Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó I_vote_lcapParo-Shin folyó I_voting_barParo-Shin folyó I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptySzomb. Május 08, 2010 8:38 pm

A folyót egy híres emberről nevezték el, akiről nem tudtak nagyon sokat, de feltehetőleg egy kovács volt, aki megmentette a majdnem vízbe fúlt embereket. A folyó kissé veszélyt jelent az emberek számára, mivel ha sok csapadék esik, kiönt medréből. De mai napig közlekednek rajta hajók.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptySzomb. Aug. 13, 2011 8:02 pm

Mera a folyóparton sétált. Minden nyugodt volt, bár így este nem is csoda. Hajók sem jártak a vizen, így a folyó vize nyugodt volt. Felnézett. A hold ragyogott. Elmosolyodott.
- De jó egy kicsit egyedül lenni. - leült a partra, és a folyót nézte. Legszivesebben belecsobbant volna. De majd máskor. Inkább hátradőlt a fűben, és lehunyta a szemét hogy élvezze az esti csöndet.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptySzomb. Aug. 13, 2011 10:54 pm

Arruz már mindenhol kereste a lányt. Most a folyó következett. A folyóparton sétált, mikor hirtelen meglátta a lányt. A földön feküdt, és mosolygott.
Arruz elvigyorodott. Közelebb sétált, majd a lány arcát kezdte tanulmányozni. Szeme csukva volt. Nem akarta most meglepni, és nem volt kedve megint a kardot érezni a nyakán, így leült a lány mellé és nézi kezdte.
* Ki gondolta, hogy mindig úgy találok rá, hogy alszik. * - gondolta, majd kisimitott egy tincset az arcából.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptySzomb. Aug. 13, 2011 11:51 pm

Mera érezte, hogy valaki megint a haját birizgálja. Lassan felnyitotta a szemét. A látványtól felsóhajtott. Nem számított arra, hogy megint a fél-elf fogja felébreszteni.
- Már megint te? - ült fel hirtelen. - Mikor akadsz le rólam?
Kérdezte kicsit mérgesen, és joggal. A fiú túl közel volt hozzá. De nem csúszott arrébb, inkább a kezét a kardjára tette.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 12:38 am

- Ki gondolta volna, hogy megint miattam fogsz felkelni! - mondta nevetve Arruz, miközben a kék szem tanulmányozásába merült. Mikor a lány felült, elvigyordott. Közel volt, mégsem húzódott el tőle. Bár nem mintha nem látta, volna, hogy a fegyverért nyúl. Elkapta a kezét.
- Én nem tenném. Nem bántalak. - mosolygott rá kedvesen, majd elengedte a kezét.
- Szóval, tudod, hogy hol a te hős lovagod? - kérdezte kárörvendően. - Mert ha nem adok egy kis felvilágosítást. Ő éppen a másik lánynak csapja a szelet.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 12:56 am

Mera a kezét nézte, amit éppen Arruz elhúzott a fegyvertől. Ez a helyzett hasonlított az utcán lezajlódóra. Csak akkor meg is csókolta.Mera kicsit meglepődött, hogy a fiú most nem tette meg. Elmosolyodott.
* Jobb is talán, hogy nem csinált ilyet. Nem maradt volna életben. *
Még akkor is mosolygott, mikor Arruz azt ecsetele, hogy szerinte mit csinál Assadar.
- Le merném fogadni, hogy hazudsz. - nézett rá vigyorogva.
- Áh.. - dőlt hátra megint a fűben. Lehunyta a szemét.
* Jól esne egy kis harc ....

//A Harcmániám visszatértXD//
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 1:14 am

Fáradtan jöttem vissza a vámpírral a kezemben.
~Ostoba vámpír,minek kellet ennek is felébrednie akkor?~
Majd megláttam Meráékat és integettem nekik. Mikor odaértem a vámpírt, szépen ledobtam és lefeküdtem.
- Utálom a vámpírokat. - Ennyit mondtam és behunytam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 1:20 am

Arruz elvigyorodott. Assadart nézte, majd Merára sandított.
- Szépség, mit szólsz egy kis játékhoz? - kérdezte, miközben talpra állt.
- Harcoljunk. Ha én nyerek, akkor az enyém vagy erre az estére. Hogyha te nyersz... Nos ezt döntsd el te. - Kezét nyújtotta a lány felé.
- Nos, elfogadod az ajánlatot? - kérdezte vigyorogva. Aztán eszébe jutott valami. Assadarra nézett.
- Ha elfogadja te nem segíthesz neki, érted?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 1:42 am

Elvigyorodom.
- Én a helyedben nem tenném.... nagyon erős.... bár te tudod! - Azzal nagyot ásítottam. Az égre néztem. Gyönyörűen csillogtak a hold és a csillagok. Aztán sajnálva ránéztem a fél elfre.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 1:49 am

Mera lépéseket hallott. Kinyitotta a szemét és a hang irányába fordult. Assadar volt az. Elmosolyodtott. Mikor a fiú lefeküdt, odament hozzá, és mellé ült. Végignézett rajta.
* Megsebesült. * - komorodott el egy pillanatra, aztán megkönnyebülve látta, hogy már félig-meddig be van gyógyítva. Vigyorogva a fiúra nézett, majd lehajolt hozzá és lágyan megcsókolta. Majd Arruzra nézett.
- Ha nyernék, akkor te halott lennél és vacsorára odadobnálak a sárkányomnak. - mondta gonoszan.
- Mellesleg nem bízom benned. Ki tudja, hogy milyen mocskos kis trükköket vetsz be. Szóval nem áll az ajánlat.
* Pedig szivesen harcolnék, de ezt most inkább kihagyom. * gondolta, majd megint Assadart nézte.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 2:32 am

- Szóval nem... És gondolom úgy sem, hogy csak karddal? Áh, tudod mit? Felejtsd el. Örülök, hogy eddig szórakoztathattalak, Szépség. De úgy látom itt már nincs már rám szükség. Viszlát legközelebb. - mondta lemondóan, majd elindult vissza a fogadóba. Úzközben visszafordult, és vigyorogva nézett rájuk.
- Azért nehogy valami ostobaságot csináljatok. - majd intett nekik és lelépett.
*Pedig láttam rajta a harci vágyat... Majd legközelebb. És én fogok nyerni, legyen akármilyen erős. * - vigyorgott magában,majd fütyörészve fojtatta az útját.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 2:35 am

Mikor, Mera megcsókolt, kicsit meglepődtem. Még eddig csak 1X csókolt meg az is akkor mágikus erőt lopott. Ránéztem Merára. A haja, egyszerűen gyönyörű volt, ebben a hold fényben. Kicsit lehiggadtam, amikor azt mondta, hogy nem áll az ajánlat. A fél elf úgy láttam, hogy kicsit csalódott volt de ebben nem osztozkodtunk. Én csak örültem...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 2:43 am

Mera a távolodó után nézett.
*Megsértődött? Mert nem akarok vele harcolni? Na itt látszik meg milyen éretlen.
- Na ő lelépett. - jegyezte meg félvállról, aztán Assadar mellé feküdt. Felkönyökölt és onnan nézte a fiút. Szeme a sebre tévedt.
- Nem fáj? - kérdezte kiváncsian, mközben kezével a sebre mutatott.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 7:00 pm

- Áh, volt már vészesebb sebem is! - Mondtam fáradtan.
- Bár azért a fiú, megköszönhette volna, hogy megvédtem! Annyit se tudott mondani, hogy kösz.... De mind egy. - Majd Merát néztem. Szeme gyönyörűen csillogott a hold fényében. Rámosolyogtam és megsimogattam az arcát.
- Nem tudom hányan mondták, de szerintem gyönyörű vagy. - Mondtam majd megcsókoltam. Nagyon jól érzem magam Mera mellet... Most végre úgy érzem, hogy élek.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyVas. Aug. 14, 2011 9:39 pm

Mera csak mosolygott. Élvezte a fiú érintését az arcán. Oldalra fordítota a fejét és megcsókolta a tenyerét. Mégnagyobb volt az öröme, mikor Assadar gyönyörűnek nevezte, majd megcsókolta. Őszintén élvezte a csókjait.
Mera megremegett és valami furcsát érzett a mellkasában, mintha szét akarná feszíteni. Még sohasen érzett így.
* Ez olyan mintha.... Mintha nem is tudom... * - gondolkodott el egy pillanatra, majd elvigyorodott. - * Vajon megharagszik, ha elpoénkodom ezt a meghitt pillanatot? *
Remek ötlete támadt. Arragondolt, hogyha már ilyen furcsán érzi magát, akár rá is tehetne egylapáttal, és... Nos, eljátszhatná, hogy farkasemberré változik. Végülis miért ne? Legalább eltereli a hirtelen feltámadt vágyáról a gondolatait.
A másik oldalára fordult, és fájdalmas arcot vágott. Majd távolabb húzódott, és kisebb hangot hallattott, felült és fejét fogta, kitépte hajából a hajgumit, majd beletúrt. Úgy tett, mintha fájlaltatná, miközben azt színlelte, hogy átváltozik.
Aztán Assadar felé lesett. Mikor meglátta az arcát, nem bírta visszafogni a nevetését. Bocsánatkérően nézett rá, de közben vigyorgott.
- Bocsi, csak vicceltem. De kihagyhatatlan volt. - nevetett fel újra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 12:26 am

Megrémültem. Hirtelen 15 évet ugrottam vissza az időben. Az emberek sikolya és halálhörgése visszhangzik a fejemben.... A családom halála jutott eszembe... Vajon mind ez újra meg akar történni? Néhány könnycsepp csordul ki a szememből. Merára néztem és láttam, hogy nevet. Letöröltem az arcomról a könnyeket.
- Semmi baj de nem szeretem az ilyen vicceket! - Mondtam miközben próbáltam mosolyt erőltetni az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 12:57 am

Mera rosszul érezte magát. Bár általában imádta kínozni az embereket, de valahogy ez Assadarnal valahogy fordítva volt. Bűntudata támadt.
- Tényleg sajnálom. - hajolt közelebb hozzá, majd homlokát a fiúéhoz érintette. kedvesen rámosolygott, majd megcsókolta.
- - Neharagudj. Ígérem többet nem fordul elő. -majd újra megcsókolta. Karjait a fiú nyaka köré fonta, hogy így mégközelebb vonhassa magához.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:08 am

- Semmi baj... De kérlek ne viccelődj ilyenekkel! Főleg ne vérfarkasokkal... - Mondtam, majd átöleltem.
- Kérlek, ne történjen semmi bajod Mera. Nem bírnám ki, ha még 1-szer azt veszíteném el akit szeretek... - Mondtam kicsit félve. Nem akarok többet egyedül lenni.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:18 am

Meglepődött.
* Ez most egy vallomás volt?? * - kicsit arrébb húzódótt a fiútól és az arcát kezdte fürkészni. Elmosolyodott.
- Hmmm, Ez most azt jelenti, hogy szeretsz? - kérdezte csillogó szemekkel és mosollyal az arcán, miközben játszani kezdett a fiú hajával.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:22 am

Elvigyorodtam.
- Szerinted, hogy többször is megcsókoltalak és kijelentettem, hogy fontos vagy nekem akkor nem azt jelenti, hogy szeretlek? - Mondtam, majd kacsintottam.
- Jut eszembe, hol van Elyon? Nem keressük meg őt? Ahogy ismerem megint bajba keveredhetett... - Mondtam az utolsó mondatott már nevetve.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:34 am

Mera is vigyorgott.
* De igaza van... Szeretrve lenni. De furcsa érzés. * - gondolta, majd Elyonra gondolt. - * Talán igaza van Assadarnak...de tud magára vigyázni, legalábbis remélem. *
- Szerinteeeeem... - kezdett bele Mera. Szándékosan elnyújtotta a szót. Majd észbekapott és elpirult. - Felejts el. Igazad van, Elyon után kellene nézni.
*De szerintem magától is hozzánk talál. * - tette hozzá gondolatban.
Felpattant. Szeme megakadt a folyón.
* Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy úsznék egyet. * - nézett a vízre sóvárgó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:43 am

Merára néztem. Láttam, hogy sóvárogva nézi a vizet.
- Ugye nem arra gondolsz, amire én? - Kérdeztem aggodalmasan.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:46 am

Mera ránézett. Mosoly bújkált a szája szélén.
- Nem tudom, te mire gondolsz? - kérdezte kiváncsian, és kicsit közelebb lépett felé. - Mert ha arra amire én, akkor nem kellene ilyen aggodalmas arcot vágnod.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 1:52 am

- Én megmutatom, hogy mire gondolsz... - mondtam majd felkaptam. Egészen a folyóig mentünk majd beledobtam is utána ugrottam.
- Láttam rajtad, hogy úszni szeretnél! - Mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó EmptyHétf. Aug. 15, 2011 2:04 am

Halkan felsikoltott mikor a fiú felkapta. Alig, hogy talált rajta valami biztos fogást, már a vízbe is dobta. Mera lemerült egy pillanatra aztán prüszkölve jött fel.
- Nem így gondoltam. - jegyezte meg durcásan, majd ő is nevetett. Végignézett magán.
* A páncélom! * - kapott észbe. Pár percig elgondolkodott mit csináljon, aztán vigyorral az arcán a part felé úszott. Elkezdte lecsatolni magáról a páncélt. Pár perc múlva mezítláb állt a parton. Az egyszerű kék ruha, amit a páncél alatt szokott hordani, csurom vizes volt. Mosolyogva indult vissza a vízbe.
* Még jó hogy van a páncél alatt ruha. Razz *
Amikor elérte Assadart, játékosan. lefröcskölte.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: