Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Folyó EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Folyó EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Folyó EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Folyó EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Folyó EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Folyó EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Folyó EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Folyó EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Assadar
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Blaide
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Syla Breeze
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Terax Inferno
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Issle Iumi
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Tira
Folyó I_vote_lcapFolyó I_voting_barFolyó I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Folyó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Folyó   Folyó EmptyVas. Május 09, 2010 1:00 am

A folyó elválasztja egymástól a falut és a várost, így csak egy átjárón keresztül mehetnek fel a falusiak a városba. A folyótól a falusiak nem félnek, hiába vannak közel hozzá, hisz egy gát védi őket a túlzott csapadékmennyiség árán kiöntött víztől. A gátakat pedig csak akkor emelik fel, ha egy hajó kíván köztük átjárni.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:31 pm

Idővel Blaide ahogy megette a combot és eltelt egy kis idő, átértünk újra Angosiába, mivel kaland után vágytam. Csak azt nem vettem észre, hogy valami csiklandozza a melleim közt. Ahogy benéztem, valami rovar röppent be, vagy esett bele egy fáról.
- Bla...Blaide, vedd ki, vedd ki! - félek a rovaroktól, annak ellenére, hogy félelf vagyok és nem kéne. Blaide közelébe futottam, hogy megszabadítson tőle.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:09 pm

- Ohooo, na áljunk csak meg egy percre... Ez már túl extrém nekem szóval nem vállalom. Egy egyszerűbb megoldásom viszont van, vedd le a ruhádat!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:12 pm

Nem mentett meg, de én mepróbáltam úgy, hogy megfogtam a hasamnál a felsőmet, kintebb húztam, és onnan kiráztam, végül kihullott.
- Mi az, hogy túl extrém? Az nem volt extrém, hogy megcsókolsz, de az már igen, hogy megments egy hülye rovartól? - érdekes.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:14 pm

- Nem, csak ez így jobb látvány. Mondtam széles vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:16 pm

Egyik szemöldököm felhúztam.
- Mi a jobb látvány? Jó az neked, ha majdnem meztelenül látsz, de benyúlni nem mersz? Érdekes vagy. Beéred a látvánnyal is, mintsem a tapintással - férfiak, bolondok. Legalábbis Blaide az. Itt van vele egy csinos lány, és inkább csak bámulja, mintsem hozzáérne.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:18 pm

- Csak szeretem nem elsietni a dolgokat. Na a vendéged eltűnt végre onnan?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:21 pm

Nem sieti el a dolgokat, de azért a mellemet megbámulná.
- Nézd meg magadnak - levettem a felsőmet, bár ikreimet még takarta anyag, de megmutattam, hogy saját szemével tapasztalja, hogy ott van e még, vagy nincs.
- Eltűnt, mint látod - visszavettem a felsőt.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:23 pm

- Nagyszerű! Akkor mehetünk is tovább!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:27 pm

- Na, beérted a látvánnyal? - kicsit ironikus voltam most, de elvégre ő mondta, hogy jobban szeretné látni, mint tapintani. Eközben mentünk, mentünk, amikor hirtelen megláttam a távolban ismerős arcokat.
- Na ne...
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:29 pm

- Na ha ismered őket akkor muszáj megkérdeznem... mit loptál el tőlük? Vagy talán... oh *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:34 pm

- Nem. Nem erről van szó. Ők ölték meg anyámat és a húgomat - a kezem ökölbe szorult és vicsorogni kezdtem. Mérges lettem.
- Blaide, talán nem tudok karddal bánni, de muszáj őket megölnöm - eközben a négy férfi bement a közeli barlangba. Talán ott a helyük, vagy valami teendőjük van ott. Esetleg egy búvóhely.
- Muszáj megértened, hogy velük nekem kell elbánnom. Talán nem jövök ki... de ha nem leszek itt egy órán belül, akkor... csak ne aggódj miattam - Blaide felé fordultam, s bár sehogy sem tekint rám, s csak szimplán úgy viselkedünk egymással, mint a jászópartnerek, egy csókot leheltem ajkaira, ami két másodperc erejéig tartott. Talán most tehetem meg utoljára. Elindultam a barlang felé.
- Ne kövess...
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:36 pm

- Ne kovess... pfff na persze. Kardot elő és be a barlangba!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:43 pm

Már bent voltam a barlangban. Megfigyeltem őket és úgy tűnt, hogy tárgyalnak. Szóval ez valami titkos hely akar lenni. Azonban időm nem volt arra, hogy jobban szemügyre vegyem őket, mert Blaide megjelent mellettem.
- Mondtam, hogy ne gyere utánam! Az én bosszúm - nem volt elég halk ahhoz, hogy ne vegyék észre, mellesleg a barlangban minden visszhangzott. Észrevették.
- Ki van ott? Bújjon elő! - nem volt mit tenni, előléptem. A férfiak felnéztek, jól szemügyre vettek.
- Ismerlek talán? - szólalt meg a főnök, akinek anyám dolgozott.
- Igen. Te ölted meg az anyámat és a húgomat öt évvel ezelőtt - felelem. Felismert.
- És mit akarsz? Anyád nyomdokaiba lépni? Ahogy elnézem, csinos darab vagy, talán hasznodat is veszem - és még ilyenkor is csak arra tud gondolni, hogy munkáltasson másokat.
- Bosszút.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:49 pm

- Ennyit a meglepetés erejéről. Muszáj volt ilyen hangosnak lenned mi? mondtam a fejemet fogva. Majd előhúztam a kardomat és felkészültem a támadásra.
- A főnököt meghagyom neked ha szeretnéd mert az személyes ügy, de a többit levághatom végre? Már idegesít az arcuk ott.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptySzomb. Nov. 08, 2014 11:57 pm

- Vágjad - adtam engedélyt a másik három leölésére, miközben én a tőrömmel a főnök felé indultam.
- Azzal mit akarsz csinálni? Nem való kés ilyen kislányok kezébe - a szivarját elnyomta, majd ő is támadó állást vett fel.
- Kibelezni - válaszolom. Ahogy felé mozdulok, elkapja a torkom és szorítja, hogy ne kapjak levegőt. Most túl lassú voltam ahhoz, hogy elmozduljak, de nem számíthattam más segítségére, magamra kell számítanom. Megvágtam a kezét, hogy elengedjen, aztán valahogy sikerült a földre löknöm és leszorítanom. Bár nehéz volt egy tőlem testesebb emberrel küzdeni, aki mellesleg fizikai erőben is megállta a sarat, de végül azzal győzedelmeskedtem, hogy leszúrtam. Bár nem vettem észre, hogy az ő kezében is volt egy kés, amikor elkapott az előbb és hason szúrt. Elvágtam a torkát, hogy vége legyen. Amikor felálltam, vér ízét éreztem a számban és hideget éreztem. Akkor vettem észre, hogy a hasamon egy sebből folyik a vér, és a számból is folyik. Bizonyára a szúrás hatására.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:09 am

Rárontottam a három fogdmegre hirtelen, de látszott rajtuk hogy már a sebességem is elég lesz ellenük, tehát a kardomat el is tettem és puszta kézzel harcoltam ellenük. Az első tagot teljes erővel arcon rúgtam és azonnal eltört több helyen is a koponyája. Közben a másik megpróbált hátba támadni, de mielőtt elért volna kigáncsoltam és belerúgtam. A rúgásomtól a falhoz repült és a becsapódás ereje eltörte a gerincét. Az utolsó tag masszívabbnak tűnt és tőle kapott is egy ütést amitől a földre került.
- Nem is volt rossz öreg. Lássuk mid van még. mondtam majd kiköptem a vért ami a számban volt és letöröltem azt ami az arcomon volt. Gyomron térdeltem majd megfogtam a ruhájánál és feldobtam a levegőbe. Felugrottam és egy hatalmasat rúgtam a gerincébe. Oda néztem Sylara és láttam hogy erősen vérzik. Gyorsan oda siettem hozzá és megnéztem hol sérült meg.
- Ejj te nagyon hülye nem kéne már ilyen hamar megöletned magad, hisz nemrég találkoztunk. Na gyere ide. Kötszer mindig van nálam így a vérzését legalább el tudtam állítani, de ha nem találunk orvost akkor nem fogja túlélni. A hátamra kaptam és elindultam ki a barlangból.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:12 am

- Szépfiú, nem kellene ennyit fáradnod értem - becézem én is, ha már ő is úgy hív általában, hogy kicsi lány... kivéve most.
- Ismerek egy anyókát, valahol északkeletre van a kunyhója, jó herbalista és vajákos. Mellesleg gyorsabban gyógyulok - ennek ellenére is fájt, és nehezen bírtam fent maradni.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:16 am

- Nem mozog és nem beszél mostantól! Északkelet azt mondod akkor hajrá! Én nekiindultam megkeresni ezt a herbalistát. Nem telet bele sok időbe míg egy elég érdekesen kinéző kunyhót. Mivel nem volt sok időm ezért elég érdekesen jelentünk meg. Szó szerint rárúgtam az ajtót az anyóra és azt kiáltottam hogy
- Sérültünk van anyó segítsen!

Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:20 am

Befogtam a szám. Furcsának tartottam, hogy ennyire aggódik értem, holott azt is hagyhatná, hogy meghaljak.
Az anyóka kicsit megijedt, akár a szívrohamot is ráhozhatta volna Blaide, de szerencsére nem volt szívbeteg.
- Istenem, Syla, mit csináltál magaddal? - nagyon jól ismert, hiszen tőle tanultam meg minden gyógynövény kinézetét, hogy mire használjuk, és milyen hatásai vannak.
- Tedd le ide, fiam - bevezetett egy kis szobába, ahol volt egy ágy. Amint Blaide ott letett, az anyóka rögtön sürgött.
- Maradj itt mellette és beszélj hozzá, nehogy elaludjon. Addig elkészítem a szükséges dolgokat - elvonult, s gyorsan összeszedte a dolgokat, és készítgette, amire szükség van.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:27 am

- Nehogy elaludjon? És mégis mit csináljak semmi ötletem sincsen, fogjam meg a szempilláit és ne engedjem hogy becsukja a szemét vagy mi? Áh hagyjuk nem is figyel rám...
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:37 am

- Csak annyit mondtam, fiam, hogy beszélj hozzá - rögtön visszatért egy forró vizes tállal, kendővel az egyik kezében, a másikban pedig egy kenőccsel, kötszerrel és hóna alatt egy üveg világosbarna folyadékkal. Leült mellém, levette rólam a kötszert, amit Blaide kötött rám.
- Jól tetted, hogy ezt rátetted, különben elvérzett volna. Segíts felültetni egy kicsit - megfogta a barna folyadékot, kinyitotta az üveget és a számhoz emelte, hogy megitasson. Gyógytea volt, ami belülről kitisztította a sebet, annyi hátránnyal, hogy fájdalmas és kibugyog a rossz vér. Újra hátradöntöttek az ágyon, s a kenőcskészítménnyel bekente a sebem, ami csípett, de azért, mert hűtött. A hatóanyagnak hála gyorsan gyógyul majd a seb, plusz rádob az elf felem gyors regenerálódása is. Az anyóka újra bekötözte a sebeimet.
- Jobb, ha éjszakára itt maradtok. Hova mennétek ilyen állapotban? Majd megágyazok neked itt mellette. Kaene vagyok, de szólíts nyugodtan nagyinak - mosolygott. Szerettem őt, mindig is kedves volt, meglátta az emberekben a rosszat és tudta ránézésről, hogy ki a jó. Ezért is bánik így velünk, no meg, ha engem ismert és Blaide velem van, már ő nem lehet rossz ember. És én tudom róla, hogy nem lehet rossz ember, mert itt maradt velem.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:44 am

-Jó, köszönöm szépen nagyi! Te meg meg ne halj itt nekem. Korán van még neked ahhoz. majd leültem az ágy mellé törökülésben, és bár ott volt megágyazva nekem is én így voltam egész este, ebben a pózban aludtam el.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:46 am

Nem gondolkodtam azon, hogy meg akarok halni és Blaide pechére nem is fogok meghalni, nem hagyom meg neki azt az örömöt. Ugyanúgy ott akarok lógni rajta és játszani vele, amíg csak tehetem. Nem tudom, miért, egyszerűen csak jól esik, ráadásul ő vevő ezekre.
Később sikerült elaludnom. De nem mozdultam sehová, ugyanis sehová sem tudtam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:51 am

Ismét reggel van, a nagyi már rég felébredt és én is ébredeztem már egy ideje. Hatalmasat ásítottam és nyújtóztam egyet. Hátrafordultam hogy megnézzem a kicsi lány felébredt-e de úgy látszik hogy még nem. Az arca fölé hajoltam és jól áttanulmányoztam az egészet és arra a következtetésre jutottam hogy...
- Hát nem aranyos arcod van neked kicsi lány? mondtam halkan majd kimentem egy kicsit a szabadba levegőzni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyó
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Paro-Shin folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: