Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje I_voting_barRayodth - A sárkányok földje I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:48 pm

Rayodht Kalvhar egyik legeldugottabb részén fekszik.Területe hatalmas. A Helyet sűrű erdő veszi körül, helyenként Egy- Egy hegy vonulata is felbukkan. Rayodht- ot egy hosszú folyó szeli ketté, melynek nevét a hely felfedezőjéről, Nyth-ről kapta. Utána, sok ember érkezett, akik békésen élnek a hely uralkodóival.Mikor megérkeztek, a hely szépsége lenyűgözte őket. Egyrészt azért, mert érintetlen volt a különböző fajok kezétől, másrészt azért, mert sok sárkányfaj élt itt együtt. Bár elkülönülve, mégis békésen.


Rayodth - A sárkányok földje Bobrossmountainwaterfal
A hegyekben, ahol a hó mindent ellepett, a jégsárkányok élnek. Itt minden megvolt, ami számukra életfeltétel.

Rayodth - A sárkányok földje Dragonlandbyron3d
A fekete sárkányok a földből hatalmas, akár 100 m magasra is kinyúló sziklákban, helyesebben barlangokban lelték otthonukat.

Rayodth - A sárkányok földje Sunsetbyowrookadid3ktxl
A Nyth forrása egy sziklából ered, mely tóvá nő, majd folyóban szeli át a birodalmat. Ebben a tóban találták meg helyüket a vízsárkányok.

Rayodth - A sárkányok földje Flyingislandfrompandora
Rayodht felett Hatalmas szigetek lebegnek. Ezeken a szigetek legtöbbször Elemental sárkányok élek. Bár előfordul, hogy Fekete sárkányok tanyáznak ott.

Rayodth - A sárkányok földje Lavacitybyron3d
A jégsárkányok hegyével szemben, a folyó túloldalán egy hatalmas vulkán található. EZ a tűzsárkányok birodalma. Ám nem csak ők vannak itt. Azok, akiket Choor hozott létre, és eljöttek a birodalmából, és itt, Rayodhtban telepedtek le, a vulkántól nem messze hoztak létre egy egy kisebb várost, Draormonth -t. Bár általában ők sem zargatják a sárkányokat, van hogy ennek ellenkezőjét teszik.


Rayodth - A sárkányok földje Cityofthecloudsbysteve2
Végül a felhők közt a Leafeon-Dragonok lakhelye. Itt, a felhők között egy 40 emeletes toronyban élnek, melyek sűrített felhőkből épülnek fel. Hogy hogy épült, vagy hogy ki építette az rejtvény az emberek számára. Jelenleg őrök védik, hogy ne érje őket támadás.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:40 pm

Sam az erdő felé repült, mely a határa volt Rayodht-nak. Innen mindent bele lehetett látni. A Nyth folyót, és a tavát, a hegyeket, a repülő szigetet, a sziklás barlangokat, a vulkánt és ... És igen, a falut, melyet oly sokszor terrorizált. Hát igen. Régi szép emlékek.
Sam le akart szállni, de félt, hogy esetleg nem fogják észrevenni, de már a karja is fájt. Ezért egy kisebb felhőkupacot szedett össze, jól összesűrítette a széllel, majd ráült törökülésben. És várt, és várt.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:46 pm

Aviantora utolérte Elyont, aki mint ahogy látszik, unalmában egy felhőn ült.
- Már itt is vagyunk? - kérdezte Mera meglepődve.
~ Igen. Ez Rayodht. ~ morogta, majd elindult egy tisztás felé, hogy leszállhasson. Az erdőn túl, közel egy faluhoz találta meg a megfelelő helyszínt. Ahogy landolt Mera úgy csúszott le a hátáról, hogy körbenézhessen.
* Erdő, Erdő, Erdő, Egy lebegő szikla, Erdő... * - forgott körbe-körbe, mint egy kisgyerek. Mikor már kezdett szédülni megállt, és a sárkányára nézett.
- És ezen a helyen mi a veszélyes?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:55 pm

Mera után szálltam. A hely nem látszott veszélyesnek, de azért nem árt az óvatosság.
- Hova menjünk először? Keressük meg akit keresel, vagy derítsük ki mi történt Elyonnal, vagy nézzük meg a sárkányokat?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:03 am

Sam a felhővel lentebb ereszkedett, de nem gondolt arra, hogy a széláramlatok másképp gondolják majd ezt, így mikor a felhő ismét felemelkedett, némi csapadékot hullajtva, megingott és zuhanni kezdett. ÉS ki más volt épp az akire ráeshetett? Hát Assadar.
Próbált tompítani a zuhanásán, némi sikerrel. DE aztán bumm! Leterítve mindent és mindenkit aki alatta volt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:07 am

Sejtettem, hogy veszélye a hely de sajnos elfelejtettem felfelé nézni. Elyon pont rám eset és nem mondanám, hogy jó érzés volt.
- Jól vagy Elyon? - Kérdeztem.
Úgy láttam, hogy jól van így felálltam és egy kicsit megmasszíroztam a hátam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:14 am

- Hát én szerintem... - kezdett bele, mikor valami ráesett. Eső... Felézett. Néhány méterrel felettük volt a felhő, és azon Elyon. Vagyis már csak volt, mert épp zuhanni kezdett. Pont Assadarra.
* Uhh... Szegény, ha ráéesik. * - gondolta.
- Épp szólni akartam, hogy vigyázz. - mondta végül Mera, miután már Elyon leesett. Segédkezet nyújtott Elnek.
- Szóval, én azt mondom hogy először is nézzünk valami ennivaló után. - kezdett bele Mera, majd mikor leesett neki, hogy ezzel akár gyengének is tűnhet, gyorsan hozzátette. - De nem nekem, Aviantorának. Napok óta nem evett emberi kaját... szó szerint.
Aviantora Merára nézett, majd morgot egyet, annak jeléül, hogy ez nem valami igaz... bár az emberi rész igen... Igen rég evett már valami ropogó emberi húst, jó puha ember-combot. Gonoszan elvigyorodott, majd a falu felé nézett.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:19 am

Köszönöm, hogy ilyen gyors vagy.... amikor meghallottam, hogy mit mondott kihúztam a kardom.
- Sajnálom de nem engedhetem, hogy megtámadd azt a falut. - Mondtam mérgesen.
- Én az ő védelmükre esküt tettem! Keress valami mást amit megehet! Vagy maximum ne egy falut hanem egy rablóbandát etess meg vele!
Mérges voltam. Képes volna egy falut megtámadni!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:21 am

Sam elfogadta a segítője kezét. Már megint. Amikor felállt kezét a hasára szorította.
- Amúgy, én is éhes vagyok. Nem keresünk valami kaját? Láttam itt egy falut. - kérdezte, majd a nyálcsorgató sárkányra nézett, majd a falura mögé. Kitalálta a gondolatát.
- Nem, Aviantora ők nem bántanak téged, te sem eszed meg őket, így... - kezdett bele, de hirtelen elakadt. Szeme kikerekedett, majd ijedtében hátrálni kezdett, egészen addig,míg Mera mögött lévő fa mögé nem került. Onnan leselkedett ki.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:29 am

- Olálá! Úgy látom újra elszabadulnak itt az indulatok. Lehet nem volt elég erős a kötél, amivel féken akartad tartani ezt az éned. - vigyorodott el, de aszeme komoly maradt. Ő is elővette a kétélű kardját. Bár tudta Aviantora Nem támadna az ő engedélye nélkül. Oldalra pillantott, és látta, hogy El már foglalkozik a dologgal.
- Egy gyors harcot lenyomunk, aztán talán szólhatok a falu érdekében Aviantorának, hogy majd máskor egyen. Mit szólsz? - kérdezte gonoszan, de hamar leheradt a mosoly az arcáról, mikor El ijedten hátrált el mellette. Leeresztette a karját és a lányhoz sietett aki a fa mögött bújt el.
- Mi a baj? - kérdezte.
* Talán... talán én ijesztettem meg? * - gondolkodott el, és hirtelen bűnösnek érezte magát.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:37 am

Éreztem, hogy a düh újra eluralkodik rajtam. A mi családunkban mindig is különleges volt ez a fajta előjövetel. A szemünk vér vörössé alakul és ilyenkor csak a harci éhségünk lecsillapodását akarjuk elérni, nem számít, hogy jó vagy rossz emberek vagyunk-e. Ilyenkor elvesztjük az eszünket, legalábbis ezt tudtam meg párhónappal ezelőtt. Érzem, hogy gúnyosan elmosolyodom és már várom, hogy elkezdődjön a harc, ám ekkor Elyon megijed. A szemem visszatér a rendes színébe és megijedek. Vajon megijesztettem? Ugye nem látta a szemem? Talán nem szereti a harcot? Vagy fél a harctól?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:43 am

Sam hirtelen egy árnyékot pillantott meg maga előtt. Egy női alak, melynek hosszú fehér haja van.
- Anya! - ölelte át, majd egy emberi alakot vett fel, pontosan ugyan azt, mint amit akkor, mikor az elhagyott gyárnál volt, csak most nem egy 15 éves testbe volt bezárva, hanem 8 évesnek nézett ki. - Nem akarok a faluba menni. Ez az a falu. Utálnak. Gonosznak tartanak. Pedig én csak játszottam. Nem akartam rosszat. Még csúfnevet is kaptam. Harpia. ÉS csúnyának festenek le. És azt mondták, hogy rikácsolós hangom van.
Hangja suttogó volt, szeme könnyes. Arcát Merarty'r páncéljához szorította.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:50 am

Hallgattam amit Elyon mondott. Mi emberek sokszor vagyunk ostobák, mert olyanoktól félünk akiktől nem kéne. Ám azért ilyet nem szoktak csinálni az emberek. Ez már túlzás. Az emberek ha félnek valakitől nem mennek hozzá, elkerülik. Ki kell derítenem, hogy mi folyik itt.
- Elyon te velem jössz. - Mondtam parancsoló hangon.
- Ha akarsz te is velünk jöhetsz Mera, de ne csinálj bolondságot. Legalábbis amíg meg nem tudjuk miért nem szeretik Elyont.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:56 am

Mera eleinte megkönnyebbült, mikor látta, hogy El megközelíti. Pontosabban a karjaiba hullt, mint egy 8 éves, aki az anyja oltalmát keresi.
* Pf... mióta játszom én az anya szerepét? Ezekszerint ragat rám valami a Matriarch-ról. * - grimaszra húzta a száját, majd El suttogó hangjára figyelt. Ezek szerint igaza volt. Démoni alakban akart velük játszani, nem csoda hogy az emerek féltek. ÉS még talán a hárpia megnevezés is illik rá, az kivéve, hogy csúnya és reszelős hangja van. Mert, ha az ember végig néz rajta, nem találja csúnyának. Sőt!
- El... - kezdett bele halk hangon. - Figyelj, te egy nagyon szép lány vagy, és most nem vagy olyan ... hmmm... csacsi, igen ez az, csacsi, hogy a démon alakodba menj oda. Ha így mész, akkor egyenesen imádni fognak. Mellesleg Assadarnak igaza van, ki kell deríteni, hogy mi folyik itt, plussz így le lenne tudva az én dolgom is.

Aviantora ezt azt időt akarta kihasználni a kajabeszerzéshez, de Merának szemet szúrt az, hogy nem hall kacagást a fejében.
~ Állj! Nem bántod a falut, érted? ~ adta ki a parancsot. ~ DE biztos találsz majd az erdőben néhány állatot, amit megölhetsz... Vagy rablóbandát.
A sárkány csóválta a fejét, majd haragosan elindult az erdő felé.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 30, 2011 1:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 1:04 am

Sam felnézett.Letörölte a könnyeit. Ekkor vette észre, hogy a meleg zöld szempár helyett egy mélykék néz le rá, bár ugyanolyan melegség sugárzott belőle. Kicsit jobban érezte magát, miután Mera megpróbálta megvigasztalni. Kuncogott egyet, mert érezte a lány nagyon próbálkozik azon hogy felvidítsa. Lehúzta Merát karjánál fogva és egy puszit nyomott az arcára, majd odaszaladt Assadarhoz, Merat húzva magával. A fiút is megölelte, majd megfogta a kezét mind a kettőnek és a falu felé kezdte húzni őket.
- Na, menjünk! - sürgette őket.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 1:25 am

Mera meg is lepődött és el is mosolyodott a lány viselkedését. Bár furcsa volt neki, hogy valaki fogja a kezét. Főleg egy gyerek. Hm... Davirosban senki se meri ezt megtenni, bár nem is csoda.
- Jójó, megyünk... legalábbis én.

Amint a faluba értek, Mera kihúzta a lány kezei közül az övét.
- Nos... én erre megyek, majd összefutunk...- mondta, majd sarkon fordult és egy ismerős felépítésű ház felé indult. Amint odaért belépett a házba.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 1:31 am

Sam sűrűn pislogott a távolodó sötét elf után.
-Hová megy? ÉS mi hova megyünk? Hm? Assadar? Hova? - kérdezte kíváncsian. Alig várta, hogy megkapja a válaszokat. Hát igen, ezt nevezik tudásszomjnak, és mint látszik nála néha olthatatlan.
- Amúgy Mera olyan mint a mamám. Csak ő nem sötételf, hanem eitri. És nem kék a szeme, hanem zöld. Ugye, hogy szép szeme van Merának?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 1:54 am

- Igen szép szeme van... - mondtam mosolyogva.
- Egyébként hol kezdjük? Akiket ismersz azt mutasd meg majd... de előbb nézzük meg mit csinál Mera. Vigyáznom kell, nehogy valami butaságot csináljon. Na akkor követjük?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 2:03 am

-Hmmm... Főleg termelőket ismerek... ilyen veteményesekben dolgozókat. Arcról. - tűnődött el, majd mikor a követés jött szóba hevesen bólogatni kezdett.
-Ahham, kövessük... De nem fog ezért haragudni? Mert azt nem szeretnénk, ugye?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 2:08 am

Mera amint belépett a házba kiszúrta az öreget. Még mindig ugyan olyan toprongyos volt, mint eddig, és még mindig azt a görcsös fát szorongatta a kezében. Bár hosszú,deres haja hosszabb lett, akárcsak a szakálla. DE kétségtelenül az volt, akit keresett, bár magasabb volt mint amire emlékezett.
Mera érkezésekor az öreg a sarokban ült, egy széken, közel az üsthöz, melyben fortyogott a leves. Fel sem nézett, mikor a lány belépett.
- Nyther, tudtam, hogy itt leszel. Ugyanaz a ház, mint ott, az elfeknél. - kezdett bele Mera.
- Tudtam, hogy te vagy az Merarty'r Archeruester. A lépéseidről felismertelek. -Nyther felemelte a fejét, s engedni láttatta öreg, ám mégis bölcsen fénylő kék szemét. - Azért jöttél, hogy megtudd a múltad?
Nyther, fel akart állni, ám Mera ott termett, és visszanyomta a székre, majd elé ült a földre.
- Maradj öreg ülve. - mosolygott rá egy pillanatra, de rögtön el is tűnt a mosolya. - Pontosan... azért jöttem, mert érdekel a múltam, és úgy vélem te tudod.
Az öreg merengve lehunyta a szemét.
- Igen, már akkor tudtam, hogy eljössz hozzám, mikor a páncélt adtam. Mellesleg hogy van Aviantora? -kérdezte mosolyogva, mikor visszaemlékezett arra, hogyan próbálta megmenteni a kicsi sárkányt a rablóbanda karmai közül, bár eleinte nem sok sikerrel. Az éjszakából a nappalba nyúló csata berozsdásította a páncéljait, felsebezték bőrét, melynek nyomait még talán most is hordja. Miután vereséget szenvedett, és majdhogynem holtan feküdt ott a földön, Nyther segített rajta. Nekiadta az a fekete páncélt, melyet a legjobb ember- kovácsok csináltak, és hagytak az elf-városában. Bár nem kellett volna, de útnak eresztette a makacs lányt, és most itt van.
- Jól, egész magas lett. És széles. És sokszor éhes. - mosolyodott el Mera. - Mellesleg kötöttem vele egy szerződést. Néha jól jön. De most térjünk a tárgyra.
Nyther elmosolyodott. Hogy mennyire makacs lány, gondolta, majd belekezdett a mesélésbe.
- Mielőtt háború megszűnt néped és népem között...

Mera figyelmesen hallgatta az öreget. Megborzongott a történtek hallatán. De legalább tudta az igazat, amit már a Matriarch vázlatosan elmondott neki. Fel akart állni, de nem bírt, mikor Nytherre nézett. Az öreg szeme megbabonázta. Ekkor egy furcsa kép rohanta meg. Ugyan ez a szempár néz rá, bár sokkal fiatalabbként. Mera megrázta a fejét, hogy elhessegesse ezt a képet.
-Most már mennem kellene. - kezdett bele. Nehézkesen felállt, és az ajtó felé indult.
- Nem szabad, hogy a múltad átvegye feletted az irányítást, Merarty'r Archeruester.- nézett a lányra, aki épp hogy kilépett az ajtón. Talán hallotta a mondatot talán nem.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 30, 2011 8:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:20 pm

Elyonnal végig hallgattuk a történetet. Mikor véget ért gyorsan arrébb húzódtunk, nehogy észrevegyen minket Mera. Elyonra néztem. Nem tudom, hogy ez után mi fog megtörténni. Remélem Mera nem vette észre, hogy hallgatóztunk.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 7:50 pm

-Assadar? - suttogta Sam, miután arrébb húzódtak. - Szerinted észrevett minket? És ha igen, szerinted nagyon megharagszik?
Gyors pillantást vetett Merára, majd újabb suttogásba kezdett.
- Olyan szomorú, nem kéne felvidítani?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 8:20 pm

Izzadság cseppek jelennek meg a homlokomon.
- Megőrültél? Még nem akarok meghalni..... - Mondtam suttogva.
- Egy valamit tehetünk.... egyenlőre nem tudja, hogy kihallgattuk őket, így csináljunk úgy mintha most találkoznánk véletlenül..... Ha lebukunk akkor azt mondjuk, hogy te voltál... Mondtam komolyan és amikor láttam, hogy megijedt kacsintottam egyet, hogy tudja viccelek. Elmosolyodom és megfogom a kezét.
- Gyerünk induljunk... Vidítsuk fel egy kicsit!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 8:27 pm

SAm bólintott egyet és megszorította Assadar kezét.
- Bízd csak ide- súgta neki, majd húzni kezdte a lány felé.
- Meeeeeeeeeeeeeeeeeera! - kiáltotta felé. - de jó, hogy összefutottunk. - mosolyodott el, majd a lány felé rohant és megölelte őt.
- Úgy hiányoztál, bár alig voltál távol. - felnézett rá, majd mosolya kicsit lentebb hervadt.
- Mi a baj? Á, tudom már éhes vagy! Én is. - nevetett fel.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje EmptySzomb. Júl. 30, 2011 8:46 pm

Mera oldalra pillantott. Sam és Assadar voltak azok. Bár gondolatban máshol járt, megpróbált odafigyelni a lányra, aki már megint megölelte őt. Tapintatosan lefejtette magáról, miközben csak bólintani tudott arra, hogy a lány éhes, és őt is annak gondolja.
Vett egy mély levegőt, majd lassan kifújta. Mosolyt erőltetett magára, majd Elre nézett.
- Szóval, sikerült valamit kiderítenetek, vagy egész végig itt álldogáltatok? - kérdezte, s ezzel jelezve azt is, hogy sejti, hogy követték őt, és egész idáig itt is voltak. Bár most nem igen foglalkozott ezzel. Majd később megbünteti őket... Erre a gondolatra gonosz mosoly futott végig az arcán. Érezte, hogy régi énje kezd visszatérni.
* Hm... a végén az öregnek igaza lesz. Kit érdekel a múlt? *
-Szóval milyen kajáról volt is szó? - kérdezte vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: