Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Palota - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Palota - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Palota - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Palota - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Palota - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Palota - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Palota - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Palota - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Palota - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Palota - Page 4 I_vote_lcapPalota - Page 4 I_voting_barPalota - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Palota

Go down 
+6
Deilla Satanael
Duran
Tira
Lighting Sebastian Jesse
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzomb. Márc. 22, 2014 10:20 pm

Vannak igazságok, amiket ismerünk, de nem mondunk ki. Még magunknak sem, a sötétben, ahol mindnyájan egyedül vagyunk. Vannak emlékek, amiket látunk, és mégsem látunk. Elkülönülő dolgok, elméletivé válók, jelentésüktől megfosztottak. Vannak ajtók, amiket ha kinyitunk, sosem csukódnak be többé. Én is így voltam mos ezzel. Kinyitottam egy ajtót amit nem tudok csak úgy becsukni, vagy egyáltalán nem tudom.
-Hát köszönöm... Sokan mondták már, hogy furcsa vagyok, de ha valamit rosszul csináltam vagy megbántottalak, mond ki nyugodtan.
Érdekes helyzet volt, hiszen nem értettem, hogyan is játszhatnék szerepet abban, hogy most neki problémája van, hacsak nem úgy, hogy én vagyok az akiért az életét is odaadná? Áh hülyeségnek tartottam és gyorsan el is hessegettem a fejemből ezt a gondolatot, hiszen egyszerűen ezt elképzelhetetlennek tartottam. Elvégre ahogy ő is mondta általában angyal angyalt választ magának, és kétlem, hogy is a kivételbe tartozna.
-Valóban így van, nem vesztettél semmit, de még is miféle következményekkel? Azzal, hogy milyen is lenne az, ha egy angyal belém szeretne?
Nos ami azt illeti, az előző felvetés egyre csak vissza és visszatért a fejembe, viszont ha tudtam volna kettévágtam volna a kardommal. Egyszerűen nem akartam elhinni, pedig itt volt mondhatjuk a szemem előtt a megoldás és a beismerés is. Lehet, hogy nem értek a nőkhöz hiszen világ életemben csak egy mondhatni futó kapcsolatom volt. De most már minden csak rajtam múlott. Az én választásom volt az egész. Akarom-e vagy sem? Méltónak tartom magamat vagy sem? De talán a legnagyobb kérdés az volt, hogy el akarok-e köteleződni valaki mellett? Fontos kérdések ezek, amelyekre nem volt időm még választ találni, vagy talán megvoltak csak magamnak nem mertem még bevallani. Valójában már megvan a válasz: Annyira szeretem, hogy néha már fáj. Olyan ő nekem, mint valami törékeny kincs, amit legszívesebben elrejtenék a világ elől, noha tudom, hogy akkor fényét vesztené. Bár egy ilyen végzetes érzésnek akkora súlya van, hogy időnként kedvem támad futni tőle.
-Gondolkodtál már azon miért is tartottam veled? Nem azért vagyok veled, mert muszáj, vagy mert nálad ragadtam, hanem mert inkább veled vagyok, mint bárki mással. Ha azt akarod hallani, hogy meghalnék-e érted, akkor valószínűleg igen. És semmi kétség, hogy ölnék is érted. Gondolkodás nélkül. Én nem álomvilágban élek és te nem álomkép vagy, hanem az a nő, akitől helyreállt az életem rendje. Egyetlen nyelvben sincsenek olyan szavak, amelyek megfelelőképp ki tudnák fejezni, mit érzek irántad. Az életem általad és veled nyert értelmet. Szürke világom általad vált színessé. Általad és veled a szívem nemcsak dobog, hanem énekel és ujjong. Szeretlek. Soha senki iránt nem éreztem ezt, amit irántad érzek. Bárhogy alakuljon ezután, soha mással nem fogom ugyanezt érezni. Nem tehetjük meg nem történtté, ami az elmúlt években ért bennünket, de talán jobbra fordíthatjuk a kettőnk életét.Nos mit szólsz?
Meglepődtem saját magamon is, hogy képes voltam ilyet kihozni magamból, de talán most fizetődik ki a sok olvasás.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzomb. Márc. 22, 2014 10:44 pm

Először azt hittem, hogy nem fogja felfogni. Aztán amikor mesélni kezdett, hogy miért tartott velem, újra felültem az ágyon, de olyan hirtelen, hogy azt hiszem, kicsit meg is szédültem. Azt hittem, hogy azért tart velem, mert valami azt súgta neki, hogy követnie kell, s bele kell szólnia az életembe. De végülis én szóltam bele az ő életébe, hogy másképp kell élnie, mert nagyon a múlton rágódott, másrészről ez volt a küldetésem. Kérdés, hogy ezek után hogy fogom elengedni, s a palotában tartani úgy, hogy nélkülem legyen? Hogy fog magától boldogulni, beilleszkedni? Hiszen nagyon nagy meglepetés fogja érni, amikor minden kiderül és kell majd neki egy támasz, aki vigyáz rá, meghallgatja, és azt hiszem, ez a támasz én vagyok.
Amikor végül kinyögi, amit akar... hogy szeret, megáradnak a könnyeim. Nem tudom, hogy miért, de annyira meghatott és olyan jó érzés volt szeretve lenni, az elutasítást is túlélni, hogy muszáj voltam az arcom a tenyerembe temetni. Szeret. És ez mindennél fontosabb. De akkor miért csak most mondja el, mi tartotta eddig távol attól, hogy ne mondja el? Ezzel teljesen zavarba hozott most, de olyan jól esett, és annyira jól éreztem magam tőle, hogy a sírás mellett sugároztam is. Szó szerint, de nem annyira, amennyire a szó maga: ha egy angyal nagyon boldog, akkor sugárzik az örömtől, s ha még bukott is, akkor is fényként ég a feje fölött a glória. Mint ahogy az én esetemben, csakhogy részemről nekem minden részem elöntötte a melegség, s ezzel valami fényes aura vett körbe, ami tényleg arra utalt, hogy boldog vagyok.
Egy szót sem tudtam szólni, csak törölgettem a könnyeimet, s közben bólogattam, mint egy kislány, aki azért sírt, hogy megkapjon egy kis ajándékot, végül az apukája megvette neki.
Annyira megrekedtem, hogy szinte ki se tudtam mondani azt, hogy én is szeretem őt. Talán nyögdécselve, a könnyeimet nyeldekelve.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzomb. Márc. 22, 2014 11:27 pm

Mi azt illeti, nem is tudtam nagyon hová tenni a mostani helyzetet. Talán pontosan azért mert, még nem voltam ilyen helyzetben és annak nem is volt ekkora súlya. De így már minden sokkal jobban volt, hogy kimondtam azt amit a szívemben hordoztam már egy ideje, csak féltem kimondani azt, hogy mit is érzek. Vagy csak nem hittem, hogy ha elmondom akkor képes leszek vele elcsábítani egy angyalt. Talán nem az elcsábítás a legjobb szó rá, hiszen nem volt szándékomban ez, mindössze csak el akartam mondani, hogy mit is érzek. De Issle sajnos a saját fegyveremet és szavaimat használta ellenem, talán akaratlanul is, ami miatt nem is okolom, hiszen valamikor el kellett, hogy mondjam neki ezt. De talán ez volt a legjobb pillanat és idő rá, hiszen néha kapni kell az alkalmakon mert később bánni fogjuk, hogy elszalasztottuk azokat, ahogy lehet én is bántam volna ha elszalasztom ezt az esélyt. Talán hálásnak kellett volna lennem az életnek, hogy ez most így alakult. Mondjuk amikor megláttam sírni, de egyben láttam rajta, hogy boldog is, akkor ledobtam magamról a sisakot az asztalra a maszkkal együtt és az ágyához mentem. Az ágya előtt pedig letérdeltem egy picit, hogy egy magasságba kerüljünk. Amilyen látványt pedig most nyújtott, csodás volt. Talán ő volt az eredeti Issle és nem az akinek eddig mutatta magát.  Ez az Issle boldog volt, hogy valaki szereti őt, ahogy én is az voltam, hogy engem is szeret valaki. A fény pedig amit árasztott magából halovány volt, de tökéletes volt, ahhoz, hogy megbizonyosodjak róla, hogy semmit nem tettem rosszul. Eközben pedig egy kicsit közelebb hajoltam hozzá, majd elkezdtem az arcáról a könnyeket törölni az arcáról.
-Ne sírj kérlek... Mert a végén még én is elsírom magam.
Mondtam egy kisebb mosolyt megengedve magamnak. Nos rajta Zach, eddig jól csináltad szóval innentől se rontsd el, hiszen már olyan sokat elértél. A az arcába néztem, magamhoz húztam, és szelíden, mint egy gyerek, megcsókoltam a száját. Árammal teli, idegen érintés volt, kissé kijózanító is, mivel testemnek ez az első találkozása messze lekésett képzeletem rejtett s már nagyon is régóta tartó ölelkezésétől. Éreztem, ahogy az ajkam az övéhez ér. És... ennyi volt. Minden kérdésére választ kaptam, minden félelmem lecsillapult, minden kétségem megszűnt. Amit ekkor érzetem, nem egyszerű szenvedély volt, hanem horzsoló gyengédség, és olyan erős szerelem, hogy belül beleremegtem. Hazatértem. Ide tartoztam, és végre idetaláltam. Vele... otthon voltam. A csókja lágy volt, végtelenül gyengéd. Mélyen felkavart, a pulzusomat az egekbe lökte. Ártatlan volt, bensőséges, a lelkemet perzselte.
Lelkében fájdalmas sebek és gyötrelmes érzések szakadtak fel, s az arcán forró könnycseppek csorogtak végig. Mert, ilyen figyelemmel és vággyal, még senki nem szerette.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 10:41 pm

Nem szerettem még senkit sem ennyire, mint ahogy őt szeretem most. Angyal becsületemre mondom. Voltak korok, amikor vártam, hogy valaki eljöjjön, s majd szeressem úgy, hogy életemet adjam érte, de senki sem érdemelte meg, mint ahogy ő megérdemli. Érte mindenem feladnám: az életem, a halhatatlanságom, az erőmet, az angyali voltomat, s lennék helyette akár hamu, por, az éjszakai szellő, ami felborzolja a haját, s lennék egy halovány szivárvány az égen, ami egy kiadós futózápor után színesebbé tenné az eget. Akkor egy virág lennék, hogy ne legyen szürke a táj, vagy meleget adó otthon... igen, meleget adó otthon, melyre most rátalált. Tudom, hogy otthonra lelt bennem, ahogyan én is benne.
Ajkam lágyan az ajkához ér, s keringőt járnak. Megremeg minden tagom, ahogy galambtestem egy aprónyit sóhajt - a megkönnyebbüléstől, vagy nem is tudom, egyszerűen úgy érzem, hogy a magasba repít, s egyszerre a mélybe is zuhanok. Átölelem, s gyengéden magamhoz húzom. Amikor véget ér a csók, egy pillanatig habozok, hogy kinyissam a szemem, mert még mindig égek a mámortól; mintha egy varázslattal sújtottak volna, amitől hallucinogén állapotba kerültem, annyi különbséggel, hogy ez most a valóság, mindent tisztán érzek.
Majd lassan kinyitom a szemem, pislogok párat, s Zach szemeiben elmélyedem, ahogy találkozik a tekintetünk. Két aprócska kezem az arcára teszem, s úgy vizslatom tovább, mintha egy életet próbálnék elemezni benne.
- Szeretlek, Zach - ennél az egy szónál több talán nem is kell. Őszintébb vallomás nem is lehetne így, hogy a szemébe mondom. A vállára borulok, hogy megöleljem, miközben kisegítem a páncéljából, hiszen nincs rá szüksége.
- Most már aludnod is kellene, nem? Holnap nagy napod lesz... vagyis, még csak a kezdetek - persze, hogy velem alszik! Éppen azért próbálom róla lependeríteni azt a sok felesleges hacukát.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 6:53 pm

Van az egész... Az egész, amit, ha kettévágsz, már nem lesz teljes, nem lesz elég. Az egész azért egész, mert éppen akkora, éppen annyi, amekkorának, amennyinek lennie kell. És ha kettévágtad, és megpróbálod újra eggyé tenni, már nem sikerül, vagy nem lesz tökéletes. Nem lesz teljes, nem lesz elég. Nem jobb lesz, hanem rosszabb. De van egy kivétel. Van valami, ami attól lesz tökéletes, hogy kétfelé választották. Különös, de így van. Az egyet ketté kell választani, hogy aztán valaha, valahol újra egy lehessen. És tökéletesebb legyen, mint a kezdetkor. Több... és jobb. A két fél járja a maga útját. És az út során gazdagodik. Tapasztalatokat szerez, kincseket gyűjt, megismeri a világ csodáit. És egy napon... igen, egy napon találkozik önmagával. És megtörténik a csoda. A lélekcsoda. A sok-sok kincs eggyé lesz, és sokkal többé válik. Így a két fél az egyben már nem egy lesz, hanem annál sokkal, sokkal több. Egész.
Már nem gondolom, hogy a szerelem a gyengék sajátja lenne. Sokkal inkább a legerősebbeké. Akik hisznek egymásban és az érzelmeikben. Az igaz szerelem valószínűleg vak hiten és sziklaszilárd bizalmon alapul, ami csak keveseknek adatik meg. Két megtört, csonka ember voltunk. Most eggyé váltunk. Soha senki nem fog úgy megérteni engem, mint ő. Soha senki nem fogja úgy megérteni őt, mint én. És soha senki nem fog változtatni ezen. Egybeolvadtunk, és kovácsoltunk magunkból valami erősebbet. Valami jobbat. Ő már azelőtt is az életem része volt, mielőtt még megismerkedtünk volna. Nem volt szükségünk szavakra, pillantásokból, gyengéd érintésekből és mosolyokból is megértettük egymást. Olyanok voltunk, mint két fénysugár, melyek egymás köré fonódva eggyé válnak. Bővelkedtünk a gyönyörűség és öröm pillanataiban. Minden áldott nap hittem abban, hogy ami az enyém, az az enyém lesz. Amit nekem szántak, az nem pottyanhat más ölébe, és ha megérkezett, ő bizony nem megy sehova. Magához húz, és közli, hogy ő aztán marad, még akkor is ha a világ összedől. Felettem fog állni, hogy még véletlenül se zúzzon darabjaira. Mert ő ezért van. Hiszen ő értem van, én meg érte.
-Az én nagy döntésem az te vagy. Te vagy az, aki mellett ébredni akarok és akivel el akarok aludni, és minden mást csinálni e két dolog között. Mert te vagy a másik felem. A kristálytiszta levegő, amely körülvesz és élettel tölti meg a testemet. A csillagok és az ezüstös holdfény az éjszakában, amely nélkül komor lenne a világ. A bársonyos víz, ami úgy simogatja minden porcikámat, mint ereimben sebesen rohanó vér, ami felforr, ha a közelembe érsz.
Mondtam neki, miközben eleget akartam tenni a felhívásának, hogy aludnom kellene, ami lehet, hogy valóban így volt, elvégre az a valami csak holnap kezdődik. De amikor elindultam volna az ágyam irányába, valami visszatartott. Issle keze volt az ami az én ruháimat ráncigálta. Nem értettem a dolgot, vagy is pontosan értettem, de nem lehetett, nem akartam ezt még. Lassan akartam haladni nem pedig, csak beleugrani a dolgokba, hiszen ha elsietjük az egészet lehet később, még megbánjuk. Így tehát levettem gyengéden Issle kezést a ruháimról.
-Még nincs itt az ideje ennek...
Majd elindultam az ágyam felé.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 11:05 pm

Amikor újabb szavakat hallok tőle, szinte mámor a fülemnek. Szeretem a hangját, ami néha új útra szólít, hiszen ez az a hang, ami felrántott a mélyből egyenesen a magasba. Szeretem a szemeit, melybe ha belenézek, a végtelent látom és mélyebbre süppedek benne, s úgy érzem, hogy ezekben a szemekben szárnyalok én, úszok kékjében, mert egyszerre ő az ég és a tenger. Szeretem ajkait, mely ha csókot ad, olyan, mint a méz, s betelni vele nehéz, hiszen ha elválok tőle, velem marad az érzés és velem marad minden emléke. Szeretem mindenét, hiszen ő a lelkem másik fele, az út, amit megtaláltam, az otthon, ahol a biztonságom lelem, és egyszerre minden. Így nem kell kérdéseket feltennem, mert a válasz benne van elrejtve, amit mindketten tudunk anélkül, hogy válaszolnánk rá.
Szavai hatására szinte majdnem újra pityeregni kezdek, hiszen az életem során, az ezer és ki tudja hány év alatt nem volt részem még ilyen érzésben, hogy szeressek és szeretve legyek.
A tetteimben nincsenek hátsó szándékok, de ő máris azt hiszi, hogy azzal, hogy megszabadítom a felesleges holmijaitól, amelyek akadályozhatnák a kényelmes alvásban, úgy véli, hogy máris felkérem egy kör táncra. Gyengéden leemeli a kezem, de az még mindig utána nyúl.
- Zach... nem volt semmi hátsó szándékom. Egyszerűen azt szeretném, ha velem aludnál. Hiszen te mondtad, hogy én vagyok az, aki mellett ébredni akarsz és akivel el akarsz aludni. Én pedig a karjaidban szeretnék elaludni, biztonságban, nem félve attól, hogy elrabolják az álmaimat - komoly tekintettel nézek rá, persze elgyengült arcizommal, hogy tudja, tényleg nem volt semmi hátsó szándék. Nem akarok semmit sem elsietni, ahogyan a testem sem akarom odaadni csak úgy. Azt ki kell érdemelni. Nem vagyok holmi jött-ment csavargó, aki úton-útfélen odaadja magát a jó cél érdekében.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 10:00 pm

Csak ennek van értelme. Szeretni valakit ''csak''. Ok nélkül, indok nélkül. Csak azért, mert van, mert létezik, mert megszületett. Érted, neked. Minden más őrültség. Megfelelni elvárásoknak, kötelességeknek, feladatoknak. És közben nem élni, nem szeretni. Ez az őrültség. Hiába próbálsz felhozni ellene millió érvet és egy másik mellett szintén milliót. Mert ez az, aminek valójában semmi értelme. Ez az igazi őrültség. Érveket és ellenérveket gyártani. Szóval inkább elfogadtam, hogy nincs hátsószándéka, de még játszadozom egy kicsit.
-Valóban nincs?
Vontam fel kérdően a szememet, miközben elkezdtem levetkőzni, amit elhiszek, hogy az ínyére volt. Majd leültem az ágya szélére, hogy a nadrágomtól is megszabaduljak, elvégre ebben elég nehéz lett volna aludni, főleg a dobófegyverek miatt.
-Tudod Issle Egy dolgot adhatok: a szeretetemet. Semmi többet. Csak ennek van értéke, nem is akarok mást adni. Felesleges lenne. Ez fog segíteni, előrevinni, ebbe tudsz majd kapaszkodni. Ez ölel majd át, amikor úgy érzed, egyedül vagy, és bizony ő fog megvédeni, amikor majd minden a fejedre omlik. Ha pedig omlik, hagyd csak. Lesz, aki segít felépíteni. Erre való a szeretet: biztat, támogat, és biztosít afelől, hogy bármire képes vagy, ugyanis rá bizony számíthatsz.
Ennél többet valóban nem is adhatok neki, hiszen ez amire mindennél jobban szüksége van most. Mondjuk az sem hagyott nyugodni, hogy holnap mi is lesz az a nagy dolog, amit mondani kell nekem, mondjuk emiatt izgalom töltött el ami miatt nem is tudom, hogyan fogok majd aludni. De talán Issle társasága képes lesz feledtetni ezt.
-Úgy, hogy tartanom kell magam ahhoz amit az előbb mondtam.
Jegyeztem meg egy apróbb mosollyal persze nem fordultam meg, vagy csináltam bármi mást.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyVas. Ápr. 20, 2014 9:37 pm

- Valóban nincs - nem értem, hogy miért hiszi azt, hogy lenne bármi hátsó szándékom.
- Ha lenne valami a tarsolyomban, szerintem már rég nem így látnád magad, ahogy én sem - mosolyodok el most, hanyagolva kicsit a komolyságot, aztán persze vissza minden az eredetibe, mert tényleg nem terveztem megrontani Zachot, vagy ilyesmi.
Hallgatom, hogy csak a szeretete, amit adni tud. Ezt megértem, hiszen én se tudnék neki mást adni. Én egy dolgot adhatok neki, bár az a dolog nem is inkább dolog, hanem egy élőlény, aki személlyel bír, s én vagyok. Magamat adom, mert bennem minden megtalálható, amit ezen felül még adhatok: a szeretet, a szerelem, a kedvesség, a báj, az önzetlenség, a védelem, a menedék, minden egyben.
- Én magamat adom - pislogok rá ártatlanul, valójában ezzel sincs szándékom, s remélem, hogy érti, hogy ezzel mire célzok, s nem érti félre, hogy most csak azért akarom ágyba hívni, mert kielégületlen vagyok. Szó sincs ilyenekről. Akkor az ezerakárhány évem körülbelül azzal telt volna el, hogy égi és bukott angyalokat, meg halandókat is megrontok egyaránt.
Én nem az az Issle vagyok.
- Tartanod kell magad. Melyik előbbihez? Hogy nem maradsz a közelemben, mert attól félsz, hogy nem tudsz majd ellenállni vagy én hamarabb veszlek rá üzekedésre, vagy esetleg ahhoz tartod magad, hogy csak a szeretetedet adod, s ennek következményeképpen nem vagy hajlandó velem aludni? - a kérdés szerintem jogos volt, no meg eléggé szókimondó is lettem, ami azt illeti. Nem tudom.
Én nem kértem tőle rosszat, ha pedig mégis az lett volna, akkor megértem, hogy elutasít, de egyelőre nem kértem tőle, hogy ugorjon egy kútba, aminek a feneke lángoló örvényben áll. Ezzel segítenék neki eloszlatni azt a felhőt is, ami az elméjében kering arról, hogy mi fog történni a holnapi nap folyamán. De olyan hamar nem érünk az úticélunk végére.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 5:04 pm

-Nem emlékszel? Te vagy az, aki mellett ébredni akarok és akivel el akarok aludni...
Reméltem, hogy ez egy kicsit felfrissíti az emlékeit, hiszen ez alapján akart velem aludni. Szóval én csak igyekszem eleget tenni, annak amit ígértem hiszen nem szoktam a szavamat szegni. Mondjuk úgy is ha szerelmes vagy, még álmodni sem tudsz magadnak valakit, akit jobban, mélyebben és erősebben szeretsz, mint őt. Ha álmodnék, csakis őt álmodnád. Két olyan pillanatunk van, ami egészen biztosan egyszeri és megismételhetetlen. Az első és az utolsó szívdobbanás. De a kettő között... a kettő között még lehet egy harmadik. Van egy harmadik, amiért értelmet kap a másik kettő. Az a pillanat, amikor találkozol Vele, a szemébe nézel, és meglátod benne mindazt, amiért értelmet kap a másik kettő. Amikor megérzed, hogy van értelme. Mindennek. Az Életnek, a szépségeknek, a világnak. Az a két másik pillanat ettől kap értelmet. Megérzed, hogy az életed nem csak születés és halál. Közben pedig elmosolyodtam a kijelentésén, hiszen valóban igaz volt, hogy ha lett volna valami hátsószándéka, akkor én már rég nem így lennék itt. De abban mi lett volna a jó, ha nem önszántamból teszem a dolgot?
-Valóban? Abban mi lenne az élvezet? Mert ugyan önszántamból nem tettem volna semmit ha tudom, hogy van hátsószándékod.
Tettem keresztbe a kezem, miközben pedig kérdően bámultam rá, mintha valami hatalmas titkot osztana meg velem. Holott nagyon jól sejtettem a választ, hiszen ahogy addig ismerem, gondolom, hogy mit fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyCsüt. Május 01, 2014 11:21 pm

Elmosolyodtam. Nincs annál jobb érzés, amikor úgy átvernek, hogy nem tudsz róla, aztán mégis boldog vagy, mert megkaptad azt, amire vágytál. Ez persze kicsit önzőnek hangzik, de nem, hiszen a szerelemben nem létezik önzőség. Az nem lehet az, ha magam mellett akarom tudni minden pillanatban, máskülönben hiányozna és nem bírnék ki nélküle egy percet sem. Ez attól függ, hogy mennyire áll közel hozzám, de ez esetben... eléggé közel áll hozzám, hiszen én indítottam meg az útján.
Következő kijelentésén, avagy kérdésén nevetni kezdtem.
- Miből gondolod, hogy nem gondolom meg magam, és egy idő után fordul a kocka? És mégis idejöttél annak ellenére, hogy arról tudsz, hogy egy nő gondolkodásmódja akármelyik pillanatban megváltozhat. De más magyarázat is létezik erre, mégpedig hogy szeretnéd, ha teljesen másképp gondoltam volna és lenne valami hátsó szándékom, csak éppen nem teszed szóvá - nevettem tovább, majd legyintettem. Hiszen mindenki tudja, hogy mindenhez két ember kell, így ha én szeretném is, és ő nem, akkor nem tehetek semmit és így fordítva is. Persze ha nem vesszük rá egymást, de ebben a pillanatban én lusta vagyok harcolni. Hogy ezt mutassam, hátra is dőltem a nagy ágyon és bámultam a baldachint, közben kezemmel az ő kezét kerestem, hogy magamhoz húzhassam.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyPént. Május 09, 2014 11:07 pm

//Bocs hogy későn írok mostanában csak elkezdődtek a zh meg vizsgaidőszakok -.-//

Vicces volt, hiszen az agyam úgy pörgette a lehetőségeket, mintha csak vadásznék. De most nem vadászok, hanem csak egy lány közelébe értem és már is veszélynek érzékelném? Nem inkább sokkal inkább macska egér harc folyik most jelenleg köztünk. De azon kaptam magam, hogy nevetek, majd kacagásban török ki, a kezemmel támasztottam magam a hátam mögött miközben nevettem.
-Talán ez a tudatlanságomnak tudható be. Tudod szinte minden szörnyről amiről csak van feljegyzés tudom a gyenge pontját, de most mondhatni, hogy kockáztatok és dacolok a dolgokkal. De, azért jöttem vissza mert megígérted, hogy nincs hátsószándékod és én bízom benned.
Ez valóban így volt hiszen, ezt tanultam meg először, bízni benne. A többi meg csak jött ezek után, hiszen egy kapcsolatot jobb ha bizalomra építjük, anélkül jobb ha el sem kezdjük. A belé vetett bizalom, pedig nem volt hiába, hiszen már eddig is olyan sokat köszönhetek neki, hogy nem is tudom, hogy hogyan viszonoznám. De talán ez a végzetem, hogy őt segítsem az utazásaiban és mellette legyek, megvédjem őt, akár az életem árán is.
-Tudod, van egy másik oka is, hogy visszajöttem. - Közben abbahagytam a nevetést és felé fordítottam az arcomat.
-Boldoggá akarlak tenni, hiszen annyit szenvedtél és tettél értem, hogy ez a legkevesebb amit tehetek érted...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzer. Május 14, 2014 12:32 pm

//Semmi baj, nekem is vizsgáim vannak. Smile//


Jól esett hallani, hogy nevet, és ezt azért teszi, mert sikerült okot adnom arra, hogy nevessen. Ezt megmosolyogtam, mert ritka dolog volt tőlem, hogy sikerül valakire úgy hatnom, hogy ilyen jóízűen nevessen a nagyvilágba. Mintha a halált kacagná ki, hogy márpedig ő szembeszáll vele, dacol akkor is, és a halál fél tőle. Féljen, azt mondom.
- Akkor még jó, hogy nem tudod a gyenge pontomat - újra mosolygok. Nem is tudom, hogy mik is azok egyáltalán. Sosem gondolkodtam el azon, hogy vajon mi lehet a gyenge pontom. Attól függ: fizikailag vagy lelkileg? Lelkileg sok minden megbánthat, ha a szavakkal játszunk, s szerintem könnyen kitalálná, hogy mivel teríthet le úgy, hogy mozgásképtelenné tesz. Fizikailag pedig, az egy dolog, hogy nem halok meg egykönnyen, de a halhatatlanságomnak biztos van sok ára. Már csak ez is, hogy mások hamarabb öregszenek, hamarabb halnak meg. De én a halhatatlanságom egy részét odaadhatom másoknak, ha ők is akarják, és akkor én is hamarabb öregszem, aki pedig gyorsan tette ezt, már kevésbé annyira. Még senkit sem találtam elég méltónak ahhoz, hogy vele éljek. De itt van Zach... amit nem tudok, hogy mi lesz akkor, ha el kell tőle válnom. Vajon így lesz? El kell majd tőle válnom, miután az utunk véget ér, vagy vele maradhatok? Erre egyelőre inkább nem gondolnék.
Hallom Zach szavait, miszerint más oka is volt annak, hogy visszajött ide hozzám. Kicsit kétértelmű, ahogy fogalmaz és nekem fogalmam sincs róla, hogy a kettő közül melyikre tippeljek.
- Mármint? Hogy érted, hogy boldoggá akarsz tenni? - sokféle módja van ennek, de az, hogy közvetlenül itt van mellettem és most akar boldoggá tenni, vagy majd a későbbi időben... kérdéses. És a kérdés jogos. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyKedd Május 20, 2014 11:41 am

Időnként nem számít, hogy igazak-e; vannak dolgok, amikben mindenképp hinnünk kell. Hogy az ember alapjában jó, a becsület, bátorság és erény értékesek. Hatalom és pénz, pénz és hatalom mit sem ér. A jó örökké legyőzi a gonoszt. De a szerelem... a szerelem sose hal meg. Egy férfinak ebben kell hinnie, mert hinni csak ebben érdemes.
Amikor egyedül voltam, másra sem tudtam gondolni, csak a halálra. De most, hogy van valaki mellettem, csak a túlélésre tudok gondolni. Túl akarok élni minden harcot az életemben, csak azért, hogy újra és újra vele lehessek. Mivel mindig úgy gondolkodtam, hogy ha jön a halál úgy is elér és nem menekülhetek. De most már nem, mivel ha meghalnék van mit vesztenem. Meglepődtem a kijelentésén,
-Tudod a fajodból adódóan tudom a gyengeséged. Azok nem mások mint a rossz dolgok, másrészt titeket csak egy angyal ölhet meg. De ezek nem számítanak, hiszen engem nem a fajod érdekel már, hanem egy képviselője, te magad. Hiszen itt állsz a magad csodálatos valóságában. Csak a gyávák, az irigyek fordulnak ellened, mert tudják, hogy te már nagyobb, erősebb vagy náluk. És ezt sokan nem tudják elviselni. De ne bánd. Mert ettől a mozdulattól lettél igazán ember. Mert elfogadtad a gyengeséget, amiből erőt merítettél. Hiszen mindegy, akármilyen erősnek látszunk is, mindig van valamilyen rejtett gyengeségünk, és lehet, hogy végül ez lesz a vesztünk. Minden erővel együtt jár egy gyengeség, és fordítva. Ez az élet rendje.
Ezután nem volt meglepő amit mondott. Szándékosan fogalmaztam kétértelműen, hiszen így valóban meggyőződhettem róla, hogy nincsen hátsószándéka. Hiszen ha lett volna akkor már nem itt tartanánk. De eszem ágában sem volt elárulni neki, hogy ez gyakorlatilag csak egy kis próba volt, amit ő sikeresen kiállt. Sok minden kideríthető egy ember szándékairól és személyéről, csupán egy jól célzott kérdéssel vagy irányított beszélgetéssel. Szóval most már csak ki kellet másznom ebből ami szerintem menni fog.
-Ami azt illeti úgy, hogy megteszem azt amit kérsz, mert tudom , hogy az boldoggá tesz téged. Szóval, azért amit tőled kaptam, az a legkevesebb ha, azt teszem amit mondasz. Szóval ezért is jöttem vissza ide, nem akartam hogy szomorú légy, hiszen már elég szomorúságban volt részed.
Mondjuk volt ennek egy másik oka is, amit talán el kellene mondanom neki? Hát de az is félreérthető lenne ebben a helyzetben de azért tehetünk egy próbát, hiszen ideje, hogy kockáztassak.
-Nem mellesleg pedig azért, mert veled akarok lenni, hallgatni téged, beszélni hozzád. Hallani akarom a nevetésed, és ölelni téged, amikor akarsz. Melletted akarok ülni, ugyanazt a levegőt szívni, mint te, ugyanazt az életet élni.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyKedd Jún. 03, 2014 11:33 am

Sajnos ez igaz. Én megölhetek egy angyalt, megölhetek egy embert, megölhetek akárkit csak azért, mert felsőbbrendű lény vagyok, de engem nem ölhet meg, csak egy angyal. Ez olyan igazságtalan azokkal szemben, akik életével én végezni tudok. Nem mintha lenne rá gerincem, hogy bárkinek is ártsak, pusztán önvédelemből teszem és csakis akkor, ha olyasvalakivel állok szemben, aki nekem és a szeretteimnek ártani tudna.
Sűrűn pislogok Zachra, biztos tudja, hogy most efféléken gondolkodom. De láthatja bennem, hogy most már teljes mértékben megbízható vagyok és nem instabil, nem tudnék neki se ártani, sem testileg, sem lelkileg. Főleg nem lelkileg. A fizikai sebek gyorsabban felgyógyulnak, mint a lelkiek, ugyanis hiába mondaná sok ember, hogy megbocsájt, holott közben sose fogja elfelejteni azt a sérelmet, amit okoztak neki. Sajnos egyikőnk sem olyan, mint az elefántok, akik sosem felejtenek, de megbocsájtanak.
Zach kijelentésére felültem. Nem tudtam, hogy mit kérjek, ugyanis nem arra "programoztak" be, hogy kérjek, hanem arra, hogy adjak. Nekem kell boldogságot és fényt vinnem az emberek életébe, nekem kell teljesítenem a parancsokat, ahogy teljesítettem az istennő kérését is arra vonatkozóan, hogy gyűjtsek információkat Choor nagyúrról. Megtettem. Mindezt úgy, hogy be kellett épülnöm közéjük, ami nem ment volna pár belső segítség nélkül.
- Zach... - megérintem a kezét - Nem kérhetek tőled olyasmit, amit te nem akarsz. És nem kell csak azért megtenned szívességeket, mert kérik. A saját akaratod hajtson, ne az enyém. Amit én akarok, az a jövő zenéje, maradjon nekem, még várhat. Ha te szeretnél valamit, ne habozz, rajta. Senki sem tanított arra, hogy fojts mindent vissza. Én arra tanítalak, hogy amit szeretnél, azt szerezd meg, és tiéd lesz - Issle bölcseletei. Jól festenék az istenek mellett ilyen parancsolatokkal.
- Hiszen ugyanazt a levegőt szívod - megsimítom az arcát.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzer. Jún. 11, 2014 10:09 pm

Meglepődtem a kijelentésén, mármint nem azon, hogy milyen bölcsességet hordozott, hanem azon, hogy mennyire hasonlított ez arra amit a mesterem mondott nekem régen. Kizárt dolog lenne, hogy ismerjék egymást, de a kettő hasonlósága szembetűnő. Talán csak a mesterem is azért mondott nekem hasonlókat, mert tudta, hogy olyan dolgokba is belemennék amiben nem lennék teljesen benne. A mostani? Nos azt nem is tudom hová tenni. Nem akartam idejönni sem, mivel féltem, hogy a saját testem gyarlósága ejt majd csapdába, de most már önszántamból is maradni akarok, de nem tudom miért, talán ezt hívják az emberek csábítóan szépnek? Arra képzetek, hogy a női bájnak se essek áldozatul bármennyire szép is az, hiszen vannak ilyen gonosz lények amelyek ezt használják ki. Mondhatni eddig jól használtam ezt a "képességem", de valójában már ez is feladni látszott. Szóval egy módja volt annak, hogy fenn tudjam ezt tartani: elterelni a figyelmemet az átkozottul szép Issléről, persze ezt könnyű mondani. Közben pedig már azon kaptam magam, hogy annyira elmerültem a gondolataimban, hogy semmit nem mondtam, még azt sem amit akartam.
-Tudod Issle az igazságot keresni, a szépséget szeretni, a jót akarni és a legjobbat tenni - ez az, amire hivatottak vagyunk mi vadászok, akik a régi szokásokat hordozzák. Szóval én jót akartam neked és a legjobbat tettem azzal, hogy ide jöttem.
Mondjuk a egy harmadik dolog miatt is jöttem ide ami benne van ebben a mondásban. A szépséget szeretni. Bár ezt nem akartam beismerni mert az arról árulkodott volna, hogy sikerült teljesen elcsábítania, engem aki ezt nem engedhette meg magának. De mi van akkor ha ez valami jó dolog? Elvégre még sosem éreztem ilyet azelőtt, mint most. Lehet, hogy megtaláltam a társamat hiszen, mindenkinek megvan a maga társa. Mintha a két lélek egy volt volna, ott, ahonnan minden élet ered, s két testbe osztottan szálltak volna alá, hogy itt éljen a földön, ezen a rendetlen csillagon. S a két léleknek keresnie kell egymást. Meg kell találnia egymást, különben örökre hiányzik a szívének a fele. S ha meg nem találja egymást, s nem a maga felével egyesül, holtáig érzi a tévedését, szívének a hiányosságát, csonkaságát. Én mindig ezt akartam elkerülni, hogy nehogy rosszul válasszak ebben az ügyben, hiszen az örökre bántja majd az embert. Ahogy az arcomra tette a kezét, nagyon meglepődtem kicsit megrettentem, még az izmaim is megfeszültek. De hamar leadtam a meglepetésből hiszen tudtam, hogy nincs mitől félnem.
-Mondjuk ez valóban igaz... De tudod vannak dolgok az életben, amelyekért érdemes harcolni, bármi lesz is a végeredmény. Te is ezek közé tartozol...
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyVas. Jún. 15, 2014 1:03 am

Pislogtam rá, mert egyszerűen nem tudtam, hogy mire gondol. Sajnos nem vagyok Isten, hogy beleláthassak az elméjébe, vagy legalábbis közvetlenül nem. Csak egyszerű hírvivő vagyok, vagy ahogy mások ismernek, a pecsétek mestere, így bizonyos felhatalmazás kell arra, hogy beleláthassak mások elméjébe. Akkor is csak jó emberismerő vagyok, és megpróbálom kiszámítani, hogy mire gondolhat... találgatok, de ötven-ötven százalék, hogy eltalálom, amire gondolnak az emberek.
- Tudod, a mestered sosem ismertem. Nem beszéltem vele, bár láttam őt odaföntről. Talán akkor tanultam tőle én is pár bölcseletet - láttam, hogy nagyon meglepődött a kijelentésemen, ezért arra gondoltam, hogy sokszor néztem föntről az embereket, és legtöbbször rajtuk akadt meg a szemem. Ez biztos a sors kegyes akarata volt, hogy egyszer el kell majd őt vezetnem oda, ahová tartozik, s nekem szánták, hogy én legyek ez, aki elviszi őt a rendeltetett helyére. Úgy beszélek róla, mintha valami drágakő lenne és egyszer le kell róla mondanom. De nem tehetem meg, nem is teszem meg, remélem, hogy nem kell megtennem. 
Tehát valahogy sejtettem, hogy a mesterére gondol azok alapján, amit én is mondtam neki. Nem tudom, olykor előjönnek belőlem ilyen bölcseletek, bár az alapján, hogy az angyalok hosszú ideje élnek, s legtöbben már azzal a tudással születnek meg, amit egy ember csak hosszú évek során birtokol, minden bizonnyal mi húsz év elteltével vagyunk olyan bölcsek, mint egy öreg mágus. Legalábbis annak kell lennünk, akadnak persze, akik eléggé kényesek voltak és egyáltalán nem volt bennük a tudásvágy, még csak azt sem használták fel, amit eddig tudtak... lehet, hogy a sok bájolgás kiölte belőlük.
Zach következő kijelentésén én csak pislogtam. Nem tudtam, hova tegyem a szavait. Először olyan, mint aki félne valamitől, nem is tudom, mitől, és először le akar beszélni arról is, hogy rossz ötlet, ha magamhoz hívom, mert biztos van valami hátsó szándékom az elmélete szerint; másrészről pedig olyan fordulatot vált a viselkedése, amiért azt hiszem, hogy rá akar venni valamire, hiszen szavai kétértelműek, hívogatóak. Teljesen összezavar. Az egyik pillanatban is már csak azt veszem észre, hogy az ajkát bámulom, amelyek egyszerre olyan csábosnak tűnnek, hogy azt hiszem, most én nem tudok neki ellenállni. A legtöbb esetben a nő csábítja el a férfit, azt hiszem, itt is én kezdeményeztem, de ebben az esetben most megint fordult a kocka és ő csábít el engem.
Újra nyúlok az arcáért, és mire észbe kapna, már át is fordultam és az ölében ülök, majd egy csókot adok neki, amely kissé elszaladt. Remélem, nem ijed meg, mert eddig elég ártatlannak és félénknek bizonyult ebből a szempontból. Persze idővel abbahagyom.
- Bocsáss meg, Zach. Olyan kétértelmű vagy, és nem tudom, mire gondolsz, mire vágysz. Csak azt tudom, hogy most olyan dolgokra veszel rá, amiről valószínűleg még te se tudsz - hopsz, elszaladt a ló. Én persze igyekszem túladni magamon, újra megcsókolom, bár ezúttal már lágyabban, nehogy azt higgye, hogy képes lennék széttépni őt. Így még mindig az ölében ülök vele szemben, egyik kezem az arcán nyugszik, a másik pedig a haját borzolgatja, ha éppen ahhoz van kedve.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyVas. Jún. 22, 2014 2:49 pm

//Na na nem kapod meg ilyen könnyen//

-Lehet...
Mondtam, kicsit idegesen, hiszen újra olyan voltam mint azelőtt, szótlan és most még ideges is. Azon kaptam magam, hogy egyik kezemmel a lepedőt gyűröm idegességemben. Nem értettem mi van velem, mint aki teljesen elvesztette az önkontrollját. Ideges voltam, mivel most nagy a valószínűsége, hogy a saját csapdámba esek. Hát elvégre ahogy a mondás is tartja, aki másnak vermet ás, a végén maga esik bele. Lehet nem kellet volna még most is kétértelműen fogalmaznom és sajnos én hajszoltam bele magunkat egy olyan szituációba ami nem biztos, hogy megtörténik. De a kérdés most nem volt más, mint vállalom-e azt a bajt amit ezzel okoztam,vagy közbelépek. Elvégre még semmi komoly nem történt nyugtattam magamat. Semmit sem tisztáztam le magamban, még az Issle iránt érzett érzelmeimet sem, mi van ha ezek inkább csak a rajongásomat fejezik ki s nem a szeretetemet? Vagy én tényleg ezt akarom? Elkötelezni magam egy angyal mellett akihez én egyáltalán méltó lennék mint társ? Túl sokat rágódom magamban, hiszen ha szerencsém van ezekre a kérdésekre még ma este nem kell, hogy feleljek és megúszom. Majd talán, egy meditáció során sort kerítek ezeknek a kérdéseknek a megválaszolásában. De minden olyan fura volt, izzadtam a torkomban egy gombóc nőtt és a kezem reszketett. Mi van velem? Mintha bármelyik percben csak elájulhatnék, nem értettem, hogy mi is ez az érzés. Soha nem éreztem még magamat így és nem is tudtam mitévő legyek. Ideges voltam de próbáltam ezekből semmit nem mutatni, de legbelül halálra voltam rémülve, hiszen még azt sem tudtam, mitől van ez? Megrémültem. Kezdetem rádöbbenni, hogy ennyi önuralom után lelkem vulkánja egyszer csak jelét adta annak, hogy nemsokára ki fog törni, és abban a pillanatban, hogy ez megtörténik, elveszítettem minden hatalmam az érzelmeim fölött. Csak Issle felszólalására kaptam fel a fejemet.
-Micsodára....?
Aztán pedig teljesen összetörtem belülről, bekövetkezett amitől féltem és Issle kijelentése is csak ezt támasztotta alá. Szinte lefagytam és azt sem tudom mi történik velem, az arcom elsápadt és csak arra eszméltem, hogy Issle az ölemben pihen és a hajammal játszadozik. Siha mit tettem? Remegtem és csak levettem a kezeit magamról, miközben végig remegtek a kezem, majd őt is felemeltem persze gyengéden és magam mellé tettem, majd villám gyorsasággal felpattantam és elkezdtem felöltözni, majd ahogy végeztem kirontottam az ajtón és csak futottam, addig ameddig a szabad levegőn nem voltam.
-Te félsz szeretni! Nem mersz szeretni senkit sem! Félsz, hogy megint jön az önelvesztés... a fulladás... És ő sem szeretett, csak kívánt téged. Mohón. Önzőn. Nem tudtatok egymással mit kezdeni. Persze nem is csoda... Tele vagy sok évszázados, gyógyulatlan sebekkel. Túl fájdalmas lenne neked az igazi odaadás. Túl veszélyes. Életveszélyes.
-Már nem így vagyok...
- De igen!... Sajnos igen!... Tele vagy akadállyal! Véded magad. Nálad még egy futó csók sem szimpla örömtörténet, hanem élethalálkaland... Pokoljárás... Nem mered élvezni, félsz, hogy belehalsz... Jéggé fagyott tűz lángol benned. Vitáztam saját magammal. Miközben kiértem a szabad levegőre addig futottam még a lábam bírta és fáradtan össze nem estem egy dombtetőn. Nagyokat lihegve fordultam a hátamra és csak az eget bámultam. Nem a nehézségektől féltem: attól ijedtem meg, hogy választanom kell egy utat. És ha egy utat ki kell választani, akkor a többit ott kell hagyni. Előttem pedig még ott állt az egész életem, és mindig arra gondoltam, hogy később talán megbánnám mindazt, amit most csinálnék.
-Nem merem elkötelezni magam, mert félek, hogy rosszul döntök.
Mondtam magamnak a levegőben, miközben el is csodálkoztam azon, hogy mikor i láttam utoljára ilyen szép tisztán az eget és nem csak egy szállás ablakából. Élveztem, ahogy a lágy esti szellő simogatja az arcomat és a hajammal játszadozik, a fű pedig puha volt és kényelmes. A fény harcosa döntéseket hoz. Szabad a lelke, mint a felhők az égen, de az álma iránt elkötelezett. hangzott bennem egy kis hang. Valahányszor azt éreztem, hogy ura vagyok a helyzetnek, történt valami, ami a földre nyomott. Azt kérdeztem magamban: de miért? Talán arra ítéltettem, hogy mindig megközelítsem a célszalagot, de sohasem szakíthassam át? Az Istenek ennyire kegyetlen volna hozzám, és csak azért engedi látnom a pálmákat a horizonton, hogy a sivatag közepén szomjan haljak? Gondolkodtam ezen miközben pedig továbbra is az eget bámultam és a kezemet az ég felé nyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyKedd Júl. 01, 2014 2:39 pm

//Éreztem Very Happy//


Egy ideig úgy tűnt, hogy nincs para, de aztán Zach fogta magát és kirohant, mintha itt se lennék. Most megijedt, mint egy kisgyerek... ezzel talán azt a tudatot is sárba tiporta, hogy férfi, az önbecsülése most oda. Az én szememben persze még férfi, de lehet, hogy a sajátjában már nem. Fél kimutatni az érzéseit, vagy inkább attól, hogyha túlságosan kimutatja, idővel magával ragadja a hév. Egy a biztos, hogy ezek után már én sem leszek könnyen kapható. Nem azért, mert most az lettem volna, hanem azért, mert ezzel körülbelül azt mondta nekem, hogy nem érdeklem, nem vagyok szép és egyáltalán nem vagyok arra méltó, hogy szerelmet érezzen irántam. Köddé lettem. Csak néztem az ajtó irányába arra várva, hogy majd visszatér, de percek teltek el így, s én nem vagyok híres a türelmemről... bár attól függ, milyen türelemről van szó. Egy könnycsepp csordult le az arcomon, majd dühös lettem. Dühös lettem arra, hogy sírok, arra, hogy erre a világra kellett születnem, arra, hogy egyáltalán megszülettem, s még vannak olyan férfiak ezen a világon, akik félnek. Félnek fejet hajtani a saját akaratuk előtt, megadni magukat a vágyaiknak és csak sodródni az árral... nekik nem elég a folyó, kell nekik az egész óceán. A kezemet nyújtom és már az egész karom kell.
Már csak egyetlen dolog van hátra, amit nem értek: miért beszél valaki szerelemről, ha nincs tisztában az érzéseivel? Nekem akart jobbnak tűnni, vagy megfelelni? Ezzel egyáltalán nem könnyített a dolgon, csak nehezített. Akkor mondja azt, hogy nem áll készen és még várok rá, amennyire tőlem telik.
Egyszerűen elaludtam...


Azt persze Zach észre sem vette, hogy az Atya figyeli őt, majd hirtelen beborul az ég és elkezd esni az eső. A szép felhőknek és álomvilágnak annyi, a valóság, ami számít. Itt az álmok csak céltalan fekete lyukak: színtelenek, elnyelnek és talán nem vezetnek sehová. Ha pedig mégis, akkor csak kering velük az ember mindaddig, míg ki nem köpnek egy lakatlan szigeten, a tenger közepén, egy sziklán, a jégveremben és velük együtt halsz.
- Tudod, fiam... az Istenek nem arra teremtették a Vadászokat, hogy meghátráljanak. Saját vágyakat adtak nekik, amit teljesíteniük kell. Úgy hiszed, egy angyal nem szerethet? Félsz, mert hatalmas vágyak hajtanak, amiknek nehezen állsz ellen, és inkább menekülsz? Ha mindig menekülni fogsz, csapdába rohansz, semmivé leszel, dicsőséged porrá lesz, majd tested-lelked visszanyeli az ég. Ha menekülsz, sosem leszel szabad, mert mindig futsz majd valami elől. Aki rohan, az préda, gyermekem, nem szabad. Ne rohanj. Fogadd el. Engedd ki. Ha elfojtod, egyben tör elő évekkel, évszázadokkal később. Most cselekedj. Hiszen a sorsa, hogy a te sorsod legyen; a te sorsod, hogy az ő sorsa légy - ezt Zach csak hallhatta, mert ha a hang irányába akart nézni, akkor senkit sem láthatott. Az Atya mindig ilyen kifürkészhetetlen volt, ott jelent meg, ahol a legkevésbé várnánk, s mindig akkor, amikor szükség volt rá. Ha szüksége volt rá a népnek, ott termett, ha egy embernek egy adott pillanatban, megjelent. Mint most Zach előtt... ha nem is volt rá szüksége.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyKedd Júl. 01, 2014 9:12 pm

//Szerintem érzésekről ne beszéljünk, ne felejtsd el, hogy mi is vagyok! Very Happy //

Szégyelltem magamat, hiszen valóban nem ezt kellett volna tennem, hanem tisztázni amit érzek. Vagy lehet el kellett volna mondanom Isslének, hogy mit is érzek, de féltem attól, hogy mit fog mondani vagy tenni. Igazából könnyű volt szavakat dobálni de, valóban azért csinálom ezt mert, szeretem vagy mert tudom mit akar és így szolgálok neki. Elkezdtem felülni, miközben elővettem az egyik kunaiom a lábszáramról és a markomba fogtam. Ahogy telt múlt az idő az ujjamon kezdtem el pörgetni, majd újra marok és pörgetés. Ez a kis pótcselekvés le tudott nyugtatni, hiszen most nem tudtam másra koncentrálni. Fontos volt a kérdés persze, de a választ honnan tudhattam volna.
-Egy idióta vagy Zach... Mit keresel te még itt? Neked az lett volna a legjobb ha még most is csak magányosan, szó nélkül szörnyekkel harcolsz...
Szidtam saját magamat, hiszen most jogosan tettem és nem volt senki aki helyettem tegye meg nekem. A fény harcosai gyakran kérdezik maguktól: "Mit keresek én itt?" Nagyon gyakran úgy érzik, hogy az életüknek nincs értelme. Épp ezért a fény harcosai. Mert követnek el hibákat. Mert tesznek fel kérdéseket. Mert mindig keresik a dolgok értelmét. És végül meg fogják találni. Kezdett idegesíteni ez a kis hang magamban, de mindig igaza volt, és mindig segített valamennyit. Majd felkeltem és a kunaiomat eltettem a helyére. Két út volt, a hátam mögött és előttem. Előttem a város, mögöttem pedig mondhatni, hogy a szabadság, vagy is inkább a remény, hogy új életet kezdhetek és ezt mind magam mögött hagyhatom. De az is itt van, hogy meg kell tanuljam használni az erőmet, amit nem saját magamért akarok megszerezni, hanem mindenki másért. A testvéreim és barátaim miatt akik otthon várnak és akik velem tartottak eddig, ha most látnának mit gondolnának? Hiába hangzott el a tűz körül annyi vadász története, hogy hány lánnyal volt és aztán állt tovább, vagy arról a számtalan lányról akinek udvaroltak. Én nem ezt akartam tenni de még is, ők hogyan tették meg? Mármint ők nem éreztek így? Mondjuk őket biztos megtanították arra is, hogyan viselkedjenek ilyen szituációkban. Ahogy elkezdett esni az eső, csak nevetni tudtam magamon, még valahogy ez is jól esett most. Közben pedig elkezdtem a torony felé sétálni. Ideje volt, hogy szembe nézzek a dolgokkal és vállalni a következményeket.
-Nincs több futás, az Istenek okkal akarták ezt és én végig fogom csinálni, hiszen az Istenek akarata elől nem futhatok el.
Amikor az atya hangját hallottam egyből megtorpantam és mélyen meghajoltam. Tudtam kicsoda és ezért nyilvánítottam neki tiszteletet hiszen hallottam mikor Isslével beszélt. Majd felálltam, ahogy befejezte a mondanivalóját. De picit csalódtam a bölcsességében, tudtam, hogy ő és Issle közel állnak de azért megvolt bennem az az érzés, mintha csak Issléhez akar visszaküldeni és egyáltalán nem segített.
-Az elnézését kérem atyám de legjobb tudásom szerint szólok most önhöz. Valóban szabad akaratot vágyakat kaptunk, ahogy az enyém is az volt. A félelem pedig egy érzés, ami olykor iránytűként szolgál, így a vadászok is meghátrálhatnak ha van mit veszíteniük. Hiszen az ösztönünk az életre úgy is felülírja azt ami tennénk, hiszen nem vagyunk mi vadászok sem, értelem nélküli szolgák akik azt teszik amit mondanak nekik.  
Nem gondolom azt, hogy teljesen felszámolhatjuk a félelmet. Életünk részét képezi a bizalommal, a bánattal és az örömmel együtt. Ami felszabadít bennünket, az az, ha nem félünk többé félni.
Mondtam kisebb szüntet tartva, mindent tudásomat össze kellett szedjem, hiszen most nem akárkivel beszélek, de valahogy bennem nem stimmel, amit mondott. Csak azt mondom amit tanultam és én magam is vallok.
-Teljes mértékben hiszek a sorsban, de abban is hiszek, hogy mi magunk irányítjuk a sorsunkat, és nem pedig holmi jóslatok. Szerintem az élet kicsit olyan, akár egy fa. És számtalan ága közül választhatunk. Nézetem szerint itt lép be a saját sorsunk irányítása. Ha egy bizonyos ágat választunk, akkor az életünk egyik irányba halad, a sors pedig attól kezdve sodor bennünket. Mert nem ruházhatok minden felelősséget a sorsra. Mivel, valamit nem lehet úgy csinálni, ha nincs benne a szívünk egésze, hiszen egy jóslatot sem kell vakon teljesíteni azért, mert valaki mondta. Attól függetlenül ha a résztvevője nincs benne teljesen akkor az csak önkínzás és hiábavaló fáradság. Ami pedig azt illeti Issle végzete voltam már, hogy segítettem neki újra a saját útjára visszakerülni és szeretettel fordultam felé attól függetlenül, hogy ki is ő. Mert tudtam, hogy erre van szüksége és tudtam, hogy ezt akarja ezért megadtam neki mert sajnáltam őt, hiszen túl sok dolog történt vele idáig.
Mondtam, picit a kunaiomat markolászva, hogy levezessem az idegességemet. Egyedül akartam lenni, a kérdéseimre válaszolni, erre pedig kioktatni jönnek, olyan érvekkel amiknek semmi értelme nincsen. Ismer ő engem? Tudja min mentem keresztül vagy, hogy mit miért teszek? De hagyjuk fölösleges lenne, ezen vitatkozni és inkább megpróbáltam nyugodt maradni. Ezért csak elkezdtem újra sétálni.
-Egy jó tanács még atyám ha megengedi. Nem ismer engem, az érzéseimet, szóval ne mondogassa azt, hogy hogyan is érezhetek vagy másoknak, hogyan kéne, hiszen hogyan tudhatná bárki is legyen az Isten, ember, vagy mágikus lény, hogy valaki hogyan érez, vagy gondolkodik.
Mondtam majd tovább sétáltam és közben pedig valami motoszkált bennem, hiszen a válaszom is benne volt abban amit az atyának mondtam, talán végig csak ezt akartam volna elfojtani? Hiszen én mindig csak mindenkivel jó akartam lenni és segíteni mindenkin.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptySzomb. Dec. 13, 2014 7:13 pm

//Nem attól függ, hogy mi vagy, hanem hogy ki vagy Very Happy A pszicho-embereket is meg lehet fogni Razz//


Talán a mester fejet hajtott a gondolatok előtt, ugyanakkor sértve érezte a becsületét. Nem azt mondta el, amit ő gondolt, vagy jónak látott, egyszerűen tanácsokkal látta el az ifjút. Ugyan, honnan is tudhatná Zach, hogy éppen kivel beszél? Azt hiszi, hogy nem tud semmit, de az atya mindenről tud. Többről, mint amiről valaha Choor vagy Anamúr tudhatott. Mindent lát és mindent hall, látja a gondolatokat, látja az érzéseket, még akkor is, ha ő azt nem gondolhatja és nem érezheti át. Talán nem lehet tisztában azokkal, amit mások éreznek, mert neki sosem kellett szembenéznie hasonló sorsú lényekkel. Ő maga a sors fonalának görgetője vagy éppen az, aki elvágja azt. Nem... mindenki sorsa meg van írva a csillagokban. Okkal találkoznak egymással az emberek, vagy éppen okkal mondanak búcsút örökre, okkal lesz szerelmes az ember és oka lesz annak is, ha elválnak. Hiszen ahogy az istenek elrendelték, mindig azért hagy el az egyik, hogy jöjjön valami jobb. De honnan tudjuk, hogy nem éppen az volt a legjobb, amit magunk mögött hagyunk? Ez az egy, ami nem a sorson múlik, minden fejben dől el.
Az Atya nem hallgatta tovább Zach beszédét, hirtelen eloszlott a semmiben.


Még mindig az ágyon feküdtem, észre sem véve, hogy könnycseppek töltik meg párnámat, azon gondolkodva, hogy vajon mivel érdemeltem meg azt, hogy Zach csak úgy faképnél hagyjon. Talán nem adtam teljesen magam, vagy... túl sok neki egy angyal. Nem tudom. Csak azt tudtam, hogy mindenképpen vissza kell őt vinnem oda, ahová tartozik. Lehetséges, hogy nem hozzám tartozik. Hiszen én nem tudok neki adni semmit. Az ég világon semmit. Nem nálam kell keresnie a megnyugvást, s nekem sem nála. Az is lehet, hogy tévedek. Semmit sem tudok. Hirtelen olyan üresnek éreztem magam... mindenhol... a szívem, a lelkem és a fejem is. Mintha csak egy test lennék a csontvázammal, semmi mással.
Visszaviszlek, Zach. S talán akkor mindennek vége, nem látjuk egymást. Nem figyelhetlek, nem hallgathatom a hangod. Pedig a sorsom akkor kezdődött, mikor legelőször találkoztunk. Oka volt... mindennek oka volt. Annak is, hogy szeretlek...
- "Aludj, Issle..."
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm

Zach lassan préselte ki magából a következő szavakat:
-Születésünktől fogva szabadok vagyunk. Akik ezt el akarják venni tőlünk, legyenek bármilyen erősek, engem nem érdekel. A lángoló víz, a jeges tájak... egyik sem érdekel! De az lehet a világ legszabadabb embere, aki látta mindezeket. Küzdeni fogok! Ez olyasmi, amiért az életemet is adnám. A világ odakint talán félelmetes hely, de ez nem számít. Talán kegyetlen hely, de ez lényegtelen. Küzdeni fogok! Ez a hősiesség lényege, hogy képes vagyok meghalni azért, hogy mások szabadon élhessenek. Veled ellentétben mi vadászok nem úgy éljük az életünket, mintha már halottak lennénk. Ha nincs bátorságod változtatni a dolgokon, akkor olyan, mintha halott lennél!
Kiabáltam a szélbe. Miközben lassan elindultam, hogy végre szembenézzek a démonaimmal. Talán nem ez volt a legjobb kifejezés, de nem volt jobb kifejezés arra amit jelenleg éreztem. Mérges voltam, talán most az egyszer nem tudtam, hogy valójában kire is? Hiszen úgy éreztem, hogy mindenki olyan könnyen mondogatja azt, hogy az én sorsom ez vagy az. Miért kellene valami olyanhoz ragaszkodjak amiről nem is tudok. Mintha minden fájdalmam csak felszínre tört volna és elégtételt követelne magának. De kitől? Az atyától? Isslétől? Nem nem az nem lehet. A fájdalom és a harag egészséges érzelmek.
~Zach fontos számukra a kapcsolatod, ugyanakkor értékes is vagy nekik, akivel igazságtalanul bántak. Ez az érzések csak az igazság és a méltányosság iránti elkötelezettséged mutatják, nincs veled semmi rossz. Ha nem tudsz választani két dolog között, választhatsz mást is helyettük, vagy azt, hogy mindkettő teljesüljön. Nem számít, mit választasz. A lényeg, hogy tudd, mit akarsz és mit szükséges tenned, hogy elérhesd azt, amit szeretnél.~
Megértettem mit kell, hogy tegyek. Áldozatokat kellett hoznom, hogy képes lehessek majd változást hozni. De ez ugyanakkor nem jelenti azt, hogy mindent vakon követnem. Meg kell beszélnem Isslével, hogy részemről miként állnak a dolgok. Ha pedig valóban olyan fontos sorsú ember vagyok akkor tiszteli majd a kéréseimet. Tudtam mit kell mit kellett tegyek, a könyvtárba siettem ahol reméltem találok íróeszközt és papírtekercset, amit felhasználhatok. Szerencsémre találtam, amire kisebb megszakításokkal írni kezdtem. Mihelyt befejeztem felgöngyöltem a papírt és a lépcsőkön siettem fel vele, hangtalanul. Elérkeztem a szobánkhoz. Remegni kezdett minden tagom. Először a fülemet az ajtónak tapasztottam, hogy halljam történik-e odabenn valami. Szerencsémre a szobában csend honolt. Így amikor lassan szinte hang nélkül kinyitottam az ajtót, szinte árnyékként osontam a szobába. Majd elértem az asztalhoz, szándékosan csak is arra fókuszáltam. Nem akartam mást látni, vagy hallani. Amikor az asztalhoz értem kivettem az egyik Kunait, majd széthajtottam a papírtekercset és lefogtam a tenyeremmel. A kunaiomat pedig a tetejébe szúrtam, hogy megtartsa a a papírt és Issle tudja, hogy én voltam. Kifelé menet viszont akarva, akaratlanul Isslére pillantottam és megálltam egy percre. Sajnáltam őt de most nem tehettem semmit, most nem. Szóval lassan elhagytam a szobát és visszatértem az udvarra. Ahol azonnal edzeni kezdtem, hogy nyugtassam magam. Addig edzettem még a fáradtságtól össze nem estem a fűben. A mellém leszúrt kardban, pedig a tükörképemet láttam.
-Jobb ha ez működni fog... Majd álomba merültem.


Kedves Issle

Mindenki képes meghozni egy döntést, miután már tudja, mi lesz az eredménye. Annyira könnyű utólag azt mondani, hogy "ezt így kellett volna csinálni". Viszont nem tudhatod, mi lesz a döntésed következménye az előtt, hogy egyáltalán meghoznád azt. De az idő halad, nem áll meg, csak mert te úgy akarod. És előbb-utóbb eljön az az idő, hogy döntened kell, még ha fogalmad sincs, mi lesz a végeredménye.
A közted és köztünk lévő nézetkülönbség a múltban szerzett tapasztalatokból ered. Viszont neked nem kell ilyesmire támaszkodnod. Döntsd el, hogy magadban hiszel, vagy bennem, bennünk és ebben a sors dologban! Én sem tudom, mi a helyes döntés. Sosem tudtam. Csak a saját képességeimben hiszek, vagy pedig a megbízható bajtársaim döntéseiben. De senki sem tudja, milyen véget érnek a dolgok. Szóval olyat válassz, amelyet kevésbé fogsz később megbánni. A kudarc szükségszerű. Elkerülhetetlen. De nem szabad, hogy a kudarcé legyen az utolsó szó. Ragaszkodnod kell ahhoz, amit akarsz. Nem fogadhatod el a nemet válaszként, történjen bármi is. Soha ne hátrálj meg. Soha ne add fel. Állj ki érte és várd, hogy mi lesz!

Arra kérlek a helyes utat válaszd, ne azt amit elvárnak, vagy az egyszerűt.

Zach Shadowstay

(A papírtekercs másik oldala)
Amennyiben úgy döntesz, hogy tovább csináljuk, néhány dolgot meg kell beszélnünk, hogy hogyan is folytassuk ezek után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palota - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Palota
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: