Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Folyó - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Folyó - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Folyó - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Folyó - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Folyó - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Folyó - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Folyó - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Folyó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Folyó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Folyó - Page 2 I_vote_lcapFolyó - Page 2 I_voting_barFolyó - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Folyó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 12:57 am

A hangra kinyitottam a szemem. Meglepődtem. Ilyet nekem nem mondanak, de ez még Blaide-től is meglepő volt. Elkezdtem nevetni, de nem sikerült túl sokáig, mert köhögnöm kellett a fájdalomtól. Akkor is, attól függetlenül, hogy fájt, nagyon jól esett és mondhatom, nagyot röhögtem rajta tovább magamban. Felültem az ágyon és sikerült a szélére fordulnom. Annyira nem tudtam mozogni még, de nem is akartam az ágyban tovább feküdni. Felálltam, hogy kimehessek.
- Na-na - állított meg Kaene nagyi, és a kezembe nyomta az orvosságot. - Ha továbbra is szeded, holnapra begyógyul a sebed, bár a heg megmarad - abban nem is kételkedtem. Megköszöntem a kedvességét, aztán kimentem a kunyhóból, hogy megtaláljam Blaidet. Megköszörültem a torkom, ahogy megláttam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:00 am

- Yo! Felébredtél ez remek, de most szépen vissza is mész feküdni mert még nem vagy a toppon. Hess hess! Na jó csak vicceltem kérlek ne üss meg! Mondtam összegubózódva mint aki arra készült hogy agyonbotozzák, de persze csak poénkodtam vele.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:04 am

Értetlenül néztem rá.
- Te most tényleg ilyen bolond vagy, vagy direkt csinálod? - megint rámjött a nevethetnék.
- Amúgy sem tudnék egy helyben feküdni és arra gondolni, hogy te meg szabadon kószálsz és mindent megtehetsz - mosolygok rá, majd közelebb sétálok hozzá és megölelem. Hozzásimulok a mellkasához.
- Köszönöm, hogy nem hagytál egyedül - vagyis úgy fejezném ki inkább, hogy nem hagyott ott, nem hagyott meghalni, körülbelül megmentett. 
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:07 am

- Miért hagynálak itt, te vagy a biztosítékom arra hogy nem fogok éhen halni. És mindkettő igaz, hülye is vagyok meg még ráadok egy kicsit hogy még hülyébbnek tűnjek. Sokkal érdekesebb így élni hogy sok dologból viccet csinálsz.És hogy vagy? kérdeztem tőle majd megböktem gyengéden a hasát.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:10 am

- Miért? Én szerzek neked kaját? - nem tudok róla. Vagyis.. én szerezném a pénzt, ami azt jelenti, hogy nélkülem nem tud boldogulni? Megböki a hasam, én pedig egy kicsit összerezzenek és a seb helyéhez nyúlok.
- Tény, hogy jobban, hála Kaene nagyinak és a gyorsaságodnak - mosolygok rá.
- Szóval csak azért mentesz meg, mert nélkülem nem tudsz boldogulni a nagyvilágban? - azért kicsit csalódott is vagyok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:12 am

Erre nem válaszoltam csak mosolyogtam rá, és hagytam hogy majd magától találja ki az egészet.
- No és akkor most mi lesz? Egész nap itt fogsz rajtam pihenni?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:14 am

- Igazság szerint meg akartam tanulni a karddal bánni, hiszen azt megígértem neked... de nem tudom, így mennyire menne - néztem végig magamon, és azon a sejtelmes vigyoron, ami Blaide arcán lapult. Tudnám, hogy ilyenkor mire gondol.
- Meg nem is pihentem rajtad, de most, hogy mondod, szívesen megtenném - ki nem hagynám, ha rajta alhatok!
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:18 am

- Ilyen állapotban még az én kardomat se tudnád felemelni. Ami azért tényleg nem volt valami könnyű mert arra készült hogy minden egyes csapás után erősítse a kart.
- Na pihenj csak szépen még egy kicsit, a kardforgatás meg ráér még úgyse sietünk semerre.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:21 am

Kicsit csalódtam, de tényleg nem bírnám el ilyen állapotban. Amúgy meg elbírnám, ha jó állapotban lennék, mert van bennem annyi erő, talán még több is, mint gondoltam.
- És akkor tényleg pihenhetek rajtad? - vigyorgok jóízűen.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:22 am

- Engem nem zavar, attól függetlenül hogy alig 5 perce hogy felébredtem tudnék még aludni egy jó pár órát mert ugye tudod én egy lusta dög vagyok aki rengeteget alszik és pont nem zavarja hogy hol teszi azt.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:27 am

Ezt eddig is tudtam róla, hogy egy lusta dög... de én is. Furcsa párosítás, a sors olyan férfit küld, aki olyan lusta, mint én, de ő még hasznot is húz belőle.
Mosolyogva megfogom a kezét, és egy árnyékosabb fa alá vezetem, ahol leültetem.
- Na, akkor itt jó lesz - én azonnal a mellkasára borulok és átölelem, így jól elhelyezkedem, mint egy párnán.
- Akkor aludj még annyit, amennyi rádfér. Tényleg aranyos arcom van? - igen, hallottam, mikor ezt mondta.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:29 am

- Hmmm csak amikor alszol. mondtam aztán nevettem egy nagyot.
- Csak nem baj hogy ilyet mondtam? Vagy ha az is lenne nem is tudnál ellene mit tenni nincs igazam? Majd a tarkómra tettem a kezem és lehunytam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:31 am

- Csak amikor alszok? Nem hiszek neked. És nem baj, hogy ilyet mondtál, jól esett - mosolyogtam, és ezzel a mosollyal az arcomon lehunytam a szemem, hogy elaludjak. Lehet, hogy nehéz meló lesz... legalábbis így. Azt hittem, hogy könnyebb lesz, csak furcsa, hogy egy férfi mellkasán szunnyogok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:35 am

Órákkal később ébredtem fel, már jóval elmúlt dél, de Syla még békésen aludt, én meg nem akartam felzavarni ezért csak ott feküdtem én is és néztem az eget.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:39 am

Felébredtem. És furcsa volt, hogy tudtam így feküdni, mert kicsit kényelmetlen volt, csak Blaide volt benne kényelmes. Ránéztem. Időm azonban nem volt megszólalni, Kaene nagyi szólt ki az ablakon.
- Kedveseim, készítettem nektek ebédet! - nem kellett kétszer mondani, én már jöttem is.
- Kaene nagyi, mindig olyan rendes vagy - megölelem és egy puszit adok az arcára. Olyan, mintha a nagymamám lenne, kiskorom óta, vagy legalábbis mióta ismerem, azóta törődik velem. Leültem az asztalhoz, és én hozzá is láttam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:43 am

És a nagyi szájából érkezett a varázsszó.
- Ide nekem az ennivalót! Mivel nagy kajás vagyok ezért siettem is az asztalhoz enni. Most nem ettem annyit mint tegnap, de szinte azonnal tele is voltam.
- Köszönöm az ebédet nagyon finom volt! mondtam és csaptam rá a hasamra.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:47 am

Kaene nagyi jóízűen mosolygott.
- Örülök, hogy ízlett, fiam - itt felém fordult és suttogóra fogta. - Már férjed is van, Syla? - én megráztam a fejem és nagy szemekkel néztem rá.
- Hát hogyne, nagyi! - tudta ő, hogy csak viccelődöm vele és nevetett is.
- Ha az lenne, a gyerekeink ugyanilyen lusták lennének - kacagtam én is, de megint köhögnöm kellett.
- Holnapra jobb lesz - simogatta meg a hátam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:48 am

- Ho ho ho... Álljon csak meg a díszes menet! Gyerekek? Hol? Mikor? Miért? És a legfontosabb kérdés hogyan?!!!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:52 am

Egymásra néztünk Kaene nagyival és nevetni kezdtünk. Ezt az előbbit egy kicsit hangosan mondtam.
- Semmi, csak Kaene nagyi érdeklődött afellől, hogy a férjem vagy e. Viccelődtem vele, hogy persze, de ő tudja nagyon jól, hogy nem. És erre mondtam, hogy ha az is lennél, furcsák lennének a gyerekeink - itt közel mentem hozzá és közel is hajoltam.
- Miért? Szeretnéd, ha megmutatnám, hogy hogyan? - ilyen kedvemben vagyok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 1:59 am

- Ne, azt a részét vágom, azt kérdeztem hogy hogyan történhetett volna? Mind egy hagyjuk nem is akarom már tudni az egészet. Amúgy is pocsék lennék apának mert túl sok hülyeséget engednék meg vagy épp túl sok hülyeséghez csatlakoznék be én is...
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:02 am

Ez is érdekes. Nem is az a baja, hogy velem, vagy valami, hanem hogy sok mindent megengedne egy gyereknek. Ez annyira... furcsa.
- Olyan furcsa vagy - az, de ilyenkor, mikor furcsa, legszívesebben leteperném. Na, miket gondolok már én is. Szépen helyet foglalok egyszerre sunyi és "dehülyevagyok" arccal.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:06 am

- Hm... ezt ismerem! mutattam Syla arcára.
- Ez a 'dehülyevagyok' arc, én is sokszor csináltam régebben. Régi szép idők. Csak nem valami olyan dologra gondoltál amit nem mersz kimondani hangosan. mondtam egy fura vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:08 am

- Dehogynem merem kimondani, hiszen őszinte vagyok! Ismersz - persze furcsa lesz kimondani, de Kaene nagyi eltűnt, hogy új füveket szerezzen a gyűjteményébe. Csodálom, hogy meg tudja magát védeni, de szerencsére nincsenek az erdőben olyan emberek, vagy legalábbis nem járnak erre olyan sűrűn, hogy ártsanak egy öreg anyónak.
- Baj, ha arra gondoltam, hogy legszívesebben letepernélek? - még mindig dehülyevagyok arc.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:09 am

Megpöcköltem a homlokát.
- Ha csak gondolod az nem igazán árt nekem, de akkor kevésbé legyen egyértelmű utána hogy ilyen gondolataid vannak.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:14 am

- Miért? Neked úgyis mindegy, mert úgyis benne vagy. Amúgy úgy meg ártana, ha nem csak gondolnám és nem csak mondanám, hanem tenném is? - furcsa gondolataim vannak, most meg pláne. Tényleg ennyire őszinte lennék? Néha nem ártana, ha ezeket a gondolatokat meghagynám magamnak, de inkább nem. Ezeknek köszönhetem, hogy valamennyire közel kerültem egy férfihoz úgy, hogy valójában sose bíztam egyikben sem. De benne mégis.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyó
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Paro-Shin folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: