Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 5 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:43 pm

Siettem. Gyorsan bementem a házba és Elyon egy kicsit arrébb raktam. Majd berúgtam a raktár ajtaját.
- Most azonnal Aviantora után megyünk! Te is a családtagja vagy, így jogod van az apjával beszélni! - Belenéztem a szemébe majd megfogtam a fegyvereit és az a vállára raktam. Ezután megfogtam Mera és Elyon kezét majd szépen mentünk ki. Közben beszélgettem Shirával.
~ Akkor nem gond?~ - Kérdeztem tőle.
~ beleegyezel?
~ Igen persze, menjünk!~
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:50 pm

Mera épp hogy felkapta magára a páncélját, mikor Assadar berugta rá az ajtót. Eleinte hitetlenkedve nézett rá, és nem értette, hogy mit beszél.
- Aviantora? - kérdezett halkan vissza, de választ nem kapott, helyette inkább kivezették a házból Elyonnal együtt. Egy sárkány mellett álltak meg.
Mera ránézett. Ki gondolta volna, hogy tényleg van egy tűzsárkánya. Assadarra nézett. Csak most értette meg, hogy mi is történik.
-Assadar! Egy pillanatra! - fordította maga felé a fiút, majd minden erejét összeszedve pofonvágta. Mosoly jelent meg az arcán. - Jó, mostmár mehetünk.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:57 pm

Sam bólintott Mera kérésére. Megállt az ajtó előtt, mintha csak ő lenne a testőr.
Hirtelen Assadar rontott be, és Sam már csak annyit vett észre, hogy berúgja az ajtót.
- De öltözik! - kiáltott a fiúra, de az szinte meg sem hallotta. Már bent volt, aztán kint Merával együtt.
* Ezek szerint fel tudott öltözni... bár amennyi ideig bent volt, nem csoda.... * - gondolta, majd nézte, hogy hova mennek.
Sam egy sárkányt látott maga előtt.
*Ez csodaszép* - Annyira belemerült a gyönyörködésbe, hogy fel sem tűnt neki mi folyik körülötte. Így azt sem látta, hogy Mera megütötte Assadart.
- Hogy hívják? - kérdezte kiváncsian, de szemét le nem vette a lényről. - ÉS milyen fajta? És Vele fogunk utazni? ÉS Amúgy hova is megyünk?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:58 pm

~ Áú, ezt miért kaptam?~ - Kérdeztem magamban.
Majd felpattantam és Elyon-ra néztem.
- Te ha akarsz, jöhetsz a sárkányon vagy repülhetsz is.
Majd felszálltunk és elindultunk. Körülbelül 10 percen belül utolértük őket. Elvigyorodtam.
- Ha akarod megint felteleportálom magam a sárkányhoz és megint kezdhetjük elölről. Ám én azt hallottam, hogy Aviantorán kívül a fekete sárkányok igen ostobák.... - Ezt az utolsó mondatot direkt tettem hozzá. A fene tudta, hogy a fekete sárkányoknak ilyen jó a hallása......
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:14 pm

*Hm... Ez gyors volt. * - gondolta Mera.
- Nem kell, hogy megint lesérülj. Már így is sérült vagy. - nézett rá egy vigyor mellett. Most nem akarta azt mondani neki, hogy gyenge, mert ez a bolond még a végén letámadja a nála sokkal erősebb feketesárkányt.
~ Mond meg a társadnak, hogy én nem sértegetném a fajunkat. ~ Szólalt meg a közelben Aviantora. ~ Mellesleg bal.
Merának nem kellett sokat gondolkodni, hogy ez mit is jelent.
- Balról jön. - mondta Assadarnak. Egy perc múlva egy hatalmas fekete árny suhant feléjük balról. - És legközelebb csak gondolatban szidd őket. Köszi.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:19 pm

Sam a sárkánylovaglást választotta. Egész hamar utolérték őket.
- Én nem szidnám őket... Jó a hallásuk. - jegyezte Sam - legalábbis úgy gondolom.
Mikor Mera mondta, hogy balról jön, Sam odanézett. A fekete árny feléjük tartott. Sam leugrott a sárkány hátáról, miközben felvette az igazi alakját. Aztán Meráék felé repült. Megvárta, míg a sárkány megfelelő távolságba nem ért, aztán intett a kezével, így a szelet kikapta annak szárnyai alól. A sárkány elbambult, aztán Samre nézett.
- Ajaj. - mondta ki hangosan. Nem tetszett neki a nézése.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:51 pm

- Kérlek hagyd békén Aviantorát, mert ő a barátunk, Merának meg a családja! Így kérlek távoz! Vagy magyarázd el mit vétett ellened! Ha nem mondod el, kénytelen leszek téged is össze vissza vernem! - Mondtam az utolsó mondatott nevetve.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 11:08 pm

Mera próbálta tűrtőztetni magát, legalábbis addig, amíg Assadar beszélni próbált vele. De nem sok sikerrel. A sárkány ügyet sem vetett rá.
- Assadar... Szerintem ő nem az a fajta, aki csak úgy megszólal. - sóhajtott fel, majd a kezébe nyomta a kétélű kardját. - Vigyáznál erre?
Ezalatt a sárkány Sam felé indult meg.
- Bolond.... -morogta. Egy tűzlabdát idézett, majd a sárkány felé dobta, így magára vonta a figyelmet.
* Oh, elfelejtettem, hogy nem Aviantorával vagyok... * - kapott a fejéhez, majd leugrott a sárkányról. Pár másodpercig zuhant, aztán megérezte maga alatt Aviantorát.
~ Pontos, mint mindig. Nos, látogassuk meg apucit . ~ vigyorgott el, majd Aviantorával együtt a sárkány elé repültek.
~ Mit jelentsen ez fiam? ~ mordult fel Aviantora apja. Mera morgolódni kezdett.
*Nem fair, hogy nem hallom őt. * - húzte el a száját. Aviantora hallgatott.
~ Válaszolj!~ rivallt rá az idősebb, de hasztalan. Ekkor Merarty'rra nézett. Szeméből gyűlölet sütött.
~ Ezekszerint tényleg alárendelt lettél. Szánalmas. ~ szólt újra a fiához, majd kicsit gonoszabb hangon folytatta. ~ DE ezen könnyen lehet segíteni nem de bár?
Ezzel úgy helyezkedett, hogy szárnyával hatalmas szelet tudjon kelteni.
Mera megingott a hirtelen szélmozgástól, de hamar visszanyerte az egyensúlyát.
~ Aviantora! Szállj le a földre. Úgy érzem engem akar.
~ Sajnos jól érzed... Túl erősnek hiszi magát, és megveti azokat akik alárendelik magukat. Ezért is nem tudott ő róla hogy veled szövetkeztem...
A sárkány elindult az erdő felé, az apja utánna.
~ Hogy micsoda? ~ kérdezte hitetlenkedve a lány. Majd elvigyorodott. ~ Úgy látom ragadt rád valami rólam.
~ Hát igen, és nem tudom kitől tudhatta meg, mert tőlem nem, hiába voltam én itthon párszor.
~ Legalább tudom hova tűntél hetekre.
Már földközelben voltak, és a sárkány is egyre közelebb került hozzájuk. Mera Leugrott a sárkányról, Aviantorát pedig egy kicsit távolabb küldte. Tudta mire gondol az ellenfele, Belecsapódik, vagy éppenséggel lecsapja. De egy biztos, őt vette célba.
A sárkány már csak 2 méterre volt tőle. A távolság egyre fogyott. 1 méter...fél méter... és becsapódás.
Mera pont egy másodperccel ezelőtt teleportált el onnan a sárkány hátára.
- umbra superstitio - suttogta, mire a sárkány árnyéka életre kelt. Ugyanabban az időben Mera leteleportált róla.
- Támadj. -adta ki a parancsot az árnysárkánynak.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 04, 2011 11:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptyKedd Aug. 02, 2011 11:36 pm

~ Nem kéne segíteni nekik?~ - kérdezte tőlem Shira.
~ Persze, hogy nem. Egyenlőre a családi viszályból ki kell maradnunk. Ha segítenénk neki akkor a sárkány csak még jobban megvetné őket~ - Gondterhelten nézek. Legszívesebben közéjük ugranék segíteni de nem tehetem. Ezt maguknak kell lejátszaniuk. Csak vég szükség esetére tartogatom a támadásomat.
~ Neked jó így?~
~ Persze, de úgy látom neked nem...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 3:10 am

A két sárkány eleinte szemezett egymással, majd az árnyék a farkával a másik felé csapott.
* Nos... ez talán lefoglalja őket egy darabig... * -fordult Aviantora felé. Hirtelen éles fény csapott át mögötte. Mera odafordult. A sárkány tüzet fújt, így az árnyéksárkány eltűnt. Aztán Mera felé fordult. Vigyor volt az arcán... Farkával a lány vette célba. Mera elhajolt, de így is elkapta az ütés. Éles fájdalmat érzett a vállában. Odanézett.
* Szerencse, hogy rajtam a páncél. * - elhúzta a száját,, mikor észrevette rajta a horpadást. - * Remek... jó kis zúzódás ez, vagy talán törés? *
Most elteleportált az újabb csapás elől, de annak a vége épp hogy eltalálta, pontosan a hátán. Mera a földre esett, pontosan úgy, hogy a térdét is beverte. Nem maradt sokáig egy helyben, mert a sárkány függőlegesen támadt ellene. Mera arréb gurult, de szintén csak kapott egy kissebb adagot belőle. Ez most az oldalát kapta el.
* Jó ég! Roncsá akar ütni? * - megpróbált felálni, s valamelyest sikerült is, bár éles fájdalom járta át a testét. Ismét teleportált. Egyenesen a sárkány elé. Szembenézett vele, aztán támadott.
- Captus claustrum - remegő kezéből láng csapott elő, mely a sárkányt vete célba, De semmi, az csak csiklandozást érzett. A sárkány nevető hangot hallatott, majd ő is lánggal próbálkozott.
- Terra contego - Hadarta gyorsan, mire a föld egy burkot képzett Mera körül. A tűz körbeölelte a burkot, fwlhevítve azt. Mera végigtapogatott magán. Az oldala vérzett, a többi csak zúzódás. Aztán elkezdte érezni, hogy a levegő egyre nehezebb, egyre melegebb. A végén már alig kapott levegőt.
* Forró! * - nagyon nehezen lélegzett. Kezét a mellkasához kapta. - * Ez fáj! *
Aviantora ekkor lépett elsőnek közbe. Apját félrelökte, így a tűz már nem Merára öszpontosult. Bár ezáltal az erdő kezdett égni.
~Mit csinálsz fiam? ~ meredt rá dühös szemmel. ~ Miért véded?
Aviantora nem válaszolt, csak némán állt apja és a Merát védő burok között. A farkával óvatosan lebontotta a védőfalat, így a lányt megcsapta a hideg. Féltérdre esett. MÉg így is fájdalmas volt lélegezni, de egy biztos... sokkal jobb.
~ K-kössz. ~, mosolygott rá. Aviantora ránézett, és itt vétett is. Az apja rögtön letámadta. Egy rövid dulakodás után a fiatalabbik a földön feküdt vérben ázva.
~ Aviantora! ~ nézett rá ijedten.
~ Jól vagy...ok... ~ nézett Merára, de egyre homályosabban látta őt. Végül lecsukta a szemét. Mera csak nézett a sárkányra, így csak későn vette észre, hogya másik főlé tornyosul. A sárkány a lábát felemelve készült a végső támadásra. Eleinte arra gondolt agyon nyomja, de aztán meggondolta magát. Majd a kínzását élvezi inkább.
- Lap cut - mondta ki hamarabb Mera, mint ahogy a sárkány végigszántott volna a testén. Mera felszisszent.
* A páncélom!* - szemét összevonta a vágás. Észre se vette, hogy nem csak a páncélját vágta át, hanem a bőrét is felsebezte.Mera jobbnak látta, hogy ha nemics a közelébe.
* Reddo * -gondolta ki, majd a sárkánytól pár méterre jelent meg. Mostmár mérges volt. Szeme izott a feltörő haragtól.
- Elég legyen már ebből! - nézett rá a sárkányra. - Nem tudom, hogy mi a bajod velem, vagy épenséggel azzal, hogy a fiad a társam... De könyörgőm! Nem engem akartál? Akkor miért? Miért bántottad őt?
Mera már kiabált, de nem tudott róla. Lelki szemei előtt csak Aviantora lebegett és az, hogy ő most vérben fekszik a közelében, egy olyan helyen, ahová ő inkább nem is nézett.
A testén lévő írások felizottak. Izott körülötte a levegő is.
~ No lám, No lám... ~ Mera most először hallotta ahangját a sárkánynak. ~ Úgy tűnik még vannak rejtett képességeid. És ez nagyon is helyénvaló. Rendben. ELfogadlak, mint a fiam gazdája.
Mera meglepődött, ezzel megszüntette a különös izzást. Űjra csak elöltötte a fájdalom érzete, de megpróbált a mostmár megint fölé tornyosuló sárkányra koncentrálni. Kinyitotta a száját, de csak lassan találta meg a szavakat.
-Most... meg... kéne kösz..önnöm? - kérdezte szaggatottan. A nyelve alig forgott, teste minden porcikája fájt. Olyan volt, mintha több millió tűt szúrtak volna belé. DE még így is tudott gúnyolódni.
Az idős sárkány fel sem vette a gúnyos megjegyzést.
~ A fiam jól van, megnyugodhatsz. Csak az egyik lábát találtam megsebezni. - aztán mint aki jól végezte dolgát elrepült.
Mera megkönnyebbült.
-Az...jó. - mosolyodott el halványan. Aviantorára nézett, akinek a képe egyre jobban elmosódott előtte. Mera előre bukott, aztán elájult.

//Bocsi, admin, tudom, hogy te is olvasod, lehet a végét kicsit összecsaptam. Nézd el nekem Very Happy És azt is ha nem jóXD//
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:45 am

Leszállok a sárkányról. Gyorsan odamegyek Merához. Megnézem az állapotát és tudom, hogy jól van de inkább visszaviszem az öreg Nytherhez. Felteszem a sárkányomra és felszállunk. A sebeit gyógyítom és közben végignézem a testét. Sok sebesülést szerzett.
- Ügyes voltál Mera. A családtagod megvédted. A küldetésed teljesítetted. - Mondtam mosolyogva.
Amint visszatértünk, megfogtam és óvatosan a kezembe helyeztem. Nyther kijött a házból és ránk nézett.
- Nyugodj meg, a súlyosabb sebeket begyógyítottam! - Mondtam neki.
Bevittük és lefektettük az ágyra. Én leültem egy közeli székre és vártam, hogy felébredjen.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 8:44 pm

Sam csak nézte a küzdelmet. Nem hitt a szemének. Már sokszor hallotta, hogy a sárkánnyal harcba keveredni veszélyes, de most már a saját szemével is láthatta. Amint asárkány elrepült, ő is földre szállt. Látta, hogy Assadar Merával foglalkozik, így ő inkább Aviantorához rohant.
- Ez a seb semmiség. - nyugodott meg, de azért kicsit aggódott, hogy a sárkány ájultan fekszik.
~ Kavaras! ~ szólította magához a madarát, aki rögtön meg is jelent. ~ Vigyáznál rá?
A varjú a sárkányra nézett.
~ Persze, majd ha felébred elvezetem hozzátok.
~ Kösz... - simogatta meg a fejét, majd Assadar után ment. Úgy nézett ki Nytherhez mennek. Amikor bevitték a házba, ő is velük ment. Aggódva várta a lány ébredését, elfeledkezve arról, hogy még mindig a démon alakjában van.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 9:05 pm

Mera érezte, hogy valaki felemeli, de nem tudta kinyitni a szemét. Túl fáradtnak érezte magát. Azt is hallotta, hogy valaki beszél hozzá, de nem értette pontosan, csak annyit, hogy a küldetését teljesítette. Ez mosolyt csalt az arcára, aztán elnyomta az álom.

Nyther az érkező tűzsárkányra nézett. Ez már nem sok jót jelentett, főleg akkor kapta el ez az érzés, mikor látta, hogy az ájult Merát hozzák felé. Szemét agodalom töltötte el.
* Mi a csuda történt? * - gondolkodott el, de nem kérdezte meg hangosan, ehelyett bevezette őket. A fiú elhelyezte a lányt az ágyon majd leült mellé. Nyther eleinte csak nézte ezt az "idillt", majd megérintette annak a vállát.
- Pihenned kellene neked is. - mondta kedvesen. - Márcsak azért is, mert nem rég te feküdtél itt.
Majd megfordult. Ekkor vette észre Samet. Elmosolyodott.
* Szóval ez a démonalakja. * - gondolta. Hirtelen komor lett, mert eszébe jutott egy régi történet.
- Sam... Ugye nem így jöttél ide? Mert ha igen az jó lenne ha alakot váltanál.
Majd a tűzhöz sétált és főzni kezdett.


Aviantora szeme felpattant. Fejét felemelte, hogy körbenézhessen. Sehol senkit nem látott, csak egy varjút.
~ Te! Téged akartalak megenni! ~ ismerte fel az állatot, miután szemrevételezte azt. Felállt, bár a jobb hátsó lába lüktetett.
~ Mondd csak! Te mindent láttál? Láttad a küzdelmet? Ha igen, a sötételf, aki harcolt az apámmal, a másik sárkánnyal, túlélte? És ha igen, most hol van?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 9:24 pm

Sam a raktár és az alvó Mera közötti út felénél álldogált. Most az öregre nézett.
- Nem is gondoltam arra, hogy más alakba legyek. - kapott a fejéhez, majd lehunyta a szemét és ismét abba az alakba volt, melynek citromsárga szeme, deréki érő barna haja, és az a zöld ruha amit vett. Majd odasétált Assadar székéhez, és mellé kuporodott a földre.
- DE nem volt senki se ott... legalábbis remélem... - fűzte hozzá halkan, majd újra Merára nézett.
-Mikor ébred már fel? - kérdezte kíváncsian, majd elvigyorodott.
- Láttad? Mikor harcolt? Ugye milyen erős? - hangja csodálattal volt teli. - ÉS a végén! A sárkány elmenekült!
Sam ásított egyet, de nem mozdult a helyéről. Most látni akarta, amikor felébred. Nem lenne szabad elaludni.
Egy perc múlva a széknek dőlve álomországba indult.
Kavaras az ébredő sárkányra nézett. Bár már felkelt a földről, mégis úgy gondolta nem elég erős.
~ Kezdjük ott , hogy igen majdnem én lettem az ebéded. Aztán... igen láttam. A gazdád túlélte. ~ majd elmesélte onnan, hogy Aviantora elvesztette az eszméletét.
~ Most az öreg Nythernél van. Elviszlek hozzá, de csak ha elég erősnek érzed magad. Ha nem, akkor itt fogsz még egy darabig maradni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 9:30 pm

Látom, hogy Elyon is elaludt. Örülök, hogy mindenki jól van. Legszívesebben én is lefeküdnék, de nincs kedvem hozzá. Látni akarom mind a kettőt amikor felébrednek. Hirtelen eszembe jutott, hogy nem tudna-e Nyther adni valami jó könyvet, miközben várakozom.
- Elnézést, Nyther ha megkérnélek nem tudnál valami könyvet adni? Elfoglalom magamat valamivel amíg fell nem kelnek!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 9:43 pm

Aviantora csak morgott egyet.
~ Azt hiszed nem találok el magam hozzá? ~ alig hogy feltette a kérdést már fel is repült, és egyenesen Nyther házához ment,. Ott leszállt a földre. Az ablakon belesve látta, hogy Merarty'r valóban ott fekszik. Megnyugodott, majd a bejárattal szembe a földre feküdt.
~ Merarty'r Archeruester ~ szólította őt, majd fejét a földre hajtotta, szemeit lecsukta. Bár pihent éberen figyelt minden zajra.

Mera éreze, hogy valaki szólítja. Aviantora.
- Aviantora! - ülf fel hirtelen, de fel is szisszent. Még mindig fájt mindene, de már egy fokkal elviselhetőbb volt, mint ahogy a lélegzés is. Oldalra nézett. Assadar az ágy mellett ült, a lábánál pedig Sam aludt.
- Hol vagyok? - kérdezte hangosan, bár inkább magátől. Lassan körbe nézett. Ismerős volt a hely.
- Az öregnél? - ekkor pillantotta meg Nythert, aki a tűzhelynél kavargatott valamit.


Az öreg mintha meg sem hallotta volna Assadart. Gondolataiba volt mélyedve. Aztán meghallotta a lány hangját.
Nyther felegyenesedett, majd az ágy felé pillantott. Látta, hogy Mera felkelt. Az öreg a raktárhoz ment. Bent a lefedett asztalhoz lépett, majd lerántotta róla a huzatot, íy látni lehetett a sok növényt és az üvegcséket benne ismeretlen folyadékokkal.
Elővett egy üres fiolát, majd elvett néhány füvet. Néhány perc múlva az üveg tele volt zöld folyadékkal. Kiment a szobából, és a tűzhöz sietett. Az üvegcsét a meleg fölé emelte és forralni kezdte.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 9:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 9:57 pm

Kavaras megvonta a szárnyát, majd a sárkány után repült Látta, hogy benéz az ablakon, majd lepihen.
~ Jobb is... ~ gondolta, majd a sárkány mögötti fára repült, és figyelte a sárkányt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:04 pm

- Pihenj le! - Mondtam és lefektettem.
- Először is pihenj utána, jöhetnek a kérdések és igen, Nythernél vagyunk!
- Ám mielőtt lepihennél, el kell árulnod valamit.... miért kaptam a pofont? Akkor Aviantora apjával már nincs gondunk?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:18 pm

A zöld lötty már forrni kezdett, mikor Nyther arrébb tette. Gyorsan előszedett két tányért. Az egyikbe öntött a szerből. Ezt Merának szánta. Aztán a levest kezdte kavargatni.

- De nem vagyok fáradt. - nézett Assadarra Mera, de nem ellenkezett, de csak azért, mert nem érezte úgy, hogy lenne elég ereje hozzá. Inkább lefeküdt.
-Ami Aviantora apját illeti... Ő csak tesztelt.... És már nem... nem kell agódni miatta. - majd elhallgatott egy percre. Fürkészően nézett Assadarra.
* Vajon tényleg nem tudja, hogy miért ütöttem meg? * - kicsit kezdte megsajnálni őt. Kinyújtotta a kezét és végigsimitott annak az arcán, ott ahol megütötte. Majd elvigyorodott.
- Csak nem fájt? Azt hittem a harcosok bírják a fájdalmat... - écelődött, majd mintegy mellékes dologként hozzátette. - Éppen öltöztem... Őszintén, annyi volt a szerencséd, hogy épp befejeztem azt, mikor berontottál.


A hozzászólást Merartyr Archerquester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 10:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:28 pm

Sam kinyitta a szemét.
* Mera! * - nézett rá a lányra, aki felült. Sam most nem ugrott a nyakába, de csak azért mert látta, hogy Assadar visszanyomja az ágyba. Oldalra pillantott. Az öreg épp kotyvasztott valamit, amit enni lehet. Elmosolyodott.
* Legalább már nem leszek éhes... egy pár percig. * - gondolta, majd újra lecsukta a szemét, és hallgatta a beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:41 pm

- Hirtelen eszembe jutott, hogy tényleg öltözött. Teljesen vörössé váltam. Elővettem megint egy párnát és újra beletemettem a fejem.
- De az nem direkt volt! Akkor ez volt az egyetlen ok, hogy megütöttél? őszintén mondom, másra számítottam... Látom, hogy Elyon felkelt. Láttam rajta, hogy éhes és láttam, hogy nézi az ételt ami éppen főt. Megsimogattam a fejét.
- De legközelebb vigyáz magadra.... Nem tudom mit csináltam volna, a sárkánnyal, ha neked bajod esik... - Azzal újra a párnára helyeztem a fejem. Kezdek kijönni a párnával. Ezen elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:48 pm

Mera elcsodálkozott.
- Te mindig párna mögé bújsz? - kérdezte nevetve. - Milyen harcos az, aki elbújik?
* Milyen másik okra gondolhatott? * - gondolkozott el egy pillanatra, majd felült és megkérdezte.
- Miért? Te mit hittél, miért ütöttelek meg? - kérdezte kíváncsian, miközben gyors pillantást vetett Elre.
* Még csak le sem támad? * - csodálkozott el, majd újra Assadarra nézett.
- Nos?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:58 pm

//Mera... annyira tetszik a szined... átváltok ráXD //

Sam elmosolyodott, mikor Assadar megsimogatta. Aztán csodálkozva nézett Merára. Egy pillanatig találkozott a szemük.
- TE megütötted Assadart? Mikor? - kérdezte meglepetten. Aztán elgondolkodott.
* Talán akkor tette, mikor ő a sárkányt bámulta. igen. * - elvigyorodott. Assadarra nézett.
- Én szóltam, hogy nem menj be, mert öltözik, csak akkor te már berúgtad az ajtót. - kicsit gonosz volt a vigyora. - Még szerencse, hogy azért nem kaptál, mert kézen fogva vezetted ki.
Felnevetett ezen a gondolaton.


A hozzászólást Samaranth Elyon Fillway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 11:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 10:59 pm

- Semmi, nem fontos. - Azzal megfogtam Merát is vissza raktam az ágyba.
- A betegnek az ágyban kell maradnia... Hogy hagyhattad, hogy egy sárkány elintézzen így... én még ilyet nem is hallottam! - Az utolsó mondatot, már nevetve mondtam, ugyanis vissza emlékeztem, hogy mennyire elintézett engem is egy sárkány.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:05 pm

// Hát váltsál! De akk én is váltok Razz//

Mera a lányra nézett, majd a fiúra.
- Mikor vezettél te engem kézen fogva? - kérdezte felvont szemöldökkel, miközben megint lenyomták az ágyba.
- Mintha csak az anyám lennél... - morogta Mera, majd elvigyorodott.
-Nem tudom, hogy ki szólal meg, és azt sem, hogy ki az a másik akit elagyabuláltak. Szóval csak hallgass. - kinyújtotta nyelvét rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: