Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Elhagyott gyárépület EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Elhagyott gyárépület EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Elhagyott gyárépület EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Elhagyott gyárépület EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Elhagyott gyárépület EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Elhagyott gyárépület EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Elhagyott gyárépület EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Elhagyott gyárépület EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Elhagyott gyárépület EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Assadar
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Blaide
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Syla Breeze
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Terax Inferno
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Issle Iumi
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Tira
Elhagyott gyárépület I_vote_lcapElhagyott gyárépület I_voting_barElhagyott gyárépület I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Elhagyott gyárépület

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptySzomb. Május 08, 2010 10:57 pm

Hasonlít a többi gyárépülethez, azonban üresen áll, munkások nélkül, kitört ablaküveggel, koszos falakkal, valamint rozsdás kerítéssel. Ez a mai fiatalok legideálisabb bandahelye... no meg a bűnözőké.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Christopher

Christopher


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. May. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A pokolban..

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:50 pm

*Chris most egy kicsit szórakozni vágyik, ezért egy kedvenc városába megy, Kyogre-ba. Itt nem tud sok mindent csinálni, de hirtelen egy jó kis hely kiszúrta a szemét. Egy gyár, amit már régen elhagyott minden. Talán még a patkányok is elmentek belőle. Igazi lakatlan kincs. Így hát, Chris odateleportált, és felült az egyik gerendára.*
-Így kell élni!
*Mondta, majd hátradölt, és lábával kapaszkodva lógott fejjel lefelé a gerendáról.*
-Fejembe száll a vér...Nem rossz érzés!
*Suttogja, majd füleit kihegyesíti, szemét kiélesíti, és egy kicsit elkezd fülelni. Nem szeretni a meglepetéseket.*
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:09 pm

Mera meg sem várta, míg a sárkánya leszáll. Leugrott a hátáról és elindult az épület felé. Rég volt már, hogy itt járt, de egyszer újra el kellett jönnie ide.
- Aviantora! Ha akarsz mehetsz. - mondta, s közelebb lépett a gyárhoz.
Szétnézett. Elég nyugodt helynek tűnt, ahhoz, hogy itt töltse a ma estét. Bár nem épp a legtisztább, de már megszokta az efféle szálláshelyeket.
Ahogy belépett érdekes jelenség fogadta. Egy fickó fejjel lefelé lógott egy gerendáról.
* Hmm... egyesek denevéresdit játszanak.* - nézett végig a fickón. - * Szánalmas. *
Levette tekintetét róla és elindult az egyik sarok felé. Letelepedett oda, s lehunyta a szemét. Jelenleg nem nagyon foglalkoztatta őt az illető. Ha támad, akkor támad. Ha nem, nem.
Vissza az elejére Go down
Christopher

Christopher


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. May. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A pokolban..

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:18 pm

*Chris hirtelen egy szépséges árnyelfet pillantott meg. Leugrott a gerendáról, és felvette démoni alakját.*
-Üdvözöllek halandó! Mi járatban? Gondolom ha nem támadlak meg akkor te sem támadsz?
*Tette fel érdekes kérdését, majd elmosolyodva egy vízsugárral szétszakította az egyik csövet, ami leesett, de Chris könnyedén elkapta.*
Elhagyott gyárépület Wd1600
-Christopher Diamond Strife vagyok! Magában kit tisztelhetek?
*Mutatkozott be, majd ezt a lánytól is elvárva visszahatóan kérdezett.*
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:35 pm

* Hmmm... ezek szerint démon. * - nézett fel. Látta, hogy felvett egy másik alakot.
* Még hogy halandó? * - mordult fel mikor meghallotta ezt a szót. - * Nem érzem úgy, hogy az lennék.*
- jól látod... Nem fogok támadni. - hangjából semmilyen érzést nem lehetett leszűrni. Nem volt kedve harcolni, főleg nem egy olyan démonnal, akiről semmit se tud.
- Víz elem? - kérdezte, de nem is a démonnak, hanem inkább magának. Bár kissé furcsán hatott, de őt ez nem érdekelte.
- Ilyen könnyedén ismerkedsz? - kérdezte Mera. - Nem gondolod, hogy ez könnyelműség?
Várt úgy egy két percet, majd megvonta a vállát.
- Merarty'r Archerquester.
Vissza az elejére Go down
Christopher

Christopher


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. May. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A pokolban..

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:46 pm

*Chrisnek 0.12% -a van a jó pofira. Nem tud mást tenni, mivel lapos a hangulat, és még egy száraz vicc sem segíthet. Száraz? Hisz ő a víz elem.*
-Víz, bizony! De mégsem a kedvenc elemem. Akár a szél és tűz is lehetnék! De nem...víz lettem.
*Mormogta, majd ismét felvette emberi alakját, és közelebb lépett a lányhoz.*
-Egy párbaj? Na melyikünk az erősebb? Ha ön nyer, akkor tanítok magának egy mágiát. Ha én nyerek akkor mehetek egy kört a sárkányán!
Megfelel?
*Tette fel az ajánlatot, majd lassan a kezében egy vízgömb jelenik meg, ami egyszerre fel is forr.*
~Forralt víz. Nem rossz kezdés..csak fogadja el.~
*Ha Mera elfogadja akkor Chris dobja is feléje a gömböt, ha nem fogadja el, akkor elszivárogtatja a gömböt.*
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 3:09 pm

* Aviantorat akarja? * - nézett különösen Chrisre.
- Az, hogy sárkányomon lovagolj, nem csak én döntöm el. - mondta szárazon. Látta, hogy a kezében egy vízgömb jelenik meg.
* Ha elfogadom, akkor azzonnal tud támadni. * - gondolta.
- Párbajt akarsz? - kérdezte, majd elindult a kijárat felé.
~ Aviantora ~ - szólította sárkányát. Pillanatokon belül, szárcsapkodások hallatszottak.
- Gyere. - mondta, majd kilépett az ajtón. Odasétált a sárkányához.
~ Akarsz repülni egy démonnal a hátadon?~ - nézett a sárkányára, aki felmordult.
~ Kéne? ~ - kérdezett vissza.
~ Ezek szerint nem akarsz ~ - simított végig a sárkány fején, majd elfordult tőle.
* Ha nem akar, akkor párbaj lesz. * - gondolta. - * Emellett nem is olyan rossz, ha lesz egy új varázslatom. *
Gondolta, majd megidézett egy tűzlabdát.
- Akkor hát párbaj. - jelentette ki, miközben levette a hátáról a csontszablyáját.
Vissza az elejére Go down
Christopher

Christopher


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. May. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A pokolban..

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 3:19 pm

-Démoni alak nélkül is legyőzlek!
*Nevette elmagát. A vízgömböt Mera felé dobta. Láva hőmérséklete volt. Vigyáznia kellett Merának, persze egy vízgömböt ki nem kerül ki.*
~ Ha minden igaz, akkor a régi csövekben van víz!~
*Gondolkozott egy kicsit a támadáson, majd felugrott kezével körzött kettőt, csettintett hármat, és pislogott négyet. Hirtelen a csövekből előtört több liter víz.*
~Koszos egy víz...mit is gondoltam..~
*Chris füttyentett egyet, majd a víz összetömörült, és megfagyott. Ezután Chris kiáltott egy varázsigét, és a jég több tűre törött szét.*
-Vízből lett jégtüskékm támadás !
*Szólította a vizet, majd a jégtüskék a nő felé kezdtek repülni.*
-Hajrá Baby!
*Irritálta az elfet.*
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 3:37 pm

Mera könnyűszerrel kikerülte a forró vízgömböt. Már a tüskékkel nehezebb dolga volt. Persze megoldotta. Mielőtt a tüskék elérték volna őt, támadója mögé teleportált.
* Ezt kerüld ki. * - gondolta, majd a tűzgömböt melyet még a kezében tartott, felé dobta. Bár egy ilyen támadást egy démonnak túl kell élnie.
A szabad kezével megmarkolta a szablyáját, s ellenfele felé suhintott. Nem mintha, meg akarta volna vágni, vagy valami, ez amolyan reflex volt nála.
- Nem szeretem, ha ingerelnek. - Mondta, majd pár méterrel hátrébb ment. Várta, hogy mi lesz a folytatás.
* Semmi kedvem sincs a harchoz. Egyedül a varázslat miatt teszem. * - gondolta miközben Christ nézte.
Vissza az elejére Go down
Christopher

Christopher


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. May. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : A pokolban..

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 3:46 pm

*Chris tapsolt egyet, és Merat hirtelen egy jég burok vette körül.*
-Mi lenne ha cserélnénk! Ha repülhetek a sárkánnyal, akkor megkapod a bűbájt!
*Tette fel az ajánlatot. A jégfalből nem igen tud kijönni. Ezt a tűzgolyó miatt kapta, persze ezt nem hangoztatta. A jéppajszban egyre fogy a levegő, majd Chris csettint egyet, és elmosolyodik.*
-N ros fem! Bizony! " N ros fem" a neve a varázslatnak! A varázslat hatására egy rózsa ostor jelenik meg, amin tűhegyes tüskék vannak. Az idézője kezébe kerül, és a idéző kedvére használhatja. Akár kötél ként, akár fegyver ként. Ha kötél ként használja, akkor a tüskék eltünnek róla. De ha fegyver ként, akkor pedig rajta maradnak, és agyon szúrják az ellenséget. Női varázslat, nekem nem kell!
*Mondta, majd a víz folyását elzárta, visszadobta a fém darabot, és így elállt a víz.*
-Ügyes voltál!
*Kacsintott a lányra.*
-Nos? Akkor el taxizol? Vagy megutáltál?
*Kérdezte, majd a lány elé teleportált, és megcsókolta.*
-Hölgyem, önnel harcolni élvezet!
*Mondta, majd felvette démoni alakját és elrepült. Egy jégből készült rózsát hagyott itt.*
~Biztos vagyok benne, hogy nem nyűgöztem le annyira....talán.~
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Jún. 15, 2010 4:00 pm

* Jégburok? * -kérdezte. Mera bólintott, mikor a cseréről beszélt Chris.
*Hmmm... nem hiszem, hogy hasznát veszem. Sebaj...* - sóhajtott fel.
Mera furcsán érezte magát, mikor rákacsintott. Még soha senki nem csinált ilyet. Legalábbis, amit neki szántak volna. Hirtelen előtte termett, majd megcsókolta. A lány azt se tudta, mit csináljon. eddig ez volt az első, hogy valaki közelebb merészkedett hozzá. Eddig mindenki úgy tisztelte, őt mint valami szentet, akihez nem szabad hozzányúlni, mert bemocskolják.
Figyelte ahogy Chris hogy repül el, majd észrevette a jégből készült rózsát. Eleinte összeakarta törni, majd meggondolta magát. Kézbe vette, s elrakta. Halvány mosoly jelent meg az arcán.
- Ennyit arról, hogy fuvarozzam. - mondta, kissé hangosabban mint akarta. Odament Aviantorahoz, aki a földön feküdt, s letelepedett mellé.
~ Jó kis csata volt. ~ - nézett a gazdájára a sárkány.
~ Érdekes. ~ - javította ki Mera. - ~ Most inkább pihenek egy kicsit. ~
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyHétf. Júl. 25, 2011 9:19 pm

Végre megérkeztem Kyogre városába.Az út nem tünt nehéz noha találkoztam pár élőholttal,de nem okoztak gondot.De az már igen,hogy hegyomlás volt és emiatt másik úton kellet jönnöm ami tele van banditákkal.....De végül sikerült pár karcolással megúsznom és eljutni ide ahhoz képest elég békésen.Egy lányt és egy sárkányt látok feküdni,tőlem nem is olyan távol.A lány biztosan egy sötét elf...-gondoltama kinézetéből.Mindketten kellemesen pihentek.Nem messze tőlük találtam egy helyet ahol lepihenhettem.Elővettem egy kenyeret és egy szelet húst és elkezdtem enni,miközben néztem a sárkány és a lányt.Nem értettem valamit.Azt mesélték nekem,hogy a sötét elfek vadásszák a sárkányokat.Ezzel szemben látszott,hogy ezek igen jól elvannak egymással.Elmosolyodtam.Különös párosok ám ez csöppet sem zavar.Amikor befejeztem az evést elővettem egy naplót és elkezdtem bele írni.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyHétf. Júl. 25, 2011 10:02 pm

* Hm... Egy fiú... * - nézett az idegen felé a lány. Alacsonyabb volt mint ő és látszólag átlagosnak nézett ki. Rövid ideig még figyelte, hogy mit csinál, de megunta mikor látta, hogy eszik.
* Jelentéktelen egy személy. * - mosolyodott el gúnyosan.
Mera ennyivel letudta az ügyet, nem úgy mint Aviantora, a sárkánya. Feszülten figyelte az idegent, s mikor látta, hogy eszik... Nos, mint egy kissé éhező sárkány közeledett felé.
~ Aviantora. ~ Hangzott a hűvös utasítás, melyet csak a fekete sárkány hallhatott. Hátranézett az elfre, majd a fiúra nézett. Kitátotta a száját, mintha csak vigyorogna, és közelebb lépdelt felé. Alig egy lépésnyire tőle lefeküdt a közelébe. Furcsa vigyora ismét megjelent, mikor a "gazdája" felé fordult, hogy telepatikusan leadja a gondolatát.
~ Ez naplót ír! ~ a nyomaték kedvéért fejével a fickó felé intett.
Mera erre a hírre elvigyorodott.
* Méghogy naplót? * - elnevette magát. - * Hát ez nagy. *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyHétf. Júl. 25, 2011 11:08 pm

Elmosolyodtam.Még ilyen távolságban is a szemem sarkában láttam,hogy a lány gúnyosan mosolyog.Nem mintha már más nem nevetett volna ki miatta.Maga Caliel is kinevetett miatta,de ez egy régi családi hagyomány.Állítólag az első ismert ősöm óta írunk naplókat.Apámtól sokat hallottam meséket az első ősünkről..hatalmas harcos volt,mindenki tudta,hogy nem jó ha vele kezdenek ki.Sok fajta lénnyel végzett,ám ez sosem csillapította harc vágyát,ugyanakkor jó ember volt.Sajnos ez az elődöm naplót vezet és sajnos bevezették a családunkban.A naplóban állítólag nagy harci praktikák és elmeséli,hogy az elődöm hova dugta el a legerősebb kardot ami a világon létezhet.Apám már csak meseként mondogatta de régen hittem benne.A naplóban és a kardban is.Persze azért apám is írt naplót és ezt nálam is bevezette.Elkomorultam.Vissza emlékezek arra a napra mikor megtámadtak minket.Elszomorodom.Ha megtalálnám az ősöm naplóját erősebb lehetnék.De egyenlőre egy másik kard miatt vagyok itt.Elgondolkozom hátha a lány tudja hol van a kard.Aztán véletlenül ránéztem a sárkányra és be kell vallanom meglepődöm.A sárkány egy uralkodó családból való..és hogy ezt honnan tudom?Ránézésre nem lehet megmondani ám ha jobban megnézi az ember látja hogy ez a sárkány más.A meglepődötségem oka az,hogy erről már a mesében is hallottam.Elgondolkozóm azon,hogy vajon tényleg lehetséges-e?Öszpontosítok.Már egész régóta ha nagyon akarom feltudom mérni az erejüket bárkinek.Nem tévedek.Ez egy az uralkodó sárkányok közül.A lányt se szabad alul becsülni.Neki is elég nagy ereje van.nem aggódom.Elmosolyodom és becsukom a naplót.Elgondolkozom,hogy vajon leszek-e olyan erős mint ő,és ha igen meglesz-e a kardja és a naplója.Majd ránézek a sárkányra és jól megnézem.VAjon még hány ilyen sárkány lehet a világon?A sárkány hirtelen a közelembe jött.Meglepődtem,hogy így idejött hozzám ám nem aggódtam.Láttam mit akar.Óvatosan kivettem egy nagy húst a táskámból.Felé nyújtottam
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 2:32 pm

Aviantora a húst nézte, majd egy rövid gondolkodás után elvette. Mialatt rágcsálta, Mera felé nézett, hogy az üzenete hatásosabb legyen.
~ Megköszönnéd helyettem?
~ Még mit nem! TE kérted, nem én. ~ jelentette ki, majd gondolt egyet és odasétált a sárkányhoz, mialatt végig a fiút nézte. Valahogy sehogy sem értette a sárkánya viselkedését. Ilyenkor már rég nekirontott volna valakinek, főleg ha éhes.
~ Nemhogy őt falnád fel~ nézett a sárkányra szúrós szemmel. ~ Vagy meghagyod nekem játszani?
Mivel nem kapott válasz, ezt úgy értelmezte, hogy azt csinál amit akar.
* Remek! * - elvigyorodott és a srácra nézett.
- Naplót irunk, naplót irunk? Minek készülsz te, meseírónak? - kezdte el provokálni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 3:00 pm

Elmosolyodtam mikor láttam,hogy a sárkány elvette a húst.Szeretem a sárkányokat és az állatokat.Valamiért úgy érzem a sötét elf sötét pillantásokat vett rám...a sötét elf hirtelen felállt és megkérdezte- naplót írunk,naplót írunk?Mire készülsz te meseírónak?-Tudtma,hogy mire készül.Provokáció.Elmosolyodtam és egy udvarias válasszal készültem.
-Igen szeretnék naaaaaaaagy meseíró lenni.-mondtam.A kard a tokjában volt.Ha tudom kerülöm a harcot.A sötét elfek szeretik a harcot annyit már tudok ám én csak ha szorult helyzetbe kerülök akkor harcolok.Jobban megnézem.Ha egy egyszerű harcos nézné meg,csak annyit mondana,hogy egyszerű sötét elf ám én tudom,hogy nem az.Ő valamiért sokkal erősebb.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 4:32 pm

* Kicsit azért idegesítő ez az ember. * - gondolta, miközben gúnyosan mosolygott rá. - * És minek mosolyog ez folyton? De mindegy is. *
Tudta, hogy a fiú rájött a tervére, miszerint harcra akarta provokálni.
* Hmp! Milyen harcos az, aki nem harcol.* - nézett végig rajta, majd a kardjára nézett.
- Ennyi ésszel inkább tanultál volna művésznek, mint kardforgatónak. - szavai lenézőek voltak. - Csak dísznek van a kardod?
Rövid ideig nézte, majd megfordult,s közel Aviantora fejéhez letelepedett. Szemei mindvégig a fiút figyelték.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 5:31 pm

A kard kihúzásnál álltam.A lány egyszerű felidegesített.Talán igaza van.Ez hiányzik talán belőlem,hogy jó harcos legyen.A harc imádata.A lányra nézetem.Tudtam,hogy a lány harcolni akar.Elgondolkoztam.Mintha énje legmélyebbike is ezt akarta volna.A vérem nem hagyott nyugodni.Izzadság cseppek törtek elő.Vissza kell fognom magam.A harc csak a gyengék védelmében teszem.De a másik énem igen csak felfigyelt a lány szavára.Sokszor történt már meg ilyen esett de mindössze egyszer sikerült kicsúsznia az irányítás a kezemből és abból a napból nem emlékszem semmire.Lefekszem.Próbálom összeszedni magam.De nem tudok.Túl erős.Felállok.A vérem szinte pezseg ahogy odaérek a sötét elfhez.A kard remeg a tokjában.Kiveszem és innentől már nem irányítok.A kard megremeg amikor belerögzitem a földbe.Ránézek a lányra.Várom,hogy támadjon.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 5:50 pm

* Mégis csak harc lesz. * - vigyorogva felállt. Lassan arrébb ment, hogy Aviantorától minnél távolabb legyen. Nem akarta, hogy bármi baja legyen.
- Ki hitte volna, hogy ilyen könnyen fel lehet téged húzni. De mondcsak, ha harcos vagy, hol van a hidegvér? A megfontolság? - miközben beszélsz kezében megjelent egy tűzgolyó. - Mondhatom nem rossz.
Szemével a fiú kardját nézte, majd annak tulajdonosára nézett.
- Gondolom, azt várod, hogy én támadjak elsőnek. Legyen. - A tűzgolyót a fiú felé dobta, mialatt mégegyet megidézett. MÉg nem akarta sem a kardját, sem a szabját használni. Először azt akarta megfigyelni, hogy mennyire forrófejű az ellenfele. Jobban mondva, feltérképezte a helyzetet.

Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:03 pm

Elmosolyodtam.Ostoba volt.Ez a tűz golyó nem nagyon sértett meg engem.Ezzel csak jobban feltüzelte a vérem.De azért nem vagyok annyira ostoba,hogy tudjam mért csak ennyivel támadott.A kardját nem használja.Vagyis egyenlőre felmér engem.Koncentrálok és pontosan mögé kerültem.Egy villám gömböt varázsolok.De nem támadok.
-Ostoba vagy ha azt hiszed alábecsülhetsz.Pontosan tudom,hogy erős vagy.Az a szerencséd,hogy fegyvertelen nőkre nem szoktam támadni.Meg persze,csak energia pazarlás lenne,hisz úgy is kivédenéd.....
Koncentrálok.Elképzelem a helyet és vissza teleportálok.Vissza megyek a helyemre.Várom a lányt.Érdekes lesz ez a kis küzdelem.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:20 pm

- Most sértegetni próbálsz? - nevette el magát Mera. Ezzel az ellenfele "ostoba" kijentésére utalt. Majd gonoszan elvigyorodott. - Te minden helyzetben mosolyogsz? Mondd csak, nem kerülnek a lányok véletlenül?
Miközben beszélt a fiú kezében lévő gömböt nézte.
*Hmp. Szóval tud varázsoni is. *
- Szóval fegyvertelenekre nem támadsz, mi? - inkább magától kérdezte, mint az ellenfelétől. Szabad kezével szablyájáért nyúlt és távolra hajította. Majd a kétélű kardot vette elő és ezt is messze hajította, közel a másikhoz. Ellenfelére nézett, majd egy gonosz vigyorral felé lökte a tüzgolyót, miközben felkészült arra is hogy elugorjon, hogyha őt is meg akarná "ajándékozni" a villám gömbjével.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:33 pm

Elkomorodtam.Tehát nem akar fegyverrel támadni.A tűzgolyót elnyeltem az elnyelő mágiával és a villámgolyót megszüntettem.Ostoba eskü.Fegyvertelenekre nem támadunk.A sárkányra néztem.Úgy látszik nem akarja,hogy baja essen.Valamit muszáj tennem különben vagy megszegem az esküt vagy pedig elmenekülök vagy pedig élve eléget.Egyik sem volt az ínyemre.Döntöttem.Felvettem a fegyverem és visszadugtam a tokjába.A mosoly már rég eltűnt az arcomról.Gyűűűűűűűűűűűűlölöm a mágiát.De meg kellet tanulnom,hogy később tökélyre vigyem a tudásom.A sötét elfre néztem.Gonosz mosoly volt az ábrázatán.A kardot arrébb dobtam.Ez az egy lehetőségem van.Érzem,hogy jobban bánik a mágiával,de megtudom csinálni.Felkaptam a pajzsot és vártam a támadást.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:44 pm

- Á! Szóval te is fegyver nélkül? De mond csak nem igazságtalan, hogy te pajzzsal véded ki a támadásom, és nekem ennyi sincs? - vigyorgott rá gonoszul. Furcsa volt neki, hogy a fiú belemegy a játékba, de örült is ennek. Talán tanul valamit belőle, ha meg nem így járt.
* Legalább már nem mosolyog ostobán* - egy percig a sárkányt nézte, aki látszólag mit sem törődött a harccal. De Mera tisztában volt vele, hogy figyeli minden lépésüket.
* N ros fem * - kezében egy ostor jelent meg, mely teli volt tüskékkel. Gondolt egyet, és az ostorról lehultak a tüskék. Egy lépést közebb ment, majd az ostorral csapott egyet. Egyenesen az eldobott kardra célzott. Az ostor vére rácsavarodott. Az elf magához rántotta a kardot, majd egy gúnyos mosollyal az ő fegyverei felé dobta.
- Bocs, de nem bízom benned.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:48 pm

Jól gondoltam.A lány jól kiismeri magát a mágiában.Ez elég sokáig fog tartani-gondoltam.Várom hogy támadjon
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület EmptyKedd Júl. 26, 2011 7:02 pm

- Hmm. Megkönnyebítem neked a dolgod. Támadok elsőnek én. - egy újabb tűzgolyót idézett meg, és a fiú felé dobta. Ezalatt pontosan a fiú mögé teleportált. Az ostorral felé suhintott.
Meránál az efféle támadások csak játéknak nevezhető. Olyan mint a macska, aki játszik az étellel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyott gyárépület Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyott gyárépület   Elhagyott gyárépület Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyott gyárépület
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Kyogre-
Ugrás: