Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Borzongás erdeje - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Borzongás erdeje - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Borzongás erdeje - Page 2 I_vote_lcapBorzongás erdeje - Page 2 I_voting_barBorzongás erdeje - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Borzongás erdeje

Go down 
+2
Kalona
Caralden Yosa
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 5:47 pm

-Hívott. - Súgta maga elé. - De én... Az egy fekete angyal... Méghozzá, ha jól gondolom az elsők közül való bukott angyal. Ha közelebb mennék, akkor talán...talán...
Ruby félt. Nem szerette a vitákat. Nem akart összezördülni, főleg nem egy kitagadottal. De a védence is hívta. - * Most mit tegyek? * - gondolta. - * Mégis csak a védencem! * - adta be a derekát és elindult Shin felé.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 5:59 pm

-Áh szóval Shin.-Mondtam elgondolkodva. Elengedtem a lányt és járkálni kezdtem.
-És Ruby. Nem ismerem. Biztos nem valami ősrégi angyal. Néha úgy érzem a bezártságommal sok újdonságról lemaradtam. Például arról is, hogy egy védelmező angyal ilyen félős legyen. Ez akkoriban valahogy lehetetlen volt. Manapság már bárkiből angyal lehet.-Mondtam a fejemet rázva.
-Szörnyű.-Hangzott egy gúnyos mosoly kíséretében. Nem mintha annyira érdekeltek volna a fény lényei. Soha nem tartottam őket semmire, annak ellenére, hogy régen közéjük tartoztam.
Vissza az elejére Go down
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Shin Ki Ki   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 6:05 pm

Ruby leszállt Shin mellett. Ránézett a lányra. - * Hol van a kitörő üdvözlés? *- egyre idegesebb lett. - * Ugye nem késtem el? * - A bukott agyal felé fordult.
- Mit tettél vele? - kérdezte nyugodtan. Bár nem látszott rajta, idegei táncot jártak. - jobb lesz ha válaszolsz, különben... - fenyegetőzött. - * Különben én sem tudta, hogy mi lesz. *
megidézte angyalkardját és várt.
-Te ugye Kalona vagy? - mérte végig a fiút. - Semmi kétség az vagy. Sokat hallottam rólad. Szegény nők. És szegény gyerekeid. Sajnálom őket, hogy ilyen csúfságnak születtek.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 6:13 pm

-Itt van - Mondta, mielőtt még leszállt volna az angyala mellette. Ránézett. Idegességet érzett. - * Ez az ő érzése? * - figyelte az angyalt, amikor megidézte a kardját. Kard. Körülnézett. Észrevette a kardot, melyet a fiú eldobott. Odasétált. Felvette. Hallotta, hogy az angyal Kalonanak hívja a fiút. - * így hívják? * - gondolta.
- Kalona. - suttogta.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 16, 2010 8:59 pm

-Mert mi lesz?-Kérdeztem és elnevettem magam az angyal fenyegetőzésén.
-Pfuj...mindjárt elhányom magam ettől a tömény cukormázas kedvességtől. Biztosíthatlak róla, hogy a nők élvezték és a gyermekeim pedig mindennél jobban szeretnek. Egyébként se kaphatták volna meg földön túli szépségem. Ez egyértelmű.-Mondtam komolyan.
-Ugyan már szépségem tedd le azt a kardot. Nincs szükséged rá. Nem bántalak.-Mondtam és amint Shin szemébe néztem láttam, hogy kirázza a hideg. Hiszen pár perce még olyan közel voltam hozzá, hogy érezhette minden rezdülésem.
-Védelmező angyal, Ruby. Azt gondolod kaptál valamit is az égtől ami megvéd irtóztató szépségemtől? Nos megválaszolom. Nem.-Mondtam nemes egyszerűséggel.
Vissza az elejére Go down
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 21, 2010 2:17 pm

- És ha nem teszem le akkor mi van? - megszorította a kardját és Kalona felé irányította. Körülnézett.
* Hol van Shin? * - összeszorult a torka, majd észrevette, hogy a kardjával a kezében nem messze tőlük álldogál. Lassan elindult felé.
- Igen, azt gondolom hogy kaptam. Méghozzá észt és akaratot! - Mondta, s megállt Shin előtt.
* Na... EZ eddig oké... Feleselek, de igy nem tudom megvéeni őt. * - Felsóhajtott. - * Na, tünjünk innen. *
Lassan hátrálni kezdett, s Shint is erre kényszerítve. Remélte ,hogy Kalona nem akarja útját állni.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 21, 2010 3:06 pm

-Ugyan már angyalka. Nem veheted el tőlem őt csak úgy.-Mondtam egyszerűen majd megragadtam Shin karját is gyengéden magamhoz húztam.
-Nem tehetsz semmit Ruby. Ha akarnám akár téged is a magamévá tehetlek... nem lenne nehéz.-Mondtam miközben megsimítottam Shin arcát. Óvatosan követtem puha arcának vonalait ezzel elérve azt a hatást, hogy Shin úgy érezze égető űr marad a lelkében az érintésem nyomán. Isten voltam az angyalok között, a nők istene aki tudta, hogyan váltson ki gyötrő hiányt a nőkben. Úgy vágynak rám mint a levegőre, a vízre . Azok akiket megbabonázok örökké a rabjaim maradnak. Menthetetlenül engem keresnek majd mindenkiben. És ebben pont ez a pláne.
-Menj vissza az égiekhez és jelentsd nekik, hogy újból élek. Bár van egy olyan érzésem, hogy már tudják.-Mondtam ördögi mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 21, 2010 3:27 pm

- Nem veheted el tőlem Shint!! Ő az enyém!! - kiálltotta Ruby.
* Úgy érzem, kezdem elveszíteni a fejem . * - megmarkolta a kardját, amit tűz vett körül. - * De ez most nem izgat. Meg kell védenem Shint! * - A Tűz átterjed a testére. Kezdte elveszíteni az önuralmát...
- Nekem te nem parancsolsz! És ha már úgy érzed, mért nem te mész az égiekhez? Köszönj nekik, hátha nem térsz vissza élve! - kiabálta Kalonának. A tűz örvényként vette őt körbe. Elindult a bukott angyalhoz. - * Megölöm! Nem érdekel, ha kitagadnak, de megölöm! * - fegyverét felemelte, hogy támadni tudjon.
- Engedd el! Nem akarom, hogy ő is megsérüljön. - sziszegte oda.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 21, 2010 3:37 pm

* Mi ez az érzés? * - Kapott a szívéhez Shin. - * Fájdalom és... gyűlölet. Ezt ... én érzem? * - könny szökött a szemébe a felismeréstől. - * Ez az ő érzése. *
- Ruby. - Mondta halkan s az angyalra nézett. Az angyalkát vörös lángok vették körül. Tudta, hogy ezt mind miatta van. Már előfordult egyszer. Nem is olyan régen, mikor az őrangyala megpróbálta megölni az egyik banditát, aki erősebbnek bizonyult Shinnnél. Akkor még, szerencsére, sikerült megállítania, mielőtt bekövetkezett volna a katasztrófa.
Megpróbált kiszabadulni Kalona szorításából. Nem sok sikerrel. - * Basszus... nem akarok Ruby dühének áldozata lenni. Bár tudom, hogy nem bántana... De szerintem Kalona sem engedne el... Talán, ha varázsolnék... * - Fejében eszeveszettül kereste azt a szót, amely segíteni tudna rajta.
- Reddo. - Suttogta, majd lehunyta aszemét és arra a helyre koncentrált, ahova menni szeretett volna. Méghozzá egyenesen Ruby mögé.
- Ez az! - kiálltott fel, mikor kinyitotta aszemét és egyenesen Ruby hátát látta.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 21, 2010 4:24 pm

Elmosolyodtam és amint Ruby túl közel ért hozzám a lángjai lassan elapadtak. Újból sötét lett minden és én a sötétbe burkolódzva átváltoztam. Hatalmas éj fekete szárnyaim amelyek megegyeztek hajam színével átölelték a testem. Amint kitártam a szárnyaim fülsüketítő sikoly kíséretében gyermekeim tucatszámra tűntek elő az égből. Mindannyian Rubyra támadtak felszabdalva a lány bőrét. Csőreikkel aprócska darabokat próbáltak kitépni a lány húsából olyan erővel amellyel a halál érint meg egy holtat. A Hollómások az iszonyatos fájdalmak okozói. Amint Rubyhoz közel értek láthatatlanná váltak még is iszonyatos sebeket okoztak. Ruby nem láthatta honnan jönnek és a sebek egyre csak gyarapodtak. A szellemeknek pedig nem igen árt a tűz. Aztán lassan felemeltem az egyik karom és megszólaltam.
-Elég gyermekeim! Ruby, gyere ölj meg. Ölj meg és tartozz közénk. Légy olyan mint én, én aki az első voltam a vétkezők között.-Mondtam ördögi mosollyal. Félre értés ne essék angyal alakban talán még csodásabb voltam a szárnyaim misztikussága miatt. Az emberi szem számára túl szép.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 10:16 pm

Túl sok minden történt. Az egyik pillanatban Issle Kalona mellett állt, aztán pedig távol tőle... hisz egy újabb hölgyemény érkezett. Issle annyira nem foglalkozott vele, hisz Kalona nem babonázta meg. Szóval csak figyelte a kis bájcsevelygést, aztán, mikor már több, mint fél órája beszélgettek minden ostobaságról, sóhajtott egyet, ölbe tette kezeit, és az ég felé nézett, jelezve a nemtörődömséget, és megigazította szárnyait, mint amikor egy papagáj szokta. Persze az események felgyorsultak, és hamarosan egy angyal is érkezett... egy égi. Pföh. És... ismerős is. Issle jól szemügyre vette így messziről, és tényleg feltűnt neki, hogy ismeri az angyalt.
*Bakker, ez Ruby! Nem... nem vehetem fel vele a kapcsolatot. Azt mondták, nem kommunikálhatok égivel, de... istenem! Olyan rég volt már, hisz barátnők voltunk!* - elszörnyülködött tekintetet vágott, vagy inkább olyat, hogy beszélni akar, de némaságra van ítélve égiekkel szemben. Ha pedig beszélne... ki tudja, mi történne akkor. Maximum akkor állhatna szóba egy égi angyallal, ha ő szólítja meg. De ő nem kezdeményezhet. Viszont... meg kell most mentenie a védencével együtt.
*Issle... gyerünk...agyalj... gondolkodj. Mivel lehet megállítani Kalonát? Nők...hát persze!* - na, kigondolta, hogy mit fog az ellen tenni, hogy megmeneküljenek Kalona elől a két jómadár. Mivel Issle így is elég bátor volt, meg Kalona mondta neki, hogy nem kell félnie... így hát nem félt, bármi is történne vele a közeljövőben, illetve az elkövetkezendő pár percben... előresétált Kalonához, gyengéden magához fordította, s mivel a fiú magasabb volt tőle fél fejjel, felhajolt hozzá, és lágyan megcsókolta. Hát... gyakorlatilag még át is fonta kezét a nyaka körül.
*Gyerünk...menjetek!*
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 11:28 pm

Issle magához fordított majd váratlanul megcsókolt. Hullámokban tört rám az egyre fokozódó vágy. A lány csípőjére tettem a kezem és közel húztam magamhoz. Úgy préselődött egymáshoz a testünk, hogy normális esetben már fizikai fájdalmat okozott volna. A csókom egyre keményebb és hevesebbé vált. A lényem lassan beborította a lányt arra késztetve őt, hogy ne vágyon semmi másra csak rám. A lélegzetvétel is lehetetlen lett számára nélkülem, úgy akart mint még soha semmit. A heves reakció az enyém tükörképe volt. Ez volt benne olyan ijesztő. Nem érdekelt az angyal lány, vagy a másik. Csak Issle. A szárnyaim lassan visszahúzódtak újból csupasszá téve a hátam.
Vissza az elejére Go down
Ruby

Ruby


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 13.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 11:40 pm

Ruby lángolása alább hagyott. Sebei égtek és ömlött belőlük a vér.
* Francba veled Kalona.... * - szidta magában a fiút, miközben a sebeit próbálta meggyógyítani.
Lépéseket hallott. Hátranézett. - * Francba... El is felejtettem hogy Issle is itt van! * - Megborzongott, majd akaratlanul hátralépett, így közvetlen Shin előtt állt. Nézte, hogy Issle odamegy Kalonához és megcsókolja. - * Micsoda? Megcsókolja? Akkor most Issle összeállt a legrosszabbal aki él? * - szívét furcsa, szorító érzés töltötte el. A kardja kiesett a kezéből, majd eltűnt a levegőben. Ruby, nem birt megmozdulni a döbbenettől. Teljesen lefagyott- * De hisz a legjobb barátnőm volt! * - Hallotta, hogy Shin megmozdul mögötte. - * A francba! Shin is itt van. Most nincs idő a személyes érzelmekre és gondokra! * - Karonragadta a lányt és futni kezdett vele, bár még ő maga se tudta hogy hová.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 12:52 am

Issle boldog volt, hogy végre biztonságban tudhatta Kalonától a két lányt, azonban őt is valami hatalmába kerítette valami. Kalona... De nem... nem kerítette hatalmába, hisz ez ő maga volt. Ő volt ilyen, hogy könnyen belement a játszmákba, hisz nem az a tipikus angyal, kit évekig tart becserkészni. Szóval, mondhatni, tényleg egy játéknak vette az egészet. Egy komoly játéknak.
Így ő is szenvedélyesen csókolta Kalonát, s próbált még közelebb kerülni hozzá, de akkor már szinte beleolvadt volna a fiúba. Egyik kezét szépen lassan "kiszabadította" Kalona öleléséből, s végigsimította a fiú vállát. De már annyira csábította a fiú, hogy egyik lábát megemelte, és a fiú csípőjéhez simította gyengéden. Szárnyait közben eltüntette, hogy ne zavarják őt semmiben, így úgy nézett ki, mint egy egyszerű halandó. Közben azzal a kezével, mellyel végigsimította Kalona vállát, most a fiú arcát simogatta vele gyengéden.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 1:03 am

Megragadtam Issle combját és felhúztam a lányt így ő a lábaival átkarolta a csípőm. A nyakához hajoltam és csókokkal halmoztam el. Egészen a kúlccsontjáig amit megnyaltam. Közben egy fához nyomtam Isslet és újból megcsókoltam. A nyelvem ismét a szájába hatolt és játékba kezdett. Csak az egyik kezemmel tartottam a lányt a másikkal a felsője alá nyúltam és végigsimítottam puha bőrét. Egyre égetőbb vágyat éreztem, teljesen elvesztettem az eszem. Benne akartam lenni azonnal. Sokkal jobban kívántam a nőket mint ahogy gyűlöltem őket.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 2:45 pm

Lehet, nem kellett volna, de más választása nem volt, csak így tudta megmenteni a két lányt. És egyébként is... már nem bírt sokáig ellenállni a fiúnak. Ha vele tartott volna, előbb-utóbb megtörtént volna, amire Kalona is mindig vágyott, és Issle akart. S akkor még jobban fokozódott a vágy, mikor a fiú az ölébe vette Isslét, és vad csókba kezdtek. Bár Issle tudta, hogy ez egy egyszerű futó kaland, és nem lehet ennél több, mégis élvezte Kalona minden egyes cselekedetét. A lány olyan gyorsan felhevült, felforrósodott, mint a vaskohókban az öntött vas, a frissen kovácsolt kard.

... pillanatokkal, esetleg órákkal később...

Megtörtént. Ezek után lehet azt mondani, hogy "Issle, te szemét ördöggel szövetkező!" De volt egyáltalán más választása? Csak játszott a tűzzel...képletesen értve. Hevesen kapkodta a levegőt, szinte látszott is rajta, s szíve úgy kalimpált, mint eddig még soha. Mintha valaki egy kemény betonra ütött volna, úgy megrezdült, s nem állt vissza nyugalmi állapotába. Egyszerre érzett fájdalmat is, mintha tűvel szurkálnák, de egyszerre érezte azt is, hogy a boldogság hatalmába kerítette. Teste még mindig forró volt az érintésektől, Kalonától. Leginkább hasonlíthatott egy élettelen gyerekre, akit megrontottak. De ez mégis más volt. Úgy érezte, Kalona elrabolta, elvette tőle az érzéseit, még azokat az érzéseket is, amelyeket idáig egyáltalán nem is érzett. Próbálta kifújni magát, s szíve is lassabban kezdett verdesni. Végül, mikor tisztában volt vele, hogy félig megnyugodott, lehunyta szemét, és egyenletesen vert szíve, s ugyanúgy pislogott, mint eredetileg.
- Kalona... - megszólította a fiút. Bár nem tudta, mit is akar mondani. Egyszerűen kicsúszott a száján. - A tied vagyok. Azt csinálsz velem, amit akarsz. - mintha felajánlkozott volna egy rabnak. Összeláncolták... a fiú valóban magához láncolta.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 9:30 pm

Épp a ruhám utolsó kellékét, az egyik nyaklácom aggadtam a nyakamba amikor Issle megszólított.
-Szépségem. Csak azt teszem veled amit te is élvezel.-Mondtam neki mosolyogva. Odasétáltam hozzá majd megcsókoltam.
-Gyönyörű vagy és vad. Kedvemre való. Kár, hogy csak egy elterelő hadműveletnek szántad.-Közöltem Issle szemébe nézve. Nagyon jól tudtam mik a szándékai, sok évezredes tapasztalatom van a nők terén. Épp elég idő ahhoz, hogy kiismerjem a fortélyaikat. Nem mintha nem tudnának így is meglepni de kiokoskodtam.
-Legalább megmenekültek a barátnőid. Már ha megérte ez az áldozat.-Mondtam egy gúnyoros mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 9:50 pm

Isslének egyáltalán nem volt ez áldozat... illetve, nem annak szánta. Igen, elterelő hadművelet volt az egész egyben, de másrészt nem.
*Ha te azt tudnád, hogy nem csak miattuk csináltam ezt az egészet!* - gondolta magában, miközben Kalona szemeibe nézett mélyen. Az a gunyoros mosoly pedig nem igazán tetszett neki, de engedett a csábításnak. Amikor Kalona háttal állt neki, gyengéden átölelte hátulról, és állát ráemelte Kalona vállára, miközben egy lágy csókot nyomott oda neki.
- Figyelj... nem csak erre ment ki ez az egész. A teljes célom nem az volt, hogy ők megmeneküljenek. Másrészt... akartalak. Ugyanúgy, mint te engem. - lehet, hogy hazugságnak tűnik az egész, de ez egyáltalán nem volt hazugság. A teljes őszinteséget mondta.
Vissza az elejére Go down
Kalona

Kalona


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 11.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 7:47 pm

-Csak azért akartál mert én úgy döntöttem.-Mondtam komolyan. Éreztem, hogy Issle ekkor hátrébb lép. Megfordultam majd megsimogattam a lány arcát.
-Ügyes vagy Issle. Büszke vagyok rád.-Mondtam és angyali mosoly terült szét az arcomon, olyan nyugalmat és szépséget árasztva ami minden élőlényt megváltoztatott. Egykoron angyal voltam, angyal a legszebbek között. Issle tarkójára csúsztattam a kezem majd közel húztam magamhoz a lányt, a mellkasomra fektetve a fejét én pedig átkaroltam a vállát és a hátát kezdtem simogatni. Sajnálom, hogy nem tartott tovább mert akkor elsüvített mellettünk egy tűzgolyó felperzselve a már így is haldokló fát. Megfordultam ügyelve arra, hogy Issle mögöttem maradjon. Az erdő sűrűjébe bámultam ahonnan lassan 2 női alakot láttam megjelenni. Ez még nem is lett volna gond. Csakhogy amint egyre közelebb értek megláttam, hogy ők boszorkányok. Azaz sötét papnők. Nem csak a jóságos angyaloknak de sokszor az alsóbb világ uralmának is jól jött volna a kiiktatásom. Bár a jók csupán el akartak tűntetni vagy bebörtönözni. A "gonoszak" pedig a szolgájukká akartak tenni.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:54 pm

Bár azt nem érti, hogy Kalona miért büszke rá, vagy egyáltalán nem is akarta megérteni. Inkább... ez az ölelés érdekelte. Mondjuk... talán már ráfért egy kis szeretet, ha az még nem is szívből jött, de legalább érezhette azt. Mert soha senki nem ölelte meg így. Még lehajtani sem kellett a fejét Kalona mellkasára, megtette azt magától is. Aztán ő maga is átölelte a fiút. És kár, hogy valóban nem tartott sokáig, mert a távolból máris érezni lehetett két boszorkány közeledtét.
- Ezek meg mit akarnak? - kérdezte Issle, mikor már Kalona háta mögött állt. Nos, a boszorkányok általában az angyalok egyik ellenségei, de nem minden esetben. Van, amikor csak a boszorkányok tudnak velük kommunikálni egy földi életben, és látni őket akkor is, ha nem jelennek meg nekik. Az első számú ellenségek: a lidércek. Aztán a démonok. De a démonok ellen érnek is valamit, viszont a lidércek... na, az nagy szó, ha egy angyal túléli valamelyik lidérc csapását! De bizonyára Kalonát akarták, hisz ki ne akarná "befogni"?
- De most komolyan...
Vissza az elejére Go down
Sheaun Ray Nasman

Sheaun Ray Nasman


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. May. 23.

Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 EmptyVas. Május 30, 2010 11:46 am

- A fene enné meg! - szitkozódott Sheaun miután feltápászkodott a földről. - Átkozott boszorkák! Ezért még megfizetnek!
Elindult arra, amerre a két nő ment.
- Még hogy egy kis mókára vágytak. Na persze! - gondolt vissza a félórája történt eseményekre.
Hangokat hallott, s később észrevett több alakot.
*Hmmm... Ezek ők... de ki a másik kettő? *- kicsit arrébb ment, hogy jobban lássa azokat, akik felé a tűzgolyót küldte a két boszorkány.
- angyalok? - fejezte be a felmérést. Leült a földre és várta a fejleményeket. - Érdekes kis harc lesz, persze ha lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Borzongás erdeje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Borzongás erdeje   Borzongás erdeje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Borzongás erdeje
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A fény erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: