Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Assadar
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Blaide
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Tira
Elhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 3 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 3 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Elhagyott gyárépület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:10 pm

Mera épp válaszolni akart a fiúnak, mikor El a nyakába ugrott.
Csak nézett egyet, mikor a tollas lány ráugrott és rajta csüngött, már amennyiben csüngés az, amikor egy nála magasabb lány rajta lóg. Szépen lefejtette magáról, és vett egy mély levegőt, hogy felkészülhessen a válaszokra.
- Igen, tényleg rég láttál, akkor is csak egyszer, és mondhatom érdekes, hogy hiányoztam neked, hisz alig ismersz, igen, ő asárkányom, Aviantora, erre jól emlékeztél, és fekete sárkány. - darálta el gyorsan, majd elmosolyodott. - És te is hiányoztál, El, bár tényleg csak egyszer találkoztunk.
- Mellesleg rosszul ejtetted ki. - mondta majd a fiúra nézett. - Merarty'r Archerqester. Milyen név az, hogy Assadar? Nem kerülnek emiatt is a nők? - kezdett újra kötekedni a fiúval.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:19 pm

Sam Merat hallgatta, majd Aviatorára nézett, mikor róla beszélt. Fekete sárkány. Az egyik legszebb és legfélelmetesebb sárkányfaj. De ez egy csodás állat. Meg akarta simogatni. Közelebb lépett felé.
- Hát nem csodás egy sárkány? - kérdezte izgatottan, majd a fiú felé fordult.
- Szóval te meg Assadar vagy. Dejó! Te vagy a legújjabb barátom. ÉS hány éves vagy? - kérdezte kiváncsian, majd Mera felé fordult.
- Mera! Nem illik mások nevét gúnyolni, mikor a te neved is nehezen kiejthető, nem de bár Meratora Arcseruszter? Mellesleg nem úgy nézett ki távolról, mintha te kerülnéd nő létted révén. - kubcogott fel hangosan. - Láttam egy-két dolgot.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:35 pm

- Nyugi már lehiggadt a vérem. - Válaszoltam közömbösen.
- Muszáj ezen eluralkodnom hogy én legyek Anamúr legerősebb és legjobb harcosa.... Meratora Arcseruszter... - Mondtam a végét nevetve.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:46 pm

Mera felvonta a szemöldökét.
* Meratora Arcseruszter? * - megrázta a fejét, majd felnevetett. - * Ez egyre rosszabb lesz. *
- Igazad van, El, nem illik, hogy ilyet csináljak. De nem akarsz mondjuk Aviantorával játszani? - kérdezte mosolyogva.
~ Hogy mit csinálni? ~ Kapta fel a fejét a sárkány.
~ Játszani. ~ vigyorgott rá. ~ Tudod, ki a gyorsabb.
~ Cö...~ Aviantora morogni kezdett, majd feltápászkodott. ~ De akkor igyekezzen, különben itt hagyom. ~
- Na El, igyekezz mert akkor Nem lesz időd vele játszani. - mosolygott rá, majd Assadarra emelte a tekintetét.
- Korábban említettél egy kardot. Milyen kard az? És miért keresed?
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:51 pm

Sam vigyorogva fogadta el az ajánlatot. Örömében táncra perdült, majd a sárkányhoz futott és csapkodni kezdett mellette. Pár perc alatt a levegőben volt, a sárkánnyal együtt. Élvezte, ahogy röpködnek a levegőben, fej fej mellett.
* Ha lent leszek, muszáj megölelnem Merát. * - gondolta, majd a levegőben is pörgött egyet.
- Aviantora, csodásan nézel ki, hogy ha repülsz. - mosolygott rá, majd körülötte kezdett el röpködni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:09 pm

- Több fajta hihetetlen kard létezik.Amit én keresek egy törhetetlen, hatalmas erőkkel megajándékozott kard.A különböző fajok, köztük az emberek, mind az istenek hatalmát akarja. Ezért ha nem sikerül elérniük azt az erőt, vagy már közel járnak erejüket egy kardba pecsételik, és az utódukra szállna a kard.... ha nem tűnne el. Állítólag az istenek eltüntették ezeket,hogy az erejüknek ne legyen párja. De ez csak egy feltevés... - Mondtam komoran.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 9:54 pm

Mera hallgatta Assadar beszédét, majd elgondolkodva nézett Aviantorára, aki meglehetősen jól érezte magát a démonlánnyal.
- Szóval egy törhetetlen kardot keresel, mi? - emelte újra a fiúra kék szemét. - ÉS honnan tudod, hogy meg is találod? Lehet, hogy már valaki elvitte előled. Bár ez is csak egy feltételezés.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 10:44 pm

- Tudom, hogy még senki se találta meg. - Mondtam komolyan.
- Azt a kardot nem lehet eltüntetni. Ha megtalálta volna valaki az már biztosan használta volna már. - Mondtam komoran. A kardnak hatalmas ereje van. Nem lehet senkinél anélkül, hogy ne használta volna már.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 8:08 pm

- Értem. - Mondta Mera tűnődve. Volt benne valami.
- És miért is keresed a sárkányok földjét? - kérdezte kíváncsian. - Mert az okés, hogy az ősöd ott járt. De csak annyi. Elmész oda, és vissza?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 9:00 pm

Elmosolyodom. Ránézek a lányra.
- Még nem tudom..... Lehet, hogy beszerzek egy sárkányt.....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 9:28 pm

Mera meglepődött.
- Egy sárkányt? - kicsit oldalra billentette a fejét, mintha csak elképzelte volna. Majd hangosan felnevetett.
- Nem gondolod, hogy szegény egész furcsán mutatna melletted? Vagy nem is, inkább te mellette.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 9:42 pm

Elgondolkozom.
- Lehet, hogy igazad van...... Lehet, hogy túl erősnek néznék ki mellette - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 9:50 pm

- Nem épp hogy nem erre gondoltam. - vigyorgott Mera. - Épp az ellenkezőjére. Szegény sárkány szégyenkezne miattad. De jó, hogy ilyen nagy önbizalmad van. Legalább ennyid van, ha mást nincs.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:04 pm

- Nyugi van erőm is de nőknek és gyengéknek nem mutatom meg a valódi erőmet erőmet - Vágtam vissza gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:11 pm

Sam úgy gondolta elég időt töltött már azzal, hogy lekörözi Aviantorát, bár igaz, a sárkány gyorsabb volt, mint ő, de ha a szelet a maga javára fordította akkor már nem annyira volt az.
Így helyben repült egy darabig, hogy megkeresse Meráékat. És meg is találta. Célba vette őket, és egyenesen Merához repült. Bár egyre közelebb ért, de még mindig nem lassított. ÉS megtörtént a becsapódás. Sam leterítette ölelésével a sötét elfet. Szátnyaival átölelte a nyakát, majd egy puszit nyomott az arcára.
- KÖÖÖÖÖÖÖÖSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖNNNNNNNNNNNNNÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!! - kiabálta bele a lány fülébe, majd észbe kapott, hogy talán túl nehéz lehet a lánynak ebben az alakban. Így felvett egy emberi formát, azaz zöldes haja helyett rövid, válli érő barna haja lett, melyet kis tollak díszíttettek, szárnyait karok váltották fel, ahogy karmokat fedetlen lábak, a tollak, melyek a testét fedték, eltűntek, helyette prémekbe takart test volt. Összesítve, olyan 15 évesnek látszott.
- Apropó nem láttátok Kavarast? - ekkor hallotta meg Assadar válaszát. Összevont szemöldökkel nézett rá.
- Még szép hogy nem is szabad. Alapból nem is kellene velük harcolnod. -
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 10:24 pm

Mera a fiú válaszát várta. Kíváncsi volt, hogy mit fog erre válaszolni. Szó ami szó, Mera igazán imád kötekedni, főleg ha van rá alany is. ÉS ha már van, akkor miért hagyja ki?
Hirtelen egy El tűnt fel a semmiből, és egyenesen felé tartott. Mera eleinte azt hitte, hogy majd lassít, de rá kellett jönnie, hogy nem fog. Aztán csak annyit észlelt, hogy a lány rajta, és a földön fekszenek, miközben a fülébe kiabál.
* A is...* - vett egy mély levegőt, majd hangosan folytatta.
- El, ne kiabálj a fülembe. - ránézett a lányra, aki most már teljesen máshogy nézett ki. Mint egy gyerek.
* Hm... Jellemző. * - gondolta. - * De így már tényleg olyan, mint amilyen valójában. Egy gyerek. *
- Nem, El, én láttam, bármi vagy bárki is legyen az. - mosolygott rá, majd felült a még mindig a nyakában lógó lánnyal. Közben Aviantora is leszállt a földre.
~ Ez a kölyök! Irányítja a szelet. ~ morogta Aviantora. Mera talán ezért is nem hallotta elsőre azt amit Assadar mondott.
* Még hogy gyengéket és nőket? * - méltatlankodott magában, aztán ennek hangot is adott.
- Ezek szerint te gyengének tartasz? Megint harcot akarsz? - majd nyugodtabban folytatta a hangjában enyhe lenézéssel. - Bár nem mintha egy ilyennek megmutatnám a valódi képességeim.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 11:05 pm

Elkomorodom...nők.
- Nem, nőnek tartalak, de szólj ha nem vagy az! - Válaszoltam nevetve. Tetszik Mera viselkedése. Hasonlít az egyik mesteremre.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 7:44 pm

- Kavaras egy varjú, és ő a kedvencem. - mondta szomorúan, mikor meghallotta, hogy senki nem látta őt. De hamar el is felejtette bánatát, mert Mera újra szócsatába kezdett.
- Mera, te miért harcolnál folyton? - kérdezte kíváncsian és egy kicsit rosszallóan. - Vagy ennek más oka van? Tudom már! Tetszik neked Assadar. De akkor miért nem mondod meg neki? Hisz most mondta, hogy nőként tekint rád. Ez nem olyan, mintha azt mondaná, hogy "tetszel nekem"? - kérdezte gyerekes kíváncsisággal, bár ebben semmi furcsa nincs, hisz lélekben csak egy gyerek.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 8:25 pm

* Gyerekek!* - kapott a fejéhez Mera. - * Most, erre mit kellene mondanom. *
- El, figyelj. - kezdett bele szép lassan. - Nos, azért harcolnék folyton, meeeert.... mert ez az életem. Ebben nőttem fel. Ha pedig Assadar felől nézzük, akkor azért, mert jól esik húzni az agyát, érted? Nincs más oka, bár az utolsó kérdést rossz embernek tetted fel. - mosolygott rá, majd felkacagott.
- Amúgy, csak úgy mellékesen meddig szeretnél még a nyakamon lógni, hm? Így nem tudok felállni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 8:31 pm

Sóhajtok. Ezek ketten elég idegesítőek tudnak lenni.
- Szegény El-t így elakarod üldözni? - Kérdeztem szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 8:38 pm

-Értem. - bólogatott sűrűn Sam. Egy fényes mosolyt küldött Merának. - Nem akarok felkelni. Olyan kényelmes itt. Olyan, mintha anya ölében lennék.
Hogy nyomatékot adjon szavainak, fészkelődni kezdett, hogy kényelmesen elhelyezkedhessen. Átölelte, s mikor már kényelmesen volt, barna szemeit Assadarra emelte, és egy sunyi vigyorral arcán kérdezte meg tőle.
- Tetszik neked Mera? Mert ha igen, akkor ti lehetnétek az új anyukám és apukám. - moslygott naivan, mintha minden úgy lenne, ahogy elképzeli. Ha nem, akkor is úgy fogja alakítani.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 8:52 pm

-Dehogy akarom elüldözni. Olyan, mintha a hugom lenne. - nézett a fiúra összeráncolt homlokkal. - Max, tovább ülök itt. Csak ezzel egy a baj, hogy túlságosan kiszolgáltatottnak érzem magam.
Észre se vette, hogy lassan már többet mond mint kéne. Ez nem vall rá. Felsóhajtott, mikor a gyerek előállt egy újabb ötlettel. El néha idegesítő tud lenni.
- Elyon, nem lehet minden úgy ahogy te akarod. Itt látszik meg, hogy még gyerek vagy. - moslygott rá kedvesen, hogy ezzel enyhitse a komor szavakat.
~ Merarty'r... megehetem? ~ kérdezte Aviantora, miközben körmei közé csipett egy fekete madarat. A varjú volt az.
~ Nem hinném, hogy kéne. ~ válaszolta, majd karjaival átölelte Elyont és felpattant. Elindult a sárkány felé, mire az elengedte a madarat. Az repkedett egy darabig, de csak addig, míg Mera el nem csípte és a vállára ültette. Majd visszasétált a fiúhoz, és ismét csak leült a földre.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:10 pm

- Honnan ismeritek egymást? - Kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:11 pm

~ Elyonka... meg akarnak enni...~ szólalt meg Kavaras. Sam odakapta a fejét, de mielőtt megszólalhatott volna Mera felpattant vele, és a sárkányhoz sétált. Mera ölelése szoros volt, de csak annyira, hogy biztosan tartsa. Nézte, hogy fogja meg Kavarast, és hogyan ülteti a vállára. Aztán nézte, hogy mennek vissza Assadarhoz, és hogy ülnek le megint.
Sam elengedte Mera nyakát hogy levegye Kavarast a válláról. Átölelte, majd vissza befészkelte magát a lány ölébe.Lecsukta a szemét és már csak hallgatott. Pár perccel később már egyenletesen lélegzett. Elaludt.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 EmptyPént. Júl. 29, 2011 9:16 pm

* Remek... Elaludt... * - szántott végig a haján, majd kezét végighúzta a lófarkán.
- Hogy honnan ismerjük egymást? Legyen annyi elég, hogy egy szigeten ismertem meg, úgymond... a nyaralásomon.És akkor ilyen gyerekes volt, csak máshogy nézett ki. Sokkal....érettebben. - miközben beszélt a lányt nézte, aki csendesen aludt karjaiban Kavarassal.
* Hmp... a madár is elaludt volna? * - kicsit oldalra döntötte a fejét.
- Mondcsak, tényleg akarsz egy sárkányt? És ha igen, milyenre gondoltál? - pillantott fel hirtelen Assadarra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyárépület
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Kyogre-
Ugrás: