Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Folyó - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Folyó - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Folyó - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Folyó - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Folyó - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Folyó - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Folyó - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Folyó - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Folyó - Page 4 I_vote_lcapFolyó - Page 4 I_voting_barFolyó - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Folyó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:55 pm

A kezemet emeltem, mintha meg akarnám ütni, de ez csak egyszerű fenyítés jellegű volt, amit tudok, hogy nem jön össze, mert nem ijed meg tőlem.
- Igen, elmúlt - felelem.
- Akkor célszerűbb lesz először azzal kezdeni, hogy megmutatod nekem, hogyan forgassam a kardot, vagy egyáltalán hogyan tartsam, hogy ne essen ki a kezemből, ha valaki ki akarná csapni... - arra próbálom ösztönözni, hogy álljon szépen mögém, karoljon át hátulról és mutassa be az alap testtartásokat, a mozdulatokat.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:57 pm

Letettem Sylát és így szóltam:
- Kardot forgatni? Nos akkor mivel csak ez az egy kardom van és egy úgy 80-90 kilós előbb nézzük... és beleszúrtam a földbe a kardomat.
- ...fel tudod emelni vagy sem? Ha sikerül egyből akkor egyből rátérhetünk a forgatásra, ha nem akkor erősítünk a kicsi kezecskéiden rendben?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:05 pm

Áh, ez nem jött össze. Vagy csak most nem jött össze. 80-90 kiló? Most csak hülyéskedik, az már nem kard, hanem buzogány. Vállat vontam, és elindultam a kard felé. Haboztam, mert féltem, hogy megcsúszik rajta a kezem és még én magam sem tudom, hogy milyen erőhatárokat feszegetek, sosem használtam a fizikai képességeimet, legalábbis nem súlyemelésben. Ráfogtam a markolatra és láss csodát, azt hittem, hogy nem tudom kihúzni... de amilyen lendülettel kihúztam a földből, olyan lendülettel csapódott is bele egyenesen a hegyével egy fába.
- Hoppá! Erre nem gondoltam - még magam is tátott szájjal néztem a fára, aztán a kezemre. Ez biztos anyám miatt van.
- Attól erősítsünk a kicsi kezecskéimen! - ja, fogja meg és tartsa, attól erős lesz. Most mosolygok magamban.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:09 pm

~ Micsoda brutális erő... jobb lesz ha nem dühítem fel mert egyet rám üt és szétnyílok. ~
- E-e-erősíteni? Megvesztél? Dehogy kell ide erősíteni ó nem-nem! Egyelőre szedd ki a kardot a fából, én pedig keresek valami nagy sziklaszerűséget.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:14 pm

- Jaj, nem úgy gondoltam, butus szépfiú - értettem ezt az erősítésre, hátha veszi a célzást, hogy miféle erősítésre gondoltam. Szedjem ki a kardot a fából... oké. Az lenne a vicc, ha kiszedem és véletlenül áthajítom egy másik fába. Megtámaszkodtam egyik lábammal a földön, a másikkal a fán, és kihúztam a kardot. Csak megint a lendület miatt hátraestem, és a kard is velem együtt jött. De legalább megvan és senki sem halt meg! Felálltam vele.
- Nem értem egyébként. Normális esetben nem kellene, hogy elbírjam - vagy még én sem értem, miért, sosem használtam a fizikumom.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:18 pm

- Nagyon valószínű hogy nem kellet használnod az erődet ilyen dolgokra ezért több van belőle mint gondolnád. Áhá itt egy szép.
Odamentem a sziklához és elkezdtem ütni. Addig ütöttem míg kard formája nem lett.
Miután kész lett suhintottam vele egyet-kettőt.
- Hmm ez megfelel.
Majd odafordultam Sylához és láttam hogy ott fekszik a földön. Odamentem és segítettem neki felállni.
- Most komolyan? Nem számít... fogd a kardot és támadj hogy megszokd az erődet. Elég egyszerű suhintásokat végezned vele, utána majd tanítok neked rendes kardforgatást is.
Majd felvettem a harci állásomat és készültem a védekezésre.

Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:23 pm

Lehet, hogy igaza van. Nem is volt rá nagyon szükségem. Most is ki tudja, hogy lesz rá szükség. Jó kardforgató normális esetben is csak hosszú idő múlva leszek, a harcművészek is éveket tanulnak. De ha gyors kiképzésről van szó, akkor két hét... ha jól tanulok, akkor meg ki tudja.
- Hogy a fenébe támadjak, mikor azt se tudom, hogy merre lépjek? - teszem fel a jogos kérdést, mindenesetre nem számít, mert azonnal lépek is, hogy a Blaide kezében lévő fegyvert megüssem legalább. Aztán ha kitérni próbál és ellentámadásba lendül, hátrébb állok egy lépéssel, és újra suhintok felé egy forgással, igyekezve megtartani az egyensúlyom.
- Ha kitanulom, nekem elég lesz egy könnyebb kard is, mondjuk olyan húsz kilóval.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:30 pm

Egy ütés volt és nem tértem kis semmi, csak szimplán kivédtem. Volt benne elég erő hogy egy átlagos embert is kettévágjon vele.
- Nem rossz, nem rossz. Gyerünk üss még párat.

Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:34 pm

- Blaide, nem tudom... apám pedig sose tanított, csak figyeltem őt - persze, mikor még kicsi voltam, de nem tudtam, hogy ennyire fogékony vagyok rá, meg ilyesmi. Persze ütöttem, ahogy kért, de már nem egy csapást mértem rá, hanem soroztam, ahogy csak tudtam. Az erőt persze még szoknom kellett, és mivel szokatlan volt, a sok csapásnak az lett a következménye, hogy egyszerűen kiesett a kard a kezemből.
- Nem kellene erre a fizikai erőmre, ami hirtelen megjelent, ráedzenem? Mondjuk futok pár kört... vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:35 pm

- Nem szükséges, azonnal neki is látunk a kardforgatás tanulásnak, persze csak ha nem bánod? -
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:37 pm

Nyeltem egyet. Akkor most jön a kemény edzés? Akkor végül beáll már mögém vagy sem? Jó, ilyenkor ilyeneken jár az eszem, de legkönnyebben tényleg úgy lehet megtanulni a mozdulatokat, hogy a mester kezével tanul a diák.
- Én semmit nem bánok melletted - kacsintok. Azért rejlik bennem most egy kis cinkosság. Nem. Nem csak most.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:41 pm

- Rendben van kicsi lány.
Odaálltam mögé jó közel majd megfogtam a kezét és segítettem neki hogy hogyan fogja a kardot. Majd a segítségemmel néhány suhintást végeztünk.
- Valahogy így látod? Most anélkül hogy fognám a kezedet.
Majd elengedtem a kezét, de még ott voltam mögötte. Vártam az eredményt.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptySzer. Nov. 12, 2014 10:48 pm

És tényleg beáll mögém. Én akkor itt most szépen elsüllyedek a föld alá, hogy ne lássa, hogy olyan vörös vagyok, mint a hajam, így körülbelül ki se látszom. Hahó, Syla, itt vagy, ez most haj vagy az arcod? Oké, jelen.
- Látom, látom - motyogom gyorsan. Amit megmutatott, azt igyekeztem neki a legjobban visszaadni, úgy, ahogy ő is csinálta. Szépen, finoman először, aztán úgy, mintha lenne előttem valaki, aki rám akarna támadni és párbajra hívni, én pedig ezzel a mozdulattal akarnám kiküldeni a jó életbe.
- Jó lesz ez? - kérdezem, amikor rámjön a tüsszentés. Esküszöm, hogy nem tervezett volt! De ezzel az akcióval a mozdulatom sem lett hétköznapi: a hapci szaladt, én mintha nyúlnék érte, lehajoltam, aminek következményeképp hátsóm éppen Blaide ágyékánál ért véget.
- Bocs, elment - közben mosolygok, de ezt nem előtte. Azonban érzékelhet nálam egyfajta nyereséget.
- Hol tartottunk? - a tanulást sem akartam annyiban hagyni, mert mindenképpen ki akartam tanulni a kardforgatás csínját-bínját.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 9:55 pm

- Egészségedre! Ha nem ismernélek azt mondanám hogy engem akarsz... Nos akkor folytassuk tovább.
Ismét megfogtam a kezét és megmutattam neki még egyszer hogy biztosan tudja hogy mit kell tennie.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:01 pm

Ez érdekes megfogalmazás "Ha nem ismernélek, azt mondanám, hogy engem akarsz." Ez szerint ismer, és azt hiszi, hogy nem őt akarom?
- Miből gondolod, hogy nem így van? - pislogok, de nagyon sűrűn, mert ezt én nem akartam kimondani, mindenesetre így sikeredett. Közben persze tanulok, ahogy azt Blaide mutatja.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:03 pm

- És te miből gondolod hogy ismerlek? Tudod bennem ne keresd a logikát mert nincs sehol.
Ismét elengedtem a kezét és hagytam hogy egyedül próbálja meg.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:08 pm

- Igaz. Nem ismersz... még - mondom komoly hangnemben, és ahogy elengedi a kezem, úgy viszem véghez azt, amit mutatott. Kezdem megszeretni ezt a kardosdit, már csak szerezni kellene nekem egyet. De egy könnyebbet, ha lehet, azt nem kell annyira szoknom!
Hirtelen sikoltás rázza meg az erdő fáit, majd a távolból egy női alak jelenik meg.
- Segítség! A kisfiam! - egy középkorú nőt fedeztünk fel a hang mögött, aki mellénk érve a távolba mutogatott, rémült arccal.
- Egy szörnyeteg! Elragadta a kisfiam... - könnycseppek mosták az arcát, amitől az én kedvem is szomorú lett. Segítenem kellett rajta, elindultam hát abba az irányba, amerre mutatott.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:12 pm

Syla után szaladtam én is.
- Most akkor élesben is vagdalkozhatsz egy kicsit igaz?
Futás közben felkaptam egy kidőlt fatörzset és a vállamon azzal szaladtam tovább.
- El megy egynek! Na hol van az a szörnyeteg?!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:18 pm

Hátranéztem, amikor Blaide-t egy fatörzzsel a vállán láttam meg.
- Fú, jó erőben vagy! - nem volt időm azon morfondírozni, hogy Blaide hány Sylát bírna el még a hátán, meg hogy hogy a fenébe van ekkora erő a birtokában? Itt mindenki ilyen erős?!
Mentem a nyomok után, amikor végül egy olyan ösvényre leltem, ami teljesen ki volt taposva, mintha valami elcsúszott volna ott, ebből csak a szélességére következtettem, ami három és fél méter. Enyhén tátott szájjal sétáltam előrébb, amikor egy alagutat fedeztem fel.
- Jaj... csak azt ne! Egy sárféreg! Utálom! Utálom! Miért pont velem játszadoznak az istenek? Miért, miért, miért? - de már másztam is az alagútba, ami a vak szerencsének köszönhetően pont volt olyan széles és magas, hogy sétálva és felegyenesedve akár két ember is elfért volna benne egymás hátán. Nem tudom, Blaide mennyire jártas a szörnyek terén, de a sárféreg az egyszerű csúszómászó, ami nyálkás, belül inkább, mint kívül, és sarat köp, aminek nagy jelentősége nincsen, csak annyi, hogy nehezen halad tőle az ember előre. És emberevő. A kisfiú kiáltását azonban még hallottam, ami azt jelentette, hogy csak elhurcolta, de ki tudja, mennyi időnk lehet még hátra.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:29 pm

- Előre ország népe a győzelem vár!... Szaladtam előre hogy találkozzak ezzel a miafenével ami ezt az alagutat csinálta. Nem telt bele sok idő hogy valami csigaszerű borzalommal találkoztunk.
- Ez a dög se mostanában fürdött az biztos. Mondtam az irdatlan szagra ami a szörny felől jött. Majd körülnéztem és a gyerek sehol sem volt.
- Mit gondolsz a gyerek még életben van? Ha igen akkor sem a fejében lesz igaz? kérdeztem majd teljes erővel a fejéhez vágtam a korábban felkapott rönköt. Igaz hogy lepattant róla mintha semmi sem történt volna. És mivel fegyverem nem volt itt volt az ideje a közelharchoz. Odamentem és elkezdtem ütni és rúgni ahol értem.
- Felvágnád nekem ezt a túlméretezett gilisztát?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:37 pm

Még ilyenkor is van ereje viccelődni.
- A hasában van, és életben van, mert általában két napig tart az emésztés, szóval... van egy fél napunk, hogy épségben kiszedjük a fiút - mondatom végeztével igyekszem olyan helyen karcolni a méretes gilisztát, ahol el tudom érni, ugyanis miközben harcolunk, sarat köp. Így nem csak én, hanem Blaide is tiszta sár. És ennek a csúfságnak még foga is van, nem elég, hogy egy, de még három sorban is...apró, tűhegyes fogak.
- A drága jó anyádat! - ilyet se mondtam még, de mérges voltam arra, hogy összepiszkolt... de legalább okot adott a mai napi fürdőzésre. Kicsit annyira idegesített fel, hogy időben elszaladtam mellette, míg Blaide lefoglalta. Csak ki kellett tapogatnom a gyomrát, s lehetőleg úgy felvágnom, hogy a gyerek se sérüljön. Végül megtaláltam a szíve alatti pontot, és onnantól végighúztam a kardot. Ennek az állatnak még csak vére sincs, úgyhogy nem tudom, miért kell neki a táplálék! A gyerek épségben kicsordogált a szörny hasából, úgyhogy ölbe vettem.
- Blaide, a kardod! - remélem, felfogta, hogy innentől a kard az övé.
- Édesanyád kint vár, ne aggódj, minden rendben van.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:44 pm

- Nos akkor most egy jó nagyot...
Hátraugrottam, jobb kezemet ökölbe fogtam és egy hatalmasat ütöttem a szörnybe. Akkora volt az ütés ereje hogy a féreg szó szerint szétdurrant.
- Lehet kicsit erőset ütöttem? Na mind egy... és odafordultam Sylához, láttam hogy a gyerek épségben elindult kifelé a járatból.
- Kicsit lebarnultál harc közben tudod? Mondtam majd ahogy felemeltem a kezemet láttam hogy én is tiszta sár vagyok.
- A francba... Miért is hordok fehér ruhát egyáltalán? Nem éri meg túl sokat kell mosni.
A kardot vissza tettem a tokjába és odamentem Sylához majd a vállára tettem a kezemet.
- Milyen volt az első vágásod a karddal?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:52 pm

A fiú elindult az anyjához, örömében úgy futott, hogy szerintem még én sem tudtam volna lekörözni. Majd még azon filozofáltam, hogy Blaide hogy lehet ilyen erős, hiszen olyan egyszerű embernek tűnik. A kezét a vállamon éreztem.
- Nem is tudom. Még nem az igazi, majd rágyúrok. Viszont most velem jössz - mosolyra húzódik a szám, és megragadom a vállamon hagyott kezét, és húzni kezdem magam után. Az erdő egy szebbik részére érünk, ahol minden zöld, és tarka virágok szegélyezik a füvet, patak csobogását hallani és a közelben egy kisebb vízesés, ami egy tóba ömlik. Ide rángattam el.
- Na, csobbanj egyet! A ruháidat majd kimosom - nekem nem kellett kétszer mondani. Valahogy most nem voltam szégyellős, pedig szoktam, mindenesetre levetettem ruháimat, teljesen meztelenre vetkőztem, majd becsobbantam a vízbe. Testemről levált a piszok, az a sok sár, amit az ocsmány girnyó köpött ki, s vizes hajjal a felszínre érkeztem.
- Gyere már! - egy kis vizet Blaide felé löttyintettem.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:57 pm

- Nem ártana egy kis víz az tény, de ha a ruháimat úgyis ki kell mosni akkor le sem veszem őket. No meg ha már fröcskölsz akkor azt vissza is kell adni.
Odamentem a vízeséshez belecsaptam a vízbe és egy jó köbméternyit sikerült rázúdítanom Sylára. Majd amikor elkapta a víz áradat és nevettem egy jót.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 EmptyPént. Nov. 14, 2014 10:59 pm

Nem elég, hogy így is vizes voltam, de most még jobban az lettem... amit nem tudok, hogy lehetséges.
- De így nem jön le rólad teljesen a sár! Vetkőzz - cinkosan az ajkamba harapok, de nincs bennem rossz szándék. De ha nem veszi le, majd leveszem én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyó
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Paro-Shin folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: