Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Elhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_lcapElhagyott gyárépület - Page 2 I_voting_barElhagyott gyárépület - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Elhagyott gyárépület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:14 pm

Ügyes!-mondtam.Teleportálás helyet kivédtem a pajzzsal és arrébb ugrottam.Közben vissza emlékeztem amiket tanultam a mágiáról.....egy mágusnak sem végtelen a mágiája.Előbb utóbb elfogy mindenkinek.-mondta a tanár.-Ha ez megtörténik és a mágus nem tud kardot forgatni a csatának vége.Az ellenfele győzőt.Komor vagyok.Nem hittem volna,hogy tényleg ki kell fárasztanom valakit így.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:28 pm

* Hm, mintha nem tudnám mire megy ki a játék. * - komorodott el . - * Rendben, talán egy kis csellel rászedhetem.... *
- TE mindig dicsérgeted az ellenfeled? - kérdezte felvont szemöldökkel.
* Candor * - tenyerét a fiú felé fordította, melyből erős fény tört ki, mely elhomályosítja látását az ellenfélnek egy rövid ideig. Mivel a fény körbeölelt mindent, lehetetlen a kikerülése. Mera lehunyta a szemét addig, míg a fény el nem tűnt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:38 pm

Francba-mondtam.Ez a támadás eléggé meglepett de nyugodt voltam.Egy harcosnak vakként is tudnia kell harcolni.Becsuktam a szemem és elhalkultam.Vártam a támadást.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:44 pm

Mera amint kinyitotta a szemét, látta hogy a támadás sikeres volt. A harcos bár nem látott mégis figyelt. Legalábbis így gonolta.
* Ha zajt csapok, meghallja, de... * - gonoszan elvigyorodott.
* Choros duco cursor * - mondta, majd lehunyta a szemét, és az előtte álló ember arcát képzelte el. Amikor kinyitja a szemét, reményei szerint táncolni fog. Jobban mondva táncolnia kell, kivéve ha elég tapasztalt ahhoz, hogy kivédje.
Mera kinyittotta a szemét, és a fiút nézte.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:51 pm

Hallottam pár varázsszót.Sajnos ismertem ezt a varázslatot és nem volt kedvem Salsásni egyet.Gonosz mosoly ült ki az arcomon.Jobb varázslat nem is lehetett volna.Felidézem az illető arcát és oda teleportálok.Rámosolygok.Megfogtam a két kezét és így elkezdődhetett a tánc.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:14 pm

Mera meglepődött ezen a lépésen. Nem gondolta volna, hogy ez vissza is üthet. Hát ez szívás. Hirtelen elnevette magát. Egyrészt azért mert vicces volt a helyzet, másrészt azért mert nem hitte, hogy ő valaha fog táncolni. Megpróbált a fiú szemébe nézni, miközben mosolygott.
* Gondolkozzunk.* - arcán nem tükröződött az, hogy mi játszódik le benne. - * Hát ez nevetséges. De még az előnyömre is válhat. *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:31 pm

Elmosolyodtam.Sosem hittem volna,hogy valaha táncolni fogok.Főleg harc közben.A sötét elf hirtelen elneveti magát.A szemébe néztem.Eddig észre se vettem de sötét kék szeme van.Elnevettem magam.Ha ezt arégi mesterem látná,hogy harc közben táncolok......
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:41 pm

Mera elérkezettek látta az időt, hogy bevesse fegyverét. Agyában kutatni kezdte a megfelelő varázsszavakat.
*Pulsus n oscul neut * - gondolta magában, majd közelebb hajolt és gyorsan megcsókolta a fiút.
~ ki gondolta volna, hogy az Úrnő ilyet fog csinálni. ~ hallotta meg Mera Aviantora hangját a fejében.
~ Hallgass! ~ szúrós szemekkel nézett a sárkányra. ~ Csak egy kis energialopás.
Aviantora furcsán nézett rá, majd mint aki beletörődött volna, a fejét a földre fektette.
Mera újból a fiúnak szentelte a figyelmét.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 8:51 pm

Meglepődtem.Gondoltam,hogy kitervelt valamit de erre azért nem számítottam.A csók valósággal lebénított.Ám ez volt a legkisebb baj.Éreztem ahogy az energiám elkezd távozni a testemből.Baj van.-Gondoltam.Muszáj kiszabadulnom.De egyenlőre felkészülök a varázs igére.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:01 pm

Mera diadalmasan nézett rá. Megszorította a kezét, és nem akarta elengedni, addig míg terve végére nem ér.
- Radix funis - mondta halkan. A szavakra hatalmas gyökerek törtek fel a földből, és feléjük tartottak. Mera megvárta azt a pillanatot, míg egészen közel nem kerül hozzájuk, majd elengedte a fiút és arrébb ugrott.
Aviantora nevetését hallotta a fejében.
~ Mi van? ~ nézte megint szúrós szemekkel.
~ Csak nevethetnékem támadt, mert miközben harcolsz, még mindig táncolsz.
Mera megrázta a fejét, de akarva - akaratlan, elnevette magát.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:30 pm

Végre-gondoltam.Sikerült.Össze gyűjtöttem az energiát amit akartam.De akaratanul is nem akartam megtámadni.Ezért egy másik támadást vetettem be.Firm Levo-Suttogtam.Megvakítottam egy ideig és gyorsan odateleportáltam magam mögé és elgáncsoltam.Vártam,hogy visszatámadjon.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:36 pm

Mera nem számolt azzal, hogy a fiú eltünteti a növényt, és azzal még inkább nem, hogy az elgáncsolja majd. Annyira meglepődött, hogy hirtelen nem tudta mit csináljon.
~ Az Úrnő csak nem elgáncsolták? ~ Hallotta a fejében a gúnyos hangot.
- Elég! - Csattant fel miközben Aviantora felé pillantott. A sárkány rendesen vigyorgott rá.
* Mi van ezzel, ha valakitől húst kap, rögtön a gazdája ellen fordul? * - Erre a gondolatra a fiúra nézett. Összeráncolt homlokkal méregette őt.
- Van egy ötletem. - vigyorgott rá a fiúra, miközben feltápászkodott.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:41 pm

Ez volt az első támadásom.Nem akartam támadni,csupán csak a mágiáját akartam hogy elhasználja.Megvan a következő támadás.Nem akarom nagyon megsebesíteni ezért pusztán csak félig hajtom végre a támadást.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 9:50 pm

Mera elvigyorodott. Látszott ellenfelén, hogy nem nagyon akar támadni. Sebaj. Ő is megunta a játszadozást. A kardjaihoz teleportált, majd felkapta a csontszablyát, és az oldalára erősítette. Majd lehajolt a másik fegyveréért is és szintén elrakta.
- Bocs, kölyök, de meguntam a játszadozást. - Ez egy kis hazugság volt. Érezte, ha tovább folytatná, könnyen veszíthetne és hát nem akarta azt sem, hogy Aviantora egy életen át kiröhögje.
- Fegyverszünetet ajánlok. - felkapta az ellenfele kardját is, majd a fiú felé dobta. - Mellesleg nem mondták még neked, hogy nőkkel nem kéne harcolnod? Főleg nem papnőkkel.
* Bár ha azt hozzá tesszük, hogy sötét papnő, akkor értelmét veszti a mondat. * - húzta el a száját Mera.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:05 pm

-nem is tudtam,hogy a sötét elfek között van aki nem sötét papnő-vigyorodom el.Elvettem a kardom és felcsatoltam magamhoz.-Elfogadom a fegyverszünetet.Látom a sárkányod egy uralkodó családból való.Nem tudod hol találhatom az otthonukat?-Kérdeztem.Nem csak maguk a sárkányok érdekelnek.Az elődöm ott is volt már előttem.Úgy érzem nekem is azt az utat kell járnom.-A sárkányod nagyon erős.Ha jól kiképzed és jól megtanítod könnyen lehet a sárkányok királya.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:22 pm

Az első mondat telibe talált. Arca elkomorodott.
- Jól tudod, nincs. - A sárkányra vonatkozó szavak után Aviantorára nézett.
- Sajnos én nem tudom, mert én is... - Mera hirtelen ráeszmélt, hogy majdnem kimondta azt, amit eddig senki nem tudott kiszedni belőle. - Szóval... Nem tudom. De lehetséges, hogy Aviantora igen.
- Amúgy, kösz a dicséretet, de ő már alapból tanult és képzett.
Aviantora is figyelte a beszélgetést, és felkapta a fejét, mikor az otthona került szóba.
~ Nem ajánlatos embernek odamenni. ~ figyelmeztette Merát.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:35 pm

Muszáj.Amint megszerzem a legendás kardot utána oda kell mennem.-Mondtam komolyan.-Muszáj az ősömhöz hasonló utat bejárnom vagy sosem leszek olyan erős mint ő.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 10:44 pm

- Figyelj, amit én ismerek, ahol sárkányok élnek az Normere-ben van. Az ottaniak úgy nevezik sárkánybarlang. De népem idősebb tagjai meséltek egy olyan helyről, amit csak Sárkányföldnek emlegetnek és elviekben különbözik a barlangtól. - Jelentőségteljesen Aviantorára nézett.
- Mellesleg, milyen kardot említettél? - kérdezte kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptyKedd Júl. 26, 2011 11:42 pm

Sam a régi épülethez lépett. Még nem volt erre, így furcsa volt neki elsőnek ez a hely. Mosollyal az arán nézett szét. Két idegent látott. A lány épp akkor kapta fel az ostorral a kardot.
* De jó * - vigyorodott el. - * Én is akarok ilyet *
Leült a földre és nézte, hogy harcolnak, táncolnak. Sajnálta, hogy a lány véget vet neki. Élvezte. Mikor már csak beszélgettek, felállt és Kavarassal, a varjúval a vállán elindult feléjük. Nem tudta, milyen hatást vált majd ki belőlük, hisz még démoni alakjában volt: magasabb, mint két méteres alkatával, hajának zöldes színével, szeme feketeségével. tollas karjaival, melyek a barna árnyalataival rendelkeznek, testén zöldszínű bolyhos tollakkal, mely szinte olyan akár egy ruha, lába helyett a hatalmas karmokkal, s emellett egy farok is társul a külsejéhez, amit most izgatottan csóvált.
A lánytól nem messze megállt.
- Helló - vigyorodott el, majd a sárkányra nézett. Mindig is rajongott a sárkányokért
- Sárkááááááááááááááááááááááááááááááááááány. - ejtette csodálattal, és egy lépést felé lépett.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 12:03 am

A kardról csak annyit,hogy...-kezdeném el a kardról elmondani amit tudok,de hirtelen megállok a beszélgetésben.Meglátok egy furcsa nőt.A kardomhoz tapad a kezem.Nem is oktalanul.A nő leginkább egy démonra hasonlít.Jobban megnézem és leveszem a kezem a kardomról,nem néz ki veszélyesnek.Ő éppen a sárkányt nézegeti.Nem tudok sokat a démonokról.Csak annyit,hogy vannak jók és rosszak.Remélem ő jó.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 2:59 pm

//Csak egy pillanat erejéig szólok bele a játékotokba. Assadar, drága! Ha megkérhetnélek, az írásjelek után tegyél egy szóközt, légy szíves! S ha már az írásjeleknél tartunk, a mondatközti szünetekhez is rakhatnál vesszőket, így sokkal áttekinthetőbb lesz a reag. Smile Ugyanakkor, ha párbeszédet nyitsz, kezd új sorba, és annak is könnyebb lesz megértenie, akivel játszol.
Megértésedet köszönöm!^^//
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:28 pm

Mera a lányra nézett. Furcsán ismerős volt neki. Nem csak külsőleg, hanem ahogy viselkedett. Szemével követte azt, hogy mit néz olyan nagyon. A sárkányát. Hát persze. Hirtelen azt hitte, hogy bántani fogja, de nem. Inkább csodálta, mint valami gyerek az új játékszert.
* Hmmm * - szemével méregetni kezdte. - * Egy démon, de mi ez a furcsa viselkedés tőle? És ez a kinézet, mint ha csak egy madár lenne. *
Ekkor Mera a fejéhez kapott. Hát persze, hogy ismerős volt neki, mikor már találkoztak. Egyszer. Egy szigeten.
- Te nem Elyon vagy? - kérdezte meglepődve, mikor ránézett a lányra. Akkor még nem így nézett ki.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:34 pm

- Szóval Elyon a neve? - Kérdeztem a sötét elftől. Ám ekkor eszembe jutott valami amit kérdezni akartam.
- Téged,hogy hívnak? - Kérdeztem a sötét elftől.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:45 pm

Sam a lányhoz fordult. Amikor kiejtette a nevét, felrémlett benne sok dolog. Köztük az is hogy, honnan ismerheti őt ez a sötételf.
- Mera! - kiáltott fel örömében és ráugrott.
- De rég nem láttalak. Úgy hiányoztál. Akkor ő lenne a sárkányod? Hogy is hivják? Ja igen, Aviantora. És milyen származású? - szavai csak úgy özönlöttek. Majd a másikra nézett.
- Igen Elyon vagyok. Samaranth Elyon Fillway. De szólíts csak Samnek. - mosolygott rá.
- Te ember vagy ugye? És mi a neved? Mellesleg még nem mutatkoztatok be egymásnak? És miért harcoltatok? ÉS utánna miért táncoltatok? - szakadt fel belőle a sok kérdés, mely azóta kavarog benne, mióta figyelte őket.
- Ja, am Mera a neve - vigyorgott. - De nem ez a teljes neve ám. Csak nem tudom kiejteni. Valami Meratare Arekeszter.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:51 pm

Elnevettem magam. A lány igen csak vicces.
- Az én nevem Assadar. Igen egyenlőre úgy hiszem ember vagyok. - Mondtam nevetve.
- A harcról meg csak annyit,hogy ez egy hosszú történet.....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyárépület
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Kyogre-
Ugrás: