Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 7 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:32 pm

// TE jó fiú, te most a kezemet, vagy engem csókoltál meg? XD //

Mera csak nézett maga elé. Nos, ennyit a kalandról... Sam és Assadar is lelépett, így neki is mennie kellene. Talán követi majd a fiút, talán nem. Aviantorához lépett. Megsimogatta a fejét.
~ Örülök, hogy jól vagy. ~ mosolygott rá.
~ Merartyr... Elvették az eszed? Miért vagy most ilyen kedves? ~ csodálkozott el a sárkány. Mera felnevetett.
~ Látom te már jobban vagy... Na de igazad van. ~ oldalra lépett. Ekkor jött ki Nyther is a házból.
- Viszlát öreg. - intett neki a lány, majd felpattant Aviantorára és tovább is állt.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Jan. 13, 2012 4:53 pm

-Végre megérkeztünk.
Gond nélkül repültünk az úton. De azért sajnáltam hogy nem harcolhattunk.
*Vagy a hegyekben, vagy a szigeteken lesznek. Általában a hegyekben élnek, de itt mindent elborít a hó. Én inkább a szigeteket nézném meg.*
-Először a lebegő szigeteken nézzük meg szerintem. Mert a hegyekben itt mindent elborít a hó és lehet hogy most nem ott tanyáznak. Mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Jan. 13, 2012 6:18 pm

-Rendben, akkor menjünk a szigetekhez.
~Lebegő szigetek? Sosem hallottam róluk. Vajon miért ez a nevük? Valószínűleg azért, mert lebegő szárazföldi területek lehetnek. Vagy talán levegőből állnak, nem biztosan szárazföldek.~
Hirtelen Keve elkezdett mozgolódni és ekkor minkét kezemmel ráfogtam, hogy el ne ejtsem. Majd átfordult a hátára ásított egyet. Nagyon úgy nézett ki, mint aki azt akarja, hogy megvakarjam a hasát. Majd rám kacsintott.
-Te kis aljas.-mondtam viccelődve
Majd fogtam és elkezdtem vakarni a hasát és elkezdett dorombolni.
-Hmm, ez jól esik.
-Elhiszem. Drákon, milyenek is ezek a lebegő szigetek?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyVas. Jan. 15, 2012 12:25 pm

-Hogy is mondjam? A levegőben egy helyben lévő szárazföldek. Elementálsárkányok, szélsárkányok és egy kevés feketesárkányok lakják. De majd meglátod ha odaérünk.
Közeledtünk a szigetekhez, szinte már lehetett látni őket a távolban.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Jan. 20, 2012 7:40 pm

-Értem, már alig várom, hogy legyen egy sárkányom. Amúgy milyen egy szél sárkány?-kérdeztem érdeklődve, hogy tudjam mire számítsak
Vajon a szélsárkányok könnyen fognak csatlakozni hozzám vagy lesz egy kis küzdés vele. Azért nem lenne rossz egy kis kaland, de nem is akarok olyat kifogni akit nem tudok legyőzni és kivívni a tiszteletét. De majd lesz valahogy.
-Figyelj már elég tisztán látni a szigeteket. Inkább hagyjuk a jellemzést, inkább tapasztaljuk meg. De azért ne hagyd, hogy butaságot csináljak. Rendben?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 2:29 pm

-Ez csak természetes.
Oda értünk a szigetekhez és a legelsőre leszálltunk.
~Remélem itt találunk egyet. Nem szeretnék egy hétig itt időzni.~
Elindultunk előre. Párperc múlva hallottunk egy nagy sárkány hörgést.
~Talán egy szélsárkány?~
Elkezdtünk futni arra amerről a hang jött. Mikor oda értünk láttuk, hogy az nem egy szélsárkány, hanem egy feketesárkány.
-Hűha, pont nem ilyet keresünk.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 5:49 pm

-Juj, nagyon nem ezt kerestük! Most mi lesz? Ezek a sárkányok rátámadnak az eitrire? Csak azért kérdem, mert ami növény van itt azok nem nagyon akarnak hallgatni rám. Szóval kénytelen vagyok plusz energiát bevetni, ráadásul a Kevére is vigyáznom kell. Szóval mi legyen?
Ránéztem Drákonra kicsit riadtam és nem tudtam mit tegyek. Majd összeszedtem magam és készenlétbe álltam. Egyik karomban Keve, a másikba energiát gyűjtöttem össze, hogy a növényekkel védekezzek, ha kell. Egyenlőre nem szeretnék átváltozni, de ha kell megteszem.
-Mit tegyünk?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzer. Jan. 25, 2012 5:06 pm

Elmosolyodtam.
~Végre harcolhatok. Már egy ideje nem tehettem meg. Végre!~
Elővettem az íjamat és meglőttem a sárkányt. Aki persze meg sem érezte a nyílvesszőt.
~Ez nem lesz elég ide.~
Előhúztam a kardom és a pajzsom. De a sárkány felénk lendítette a kezét.
-Félre!- ordítottam hangosan.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 3:05 pm

Drákon felém kiáltott, de már későn. A sárkány el is taposott. De hirtelen óriási porfelhő keletkezett ami percek alatt el is szállt. Sikerült pár fát hívnom akik nehezen de megállították a sárkány lábát és engem Surá mögé vittek.
-Csumi!-kiáltottam fel
-Ugye, nem hitted azt, hogy nekem végem. Keve is jól van szóval minden rendben.-mondtam vidáman
-Amúgy nem lehet, hogy valami baja van?
~Ja, mi. Hülye kérdés volt ez. Na, mindegy.~
-Nos, mit tegyünk?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyKedd Feb. 07, 2012 3:41 pm

Felsóhajtottam.
~Jól rám ijesztett. Azt hittem hogy nem úszta meg. Mind egy. Őt sem szabad alá becsülni.~
Elmosolyodtam.
~Lehet nem kéne egybe olvadni Drékkel, de már rég harcoltam és lehet, hogy sokára is fogok. Elhúzzam a harcot vagy rendezzem le gyorsan.~
Végül az utóbbinál döntöttem.
-Death! te irányíts néhány növényt, hogy fogják le a sárkányt míg én elintézem. Drék te most maradj ki ebből!- szóltam a sárkánynak, majd Deathhez fordultam- Menni fog?
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyVas. Márc. 18, 2012 2:52 pm

-Oké.-mondtam komolyan
Pár magasabb fát sikerült rávennem, hogy lefogják a sárkányt, de közölték, hogy ha bántani fog valakit akkor mi leszünk a felelősek. Ezt nem mondtam Drákonnak, mert úgy is elfogja intézni a sárkányt és nem nagyon tudnám meggyőzni.
-Most, siess! Nem tudják sokáig tartani!-mondtam egy kicsit ijedten
~Csak tartsatok ki.~
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 9:23 pm

Death a fákkal lefogatta a sárkányt és én a kardommal gyorsan szíven szúrtam azt.
-Kösz a segítséget Death. Mehetünk?- kérdeztem tőle miközben a kardomat a hüvelyébe csúsztattam vissza.
~Azt hittem, hogy tovább fog tartani. Biztos még tapasztalatlan volt. Nagy kár érte, de a fekete sárkányok nem pont arról híresek, hogy könnyen feladják~
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 EmptyPént. Nov. 02, 2012 2:21 pm

//Bocs Death, de mér vagy 6-7 hónapja nem írtál, szóval én lépek. Sad //

~Surá néz az égre!~ hallottam Drék hangját a fejemben. Nem túl beszédes sárkány, de ha megszólal, akkor az azt jelenti, hogy sietnünk kell. Felpillantottam az égre és egy szellemsárkányt láttam a hátán egy világoskék páncélzatú férfival.
-Joe.- mondtam ledöbbenve. Ezután Drék felé futottam és felültem a hátára. Visszanéztem Death-re és elköszöntem tőle.
-Sajnálom most sietnem kell. Remélem még találkozunk. Viszlát és sok sikert!- kiabáltam neki a már felszálló sárkányról. Mondanom sem kellet és Drék amilyen gyorsan csak tudta követte az illetőt, aki szerintünk a testvérem volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: