Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Palota - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Palota - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Palota - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Palota - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Palota - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Palota - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Palota - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Palota - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Palota - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Palota - Page 2 I_vote_lcapPalota - Page 2 I_voting_barPalota - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Palota

Go down 
+6
Deilla Satanael
Duran
Tira
Lighting Sebastian Jesse
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 3:14 am

Visszaérve a palotába rögtön fogtam a holmijaimat, ami volt és összepakoltam. Jesse még nem jött meg a vadászatból, különben már a nyakamban lebzselne és faggatna, hogy mi történt. de nem akartam teljesen hátrahagyni.
Így miután összecsomagoltam, írtam egy levelet neki, amelyben részletesen leírtam, mikor merre talál. Kis vívódás után még odabiggyesztettem: Ha nem találnál sehol, akkor elment az eszem és betettem a lábam a démonok birodalmába.
Kis gondolkozás után úgy véltem, ez a jó megoldás, gyorsan aláírtam és már ott sem voltam.
Vissza az elejére Go down
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: a palotában...:D   Palota - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 5:21 pm

Nissa kitárta a szárnyait és Duran követte a példáját. Egymás kezét fogva repültek a palota felé.
-Igazad volt. Tényleg beengedtek. - mondta miután már a szobájukban voltak. - Bár kissé bizarr, hogy itt minden arany. -húzta el a száját. Odasétált az ablakhoz és kinézett rajta.
- Jó kis hely. Nyugodt. Pont erre van szükségünk. - arcára széles vigyor ült ki, majd közelebb húzta magához a lányt. Egyik kezével a hátát simogatta, míg a másikat a tarkójára csúsztatta, s közelebb húzta magához az arcát. Ajkuk összeért. Csókja eleinte lágy volt, majd egyre vadabb és követelőzőbb lett. Kezét becsúsztatta Nissa ruhája alá. érezte hogy a lány megremeg az érintésére. Durant elöntötte a forróság és úgy érezte, hogy mindjárt elolvad a lány közelségére.
Ajka most a nyakát cirógatta, majd újra a lány szájára kalandozott.
Vissza az elejére Go down
Deilla Satanael

Deilla Satanael


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. May. 28.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 7:44 pm

Érzem. Ez ő. Megragadtam a kaszámat, s elindultam a palota felé. Nem volt kedvem a lépcsőhöz, ezért az ablakokhoz repültem. Ledermedtem, mikor megéreztem az ő felszabadult erejét. És mellette egy másikat is. Odamentem az ablakhoz, mely nyitva volt. Leszálltam a párkányra, s néztem őket. Úgy nyalták - falták egymást, mintha ez volna az életük. Undorító. Ráadásul bukott angyalok.
- Duran. - suttogtam, mikor láttam hogy az ágy felé viszi a másikat. Hogy merészeli ezt?
Megragadtam a kaszám és feléjük rontottam. Nem érdekelt, az, hogy nem ez volt a parancs. Végezni akartam most velük. A tanácsnak úgyis mindegy volt. Az se számít nekik, ha megölöm őket. Úgyis bukottak.
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:09 pm

A halandók olyan idegesítőek. Sőt, lassan kezdem feltételezni, hogy nem csak ők. Minden élőlény idegesítő valamilyen szempontból. Még a vámpírok közül is. Ezt bizonyítják az elmúlt hetek történései is. Jelenleg most itt fekszek a palotában, az én ízléses kis szobám sarkában lévő ágyikómban és épp azon filózok, hogy fölkeljek e vagy inkább lustizzak még egy picit. Az utóbbi mellett döntöttem, és így legalább ahhoz lesz elég erőm, hogy végig gondoljam a közelmúlt történéseit. Na szóval összehaverkodtam z itteni klánvezér fejével. Rendes fickó, biztos vagyok benne, hogy elfog szórakoztatni egy ideig. Sikerült összeismerkednem a klánvezér lányával is, meg még jó pár fajtárssal akiknek a felét csak úgy jellemeznék, hogy "féleszű idióták". Úgy pattogtak körülöttem mint gumilabdák, ami elég szórakoztató volt, de tudom csak idő kérdése és megunnak, aztán jóformán a nevemre se emlékeznek majd. Bár ebben nincs is semmi rossz, hosszú életünk során túl sok mindenkivel ismerkedünk meg, és még tőlünk se lehet elvárni, hogy minden egyes személyre emlékezzünk. Na de vissza a lényegre! A kedves vezér meghívott egy apró kis összejövetelre amit az itteni fejesek közt tartott. Fölkaptam az úri álarcomat, kimért voltam és megfontolt, egy igazi új-ember. Még sejteni se sejthették, hogy én valójában egy gyerekes, modortalan, bunkó és egoista lény vagyok. Ez vagyok én Jesse, a másik felem pedig Sebastian, aki valaha az első rendű énem volt...Aztán megjelent Ennie...Jaj, erre nem akartam kitérni, úgyhogy nem is fogok. Szóval az összejövetel alatt már megint csak körülugráltak, mindenki kérdezgetett tőlem, a nők bájos szempilla rebegtetéssel próbálták tudtomra adatni, hogy csak egy szavamba kerül és kiteszik magukra az "eladó vagyok egy éjszakára" táblát. Persze én az ilyenekre csak sármos mosollyal válaszoltam, és bár mentem is tovább. Ami igazán feltűnt a banzáj alatt, hogy a főnök eléggé célozgatott arra, hogy szívesen látna engem is a klánban. Őszinte leszek, semmi kedvem a dologhoz. Ha annyira bele akarnék tartozni egy klánba akkor otthon maradtam volna, megküzdöttem volna a nővéremmel és most én lennék az ottani társaink vezére. Viszont én nem ezt akartam, így inkább megszöktem és mint egy kóbor macska járom a világot. Egész szórakoztató ez az élet, egyenlőre nem akarom eldobni azért, hogy mások csicskása legyek, miközben nekem lehetnének csicskásaim. Szóval most nagy vígan csak hátradőlök, és élvezem a nyugis kis életem.
Vissza az elejére Go down
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:33 pm

Utálom, ha sok ember közé kell bemerészkednem. Főleg itt, Rebandirban. Nem is értem, hogy Jesse egyáltalán miért pont itt él, ebben a palotában. S az itteniek eddig hogyhogy nem szúrták ki, hogy lénye a sötét felé vonzódik, nem pedig az aranyhoz, a jósághoz? Mindegy is. Megértem. Hisz Jesse rendes srác. Mindenesetre én jobban teszem, ha megbújok a palást mögött, akarom mondani álarc mögé rejtem arcomat, hisz a fénytől kissé csillog a bőröm.
Hamar be is értem a palotába, ahol gyorsan be is engedtek, nem is sejtve, hogy ki, és mi is vagyok valójában. Egy vámpír. Igen, az. Valójában Jesse-t keresem, mert apám küldött, a klán feje, egy levéllel, hogy adjam át neki. Bár nekem is elmondhatta volna a küldendő üzenetet, és átadtam volna neki. De így meg időpazarlás, hogy engem küld a levéllel, holott el tudta volna küldetni mondjuk egy varjúval, hisz mire vannak a szárnyasok? Megtudakoltam, hogy Jesse-t merre találom, mert azért tényleg fura lenne, hogy nem is ismernek itt, és én pedig csak úgy megtalálom... elvégre ki tudnám szaglászni. A leplet elvettem az arcom elől, így szabaddá téve ajkamat, s ennek köszönhetően nem kell végre a ruha anyagát szagolnom. Túl érzékeny vagyok a közeli szagokra, illatokra. Óh! Meg is lenne Jesse szobája. Erőt vettem magamon, ami talán nem is kellett, és bekopogtam. Elvégre hívatlanul mégsem léphetem át a küszöböt, ezt mindenki tudja. Csak, ha valami nyilvános helyre érkezek.
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:02 am

Hirtelen kopogtattak. Unottan fölemeltem a fejem, majd visszadobtam a finom párnák közé. Hörögtem egy keveset majd fölültem és szép lassan az ajtó felé csoszogtam. Csak egy hosszú, vékony anyagú nadrágot viseltem, felsőtestemet és (nem dicsekvésből, najó mégis Razz ) kockás hasamat nem takarta semmi. Hajam is kicsit kócos volt, arcom pedig egy leheletnyit rózsás, szemeim fakón meredtek a nőre az ajtó másik oldalán, mikor lenyomtam a kilincset és kitártam z ajtót. Pár másodpercig csak néztem rá, mert nem fogtam föl, hogy ki is lehet valójában, majd mikor sikerült beazonosítanom, csak elálltam az ajtóból és beljebb tessékeltem.
- Ott egy szék, helyezd kényelembe magad!- Beforgattam a széket úgy, hogy az ágyal legyen szembe aztán stílusosan lehuppantam az alváshoz használt /és kedvenc/ eszközömre. Nem foglalkoztam a kinézetemmel, max elpirul a nő mit csak élveznék de más nem történhet. Pár percig csönd volt, a szemeit fürkésztem végül nyugodt és kimért hangon megszólaltam. ez nem Jesse volt, hanem Sebastian.
- Apád küldött gondolom...-Fölsóhajtottam majd az ablak felé bámultam. A nap vakmerő sugarai próbáltak bemerészkedni az ablakon, pechükre a nagy függöny az útjukat állta.~Értem, szóval nappal van. Bizonyára fontos ügyben jött, hogy ebben a napszakban érkezett.~
Vissza az elejére Go down
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 9:53 pm

Az ajtó már nyílt is... csakhogy a szobában lakó egyed nem tudta beazonosítani az arcomat. De aztán leesett neki, hogy ki is vagyok valójában. Bólintottam, majd beléptem az ajtón, és leültem a nekem kínált helyre, vele szemben. Egyáltalán nem zavart, hogy félmeztelenül látom, hisz nem vagyok az a tipikus nő, aki a férfiak meztelen teste láttán odavan a gyönyörűségtől. Szóval egyáltalán nem pirultam el, ami azt illeti, továbbra is komolyan, közönyös tekintettel néztem rá. Egy ideig még nem válaszoltam semmire sem, csak keresztbe tettem lábaimat, majd elővettem a zsebemből egy levelet, amit átnyújtottam neki.
- Tessék. Valójában nem tudom, mit tartalmaz, de szerintem egy meghívó levél. Amolyan "véres" délután... érted... bor helyett. - s ami azt illeti, tényleg ennyi állt a levélben:
"T. Lighting Sebastian Jesse!
Szeretnélek meghívni egy délutánra a kastélyomba. Ezt a meghívást semmi más szándék nem vezérli. Lányom, Josette majd gondoskodik arról, hogy együtt eljussatok a kastélyomba, sértetlenül."

- Gondolom, miről ír. Igen, atyámat már nem is lehetett volna más fából faragni. Ami azt illeti, a meghívást nem kell elfogadnod. - beszédem közben nem néztem rá, csak később, de ekkor már világosabb volt a szemem is, ami a következő mondandómat tükrözte.
- Hanem kötelező. Szóval, bármit mondhatsz, köteles vagy megjelenni. Az idő alatt, míg a kastélyban töltöd a napot, kiélvezheted atyám vendégszeretetét, ami abból áll, hogy kérhetsz tőle bármit, minden kívánságodat teljesíti. De ne kérj tőle olyasmit, amiről tudod, hogy úgysem kaphatod meg.
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 7:47 pm

Josette egy tipikus vámpír nő volt. Valamilyen szinten idegesítőek bár ha már születése óta ilyenek veszik körül az "embert" akkor gyorsan megszokja. Hátradőltem az ágyon és felsóhajtottam. Magam fölött tartva a levelet olvasgattam, majd felültem és egy fanyar vigyor kíséretében válaszoltam.
- Elfogadom a meghívást, de nem azért mert "kötelező". Amúgy meg teljesen értelmetlen ez az egész, a válaszom úgyis nem. - Föltápászkodtam az ágyról és elsétáltam a szekrényig. Megkerestem azt viszonylag díszes mégis egyszerű hacukámat amit akkor hordtam mikor még a családom kastélyában éltem, és egy örököshöz méltóan viselkedtem. Ha már elhívnak valahová, csak nem mehetek a szakadt ingeimbe! (Amik ráadásul nem is az enyémek hanem drága szomszédomé Nicolas-é. Gyorsan fölkaptam magamra majd újra kitártam az ajtót.
- Menjünk, minél hamarabb túl akarok lenni ezen az egészen.- Mondtam a leggúnyosabb hangomon. Ritkán beszélek így, de most egyszerűen nem voltam képes másképp. Már a gondolat is undorral töltött el, hogy valaki pórázra akar újra fogni. Kösz most inkább nem. Abban még benne lennék ha néha kikérnék a véleményem, mint egy másik klán vezérének fiáét /vagy már inkább öcsét/ viszont, hogy én is a klán tagja legyek...Á-á, azt nem akarom.
Szóval már a palota felé tartottunk. Gondolkoztam azon. hogy talán szóba álljak e "kedves" és kicsit se rideg kísérőmmel, de végül vetettem az ötlet. Aztán valahogy mégis megszólaltam.
- Egyke vagy? - Valószínűleg csak kívűncsi voltam, hogy neki jobb dolga van e mint nekem volt. Érdekelt, hogy neki meg kell e küzdenie a saját testvérével a vezér posztért, bár az is lehet, hogy náluk másképp választanak vezért. Nem tudom, valójában nem is érdekel, nem szeretnék része lenni a klánjuknak, sőt! Ha lehet a többi vámpírt is elkerülném, kivéve Abriellát. Őt kedvelem. Vele valahogy önmagam lehetek, emlékeztet Ennie-re.
Vissza az elejére Go down
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyVas. Jún. 27, 2010 9:16 pm

Duran eleinte nem törődött a szárnycsapkodással. Az se nagyon foglalkoztatta, hogy rászáll az ablakra. Neki most csak Nissa számított. Az hogy minél több időt legyen vele. Majd a kis angyalka legalább be lesz avatva bizonyos dolgokba. Elvigyorodott, de pillanatokon belül le is halt az arcáról, hisz meghallotta a hívatlan látogató hangját.
- Nael! - suttogta. Hangjából a hitetlenséget lehetett kihallani. Elengedte Nissat, s lassan megfordult. Megpillantotta, s úgy érezte, hogy odaragadt a padlóhoz.
- De hát ez lehetetlen. Hiszen te meghaltál. - közelebb lépett a lányhoz. Meg akarta érinteni, de ehelyett a kasza érintette meg őt.
Duran a vállához kapott, s szinte már a nyelve hegyén volt az átkozódás. De visszafojtotta. Megragadta a lány kaszáját, s kicsavarta Deilla kezéből.
- Hogy lehet hogy élsz? - nézett rá kíváncsian, s eldobta a kaszát. - Hiszen a saját kezemmel öltelek meg.Nem élhetsz.
Szemével végigmérte az angyalt. Hófehér arcát hosszú, kék haj keretezte, mely a hátáig ért. Gyönyörű kék szeme most viharként tombolt, s már nyoma sem volt benne a régi vidámságnak. Szárnyai hófehérek voltak, s különös fény lengett körülötte. Ugyanolyan fény, mint a teste körül. Ruhája kék volt, akárcsak a haja, s lábán vasból öntött dísz tekergőzött. Karján egy különös karperec volt, melyet ősi írás tett szebbé.
*Várjunk csak. Kék fény és karperec? * - csodálkozott el. - * Nem! Ez nem Nael! *
Visszalépett Nissahoz, s úgy helyezkedett, hogy neki ne essen bántódása.
- Ki vagy te? - nézett rá fagyosan.
* Ő Nem lehet Nael! Nem! * - gondolta, miközben le nem vette az angyalról a szemét.
Vissza az elejére Go down
Meliora Nissa

Meliora Nissa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 22.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:52 am

Egy időre már kezdte magát beleélni a játszmába, mikor aztán megérzett valamit már messziről. Egy másik angyal volt az, de nem tudta beazonosítani, hogy az égiek közül melyik. Csak azt tudta, hogy egy égi. Fúj. Az ilyeneknek nincs jövőjük. Csak szolgálni a legfőbb égieket, akik nem adtak nekik szabad akaratot... meg pátyolgatni az emberiséget a cirógató, meleg szavaikkal. Hányni lehet tőlük. Nissa felhagyott a csókokkal, és minden egyes érintésével, mert nem látta tovább értelmét folytatni, ha egy bemocskolt lény van a közelükben. Inkább felfigyelt erre... kasza. Thö. Egy kaszával akar ellenük harcolni? És egyébként is, minek is akar egyáltalán harcolni?
- Ez meg ki a frász? - na, mintha megszólalt volna Nissa haragos, gonoszabbik éne. Annak meg nincs jó vége, már csak tudja mindenki. Még az égiek is megirigyelhetnék néha tőle. Tudta persze a választ, hisz Duran még mesélt a hegyen. Óh, régi szerelem! Hát ez lett belőle? Egy ilyen alattomos féreg, aki ráadásul lenyúlta Nissa színét? Hogy az a...! Persze jóval fiatalabb is volt Nissánál, mintha csak egy kamasz, suttyó kölyök nézett volna rá azokból a sötét lyukakból. Igen, a szemeiről beszélek. Mert valami csoda folytán adhattak neki agyat is, vagy csupán átömlesztették. Sőt, talán még agya sincs, hogy így betört a palotába. Valószínű, hogyha valami erős zsinórszerűséggel kettészelnénk a fejét, abba nem látnánk mást ürességen kívül. Maga lenne az univerzum csillagok és bolygók nélkül.
- Figyelj, kislány, ha játszani akarsz, menj ki az erdőbe, és vigyél magaddal egy pöttyös labdát. Vagy ajánlhatom figyelmedbe a porcelán babákat. Szóval, ne velünk szórakozz, hanem usgyi a mamához. Akarom mondani: vissza a kibaszott égiekhez! - óh, de tüzes...akarom mondani jeges. Most nem lenne illő vele packázni.
Vissza az elejére Go down
Deilla Satanael

Deilla Satanael


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. May. 28.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:25 pm

Heh, felismert. Nem érdekel mert most meghal. És azután megölöm az ő drága szerelmét is. Hm, közelebb jött, ez a mocskos kis...
- NE GYERE A KÖZELEMBE! - kiáltottam, majd a kaszával lecsaptam rá. Jobban mondva egyenesen a vállát találtam el. De ez egy rossz lépés volt, hisz perceken belül kicsavarta azt kezemből.
- Élek, nem látod? - néztem rá gyilkos szemekkel.
- Én vagyok az Duran! Már meg sem ismersz? - kacagtam fel, s a nevetésem hidegen csengett. Hangom visszhangzott a szobában. Aztán meghallottam a másik hangját. Ránéztem. Bukott. Csak úgy áradt belőle a szag. Undorító, akár csak az ő kicsi szerelme.
- A bukottaknál divat lett az utánzás? - mértem végig a lányt. Hófehér bőre, és hosszú kék haja volt, akárcsak nekem. Szeme akár a tenger, s a környékén furcsa jelek és festék volt látható. Mondhatom jó munkát végzett. Teljesen lemásolt. Micsoda egy... várjunk csak. A szárnya teljesen más. Sötét, akár az éjszaka.
- Kislány, nem végeztél jó munkát, ugye tudod? - nevetettem fel gúnyosan. Majd Duran felé fordultam.
- Mi az Duran, ennyire hiányoztam neked? Ennyire, hogy már képes voltál olyannal kikezdeni, aki csak egy kicsit hasonlít rám? Hány éves? Kevesebb mint ezer, ugye? - szememből sütött a gyűlölet. Egyrészt azért, mert nem tetszett nekem a hasonmásom, másrészt azért mert, Duran kikezdett vele.
- Ne kislányozz engem, hidd el, több vagyok mint te. Én már akkor éltem, mikor te még meg sem voltál. - néztem újra a lány felé. Majd csettintettem egyet s a kasza újra a kezemben volt.
Ránéztem Duranra, s eszembe jutott a múlt. A múlt, mikor még olyan jól elvoltunk, mikor még nem állt közöttünk senki sem.
- Ne! NE MOST! - szorítottam a kezemet a fejemre és térdre estem. - Nem akarom!
Az égiek ezzel akartak üzenni, hogy még nincs itt az idő. Hogy én mennyire gyűlölöm őket ezért! Miért kell sakkban tartaniuk? Miért kell zsarolniuk?
Percek múlva felálltam és összeszedve minden erőmet, megszólaltam.
- Az igazat megvallva nem azért jöttem, hogy gyilkoljak. Bár megölhetnélek titeket most azonnal, de az égiek nem engedik. - nevetett fel, s kirepült az ablakon.
- Duran! Ha velem akarsz lenni, csak gyere utánam! - nevetett fel hidegen, és már repült is tovább.
Vissza az elejére Go down
Duran

Duran


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 21.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 5:18 pm

- Ne merd sértegetni! - sziszegte felé. - Bár tényleg hasonlít rád, de ő teljesen másmilyen mint te. Lehet,hogy idősebb vagy nála, de az eszed fele annyit sem ér.
Lehet, hogy ezeket a szavakat mondta, de nem úgy gondolta. Egyiket sem. Csak felidegesítette.
*Mi a? * - nézett egyet Duran mikor újra a lány kezében volt a kasza. Érezte, hogy nézi őt. Érezte a fájdalmát. Rég volt ez, hogy megérezte a másik érzését. Mint régebben, mikor még Naellel tengette napjait. Ő segítette át a lányt a veszélyes helyzetekben.
* Nael... mi lett belőled? * - kérdezte magától. Kicsit közelebb lépett, de aztán megondolta magát és visszament. Látta, ahogy felállt, s megint rájuk szegezte hideg tekintetét.
Nézte, ahogy Nael elrepül.
- Hogy élhette túl? -mondogatta, de csak úgy magának. Lezuhant az ágyra. De nem sikáig üldögélt ott, mert hirtelen felpattant, s az ablak elé indult.
- Nissa... meg kell tudnom, megértesz ugye? - nézett rá, majd megcsókolta.
Vissza az elejére Go down
Meliora Nissa

Meliora Nissa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 22.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 3:40 pm

Mégis mit képzel ez a szarházi, hogy Nissát sértegeti? Már csak az a szerencséje ennek a kis szajhának is, hogy Nissa nem mutatta meg még a gonoszabbik énét, mert akkor lenne ne mulass. Akkor lenne a legnagyobb öröme, ha most rögtön, a szeme láttára elpusztulna, nem sajnálná senki sem, csak azért, mert égi. Lehet, hogy ezzel még az égieknek is kisebb gondjuk akad majd, nézzék a jó oldalát: egyel kevesebb nebulóval kell majd jópofizniuk, meg dajkálni őt. Mert... az égiek mind lánchoz vannak kötve, s ez látszik is, mert ez a cseléd sem cselekedhet szabadon, csak az égiek akarata szerint.
- Jobb lenne, ha vigyáznál a nyelvedre, mert fél percen belül az sem marad! - nos, ki tudja azért biztosra... Nissát egyáltalán nem érdekli az, hogy ez a féleszű tőle idősebb, mert ettől függetlenül mindig úgy tűnik, mintha Nissának lenne több esze. Már csak azért is, mert lehet, hogy nem élt meg annyi kort, mint a másik, de ennyi év alatt több érzést élt át, több helyzetet, és ezáltal több tudás is jutott a számára. A világképe jó, és az életről alkotott véleménye is. Most pedig, akár évekig is üldözhetné őket, egykönnyen nem tudna végezni velük. Egyrészt két bukott ellen nem ér semmit sem, másrészt meg az égiek megint bilincsben tartják. Thöh... szánalmas. Erre mást nem is lehetne mondani, de sok szóval csúnyábban is ki lehetne fejezni. Arra meg nem lenne idő. Végül eltűnt a színről ez a fruska.
- Jó, menj. De aztán ne csinálj hülyeséget. - ilyen könnyedén elengedte Durant. A csók pedig már nem volt az igazi, valahogy elszállt az a kis élvezet is belőle. Méghogy Nissa a hasonmás! Nem... azt mondják, hogy egy kinézetet több ember is viselhet a világon. Ez pedig nem az ő hibájából adódott... az égiek akarták így. De mégis, Nissának jobban áll a kék, mint ennek az arrogáns tuskónak.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 9:50 pm

Zach


Csak feküdtem és gondolkodtam. A csillagok néha gondolkodóba ejtenek. Olyan nehéz néha elképzelni róluk, hogy minden csillag egy lélek. Az egyszerű emberek, akik a földön élnek és nem Saloniron, valamint nem hisznek a tündérekben, angyalokban és démonokban, ők is tudják, hogy minden csillag egy elhalálozott lélek. Ők úgy hiszik, hogy odaföntről csak ők tekintenek le rájuk, míg mások tudják, hogy mi vagyunk azok, akik valójában minden lépésüket figyeljük, védjük őket, s igyekszünk meggátolni azt, hogy idejük előtt a halálba fussanak. 
Közben azt is érzékeltem, hogy Zach figyel engem, ugyanis ez még mindig bennem maradt, hogy nagy kilométeres környezetben is tudom, hogy kik vesznek körbe és mit csinálnak, elvégre olyan vagyok, mintha lenne valahol egy harmadik szemem, ami mindenhová ellát. Amikor beszélni kezdett, a fejemet felé fordítottam, s úgy figyeltem rá. Arról beszélt, hogy mennyire egyedül volt. Nem csodálom, a vadászok általában magányos farkasok, akik nincsenek rászorulva mások segítségére, s mindent maguk intéznek el, legyen szó üzletről, vagy puszta vadászatról. Persze idővel a jobbak rájönnek, hogy mégiscsak szükségük van egy társra, akire támaszkodhatnak, aki elviseli a hülyeségeiket, szeszélyességeiket, vigyáznak rájuk, mellettük állnak jóban-rosszban, és segítenek a nehéz időkben.
A következőekben elcsodálkoztam. Én az életet jelenteném Zack számára? De miért? Hiszen csak egy angyal vagyok, aki a jó ösvényéről letért a sötét útra, s Zach terelt újra a járhatóra. Azt nem tudom, hogy hogyan sikerült, hiszen már veleimben romlott voltam, annyira, hogy reménytelennek tűnt az, hogy akárkinek is sikerüljön visszatéríteni a helyes útra.
Zach sírt. Ez nekem furcsa volt, de annyira édesnek tartottam és meghatottnak, hogy majdnem engem is sírásra késztetett. De ahelyett, hogy ilyet tettem volna, felálltam és lassan elésétáltam. Lehajoltam hozzá és letöröltem a könnyeit, majd ahogy ült, én így állva magamhoz öleltem, és gyengéden bántam vele.
- Csak egy bukott angyal vagyok, semmi több - jegyzem meg neki halkan, mielőtt még most úgy gondolná, hogy nekem adja az életét.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 11:16 pm

Meglepődtem, még saját magamon is. Ez nem én vagyok, vagy legalább is én nem ilyen vagyok. Talán ezt jelentené a változás? Gondoltam, hogy nem lesz könnyű szakítani a régi énemmel. Helyrehozhatatlan a múlt, a jelen viszont olyan most számomra, mint az építő lába előtt heverő mindenféle épületanyag: az én dolgom, hogy jövendőt építsetek belőle. Issle kijelentésén pedig csak elmosolyodtam, hiszen már ő több nekem, a társam. Amikor megölelt azt én is viszonoztam és be kell ismerjem jobban esett, mint bármi. Irigyeltem őt, hogy erősnek tudott maradni, de elvégre egy angyal. Hány férfit, nőt, és gyereket látott már így? Tettem fel magam a költői kérdést. Szóval igyekeztem magamat újra megacélozni, lehet, hogy új életet kezdtem, de nem akarom, hogy az érzelmeim uralkodjanak rajtam. A régi énemhez is hű kellett maradjak, bizonyos értelemben. Szóval a kettő között út az ami nekem kell. Amikor már éreztem, hogy megnyugodtam, már sokkal könnyebb volt összeszedetten gondolkodni. De ez csak az egyik gond volt, ott volt még Issle csábító szépsége is. A fenébe is, most még szebbnek láttam őt így, hogy nem volt ott az a kétely bennem, hogy bármikor hátba döf vagy a sötét oldalra akar csábítani.
-Na és azt tudod kedves bukott angyal, hogy miért jelented nekem az életet? Lehet, hogy a fájdalom emlékeztet arra, hogy élünk, a szeretet viszont arra emlékeztet, hogy miért élünk. Én pedig pont ezt zártam ki az életemből, mondván, hogy a szeret, boldogság az ellenségem, mert akkor van mit veszítenem. Te pedig megmutattad nekem, hogy valakit ezt először nem érdekli. Már nem gondolom, hogy a szeretet a gyengék sajátja lenne. Sokkal inkább a legerősebbeké. Akik hisznek egymásban és az érzelmeikben. Az igaz szeretet valószínűleg vak hiten és sziklaszilárd bizalmon alapul, ami csak keveseknek adatik meg, ezért is volt talán ilyen nehéz nekem megérteni, mostanáig. Mert egy vadász tudja, hogy minden csata során tanult valami újat. De a legtöbb lecke túl sok szenvedést okozott nekem. Többször is fölöslegesen vesztegettem az időmet, hogy hazugságukért harcoljak. És sokszor szenvedtem olyan emberek miatt, akik nem érdemelték meg a szeretetét. A győztesek nem követik el kétszer ugyanazt a hibát. Ezért egy vadász csak olyasmiért teszi kockára a szívét, amiért érdemes. Én pedig úgy vélem, miattunk kockára tehetem azt. Mondtam neki hátraereszkedve a székemben. Ez kicsit hosszúra sikeredett, de ez már nyomta a lelkem és neki tudnia kellett ezt. Mert most már társak leszünk, az pedig teljes odaadás nélkül nem fog menni.
-A lényeg pedig, hogy mindkettőnknek szüksége van egymásra. Olyanok vagyunk, mint az érme két oldala. Kiegészítjük egymást. Ezt nem mutatja más jobban mint, hogy te megmutattad mi a szeretet még ha nem is akartad akkor is. Én pedig megmutattam, hogy a döntéseiddel élned kell és nem baj az ha bukott vagy, az én szemben sosem buktál el és még mindig angyal vagy és leszel is. Hiszen bukott létedre te mutattad meg nekem, mit is jelent a fény megtestesítőjének lenni. Valamilyen szinten pedig örülök neki, hogy bukott vagy. Ebben megnyilvánul az, hogy van akaratod és te akarod irányítani az életed, nem pedig valami szolga aki vadul engedelmesedik. Megmutattad nekik, hogy te Issle Iumi vagy, nem csak egy angyal a sok közül aki vakon engedelmeskedik.
Mondtam neki lenézve az arcára, miközben az egyik kezemmel végigsimítottam az arcán. De vajon ő is úgy gondolja, hogy szüksége van rám? Elvégre ő még is csak egy angyal. Szerezhet nálam jobb társat bármikor, hiszen én csak vadász vagyok lehet, hogy jó vagyok de hát akkor is. A világban mindig vannak nálam jobbak.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 12:17 am

Jól esett, hogy visszaölelt, ugyanis erről tudtam, hogy most már ő is megbízik bennem, és nem dob el csak úgy magától, mint mikor akkor tette volna meg, mikor megismert. Persze akkor még nekem is az volt a tervem, hogy átcsábítom a rossz oldalára, ehelyett ő csábított át a jó oldalára. Persze ezt én is így akartam. Még mindig bennem van a fény és erősebb a sötétségnél. Tulajdonképpen én köszönhetem neki, hogy felnyitotta a szemem. Nem is értem, miért akartam én Choor mellett maradni; úgy hittem, hogy lehetek több is, mint egy egyszerű szolga, aki szépségével átcsalja a megtébolyodott lelkeket az ő oldalára. Mindig is mások javát szolgáltam, jót akartam mindenkinek. Hiszen itt az Atya Rebandirban, aki nekem olyan, mint az apám, s kötelességemnek érzem, hogy ezt a várost megvédjem, főleg mivel angyalként az a feladatköröm, hogy így tegyek. Másrészről ez a város a legtöbb háborút megélt csatamező, annyi vér folyt, hogy lelkemben még mindig élnek a csúf vereségek, a megtört becsületek, és a sárba tiport méltóságok. Kudarcot vallottam, hiszen egyszerre ennyi élőt nem tudok védelmezni, így hát itt vagyok, hogy életemet adjam értük. Így lennék hát bukottként Choor jobb keze? Nem, soha többé már.
Tökéletes nekem így, hogy továbbra is védelmezem a gyengéket, és Zachot, aki szintén megvéd engem, mert bízik bennem és társává fogadt.
- Ha szeretsz valakit, az erőssé tesz, mert amint tudod, hogy a bizonyos személy élete veszélyben van, azon vagy, hogy minden erőddel megvédd. Ha nem így van, az nem volt igazán szeretet. Nézz rám: megbuktam azért, mert egy embert hagytam elveszni, de a becsületem még megmaradt, mert az egy ember hiányában szeretek milliókat, akiket megvédek - mondom el neki beszámolója után.
Amikor azt mondta, hogy szabad vagyok, fellekesedtem és leguggoltam elé, így én néztem fel rá.
- Igazad van! Mindenkinek van saját akarata, szabadon dönthetnek sorsukról, arról, hogy mihez akarnak kezdeni az életben. Hát saját akaratommal én úgy döntök, hogy szeretnék veled maradni, hogy továbbra is kiegészítsük egymást. Majd aztán, ha akármelyikünk kisiklana, visszahozzuk az egyenes útra - csillogó szemekkel néztem rá, amikor végigsimított az arcomon. Megérintettem a kezét, csak tudnám, mit akar ezzel, hiszen az érme két oldala elég közel van egymáshoz.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 6:26 pm

//Remélem nem baj, hogy egy kicsit körülnéztem az oldalon? Razz //

Gondolkodtam magamban azon amit mondott, valóban igaza volt ami a szeretet illeti. De mi van akkor ha elveszítem őt? Akkor már van mit veszítenem megint. Mondjuk ami azt illeti, Isslét nem olyan könnyű megölni mint bárki mást, szóval ez így még is csak könnyebb elfogadni és szeretni őt. Talán az én legnagyobb bajom is az volt, hogy mindenkit meg akartam védeni, de ha egy valakit már nem tudtam, akkor azt személyes kudarcomnak éltem meg. Nem voltam próféta sem pedig látnok, hogy láthattam volna a jövőt, de a döntések súlyával muszáj volt élnem, ami sajnos gyakran került életekbe. De mindig úgy próbáltam dönteni, hogy a legkisebb legyen a veszteség. Velem is hasonlóan volt. Hagytam egy lányt meghalni, amivel talán egy egész falu biztonságát biztosítottam.
-Tudod minden egyes átkozott napon azért edzettem, fejlesztettem a képességeimet, hogy ne legyek gyenge és meg tudjam védeni azokat akik nem tudják magukat. Harcolhassak azokért akik nem tudnak. De rájöttem, valami olyan akartam lenni, ami nem lehetek. Tudod közöttünk, vadászok között van egy legenda a sok közül ami mindig is érdekelt. Mithrandil... mindig ezt a legendát olvastam és jártam utána. Ezt a szót nehéz lefordítani, de körülbelül annyit tesz a fény vadásza. Aki a legnagyobb sötétségben is képes meglátni a fényt. Magát a világot pedig egy sokkal jobb hellyé teszi. Mindig is arról álmodtam, hogy én leszek Mithrandil de belátom hülye voltam. A legtöbbünket nem is érdeklik ez régi monda, vagy nem is ismerik főleg, hogy megszületett a "vadászok reménysége". A vadász aki megkapja a varázslás talentumát. Mindig is irigy voltam rá, persze nem a szokott értelemben. Nem akartam én ő lenni, Isten mentsen. Mindenki azt mondja, hogy ő nagy dolgokra hívatott és rólunk átlagos vadászokról, akármilyen jók is vagyunk, csak úgy elfelejtkeztek, mintha csak árnyékok lennénk, akik semmit nem tettek le eddig a nevük mellett. Ráadásul még gyáva is voltam, ahelyett, hogy tettem volna valamit inkább elmentem küldetések után a világot járva. Csak néhányan voltunk, mert páran követni akartak, de ha elmondtuk volna az igazat miért megyünk el, akkor az életünkkel játszottunk volna. Sokan tudták miért tesszük, amit teszünk, így kaptam a többiektől, akik maradtak az Amon Ereb nevet ami annyit tesz, a gyávák vezetője.
Mondtam miközben, akaratlanul is csak lehajtottam a fejemet, a kezem is ökölbe szorult. Mérges voltam, de nem tudtam kire vagyok, egyszerűen ez egy olyan belső feszültség volt, mint amikor az ember az egész világra mérges. Miért kellet nekem pont ilyenkor születni amikor a nagy reménységnek? Egy időben még azzal is kacérkodtam, hogy sötét vadász leszek. Mellesleg hallottam egy nagyon jó klánról amit egy sötételf vezetett, ahol a mesterséget is kitanulhattam volna. De sosem vitt rá a lélek hiszen én nem lehetek és nem is akarok sötét vadász lenni. Szóval ez voltam én, Mithrandil helyett Amon Ereb a gyávák vezetője. Semmit nem tehettem volna abban a helyzetben. Csak meg akartam akadályozni, hogy ezek a vadászok is meghalljanak.
-Igen ennek így kell lennie. Vissza kell húzzuk egymást de úgy hiszem, ezt már megtettük. Remekül kiegészítjük egymást, hiszen a csatában is látszott.Be kell valljam bele is borzongtam a látványba. Másrészt pedig örülök a döntésednek lekötelezel vele.
Nem értettem mi van velem. Szövegeltem a régi életemről mintha csak kötelességem lett volna, nekem is arról mesélni, ha már Issle életének részeit ismerem. Megleltem mit is jelent szeretve lenni szóval ideje, hogy megismerjük egymást jobban. Elvégre a társam lesz, akire az életemet is rá merném bízni.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 5:20 pm

//Miért lenne baj? Mi jót találtál? Very Happy//


Végighallgattam a történetét. Kissé szomorúnak tartottam, hiszen miért lenne ő a gyávák vezetője? Nem érdemelte ki ezt a címet, s ahogy látom rajta, nem éppen a gyávák közé tartozik. Ha az lenne, nem szállt volna szembe a tűzlényekkel, nem jutott volna el eddig, ahol most tart.
- Nem vagy Amon Ereb. Hidd el, benned is van varázserő, csak éppen nem úgy, ahogy te számítanál rá. Nem keresed magadban ezt a varázserőt, holott minden pillanatban körülvesz téged ez az erő. Csak jobban magadba kell nézned, és nem a hibákat keresned, vagy azt, amit az életedben egyszer elrontottál. Azt kell keresned, ami a világban majd békességet és boldogságot hoz a számodra. Amiről tudod, hogy megnyugtat. Különben is, honnan tudod, hogy a vadászok reménysége, aki megszületett, a jót szolgálja majd? Lehet, hogy saját akaratából kiindulva a rossz utat választja, és sötétséget hoz a világra. Ekkor jönnek az egyszerű vadászok, akik megállítják, nehogy az ő sorsuk is megpecsételődjön. Bár az évezredek során csak egyszer volt példa erre - mondtam, mivel már sokat éltem, így tudom, hogy hány varázslatra képes vadász állt a jók és a rosszak oldalán. Szerencsére tényleg csak egy ilyen volt, és meg is járta Salonir, hiszen egy gonosz és jó isten gyermekeként tulajdonképpen a varázslatot birtokló vadász is isteni erők tulajdonában van.
- Zach... ugye azt te is tudod, hogy isten vagy? Lehet, hogy nem kaptál olyan erőket, de nem halhatsz meg holmi fegyverek által. Csak azt kell megtudnod, hogy minek az istene vagy. A szegények oltalmazója, vagy a gyengéké? Kiket segítesz? -játékosan megnyomtam az orra hegyét, mint ahogy azt a kiskutyák gazdijai szokták.
- Mindent megadhatok neked, amit csak szeretnél, és persze, amit adni tudok. Csak kívánnod kell. Egy angyal többet adhat, mint egy bárki más. Hatalmat is akár, de én nem vagyok arra méltó, hogy koronát adjak a kezedbe, vagy hadsereget irányításod alá. Gyönyört viszont igen, szeretetet, amit talán nem kaptál meg életedben. A bizalmamat, s mindent, ami én vagyok.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 6:58 pm

Hallgattam, de olyan kételyek fordultak meg bennem, mint még sosem. Már éppen félbe akartam szakítani, amikor egy hang megszólalt bennem: Hallgass! Ne bizonygasd az igazadat! Hallgasd meg, mit mond! Add föl legalább egy pillanatra azt a meggyőződésedet, hogy te tudod jobban! Hátha ő? Szóval nem szólta, inkább csak végig hallgattam amit mondott először. Még is, hogy lenne bennem varázserő? Ha én ezt mondtam volna, a legelső próbán elbukom és megöletnek. Nem értettem az egészet. Nyilvánvalóan összekever valakivel, hiszen én nem lehet a vadászok reménysége a varázstudó. De akkor jött egy kérdés amin elsápadtam. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy ne a jót szolgálja Alysha. De lehet, hogy ez csak az én naivitásom volt, ami ezt akarta velem elhitetni. Végül pedig megszólaltam amikor szünetet tartott.
-Hát hiába nem vagyok az, ez a gúny nevem. De inkább vagyok Amon Ereb mintsem valaki, aki a saját büszkesége miatt, veszni hagyja a társait. Inkább mutattam nekik egy utat, ahol még szolgálhatják is a világot, nem csak értelmetlenül meghalnak... - Mondtam egy kis szünetet tartva.
-De varázslat bennem? Kizárt dolog, hiszen akkor én viselném a "vadászok reménysége" nevet. Ha pedig a mi Alyshánk rossz útra tér, tudod mi lesz? Sokan követik majd és csak értelmetlen vérontás. Testvér fog testvért ölni. Nekünk átlagos vadászoknak pedig majd hónapokba telik, majd mire vezetőt találunk. Hiszen nekik olyan ember kell akit mindenki elismer és engedelmeskedik neki. Szóval még ártatlanok hallnak meg, mi még javában a támogatottságért csatázunk majd.
Talán csak úgy tagadtam a dolgot, hogy emiatt nem vettem észre, azt ami bennem van de egyenlőre várok , hogy Issle megmagyarázza, hogy is értette ezt.
-Persze, hogy tudom hiszen, mi vadászok az Istenek leszármazottai vagyunk. - Mondtam olyan nagyzolós hangsúllyal, csak saját magam gúnyoltam. De jó volt tudni, hogy valaki emlékeztet erre.
-Minek az Istene vagyok? A gyengéket védem, azokért harcolok akik nem tudnak. Meg azért is, hogy nekik ezeket a csatákat ne kelljen még egyszer megvívni.
Mondtam neki, kicsit elgondolkodva, miközben meglepődtem miközben megnyomta az orromat.
-Nekem az is elég, hogyha a társam leszel. Ennél többet én nem akarok többet. Soha nem vágytam nagyra és ez most is így van. Ha mindent megadsz, ami te vagy akkor én is azt teszem. Tudom ez halovány, de ígérem a legjobb társad leszek aki valaha volt. Ennél most még többet sajnos nem adhatok.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyPént. Jan. 17, 2014 9:58 pm

Lehet, hogy félreértett. Nem pontosan varázserőre gondoltam, hanem valami másra, ami hasonló, hiszen benne is megvan az a bizonyos erő.
- Nem így értem. Nem az a varázserő, amivel a kiválasztott születik meg. Bizonyos szinten te is értesz a mágiához, de nem mindenhez. Ettől függetlenül birtokolhatod tegyük fel a szelet, vagy csak a tüzet. Az is lehet persze, hogy nem. Erre nem mindegyik vadász jön rá magától. Ismerek egyet, sőt, nem is egyet, aki már csak akkor jött rá, hogy egy elemet ismer, amikor már nem tudott vele mit kezdeni a halál közelében. Ez szomorú. Tehát ki kell küszöbölnöm, vagy küszöbölnöd, hogy te értesz e valamilyen szinten hozzá - megálltam előtte. Abban egyet értettem vele, hogy nem kellene újra megvívni azokat a csatákat, amiken egyszer már túl lettünk. Dologtalan. Kétszer nem lépünk ugyanabba a folyóba, s remélem, hogy ezek után sem fogunk, hiszen minden változik. Így minden bizonnyal minden csata más is lesz. Az eddigiekhez képest sokkal nehezebb lesz az út, egy aprócska követ is elég lesz elsöpörni az útból, hát ha még elénk keveredik egy hatalmas szikla, amit elgörgetni nagy erőfeszítésekbe fog majd kerülni, s egyedül lehet, hogy már csak meg se merjük próbálni. A lényeg, hogy ezúttal a csaták tovább fognak tartani és sokkal nehezebbek lesznek az eddigiekhez képest. Az, amit eddig csak mendemondának hittünk, valóra válik majd, és beszennyezi a szentnek hitt földünket.

- Ki mondta, hogy a vadászok csak a vadászt követik? - utalok vissza a kiválasztottra. Azt senki nem mondta, hogy a vadászok csak egy vadászt követnek vezetőjükként. Akárki lehet vezér, aki csak egy kicsivel is hatalmasabb náluk. Tegyük fel, aki nagy befolyással bír. Nem kell, hogy mindenki ismerje, csak az, hogy adjon nekik reményt, vagy talán féljenek tőle, s akkor követni fogják. 
- Abban persze együtt vagyunk, hogy egyikőnk sem szeretné, ha a nép, akik nem szorultak rá erre és közük nincs az egészhez, éhezzenek, elpusztuljanak, s igába hajtsák őket - mondatom közben vetkőzni kezdtem, mivel úgy gondoltam, hogy a harc után valahol meg kellett áztatnom fáradt tagjaimat. Mire Zach észbe kaphatott volna, már meztelenül álltam előtte, majd hátat fordítva neki a vízhez indultam újra, ahol még a bort kóstoltattam vele. Lassan beléptem a vízbe, majd innen Zach felé fordultam, hogy vele szemben legyek. Leültem. Egy darabig csendben maradtam, nem zavartattam magam, ugyanis nem voltam szégyenlős, meg igazság szerint nem volt miért.
- Most sem akarsz bort inni dicsőségünk jeléül?
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jan. 18, 2014 7:50 pm

Amikor kimondta azokat a szavakat, hogy bennem is van némi varázslat szinte elájultam. Meg is támasztottam magamat az egyik kezemmel az asztalon. Hirtelen szédültem hányingerem lett, mintha beteg lennék pedig csak izgatott voltam, talán még soha életemben nem voltam ilyen izgatott.
-Nyilván nem akkora de a varázserő az varázserő. De tudod egy dolgot megtanultam: Mindenkiben van szégyen. Mindig van bennünk jó és rossz, sötétség és fény. Ám ha nem jutunk dűlőre a szégyenünkkel, a küzdelmeinkkel, akkor elkezdünk abban hinni, hogy valami nagy baj van velünk - hogy selejtesek vagyunk, nem elég jók -, és ami még rosszabb: eszerint is kezdünk cselekedni. Ha igazán teljes szívvel akarunk élni, ahhoz esendőnek kell lenni. Az esendőséghez pedig meg kell birkózni a szégyennel. Én ezt akkor tettem meg mikor a gúnynevemet kaptam, de azóta büszkén viselem azt. Mert ha dicsekednem kell, az én gyengeségemmel dicsekszem.
Mondtam neki miközben csak elgondolkodtam azon, hogy mi vadászok miért is vagyunk így. Amit gyakran mondott a mesterem az nem más mint, hogy ha a világ túl szörnyű akkor az emberek a mítoszok világába menekülnek, azokhoz pedig az életük árán is ragaszkodnak. Csak az a gond, hogy mítoszokkal nem lehet háborút vívni. Majd közelebb léptem Issléhez egy picit lehajtott fejjel.
-Szeretném ha tanítanál. Úgy értem, hogy segíts nekem felfedezni azt a mágiát ami bennem van. Ígérem kitartok. Tudod az a torokszorító érzés, amit most érzek, amikor valami újba fogok. Az égő izmok, a gombóc a gyomromban ,úgy tűnhet, ezek jelzések arra, hogy hagyjam abba. Ezek a tünetek nem azt üzenik, nekem, hogy most hagyjam abba, hanem azt, hogy csináljam meg, jó úton jársz!
Kérdeztem tőle, mintha csak egy mesterhez folyamodnék, hogy tanítson és csak fogadkozom, hogy bármit megteszek. Vártam a válaszra, hiszen én magamtól nem tudtam, hogyan is lehet ilyesmit megtalálni vagy hasonlók.
-Ami azt illeti, a vadászok nagyon ritkán követnek mást is aki nem vadász. Csak abban az esetben, ha a vezető is kiáll amellett az illető mellett. Olyannak kell lennie mint a mi esetünk egymással.
Mondtam neki, hiszen a mi példánk ebben helytálló volt. Ha például én lennék a vezető és benne bízom akkor a vadászaim követni fognak. De te jó ég mit is gondolok? Én vezető? Soha... Én nem vagyok erre méltó.
-Igaz a nép nem szenvedhet. Eddig már eleget szenvedett, más hibájáért szóval ezt többet nem engedhetjük meg.
Mondtam majd elkerekedett a szemem mikor leöltözött. Nem akartam oda nézni, hiszen tudtam, hogy illetlenség de akkor is. A késztetést nem tudtam leküzdeni de inkább gyorsan leültem egy egy székre és próbáltam türtőztetni magam. Leküzdeni a késztetést amelyet aziránt éreztem, hogy csodáljam őt. Hidegnek érzéketlennek kellett volna lennem de nem ment. Vagy is erre képeztek, hogy ne lepjen meg az ilyen hiszen vannak lények akik ezt használják ki. Szóval a végére sikerült elfojtani a késztetést. A gond az volt, hogy ilyesmire nem gondoltam, hogy érzelmileg is közel kerülnék.
-Én ma este kihagyom... Így is elég izgatott vagyok már, amiatt amit mondtál.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyVas. Jan. 19, 2014 6:53 pm

//Na..szal akkor admini engedéllyel, ezzel a karakteremmel vezetem le neked, hogy egy elemet birtokolhass. Very Happy Tuti lesz!//


Tudtam, hogy miről beszél, hiszen sokáig én is azt hittem, hogy nem vagyok egy olyan angyal, aki méltó arra, hogy mások őrangyala legyen, hogy védelmezzen, vagy hogy egyáltalán a többiek között éljen. Mindenkit olyan tökéletesnek láttam, magamat pedig selejtesnek, hogy talán nem is az istenek gyermeke vagyok, hanem egy besurranó, aki valamilyen oknál fogva rendelkezik hatalommal. De hogy is lehettem én az istenek hírnöke? Hogy lehetek a halandók és a halhatatlanok közti kapocs én? Nos, erre sose fogom megtalálni a választ, csak annyit tudok, hogy kiválasztottak erre a feladatra, mert eléggé megbíztak bennem. De annyira rosszul esett, hogy az angyalok között is minden a hierarchia szerint működik, hogy nem láttam tovább értelmét maradni. Ugyan miért az angyaloknak vezér, tanács, felsőbbrendűek és alsóbbrendűek? Nem lehetne csupán az istenek és az angyalok? Itt lett vége, és így kerülhettem ide, mint bukott angyal, aki most szívesen visszamenne a többi angyal közé, de csak azért, mert jó életem volt. De talán itt jobb életem van. Minden sokkal jobb így, s talán nem cselekedtem hiába. Hiszen, ma már pontosan tudom, hogy miután én végeztem a védencemmel, sokan követték példámat, s mostanra minden bizonnyal ötven százalék a bukott angyal, és ötven százalék az égiek aránya. Mily' megrendítő!


Egy darabig fel se fogtam, hogy Zach mit kér tőlem, annyira belemerültem a gondolataimba, de ez bizonyára látszott is. Mivel Zach-ot néztem, de úgy tűnt, mintha nem is rá figyelnék, hanem áttekintenék rajta, egészen a mellkasán át. Persze utána visszazökkentem a valós világba.
- Én, mint tanító? - vetettem oda kérdésem, ugyanis meghökkentett. Persze, ha már annyit tapasztal az ember élete során, akkor természetesen lehet belőle tanító. Azt mondják, erre sosincs alkalmasabb egy angyalnál, vagy egy istennél, de mindenképpen valaki olyannak kell lenni, aki megélt már legalább két nagy háborút. Azok mindig bölcsek. Ha pedig itt tartunk, én többet megéltem kettőnél, sőt, mivel nem csak egy védencem volt, ezért ott is kellett lennem, persze inkognitóban. Az emberek háborúskodása persze fele annyira sem izgalmas, mint egy varázserőt birtokló népé... mindig hamar vége szakad. Olyankor jó látni, hogy alattunk a népek küzdenek, míg minden egyes emberhez hozzátartozó angyal ott lebeg a védence felett körülbelül öt méterrel, s ők nem láthatnak, mi viszont mindent látunk. Ritka alkalom az is, ha megjelenünk a védenceink előtt, ha pedig mégis, azt is csak akkor tesszük, ha már láttak számukra természetfeletti dolgot, hisznek bennünk, vagy maguk sem éppen tiszta emberi faj. Akik Saloniron élnek, egyértelműen tudnak létezésünkről.
Elgondolkodtam, hogy tanítsam e Zachot. De láttam rajta az igyekezetet, s hogy mennyire szeretné, hogy megleljem benne ezt a varázst, hogy bólogatni kezdtem.
- Rendben van. Majd megtalálom a módját, hogy kiderítsük, milyen mágia szorult beléd - azt persze már meg sem említettem neki, hogy a zsigereiben látom, hogy mi folyik az ereiben. Hagytam, hogy elszórakozzunk ezzel egy picit, én csak rávezetem arra, hogy előhozza magában ezt. Jó hírvivőnek lenni, mert így nagyjából mindent tudok, ami körülöttem történik, csak gondolnom kell rá. Hülye lennék azt is nem észrevenni, hogy Zach eléggé elvörösödik magában, ha meztelenül megjelenek előtte, csak ő éppen azzal küszködik, hogy hogyan tudná a csodálatát leküzdeni. Ez nekem nagyon jól esik, hogy ennyire csodál, talán azért is mutatkozom így előtte, mert senki sem admirálta ennyire bájaimat, s elszórakozok legalább ezzel a tudattal is. Vagy talán feszegetem a határokat, s azt próbálom kideríteni, hogy meddig fogja bírni ezt.
Végignéztem rajta, ugyanis láttam ereiben az elemet, amiről fent említettem, s elgondolkodtam azon, hogy ő hogy nem érzi, vagy hogy hogy nem tud róla, s hogy egyáltalán még arról sem hallott, hogy lehetséges minden vadásznak a varázslás, csak nem jönnek rá maguktól, mert el is hallgatják előlük. Csak valami nagyobb hatalommal bírónak, esetleg látnoknak kell őket erre ráébreszteni.
Sóhajtottam. Majd felálltam a vízből, és felé sétáltam - igen, még mindig meztelenül -, végül megálltam előtte körülbelül egy lépésnyire.
- Holnap reggel kezdünk - indítom meg a beszélgetést, kicsit sem zavartatva magam. - Rám terítenéd azt a köpenyt? - mutattam a mellette lévő fehér lepelre, majd hátat fordítottam neki, ezzel is incselkedve.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptyHétf. Jan. 20, 2014 6:42 pm

-Persze, már eddig is sokat tanultam tőled, akkor is, ha az nem volt szándékos. Nem mellesleg kiváló mester lennél, akár köztünk is. Mivel csak a viselkedésed és a cselekedeteid úgymond dacolnak velem, ösztönöznek, hogy jobb és jobb legyek.
Elvégre valóban így volt ez, amikor harcoltunk is az a pecsétes mutatványa is arra ösztönzött, hogy erősebbnek kell legyek, hogy méltó legyek vele utazni. Erre pedig itt volt a tökéletes alkalom. Mindösszesen csak fel kell fedezni a bennem rejlő elemet. Mondjuk erről érdekes, hogy nem tudtam eddig. Mi van akkor, ha csak hazudik és a hitemet akarja megrengetni a vadászokban. Bár ezt a gondolatot gyorsan elhessegettem, hiszen több érvem szól Issle mellett mint a vadászok mellett. Isslét követni számos okom volt és a társammá fogadtam, nem mellesleg pedig a barátom, ha mondhatja ezt az ember ilyen kis idő után. Szóval soha nem árulnám el Isslét, akkor sem ha azt a vadászok kérnék tőlem. Ha kell én is száműzött leszek miatta, hiszen ő az egyetlen aki eddig arra ösztönzött, hogy merjek több lenni egyszerű kis hétköznapi vadásznál. Tehát bízott bennem, ahogy én is ő benne. Közben pedig el is kalandoztak a gondolataim. Mit fogok kezdeni azzal az erővel? Vajon melyik elemet tudom irányítani? Jöttek sorban a kérdések és akaratlanul is elmosolyodtam. Nem is tudtam melyik elemet akartam irányítani. Persze tudom, hogy nem válogathatok közülük, de már el is képzeltem melyikkel mire lennék képes. Mindegyik pusztító a maga módján, de ugyanakkor életet is adhat vagy menthet. Szóval az egyik kérdésre meg volt a válasz. Az erőmet csak is arra használom majd, hogy megvédjem vele az embereket. De akkor jött egy nagyon célzott és jó kérdés a fejemben. Talán fel kellene tennem Isslének...
-Miért nem tudnak a vadászok erről? Úgy értem, hogy mi is képesek vagyunk varázslásra, mi az átlag vadászok. Mert ahogy látod, én eddig nem tudtam arról, hogy én képes lennék ilyesmire.
Talán ez volt a legnagyobb kérdés, hiszen ez döntött a hitem felől. Eddig végig hazugságban éltem, vagy csak a vezetőink sem tudtak erről? Ha viszont tudtak, akkor mi értelme volt eltitkolni. Nem csoda, hogy nem jöttem rá, hogy képes vagyok a varázslásra, hiszen egész életemben azt hallgattam, hogy én nem lehet rá képes, szóval elhittem. Annyiszor mondták, hogy nekem a fizikai erőmben kell a legjobbnak lennem. Szóval erre törekedtem kizártam a varázslatot, amely most már kiderült végig itt volt. Majd hirtelen leállt a gondolatfolyamom. Az, hogy Issle kijelentette, hogy segít többet ért mindennél. Olyan öröm töltött el, hogy még a székemből is felpattantam, még a széket is felborítottam amin ültem. Akaratlanul is elmosolyodtam. Ez a mosoly pedig valódi volt, nem csak holmi magamra erőltetett halovány mosoly. Ez igazi volt. Úgy éreztem magam mint egy kisfiú, aki megkapja azt a játékot amire régóta áhítozott.
-Ígérem nem fogsz bennem csalódni! A legjobb tanítványod leszek aki valaha volt.
Mondtam örömittasan felkiáltva. Mintha csak fogadalmat tennék, de ez valóban az volt. Az út nyilván nem lesz könnyű, de ha Issle továbbra is bízik bennem, vagy is nem változik semmit, akkor menni fog. Legszívesebben megöleltem volna őt, de nem tehettem hiszen mester tanítvány viszony van köztünk, ráadásul ő még mindig egy angyal. Egyszerűen nem tudtam mit tegyek, amikor ilyen érzések törnek rám. Várjak ezzel, vagy tegyem meg? Ez óriási dilemma volt a számomra hiszen, nem akartam visszaélni a dolgokkal és Isslét sem akartam megzavarni ezzel. Mondjuk a barátok tesznek ilyet nem? De egyáltalán barátok vagyunk mi? Hiszen az egy dolog, hogy én úgy tekintek rá, de vajon ő Hiszen még nem töltöttünk ennyi időt együtt. De úgy hiszem ideje ellenőrizni ezt. Gondoltam magamban, mikor megkérdezte, hogy segítenék e rá tenni a köpenyt. Mondjuk szándékosan másik irányba néztem, azért, hogy ne lássam így ne essek újra kísértésbe.
-Persze és valamit el akarok mondani.
Mondtam neki megfogva a köpeny és a vállára terítettem.
-Ami azt illeti hálás vagyok, nem tudom, sors, végzet vagy mi egyéb hozta azt, hogy mi találkozzunk de hálás vagyok annak a dolognak. Örülök neki, hogy tőled tanulhatok és, hogy magam mellett tudhatlak Issle. Nekem az is elég, hogy nem vagyok nagy dolgokra hivatott, de téged boldoggá tehetlek.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 1:40 pm

Elmosolyodtam, amikor azt mondta, hogy jó mester lenne belőlem. Ami azt illeti, én nem tudom, mivel még nem tanítottam senkit, egyedül a védenceimet ösztönöztem, hogy hogyan éljenek helyesen. Bár ha jobban belegondolok, kellő tapasztalatommal mindenre képes vagyok, ahogyan arra is, hogy Zach megtalálja a magában mélyen elnyomott erőt. Leültem az ágyra, amikor feltette kérdését. Elgondolkodtam, hogy hogy is kezdjem, mert elég hosszú mese lesz.
- Nos, az Istenek így rendelték el. Kezdjünk mindent a legelején. Azt minden vadász tudja, hogy az istenek fiai, lányai, viszont maguk az istenek úgy rendelték el, hogy ne tudjanak arról, hogy ereikben varázserő folyik. Ezért aztán úgy döntöttek, minden fajra kiírnak egy jóslatot, valamint amolyan eljárást. A jóslatokban többnyire az áll, hogy lesz majd egy mind közül, aki teljes varázserővel rendelkezik, s vagy pusztulást, vagy jólétet hoz világunkra. Ezek olykor vagy beteljesülnek, vagy nem, mert hiszen ebben a hitben éltek ti, hogy egyszer majd megtörténik. Arról persze már nem számolnak be, hogy nem csak egy ilyen varázserejű lesz a fajok között, hanem több is. Az eljárás pedig, hogy akik nevelnek, és tudják, hogy vadászok vagytok, végig azt tömjék a hiszékeny fejetekbe, hogy nincs erőtök, pusztán a fizikai támasz. Itt jönnek képbe az angyalok, akik az istenek jobb kezei. Egyes angyalok úgy döntenek, hogy rávezetik a naivokat arra, hogy van erejük, míg mások inkább maradnak a régi kerékvágásban, a megírt jóslat mellett. A legtöbb vadászt egy-egy angyal vezette rá, hogy felfedezze magában a varázserőt, így rendelkeznek teljes joggal egy elemi mágiával. Azt nem ők döntik el, hogy majd melyikkel, ez mindig attól függ, hogy mely két isten utódjaként jött a világra. Ha az egyik isten a háború atyja, nagy valószínűséggel a föld lesz az eleme. Alkalomadtán két elem keveredik, s abból létrejön egy ismeretlen harmadik, de ez nagyon ritka. Szóval, a lényeg az, hogy ti hiszitek a jóslatot, s nem jutott nektek szabad gondolat, az a tudás, hogy sorsunk a csillagokban van megírva, de mi döntjük el, hogy változtatunk e rajta vagy sem - fejezem be. Ha további kérdése van, persze válaszolok mindre, mert lehet, hogy még ez is zavaros. 
Látom Zach lelkesedését, ahogyan megígéri, hogy a legjobb tanítványom lesz.
- Óh, én ezt egy percig sem kétlem! - mosolygok rá, majd felállok, amikor vallomást tesz, s gyengéden magamhoz ölelem.
- Máris büszke vagyok rád - súgom.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 6:18 pm

Úgy éreztem magamat, mint akinek átszúrták a szívét. Olyan dolgok nyíltak meg előttem, amiről álmodni sem mertem. De mind csak arról szólt, hogy milyen is ez a világ valójában. Szóval az Istenek gyermekeként nekem is ilyennek kellene lennem? De mi céljuk lenne ezzel? Soha nem akartam vissza menni a vadászok közé. Éveken át csak hazudtak nekem a mestereim. Vajon csak azért, mert nekik is ezt tanították? De egyeseknek tudniuk kellett az igazat. Minden válságban meg kell halnia valaminek bennünk. Meghalnak az illúziók, amelyeket életünkről alkottunk magunknak: az illúzió, hogy mi magunk is kézbe tudjuk venni életünket; az illúzió, hogy megfelelően élve minden nehézség elől kitérhetünk. A válságban mindig meghal énünk egy darabja. Miért gondolom mindig, hogy ez most más lesz? Túl naiv voltam. Mindig túl magasra emelkedem, ahonnan nagyon nagyot lehet esni, én meg esem is. A kérdés: az aktuális szakadék most milyen mély? Elvégre ez most olyan volt, mintha a teljes népem árult volna el. Elégedettség és boldogság az én életemben legfeljebb percekre létezik, és akkor is csak illúzió. Mindig van valami rejtett hiba, mely csak arra vár, hogy előbukkanhasson és mindent elrontson.
-Hmm ezek szerint a világnak van egy rendje, és ezt a rendet azok diktálják, akik csak kapni szeretnek, adni nem. A hatalom olyan, mint Kirké: állattá változtatja azokat akik birtokolják. Hiszen mi értelme van ennek? Imádjuk az Isteneket, imádkozunk hozzájuk, papként melléjük szegődünk. Még is miért? Ezért? Most már látom, a hatalom veszélyes, de az, aki visszaél vele, még veszélyesebb ezek szerint....
Ennyi már sok volt nekem. Mindig arról álmodtam, hogy egyszer hazatérek, egy erősebb és nagyobb vadászként, akinek számtalan története van, amit majd elmesél a fiataloknak. Ebben az dühít a legjobban, mennyi energiát fektettem bele az elérésébe. Ez a világ egy szörnyű hely. Nem, a világ nem szörnyű, és az emberek sem azok. Jók akarnak lenni. Valami rosszá teszi őket, valami letöri őket. Cáfoltam rá magamra.
-Tudod már megtanultam valamit. Ha az ördöggel táncolsz, az ördög a régi marad, téged formál a képére. A sötét vadászok pont ilyenek. Mindig azt mondják ők jót akartak vagy jót tettek, de valójában csak az önös céljaik motiválták őket. Az Istenek is ilyenek ezek szerint. Azt hiszik jót tesznek, holott csak az önös érdekeik miatt hazugságra építik a világot.
Mondtam nyugodtan. Nem ismertem magamra most, hiszen csak az egész hitemet vesztettem el, de még is nyugodt voltam. Gyakorlatilag mindenemet elvesztettem, de egy valamim maradt. Az pedig nem volt más amit nem vehetnek el tőlem, a remény és egy új cél. Na és persze még itt volt nekem Issle is. Élveztem ahogy magához ölelt. Jól esett ebben a pillanatban,
-Ennek örülök. De ezeknek a titkoknak napvilágot kellene látniuk nem gondolod?
Kérdeztem tőle. Rémes voltam, hogy csak ezzel tudtam foglalkozni. De elvégre aggódtam a testvéreim miatt is, hiszen ha ők is tudnák ezt, akkor mindegyikünk megtalálhatná a varázserejét.
-Ami pedig azt illeti, én is büszke vagyok rád. Büszke vagyok arra, hogy veled tarthatok, akkor is ha bukott vagy. Számomra mindegy minek neveznek. A lényeg, hogy a neved nem határozza meg, hogy ki vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Palota - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Palota   Palota - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Palota
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: