Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Központ EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Központ EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Központ EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Központ EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Központ EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Központ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Központ EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Assadar
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Blaide
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Syla Breeze
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Terax Inferno
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Issle Iumi
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Tira
Központ I_vote_lcapKözpont I_voting_barKözpont I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Központ

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Központ   Központ EmptyVas. Május 09, 2010 1:46 am

A központba hozzák be a legtöbb rakományt, és itt is cserélik be őket. Aranyért lehet vásárolni élelmiszert is. A legtöbben Kahlvarból jönnek ide, hogy a rakományukért aranyat kapjanak, esetleg cserébe valami mást, ami hasznosabb. A központban próbálják megelőzni a rablásokat, lopásokat, több-kevesebb sikerrel.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:26 pm

- Helyben vagyunk! Na most akkor első célunk mindenképpen a kocsma lesz! Csak találunk ott valakit akinek van dolga amiért fizetne nekünk, ha meg nincs akkor legalább iszok egy jót!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:29 pm

Pislogtam. Miért pont a kocsma? Máshol is lehetne munkát keresni, és talán tisztességesebben, mint a kocsmában csak úgy jött-mentek által ajánlgatott piszkos melóval.
- Akkor én is iszok. De miért a kocsma? Máshol is vannak melók. Ha gondolod, már szedek össze ezer aranyat - még mindig pislogok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:32 pm

- Azt mondod? Akkor mutasd az utat.
~ Fenébe pedig már azt hittem hogy ihatok egyet, de sebaj majd legközelebb fogok!~
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:44 pm

- Nem-nem-nem. Menjünk csak a kocsmába! Ihatsz is egyet, közben meg mulathatsz, miközben én tisztességesen összeszedem a pénzt. És nem, nem lopok, ne aggódj. Csak azért, hogy te is ihass egy kicsit - kacsintok felé. Igyekszem is a kocsmába. Belépve meglepődnek az emberek, és én is, mert elnéztem. Kissé elegánsabb kocsmába léptem, nem abba a lezüllött helyre, de ez sem mondható a legelegánsabbnak, éppen annyira volt elég, hogy ne a szarban lubickoljon az egész. Bentebb léptem társammal, és leültem a pult előtt.
- Kocsmáros! Mondja csak, az itteni emberek szívesen lesznek szemtanúi egy kis felhajtásnak? - kezdem ezzel, miközben mosolygok rá.
- Attól függ, mire gondol - vette a lapot persze, látszott rajta. Akkor én most itt megmutatom Blaide-nek, hogy igenis megszerzem neki azt a pénzt, amire szükségünk van, ráadásul úgy, hogy neki nem is kell mellette dolgoznia. A kocsmáros felé hajolok, kezemet a szám mellé teszem, hogy suttogjak. Persze ezt nem hallja senki. Egy darabig eltart a kis diskurzus.
- Persze, szerintem vevők lennének rá - a kocsmáros szeme felcsillant. Én pedig Blaide-re kacsintok.
- Ne aggódj, neked semmibe nem kerül, és annyit ihatsz, amennyi belédfér - mosolygok. A kocsmáros egy időre elvonult, hogy a zenészektől egy ütősebb zenét kérjen. Hála az égnek, hogy Saloniron olyan jó hangszerek vannak, hogy egész ütős zenéket is ki lehet belőle hozni. A zene lassan felharsog, a nép pedig csak néz, hogy mi a fene ez.
Még én sem kapcsoltam, de máris a pulton voltam és táncoltam. A férfiak álla a padlón, vének és fiatalok is odacsődültek, hogy lássák a bemutatót. Tomboltak és kiabáltak, némelyektől olyat hallottam, hogy "lentebb, lentebb". A pulton táncoltam, egyszerűen szabadnak éreztem magam, és nem tudom miért. Lehet, hogy a vadóc énem miatt, lehet, hogy azért, mert mindig is szerettem táncolni, úgy, hogy tombolok. Igazán elmehetnék egy olyan helyre, ahol ezért többet fizetnek. Bár többet mutattam meg a kelleténél, de éppen csak annyit, hogy ne kattanjanak rám. Villant a comb, suhogott a haj, és dőlt az arany, mellesleg mind Blaide előtt kötött ki, mert a kocsmárossal úgy beszéltük meg, hogy Blaide... hát, igen.


Egy tíz perc múlva vége lett az akciónak, a tömeg leitta magát, így szerencsére nem kellett azzal küzdenem, hogy leteperhetnek, a kocsmárossal megegyeztünk egyébként is, hogyha bármelyik is hozzámnyúlna, törik az üveg.
- Máskor is beugorhatnátok erre. A vendégeim vagytok - felelte. Én pedig Blaide-re mosolyogtam.
- Na?
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:56 pm

Miközben Syla csinálta a műsort addig én ittam, egy korsót, két korsót, mire végeztem lehetett vagy 14-15 korsó előttem, de egyáltalán nem voltam részeg, sőt ennél józanabb nem is lehettem volna és ráadásul még egy pénzünk is maradt bőven. Majd odafordultam Sylához és elkezdtem tapsolni.
- Nem is volt olyan rossz ezt el kell ismernem! Akkor had mutassak én is valamit.
Odamentem a zenészekhez és kölcsönkértem egy lantot és elkezdtem játszani. Mivel a családomnak kocsmája van odahaza ezért sokat gyakoroltam lanton, és egész jól is ment. Úgy 10 percig játszottam rajta majd mikor végeztem visszadobtam a zenésznek a lantot és visszaültem a pulthoz. Kértem még egy korsó sört és meghúztam.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:01 am

- Köszönöm - végre elismert. Ez jól esett. Hála az égnek, hogy ma a kocsmáros vendégei vagyunk, akárhány korsó sört iszunk meg. Miközben Blaide zenélt, figyeltem rá, de közben iszogattam is.
- Adjon valami jó erőset. Valami jóóóó erőset - noszogattam a kocsmárost, aki attól félt, hogy ha erőset ad, akkor nagyon ki fogom ütni magam, de nyugtattam, hogy nem lesz semmi baj, jól bírom. A tíz percig, míg Blaide zenélgetett, csak két korsóval ittam meg a sörből.
- Te se panaszkodhatsz. Szakács, zenész... van még valami a tarsolyodban? - még egy korsó sör jött közben. Szegény kocsmárost kiisszuk a sörből, de szerintem a mai nap után több bevétele lesz, mint eddig volt, pláne, ha visszajárunk ide.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:04 am

- Hogyne lenne, de az nem a publikum számára van... kacsintottam.
- Csak két korsót bírtál? Ej-ej én komolyan azt hittem hogy többre vagy képes. Még egy korsóval ide... nem is legyen kettő!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:07 am

Ez kihívás. Oké, elfogadom, mert még nem tudom, mi volt az a kacsintás.
- Milyen kettő? Dehogy annyit, csak én ízlelgetem a sört! Utána iszok. Kocsmáros, adjon még négyet! - igyekeztem mindet meginni egymás után, elvégre belémfér, az más, hogy csorgott le az államon, aztán a dekoltázsomon, és még ki tudja, merre. Simogatja a torkom a nedü.
- Na, leiszlak.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:10 am

- Ízlelgeted? Pfff na persze.Versenyezzünk akkor, aki előbb dől ki az veszít. A győztes kérhet egy dolgot a vesztestől rendben van?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:11 am

Hú, fogadás. Azokat szeretem. Na jó, Syla, menni fog.
- Oké, benne vagyok. De neked is innod kell a legerősebb italból, mert én ittam egyet. Úgy fer, ha egy szinten megyünk - mutogatom azt a poharat, amiből az erős italt ittam.
- Akármit kérhetek, ha nyerek? - mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:13 am

- Erős? Micsoda én ilyet ittam egész végig. Még szép hogy bármit kérhetsz. Készen állsz kicsi lány? Hmm tetszik ez a név, mostantól így foglak hívni.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:15 am

- Dehogy ittál! - böktem meg. 
- Persze, jó, nekem mindegy - ha a beceneveknél tartunk. De ha már ott járunk, hogy ivás, és akármit kérhetek, akkor benne vagyok. Igyunk! Gyerünk, Syla, neked kell nyerned, nő vagy, és azért, mert nő vagy, nem maradhatsz alul. Neked kell nyerned, akkor azt kérhetsz, amit akarsz. Igaz, hogy nem tudod, mit akarsz, de nyerned kell! Gugygugy.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:18 am

Egyik korsó követte a másikat, tíz, húsz korsó de még semmi jele sem volt annak hogy részegednék. Tisztán láttam és még tudtam hogy vagyok és mit csinálok. Egyik korsó után jött a másik és egy jó ideig csak ittam a sört.
~ Ha ez így folytatódik nem lesz mi innunk!!! ~
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:23 am

- Szépfiú! - mutogatok Blaide-re ilyen körkörös mozdulatokkal. Neki ez lesz a neve, mondom ezt persze már a sok korsó sör után. A kocsmáros persze várja, hogy valamelyikőnk kidőljön már, biztos megbánta, amikor azt mondta, hogy a ma este ingyen van. De szerencséjére elég sok söre van, és ahogy észrevettem, nem csak emberek dolgoznak nála, hanem olyan mágusok is, akik seperc alatt a semmiből elővarázsolják a sört akár húsz ember számára is. Ebből biztos van pénz.
- Legyen jó olyan fiú, hogy sört még ide ad négyet - össze-vissza beszéltem, de nem éreztem magamban, hogy kidőlnék. Egyszerűen csak jól éreztem magam, ennyi. 
- Néha összeszavakat a keverem - beszélek Blaide felé.
- Álmos vagyok - teszem hozzá, és ásítok egyet. Egy bajom van az alkohollal, mégpedig hogy nem részeg, hanem álmos leszek tőle.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:26 am

- Legyen akkor hív úgy kicsi lány. És egyébként már a beszéded sem emberi... milyen kár. mondtam ezt és folytattam az ivást.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:29 am

- Tudod mit, Blaide? Mert nem vagyok ember, azért nem emberi. És... akkor is fogok kérni, ha nem én nyerem meg, mert én szereztem a pénzt, és miattam ihatsz ingyen - mutogattam felé, majd felálltam, hogy elsétáljak a toalettre, mert majd' bepisáltam. Körülbelül két percembe telt, hogy eljussak, mert közbe nekimentem a falnak, aztán végül mikor eljutottam, az is beletelt két percbe, mert nagyon sok sör volt bennem. Amikor visszatértem azonban, rögtön folytattam az ivást.
- Bocs, sok volt a lecsapolnivaló.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:32 am

- Kicsit lemaradtál míg leengedted a tartályodat. Nézd csak mennyit ittam míg te oda voltál. mutattam a 10 üres korsóra ami a pult túloldalán volt. Már mindenfelé üres korsók voltak, és közben egy szép kis tömeg is gyűlt mögénk és elkezdtek fogadni arra hogy ki fog nyerni. Odafordultam a tömeghez.
- Hé srácok. 50 aranyat arra hogy döntetlen lesz a vége!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:35 am

Néztem az üres sörös korsókat.
- Te nem vagy ember! Öt perc alatt tíz korsóval lehúzni az nem emberi. Nem lehetsz ember! - én most körülbelül ki voltam fordulva magamból, mert nem hittem el, hogy Blaide ember, és még ki se kell mennie, vagy lehet, hogy úgy ürít, hogy belső ürítése van, vagy akkor, amikor nem figyelek, gyorsan előkapja. Hogy erről megbizonyosodjam, hogy így van e vagy sem, a fegyverére pillantottam - igen, arra -, onnan meg a padlóra, de nem láttam nyomát. Nem hiszem el!
- 50 aranyat arra, hogy ezután szétrúgom a seggét! - azonnal inni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:40 am

Már csak egy rövid ideig bírta a kicsi lány, de már láttam hogy mindjárt kidől.
~ Úgy látom itt az ideje hogy...
és mindenki szeme láttára kidőltem, vagyis nem teljesen mert igazából semmi bajom se volt, de Syla annyira próbálkozik hogy már nem tudtam nézni. Így maradtam egész addig amíg a tömeg el nem ment.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:45 am

Ezt nem hiszem el. Tuti hogy valami turpisság van a dologban. Felálltam.
- Blaide, én nem hiszek neked! Állj már fel, kiegyezek veled egy döntetlenben! - úgy álltam fel, mint akinek semmi baja nincs. Ez általában tényleg azért van, mert a szervezetem gyorsan regenerálódik - fene az elf felembe -, másrészről meg ha látom, hogy egy bajtársam bajban van, akkor pikkpakk elszáll minden gondom és a régi vagyok. Blaide mellé guggolok, és átölelem.
- Azért, mert nő vagyok, ne hagyj nyerni, legyen döntetlen! Kérlek, kérlek! 
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:51 am

- Fenébe lebuktam, ki hitte volna hogy rájössz. mondtam szarkasztikusan.
- Csak már kezdett zavarni a tömeg, mert nem szeretem a nagy tömeget. Akkor döntetlen, nos mit szeretnél akkor kérni tőlem? Yuk piás lett a ruhám...
mondtam miközben poroltam le magamat.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:54 am

Hah, tudtam én, hogy csak átvert és azt akarta, hogy vége legyen ennek az egésznek. Bár már nem bánom, kezdtem zavarba jönni a nagy tömegtől. 
- Kimosom neked, akár másikat is vehetünk, csak ne sírjál! - nyugtatom, és én is felállok.
- Öööö... szerintem még hadd józanodjak, mert most olyan kívánságaim vannak, hogy csak na. De ha teljesíted, én állok elébe - nevetek.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 12:56 am

- Én nem vonom vissza a szavamat. No persze semmilyen olyan dologba nem megyek bele amihez kevesebb ruhát kell viselnem mint ami most rajtam van! Ezen felül nincs semmi korlátozás hogy mit kérhetsz tőlem!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ EmptySzomb. Nov. 08, 2014 1:02 am

- Oh, a fenébe, pedig pont azt akartam kérni, hogy sztriptizelj - megint csak nevetek, mert hülyeségből mondtam az egészet. Persze megvakartam a tarkóm, mert kicsit zavarba jöttem ilyen tömeg előtt. Köhintettem egyet. Megragadtam Blaide kezét és kivezettem a kocsmából, onnan egy távolabbi helyre.
- Igazából... - tessék, most aztán tényleg zavarban vagyok, pláne azért, mert olyan kis apró foltnak érzem magam, és én még soha az életben nem... hülyének fog nézni.
- Istenekre, most hülyének fogsz nézni! - össze-vissza mászkáltam, mert nem tudtam, hogyan kérjem.
- Csak azt akartam, hogy ha lehet... még sosem... szóval még sosem csókolt meg senki - jó, az őszinteségemnek annyi, meg a magabiztosságomnak is, kábé megfordultam, mellesleg még az arcom is eltakartam. Emiatt kicsit szégyellős vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Központ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Központ   Központ Empty

Vissza az elejére Go down
 
Központ
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Központ
» Központ
» Központ
» Központ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Afranas-
Ugrás: