Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Elhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 4 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Elhagyott gyárépület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:24 pm

Mera szemébe néztem.
- Igen akarok egy sárkányt..... Méghozzá egy tűz sárkányt..vagy egy elementál sárkányt.....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:37 pm

- Hm... talán a tűzsárkány még illene is hozzád. Amilye forrófejű vagy.... - gondolkodott hangosan Mera. - Bár nem hinném, hogy tudnád irányítani.
Az utolsót direkt tette hozzá. KIváncsi volt a fiú reakciójára. Mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:41 pm

- Hát...próba szerencse....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:47 pm

Mera meglepődött.
- Hey! Hova lett az a forrófejű srác, aki még az elején voltál? - kérdezte. - Vagy kicserélted volna őt, és valahova elvitted és betömted a száját, hogy ne tudjon kiáltozni?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:53 pm

Elvörösödtem..nem szeretem ha magamról kérdeznek....
- Hát valahogy úgy is mondhatjuk...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:05 pm

Mera elvigyorodott, mikor Assadar vörösbe "váltott". Gyorsan szája elé kapta a kezét, hogy elfojtsa a feltörő nevetését. Komolyságot erőltetett magára.
- Tudod, jól áll neked a vörös. Talán a tűzsárkány kéne neked. De csak is a szine miatt. - Már nem birta tovább. Kibukott belőle a nevetés. De el is vörösödött, mikor eljutott a tudatáig, hogy Elyon az ölében alszik. Kezét az arca elé kapta egy pillanatra.
* Hogy felejthettem el. * - vette egy mély levegőt.
- Le kellene rakni ezt a sózsákot valahova. - körbenézett, majd szeme Aviantorán csillapodott meg.
* Tökéletes. * - gondolta, majd intett a sárkánynak, aki rögtön odasétált hozzájuk, és Mera mögé feküdt.
A lány a hasához csúszott, és hátra dölt, utánna Elt maga mellé fektette, úgy, hogy a feje a lábán feküdt.
- Te mindig jót állsz magadért? - kérdezte Assadartól, miközben játszani kezdett a lány hajával.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:11 pm

- Aranyosak vagytok együtt - Mondtam mosolyogva holott igazából próbáltam elterelni a témát.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:14 pm

Sam úgy érezte, hogy valaki elmozdította a melegséget árasztó ölelésből. Megborzongott. Feje alatt, és a háta mögött valami puhát érzett. Mocorgott egy kicsit, hogy minél kényelmesebben elhelyezkedhessen. Valaki birizgálta a haját. Ez olyan érzést váltott ki belőle, mint mikor az anyukája nyugtatni próbálta. Szerette ezt az érzést.
- Anya... - motyogta, miközben Kavarassal a kezében a hátára fordult.
Furcsát álmodott. Sárkányok voltak benne, tűz és elemental sárkányok. És feltűnt benne egy fekete sárkány is, aki pont úgy nézet ki, mint Aviantora, csak sokkal nagyobb volt.
- Sárkányok... - motyogott újra, majd mosoly jelent meg az arcán.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:22 pm

Mera vágott egy grimaszt, de azért megköszönte a "bókot".
- Köszi, de úgy néz ki te nagyon szereted kerülni a magaddal kapcsolatos témákat. - nem értette miért kerüli ezt annyira.
* DE kellene ennek engem érdekelnie? * - kérdezte magától. - * Nem hinnél. DE... *
Gondolataiból El motyogása hozta vissza.
* Anya? Sárkány? * - értetlenkedett. - * Áh, biztos azért mondja ezt, mert a sárkányok volt a téma... Bár ez csak a sárkányos motyogására ad választ.*
Mera felsóhajtott és becsukta a szemét. Pár perc múlva már résnyire nyitotta és a fiút figyelte.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:30 pm

El valamit motyogott a sárkányokról de nem hallottam pontosan, hogy mit mondott.Látom, hogy Mera rám néz és én visszanézek rá.
- Akkor mit tudsz a sárkányok földjéről? - Kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:45 pm

Mera elkomorodott. MÉg hogy mit tud a sárkányok földjéről? Jóformán semmit, csak azt, amit meséltek neki az öregek. DE hát ki figyelt akkor oda.
- Őszintén? Annyit tudok, hogy egy eldugott helyen van, valahol Salonir bolygólyán. A sárkányok, akik ott élnek, jól megvannak a föld népével, bár nem csoda, hisz azok később érkeztek. De ennyi. - próbált gondolkodni, de nem jött össze. Túl fáradt volt ő ahhoz.
-Aviantora többet tud, de ő nem hajlandó beszélni róla. Szerinte veszélyes hely embernek. DE nem értem, hogy miért. - fűzte hozzá. - De az is lehet, hogy inkább ő fél oda visszamenni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:48 pm

Elmosolyodom....
- Nem akarod kideríteni? Úgy látom, hogy te is keresel valamit. Hátha ott megtalálod és közben megtudod, hogy miért olyan veszélyes a hely. - Mondtam kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:01 pm

SAm kinyitotta a szemét. Felült és kábán nézett Merára. Hirtelen azt hitte, hogy az anyja, Shilenna az, hosszú fehér hajával.
- Anya? - suttogta, majd pislogott párat. Ekkor vette észre, hogy nem is az anyja ül mellette, hanem Mera. Szégyenlősen elvigyorodott. Aztán figyelmesen hallgatta a két barátja beszélgetését.
- A sárkányok földjéről van szó? - kérdezte kiváncsia, majd választ meg sem várva folytatta. - Én már jártam ott. Kalhvarban van. Nagyon szép hely. Együtt játszottam velük és a Leafeon-Dragonokkal aludtam. Ők nagyon békések. Tudjátok, az ott élő emberek igen viccesek, de finom ételük van. Bár a végén nem akartak többet játszani. Katonákat meg papokat hívtak, és csúnya pletykákat kezdtek ólam terjeszteni. De mindegy is, ez már a régmúlté. - mosolyogva folytatta. - akkor találtam Kavarast. Elesett volt, egy ember sebezte meg. Ő mesélte el, hogy milyen sárkányok élnek itt. Meghogy Nyth, egy drakojan fedezte fel ezt a helyet. Innen hozta el a sárkányát, Rayodht-ot. Ő egy fekete sárkány volt. Úgy nézett ki, mint Aviantora, de sokkal-sokkal nagyobba. Tényleg, épp vele álmodtam. Rayodthtal.
Sam megállt hogy kifújhassa magát, majd gondolkodni kezdett, hogy tud e még valamit.
- Azt hiszem, ennyit tudok.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:07 pm

Mera Elre nézett. Most kelt fel.
*Anya? MÁr megint? * - csidálkozott Mera. - * Még a végén örökbe fogom fogadni. *
Erre a gondolatra elmosolyodott. Méghogy ő meg egy gyerek. Ki van zárva. Aztán Assadar mondatain filózott, mialatt figyelmesen hallgatta Elt.
* A bolond! A játék nála biztos démoni alakban volt. * - csóválta a fejét, majd felállt. - * tényleg gyerek még ő. De ha tényleg ott járt, akkor miért ne mehetnénk el? Elvégre meg kell találnom az öreget.*
- Dehogynem. - vigyorogva válaszolt Assadarnak. -DE ezt most úgy kell vennem, hogy kell neked egy fuvaros?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:10 pm

Egy nagy mosoly terült el az arcomon.
- Hát mondhatjuk úgy is... vagy pedig gyalog megyünk.... Melyik legyen?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:22 pm

-Akkor inkább már sárkány. - mosolyogtam rá, aztán Elhez fodultam.
- Na, Samaranth Elyon Fillway... Mutatod nekünk az utat? - nyújtotta felé a kezét, hogy felsegítse.

~ Ehhez nekem is lesz egy-két szavam. ~ kezdett bele Aviantora, de Mera szeme elhallgattatta.
~ e kelljen elmondanom, hogy miket tettem érted Aviantora. Ne kelljen most is tűrnöm, hogy te irányítasz. Lehet társként fogadlak el, de nem muszály ennek sokáig így lenne, szerződés ide vagy oda. ~ fejezte be, mire Aviantora csak morogni tudott.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:27 pm

- Hát persze. - jelent meg az arcán a százas- vigyor. Imád vezetősdit játszani. Megragadta Mera kezét. ÉS felvette démoni alakját, majd szalutált egyet.
- Nos, akkor Hölgyeim és uraim. Mindenki beszállás a sárkányexpressbe. A vonat hamarosan indul, úgyhogy kérem siessenek. Én, Sam mozdonyvezető, és Kavaras, a kalauz, elvisszük önöket a megfelelő célállomásra, Kalhvarba. - nem bírta ki , hogy komolyan elmondja, így vigyorogva hozzátette. - Így, hopp-hopp.
Amint befejezte elrugaszkodott a földről, és felrepült, abban a reményben, hogy atöbbiek követik.


// Mit szóltok, hogy ha én írok elsőnek Kalhvarba? Ti meg utánam? Ha már én vagyok a vezető Razz //
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:30 pm

Mera felkacagott mikor meghallotta El monológját. MÉg mindig nevetett, mikor felugrott a sárkány hátára, bár kissé nehézkesen sikerült. Lenézett a fiúra és csak annyit kérdezett.
- Na, jössz?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:39 pm

- Igen, felszállok a sárkány expresszre! - mondtam nevet és felszálltam a sárkányra.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 EmptyPént. Júl. 29, 2011 11:41 pm

Ahogy Assadar felszállt a sárkányra, Aviantora már el is lökte magát a földtől és erős szárnycsapkodásokkal elindult Elyon után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyárépület
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Kyogre-
Ugrás: