Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Borzongás erdeje EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Borzongás erdeje EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Borzongás erdeje EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Borzongás erdeje EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Borzongás erdeje EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Borzongás erdeje EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Borzongás erdeje EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Borzongás erdeje EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Borzongás erdeje EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Assadar
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Blaide
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Syla Breeze
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Terax Inferno
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Issle Iumi
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Tira
Borzongás erdeje I_vote_lcapBorzongás erdeje I_voting_barBorzongás erdeje I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Borzongás erdeje

Go down 
+2
Kalona
Caralden Yosa
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyHétf. Május 10, 2010 9:48 pm

Az erdő, mely hátborzongató látványt nyújt. A legtöbb jó tulajdonságú, tiszta szívű lény be sem merészkedik ide, sőt még az emberek is félnek megközelíteni. Úgy hiszik, elátkozták. Úgy tartják, aki belép ide, az sosem tér vissza, ha mégis, akkor rémálmok fogják gyötörni. Rémisztő hangokat hallatnak a baglyok, akár egy halott éneke, s nincs fény, mely átfúrná magát a sötét lombkoronákon.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptySzomb. Május 15, 2010 11:45 pm

Szabadság. Végre szabad vagyok. Hollómás gyermekeim most úgy keringtek körülöttem mint akik arra várnak, hogy megetessék őket. Egyenlőre úgy döntöttem megpihenek a közeli pataknál. Leültem az egyik sziklára és cseppet sem zavartattam magam az "ijesztő" hangok hallatán. Hiszen akár úgy is mondhatnám a félelem az elemem. Nem árthat nekem. Gyermekeim elmentek, hogy keressenek maguknak egy megfelelő áldozatot. Minél gyengébb és minél közelebb áll a halálhoz annál jobb. Én úgy éreztem hihetetlen energiák szabadultak fel bennem, hiába ha valaki év ezredik pihen igazán feltöltődik. E mellett a most kapott energia mérete is igazán tetemes volt. Így hát nem panaszkodhatok. Egy kis üldögélés nem árt, aztán meg kell találnom a hitvesem. Minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:03 am

Issle a borzongás erdeje felé vette az úticélt, de hogy minek, azt nem tudja. Úgy tartotta, ha már megbukott a mennyekben, akkor itt töltheti az idejét... úgyis kárhozatra szenvedett. A bűne: gyilkosság. Vérbe mártotta a kezét. Valójában, inkább mondhatni, hogy Issle nem volt mindig az az angyali kislány, akit érdekelt az emberek védelme, mindig is vadóc volt, olyan, aki szeret másokat a bűnbe vinni. Talán ezért lett most bukott, ezért tagadták ki, s ezért tiltották el tőle az összes angyalt... már nem érintkezhet velük többet. Hisz lepaktált az ördöggel... illetve egyesek ezt állítják odafönt. És valahogy így is van. Most, ahogy éppen sétált - mert nem vette igénybe szárnyait, inkább eltüntette azokat - a messziségből egy alakot vélt felfedezni. Igen, tisztán látta, hogy ott ül valaki a patakhoz közel, egy sziklán. És... meg kell hagyni, elég sármos fiatalember volt, az ilyen fajta nők, mint Issle, könnyen rátapadhattak volna, mint légy a cukorra. Hisz már csak így a külseje miatt is minden nő a lábai előtt hevert volna... és még más helyeken is, ahol ez a férfi ott van. Bár Issle mégis inkább elbújt egy fa mögött, mert erős energiát vélt felfedezni, amint az felé áramlik az ismeretlen testéből. S annak ellenére, hogy ismeretlen volt, mégis olyan ismerős volt az energiája. Mintha... találkozott volna vele, vagy hallott volna róla. De nem tudott rá visszaemlékezni... bár most, ahogy itt állt, lába arra se méltatta, hogy továbbinduljon, vagy elmeneküljön. Egyszerűen le se bírta venni szemét a személyről.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:13 am

Elmosolyodtam majd felkeltem és a folyó partjához sétáltam. Leguggoltam és felfedeztem a tükörképem. Belemártottam a kezem a vízbe így felkavarva a part szélénél nyugalomban lévő vizet. Ekkor holló vartyogás töltötte meg a viszonylag csendes perceket. Néhány gyermekem visszatért. Az alakjuk most nem volt láthatatlan mert erősebbek voltak mint valaha, hiszen apjuk visszatért. Az egyik gyermekem a vállamra szállt és belemélyesztette a karmait a vállamba. Előrehajolt és kitátotta a csőrét. Felé nyújtottam a kezem, hogy átadja a csőrében lévő energiát. Miután ezt megtette felrepült az égbe és elszállt. Az energiagömböcskét nézegettem amíg az eggyé nem vált a bőrömmel és egyszerűen el nem tűnt a tenyeremben. A vállamon keletkezett seb már el is tűnt, nyomtalanul.
-Ki vagy?-Kérdeztem határozottan. Nem fordultam hátra továbbra is a tükörképemet bámultam azon gondolkodva merre folytassam utam. Az idegen jelenlétét már egy ideje éreztem de úgy gondoltam inkább rákérdezek kihez van szerencsém. A Hallómások a faágakra szálltak és figyelték minden mozdulatom.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:23 am

Issle nézte, ahogyan valamilyen holló száll a fiú vállára, aztán egy energiagömböt ad át neki, és ahogyan az a bőrébe olvad. Kicsit megszeppent ettől, de továbbra sem tűnt el. S talán ez lett a veszte... azt hitte, a fiú nem veszi majd észre, de ehelyett egyenesen egy kérdéssel támadta le. Ki ő? Nos... ki ő? Most elő kellene bújnia rejtekéből? Megijedt. De... ha megpróbálna elmenekülni, azzal csak magára keltené a figyelmét, és a fiú pedig ráuszítaná a hollóit... már, ahogyan ő elképzeli. Így, azért mégis csak az lett volna a helyes, ha megmutatkozik. Erőt vett magán, lassan vette a levegőt, majd ugyanúgy fújta ki, s az utolsó lélegzetvétele talán egy sóhajnak tűnt. Előbújt a fák mögül, s kecses őzlábaival 5 lépést tett előre lassan, amíg legalább 3-4 méterre nem volt a fiútól. Még egy ideig csak állt, s tétovázott a válasszal. Nem jött belőle ki semmilyen hang sem. Aztán... hirtelen.
- Issle...Iumi. - azonban azt már nem igen merte megmondani, hogy honnan származik, s milyen fajba tartozik. Remélte, erre magától is rájön a fiú. Egyszerűen csak hátralibbentette haját, ezzel egy illatfoszlányt elküldve "partnerének", hátha ebből megérzi jobban, hogy ki, s mi ő.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:33 am

Amint megéreztem az illatot...nő. Dühös lettem, oldalra fordítottam a fejem és a szemem sarkából szemügyre vettem a jövevényt. És amint végigmértem angyali arcát, csodás testét a dühömet nyomban elnyomta a fékezhetetlen vágy. Gyorsan elkaptam a tekintetem és felegyenesedtem. Megfordultam majd a lányhoz sétáltam, elég közel hozzá. Egy sunyi mosoly kíséretében megszólaltam.
-Szóval az vagy ami én. Én voltam az első és látom követtek egy páran.-Mondtam elégedett mosolyra váltva.
-Issle Iumi mit követtél el, hogy a tanács a kárhozatba taszított?!- Kérdeztem játékos hanghordozással. Nehezemre esett nem megérinteni és nem megcsókolni. Azt akartam, hogy az enyém legyen csak az enyém, azonnal! De egyenlőre sikerült megfékeznem a bennem dúló vihart.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:48 am

Iss elmosolyodott halványan, amikor a fiú megérezte, hogy mi ő. De egy negyed lépést meghátrált, amikor a fiú túl közel lépett hozzá. Mikor szemeibe nézett, ő is mélyen a szemeibe nézett... és ekkor ötlött be neki, mintha egy villámlás lett volna... hogy ki is az, akivel most szemben áll. Akiről legendák szólnak. Ennek fejében mégsem menekült el... már miért tette volna, ha egy bukott angyal, aki körülbelül olyan, mint ő? Mert, ha úgy adta volna Anamúr, vagy más isten, istennő, nem születhetett volna eleve angyalnak bűneiért. Tettei megbocsáthatatlanok.
- Lepaktáltam az ördöggel. Vérbe mártottam a kezem. S kitagadtak. Száműztek. Nem érintkezhetek az égi angyalokkal... soha többé már. - hisz így van ez, az ördöggel cimborált. Mondhatni inkább azt a becses személyt Choornak. Igen, vele fogott össze valamilyen szinten. Aztán, annak kedvéért megölt egy égit, s így tagadták ki. Bár akarattal tette mindezt. S pont belőle nem nézték volna ki, abból a lányból, aki olyan elbűvölő volt, s olyan szerény. De a szép külső valamennyire elrejtette gonoszságát, a rosszat. Hát, ez lett a sorsa, de nem panaszkodik. Ugyan, jó itt neki lent, semmi kedve sincs felmenni vissza az égi angyalokhoz, s hallgatni minduntalan énekeiket, védeni az embereket. A maga útját járja, s nem fog segíteni sem embereken, semmilyen más teremtményen.
- De ez nekem így tökéletes. - úgy érezte, semmi rossz nem lehet már abból, ha bően válaszol a kérdésre.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 12:55 am

-Értem.-Mondtam könnyedén majd hátat fordítottam a lánynak. Könnyebb ha nem vagyok ilyen közel hozzá. A parthoz sétáltam és törökülésben leültem a fűbe.
-Az égiek sosem voltak normálisak.- Mondtam megrántva a vállam. Oké, nem szép cselekedeteket hajtottam végre de talán ha nem átkoznak meg akkor nem tettem volna meg. Vagy legalább kevesebbszer... Érdekelte is ez őket. A bűnös lények mindig is jobban jártak úgy vélem, hiszen amit elronthattunk már elrontottuk. Ezek után már nem kellet rettegnünk attól, hogy jól csinálunk e valamit vagy sem.
-Gyere. Ülj le.- Intettem a lánynak egy igéző tekintet kíséretében. Kinyújtottam a karom felé és nagyon jól tudtam, hogy képtelen lesz ellenállni invitálásomnak.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 1:06 am

- Nem. Minden bizonnyal. - válaszolta csak úgy a fiú megjegyzésére az égiekről. S milyen igaz, mert valóban nem normálisak. De így van, ha Issle már megtette, akkor miért ne tenné meg máskor is? Elvégre, akkor nem kell attól rettegnie, hogy a tanács miatta szégyenkezik, ha megint elkövet valami bűnt. Most már megteheti, és az égiek nem szólhatnak, nem tehetnek ellene semmit sem. Issle persze leült a fiú mellé, oda, ahová intett neki. Bár azt nem tudta, miért. Egyszerűen, mintha megbabonázták volna, s most mindent teljesít, amit kérnek tőle. Ekkor eszébe jutott egy kérdés.
- Egyébként... az vagy, akire gondolok? - kérdezte csak úgy mellékesen. Mert 100%-ig biztos volt benne, hogy a fiú az, akire gondol.
- Mert akkor értékelem. Mindig is szerettem az olyanokat, akik saját fejük után mennek, és nem szabályozzák életüket a törvények. - egyszerűen kijelentette így, úgyse figyeli senki sem... már nem áll kapcsolatban az égi angyalokkal, szóval, mindent kiejthet a száján.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 1:17 am

-Én vagyok az első bukott angyal. A halál angyala és a hollófeket utánzó, gyermekeim a Hollómások. Kalona Ayeliske. Nem tudom milyen nevekkel illettek azóta. De ezekre jól emlékszem. Sokszor sikoltották rémülten vagy éppen suttogták vággyal teli hangon.-Mondtam nemes egyszerűséggel.
-Nem értékelted volna ha valamelyik szerencsétlen szűz helyébe lennél. Akkoriban minden más volt. Mára... mintha A-ya kiölt volna belőlem valamit. Vagy csak megöregedtem.-Mondtam és felnevettem. Vicces, hogy pont én mondom ezt aki halhatatlan. És persze ezt jól tudtam de a lelkem már nagyon nagyon öreg és ősi volt, ez tény.
-Sosem gondolnám, hogy egy ilyen szépséges teremtmény képes ölni.- Mondtam suttogva majd Issle szemébe néztem. Csodaszép zöld szemei úgy csillogtak mint egy gyermeknek. Ártatlan volt, érintetlen és pont ez volt az ami felkavart. Nem tudtam szabadulni a gyötrő vágytól, az átoktól ami meg annyiszor hatalmába kerített ha egy ilyen szépséggel találkoztam.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 1:29 am

Issle jól sejtette.... az volt, akinek ő gondolta a fiút. S mégsem félt, mégsem állt fel, és nem menekült. Pedig elrepülhetett volna, ott hagyhatta volna, de nem tette. Éppenséggel nem tudott mit tenni, hisz úgy érezte, mint akit megláncoltak volna, vagy kalitkába zárták volna... és pedig tudta, hogy veszélyt jelent számára Kalona, hisz ő maga is szűz, s csábító. De nem tehetett róla, így teremtették. Mégis... ha nem áll fel, ez lesz a börtöne. Már úgy érezte, hogy földbe gyökerezett a lába, főleg akkor, amikor a fiú a szemeibe nézett. Onnan eltekinteni se tudott, lesütni se tudta szemeit, ő maga is egyenesen a fiú szemeit nézte, bár nem tudta, hogy azon belül mit. Semmilyen érzést nem tudott belőle kivenni... s a mondatra is csak később eszmélt fel, s úgy válaszolt.
- Pedig most muszáj lesz elgondolnod, s elfogadnod, hogy igenis, tud. Néha nem a külső az, ami elárulja a személyiséged. - s valóban, ez így volt... Isslét zavarta, hogy a fiú túlságosan közel volt hozzá, így az arcával, ha legalább egy kicsit is tud, eltávolodjon.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 1:37 am

Elmosolyodtam majd Issle tarkójára csúsztattam a kezem. Közelebb húztam magamhoz a lány arcát de a helyett, hogy megcsókoltam volna csak megpusziltam a homlokát. Halottam ahogy a lány testéből kiszakad egy erős sóhaj. Vágyakozó volt még is megkönnyebbült. Végigsimítottam a selymes hajzuhatagon majd elhúzódtam a lánytól. Az égre néztem, sötét volt ahogy a legenda mondja. Mikor vissza térek sötétség honol és a holtak felett gyermekeim a Hollómások keringenek majd.
-Nagy igazságot mondtál Issle. A külső nagyon megtévesztő tud lenni.-Mondtam és gondterhelten összeráncoltam finom ívű homlokom. A-yara gondoltam és arra, hogy a szépsége elvette az eszem. Észre sem vettem, hogy a börtönömbe rohanok. Most már egy Chigua sem tudna így átverni. Azonnal megölném őket amint találkoznék velük. Megpillantottam a vízben Issle tükörképét és a dühöm újból kéjvágyba csapott át.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 1:53 am

Most nagy kő esett le Issle szívéről... azt hitte, valami nagyobbat akar adni a fiú, de ehelyett csak egy homlokcsók volt. Már ez is épp elég volt arra, hogy megbabonázza a lányt, de nem... nem történt semmi. Olyan, mintha két halandó ült volna most itt, és csak úgy, barátságból, vagy pusztán nyugtatásból adott volna egy puszit. Issle ezért nagyot is sóhajtott. Aztán persze ledöbbent, amikor a fiú magától eltávolodott. Nem gondolta volna, hogy azért erre is képes lesz, hogy annyi év után nemet mondjon egy szűznek. De ezt csodálta most benne. De ez nem azt jelentette, hogy továbbra sem kell tőle tartania, mert ami azt illeti, meg van rá az oka.
- Igen. - adott igazat így magának is, aztán teljes csend uralkodott. Nem szólt többet... nem tudta, hogy mit mondjon. Főleg, mivel dühösnek látta Kalonát. Azonban az a düh nem mondható dühnek, hanem valami más volt... valami olyan, amit nem lehetne megmagyarázni sem így Issle szemszögéből.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 2:01 am

-Meg kell találnom a Papnőm.-Mondtam ki végül. Nem akartam tovább itt maradni és a múltamon rágódni. Nem bántam meg semmit, tényleg semmit. Felkeltem a földről majd odanyújtottam a kezem Islenek és felsegítettem.
-Velem tartasz szépség?-Kérdeztem határozottan. Magabiztos mozdulatokkal Issle karcsú dereka köré fontam az újaim és közel húztam magamhoz a lányt.
-Nem kell ám félni. Nem vagyok én olyan rossz.-Mondtam egy széles mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 2:10 am

Issle csak nézett, amikor a fiú kijelentette, hogy meg akar találni egy személyt. Gondolja, biztos fontos lehet akkor a számára. Mindenesetre, amikor a fiú felállt, és felé nyújtotta a kezét, bátran megfogta, hisz elfogadta a segítséget, majd végül ő is talpon állt. A kérdés meglepte. Nem hitte volna, hogy Kalona magával hívja, s leginkább azt nem, hogy mielőtt válaszolt volna, magához húzza és szorosan átfonja karját a derekán. Nem félt. Nem félt, mert úgy érezte, hogy a fiú utolsó kijelentését megköveteli tőle.
- Veled. - válaszolta egy szóval, hogy a fiúval tart. Bár... mit veszíthet? És, ha azt mondta, hogy nem kell tőle félnie, akkor nem kell tőle félnie... egyébként sincs oka rá. Hiszen épp, hogy a rossz felé jobban húzza a szívét egy bizonyos dolog, mint a jobb felé.
- És nem félek. Már nem. - válaszolta, majd hogy bebizonyítsa, ő is elmosolyodott... viszont nem szélesen, az csak egy röpke, biztató mosoly volt. Ami azt illeti, magának is elhitte, hogy nem fél.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 2:24 am

* Uhh... Most hova kerültem?* - gondolta Shin. - * Nem igaz, hogy megint egy ilyen borzasztó helyre hoztak azok az átkozott pumák! * - szidta le magában Aylat és Sheylat. - *Csak kerüljenek a kezeim közé!... Mi ez? vízcsobogást hallok?* - fordult meg Shin. Már 2 napja, hogy a pumái úgy gondolták, ideje az újabb vándorlásnak. Persze Shin meg rögtön utánuk. Víz és bármilyen élelem nélkül. Jellemző volt rá. Neki fontosabb volt a két kölyök puma, mint a saját élete. Még szerencse, hogy a kardját magával hozta. Itt, egy ilyen sötét helyen bármi megtörténhet. Egyre közelebbről hallotta a vízcsobogást. Megörült. - * Talán Aylaék is itt lesznek! * - Erre a gondolatra még nagyobb boldogság fogta el. Futni kezdett abba az irányba, ahonnan a víz hangját vélte jönni.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 2:37 pm

Elengedtem Issle-t és elindultunk arra amerre éreztem a papnőmet. Aztán megpillantottam egy felénk rohanó nőt. Hollómás gyermekeim szinte azonnal rátámadtak, illetve sarokba szorították.
-Mit akarsz?-Kérdeztem felvonva a fél szemöldökömet. Örültem, hogy gyermekeim eltakarják előlem azt a csodás teremtményt mert biztos voltam benne, hogy pillanatokon belül képes lennék elfelejteni Isslet. Csak érte. Vörös hajzuhataga úgy keretezte csodás arcát és finoman ívelt vállait mint a leggyönyörűbb királyi festmény. Az ajka érzéki volt mint a legédesebb gyümölcs. Az alakja olyan volt mint egy élő ógörög szoboré, lagúna kék szemei szelíd összhangban álltak a bőrével. Igen,a bőre pedig olyan volt mint a legértékesebb porcelán.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 3:51 pm

Shin megállt. Jobban mondva, kényszerítették a megállásra. Néhány csúnyaság, ami hasonlítottak a hollókra, körbe vették őt.
* Mi a csudák ezek az izék? * - gondolta, miközben a kardja után nyúlt, már éppen lecsapni készült az egyik lényre, mikor felhangzott a kérdés. A mozdulata félbemaradt, s kardja majd nem kiesett a kezéből. A hang irányába fordult. Nem volt biztos benne, de egy férfit vélt felfedezni. Hosszú fekete haja jól kiemelte szépséges bőrét.
- Gyönyörű. - suttogta Shin. Ahogy az ismeretlenben gyönyörködött, feltűnt neki egy lány, aki nem messze állt a férfitól. Shin most a lányt nézte. Hosszú vörös haja és zöld szeme volt. Szárnyai nem épp a legfehérebbek, de még fehérek voltak. - * Várjunk csak... Szárnyak? Akkor ő egy angyal? * - villant át az agyán a lánynak. - * Kiváncsi vagyok, hogy Ruby ismeri e. * - szemét ismét a fiún nyugtatta. - * Valahonnan ismerős... na de mindegy is. Mit mondjak neki? Hogy csak véletlenül jöttem erre? *
- Hát... tudod... az úgy van, hogy... véletlenül kerültem ide... - Szólalt meg végre Shin, gondolatban a két ördögfiókáját szidta.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 3:57 pm

-Sétára indultál ebbe a borzalmas erdőbe?-Kérdeztem. A hangomban volt valami gúnyolódó de alapvetően gyengéd volt és megnyugtató. Mindig ilyen volt amikor egy nővel beszéltem.
-Gyermekeim. Hagyjátok.-Mondtam könnyedén. A Hollómások vartyogva repültek fel az égre. Úgy döntöttem itt az ideje, hogy átadjam a helyet a napnak. Elvégre így is épp elég ideig borítottam sötétbe a nappali órákat. Lassan szertefoszlott a sötétség és helyét átvette a vidáman táncoló nap fénye. Gyermekeim elhaló sikollyal váltak újból láthatatlanná. A lányhoz sétáltam és körbejártam.
-Na és mi a neved?-Suttogtam dallamosan, incselkedve,játszva a szavakkal.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 4:28 pm

* Mi ez a hangsúly? * - húzta össze a szemöldökét Shin. Már épp válaszolni akart, mikor eszébe jutott az egyik mondata a fiúnak.
*Gyermekeim? Ezek az izék... a gyerekei? * - hitetlenkedett. - * Ez túl valószerűtlen. Ő túl szép. Azok meg... hát igen, nem épp a legszebbek. * - Felnézett az égre, ahol a lények köddé váltak. - * Mellesleg, ez a lények meghaltak? Nem az túl egyszerű lenne. * - gondolta. Szemét ráemelte a fiúra, aki még mindig a válaszára várt. - * Olyan mint egy holló. Kering az áldozat körül. * - Shin megszorította a kardját, melyet még mindig a kezében tartott. - * Most mit csináljak? Mondjam meg a nevem? Ruby, mért nem lépsz közbe? * - sóhajtott.
- Ezek a ... lények hogy lehetnek a gyerekeid? - kérdezte, ezzel is terelve a figyelmét nevéről. - Mellesleg, mi is vagy te? Mert ember ilyen gyönyörű nem lehet.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 4:45 pm

-Ők az én csodás gyermekeim. Hollómások.-Mondtam ördögi féloldalas mosollyal.
-Hallottál már az angyalokról? Azokról az angyalokról akiknek szárnyuk éj fekete? Akik bűnt követtek el és ezért a földre taszították őket?-Kérdeztem suttogva.
-Szóval. Mi a neved? Ámbár ha nem mondod el hatalmamban áll megtudni a nélkül, hogy szeretnéd.-Mondtam majd megálltam a lány mögött. Lassan végighúztam az újaim a vállától a kézfejéig. Az egyik kezemmel végigsimítottam a nyakán a másikkal megragadtam a kezében lévő kardot. Lassan csókot leheltem a nyakára és a füléhez hajoltam.
-Tedd le.-Suttogtam érzéki hangon majd kivettem a lány elgyengült kezéből a fegyvert és eldobtam.
-Nincs értelme harcolni ellenem.-Mondtam egy féloldalas gúnyos mosoly kíséretében. Egy sóhaj hagyta el az ajkaim amikor beszívtam a lány illatát, majd a szépség hasára csúsztattam a kezem és közel húztam magamhoz. Éreztem ahogy hozzám simult a teste, de egyenlőre úgy döntöttem csak ártalmatlanná teszem őt. Nem szeretném ha megsebesítene.
Vissza az elejére Go down
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 4:54 pm

Ruby már régóta figyelte az eseményeket odafentről. Tudta, hogy ha most megjelenik, akkor az egész sokkal rosszabb lesz.- * Amúgy is minden attól függ, hogy Shin mit csinál. Elvégre addig nem akarok semmit se tenni, míg ez az alak fel nem fedi a valós kilétét. És az sem tetszik, hogy egy bukott angyal van mögötte. Most hogy jobban megnézem... EZ Issle!* - remegés futott végig rajta. Kényszeredetten közelebb repült védencéhez, bár tudta így sokkal könnyebben észrevehetik. - * Reméljük ez a pasi nem támadja meg az én Shinemet! * - Gondolta kicsit félve. Most megpróbált újra a lent zajló dolgokra figyelni.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 5:15 pm

A lány Majd' elolvadt a fiú mosolyától. Bár volt benne valami ördögi.
- Halottam. - válaszolta suttogva, mikor az angyalokról kérdezte. - * Ezek szerint ő egy...bukott angyal? *
Shin hallotta, hogy megállt a háta mögött. Érezte ahogy megérinti őt. Megborzongott. Érezte, hogy megragadja a kardját, és elveszi. Hallotta a tompa puffanását a kardjának. - * szegény kicsi kardom! * - gondolta, de nem volt ereje a szabaduláshoz. Egyszerűen megbabonázta a fiú érzékisége. Érezte, hogy közelebb húzta magához. Akarva- akaratlan, de hozzá simult. - * Ez így nem lesz jó... Egyszerűen elveszi az eszem... * - gondolta. Sóhajtott. - * Valamit tenni kell ellene. Csak van valamilyen megoldás... ami megszabadít ettől. *
- Megmondom a nevem... ha elengedsz. - Mondta alig halhatóan. Remélte, hogy a fiú meghallotta, vagy ha nem...
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 5:25 pm

Őszintén elnevettem magam azon amit a lány mondott és egyet hátra léptem.
-Esküszöm nagyon régóta élek de ilyet még nem mondtak nekem.-Mondtam széles mosollyal. Megragadtam a lány kezét és magam felé fordítottam. A tarkójára csúsztattam a másik kezem és közel húztam magamhoz. Csak pár centiméter választotta el egymástól az arcunkat.
-Utoljára kérdezem...mi a neved?-Suttogtam halkan és szinte azonnal behatoltam a lány agyába. Eddig még csak a külső szépségemmel hipnotizáltam de most, azonnal választ akartam. Sűrű köd ereszkedett a lány tudatára és azonnal készséges szolgámmá vált. És minden kérdésemre epekedve válaszolni fog.
-Honnan jöttél? Mi az angyalod neved? Miért nem hívod elő...gyerünk hívd elő.-Mondtam tárgyilagosan, szinte parancsolva. Tudtam nagyon jól, hogy akármit kérdezek ő a szavaimon csüngve nyomban válaszol majd, és azt teszi amit csak akarok.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje EmptyVas. Május 16, 2010 5:41 pm

Zavartan hallgatta a fiú nevetését. Megkönnyebbült, hogy a fiú hátra lépett. Sóhajtott. Mondani akart valamit, de elfelejtette, mikor a bukott angyal maga felé fordította.
*Most meg mit akar? * - futott át az agyán mikor a fiú a tarkójánál közelebb húzta. - * Ugye nem fog...* - nem tudta befejezni, mert furcsa érzés fogta el.
- Shin... messziről...Ruby. -válaszolt készségesen mikor a fiú kikérdezte. Shin megpróbálta előhívni az angyalkát. - * Ruby. * - De nem történt semmi. Jellemző. Ha hívja sosem jön. Vagy ha igen akkor is sokat késik.
- Nem jön. Nem akar. Vagy késik. - jelentette ki hanyagul. - Majd jön, ha akar.


A hozzászólást Shin Ki Ki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16, 2010 5:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Borzongás erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje Empty

Vissza az elejére Go down
 
Borzongás erdeje
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A fény erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: