Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Folyó - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Folyó - Page 3 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Folyó - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Folyó - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Folyó - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Folyó - Page 3 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Folyó - Page 3 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Folyó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Folyó - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Assadar
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Blaide
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Tira
Folyó - Page 3 I_vote_lcapFolyó - Page 3 I_voting_barFolyó - Page 3 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Folyó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:16 am

Gyorsan a fejére csaptam egy kicsit Sylának.
- Te kis perverz állat. Távozz sátán! Távozz innen jó messzire!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:19 am

- Nem is vagyok! Én nem tehetek róla, hogy jól nézel ki, na! - meg hozzátenném még, hogy más is. Sok mindent megtett értem, amit nem kellett volna, szóval... az is közrejátszik. Mindenesetre értettem a szóból, felálltam és távoztam, vissza a szobába, hogy pihenjek. Meg azért is, mert azt mondta.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:21 am

~ Ő se érti a vicceket olyan jól. ~
Mivel más dolgom nem volt visszamentem a szabadba és egy kicsit megmozgattam a végtagjaimat, azaz elkezdtem edzeni kicsit. A kardomat pedig beleszúrtam a földbe hogy ne legyen útban.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:24 am

Az orvosság ott volt mellettem, és ittam belőle, ugyanis napi háromszor kellene. Leszedtem a kötésem, mert azt is le kellett cserélnem. A sebem már begyógyult valamennyire, éppen csak egy kicsit látszott a vágás, a többiből már heg lett.
Ezek után egy pergamen és toll került a kezembe. Felültem az ágyon, kinyitottam az ablakot, és azon gondolkodtam, hogy mit lenne jó lerajzolni. A rajzokban, művészetekben jó voltam. Aztán megtaláltam az alanyom: Blaide.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:27 am

Edzés közben arra lettem figyelmes hogy a kicsi lány egy pergament tart a kezében és gyakran néz az én irányomba.
~ Szóval rajz igaz? Nos akkor.
Míg a papírt nézte addig én gyors ledobtam a felsőmet és felvettem egy érdekes pózt, majd amikor felnézett ezt kérdeztem tőle:
- Így jó lesz művésznő?!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:31 am

Már úgy rajzoltam, hogy a nyelvem a szám szélén kidugtam, de amikor újra felpillantottam, fülig vörösödtem, ugyanis Blaide félmeztelenül állt. Egy darabig csak leesett állal lestem rá.
- Ó, hogy a fene marcangoljon szanaszét a szívtipró külsőddel meg a csinos pofiddal, a liliomtipró szíveddel és a kiüríthetetlen humorzsákoddal - ez egy káromkodás akart lenni, de gyorsan papírra vetettem, amit láttam, bár közben kivert a víz, mert beleizzadtam mindebbe. Leginkább a látványba.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:33 am

- Egészségedre kicsi lány! mondtam majd ott folytattam az edzésemet és hagytam hogy Syla rajzolgasson tovább.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:35 am

Jó, hogy folytatta az edzést, én meg kimásztam az ablakon és megálltam a háta mögött.
- Most nagyon megharagszol, ha én leteperlek? - furcsa egy kérdés, csak elvette az eszem... lehet az orvosság. Arra fogom!
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:36 am

Odafordultam Sylához egy fura pofával.
- Höh? Ez meg miféle kérdés volt?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:38 am

Tényleg, ez miféle kérdés volt? Teljesen megbolondultam, csak néztem itt, ahogy edz, körülbelül, mintha meglestem volna. Sóhajtottam.
- Neked még van hátra egy kérésed. Nem akarod most elmondani, mi az? - terelem inkább, bár korántsem hagytam még el.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:40 am

- Na várjunk csak egy kicsit, nem engedem én el ilyen könnyen azt az előző mondatodat. Baj lenne-e nekem nem igazán, a nagyinak talán, neked szinte biztos hogy nem, de hogy pont itt az erdő kellős közepén mikor száz nap süt az égen?!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:45 am

- A nagyinak nem baj - szerényen mosolyogtam rá, talán kicsit rátettem egy lapáttal de nem tudom, most hogy nézhettem ki azokkal a pislogó szemeimmel. Még észre se vettem, hogy most csábítgatom.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:47 am

Öhm... Egyelőre tartogassuk későbbre az ilyen dolgokat, azzal hogy mit akarok kérni, nos mint mondtam tegnap azt tartogatom egy megfelelő alkalomra érted kicsi lány?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:49 am

- Hjaj, mindig csak várni meg várni, az ember abba fásul bele, hogy állandóan csak vár. A legtöbbnek ez a veszte, hogy nem mondja meg a másiknak, hogy tetszik neki és végül vesztett ügy - de jogos. Nem tudtam, mi lehet az a kérése. Most bevonultam volna a szobába vissza, de érdekelt, hogy mit mond.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyVas. Nov. 09, 2014 2:51 am

Néhány óra kemény edzés után ott feküdtem a fűben és néztem az esti égboltot. Mozgás teljesen lehetetlen volt számomra egy kis ideig ezért pihentem ott egy kicsit.
*Hatalmasat Tüsszent* - Egészségemre! Huh kezd kicsit hideg lenni már idekint.
Mondani könnyű, de felkelni már nem annyira.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptyHétf. Nov. 10, 2014 9:13 am

Annyira bírom, amikor az emberek nem válaszolnak. Vállat vontam és leültem a fűbe, onnan figyeltem, ahogyan Blaide a dolgát teszi. Igen, meg is bámultam, elvégre nő vagyok és jó szemem van a jó férfiakhoz.
Azt persze olyan furcsa látni, hogy mindketten ennyire lusták vagyunk.
- Egészségedre! - "hogy fulladnál meg", vagy gondolnám ezt közbe, de nem tudom, mi okkal. Nem gonoszságból mondom ezt, csupa jóindulat vagyok, hisz ő is tök kedves velem, és semmi oka nem lenne rá, hogy segítsen nekem, vagy egyáltalán velem maradjon. Egy sóhaj közepette felállok, odasétálok hozzá és megpróbálom felhúzni, csak az oldalamba nyilall a fájdalom. De ez nem érdekel a legkülönösebben sem. Megígértem neki, hogy megbízhat bennem, és én segíteni fogok neki akármiben. Elhatároztam magam. Vele maradok, ha el is küld, hiszen eddig ő az egyetlen, akiben én is megbízom a férfi nem közül. Ezért is nézek rá másképp, mint akármelyikőjükre.
- Jól van, Blaide. Állj fel, alszunk egyet, és holnap útnak indulunk. Nyoma sem lesz, hogy engem valaki megszúrt - kézen fogom, ha engedi, de ha nem engedi, akkor is, és bevezetem a kunyhóba, ahova Kaene nagyi is most érkezett meg.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:17 pm

- Hmm nyoma sem marad mi? Jó hallani. Akkor holnap végre neki is láthatok az edzésednek! Nagyszerű lesz! Te leszel az első úgymond tanítványom!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:27 pm

Látszik, hogy örül neki. Tapsolni kezdek.
- Mást is taníthatnál... mondjuk - ajkaimba harapok. Na jó, mostanában nagyon más vagyok, biztos azért, mert férfi van a társaságomban és ez nagyon ritka. Amúgy sem tudom, hogy kellene viselkednem, ha meg tudnám is, Blaide előtt akkor is így viselkednék. Érdekes. Mindenesetre csak legyintek.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:29 pm

- Addig nem míg nem vagy a toppon! Előre figyelmeztetlek hogy kemény edzés lesz, ami akár két nap után végleg harcképtelenné tehet ha rosszl csinálod!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:34 pm

Az a legérdekesebb és legfurcsább az egészben, hogy nem mond nemet. Úgyhogy én álltam és felvont szemöldökkel bámultam meglepetten, résnyire nyitott szájjal.
Kihúztam magam.
- Nem fogsz bennem csalódni! - nem akartam, hogy rosszul süljön el, legalábbis nem akarom magam úgy feltüntetni előtte, hogy semmihez sem értek. Az persze biztos, hogy távolsági harcban én verném őt... ahogy ő közelben engem, de igaza van, nagyobb szükségem lesz egy harc során a közvetlen harcra, mivel a legtöbb ellenfelem megpróbál a közelembe férkőzni majd. Ha bérgyilkos vagyok, akkor tökre normális, ha távolról gyilkolom le a célpontom, vagy egyszerűen van idő megölni a bizonyos célpontot.
- Elteszem magam. Alszol velem? - vigyorgok. Ha már most is ő volt a párnám, ki nem hagyom még egyszer. Másrészről ahogy észreveszem, neki semmi nincs ellenére. Én pedig elég szókimondó vagyok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:36 pm

- Nekem jó. De én már most azonnal lefekszem ha nem bánod, az edzés fárasztó lesz nekem is... Na jó éjt mindenkinek! mondtam majd integetve elindultam az ágy felé és le is dőltem azonnal.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:39 pm

Tényleg nincs ellenére! Hát én agyonverem magam! Mindenkivel ilyen engedékeny? Ezt ki kell deríteni, de majd holnap, addig is jobb lesz, ha kipihenem magam. Vonultam Blaide után, körbenézve, hogy kinek integet, mert senki nincs idekint, lehet, hogy állatmániákus, de őket én is szeretem, kivéve a nyálkás dolgokat és aminek több lába van négynél. Odabent bamm Blaide-re, ha megengedi, ha nem, én akkor is rajta alszok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:45 pm

Mire Syla odaért én már régen elaludtam, mert nem csak futni tudok gyorsan hanem elaludni is. Egész másnap hajnalig aludtam. Amikor felébredtem Syla rajtam aludt.
~ Na akkor akcióra fel. Ideje felébredni neki is... ~
Gyorsan a vállamra kaptam és kivittem az udvarra.
- Na akkor készen állsz kicsi lány?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:50 pm

Szerencse, hogy a nyálam nem folyt... bár nem szokott. Kényelmes volt a párnám, mit ne mondjak, és én is jól aludtam, meg a párna is. Reggel persze arra ébredtem, hogy már nem fekszek...
- Blaide, csinálj valamit, mozog a párna... - motyogtam, amikor végül kinyitottam a szemem és a vállán ébredtem. Oké, hogy már most kezdi az edzést, de ez után új hely felé kellene néznünk, mert nem élősködhetünk itt Kaene nagyin, mellesleg...
- Reggelit nem kéne, vagy valami? Üres gyomorral akarsz edzetni? Lyuk van a hasamnál, ha emlékszel - nehogy belül is legyen. 
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 EmptySzer. Nov. 12, 2014 9:51 pm

- Te mondtad hogy az a bizonyos lyuk reggelre el fog tűnni nem igaz? Reggelihez meg még korán van. Majd útközben lecsapok valami állatot és abból lesz reggeli.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyó
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Paro-Shin folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: