Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Assadar
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Blaide
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Tira
Paro-Shin folyó - Page 5 I_vote_lcapParo-Shin folyó - Page 5 I_voting_barParo-Shin folyó - Page 5 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Paro-Shin folyó

Go down 
+4
Assadar
Arruz So Jokiri
Merartyr Archerquester
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Aug. 27, 2011 11:44 pm

Arruz mögé teleportáltam. Vöröslő szemekkel néztem rá. Kardom a nyakára raktam.
- Bocsi, de én nem voltam benne az alkuba. - Mondtam majd egy kis vágást ejtettem az arcán. Ez az igazi teste. Igazán jó voltam a klónok felismerésében és ez nem volt klón. Elfintorodtam.
- A véred gonoszsággal teli. Egyszerűen undorító egy véred van. Sajnálom, hogy ezt mondom, de ő már nem lehet a tied. Ő már másnak a felesége. - Mondtam majd elvigyorodtam.
- Remélem te is tudod, hogy mi jár annak aki megszegi a szabályokat... kegyetlenül levadásszák őket! Ja és persze ki is tagadják a fajukból....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Aug. 28, 2011 12:28 am

Mera meglepődött. Először még nyerésre állt, most meg veszített. Ráadásul még csak úgy itthagyja a kard miatt? Már nem azért, ennyit arről, hogy az övé . Bár ha jobban belegondol, akkor még jó is. Akkor riadt fel ebből az állapotból, mikor a tőr elsüvített az arcánál. Szeme kikerekedett. Óvatosan az arcához nyúlt. Vérzett.
* Azt a jó... ez most fejbe is találhatott volna! * - végigszántott a haján.
* De furcsa! A hajam olyan ... könnyebb? * - gondolkodott el, mire megjelent előtte Arruz és a kardjait a torkának szegezte. Mera a csók után mérgesen nézett rá, és köpött egyet.
- Ennyit érsz. - mondta lenézően, majd dühösen arrébb ment Arrúztól, aki épp a páncélját próbálta lefejteni róla.
Mera kicsit megkönnyelbűlve nézett Assadarra, bár kicsit nxugtalanította a beszéde. Már megint az jön, hogy a felesége... De még esküvő se volt! Vagy csak olyan részeg volt, hogy nem emlékszik?
- Na most melyik Assadar vagy? Az első vagy a 3. ? - kérdte a közbeavatkozótól suttogva. Bár már sejtette a választ.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 10:50 pm

Elvigyorodtam.
- Most tűnj a szemem elöl! - Mondtam majd egy vulkánhoz közel teleportáltam, ott ellöktem és vissza teleportáltam. Sóhajtottam.
- Legközelebb, próbálj meg igazán harcolni! - Mondtam majd rákacsintottam. Leültem. Fáradt voltam. Ez a zest kezdi átvenni az uralmat. Éreztem, hogy már nincs sok időm. Legalábbis ezt hiszem. Felkelek.
- nah mi legyen Mera? - Kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 7:06 pm

// Bocsi, kicsit lemaradtam az irással De most pótolom:)//

Mera Assadarra vigyorgott.
- Igazad van. Nem harcoltam igazából. Csak hát...- megvonta a vállát, majd fojtatta. - Olyan jó mókának tünt.
Majd kardja után nézett. Mikor megtalálta, megfogta és a helyére tette.
- Mit mi legyen? - kérdezett vissza, miközben kezével végigszántott a haján.
- Jah igaz is... Rövidebb lett. - húzta el a száját, majd felkapta azt a tőrt amit Arruz dobott Mera felé. Aztán egy mozdulattal a másik oldalt is rövidebbre vágta.
- Nah, ezzel meg is volnék. Szóval.... - ránézett Assadarra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 10:09 pm

//Huh, már szinte nem is emlékszem az egészre Very Happy De azért nincs baj majd bepótlom Very Happy//

Egy furcsa embert láttam magam előtt. Körülöttem csend és sötétség honolt. A furcsa ember vöröslő szemekkel nézett rám. Érdeklődve néztem, majd azt láttam, hogy felém int és azt suttogja:
- Gyere ide!
Megborzongott a hátam a hangjától. Furcsa, de olyan érzésem volt, hogy ismerem őt. Engedelmesen elindultam felé. Végül, amikor oda értem a tenyerét felém mutatja. Furcsán néztem rá, de végül valamiért rátettem a tenyerem az ő tenyerére. Az ismeretlen elmosolyodott és hirtelen elkezdett magába szívni. Ekkor ekkor minden elsötétült. Még utoljára ezt halottam:
~ Büszke vagyok rád Assadar, méltó vagy a nevünkre! Mától a te erőd egybe fojt a vérvonaladdal..... de még messze vagy, hogy tökéletes legyen is!~
Mire felébredtem Mera állt mellettem. Fáradtan keltem fel.
- Jaj, ne ugye nem rúgtam be megint? - Kérdeztem álmosan.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:07 pm

// Hm... Már én se nagyon...lehet el kellene az összeset olvasni megintXD//

Mera mosolyogva nézett rá.
- De, mondhatjuk így is. - aztán kicsit komolyabbra váltotta a szót. - Jól vagy?
*Vajon mi történhetett megint? * - szemével követte a fiú minden mozdulatát. - * Kiváncsi vagyok, ilyenkor mi zajlik le benne. *
Szemét levette Assadarról és körbenézett, végül megállapodott a vizen.
- Szóóóóval...nem emlékszel semmire? - kérdezte kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:37 pm

//Jöjjön egy kis bonyodalom Very Happy//

Mintha valaki sóhajtott volna a fejemben.
~ Tudtam, hogy valamit elfelejtettem..... az emlékeidet még mindig nem adtam vissza, amikor én voltam a tested ura.~ - Mondta valaki, majd hirtelen bevillant minden. Megfogtam a fejemet.
- Ó ne most már mindenre emlékszem! Szóval ezek voltak amiket elfelejtettem. - Elgondolkoztam, majd elvörösödtem. Eszembe jutott, hogy megkértem a kezét. A fejembe temettem a kezem.
- Még mindig lyukacsos az emlékeim, még sok mindenre nem emlékszem. - Hazudtam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:52 pm

*Hm? Ez különös... * - gondolta, majd mellé lépett. Megfogta a kezét, majd puszit nyomott az arcára.

Eközben Aviantora épp visszafelé tartott. Egész jól el volt a családjával, tetszett neki az "ünneplés" is. De mostmár ideje lenne visszamennie. Hiányzott neki Merartyr.
Lunaton. Itt hagyta Merát. Körözni kezdett a város felett, hogy minnél hamarabb megtalálja őt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyKedd Nov. 01, 2011 2:10 pm

Elmosolyodtam. Végül megvakartam a fejem és felálltam. Végül Samre és Merára néztem.
- Nah most akkor mi legyen? Mi legyen a következő úti célunk? - Kérdeztem mosolyogva. Kicsit fájt a testem, de nem volt vészes. Elgondolkoztam, hogy vajon ki lehetett az az idegen de végül megvontam a vállamat és az egész el volt felejtve.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyKedd Nov. 01, 2011 8:56 pm

* Na a harcnak is vége... Még szép, hogy Assadar elvitte azt a bizarr külsejű fickót innen.Különben... * - felpattant a partról, majd átlebegett a folyó felett, és a pár mellett landolt.
- Mi az, hogy mi legyen? Nem is ünnepled meg, hogy te nyerted meg Merát? Mert végül is te nyertél, mert ha úgy vesszük... VAgy nem is... Mi lenne, ha harcolnátok ti is, és ugyan az lenne a tét, mint a másik harcnál? Nem... ugyse harcolnáltok... Akkor ünnepeljetek gyergyafényes vacsoránál... Hoppá... nincs is asztalunk... De ezt mindenképp meg kell ünnepelnetek. Nem kellene csak úgy ennyiben hagynotok... Mellesleg nem is kellene elmenni se... Mert Aviantora itt van a kzelben, ugye Mera? - nézett rá ártatlan szemekkel. Majd megfogta a sötételf kezét meg Assadarét, majd egymásra illesztette. Ahogy nézte a két különböző színű kezet, egy kérdés nyomasztotta belülről, amit rögtön fel is tett.
- Hát nem furcsa, hogy két ellenkező fajból származó lény hogy egymásra talál? - mosolygott rájuk, majd hátra lépett.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 11:54 am

Sóhajtottam. Sam mindig is sokat tudott beszélni, de ez sohasem zavart. Végül elmosolyodtam.
- Igazad van Sam. Kicsit lazítanunk kéne. Szinte mindig harcba keveredűnk bárhol is vagyunk, de ez sohasem zavart. Valamiért megszoktam, hogy sokat harcolok és közben sokat változtatom a helyem. Ez amolyan megszokás.... és ráadásul Aviantoráról is megfeledkeztem! - Mondtam mérgesen. Ekkor feleszméltem.
- Tényleg, szerintetek jól van? Vajon most mit csinálhat? Ünnepel, vagy valami sárkányosat? - Kérdeztem, majd megint eszembe jutott valami. Shira! Nem szóltam neki, hogy jól vagyok.
*-Shira hallasz?* - Kérdeztem gondolatban.
*- Igen hallak. Jól vagy?* - Kérdezte.
* Persze, remekül vagyok... most még egy kicsit Meráékkal maradok!* - Mondtam, majd Meráék fele fordultam.
- Na akkor mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:11 pm

Mera szótlanul hallgatta végig Samet, és még akkor sem szólalt meg, mikor Assadar feltette azt a kérdést, hogy mit csináljanak.
*Furcsa, hogy egy ilyen kis démonlány milyen okos tud lenni... és ez felettébb idegesítő dolog. Főleg, hogy egy kispulya szintjénél ragadt le. * -felsóhajtott, majd leült a földre törökülésbe. Karját keresztbe fonta a mellkasánál, és lehunyta a szemét. Aztán pár perc múlva megszólalt.
- Ti mit akartok csinálni? Vagyis pontosítok, te mit akarsz csinálni Assadar? - nézett rá félig nyitott szemmel. - Mivel Sammy itt akar maradni, őt már nem is kérdezem.

Aviantora a folyó felett szállt át, mikor egy ismerős érzés fogta el. Ez akkor szokott történni mikor a társa a közelben van. Lenézett. 3 alakot látott a folyóparton, és ezek közül az egyik ismerős volt neki. Igen, ez Merartyr lesz. Na, jól van, a többi is ismerős, de inkább Merát ismeri fel a legjobban.
~ Megérkeztem, Merartyr.~ szólt a lányhoz, mire Mera egy gyors felpillantással válaszolt, de vissza is fordult a többiekhez. Aviantora lassan lentebb ereszkedett, majd megpróbált óvatosan földet érni, de nem sok sikerrel. Még így is hangos volt. Alig hogy földet ért a lába, egész testével földre vetette magát, s szunyálásba kezdett.
- Szóval, Assadar, mihez volna kedved? - kérdezte Mera újra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:28 pm

Elgondolkoztam. Lehetőleg ezt a kérdést ki akartam hagyni, ugyanis fogalmam se volt, hogy mit tegyek. Elkezdtem gondolkodni. Végül eszembe jutott valami.
- Mi lenne ha elutaznánk Tyropiába? Van pár ott dolog, amire kíváncsi vagyok, persze csak azután, hogy kicsit pihentünk! - Mondtam, majd elgondolkoztam, hogy miért is ezt a várost mondtam elsőre. Mintha valami oda vonzana...... Végül megelégedtem annyival, hogy az az egyik legbékésebb város, szinte lehetetlen, hogy bármi rossz is történjen. Elmosolyodtam.
~ - Végre talán egy békés helyre bukkanunk, és pár új dolgot tudok venni abban a városban a nélkül, hogy valami baj történne!~ - Gondoltam boldogan.
- Na akkor mi legyen? Ez megfelel nektek?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:49 pm

-Hm... Tyropia? Az nem az angyalok városa? Hogy akarsz oda feljutni? Oda CSAK angyalok mehetnek! - pattant fel Mera. - Lehetetlen oda feljutni. Meg ha össze is jönne a dolog én nem mehetnék be, mert GONOSZ vagyok, túl sok embert öltem meg. Az angyalok nem szeretik az ilyeneket mint én. És Sam se tudna bejutni, mivel félig démon. Gondolj bele, ha egy angyalokkal teli városba bejut egy démon...!! Tisztára olyan lenne mintha egy diliházban lennénk. - fújta ki magát Mera. Csak most tűnt fel neki, hogy sokat beszélt. Még Aviantora is felkapta erre a fejét.
- Na tessék, ezt váltja ki Tyropia említése egy sötételfből. - morogta az orra alatt. Felsóhajtott, majd odasétált Aviantorához.
- Miért nem mondasz mondjuk másik helyet? Bármit csak ne Tyropiát, mivel már mondtam, hogy lehetetlen...- kezét a sárkánya fejére tette.
*Bár úgy istenigazából kiváncsi lennék, hogy milyen is lehet odafent... * - ránézett Samre.
~ Aviantora... van egy olyan érzésem, hogy Sam nagyon is benne lesz a dologban...~
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyKedd Nov. 22, 2011 5:19 pm

//Sajnálom, hogy nem voltam de sok dolgom volt és sokat is kellet tanulni!:S//

Sóhajtottam.
- Neeeeeem érdekel! Elmegyünk az angyalok városába és kész! - Mondtam nagy hangon.
- Ha nem tetszik, hogy te sötét elf vagy, akkor majd jól fenéken billentem őket! Egyébként is, ha tényleg jók, akkor át fognak engedni nem? Ha pedig nem tiszta a szívük akkor nem érdemlik meg, hogy jóknak tekintsük őket. - Mondtam, majd kicsit lehiggadtam. Samre néztem.
- Sam, te mit gondolsz? Menjünk vagy nem? Én a nemet is elfogadom ha neked valami bajod van azzal a várossal, de ez már a te döntésed! - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Nov. 27, 2011 1:02 pm

// Am Assadar, nem irsz a kalandhoz? Már csak te kellesz:D Vagy kiszálltál? //

*Tyropia... Tyropia... Honnan ismerős ez? * -gondolkodott el, s hirtelen felkapta a fejét, mikor Mera kiejtette azt, hogy angyalok város... Vagy valami ilyesmit. De a lényeg az, hogy angyal... Angyal... Angyal... Angyal. Angyal!
- Angyal! Akarok! Imádom őket! Na! Léccci! Mera!!! Naaaaaa! Nem lesz belőle semmi! Majd álruhát öltesz! Én meg angyalnak öltözöm! Naaaaaaaaaa!!!! Lécci! - ölelte át miközben szépen kérte. Bár régen az anyja ezt "cigánykodásnak" nevezte.
Aztán hirtelen elengedte az elfet.
- Szóóóóval... menjünk:D - vigyorgott rájuk, majd megragadta Assadar kezét és Aviantora felé húzta.
-Na, szállj fel, és menjünk. - mosolyodott el, majd vidáman felreppent az égbe és elindult egy irányba miközben azt dúdólta, hogy " Angyalt fogok látni, szép angyalt fogok látni, Juhé" Megállás nélkül. Aztán megtorpant a levegőbe.
- Merre is kell menni? - nézett rájuk kicsit elpirulva.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyPént. Dec. 02, 2011 10:59 pm

Mera mosolygott. Aranyos volt Assadar. Mármint a szavak, amiket mondott. És egyben jól is esett neki. Átölelte, majd megpuszilta az arcát.
- Jó, menjünk, de nem nagyon fognak örülni nekünk. - mosolyogva lépett oda Aviantorához, aki csak rázta a fejét.
~ Mi az Av? Nem tetszik az ötlet? ~ helyezte a kezét a sárkány orrára, majd az oldalához lépett. Fel akart ugrani a hátára, de aztán meggondolta magát. Assadarhoz fordult.
- Még lenne egy kis dolgom. Mit szoltok, ha ti előre mentek, én meg majd utánnatok indulok? - kérdezte kiváncsian.
-Assadar! Ha akarod magaddal vihetek Aviantorat, vagy sajátoddal mész? - nézett rá kérdőn.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 11:13 pm

- Inkább a sajátoméval mennék! - Mondtam majd hívtam Shirát. 5-10 perc kellet mire megjött. Körülnézett majd óvatosan leszállt a földre. Ránéztem.
* Shira, nem lenne baj, ha elmennénk Tyropiába? Mert ha baj, szólj nem kell velünk jönnöd... *- Mondtam neki gondolatban. Láttam, hogy Shira kicsit feszült volt, amikor megemlítettem Tyropiát. Végül bólintott.
* Nem baj, ha nem sokáig maradunk ott!* - Mondta nekem gondolatban. Nem értettem, hogy mi a baja, kicsit aggódtam érte. Végül Mera felé fordultam.
- Én akkor megyek Shirával. Kérlek mimnél előbb gyere te is! - Mondtam majd felültem Shirára. Még egyszer visszafordultam Merára.
- Kérlek vigyáz magadra! A kapunál találkozunk. Ha bármi baj van szólj, és jövünk! - Mondtam neki és felrepültünk......

//Hamarosan írok a kalandba, továbbá nem lenne baj, ha szerepelnétek a naplómba? Szükségem lenne rátok, egy feladatba Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Dec. 04, 2011 10:13 am

//Nyugodtan:) //

- Nos, akkor én megyek. - Felugrott Aviantora hátára, majd a város felé repült. Mielőtt Tyropiaba menne, be kell szereznie pár dolgot.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Dec. 04, 2011 10:26 am

// Én felőlem sem gond//

- Mera nem jön? - nézett az elszálló lány után. Majd mosolyogva nézett Assadarra és a sárkányára.
- Még mindig olyan szép. - suttogta maga elé. Aztán követte őket, ahogy azok felrepültek, méghozzá az ellenkező irányba, ahova eredetileg ő menni akart volna.
* Na hoppá* - nevette el magát, majd megelőzte a sárkányt.
* Tyropia... Jövünk! *
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 3:15 pm

Paro-Shin folyóhoz megérkeztünk olyan egy hét alatt. Az utazás alatt rájöttem, hogy mennyire szeretem a macskákat és elkezdtem azon gondolkodni, hogy kéne szerezni egyet. Vagy valami nagyobbat. Memento míg repült felettünk az utunk alatt hála neki több veszélyt elkerültünk. Azon kezdtem gondolkodni, hogy odaadjam e Shinnek az ajándékomat? Vagy még ne? A folyóparton megálltunk hirtelen és én leestem a pumáról és a vízbe estem.
-Hé! Ez mire volt jó? Mire volt jó az, hogy így ledobsz a hátadról?-kiáltoztam felháborodottan
Majd Shinre néztem és rögtön lenyugodtam. Olyan volt, mint ha Isten parancsolt volna. Hát igen. Akármi van és akárhol, Shin mindig lenyugtat. De jó, hogy vele vagyok.
Felálltam kiléptem a partra, ledobtam a kabátomat a partra és lefeküdtem megszáradni.
- Shin, nem fekszel le mellém?
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Jan. 01, 2012 8:18 pm

Paro-Shin folyó. Mindig is érdekelt, hogy vajon miért ez a neve. Mármint miről, kiről kaphatta a nevét. Gondolataimból eszmélve azt veszem észre, hogy TErax a vízbe csobban.
FElkacagok, hiszen vicces, hogy Ayla ledobta őt, bele a vízbe.
~ Kicsit nehéz volt így hosszú távon. Na vajon? Egy hetes utazás után mit vársz... meg... fürdésidő van. ~ ugrott bele a vízbe.
Lemásztam Seyláról, aki követte a testvérét a folyóba. Teraxra néztem, és elmosolyodtam, majd odasétáltam hozzá. Leültem mellé a partra, majd hátradőltem. Aztán az oldalamra fordultam, felkönyököltem és úgy néztem őt. Majd közelebb kúsztam hozzá, kezem a mellkasára tettem és apró puszit leheltem az arcára.
Újra elmosolyodtam, s most szájára kapott egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 1:12 pm

-Annyira örülök neked. Már annyira hiányoztál és mikor újra megláttalak elmúlt minden bajom. Maradjunk annyiban, hogy volt egy két kalandban dolgom és azért valamivel magabiztosabb lettem.
~Ja, kivéve amikor nem.~mondta kicsit morogva Memento
-Jut is eszembe. Van valamim a számodra. Remélem tetszeni fog.
A zsebembe nyúltam és elővettem a nyakláncot.
-Tessék, ezt a szüleimtől kaptam. Azt mondták, hogy lesz majd valaki akivel nagyon jóban leszek és ezt adjam neki oda. Állítólag szerencsét hoz. De szerintem ez valami családi dolog. A lényeg az, hogy erre mindig is nagyon vigyáztam és vártam azt akinek odaadhatom. Nos, hogy tetszik?
*Köszi anyu.*gondoltam magamban
-Nos?
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 6:05 pm

Meglepődve néztem a nyakláncot. Egy nyaklánc, amit a szüleitől kapott. Ránéztem Teraxra.
- Dehát... - nem jutott több az eszembe. Ezt a szüleidtől kapta. Ez nem fogadhatom el. Ez egy emlék tőlük. És..És..
Rámosolyogtam, majd puszit nyomtam az arcára.
- Köszönöm. - mondtam mosolyogva, miközben arra gondoltam, hogy attól függetlenül, hogy másnak is adhatná, nekem adja. - Nagyon tetszik.
Ezalatt Ayla és Seyla odalopakodott hozzánk, majd ránk néztek kicsit tátott szájjal, mintha csak vigyorognának. Aztán lerázták magukról a vizet, ami mind rajtunk kötött ki.
Rájuk néztem, majd mosolyra húztam a szám.Teraxra pillantottam, majd felálltam és elkezdtem öltözni lefelé. Persze előtt a nyakláncot biztonságos helyre raktam.
Lekaptam magamról a köpenyem, majd a felsőm kezdtem kigombolni, ami alatt egy testhezálló fekete ujjatlan volt. Aztán a csizmám is levettem, s a többi mellé raktam. A nadrág következett. Kicsit elgondolkodtam, majd azt is levettem, (s milyen meglepő) alatta volt egy fekete testnadrág. Majd elindultam a víz felé.
- Nem jössz? - kérdeztem kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Terax Inferno

Terax Inferno


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28

Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 EmptyVas. Jan. 08, 2012 10:47 am

-Persze. Szívesen megyek.
A kabátom mellé letettem a felsőmet és a nadrágomból kipakoltam az apróságaimat. Amennyi zsebem eltartott egy darabig. Talán olyan 10 percig is tarthatott, de nem is tudom. Nem igazán figyeltem az időre.
~Jaj, ez a nadrág. Szörnyű. Nagyon jó, hogy ilyen nagy, de rossz, hogy keresgélhetem benne a dolgaimat. Na, mindegy. A lényeg, hogy kipakoltam.~
-Memento, vigyáz a holmimra!-a sólyom bólintott és leszállt a cuccaim mellé
-Akkor hát mehetünk.-mondtam mikor megláttam valamit az egyik bokorban.
Rögtön odanéztem és, mint ha valamilyen állat farkát láttam volna. Rögtön odamentem és megnéztem.
-Várj még egy kicsit kérlek. Pár perc.
A bokorba benyúltam és óvatosan kivettem az állatott. Egy kis tigris volt az. Nagyon meglepődtem, hogy ilyet találok errefelé. Nem is gondoltam volna, hogy találok egy macskafélét. Leguggoltam és elővettem a legalsó nadrágzsebemből egy kis húsdarabot és a szájához tettem. A tigris elkezdte eszegetni. Ekkor felálltam és odamentem Shihez.
-Szerintem aranyos kis tigris. Őszintén szólva a sólyom után a macska a kedvenc állatom és nagyon szeretem őket. Az utazásaim alatt nagyon megszerettem a macskákat. agyon örülök most neki. Sajnálom, de most nem tudunk megmártózni. Talán egy kicsit később. Amint biztonságba tettem. Természetesen felnevelem és kiképzem, hogy a hasznunkra legyen. Valamint nagyon jó barát is lesz.
Elővettem a cuccaim közül egy párnát amire rátettem és észrevettem, hogy a mancsába belement valami. Fogtam és elkezdtem kipiszkálni, majd sikerült kivenni.
-Hol jártál te.
-Nem tudom, elvesztem.
Hirtelen meglepődtem, hogy értettem amit mondott.
-Szegényke. Memento ne légy féltékeny veled is ilyen voltam. Vigyáz rá is, hogy ne legyen baja.
-Nos, Shin itt is vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy-life.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Paro-Shin folyó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paro-Shin folyó   Paro-Shin folyó - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Paro-Shin folyó
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Folyó
» Shin Ki Ki
» Shin Ki Ki
» Borzongás erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: