Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó - Page 3 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 3 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 3 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:19 pm

Nil dúlva indult el a lány után. Még hogy ő keresse meg? És vigye vissza? Mi ő? Nyomozó? Bár az tetszett neki, ahogy megkérték arra, hogy vigyék vissza. Pontosítsunk, amit igértek cserébe. Mindig erre vágyott, vagy jobban mondva arra, hogy ezáltal megkínozhassa őt? Jóhogy elfogadta.
Már egy napja, hogy követi. Mondjuk csak messziről, és egészen a magasból figyelte őt. Egyszer majdnem le is bukott, mikor valaki a levegőn keresztül közelített a célszemély felé, de szerencséjére az túl vaksi volt ahhoz, hogy észrevegye.

Mikor már a tűz körül aludtak, leszállt közéjük a földre. A keresetthez ment. Merarty'r. Végignézett rajta, és undorodva látta, hogy a lány egy ember mellett fekszik, és átöleli őt.
* Na még ilyet. * - gondolta gonoszan. - * Ha ezt a főpapő látná, szörnyet halna, hogy az ő lánya ilyet tesz. *
* Na de végezzük a munkámat. * - óvatosan odement a lányhoz, és felkapta. Legszivesebben összetörte volna, csak hát nem akart a többivel harcot. Így ügyelt arra, hogy fel ne ébressze egyiket sem.
* Pf, most rabolják el, és ő meg nyugodtan alszik * - gondolta irónikusan miközben a lány arcát tanulmányozta.
* Levitatio * - ey könnyed mozdulattal ellökte magát a talajtól, és már ment is karjai között a lánnyal.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:34 pm

- Hova, hova kis sötét elf? - Kérdeztem suttogva. Vörös szemem gonoszan csillogott. Már előre terveztem, hogy mit fogok csinálni vele... De ekkor eszembe jutott valami. Gondolatbeli üzenetet küldtem a sárkányomnak.
~ Shira, kérlek gyere ide! ~ - Közvetítettem neki a fejébe. A sárkány néhány percen belül megérkezett és leszállt a sötét elf elé.
- Kérlek enged el a lányt és akkor nem fog bajod esni! - Mondtam majd elvigyorodtam.
- Netalán a főpapnőnek hiányzik a kis lánya? Vagy valaki elakarja intézni? Nekem így is úgy is mind egy, de én nem engedhetem át a lányt. Az utódom megszerette így nem hagyhatom cserbe. - Mondtam és mögé teleportáltam. A nyakához raktam a kardom.
- Még egyszer kérlek enged el a lányt! - Mondtam morogva.
Vissza az elejére Go down
Nilex Xithyl

Nilex Xithyl


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 16.

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:53 pm

// XD Már irtam a tisztáshoz, de megoldom Smile//



*Ph, az ember meg akarja védeni ezt a lányt? * - elvigyorodott. Megvárta, míg kitombolja magát, szóban és minden egyébben.

- Ne ártsd bele magad a dolgaimba, különben kénytelen leszek megölni téged, és ez nincs benne a tervemen. Ha ezt felfogtad, akkor ne kövess. - aztán elteleportált.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptySzer. Aug. 17, 2011 11:27 pm

// Ne a gépnélkülözés miatt hogy lemaradok már az eseményekről :/ //

Sam felébredt. Felült és álmosan körbenézett. Sahol sem látott senkit. Egyedül volt. Elhúzta a száját, és könnyes lett a szeme. Egyedül hagyták. Felhúzta a térdét, és átkulcsolta a karjaival. Állát a karjára tette. És a már-már kialudt tüzet nézte. Aztán eszébe jutott Kavaras és a többiek. Szétézett, és meg is látta őket. Aludtak.
* Pf... lusta banda. * - gondolta, majd elmosolyodott. Nem tudott rájuk haragudni, főleg ha ilyen aranyosan alszanak egymás hegyén hátán. A madaraktól nem messze észrevett egy halom páncélt és kardot. Felpattant, és közelebbről megnézte. Meráé volt. Menyugodott. Akkor itt van valahol Assadarral. Mosollyal az arcán ment vissza a tűzhöz, és visszafeküdt a helyére. Addig nézte a lobogó fényt, míg újra elszenderedett.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:09 am

// Nem fair, hogy én kezdek mindig :/ Lusta vagy Razz //

Mera örült, hogy visszaértek. A tűzhöz lépett, és látta, hogy Sam még alszik.
- Mennyit tud aludni! - mosolyodott el, majd ellépett mellőle és a cuccait kezdte keresni. Meg is találta. Körbenézett.
* Csak van egy olyan hely, ahol ezt a göncöt leszedhetem magamról.* - jegyezte meg magának, aztán elvigyorodott és elindult egy távoli rés felé, ahol sötét volt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:19 am

// Nem vagyok lusta, csak nem száll meg az ihlet XD//
Én is elindultam a rés felé. Közben azért beszéltem Merához.
- Mától a csapatom tagja vagy Mera. A fő feladatunk az, hogy megvédjük Anamúrt és súlyos csapásokat mérjünk Choor csapataira. A csapatunknak még kellenek tagok, ezért még jó pár embert beszervezek az akcióba. Jelenleg egy kis csapat leszünk és bárki bármerre mehet, de ha meglátjátok a jelzőfényt, akkor muszáj a helyetekre mennetek! A főhadiszállás még nincs kiválasztva, de ne aggódj... az is meg lesz..... - Mondtam és elégedett voltam magammal. A szavak királyának éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:27 am

// Hát engem az álmosság és a bambaság szállt megXD Nem rést akartam írni,hanem helyet XD //

Mera megállt és ránézett Assadarra.
- Oké. - jegyezte meg vigyorogva.
* Végülis elfogadható dolog... Kivéve az Anamúros rész... De kibirjuk.... *
- Ha megkérhetnélek, ne kövess egy kicsit. Le akarom venni ezt a göncöt. - mutatott a ruhájára, majd megfordult és ment tovább.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:38 am

Vállat vontam. Oké, de a biztonság kedvéért itt maradok a közelben. - Mondtam majd leültem. Közben jobban átvizsgáltam a sötét elftől elvett kardot míg nem végül meguntam és elraktam.
// Mera, ha nem baj beleraktalak a szervezetembe, mivel úgy is egy csapat vagyunk Very Happy Majd ha akarsz, akkor írhatsz történeteket, persze én is fogok Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:55 am

// Jó, nyugodtan:) //
Mera eleinte tényleg azt tervezte, hogy csak átöltözik, de aztán kedve támadt egy kis fürdésre. Visszanézett. Assadar még mindig ott volt, ahol hagyta. Elvigyororodott, és bentebb ment, ahol a folyó egy másik szakaszára talált. Szétnézett. Sehol senki.
* Remek * - gondolta, majd kibújt a ruhából és gondosan a földre tette, mellé a már megszáradt saját ruháit.
Elindult a vízbe, és addig ment, amíg nyakáig nem ért a víz. Boldogan felsóhajtott.
- Remélem Assadar tud várni, mert hogy egy darabig innen ki nem jövök, az is biztos . Razz
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:01 am

Láttam ahogy Mera beljebb ment. Nagyon nem aggódtam érte, de úgy gondoltam, hogy jobb ha inkább a közelben maradok. Végül ledőltem és elkezdtem nézni a csillagokat.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:08 am

// Áhá, nem mersz követni, mi? Félsz, hogy kapsz egy tűzgolyót. Razz XD //

Mera lebukott a víz alá, majd ismét feljött a felszínre. Kicsit úszkált még a vízben, majd úgy gondolta, elég a játékból. Kijött a vízből, úgy, ahogy megszárítkozott, majd magára kapta a ruháját. Eleinte arra gondolt, hogy az Elyontól kapott ruhát ott hagyja, de nem akarta, hogy a lány megharagudjon rá. Így felkapta, és elindult visszafelé.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:12 am

Miközben Mera fürdött, én aközben a csillagokat számoltam. Végül halk lépéseket hallottam. Mera volt.
- Jaj ne már Mera! Már az 120-dik csillagot számoltam! - Mondtam szomorúan majd rámosolyogtam.
- Úgy érzem ideje mennem Mera. - Mondtam, majd eltűnt a vörös szem pár...
Hirtelen felébredek.
- Mi történt Mera? - Kérdeztem kétségbeesve. Megint berúgtam volna?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:21 am

Mera eljátszott a gondolattal, hogy azt mondja a fiúnak, hogy megint berugott, és az ő jelenléte részegítette meg, de inkább nem tette. Jobb ötlete támadt.
- Rosszat álmodtál, és valahogy alvajáró lettél. Közben valami olyasmit mondogattál, hogy zombi vagyok, megeszlek. Most pedig a földön fekszel. - válaszolt neki komoly arccal, de nem bírta sokáig. Érezte, hogy elmosolyodik, Oldalra, fordult, hogy a fiú ne lássa a mosolyát.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:24 am

Elnevetem magam.
- Ugye csak vicc volt Mera? - Mondtam, ám eközben láttam, hogy megy vissza a tűzhöz.
- Mera?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:30 am

Mera visszanézett rá.
- Tessék? - kérdezte kedvesen. Nem akarta elmondani neki, hogy csak viccelt. Úgyis sejti, nem?
Visszament hozzá.
- Meddig akarsz még a földön heverészni? - kérdezte kicsit korholón. - Még a végén megfázol...
Felényújtotta a kezét.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:34 am

Megfogtam Mera kezét.
- Köszönöm. Ám ha tudnám a valódi okot, hogy itt a földön aludtam.. - Mondtam majd ásítottam egy nagyot.
-Nem fekszünk vissza? Még korán van! - Kérdeztem Merától.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:47 am

Mera zavartan bólintott.
-Rendben, menjünk a tűzhöz. Razz - mosolygott rá, majd megfogta a kezét, és elindult vele visszafelé.
Amikor a tűzhöz értek, elengedte a kezét, és megnézte, hogy Sam alszik e még. Elmosolyodott, mert a lány még mindig húzta a lóbőrt.Megigazította rajta a takarót, majd megfordult és magára kapta az övét. Csak mot vettte észre, hogy eddig fázott.
* Kellett nekem menni fürdeni. *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:53 am

Láttam, hogy Mera fázik, ezért én is ráterítettem a takaróm.
- Tessék, így most már nem fogsz fázni! - Mondtam és megsimogattam a hátát.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:04 am

Mera hálás szemekkel nézett rá.
- Köszi, ez igazán jól jött. - mosolygott, majd gondolt egyet és a takarók alá húzta Assadart.
- Csak mert önző vagyok. Kell a te melegséged is. - vigyorgott rá.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:06 am

Rávigyorgok.
- Legalább én se fogok fázni! - Mondtam vidáman.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 am

Mera felnevetett.
* Végülis így is fel lehet fogni a dolgokat. * - gondolta.
Mera tekintete Assadar szájára vándorolt. Meg akarta csókolni. És miért ne? Közelhajolt hozzá, és engedett a kisértésnek.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:17 am

Éreztem, hogy Mera megcsókolt. A végén már az volt, hogy én is vissza csókoltam majd amikor végeztünk fel akartam tenni neki egy kérdést. Fel is tettem.
- Mera mi folyik itt? Egyszer ez történik, egyszer az... valami van velem? Kérdeztem idegesen.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:25 am

Mera felsóhajtott. Nem szeretett mások ügyébe belefolyni, de talán most itt kivételt tehet.
- Röviden és tömören is megfelel? - kérdezte Mera. Nem volt kedve a túl hosszú meséléshez.
- A lényeg annyi, hogy, ha te "berugsz", és nem emlékszel semmire, akkor az ősöd átveszi feletted az irányítást. - magyarázta, közben a fiú arcát fürkészte. Vajon megértette?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:29 am

- Éééértem... Ezek szerint bármikor átvehetik rajtam az irányítást! Klassz... - Mondtam mérgesen. Tehát ezért volt akkor félig vörös a szemem! Félig megtanultam irányítani az igazi erőmet!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 2:35 am

Merának nem tetszett a mérges Assadar, de nem is tudta, hogy nyugtassa meg. Tehetetlenségében a tüzet kezdte nézni.
* Kellett nekem elmondani. Vagy kellett neki szépen nézni.... *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: