott. Még soha sem volt ilyen boldog mint most, Talán azért is, mert anyja túl szorosan fogta.
Felkacagott, mikor Sam felbukkant, és azt kiáltotta, hogy "juhééé".
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 1:46 am

Merán és Elyonon nagyokat nevettem. Végül úgy döntöttem, hogy én is beszállok, így mind kettőjüket belenyomtam a vízbe. Majd én is alábuktam. Végül nevetve, jöttünk fel a vízből és végül is, jól éreztük magunkat.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 1:52 am

Mera nyújtózott egyet, majd a part felé úszott. Kezdett fáradt lenni. Amikor kiért, leült a fűbe, nem is törődött ő azzal, hogy vizes. A többieket nézte a vízben. Látszott rajtuk, hogy jól érzik magukat.
Merát kirázta a hideg. Azért mégis csak vizes lett.
* Ilyenkor nincs tartalék ruhám. * -gondolta magában, majd összehúzta magát.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:03 am

Meglepődtem, hogy Mera kiment a vízből és végül leült. Láttam rajta, hogy fázik, így én is kijöttem a vízből és elkezdtem gondolkozni. Végül eszembe jutott valami. Pár percre elmentem míg nem végül meg nem találtam amit akartam. Pár fadarab volt. Felvettem és oda vittem Meráékhoz. Használtam az Ignis Orbis varázslatot és meggyújtottam a fát. Végül Mera mellé ültem.
- Jó lesz így, vagy keressünk egy olyan helyet ahol megszállhatunk egy napra? - Kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:11 am

Rámosolyogtam, mikor láttam, hogy tüzet rak.
Köszi, de jó lesz így is. - kicsit közelebb bújt, hozzá, majd megpuszilta.
* Bár legutóbb azt modtam, nem kap többet. *
- Nem fázol? - kérdezte tőle kiváncsian. - Mármint... nincs rajtad póló. Nem mintha engem zavarna...
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:17 am

- Túl élem.. - Válaszoltam hanyagul. Azért átöleltem és elkezdtem gyorsan simogatni.
- De te látom, hogy még így is fázol! - Mondtam nevetve. Remélem nem fázik meg... Talán mégse volt jó ötlet, hogy beledobtam a vízbe?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:24 am

-Akkor jó. - mosolyodott el. Érezte, hogy Assadar megpróbálja felmelegetíteni. Fejét a fiú vállára hajtotta. Már nem is fázott annyira.
- Így olyan jó! - suttogta maga elé. Lecskuta a szemét és élvezte a tűz melegét, és Assadar közelségét.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:31 am

Láttam, hogy Mera becsukta a szemét és élvezte a tűz melegét. Én eközben Elyonra figyeltem, nehogy valami butaságot csináljon. Végül ásítottam egy nagyot.
~ Kezdek elfáradni~ - Mondtam magamban.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:45 am

Mera hallotta, hogy Assadar ásít egyet. Kinyitotta a szemét, és ránézett. Látszott rajta, hogy fáradt.
- Álmos vagy? - kérdezte tőle.
* Ha így alszik el, fájni fog mindene. * - gondolta.
Elvigyorodott, majd finoman hátranyomta a fiút és megcsókolta.
- Jóéjt csók. - magyarázta.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:50 am

Visszacsókoltam.
- Neked is kellet egy jó éjt csók! Nem fekszel le? - Kérdeztem. Bár kicsit álmos voltam így behunytam a szemem. Pár perc múlva aludtam is..
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:59 am

-Nem. - válaszolta, de nem volt biztos abban, hogy Assadar hallotta e. Felült, és szemével Samet kereste.
* Remélem itt van valahol. Nem kell az nekem, hogy valami baja legyen. * - pillanatokon belül rátalált. Elmosolyodott.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 3:35 am

// Olyan filmet néztem^^ Most lett vége:D//
Sam még egy kis ideig játszott a vízben, de megunta és kijött. A parton lefagyott. Mera épp akkor döntötte le Assadart. Elvörösödött.
* Na nesze nekem! Csak kívánom kellett, hogy őket így lássam, és most tessék. * - még nézte őket egy darabig, majd megfordult. Unalmában tiszta ruhát "varázsolt" elő magának, majd eszébe jutott, hogy talán Merának is jól jönne egy száraz ruha. Gondolkodott, hogy mit tehetne ez ügyben, mikor eszébe jutott a ruha,amit még Khalvarban adott neki.
~ Kavaras. ~ hívta magához a varját. Tudta,,hogy eltart majd egy ideig, mire ideér. Így megfordult, és elindult a tűz felé. Mera ekkor már őt figyelte.
Leült mellé a tűzhöz. Örült, hogy van egy kis melegség is. Teljesen átfagyott a víztől, és csak most vette észre, hogy remeg. Közelebb húzódott a tűzhöz. Az alvó Assadart nézte.
- Szereted? Bár tudom, hogy szereted. - kérdezte kiváncsian, és elvigyorodott. - Mindig is tudtam, hogy összeilletek.
Ásított egyet.
Kavaras és még néhány ismerős varjú 10 perc alatt ért oda hozzájuk egy -egy kis batyúval a csőrükben. Samhez repültek és az ölébe dobálták a batyut.
~ Köszönöm, Kavaras, Relaia, Shuliel és Amo. ~ mosolygott rájuk, majd belenézett az egyik batyuba. Egy takaró volt benne, ahogy a másikban és a harmadikban is. Az utolsóban a kék ruha volt.
Felpattant, és kivette az egyik takarót, és Assadarra terítette. Aztán a kékruhát egy másik takaróval együtt Mera kezébe nyomott. Az utolsó plédet maga köré csavarta, és lefeküdt a tűzhöz. Pár percig még nézte azt, majd elnyomta az álom.
Kavarasék pedig átvették az örzést a tűz és az álmuk feledt. Remélték, hogy Mera is hamar lefekszik aludni, főként azért, hogy Sam nyugodt legyen másnap, hogy a sötételf is aludt valamennyit.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 6:51 pm

Mera örömmel vette el a száraz ruhát és a takarót. A takarót otthagyva, kicsit távolabb ment a tűztől. Megdöbbenve vette észre, hogy a ruha, amit kapott, az az, amit együtt vettek Ellel. Aztán vizes ruháit lecserélte a szárazra. Elmosolyodott. Legalább ez melegebb.
Visszament a többiekhez. Látta, hogy El is alszik, és a madarak, amik a cuccokat hozták, őrködni kezdtek.
Assadarhoz ment, és ráterítette az ő takaróját, mivel a fiún vizes ruha volt, Merán pedig száraz. Melléült, és egy darabig nézte még a tüzet, utána a varjakra nézett.
- Heh, azt várjátok, hogy aludjak mi? - vigyorgott rájuk, majd ásított egyet. - Hát, jó, úgyis álmos vagyok.
Ezzel hátradőlt, és lehunyta a szemét. Pár perc múlva már el is nyomta az álom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: