Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 8:58 pm

Éreztem, hogy elvörösödöm. Ez a gúnyos mosoly...talán már is rájött volna?
- Áh semmi csak látom éhesek vagytok....
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 9:06 pm

*Juppi, Mera ismét önmaga * - vigyorodott el. - * Vagyis csak részben, de már mosolyog. *
- Assadar, éhes vagyok. - nézett rá bociszemekkel, mintha csak azt várná, hogy ő majd elővarázsolja majd a terülj-terülj asztalkámat. - És Mera is... Meg fáradt vagyok... És ott egy egy sárkány!
Ujjával az égbe mutatott, ahol egy egy hatalmas vörös sárkány repült el.
-Azta de szép! - ámult el. -Ez milyen fajta?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 9:24 pm

Mera a mutatott irányba nézett.
* Hmp.... * -arca elkomorodott. - * Ha egy tűzsárkány itt van, az már csak gondolt jelent a falura nézve is...
- Az? Egy tűzsárkány... Ilyet akar Assadar. -vigyorogva a fiúra nézett. - Na? Próba szerencse?
* Bár... nem hinném hogy olyan könnyen megszerezhetné... hisz a sárkánynak kell őt választania, és őszintén ez a sárkányfajta nem épp a legkezelhetőbb...
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 9:39 pm

Nagy mosoly került elő az arcomon.
- Ez a sárkány tökéletes. - Mondtam vidáman. Már csak ki kéne deríteni miért köröz itt....
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 9:58 pm

- Értem... mosolyodott el, majd úgy fordult, hogy Assadar pont a sárkánnal egy oldalon lássa.
- Szerintem is illene hozzád. Miért nem próbálsz vele beszélni. Ha hallod a hangját, akkor az jó nem?- nézett Merára.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 10:20 pm

- Pontosan... Vagy legalábbis valami hasonló dolog. - mosolyodott rá Elyonra.
- De azt is hozzá kellene tenni, hogyha Assadar nem felel meg neki, akár meg is ehetik szépen. - jegyezte meg félvállról, majd gondolt egyet, és vissza bement a házba Nytherhöz.
- Öreg, - kezdett bele a mondókájába. - Nincs valami ennivalód? Tudod, van néhány útitársam...
Alig fejezte be, mikor Nyther kezébe nyomott egy nagy edény, benne gőzölgő levessel.
- Ha letennéd az asztalra, kérlek. És utána hívd be őket.
Mera körbefordult párszor, mire felfedezte a sarokban a négyszemélyes asztalt. Lerakta oda az edényt, majd az ajtó felé idult. Mielőtt kilépett volna, az öregre nézett. 4 tányért és kanalat vett elő, mintha csak megérezte volna, hogy 3-an csatlakoznak.
- Hmpf - csóválta meg a fejét, majd kilépett.
- Elyon, még mindig éhes vagy? Mert az öreg... akarom mondani Nyther el tud látni bennünket... - mosolygott rá, majd Assadarra pillantott. - Ha akarsz, te is ehetsz.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 10:33 pm

Hallgattam. Már rég izgultam ennyire. Elképzeltem a sárkányt és odateleportáltam. A sárkányhátán kötöttem ki. Szó ami szó a sárkány meglepődőt és jó sokat fordult maga körül.... A hányinger kerülgetett. Ezután zuhanó repülésbe kezdet és egyenesen becsapódtunk a földbe. Próbáltam lehiggasztani de nem tudtam. Mintha Mera üvöltött volna valamit de sajnos nem tudtam odafigyelni. A sárkányon voltam ám hirtelen valahogy a farkával levert onnan. Pár percig csak egymást néztük és erőt gyűjtöttünk.
- Mit akarsz tőlem ember? - Kérdezte a sárkány.
- Én csak pár embert akartam felfalni de ennyi. Ha akarsz te is az ebédem lehetsz... - csillant fel a szeme.
- Én nem akarok az ebéded lenni, hanem azt akarom, hogy a sárkányom legyél! - Üvöltöttem.
A sárkány nevetett.
- Még, hogy én egy sárkány társuljak egy emberrel? Na ne nevettess! Mi csak azoknak hódolunk be akik erősebbek nálunk... Ha erősebb vagy nálam hát legyen... a sárkányod leszek... - Mondta kuncogva.
Nem haboztam.
- Firm levo... - suttogtam. A sárkány szemébe világítottam és ezzel megvakítottam. A következő támadásom amit nem rég fejlesztettem ki a fulmen calamus volt. Gyorsan felhúztam az íjat és lőttem. A villám nyíl eltaláltam ám ettől mintha meg se rezzent volna. A sárkány a farkáva hirtelen össze vissza csapkodni kezdet és az egyik telibe talált ám a pajzsom amit gyorsan elővettem nagyjából megvédet ám a karom eltört. Gyorsan használtam a Curatio-t és meg gyógyítottam a kezem. A sárkány rögtön felém fújta a tűzet a szájából ám a pajzsnak hála ezt is nagyja részt kivédtem ám még így is sok helyen keletkeztek égési sérülések. A sárkány megint támadott ám először a pajzsot verte ki a kezemből. A sárkány aztán újra támadott a farkával ám ezt szerencsére még eltudtam kerülni... nem úgy mint a harmadikat. A harmadik keményen eltalált és úgy éreztem, hogy a karommal együtt sok bordám is eltört. Ezután újra tüzet fújt rám ám az elől még javarészt eltudtam gurulni. A kezem ami eltört kicsit éget rajta a tűz, ám eloltottam a földel. Közben egyre több falusi jött megnézni, hogy mi történik a faluszélénél. A sárkány újra támadott a tűz fújással de az csak egy csapda volt, ugyanis a másik oldalon a farkával támadott. A farka keményen becsapódott a testembe és elestem. A sárkány azt hittem, hogy győzött és már el indult felém, hogy felfaljon... ám itt volt az én végső csapásom... gyorsan felkeltem és a sárkány mellkasára tettem a kezem...
- magicus enervis ictus - suttogtam. A sárkányt telibe találta a támadásom és jóval arrébb röpítette őt. Már tudtam, hogy győztem de a biztonság kedvéért azért belé lőttem még 2 villám nyílt.
- Te.... győztél..... - suttogta a sárkány azzal elájult.
- Tudom. - Mondtam győzelem ittasan és utoljára azt hallottam, hogy a falu lakosai hirtelen üdvrivalgásba törnek ki. Aztán én is elájultam.

Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 11:34 pm

// Bocsi Mera... CSak elképzeltem, hogy te mit irnál, és a végén meg leirtam XD //

SAm eleinte azért örült, mert lesz mit enni, de hamar átváltott ijedségbe. Assadar harcolt a sárkánnyal, és őszintén megmondva, nem áll valami fényesen. Alig bírta végignézni, közelebb húzódott Merához, és onnan nézte azt. És valami csoda folytán Assadar nyert. Sam hihetetlenül boldognak érezte magát. Assadar győzött. Odarohant hozzá, de megijedt, mikor észrevette, hogy elájult.
-Mera!!!!!!!!!!! Elájult - kiáltotta oda, majd visszarohant hozzá, és odavonszolta hozzá.
-Csinálj valamit! - kérte könnyes szemmel. - kérlek.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 11:48 pm

// HÁt öööö Néztem egyet, hogy mi van, de nem baj, adtál egy ötletet, köszi XD //

Mera a harcot figyelte. Talán még örült volna is, ha a sárkány győz. Legalább Assadar megtanulja, hogy ne legyen olyan forrófejű. Ahogy egyre jobban péppé verték, El úgy húzódott közelebb hozzá. Mera ránézett, majd elfojtott egy rövid káromkodást.
* Hogy miért nem gondolt arra, hogy még gyerek? * -eltakarta a szemét, de Sam így-úgy is nézte. Felsóhajtott.Aztán hallotta a nép üdvrivalgását. Aztán nézte, ahogy Sam odarohant, majd vissza hozzá és odarángatta.
- Sam, nem vagyok varázsló, sem gyógyító. De... - gondolt egyet, majd intett néhány ott lődörgő fickónak, hogy fogják meg óvatosan és kövessék őt.
Nyther házához tartott. Belépett, majd intett a falusiaknak, hogy tegyék le bent a szobában, majd megkérte őket, hogy tartsák szemmel a sárkányt, és ha lesz valami, szóljanak.
- Öreg... -kezdett bele, de az meg sem hallgatta, rögtön a sebesült mellé ugrott és gyógyítani kezdte.
* Pft... gondolatolvasás. * - vágott egy grimaszt, majd leült a székre.
- El, ha éhes vagy egyél. - mutatott az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 11:59 pm

// látod? örülök, hogy ennyiben is segíthettem:D //

Sam nézte, ahogy a barátját beviszik a házba, oda, ahonnan Mera szomorúan jött ki. Követte őket, és az ajtóból nézte, hogy az "öreg", ahogy Mera szólította, hogy próbálja meggyógyítani Assadart. Mera példáját követve ő is leült egy székre.
- Nem vagyok éhes. -mondta, de a hasa megcáfolta ezt, és korgott egyet. Így leült az asztalhoz, ahol már ki volt szedve a leves. Enni kezdett, majdf amikor befejezte, felkelt és a gyógyítóhoz rohant.
- Ugye meggyógyul? - kérdezte félénken. Nem nézett az öregre, csak a fiút figyelte.
- Mera is örülne, ha meggyógyulna. - súgta vigyorral az arcán, majd sunyin a széken ülőre nézett. Visszarohant hozzá.
- Meeeeeeeeerrra! - kezdett bele ravaszul, miközben letörölhetetlen vigyor volt az arcán. - Nézzünk szét a faluban! Akarok néhány ruhát.
Szemei könyörögtek a lánynak.
* Hátha bejön a tervem. *
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 12:07 am

* Legalább ő eszik * - mosolygott rá a lányra, aki épp befejezte az evést. - * Talán nekem is kellene*
Mikor fel akart állni, hirtelen El visszarohant hozzá, és arra kérte hogy nézzenek szét a faluban. Mera nem értette, de eleget tett a kérésének, mert azt hitte El nem akarja ilyen állapotban látni a fiút.
- Jól van, menjünk. - mosolygott rá, majd Nyhre nézett.
- Majd jövünk. - aztán kézen fogta a lányt és kivezette a házból. A sárkány innen jól látható volt, és látszólag még mindig eszméletlen volt.
- Na merre? - kérdezte Elhez fordulva, majd fejéhez kapott, mivel eszébe jutott hogy még egyikőjük sem járt itt. - Tudod mit? Kérdezősködünk egy kicsit, hogy hol tudunk ruhát venni neked.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 12:27 am

Sam odavezette egy nőhöz Merát.
- Elnézést! Itt lehet valahol ruhát venni? - kérdezte félénken.
- Persze! Van itt a környéken egy árus, aki a külvárosból hozat be ruhákat. Van ott mindenféle! - mutatott egy kicsit díszesebb házra, melyen egy céger lógott. "Samulel boltja" . A nő most Merára pillantott, és rámosolygott.
- Szép kislány. - majd tovább is állt.
Sam a bolt felé kezdte húzni. Bevezette a tágas előcsarnokba, ahol sok ruha volt kiterítve asztalokra. Külön voltak osztályozva: Elf, sötételf, ember és stb.
Sam mosolyogva nézett az eitris ruhakupacra. Odarohant. Egy zöld színű ruhát pillantott meg, melyen egy aranymadár volt. A ruha a térdéig ért ha felnőtt alakban volt. Spárgapántja volt. Megtetszett neki.
- Ez kell! - kiáltott fel, majd felkapta és tovább indult. Most a sötételfe-s asztalhoz tartott. Egy szép kék selyemruhát nézett ki, melyet elöl egy kő díszitett, ebből jött ki a nyakpánt. A ruha két oldalt fel volt vágva, és a hátát is szabadon hagyta a viselőjének.
- Ez milyen szép! - suttogta, majd felkapta azt is, és az eladót kereste. Meg is találta. A sarokban volt, és éppen egy könyvet olvasott. Odarohant hozzá.
- Ezeket szeretném. - kezdett bele, mire a férfi lenézett rá.
- A mamád hol van? - kérdezte, e akkor megpillantotta a sötételfet. Mosoly futott át az arcán. - Ő mondta, hogy ezeket vedd, ugye?
Végigmérte a kicsi lányt, majd egy hatalmas mosoly mellett ezt mondta.
- Mivel ilyen szép kislány vagy, csak 100 aranyat kérek. - Majd elvette tőle a ruhákat, és összehatogatta szépen, majd visszadta Elnek. Megsimogatta meg a fejét. Sam odaadta neki amit kért, majd büszke mosollyal elindult Mera felé.
-Gyere. - fogta meg a kezét, míg a másikkal a ruhákat fogta. Kihúzta a boltból. Szétnézett. Szembe egy cipész volt. Oda is bevonszolta a lányt. A ruhákhoz illő cipőket választott, majd fizetett, és már jöttek is.
- Most már mehetünk is. Megéheztem. - mosolyodott rá Merára.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 12:42 am

//Kedves játékosok!
Egy sárkányt nem ilyen könnyű tőrbe csalni, legyőzni, megszerezni. Másrészről, egy sárkány csak telepátiával beszél, Assadar. Azt pedig: ~ ilyen jelek közé tedd.
Ezt a jelenetet nem kell kitörölni, nyugodtan bent maradhat. De mivel Admin vagyok, kötelességem figyelni a játékotokat, és közbeszólni, ha valami nem úgy van, ahogy kellene.
A sárkány most maradhat eszméletlen, de maradjunk annyiban, hogy majd csak egy mesélés árán szerezheted meg, Assadar. Ha most szükséged van rá, szabad vagyok, nyugodtan felkérhetsz a mesélésre, amiben eljátszuk, hogy hogyan is szerzed meg magadnak a sárkányt. Mert nem könnyű ám.
Hogy ne érezd magad különcnek, elmondom, hogy a többieknek, mint például Merának miért van sárkánya.
Ő már az előtörténetében leírta, hogy van egy, valamint a játék során megfelelőnek bizonyult rá. Viszont a többi játékosnak, akiknek alapból nem volt sárkányuk, egy staff-tagnak kell elmesélnie a sárkány megszerzését.
Remélem megérted.^^ Ha bármilyen kérdésed van, még mindig itt vagyok, fordulj bátran hozzám, létezik PM.^^ Akár az msn címemet is elkérheted, ott bővebben tudok mesélni, vagy választ adni kérdéseidre. A lényeg: csak kérnetek kell, gyerekek, és mesélek! S ha szépen véghez viszitek, az plusz pontot ér, amivel csak jól jártok. Smile//
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Salonir :: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 12:50 am

Álmodom. Egy kör közepén állok előttem egy emberrel.
- Szép volt. Látom fejlődsz. Ha így folytatod nagy harcos lesz belőled. De nagy bátorságra vall, hogy az én technikámat használtad. - Mondta az illető. Szavában nem tudtam kivenni, hogy mérges-e.
- Jutalom képen amiért győztél a múltadról mutatok neked valamit.
Hirtelen sötétség. Aztán kitisztul a kép. Éppen ott vagyok ahol elbújtattak. Apám éppen előttem harcol egy személlyel. A személy nagyon erős.
- Hol van a fiad? - Kérdezte mérgesen.
- Találd ki, hogy hol van. - Válaszolta viccesen.
- Te akartad... - válaszolta a személy mogorván. Hirtelen apám mögött terem és a hátára teszi a tenyerét. Csak azt látom, hogy apámat eltalálja valami és össze csuklik. Utolsó erejéből még fel tud állni.
- Add fel. Öreg vagy már. Add át a fiad és nem öllek meg.
- Azt várhatod!- Üvöltötte. - Egyébként honnan tudod ezt a képességet? Ezt elvileg csak... Hirtelen egy kard ment át apám hasán és összecsuklik. A kezemet a számra tapasztom nehogy meghallja az üvöltésem. A személy kilép az épületből és utoljára csak egy valamit látok... a vörös szemét.
Felébredek és felüvöltök. Miért nem láttam az arcát? Ki volt ő? Aztán hirtelen visszacsuklok és újra alszom.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje (Mesélés)   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 1:22 am

Végre megérkeztem a sárkányok földjére. Jelenleg egy ok miatt vagyok itt.... hogy megszerezzek egy tűz sárkányt! Bevallom be vagyok rezelve egy kicsit. Egy sárkányt kell tulajdonképpen megszelídítenem. Így hát elindultam. Tudtam, hogy folyó túloldalán találom meg és azt is hallottam, hogy elég könnyű felismerni azt a helyett. A tűz sárkányok lakhelyénél közvetlenül van egy kicsi város Draormonth.Megmondták, hogy hogyan jutok el oda így egyből oda is indultam.(Mera, Elyon most egy kicsit befejezzük ha nem baj a történetet, hogy megszerezzem a sárkányt és azután rögtön folytatjuk!)
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 2:20 pm

//Bocsássatok meg csajok egy pillanatra, ezt gyorsba lemesélem!//

Rayodth, a sárkányok földje. Vajon mindenkinek ismerős ez a név? Hallottak e már róla? Hiszen ez itt Kahlvar, a királyok földje, s maguk a királyok is csak álmodni tudnak, vagy éppen csak mernek erről a helyről. Kevesen vannak, akik ide bemerészkednek, mert tudják: a sárkányok erősebbek náluk, egy pillanat is elég, egy óvatlan mozdulat, egy rossz cselekedet, s máris ott végzik fészkeikben. Persze nem úgy, mint a barátok, hanem mint étel.
De ezt a sárkányok is tudják, hogy kik azok, akikkel nekik szembe kell szállniuk. Mert ők belelátnak az emberekbe, megérzik, hogyha valaki a jó, valaki a rossz oldalon áll. Elvégre ők maguk is versengenek egy területért, de már hozzászoktak ehhez a módihoz, hogy együtt kell élniük, így elviselik egymás társaságát.
Oh, hogy egy tűz sárkányról lenne szó? Lássuk csak. Igen veszélyes fajta, főleg a tűz ereje miatt. Ugyanakkor annyira mégsem veszélyes, mint tegyük fel a sötét sárkányok, vagy az elemental sárkányok. De... az összes sárkány közül akkor is ő a legveszélyesebb, főleg, ha odapörköl egy embernek. Azt mindenki megérzi. De a sárkány tudja, hogy mikor jön el az idő támadni, vagy hogy egyáltalán kell e támadnia. Egy emberben mindig megérzi a szándékot. Amíg a sárkány nem választja meg társát, addig a hangját sem fogja hallatni. Ha már csak egy szót is szól, akkor az ember jó úton halad afelé, hogy a sárkány megválassza őt. Ha egy tűz sárkány gazdát választ, azt semmiképp nem égeti meg, sőt vigyáz arra hogy semmi baja ne essék. Ilyenkor gazdája közelében korlátozza erejét, de ha veszély közeleg, akkor mindenáron megvédi. Persze a gazda megszabhatja, hogy barátait, fajtársait a sárkány ne bántsa. Elvégre így jogos. Így csak akkor fog támadni, ha oka is van rá.
Nos, mint azt tudjuk, a tűz sárkányok nem igazán bukkannak fel reggel, inkább a délután folyamán, amikor a Nap kezd lentebb ereszkedni a horizonton. Bár most is így történt:
Ahogy sétálsz, észreveszed, hogy a fejed fölött egyszerre két tűzsárkány is köröz. Ebből általában nem szokott jó kisülni, de biztosra veszed, hogy e kettő nem árthat neked... ők társak. Bizonyosan egy családból, vagy lehet, hogy csak szimplán fajtársak. Nem baj, nem ez a lényeg.
Egy közülük már észre is vesz téged, de nem szándékozik a közeledben leszállni. Tőled egy távolabb eső pontra száll le, legalább 20 méterre. Ha meg akarod közelíteni, óvatosnak kell lenned, vigyázni arra, nehogy elriaszd. Az egy baklövés lenne... számodra. Mit teszel? A közelébe férkőzöl, és azonnal akcióba lendülsz, vagy ahogy közelítesz felé lelki nyugodtsággal, békével, kivárod a sorod?
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 3:01 pm

A sárkány felé lelki nyugodtságommal közelitek. Tudtam, hogy nem szabad elkapkodnom. Muszály kivárnom a soromat.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 3:21 pm

//Assadar, ha lehet azért kicsivel részletesebben.^^ Leírhatod, hogy mi történik, mit látsz magad körül, milyen érzések kavarognak benned legbelül. Mindent, ami eszedbe jut. Smile Hajráhajrá!//

Ahogy közeledsz, a sárkány kezd kicsit furcsábban viselkedni. Érzi a jelenléted, azt ahogy a távolság kettőtök között egyre inkább kezd megszűnni. Egy lépés, két lépés, három lépés, már nincs sok hátra, de úgy tűnik, a sárkánynak semmi kedve nincs most csatába botlani, vagy ehhez hasonlóakba, ezért egy lépést távolodik tőled. Persze ahogy megint közelebb kerülsz hozzá, megunja ezt a helyzetet, és inkább enged a csábításnak, hogy közeledj felé. Majd tudni fogja ő, hogy mi következik ezek után. De az biztos, hogy egykönnyen nem adja meg magát. Feléd fordul, szemei a tieidbe néznek egyenesen. Kissé babonázó tud lenni, hisz messziről érzed, hogy szemeiben a forróság tüze ég. Úgy tűnik, egy igen heves természetű sárkánnyal van dolgod, ami azt jelenti, hogy csatában nem lesz piskóta. Ez a példány egy hím, ezt pedig leginkább termetéből, és tartásából lehet felismerni, valamint pillantásából. Hozzád képest méretes, azonban még nem közelíti meg Merartyr sárkányának méretét. A sötét sárkányok körülbelül ugyanakkorák, mint az elemental sárkányok, így a tűz sárkányok a második legnagyobbak utánuk következően. A sárkány meglehetősen magas, legalább 3 méterével kiemelkedik a társai közül. Nyaka megnyúlt, ugyanakkor mégsem olyan, mint a többieké, orra előrenéz, s szemei úgy helyezkednek el, mint egy méretesre nőtt kobrának. Farka hosszú, talán ez az igazi fegyvere, melyet kisebb lángok borítanak vigyázva arra, hogy a természetet ne égesse fel maga körül. Elvégre egy tűzsárkány nem fajulna addig, hogy saját környezetét pusztítsa, így korlátozza a tűzmennyiséget.
Nos, lássuk, mit tudsz kezdeni vele. Ugyanilyen nyugodtsággal kell közelítened felé, mert ha elvétesz valamit, akár egy apróságot is, lőttek a leendő sárkányodnak. Lesz itt szelídítés... de közben beszélned is kell hozzá, hogy mit akarsz vele, s hogy nem szándékozol őt bántani. Ezt meg kell oldanod...magadnak, teljesen egyedül.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 3:37 pm

Lassan ás nyugodtan haladok. Minden apró kis szösszenetre odafigyelek, nehogy a sárkány azt higgye, hogy meg akarom támadni. A szívem hevesen ver. Érzem, hogy a pulzusom egyre jobban megy fel. Egyre jobban látom, hogy a távolság lassan fogy. Ekkor éreztem úgy, hogy ideje beszélnem hozzá.
- Üdvözöllek nagy és hatalmas sárkány. Kérlek engedj egy kicsit a közeledbe hadd szóljak hozzád. - Mondtam alázatosan. Közben folyamatosan haladtam lassan felé. Jobban megnézem a sárkányt. A sárkány egyszerűen gyönyörűen néz ki. Körülbelül 3 méteres lehet a sárkány farka hosszú melyet kisebb lángok borítanak. Nyaka megnyúlt, orra előrenéző, szeme mint egy kobrának.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:06 pm

A sárkány felnéz rád, és egy időre úgy tűnik, mintha szemeit összehúzná, s homlokát összeráncolná. Ez úgy tűnik, az elején még nagyon nehéz lesz. Ahogy kimondod a szavakat, melyeket hozzá intézel, felmorog. Ez úgy hangzott tőle inkább, mintha nem törődne veled, persze korántsem kell ennek a bizonyos hangnak bedőlni. Csak furcsa volt, hogy ezeket a szavakat hallja a szádból. Még nem beszél. Még nem hallod hangját a fejedben. Nem akar semmit sem elsietni, egy jó gazdát szeretne magának, mint ahogy minden sárkány.
Persze aztán jobban felfigyel rád, s egyenest felédkerekedik termetével, úgy néz le rád, ahogyan te fel rá. Persze még a földön van, esze ágában sem volt a levegőbe szállni. Csupán azt mutatja ezzel, hogy egy sárkány milyen becses, és nemes tud lenni.
Aztán fejét lehajtja, hogy így körülbelül a te magasságoddal egyvonalban legyen, úgy néz rád, egyenest a szemeid közé, s figyel, várja, hogy beszélj hozzá. Hallani akarja, hogy mit akarsz, s azt hogyan akarod elérni. Ezeket a szavakat nagyon meg kell ám válogatnod. S addig, míg van időd, míg figyel rád.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:22 pm

Kicsit örültem, de tudtam, hogy nincs még vége.
- Nagy tűz sárkány kérlek hallgass meg. - Szólaltam alázatosan.
- Kérlek ne hidd, hogy támadni akarok, csak eldobni akarom őket. - Szóltam és a fegyvereimet levettem és jó messzire eldobtam.
- Ezt azért tettem, hogy tudd nem megtámadni jöttem. Mivel fegyver nélkül esélytelen lennék egy sárkány ellen, még fegyverrel is ám ezt azért tettem, hogy tudd a te döntésed és nincsenek rossz szándékaim. - A sárkányra néztem. Szemem komolysággal volt tele.
- Azt kérem tőled, hogy ezentúl velem szálld a levegőt. Légy a társam és együtt váljunk erősebbé! Azért választottam a tűzsárkányokat, mert tudom, hogy ők a legnemesebbek és a legerősebbek a világon. Ezért szolok hozzád a tűz sárkányához. A te döntésed és én becsülettel várom válaszod. Megbízom benned, ezért is dobtam el a fegyvereimet. - Mondtam és vártam a válaszát. Tudtam, hogy kivagyok szolgáltatva neki, de ez nem érdekelt. Csak a válaszára váltam.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:35 pm

A sárkány a fegyvereid után nézett. Még jó darabig csak azok irányába tekintett, ahogy ott hevernek magányosan a harcos nélkül, majd egyenest rád. Hallgatta a szavaidat, rendesen fülelt, majd szemén a megkönnyebbülést, a nyugodtságot vehetted észre.
~Végre egy normális ember, aki nem azért jön, hogy háborgasson.~ - ezt a hangot hallhatod a fejedben, ahogyan hozzád szól. Ez már reményt ad, hogy esélyed van arra, hogy ez a sárkány a tied legyen. Hangja mély, mely azt sugározza, hogy nem egy csatát járhatott meg, komoly, ugyanakkor még mindig tartja magában a nemesi vért, a származást, s a hűséget.
~Ha társad leszek, mi hasznom válik belőle?~ - érti itt arra, hogyha együtt utaztok, együtt mentek keresztül kalandokon, mit kaphat ezért ő cserébe. Hűséget? Az a legfontosabb erény, valamint az egymás iránti tisztelet, az egymás védelmezése.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 4:48 pm

- Esküszöm, hogy mindvégig kitartok melletted és az életem árán is megvédelek! Én egyenlőre az életemet és a becsületemet tudom odaadni. Megfogadom erre a kettőre, hogy sosem hagylak cserbe és ha kell mindentől megvédelek! Nem félek a haláltól ezért is dobtam el a kardom. A döntéseimben nyugodtan beleszólhatsz és együtt cselekszünk. Mindig meghallgatjuk egymás véleményét. Sohasem hagyjuk egymást cserbe.- A körmömmel kicsit megvágom az egyik ujjam.
- A véremre, a becsületemre és az életemre esküszöm, hogy betartom minden szavam ha a társam leszel!
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 5:01 pm

A sárkány figyeli minden egyes szavad, s a cselekedeteidet is. Látszólag tetszik neki, amit művelsz.
~Évszázadok óta nem jött még ilyen ember, aki ezeket a szavakat vágta volna a fejemhez.~ - hallhattad fejedben, ahogyan mély hangján felnevet. Persze, egy sárkánytól ez furcsa, máshogy nevetnek, mint egy ember, ezért kicsit úgy hathat, mintha visszhangozna. Egy idő után abbahagyta. Nem szólt semmit, pislantott egyet, aztán mélyen meghajolt, jelezve, hogy szolgálni fog téged, s ő is hűséget esküszik, amiért ilyen jó hatással voltál rá, s környezetére, valamint eldobtad kardod, így kiszolgáltatottá téve magad, nem félve attól, hogy akár fel is falhat.
~Hűséged, s ígéreted elfogadom. Ahogyan téged is.... gazdám.~ - szólott immár úgy hozzád, mintha a gazdája lennél. Nevet viszont neked kell adnod neki. Immáron ez a sárkány a tiéd.

//Nos, gratulálok hozzá, lett egy tűzsárkányod. Nem is volt olyan vészes, ugye? Írj még egy utolsó szösszenetet, aztán írd be az adatlapodra. A nevét ne felejtsd el megadni, valamint játékod során majd ugyanúgy vezesd, mint bárki más, amikor veled van. Nem muszáj mindig veled lennie, hanyagolhatod is. Szóval, mint azt már tudod, egy sárkány telepátiával beszél, csak a fejedben ilyen jelek között: ~ . Amit persze te is megtehetsz, hogy csak neki címezed beszéded telepátiával az ő fejében szintén ilyen jelek között. Vegyél példát Merartyr-tól, jobbat nem tudok mondani.^^//
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 EmptyVas. Júl. 31, 2011 5:08 pm

- Köszönöm, hogy a társam lettél! A neved mától legyen Shira! Ígéretemet betartom és szeretném ha jól éreznéd magad velem! - Ezzel meghajoltam. Ezután elindultunk a kalandok útján...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: