Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Központ - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Központ - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Központ - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Központ - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Központ - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Központ - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Központ - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Központ - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Központ - Page 2 I_vote_lcapKözpont - Page 2 I_voting_barKözpont - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Központ

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:06 am

- Csak ennyi az egész? Megragadtam és hirtelen megcsókoltam. Egy jó félpercig tartott hogy emlékezzen rá.
- Egyéb óhaj kicsi lány?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:10 am

Megcsókolt. Tényleg. Én csak álltam és még a kérdést sem hallottam, de aztán beütött valami.
- Ez nem volt az az igazi, hogy is mondjam - megint zavarba jöttem. Hiányzott belőle valami, ez olyan spontán volt, de mégis be kell valljam, hogy jól esett, még ha csak a sör tette is velem, hogy ezt merjem kérni tőle. Holnapra biztos olyan furcsán fogok rá nézni, persze ő egy cseppet sem, hiszen férfi és nem jön zavarba, pláne, ahogy elnézem, hiszen neki tök mindegy, hogy ki mit kér. Gondolom, ha egy ocsmány nő kérte volna ezt, akkor is megteszi, mert nem érdekli.
- Tedd meg ezt még egyszer úgy, mintha életed utolsó percét élnéd és nem lenne mindegy, hogy kivel teszed - a számra ütöttem. A hirtelen gondolatoktól kicsúszott ez a szófosás is.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:15 am

- Oh? Ez egy érdekes kéres... közel hajoltam hozzá és az ujjamat az ajkaira tettem.
- ... sajnálatos módon csak egy kérésed volt és azt már elhasználtad. Milyen kár nem igaz? Nos én az én kérésemet megtartom későbbre inkább. Nos akkor valami szállást is kellene találnunk. Mondtam és elindultam keresni egy fogadót. Hátranéztem egy hatalmas mosollyal az arcomon a lányra csak hogy lássam az arckifejezését.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:20 am

Játszadozik. Nem is tudtam, hogy egy ekkora játékossal van dolgom. De ha ő így, akkor én is így. Várjunk csak... én kezdtem ezt az egészet. Nem gond, akkor oda-vissza játék. Kérdés, hogy ő mit akar kérni.
Mindenesetre mentem utána, persze kicsit durcásan, elvégre fiatal vagyok, alig éltem még, és sajnálatos, hogy még nem volt olyanban részem, ami az előbb megtörtént. Amikor hátrafordult és észrevettem, kiöltöttem rá a nyelvem.
De sikerült idővel egy fogadót találni.
- Jó estét, egy szobát szeretnénk, lehetőleg nagy ággyal! - kezdem ezzel és azonnal a fogadós elé nyomom az aranyat, hogy lássa, kivel van dolga. Én pedig most diadalittasan el is indultam a kapott szoba felé.
- Már ha megérted... félek egyedül egy ismeretlen helyen, ki tudja, ki rabol el. Még keveset éltem és túl szép vagyok a rossz emberekhez - és még szerény is.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:36 am

- Oké akkor tiéd az ágy én alszom a padlón, vagy fordítva?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:39 am

- Jaj, aludj már itt, hülyegyerek, nem lesz bajod! - bólintottam az ágy felé. Én biztos nem alszok padlón, bár volt hozzá szerencsém, de sörrel a hasamban nem olyan csábító, annál inkább az ágy. Közben levettem a felsőmet és az alsó ruháimat, hogy kényelmesebb legyen.
- Most én dobjalak bele, vagy lépsz magadtól is? - tény, hogy ebbe meg nem voltam szégyellős.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:43 am

- Egyre inkább olyan érzésem van hogy te el akarsz ezzel érni valamit. Én is levetkőztem, csakhogy én szó szerint mindent levettem, mert így szeretek aludni. Kivéve a vadonban ott nem poén.
- Te akartad annyira, nem én! Figyelmeztetlek hogy néha képes vagyok lerúgni dolgokat álmomban! mondtam majd befeküdtem én is az ágyba.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:53 am

Hatalmas... mi, az csak enyhe kifejezés... gigaóriási apokaliptikus szemekkel néztem magam elé, hogy mit csinál, és persze a szemem elé tettem a kezem, mert hát bűn másokat megbámulni, és azt se tudtam, hogy utána hogy feküdjek le az ágyra, de aztán megoldottam háttal.
- Én aztán nem aggódom... izé... majd kapaszkodok valamiben... ööö... igen, azt hiszem - hát ő sem egy szégyellős ember. A táskám után nyúltam, hogy kiigyak egy fiolát.
- Kérsz? Orvosság. Bár neked nincs rá szükséged, ahogy elnézem - arra jó, hogyha az ember beivott, akkor valahogy elillan a bódultság. Nem tudom, hova száll, de eddig mindig bevált.
Kissé komoly lettem.
- Tudod... mindig féltem a férfiaktól. Leginkább tőlük lopok. Amikor fiatal voltam és még az anyám élt, miután apám meghalt, nem maradt miből élnünk. Anyám végül úgy próbált engem és a húgomat eltartani, hogy férfiaknál kereste a megboldogulást. Igen, úgy. Annak ellenére, hogy minden nap pénzzel tért haza, boldogtalan volt, kék-zöldre verték és nem tudott ellene mit tenni, szükségünk volt rá. Aztán egy nap addig fajult, hogy megölték. Nem tudom, hogy milyen alkut köthetett halála előtt, de egy nap megjelentek a házunkban és elvitték a húgomat. Őt is megölték, egyedül én úsztam meg, nem tudom, hogyan - ökölbe szorult a kezem. - Ezért is félek a férfiaktól. Te vagy az egyetlen, akiben eddig megbízom...
Hirtelen jobb kedvre derültem, egy kicsivel.
- Mindezt azért meséltem el neked, mert amikor fogadtál velem és mondtad, hogy kérhetek tőled, én mást szerettem volna tőled kérni, kicsivel... hát sokkal többet, mivel tényleg te vagy az egyetlen férfi az életemben, és valószínűleg nem is lesz más, akiben megbízom és közel kerülnék hozzá.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:05 am

- Most hogy meséltél magadról egy kicsit én is mesélek magamról egy keveset. Igazság szerint nem azért indultam el otthonról mert annyira unatkoztam, hanem azért mert a kocsmánk oda lett és nem volt már pénz arra hogy mindenkit eltartsunk otthon ezért én vállaltam hogy vándor leszek hogy ne kelljen tovább terhelnem a családomat. Néha hazalátogatok hogy a megtakarított pénzemet odaadjam nekik, de általában én is épp hogy megvagyok... Hát nem mindenki élete olyan amilyennek szeretné, de ha már így alakult hozzuk ki belőle a legtöbbet nem?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:09 am

Hallgattam. Hát, mindkettőnk pénzproblémákkal küszködik, ennyi erővel kirabolhatnánk Lunaton bankját, már ha áthatolunk a rendszerén, mert azt ember fia nem tudja feltörni.
- Hozzuk ki - közben lentebb csusszantam az ágyon, vagyis eddig ültem, de most már feküdtem. Bár ezt nem tudtam, most mire érti.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:11 am

- Reggel találkozunk, vagy délben, vagy amikor felóhajtok ébredni. *Ásít* Jóccakát!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:17 am

- Jóéjt - bár kissé sokáig tartott, hogy elaludjak, de végül sikerült elaludnom... azzal a tudattal, hogy Blaide meztelenül fekszik itt mellettem és még csak ránézni sem merek. Micsoda aljasság ez tőle!


Álmomban nyámnyogtam, vagyis néha sóhajtoztam és csámcsogtam, de valószínű, hogy a sült csirkének tudható be, ami előttem lebegett.
Reggel persze még nem keltem fel mindig a csirke miatt.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:24 am

Reggel van, vagyis inkább dél és valami fura hangra ébredek. Körbenézek és mit látok. Odafordulok Sylahoz és megpiszkálom az arcát.
~ Hmm... Mit tegyek? Mit tegyek?... Megvan.
Gyorsan keresek egy kis tolldarabot ami valószínűleg a párnámból származik. És elkezdem csiklandozni vele ahol csak érem miközben halkan nevetek.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:27 am

Nem kelek fel még arra sem, hogy érzem, valami csiklandoz. Nem tudom, mi lehet az, de csak mosolygok, aztán irritálni kezd.
- Hagyjál - motyogom félkómásan.
- Siklandós - azért sikerült így, mert félig úgy fekszek, hogy a számat is takarja a sok párna. - Ne báns - rugdalózok, de nem annyira, hogy a csiklandozómat lerugdossam, vagy egyáltalán kárt tegyek benne. Végül felkelek, mert ideges lettem.
- Blaide, a fene! Nem volt elég a tegnap esti csók? Én adok még, van sok milliárd - meg még ki tudja mennyi. Nagyon megtáltosodtam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:30 am

- Érdekes ajánlat, később talán be is hajtom rajtad, de ideje felkelni kicsi lány. Már dél van és még semmit sem csináltunk mióta itt vagyunk. Felöltöztem teljes menetfelszerelésre és odamentem az ágyhoz. Felkaptam Sylát és így szóltam.
- Ha nem kelsz fel magadtól kénytelen leszek így végigvinni téged a városon!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:33 am

- Most is behajthatod - vigyorgok, örülök a fejemnek, de még nem akarok sehova se menni, ennek ellenére mégis kapaszkodom Blaide nyakába.
- Jó, de ruha nélkül akarsz elvinni? - lerugaszkodom, hogy ne vigyen az ölébe és felveszem a ruhám és a cuccom is, aztán visszaállok Blaide elé.
- Most visszavehetsz - várom, hogy visszavegyen az ölébe.
- Csirkét akarok - jelentem ki egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 2:36 am

- Csirkét? Miért pont... oh szóval ezért csámcsogtál egész reggel. Akkor indulás keressünk valami helyet ahol ehetünk csirkét. De azért hogy ennyire lusta legyél hogy nekem kelljen elvigyelek odáig ez már szörnyű dolog kicsi lány. Az ölemben Sylával szabad kéz híján az ablakon keresztül kell távoznunk.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:50 pm

- Igen, azért csámcsogtam. Csámcsogtam? - érdekes, nem szoktam álmomban ilyeneket csinálni. Vagy legalábbis én nem tudok róla, ugyanis sose hallom magam, hogy mit csinálok álmomban.
- Nem vagyok lusta, csak jól esik az öledben utazni - kacagok fel, miközben kiugrik az ablakon. Hagyom, hogy pár méterig vigyen, aztán letetetem magam.
- Jó, tudok menni a saját lábamon is. Ezt inkább halogassuk azokra az időkre, ha már komoly bajom van. Irány a csirke! - mutatok valamerre magam elé, mintha tudnám, hogy merre menjek. És persze, hogy tudom, merre kell menni. Afranas a kereskedők városa, így itt lehet kapni a legjobb kajákat is. Idővel beugrunk egy helyi falatozóba, ami mondható olyannak, mint egy kocsma, csak itt kaja is kapható. Megállok a fogadós előtt.
- Két korsó mézsör, és egy nagy csirke! - lefektetem elé az aranyat, mi pedig helyet foglalunk valahol a kevés tömegben - a déli időszak ellenére.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:00 pm

- Oi! Nekem nem vettél semmi ennivalót? Ez fél fogamra se elég. Mindenből kérek legalább egy adagot! Az asztal máris tele volt mindenféle ennivalóval.
- Máris jobban néz ki! Étvágyat! mondtam majd hozzá is láttam letakarítani a tányérokat.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:02 pm

Én csak néztem rá, mert egyébként a csirkét kettőnknek rendeltem, de a villa a kezemben maradt és a szám pedig tátva, várva, hogy a csirke magától száll bele. De nem azért volt tátva, hanem azért, mert nem tudtam elképzelni, hogy Blaide ennyit eszik.
- Hogy fér beléd ennyi? - tátott száj még mindig.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:12 pm

- Ritkán eszek és sokat... de akkor tényleg sokat. Mondtam miközben hihetetlen sebességgel fogyott az asztalról az ennivaló.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:15 pm

Még mindig nem tudtam elhinni. De idővel én is megettem mindent, bár igaz, hogy egy órába telt az elfogyasztása.
- Na, menjünk, nézzünk egy kaland elé! - felálltam az asztaltól, és kiléptem, egyenest a kaland felé.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm

- Még nem végeztem! Fene, ezt legalább még magammal viszem. Mondtam és felkaptam egy combot az asztalról, majd azzal a kezemben elindultam én is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Központ
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Központ
» Központ
» Központ
» Központ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Afranas-
Ugrás: