Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó - Page 6 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 6 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 6 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Jan. 13, 2012 6:32 pm

mosolyogva szemléltem, hogy Terax vigyázva rakja le a tigrist. Hm... Tigris. De rég láttam már errefelé. Vajon mit kereshet itt? De mindegy, később majd megnézem.
Aztán Néztem ahogy közelít felém. Ahogy beért mellém, közelebb húzódtam hozzá. Kezzemmel végigsimitottam a karján. Már tényleg úgy voltam vele, hogy nem bírom tovább. Valamiért vonz. magához. Átöleltem a nyakát, s megcsókoltam, beleadva mindent. Minden érzésemet.
-Én... - kezdtem bele, de aztán meggondoltam magam. Nem lenne jó ha mindent elárulnék magamról. - Én azt hiszem megyek megnézem a kistigrist. - Elindultam a parfra, s odaléptem a macskához. Nagyon aranyos volt. Elkezdtem simogatni.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Jan. 13, 2012 7:19 pm

A csóktól kicsit meghökkentem majd elmosolyodtam. Nagyon jól esett ez az érzelmi löket. Majd észhez tértem és odamentem Shin felé és leguggoltam mellé és az egyik karommal átöletem. Aztán a tigrisre néztem és a füle mögött elkezdtem vakargatni.
-De jó neki, úgy elkényeztetjük, hogy csak na. De nem is baj ez. Tisztára úgy érzem magam, mint egy...-nem fejeztem be mondatomat és felálltam majd elfordultam és elkezdtem sírni.
Leültem a térdeimre borultam és nagy erősen zokogtam.
~Anya, apa! Miért? Miért kellet megtámadni titeket és én miért élek. Hogy lehet az, hogy engem életben hagytak. Nem értem.~
Ekkor a tigris felkelt és odasétált hozzám és elkezdett hozzám dörgölődni, dorombolni. Látszott rajta, hogy fel akar vidítani. Felemeltem a fejem, kitöröltem a szememből a könnyeket és elmosolyodtam. Majd a kezembe fogtam a tigrist és elkezdtem simogatni.
-Nem igaz, lehet, hogy állatkertem lesz ha így folytatom tovább. Állandóan, mindig egy állat ment meg a depresszióból. Hogy is hívjalak? A Mori nem jó, mert holtnak nem akarlak nevezni. Legyen mondjuk Donum.
-Rendben.-mondta vidáman
-Örülök, hogy tetszik.
Felálltam és Shin felé fordultam mosolyogva.
-Kérlek bocsáss meg ezért az érzelmi hullámért. Rossz emlékek törtek elő bennem.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Jan. 15, 2012 2:40 pm

Csak néztem Teraxot. Talán most először látom ilyennek. Át akartam ölelni, de tigris megelőzött. Hm... Máris megszerette a gazdáját. Érdekes. De örülök neki. De azért, hogy ennyire odabújjon hozzá. Még a végén féltékeny leszek. Donummal kell majd versenyeznem!
Erre a gondolatra elmosolyodtam.
- Óh, mit jelent a Donum?- kérdeztem kíváncsian, miközben közelebb bújtam hozzá. Átöleltem, s vártam a választ. Amikor megkaptam, csak bólintottam egyet. Arcomat a vállába fúrtam. Aztán hirtelen gondolattól felindulva belecsókoltam a nyakába, s lassan indultam felfelé az arcához, majd szájához közelítve.
- Nem játszunk egy kicsit? - kérdeztem kaján vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Jan. 20, 2012 2:26 pm

Hirtelen tág mosolyra nyílt a szám és elkezdtem kuncogni. ~Hogy lehetek én ilyen idióta? Itt van nekem Shin, Memento és Donum. Na, persze a két puma is, annak ellenére, hogy néha bosszantanak engem. Olyan idióta vagyok néha.~ Gondoltam magamban.
-Játszunk egy kicsit.
Donumot letettem a kabátomra és bólintottam Mementonak. Ő rögtön megértette, hogy mit kell tennie.
-Nos, mire is gondoltál?-kérdeztem érdeklődve
Kicsit elgondolkodtam, hogy miről is lehet szó. De semmi sem jutott az eszembe. Majd úgy döntöttem, hogy akármi legyen én játszok vele.
-Nos?
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Jan. 20, 2012 4:23 pm

Eleinte azt hittem, hogy érti, hogy mire gondolok, mikor azt mondta, hogy "játszunk egy kicsit." DE most hogy visszakérdezett?
Elmosolyodtam. Nem értette. Gondolhattam volna. Végül is én sem tudom, miért is mondtam ezt. DE majd mindjárt kitalálom... Legyen.... Hm... ez nem lenne jó.... és ha ez?.... Hát... ez így éredekes lesz, de talán benne lesz.
- Hogy mit akarok játszani? - kérdeztem eltűnődve. Háta mögé pillantottam, hogy lássam mi történik mögötte.
- Vigyázz puma! - Mutattam a háta mögé, aztán felpattantam, és egy nagy lépést hátra léptem. Tudtam mire készül. Vajon elég gyors lesz Terax? Nem hiszem.
Seyla lassan közelített, Mancsán nesztelenül közlekedett. A Célszemély Terax volt. Nem menekülhetett. Mikor már csak egy lépésre volt tőle, lekushadt mögötte, megrázta egy kicsit a tomporát, aztán ugrott. Pontosan a hátára. Mancsával a földre szegezte, aztán megforgatta maga alatt, gyorsan és ügyesen, hogy most a szemébe nézhessen. Aztán végignyalta az arcát. Közben a víz, ami rajta volt a testén, rácsepegett Teraxra. Jobb volt mint egy hidegzuhany.
Tudtam! Mindig ezt csinálja... De hol Ayla? Balra néztem. Nem volt ott. Jobbra néztem, ott se.
- Ajaj... - sóhajtottam fel, megfordultam és ott volt mögöttem. Kék szeme csintalanságot sugalt.
- Ayla... ne! - szóltam rá, de későn... Rámrázta az összes vizet... Most úgy néztem ki, mint aki úszott egyet.
- Na kössz.... Hapci!
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyPént. Jan. 20, 2012 7:20 pm

A pumát átöleltem és átfordultam az oldalamra. Közben csikiztem és simogattam. Közben nevettem és vidáman játszadoztam vele.
-Na, na? Csak nem csikis vagy? Egy kis hideg zuhany mi?
Láttam, hogy a puma nagyon csikis és még valamennyire élvezi is. Olyan öt perc múlva már mindketten kifáradtunk. Kaptam pár karmolást az arcomra, de semmi súlyosat.
-Hú! Ez nagyon jól esett. Köszönöm.
Miután kimondtam ezt arra eszméltem fel, hogy Donum felém tart. Meglepetésemre rám ugrott. Nagyon meglepődtem és nagyon is örültem.
-Sziaaaa! Látom játszhatnékod van.
Donumot elkezdtem csikizni és vakargatni. Mosolyogtam és nevettem közben, majd megsimogattam a fejét.
-Jól esett?
-Igen! Nagyon, nagyon, nagyon! Bár kicsit koszos lettem.
-Se, baj.
Felálltam kezemben Donummal és oda mentem a folyóhoz és megfürdettem.
-Na, szép tiszta vagy. Memento!
A sas leszállt a kitartott karomra és várta mit mondok. De én nem szóltam. Donumot letettem a lábam mellé és Memento fejét megsimogattam. és elkezdtem a szép tollait simogatni.
-Tudom, hogy kell neked is egy kis kényeztetés, de ne feled el, hogy ki védett meg az életed árán is és most nem más a helyzet. Most szállj!
Memento ezt hallván felszállt. Ez után Donumot felvettem az ölembe és leültem.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 9:22 pm

Shin csak nevetett. Szeretett játszani. Főleg azt nézni, hogy hogy játszanak mások, mint ahogy most Terax is tette.
Mikor Donum az ölében volt, mellé léptem s lehuppantam hozzá. Elkezdtem simogatni a kistigris fejét, aztán a kezem átsiklott TErax testére. Lassan felvezettem a hasán, majd tovább a mellkasán, vegül a nyakánál ált meg. Elkeztem az egyik tincsével játszadozni. Hol az ujjaim köré csavartam, hol morzsolgattam, míg végül csak egy hajszál nem maradt, aztán kerestem egy másikat.
Aztán rápillantottam, mivel egész végig a haját néztem. Majd felsójatottam és elfordultam.
- Nem lesz ez így jó... - motyogtam magamnak.
Ayla és Seyla odaballagott hozzám. Aztán egy hirtelen gondolattól vezérelve FElpattantam, felkaptam a földről a cuccaimat, majd ráugrottam az egyik puma hátára és elvágtattam.

Egy nagy sziklánál áltam meg. Körülöttem fák voltak, de hallottam még a folyó zúgását. Nem lehetek messze. Vagyis, de, messze vagyok tőle, de mégis, még közel a folyóhoz. Lepattantam Seyláról, majd a nagy szikla mögé ledobáltam a cuccaim. Ahogy jobbra néztem, megpillantottam a folyót. Ahogy gondoltam. Még a folyónál vagyok.
Leültem a földre, hátamat a sziklafalnak vetettem.
- Hát igen... jellemző... - sóhajtottam, majd lecsuktam a szemem.
Ayla mellém telepedett, s kérdőn nézett engem. Ránéztem, majd hátára tettem a kezem, ráhajtottam a fejem. Pár percen belül már el is aludtam.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Feb. 05, 2012 2:30 pm

Hirtelen észrevettem, hogy Shin eltűnt és megijedtem. Rögtön fütyültem Mementonak.
-Keresd meg Shint és majd vezess oda! Közben is keresni fogom.
Odarohantam a cuccaimhoz és a nadrágomba gyorsan bepakoltam, majd sietve felvettem a kabátomat és elkezdtem keresgetni. Nagyon ideges voltam, hogy nem tudom mi van vele és történt e vele valaki, vagy elrabolták e.
-Shin, Shin! Merre vagy?-kiáltottam fel kétségbeesetten
Memento visszajött és bólintott, hogy nem találta meg. Ekkor Donum kiugrott az ölemből és elkezdett elrohanni.
-Ne, már. Te is elmész?-kiabáltam felé és utána szaladtam
Olyan 5 perc múlva megállt és előtte Shin volt, aludt.
Donumot felvettem az ölembe, Memento leszállt mellém és Shin elé leültem.
-Shin, miért? Miért mentél el? Ha tudnád milyen nagy fájdalmat okoztál nekem?-kérdeztem magamban
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Feb. 05, 2012 3:29 pm

Furcsa álmom volt.
Egy hatalmas szakadék peremén álltam és lefelé néztem. Odalent minden sötét volt, idefent meg ködös, csak pár méterre láttam el. Felpillantottam az égre, s hatalmas felhők voltak odafent. Elkezdett esni az eső, s az ég is rázendített a játékára. Óriási villámok cikáztak mindenfelé. A következő villámnál mindent kitisztult körülöttem. Aztán hirtelen megpillantottam Aylat. A túloldalt volt. Rám emelte tekintetét. Fájdalom volt benne. Aztán egy alak tűnt fel mögötte. Nem láttam rendesen, csak a körvonalát, meg a kezében megcsillanó tárgyat, amivel Ayla felé suhintott. A puma a mélybe zuhant.
~Ne!~ kiáltottam el magam, vagyis csak akartam, de hang nem jött ki a torkomon. Könnyek csorogtak végig az arcomon. Aztán... Aztán Seyla a támadó mögött termett. Ráakart ugrani, de az ellenfele oldalra lépett, így ő is lezuhant.
Az alak felém mutatott, mintha csak jelenzé, hogy én vagyok a következő. Elkezdett felém sétálni, mintha a szakadék nem is létezne, sima talaj lenne ott. Hátrálni kezdtem, de mögöttem is nagy lyuk tátongott. Nem volt menekvés.
Ahogy közeledett egyre jobban láttam az arcát.
-~TE? ~ kérdeztem, vagy inkább gondoltam megborzongva.Aztán a penge a hasamba hatolt. Éreztem, mikor kihúzza belőlem, hogy a vér kibuggyan a helyén.
Aztán hirtelen fekete lett a kép. Felébredtem.


Szemet félig nyitottam ki. Megnyugodva észleltem, hogy még Ayla testét érzem a kezem alatt, s hogy jól van. Ő is meg a lábamnál fekvő Seyla is.
Micsoda álom... Szörnyű... picit megmozdultam, s csak ekkor vettem észre, hogy Terax is itt van. HM... Utánam jött. Ki gondolta volna? Hát... mondjuk én... Elvigyorodtam. Majd úgy vsináltam mint ak tovább alszik... CSak mert kiváncsi voltam a reakciójára. Mert miért ne?
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Feb. 05, 2012 4:28 pm

Nagyon látszott rajtam, hogy szomorú vagyok és nem tudtam eldönteni, hogy miért hagyott ott. Talán valamit elrontottam vagy valami rosszat érzet. Nem tudom. Egyre jobban elkezdtem magamat hibáztatni és egyre jobban látszott ez az arcomon.
-Miért, Shin miért? Miért hagytál ott? Talán valami elrontottam, vagy valami baj történt? Ha hallasz, ha tudsz válaszolni kérlek mondj valamit. Kérlek segíts rajtam, még a végén megölöm magam bánatomban.
-Ne tedd! Nem éri meg. Ha meghalsz, velünk mi lesz?
-Igazad lehet. De nekem Shin az akiért mindent megtennék. Nekem végem, ha ő nincs velem. Titeket is imádlak, de ha ő nincs akkor nem tudom meg, hogy ki vagyok. Ugye megértitek?
-Igen, persze.
-Igen.
Donum elindult, Shin arcához ment és elkezdte nyalogatni.
~Donum. Olyan jó, hogy te még gyerek vagy. Olyat is megteszel amit nem. Komolyan, néha mi is lehetnénk gyerekek. De jó is lenne.~
-Shin, ébren vagy?-kérdeztem vidáman
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:29 pm

Uh... mi ez? Nyál? Valaki? Donum? Kacagnom kellett, s hatrahajoltam, hogy Donum ne tudja folytatni.
- Elég, hallod? - mosolyogtam rá, majd magamhoz öleltem, s simogatni kezdtem. Aztán Teraxra néztem.
Furcsa érzést keltett bennem. Féltem. De mitől? Olyan ismerős volt. De miért? Ismerős... az álomból? Az lehetetlen. Vagy mégis?
Kérdések kavarogtak bennem. Az arcát figyeltem. Vidám akart lenni, de mégis szomorúnak tűnt. Talán megbántottam. Biztos rosszul esett neki, hogy elszaladtam.
Donumot leraktam a földre, majd Terax felé nyújtottam a kezem. Majd közelebb húztam magamhoz.
-SAjnálom... nem akartam... csak tudod, néha jobb egyedül.... vagy éppenséggel nem. Mint például... - nem folytattam szándékosan. Mivel volt egy olyan sejtésem, hogy ő nem épp olyan, aki megértené az efféle dolgokat. Vagy talán mégis. Mindegy.
Nyújtózkodtam egyet, majd vigyorogva megszólaltam.
- Nem alszunk együtt?
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 EmptyVas. Márc. 18, 2012 1:29 pm

-Rendben.-mondtam megnyugodtan
Behunytam a szemem, a fejemet a vállára tettem és rögtön elaludtam. Donum ráugrott a vállamra és a fejemen elaludt. Hirtelen minden olyan csodásnak tűnt, minden bajom elszállt, majdnem. Anya, apa. Mindig róluk álmodok, de most más volt. Nem azt az éjszakát éltem át újra, hanem az az előtti időszakot. Amikor még vidáman éltünk volt és senki sem zargatott minket. Aztán elhomályosult minden és mélyebb alvásba süllyedtem.
-Anya, apa. Szeretlek.....Hmm.-mondtam magamban miközben aludtam, még mielőtt mélyebben elaludtam
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: