Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Dazira EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Dazira EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Dazira EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Dazira EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Dazira EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Dazira EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Dazira EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Dazira EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Dazira EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Assadar
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Blaide
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Syla Breeze
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Terax Inferno
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Issle Iumi
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Tira
Dazira I_vote_lcapDazira I_voting_barDazira I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Dazira

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dazira




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Feb. 26.

Dazira Empty
TémanyitásTárgy: Dazira   Dazira EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 12:02 am

Dazira 143590747wolf_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Dazira (Luciana Estwick)
Kora: Ismeretlen
Nem: Nő
Faj:  Farkas , Twilight-Wolf ( Demon)
Város: Nicosia
Felszerelések:  Nincs szüksége rá
Állatok:  Nincs


Küllem:  
 Hajdan  ember  alakot  öltött  lelkem . Látszatra olyan voltam, mint a legtöbb halandó nő törékeny , gyönge és szép . Ébenfekete derékig érő göndör fürtök azúrkék szemekkel, hm de rég is volt . Habfehér testem ma már vastag fehér szőrzet borítja itt –ott türkiz csíkokkal. Kissé giccses , de megszoktam már . Első pillantásra átlagos farkasnak nézek ki , de fajtámat tekintve különlegesnek tartom magam, hisz Twilight-Wolf vagyok. Persze mint minden fajtársamnak nekem is van egy különleges ismertető jelem: „pentagram”, ami a homlokomon ékeskedik. Ez a szimbólum különböztet meg a falkám béliektől. Megjelenésemre különös képen nagy figyelmet fordítok még farkasként is.  Kecses és halk járásom van.  Bársonyos, selymes tapintású bundám szinte messzire ragyog holdfényes éjszakákon, amikor a sötét fenyveseket járom.

Jellem: Belsőre arrogáns, magabiztos, céltudatos,hideg, számító, manipulatív, makacs, akaratos, könnyűvérű, önző és hazug. „A gonoszság megtestesítője „ így is nevezhetném egykori önmagam , de az évek során a sok gonosz és aljas cselekedeteimért most rútul megfizetek.  Az évek során változtam  persze nem sokat , de farkassá válásom óta : kedves, barátkozós és segítő kész lettem . Bárkin segítek, akin csak tudok, és persze akarok.

Múlt:

Hol is kezdjem kusza és zűrzavaros történetem ?  Talán az elejétől .
    Vannak akik demonnak születtek vagy csak azzá váltak, na én az utóbbi vagyok. Nem voltam mindig gonosz kezdetben ártatlan, nemes szívű jó lelkű lány voltam, de mindig vonzott a sötétség.  A sötétség iránti vágy oly elhatalmasodott lelkem fölött, hogy egyre több és több gonosz dolgot vittem véghez. Ezek a rossz dolgok valakinek szemet szúrtak, akit csak Choor néven emlegetnek.  Choortól származtatom demoni mivoltom.
Régmúlt idők gyermeke vagyok mikor még a jó és a rossz viaskodott egymással Salonir fölött.
Háború tört ki jó és rossz között mely 17 keserves éjszakán keresztül tombolt áldozatokat hagyva maga után. Gonoszt terveiben minden teremtményét belevont, akit csak tudott maga mellé állított. Choor hatalomvágya felemésztette őt s ezzel vesztébe rohant. Halála a gonosz hatalmának meggyengüléséhez vezetett. Lassan a fény győzedelmeskedett a sötétség fölött.  De Choor nem halt meg teljesen lelke visszajárt még, hogy segítse kegyetlen feleségét.
        Choor után   Frau vette át a helyét és próbálta befejezni azt, amit férje elkezdett. Létrehozott egy erősebb sereget s elpusztította az összes eddigi teremtett lényt ,akit nem tartott elég erősnek a közelgő háborúra.  A gyengék kihulltak és megszülettek „ Frau gyermekei”.
Újabb ostromok s háborúk voltak kilátásban ennek következménye az volt, hogy Crion elárulta anyját és a fény eluralkodott, megszűntek a harcok s győzedelmeskedett a jó.
 A sötétség szolgái szanaszét szóródva bolyognak a világban a mai napig reménykedve, hogy megbosszulhatják az árulást, ami úrnőjük vérét oltotta.
Crion elleni merényletem meghiúsult a  fényszolgái elfogtak .Egy boszorkánymesternél raboskodtam néhány  lidérccel .  Át  szerettek volna adni Crionnak , de  nem tették . A boszorkánymester  úgy  döntött kiöli belőlem a gonosz parányi szikráját is.  Büntetés képen farkassá változtatott. Mondván: „Míg testedben az élet lángja lobog, szolgálod hűen a jót utolsó leheletnyi erőddel is oltalmazva a fény követőit jóvátéve a múltad.”
Jelen:
Luciana Estwick vagyok, de manapság mindenki Dazirának hív. Jelenleg vándor életet élek farkasként, egyedül.Nemrég elhagytam a falkát amiben eddig éltem. Ez az  élet eléggé érdekes számomra  tele van kalanddal és izgalommal. Ha farkastörvényeket nézzük  szigorú, kegyetlen világ rajzolódik ki szemünk előtt, ahol az erősebb az úr, s a gyengének nincs helye. A falka ahol éltem "mindenki egyért" elven működött, de az alfa-hím vadászok áldozata ként végezte és elkezdődtek a marakodások így jobbnak láttam tovább állni amúgy sem illettem közéjük. Mivel nem születtem igazi farkasnak értem s kommunikálni tudok a felsőbb rendű lényekkel , kik Salonir földjein élnek. Az átok mellyel megátkoztak , hogy farkasként éljem életem a nap erejéhez kötötték így minden alkonykor visszanyerem emberi alakom demoni erőmmel. Bár hatalmam korlátozva az átok által . Ez azt jelenti minél több gonoszság gyűlik lelkemben annál jobban eluralkodik felettem az átok hatalma, míg nem végleg elvesztem önmagam s farkassá válok.
Reménykedek abban hamarosan  jóvá teszem a múltam és megtörik az átok.
/szerkesztés alatt/
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Dazira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dazira   Dazira EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm

Üdv az oldalon!

Most egyelőre elfogadom az ET-t, mivel úgyis költözik az oldal. Amíg persze az nincs kész, addig itt játszanak a még játékos karakterek.
Bár még Crion közel sem jelent meg a történetben és még Frau is él (pontosabban a történet ott jár, amikor Frau uralkodik).
Tetszik, hogy nem olyan karaktert alkottál, amiből már annyi van, hogy szerit-számát nem tudom.
Ha bármiben segíthetek, csak szólj, írj egy PM-et! 

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
 
Dazira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: