Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 4:27 pm

-Már épp szólni akartam, hogy úgysem adnám oda, de úgy néz ki Mera megelőzött. - vigyorodott el, majd a szél segítségével magasba emelte a könyvet.
-Mellesleg eléggé durva dolog, hogy lenézel, bár nem mondtad ki, de kiéreztem a mondatodból. Tudod, attól hogy kölyök vagyok, attól még erős is. Gondolj a származásomra. - komorodott el.
-De mond csak, miért is kell elégetni a könyvet? Bár ahogy elnéztem, talán azért mert olyat találtál benne, ami neked ártó? Hmm? Igen biztosan. - találgatott Sam, arcán mosoly jelent meg, de sazeméből szomorúság sütött.
* Pedig már kezdtem megkedvelni *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 4:35 pm

- Nekem nem árt - mosolyodtam el.
- De ennek a fiúnak igen!- és a bensőmre mutattam. A fiút meg kell védenem ettől vagy különben nem tudom, hogy mi lesz velünk.
- Ha a fiú megtudja mi van benne, akkor nekünk valószínűleg annyi! A fiú még nem áll készen, hogy bele olvasson. Ezért akarom elpusztítani. - Mondtam szomorúan.
- Nem aggódok miatta, csak hát ha ő is meghal akkor én is! Ezért kérlek, hogy add oda és hadd pusztítsam el! Nem akarok harcot! A fiú így is elég tropa, egyenlőre nem merek így harcolni.... De azt a könyvet minden képen el kell pusztítanom!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 4:46 pm

-Kössünk alkut. Elküdöm a könyvet egy olyan helyre, ahol senki se fogja olvasni, hisz ott nincs olyan aki ismerné ezt a műveltséget. DE a könyv így-úgyis megmarad. Bár nem hiszem, hogy olvashatók a lapok... - kezdett bele a lány óvatosan...majd eltűnödött a fiú többi szaván.
- Ha...Ha assadar most benned van, akkor az azt jelenti, hogy... Hogy te megetted őt és felvetted az alakját! Úristen!!!!!! Mera ő minket is meg fog enni! Ő egy gonosz démon ! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - sikoltott egyet, majd Mera mögé ugrott.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 4:58 pm

Mera körbe forgatta a szemét, ami egy fejcsóválásba fulladt.
* Méghogy megette? - gondolt bele jobban. Hangos kacagásban tört ki.
- Sam... Ha megette volna akkor már az öreg semt élne, mellesleg egy percig sem volt szemelől tévesztve. Kivéve, mikor elrángattál a faluba. És már rég nem élnénk, Meg... - sóhajtott fel. - Meg ha jobban figyéltél volna, akkor azt szűrnéd le belőle, hogy inkább elmét cseréltek.... Azt hiszem. Nem igaz? Bár nem értem, hogy létezhet ilyen...

Nyther lépett be a szobába. Szeme a társaságról a lebegő könyvre kalódott.
- Hm... Ezekszerint nem tetszett a könyv? Vagy nem volt benne, amit kerestél? VAgy épp ellenkezőleg, nem az amit vártál? Mond, fiam, üzensz valamit az irójának? Hátha abból rájön, hogy mire kell jobban figyelnie. - kérdezte a fiútól.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:13 pm

- Látom a démon-eitri lánynál magasabb IQ fokozaton állsz ifjú hölgy. - Mondtam nevetve.
- A könyvről meg annyit öreg, hogy nagyon tetszett.... Kíváncsi vagyok a írójára.... Ha volnál szíves, megtennéd, hogy bemutatsz neki? - Kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:20 pm

*Hát én is furcsálom, mert őszintén... Elyon idősebb mint én... * - gondolta Mera, majd Nytherre nézett, aki óvatosan szemlélte a fiút.
- Ha bemutatnálak neki, mit tennél vele? - kérdezte az öreg kiváncsian, de szeme tartózkodással volt teli. Hát igen, először is, meg kell bizonyosodnia arról, hogy mit is akar a fiú az íróval, és csak az alapján fedi fel a kilétét. Bár talán már sejtette is.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:41 pm

-ééééértem. - húzta el a szót. Kicsit durcás volt, hogy Mera kinevette, és most ez a fiú is.
* Mi az, hogy magasabb az IQ-ja? - kérdezte kiváncsian, aztán leesett neki. Szeme haragosan összeszűkült.
- Te most nyilvánosan lebutáztál?! - csattant fel.
* Hát ilyen nincs! * - szomorodott el. Megpróbálta visszatartani a könnyeit, de nem tudta. Nem akarta, hogy lássák sírni(megint), így kirohant a házból és az erdőbe ment.
Egy idő múlva egyedül érezte magát, így magához hívott néhány madarat, köztük Kavarast is.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:03 pm

- Hogy mit tennék vele? Először is köszönnék. Aztán pár kérdést tennék fel neki, majd megköszönném és elmennék..... - Mondtam gondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:18 pm

- Nos, akkor halljam a kérdéseket. - Szólalt meg Nyther egy rövid gondoldolkodás után. - Ugyanis én irtam minden könyvet amit itt látsz. - mutatott körbe.Majd a megszenesedett könyre pillantott,ami most a földön hevert. //gondolom leesett, mután Sam kirohant.// Ujjával rámutatott, mire az újra a levegőbe emelkedett. Az öreg a fiúhoz vezérelte.
- Ha akarod elégetheted, úgy is emlékszem a szövegre... Szóról szóra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:24 pm

- Hurrá... - mondtam komoran. Nagyon kedves az ilyen emberektől, hogy ilyen jó a memóriájuk..... bezzeg ha kellene valami akkor nem.....
- Először is.... honnan tudsz ennyit? Ismerted az elődöm? Barátok voltatok? Ellenségek? Minden igaz ami ebben benne van?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:41 pm

-Hm.. Mondjuk úgy, hogy egy darabig utitársak voltunk... És igen, minden igaz, elvégre ő mesélte el. - válaszolta múltba révedő szemekkel. - Másrészt, ha úgy vesszük nevezhetnél engem kalandornak is. Így gondolom tudod már, honnan tudok ilyen sokat. Valami más kérdés?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:46 pm

- Őőőő hát még sok kérdésem lenne, de ezt már nem tudom feltenni, mert ébredezőben a fiú! - Gyorsan kinyitottam az ajtót, ám előtte még visszanéztem.
- A fiúnak egy szót se erről! - Mondtam és visszafeküdtem az ágyba.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 6:53 pm

Mera csak nézett. Majd vigyorral az arcán az öregre nézett.
- Kössz a könyvet öreg. - emelte fel a varázskönyvet. - sokat tanultam.
Majd kiment a szobából.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:28 pm

Felkelek. Miközben kelek, felszisszenek a fájdalomtól. Ezt jól elintéztem magamnak. Körbenézek és ekkor látom kijönni Merát és az öreget a szobából. Rámosolygok Merára és az öregre.
- Köszönöm, hogy kisegített. - Szememmel eközben Elyont kerestem.
- Hogy hívják önt, és hol van Elyon?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:38 pm

Sam már egy ideje üldögélt kint, és már megunta. Vállán Kavarassal elindult a házba.
- Mera? - kérdezte, mikor belépett a házba. - Mera! -pillantotta meg a raktárból kilépő lányt.
Ekkor kérdezte Assadar, hogy hol is van ő. Ránézett. Most megint a réginek tűnt. Mintha csak álmodta volna. Igen... Ez csak egy álom volt.
-Assadar! - ugrott a nyakába, majd puszit nyomott az arcára. -Jobban vagy?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 8:10 pm

- Hát persze! - Mondtam nevetve.
- Anamúr jövőbeli legnagyobb és legerősebb harcosáról beszélünk... ennyi nem árthat neki. - Mindenkire rámosolyogtam. Ekkor eszembe jutott valami...
- Képzeljétek volt egy furcsa álmom..... azt álmodtam, hogy harcba keveredtünk.... és hogy mindenki sírt.... még MERA is.... - ezt alig tudtam elhinni, hogy ilyenről álmodom.....
- Meg az öreg is benne volt! Ő a földön feküdt miközben megpróbáltam gyógyítani! Valami olyasmit mondott, hogy " ne sírj kis lányom, anyád büszke lenne rád".... - A fejemet vakartam. Ilyen hülyeségről álmodni!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 8:23 pm

-Az jó , hogy a jól vagy. - mondta majd picit hátrább lépett.
Sam csak nézett rá, majd elmosolyodott.
- Mera sosem sír. Apropó Mera! - vigyorodott el sejtelmesen. - Láttad már milyen ruhája van? És nekem is új! Ugye milyen szép? - fordult körbe, majd Merat is odavonta maga mellé.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 8:32 pm

- Nagyon szép! - Mondtam mosolyogva. Nem tudom miért de nagyon rossz előérzetem van..... Ekkor ránéztem Merára. Abban a ruhában amiben volt elég jól nézett ki. Gyorsan a fejemre tettem a párnát, hogy ne lássa, hogy elvörösödöm.
- Sosem gondoltam volna, hogy Merát ráveszi valaki, hogy rendes ruhát húzzon fel... Ő nem úgy néz ki, hogy nagyon szereti a csicsás dolgokat... legalábbis ahogy látom rajtad...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 8:46 pm

//Te Sam... Te mit akarsz? Bár sejtem....//

Mera után az öreg is kijött a rakárból, amire Mera csak morgott egyet. Hirtelen egy szisszenést hallott, és mikor odanézett Assadart látta.
*Hm... Úgy tűnik, hogy már vissza is tért. * - gondolta, miközben végignézett rajta.
- Nem tudom hol van, mivel kirohant. - válaszolt a fiúnak.
Közben Nyther a fiú ágyához lépett,
- Nyther vagyok, a te... úgymond vendéglátod. - mutatkozott be, mielőtt még Sam ráugorhatott volna a fiúra. Rosszalóan a lányra nézett. Majd komoran hallgatta a fiú álmát.
* Rosszat sejtet. * - gondolta, majd Merára pillantott.
Mera eleinte csak nézett maga elé. Aztán hangos kacagásban tört ki.
-Még hogy ÉN sirni? - kérdezett vissza, majd abba is hagyta, mert Sam a vásárolt ruhákra terelte a szót.
* Miben mesterkedik ez a gyerek? * - úgy nézett rá, mint aki a gondolatai között akar olvasni.
- Samaranth Elyon Fillway... - hangja halkan csengett, mégis volt benne egy kis figyelmeztetés, főleg, hogy a teljes nevét kimondta. DE talán későn mondta, mert a lány máris maga mellé rángatta. Assadarra nézett, aki párnát húzott a fejére....
* Azta... Ennyire nem jól áll, hogy eltakarja a szemét? * - néztett a párnára...
- Őszintén? - kérdezte a hangjában kicsi sértettséggel, de ezt csak egy pillanatig lehetett belőle kiérezni. - Én sem gondoltam, hogy rá tud erre venni, de úgy néz ki nem is áll jól.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 02, 2011 8:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 8:55 pm

// ÉN? Semmit... Vagy de... Majd meglátod Very Happy //

Sam örült, hogy tetszik a fiúnak a ruhája. De még jobban dagadt a mája, mikor meghallotta az utolsó mondatokat.
- Tudom. Én is alig tudtam rávenni. De legalább már láttam egy elfet a ruhájábán.... És pont Merát^^ - nézett fel a sötételfre csodálattal.
- Mera, te buta vagy, ha azt gondolod, hogy nem áll jól! - mosolygott rá, majd átölelte a lányt. Majd a mosolya vigyorba csapott át. Assadarra nézett, de nem engedte el Merát.
- És ugye milyen szép hosszú haja van? Főleg így leengedve.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:00 pm

- Nagyon... - Mondtam komoran. A fejem még tiszta vörös volt.
- Hogy is mondjam Mera... nem amiatt raktam a fejemre a párnát mert rosszul áll rajtad. Szerintem illik hozzád. - Azzal ismét a fejemre raktam a párnát. Olyan furcsán éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:14 pm

Mera meglepődött.
* Ez egy...bók volt? * - kérdezte magától, miközben elpirult.
- Kössz.... - nyögte ki, bár nem volt biztos abban, hogy meghallotta volna. Megfordult és kirohant a házból.
~ Lám, Lám... ~ halotta a szokásos hangot.
~ Az elveszett bárány visszatért. ~ fordult felé, és hirtelen megijedt. ~ Jesszus! Megsérült a szárnyad!
~ Ez semmiség... ~ vigyorodott el Aviantora. ~ Nyakamon az apám.
Mera meglepődött. Nem gondolta volna, hogy Aviantora apja még él.
~ Bezony.... Szóval, ha megbocsátasz, akkor pár napig nélkülöznöd kell. ~ szárnyát kitárta, és repülése készen volt.
~ Várj... Miért? ~ nézett rá aggódva Mera.
~ Mert hazatértem. És mivel itthon vagyok méltón akar üdvözölni, és egészen hazáig akar kisérni. ~ felrepült, de még egy utolsó mondatot hozzátett.
~ Csak megjegyezném, csak azért nem látod most mellettem, mert leráztam, hogy szóljak neked. ~ ezzel elrepült. Pár perccel később, Aviantora után egy hasonló méretű feketesárkány repült.
- Remek! Itt ragadtam... - húzta el száját.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:23 pm

Sam elvigyorodott.
*Mera zavarban volt! * - felnevetett, majd Assadarra nézett. Ő is vörös volt.
- Miért vörösödtél el? - kérdezte ártatlanul.
~ TE aztán nagyon... ~ kezdett bele Kavaras, mikor a gazdája vállára szállt.
~ Hallgass! ~ parancsolt rá, de hogy szavait enyhitse, megsimogatta a fejét.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:29 pm

Fel kelek. Beszélni akarok én is valakivel. Miközben mentem a helyre, láttam Aviantorát elrepülni.
*Vajon mi történhetett?- Kérdeztem magamban. Miközben mentem megláttam a célszemélyt. Shira, a sárkányom rám nézett.
~ Szia, megjöttem~ - Üdvözöltem Shirát.
~ Hello gazdám! Örülök, hogy látlak~ - Mondta boldogan. Oda mentem a sárkányhoz és megsimogattam.
~ Nem meg mondtam, hogy szólíts Assadarnak?~ - Kérdeztem kedvesen.
~ Akkor mind az megtörtént amit álmodtam, hogy nem csak egy harc volt? Hanem engem választottál?~
~ Igen. Örülök, hogy végre van egy új gazdám.~
~ Én is örülök. Nem vagy éhes?~
~ Nem már ettem az erdőben. Ám a másik sárkányt láttam, hogy megtámadta egy másik sárkány. Ha jól tudom valami Aviantora volt a neve és az apja támadta meg.~
~ Az apja?~ - kérdeztem döbbenten.
~ Igen. Mi sárkányok érzékeljük, hogy ki melyik családból való. Biztos, hogy az apja volt~
Elgondolkozom. Vajon mit akarhatott az apja?
~ Visszamegyek a házba ha nem baj, jó?~
~ Menjél nyugodtan, én elleszek egyedül~
Azzal elindultam, vissza a házba. Sok mindent meg kell kérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:38 pm

Mera a raktárba ment. Minnél hamarabb le akarta szedni magáról a ruhát. Utálta. Mielőtt becsukta volna az ajtót, Samre nézett.
-Elyon! Ne merészelj bejönni! - szavai után becsukódott az ajtó. Eleinte csak támasztotta az, majd pár perc múlva az asztalhoz lépett, ahol a ruhái és a fegyverei volt.
A szabját a kezébe vette, nézegette agy kicsit, majd elmoslyodotott.
- Még szép, hogy jó fegyver... - aztán visszatette az asztalra és öltözni kezdett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: