Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Assadar
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Blaide
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Tira
Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_lcapRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_voting_barRayodth - A sárkányok földje - Page 6 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Rayodth - A sárkányok földje

Go down 
+2
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:10 pm

- Tiszta óvoda. - Mondtam mosolyogva. Elyonra néztem és egy kicsit dühösen néztem rá. Várhatom a következő pofont miatta!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:17 pm

Assadarra nézett.
- Most mi van? - kérdezte ártatlan szemekkel. - Nem mondtam semmi rosszat.
Majd a fejéhez kapott, hogy leesett neki, hogy mire gondol.
- Óh! Értem már! - elvigyorodott. - Már rég megtette volna, ha akarta volna. Nem igaz Mera?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:22 pm

- Hm? - nézett rá Samre. - Ja, persze. De most hogy mondod.
Ismét felült, arcán gonosz mosoly jelent meg.
- Assadar, most akarsz túl esni rajta, vagy később? - kérdezte. Kezdte jobban érezni magát. - Mert ha most, akkor jobb ha becsukod a szemed... Hátha akkor nem fog fájni annyira.
Samre nézett, s titokban rákancsintott.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:33 pm

Sóhajtok.
- Essünk túl rajta most.... - mondtam komoran. Elyont ezért még elkapom!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:37 pm

Mera feltérdepelt, hogy kábé egy magasságba kerüljön a fiúval. Majd meglendítette a kezét, de a pofon nem csattant el. Helyette megragadta a fiút és közelebb húzta, majd egy puszit nyomott az arcára.
- Köszi! - vigyorodott el. - Ja, ez egy egyszeri alkalom, szóval... emlékezz rá.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptySzer. Aug. 03, 2011 11:46 pm

Elvigyorodom.
- Igen is asszonyom! - Mondtam nevetve. Közben elgondolkoztam, hogy még milyen lehetetlen dolgokkal találkozzak ezek után...
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:11 am

//Na, pulya!... úristen ez a szó. XD Mindegy, Mera, rajtam ragadt ma a hülyeséged...
Mivel nagyon tetszett a játékotok, annak ellenére is, hogy ez Mera kis csetepatéja volt, mindenkit jutalmazok +2 ponttal, amit kérek beírni az adatlapotokra! Na, power legyen veletek! Razz //
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:15 am

Sam Merára nézett.
* Hogy hogy nem ütötte meg? * - nézett rá furcsán. - * Csak nem? *
Felkacagott.
- Mera szerelmes! Mera szerelmes! - kezdte hirtelen kántálni. - Assadarba szerelmes! Juhé!
Felpattant és körbetáncolta a szobát, miközben mást kezdett el mondogatni.
- Két szerelmes pár! Mindig együtt jár! Egy tányérból esznek! Mindig ... hogy van tovább? - állt meg egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Kahlvar :: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:26 am

- Nem igaz... megint kezdi! - Mondtam sóhajtva. Elyon néha igazán ki tudd fárasztani.
- Létszíves állj le Elyon!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:28 am

- Nem! - költötte rá a nyelvét és újra elkezdte énekelni.
- Két szerelmes! Két szerelmes!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:37 am

Mera a végigszántott a fején, majd elhúzodótt a fiútól.
* Még hogy ő szerelmes? Pft... Vicces az egész.* - gondolta majd gyilkos szemekkel meredt a lányra.
- Sam! - szólt rá most ő is, de mind hiába. Lassan lecsuszott az ágyról, és a lány felé indult.
- Megmutatom én, hogy mennyire vagyok szerelmes! - hangja vészjós volt, de szeme nevetett. Itt látszott meg, hogy úgyse fogja bántani a lányt. Max egy kicsit megkergeti.

Nyther megkavarta a levest, majd leemelte róla a fazekat. A táncoló lányt megkerülve az asztalra tette, a két tányérral együtt. Aztán elővett még egyet. Mindenkinek kiszedte az adagot, majd a társaság felé fordult. Kezében a szerrel felölntött tál volt. Arra készült, hogy odaadja a levest neki, de előbb megvárta, hogy mi is sül ki ebből a kis viccelődésből.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:40 am

A fejemet fogtam. Ezek mindig ilyenek. Elmosolyodom. Örülök, hogy nem változnak ezek ketten.
- Fejezzétek be! Most ne viccelődjetek! majd később ha akartok...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:56 am

Mera elmosolyodott. Samre nézett. Szemével Assadarra mutatott.
* Kiváncsi vagyok vajon érti-e? * - majd vigyorral az arcán elindult felé.

Nyther odalépett Merához, aztán a kezébe nxomta a tányért.
- Idd meg! Jót tesz. - rámosolyodott. - Bár úgy látom jobban vagy.
Aztán a többiek felé nézett.
- Samaranth Elyon Fillway! gondolom éhes vagy, szóval hagyd abba a játékot egy pillanatra, és gyere egyél. - majd Assadarra nézett.
- És te is.

Mera az levest nézte. Megszagolta, és elfintorodott. Nem volt valamai jó illalta. Felsóhajtott, majd egy huzamra megitta.
- Úh! - húzta el a száját, majd az öregre sandított.
-TE mit adtál már nekem? Olyan az íze mint a.... nem tudom mi. De rossz! Nem tudsz főzni?

Nyther megsértődött.
*Még hogy én ne tudjak főzni? Ez sértő*- felsóhajtott.
- Tudod, a gyógyszer miatt van, amit beleöntöttem. - Odasétált a lányhoz és elvette tőle a tányért és mégegyszer szedett neki, de ezt már az asztalra tette.
- Gyere és kóstold meg így! És utána vélekedj.

Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 1:15 am

Sam Merát néze. Nem félt tőle!
- Mera játsszik velem! Mera játszik velem! Juhé! - kiáltott fel, mikor meglátta a lány szemét. Aztán újra körbe táncolt. Ekkor szólt rájuk Assadar. Sam ránézett, aztán Merára. Az intett a szemével neki. Egyből értette. Elvigyorodott. Ő is Assadar felé indult, de megcsapta a leves illata, így az asztalt vette célba. Megállt az öregtől pár méterre, majd miután meghallota az "engedélyt", leült és enni kezdett. Mikor Mera elszörnyedt a leves izén, felkacagott.
- Amúgy finom. - fordult az öreg felé, miután megette. Az éppen Merának szedett.
- Kaphatok még? - kérdezte kiváncsian.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 1:40 am

Köszönöm, én nem kérek levest... - mondtam és utána leültem. Megvárom míg a többiek befejezik az evést....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 9:47 pm

Mera Assadarra nézett.
- Látod! Még ő sem akar enni a levesedből - nézett az öregre, miközben kezével Assadarra mutatott.
Nyther mérgesen nézett rá.
- Attól, hogy ő nem eszik, attól neked meg kell enni. - közelebb tolta hozzá a tányért, és addig nézte, míg a lány meg nem ette.
Mera, miután kiitta, meglepődve kiáltott fel.
- Azta! Ez finom! - elvigyorodott, majd Assadarra nézett. - Megehetem a te részed is?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:20 pm

Elnevetem magam.
- Persze, hogy megeheted! Én úgy sem vagyok éhes....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:25 pm


- Hát nem tudod mit hagysz ki... - nézett rá Mera, majd elvette a tányért a fiú elől. - De úgy nézem te nem is szoktál enni. Mondd csak dobott a lány, mert túl sok volt rajtad és azért nem eszel, ugye?
Mera közben enni kezdett.
- Ja, bocsi, neked nem is volt barátnőd. - felnevetett. - A túlságosan sokat mosolygó fiúk taszítják a lányokat, tudtad?
* Vajon most is elönti a düh ? * - gondolokodott el egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:35 pm

Sóhajtok.
- Na pont egy olyan sötét elf oktat ki, akit elkerülnek az okosabb férfiak... - jegyeztem meg szárazon.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:44 pm

Mera félrenyelt, és köhögött egy sort.
* Mi a..? * - komorodott el, de szeme megcsillant.
- Hm... igazad van. Bár akkor nem értem, hogy te mit keresel itt a közelemben. Vagy igazad van. Tényleg nem vagy valami okos. -Vigyorodott rá, majd folytatta az evést.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:53 pm

Elkomorodtam. 1-0 oda.
- Mosolyog csak... - mondtam morogva.
- Van még valami amit még elakartok intézni itt? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:57 pm

// SAAAAM! SAAAAAAM! Dikk, lefogadom, hogy ez a lány meg halt..... //

Mera diadalittasan nézett, aztán elgondolkodott.
- Miért, ennyire ráznál minket lefele? Nem élvezed a kalandunkat?
Aztán vigyorogva hozzátette.
-Amugy nekem nincs, de nem úgy volt, hogy Samnek megoldjuk a gondját? Vagy az már nem is fontos?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 11:06 pm

Elgondolkozom.
- Igen igazad lehet! Elyon akkor kérdezősködjünk?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 3:58 pm

Hirtelen egy sas jött oda hozzám egy levéllel. Kibontottam és elkezdtem olvasni.A levélben egy fontos ügy miatt hívtak vissza. Elszomorodtam, szerettem volna még többet lenni velük. Eközben azt látom, hogy Elyon elaludt. Rá nézek Merára és szomorúan rámosolygok. Megfogom a kezét és kimentünk együtt. Shira már ott várt engem. Ránézek újból Merára.
- Sajnálom, de egy kicsit el kell mennem Lunatonba. Ha van kedved akkor kövessetek. - Mondtam szomorúan. Megfogtam a lány kezét és megcsókoltam. Pár perc múlva elengedtem és felszálltam a sárkányra.
- Ha szükséged van rám, vagy ha bajban vagy, akkor mond ki a nevemet és már is jövök. Remélem még találkozunk....Mera.... - Mondtam és elrepültem a sárkánnyal.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:23 pm

// Bocsi nem volt netem... Naracom.... Azért kössz a játékot:D//

SAm felkelt... Emlékezett még ara, hogy kérdezik tőle, hogy hova menjenek... De már mindegy is. Kiment a házból, és látta, hogy Assadar épp most repült el. Merára nézett.
- Hova megy? - kérdezte kíváncsian. - És mi miért nem megyünk? Igazából nem is érdekel, hogy miért hívnak úgy... Mármint Harpianak... Menjünk jó?
Aztán a fejéhez kapott.
- Júúúúúúúúúúúúúúúj! Anyuákat meglátogatom... Úgy sincs olyan messze. - Merára nézett. - Majd még találkozunk.
Elvigyorodott, majd egy puszit nyomott a lány arcára. Majd Aviantorára nézett. Ő is kapott puszit. Aztán el is repült. Egyenesen haza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rayodth - A sárkányok földje   Rayodth - A sárkányok földje - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rayodth - A sárkányok földje
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sárkányok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Kahlvar-
Ugrás: