Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Folyó - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Folyó - Page 6 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Folyó - Page 6 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Folyó - Page 6 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Folyó - Page 6 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Folyó - Page 6 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Folyó - Page 6 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Folyó - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Assadar
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Blaide
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Tira
Folyó - Page 6 I_vote_lcapFolyó - Page 6 I_voting_barFolyó - Page 6 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Folyó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 10:45 pm

Fapofával mérem végig. Méghogy ő van felháborodva! Feszült!
- Mi az, hogy indulsz? Mennél? Engem talán itthagysz? Úgy volt, hogy együtt kalandozunk! - ha már most rögtön nem fogom meg a kardját és döföm a szívébe, ha átvert, akkor egy éjszaka, amikor nem figyel, egy kiskanállal fogom kikanalazni.
Belül forrtam, ezt csak az tetézi, hogy mellé a hajam is vörös, nyilván látszik a szememben, hogy elégetem a tekintetemmel. De nem, em rossz szándékból. Talán arra gondolok, hogy azt akarom, legszívesebben bár összeesne, de nem akarom, hogy bármi baja essen.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 10:47 pm

- ÉN nemsoká indulok, az hogy te is jössz az nem rajtam múlik...
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 10:53 pm

Teljesen komoly arccal nézek rá most, mert annyira de annyira hozzávágnék most valamit. A mellettem lévő asztalra nézek, ahol zöldségek tömkelege hever. Muszáj volt felkapnom egy darab krumplit, amit hozzádobtam, de semmi erő nélkül, csak úgy nemtörődöm stílusban.
- Annyira össze tudsz zavarni. A mondataid félreértelmezhetőek. Beszélj kicsit világosabban - pedig ez teljesen világos volt a részéről, nem mondhatja mindenhol azt, hogy menjek vele, mert kötelező. Kaene nagyi már a fejét fogja.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 10:56 pm

- Áh egy krumpli... kaptam el a felém repülő zöldséget, majd megettem.
- Így is megteszi, de sütve jobb! És légyszíves ne játssz a szent étellel!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 10:59 pm

Pislogok.
- Hát... ha szeretnéd... süthetek neked... - teszem fel ezt az elutasíthatatlan ajánlatot. Lehet, hogy többször nem fogom. Egyszer már ő is főzött rám, most megteszem én, elvégre én vagyok a nő. Amúgy is pihenni akar, vagy mit mondott.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:01 pm

- Hmm érdekes ajánlat... odamegyek hozzá és a vállára teszem a kezem.
-... de vajon képes is vagy rá?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:05 pm

Lehunyom a szemem, amikor felteszi a kérdést, mert nem akarom, hogy lássa, mennyire dühít is ez, hogy nincs tisztában a képességeimmel.
- Nem jó, ha alábecsülsz. Elvégre a kardod csak úgy beledobtam egy fába - emlékeztetem.
- Szóval igenis, menni fog! - azonnal nekilátok, hogy meghámozzam a krumplikat, olyan sebességgel, amennyire csak a kezeim bírják, aztán felszeletelem, olajat teszek fel a tűzre, és abban megsütöm őket. Csak éppen idő is kell ehhez, de várja ki a végét!
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:11 pm

- Bizonyíts! mondtam egy mosollyal az arcomon majd néztem ahogy elkezd sütni.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:13 pm

Egész jól belejöttem, mert nem tudott kizökkenteni az sem, hogy mekkora bunkó, a nyelvem csücske a szám szélén kidugtam - ez jelezte általában, hogy teljesen benne vagyok abban, amit csinálok.
Percek kérdése volt, hogy elkészüljek, aztán letegyem elé az asztalra a kész étket. Ha most lehurrogja, megfojtom! Ölbe tett kézzel várom, hogy mi lesz az eredmény.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:16 pm

Elkezdek enni, és szokásomhoz híven hihetetlen sebességgel eltüntetek mindent.- Nem rossz... Elismerem értesz a főzéshez.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 04, 2015 11:20 pm

Vigyor ül ki az arcomra, mert végre ismeretségünk alatt hallok egy bókot is a szájából. De erre csak jó erősen hátbavágom... köszönetképp.
- Nahát, nem is vagy te olyan bunkó! - azért nem szívtam még vissza teljesen, ehhez bizonyítani is kell, mint nekem azt, hogy valamennyire értek a főzéshez. Elvégre mégiscsak magam kellett ellátnom az eddigi éveim alatt, amíg egyedül voltam. Ki más tette volna meg, a mókusok?
- Azért persze vannak kérdéseim, amelyek megválaszolatlanok.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:42 pm

- Szép hogy nem, én csak ezzel szórakoztatom magam... Höh? Kérdések? Mindenre válaszolok... kivéve a családi állapotom!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:49 pm

- Mér' nem? - bár a kérdés nem ez volt, csak meghökkentett. - Különben nem érdekel a családi állapotod - gyerekei biztos nincsenek, meg nem tűnik olyan krapeknak, akinek családja lenne, sőt... olyan magányos farkas.
- Jól feltételezem azt, hogy amolyan magányos farkas vagy? Hogy szereted magad végezni a dolgokat, mindenféle segítség nélkül? Megfigyeltem, amikor első nap találkoztunk, vagyis lopni próbáltam tőled, akkor minden bizonnyal valami zsoldos lehetsz, akit felbérelnek bármilyen munkára és te elvégzed a jó fizetségért cserébe. Úgy van, vagy nem? - valójában nem is ez érdekelt, de a beszégletés ide jutott el.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:53 pm

- Hmmm... jól látod és nem is. Nem azért dolgozom egyedül mert nem szeretem a társaságot, inkább azért mert nincs megfelelő társaságom. Zsoldosnak sem igazán mondanám magam, mert nem keresem a munkákat, inkább csak beléjük botlom és ha van kedvem akkor elvégzem őket.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:58 pm

- Oh - nagyra nyílik a szemem, aztán leülök Blaide mellé egy másik székre, onnan pislogok rá. - És... én jó társaság vagyok? - érdeklődő hangon teszem fel a kérdést. Valójában arra vagyok kíváncsi, hogy a küldetéseihez jó társaság vagyok e.
- Mellesleg nekem lenne egy kis lerendeznivalóm, amiben segíthetnél, fizetni viszont nem tudok... vagy találhatunk rá fizetési módot.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 11:01 pm

- Nem... tudom még... kérdezz rá később... vágtam rá a válaszomat az első kérdésére így részletekben mondva.
- Elintézni való... Legyen, és mi lenne az? Semmit nem vállalok aminek köze van a gyerekekhez vagy az állatokhoz!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 11:18 pm

- Okés, most később van: jó társaság vagyok? Akár más értelemben véve is válaszolhatsz, nem csak a munkára értetődően - kíváncsi vagyok, és nem öregszem olyan hamar, mint ahogy mondják.
- Igazság szerint egy derék ember elvett tőlem valamit, amit mai napig nem tudok tőle visszaszerezni, ennek oka pedig az, hogy egyedül nem bírok el vele és a fegyveres embereivel. Bár most, hogy tudatában vagyok annak, hogy mégiscsak nagyobb az erőm, mint amit eddig használtam, hatásosabb lenne melletted. Nagyon befolyásos, de csak egy átlagos ember, könnyű lenne odajutni hozzá, ha nem lennének körülötte a harcosai.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 11:21 pm

- Embereket leütni abban jó vagyok! Mikor indulunk? próbáltam nem válaszolni az első kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptySzomb. Júl. 11, 2015 11:28 pm

- Majd reggel, oké? Mellesleg nem válaszoltál a kérdésemre - ha azt hiszi, hogy ezt simán megússza, akkor rosszul hiszi, mert úgyis addig fogom feltenni neki a kérdéseimet, ameddig nem válaszol rájuk. Ő mondta, hogy mindenre válaszol, kivéve a családi állapotát.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Júl. 12, 2015 10:35 pm

- Nem, nem válaszoltam... Nem is fogok válaszolni, míg nem tudom rá a helyes választ! Érted? Nem? Akkor jó!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Júl. 12, 2015 10:45 pm

- Akkor előbb-utóbb majd válaszolsz, ha tudod a választ. Annyit se, hogy legalább egyáltalán nem vagyok a 'nem' környékén? - úgy értem, hogy nem vagyok jó társaság, remélem, hogy nem úgy van.
Odakint hirtelen elkezdett esni az eső, de úgy, mintha dézsából öntötték volna.
- Ez kellett még ide! - az előbb még olyan szép volt az idő, hogy a kőről enni lehetett volna, most meg már csak a sárba topognánk. Amikor már mellé dörgött is, annyira megugrottam, hogy körülbelül Blaide lábainál kötöttem ki, amit szorosan átöleltem. Olyan vagyok tényleg, mint egy macska, amelyik nincs tisztában a külvilág történéseivel. 
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Júl. 12, 2015 10:48 pm

Az időjárás igen csak gyorsan rosszra változott. Sylát pedig egy dörgés után a lábamnál találtam.- Hoooo nocsak, nocsak ez egy érdekes fejlemény. Hé te ott lent. Igen te, csak nem félsz a dörgéstől? Ez az! Most már tudlak majd valamivel piszkálni hogy elüssem az időt!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Júl. 12, 2015 11:00 pm

- Hagyjál már, ne cikizz! Nem a dörgéstől félek, csak a hangtól... eleget voltam egyedül, már hozzá kellett volna szoknom, de lehet, hogy éppen a magány miatt féltem - azt már csak meg sem mondom neki, hogy olykor éjszaka alig tudtam elaludni, mert sötét volt. 
- Azt se tudom, mit keresek én a nagyvilágban egyedül! - felállok, de akkor megint egy hatalmasat dörög és villámlik is mellé, úgyhogy muszáj visszavonaglanom Blaide lábai elé. Istenem, ez milyen kínos.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 12:00 am

- Nem lényeg! Majd megkeressük út közben. Na összekaparod magadat, vagy cipelnem kell téged egész az út végéig... ami nem tudom pontosan merre van. Oké kinevezlek a csapat hivatalos navigátorának! Nos főnök indulunk vagy indulunk végre?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 12:06 am

A csapat hivatalos navigátora. Ez mind szép és jó, csak én magam sem tudom, hogy merre menjünk, de előbb mindenképpen ki ebből az erdőből, az lesz a biztos. Aztán, ha végül látni fogok a sok fától, majd az ösztöneim úgyis megsúgják.
- Vigyél! - felelem, az istenért se lennék hajlandó most sétálni a lábaimon, amikor felajánlották.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyó   Folyó - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyó
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Folyó
» Paro-Shin folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: