Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Utcák - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Utcák - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Utcák - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Utcák - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Utcák - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Utcák - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Utcák - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Utcák - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Utcák - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Utcák - Page 4 I_vote_lcapUtcák - Page 4 I_voting_barUtcák - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Utcák

Go down 
+4
Scharcus
Assadar
Ethiriel
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 5:44 pm

- De biztos jól vagy? Nem tört el semmid? Nem verted be a fejed? Emlékszel, hogy ki vagy te? - faggattaM tovább a fiút, szinte figyelembe sem vetteM azt ,hogy mit kérdez tőleM. Aztán a fejemhez kaptam.
- jaj, bocsi. Eori vagyok. és csak sétáltam. De ez nem lényeg, hanem inkább az, hogy te jól vagy e. Mert nem szeretném, ha az én lelkemen száradna az, ha valami történne veled... vagy akárki mással az én hibámból.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 7:05 pm

Nagy mosoly nyúlt el az arcomon. Ezt nem hagyhattam ki... 150 év után ez az első, hogy végre tudom, hogy milyen élni. Oda teleportáltam és megfogtam a fiú vállát.
- Hova, hova fiam? Netalán csak nem menekülsz? - Kérdeztem meglepődést színlelve.
- Legközelebb nyisd ki a szemed miközben menekülni akarsz. Én onnan láttam, hogy van ott egy lány.... De te úgy látszik eléggé vak vagy ha nem láttad.... - Azzal nevetve megveregettem a hátát.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 8:41 pm

-Enyire vaksi vagy? Ez már a második próbálkozásom, de ha téged ez nem izgat akkor veheted az elsőnek is.
Kezdtem bepöcceni. *Kicsit nagy a képe a gyereknek. Pedig ez már kicsit sok felvágásnak.*
Közelebb mentem hozzá, és az arcába néztem.
-Leálhatsz. Senkit nem érdekel, mennyire jól teleportálsz mert az hogy menőzől még nem jelenti azt hogy erős is vagy. És lehet hogy megszált az apád, de én nem vagyok pszihológus, és nem tudok segíteni rajtad úgyhogy, ÁLJ LE A MENŐZÉSSEL!!!
Az utolsó mondatot ordítottam.
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:00 pm

// Csavarok egyet a történeten, oks? XD//

Az ideteleportálóra néztem. Innen sokkal helyesebbnek tűnt. Sőt egyszerűen megbabonázott. Éreztem, hogy egyre gyorsabban ver a szivem. Elvigyorodtam, majd elé léptem hozzá. Sokkal magasabb volt mint én. Na jó, talán a 10 centi nem is olyan sok.
* Tetszik a nevetése. * - jegyeztem meg magamban, majd kinyújtottam a kezem és megérintettem a haját. Aztán kezemet a nyakához csúsztattam és lehúztam magamhoz, és megcsókoltam.
- Ez jobb volt, mint a mire számítottam.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:24 pm

Arruz érdeklődve nézte a dolgokat, aztán elvigyorodott, mikor a lány megcsókolta Assadart. Merára nézett.
- Még mindig emellett a fickó mellett akarsz maradni? Éppen mást csókolgat, látod? - mutatott egy helyre, majd megfogta Mera kezét, közelebb húzta magához.
- Ha meg akarod verni, akkor most tedd. - súgta a fülébe, majd a lánnyal együtt odateleportált hozzájuk.
- Nehogy már csak én kapjak. - jegyezte meg vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:41 pm

Mera ledöbbent.
* Most akkor mi van? A lány csak úgy megcsókolta? * - Bár mérgesnek kellett volna lennie, de mégsem volt az. Semmit se érzett. Sőt inkább gúnyosan felnevetett.
Arruzra nézett, miután odateleportáltak hozzájuk.
- Még egy szót szólsz, és itt helyben meghalsz. - szavai hűvösek voltak.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:57 pm

* Ajaj... Mintha megváltozott volna egy kicsit... Új ez egy halálos aura! * - nyelt egyet, és kicsit aréb lépett. Azért ő sem olyan hülye, hogy ilyenkor kekeckedjen vele. De azért viccesen úgy tett, mintha összecipzározná a száját. Közben Merát tanulmányozta.
*Vajon most mit érezhet? *
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 9:59 pm

Ledöbbentem. Először egy fiúval beszélgettem most meg egy lány megcsókolt. Mikor elengedett értetlenül néztem körbe. Láttam még 1 új arcot, ha jól láttam fél elf....
- Őőőő ha szabad megkérdeznem mi történt? Az előbb még ezzel a fiúval beszélgettem aztán meg egy lány csókolt meg.... Beütöttem volna a fejem? Vagy leütöttek? - Kérdeztem kicsit kábán.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:06 pm

Arruz elvigyorodott. Szóval visszatért a másik én.
* Nos akkor kicsit kavarjuk fel a dolgokat.... * - oldalra pillantott Merára, de alig tudott valamit leolvasni az arcáról. A fiúra nézett.
- Hát öregem, neked aztán van bőr a képeden. Megcsókolsz egy lányt, és elfelejted, hogy mi történt? Mondhatom, szép egy dolog. Még a végén megsértesz valakit. Na de mielőtt felkapod a vizet, bemutatkozom. Arruz So Jokiri vagyok. Rémlik eddig valami?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:14 pm

Megvakartam a fejem. Nem értek semmit. Sóhajtottam.
- Üdvözöllek én Assadar vagyok. Túl sokat ittam volna? Bár nem is emlékszem, hogy ittam volna... Ha valaki elmagyarázná, hogy mi történt, akkor azt megköszönném. - Majd tovább törtem a fejem... Mi történhetett... Jó régen történt velem ilyen utoljára...
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:24 pm

Kábultan néztem rá. Nem emlékszik, hogy mi történt? A csókom miatt? Aztán a fejemhez kaptam. Ja, hopp nem én voltam. Jól van. Mosolyogva néztem rá, és kezemmel végigsimítottam az arcán.
- Helló! Én Ri vagyok. Szép neved van. Tetszik. - kezemet az arcáról a mellkasára csúsztattam és ott pihentettem. Kicsit körbenéztem a társaságon. Nem úgy néztek ki, mint akik bármit is mondani akarnak, így én is inkább hallgattam a történtekről. A szemem a sötét elfen akadt meg. Furcsálltam, hogy túlságosan hűvösen viselkedik. És mintha gyilkos szemekkel nézne rám. Vagy lehet csak beképzeltem volna? Picit megráztam a fejem, majd lábujjhegyre álltam és puszit nyomtam az arcára, miközben az elfet nézem. Kíváncsi voltam, hogy vajon tényleg csak képzelődtem e.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:28 pm

* Na végre tudom már a nevét. * - gondolta vidáman.
- Hát jól mondod, ha úgy vesszük tényleg lerészegedtél... a csók miatt, amit az a lány adott. - vigyorgott rá. De azért egy kicsit elkomorodott, mikor látta, hogy Eori, hogy próbál rámászni a fickóra. Oldalra nézett Merára és megborzongott.
*Nagyon nem tetszik ez a nézés. De nagyon nem! * - még arrébb lépett, és szúrós szemekeket meresztett Eorira. Remélte a lány fogja az adást, és nem ingerli tovább az elfet, mert kitudja, hogy mi történne.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:47 pm

*Hmm most sem figyelnek rám. Hát akkor isten veletek én most lelépek.*
Feláltam és elindultam a sarok felé. Figyeltem a lábam elé, és csöndben mentem.
*Ez fura este volt. Remélem nem találkozok többet velük. Bár az új lány nem tűnt harciasnak.*
Kicsit álmos lettem, így mielőtt befordultam a sarkon nagyot ásítottam.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:51 pm

//Csak egy kicsit lépek le, és ne! Miért akarjátok, hogy mindenképp dühös legyen Mera? Olyan rossznak állítjátok be... meg féltékenynek... :/ De legyen Very Happy //

Mera figyelmét nem kerülte el egyeten mozdulat, és hang sem. Látta azt, hogy Arruz nyel egyet, és arrébb csússzan.
* Jobb is. * - gondolta kicsit gonoszan. Aztán hallotta Assadart, amint azt kérdezi, mi történt. Ez egy kicsit feloldotta benne a feszültséget. Már csak azért, mert úgy gondolta, hogy ő nem tehet semmiről. De rögtön felment benne a pumpa, mikor a lány, az a "Ri" kihasználta Assadar "feledékenységét", és rámászott. Ezt még elviselte volna valahogyan, de azt, hogy a lány próbára teszi Merát és a türelmét? Na itt túllépett a határon.
Érezte testén végigfut a düh. Szeme szikrákat szórt, testén a jelek megint felizzottak. Eluralkodott felette a vágy, hogy megtépje a lányt. Mögételeportált és hajánál fogva rángatta el Assadartól. Nem érdekelte, hogy mekkora fájdalmat okoz neki, sőt, minnéz jobban fáj, annál jobb. Kárörvendően rántott egyet rajta.
Nem érdekelte, hogy mi történik körülötte, ha most valaki meg megmerné állítani, akkor egy csöppnyi jóindulat nélkül elbánna vele.

// Na! Ha már dühösnek akartátok, akkor legyen írtó dühös Razz //
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 10:57 pm

// Én nem akartam, hogy dühös legyen Very Happy//
Hirtelen a lány megint megcsókolt. Mire feleszméltem újra Mera elkapta és a hajánál fogva húzta e. Valamit tennem kellet. Eszembe jutott egy ötlet. Gyorsan elszakítottam őket egymástól és Merát megfogtam majd elteleportáltam vele. Hogy hova? Hát persze, hogy nekem rögtön egy park, azon belül meg egy tó jutott az eszembe...
// a parkban folytasd Mera Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptyPént. Aug. 12, 2011 11:03 pm

// Jujj... Pedig most lett volna érdekes //

Hirtelen megijedtem, miközben az elf-lányt figyeltem. Nem tudom miért de rossz előérzetem támadt. De nem volt nehéz kitalálni miért. A lány körül a levegő a gyilkos hangulatra emlékeztetett. Hát még a szeme! Úgy éreztem, hogy vagy ezerszer átdöfködött, megcibált. Aztán hirtelen eltűnt a szemem elől, aztán fájdalmasan felsikoltottam. Valaki a hajamnál fogva rángatott el Assadar mellől. Hátra akartam nézni, de az újabb rántástól a földre estem, felsebezve így a térdemet és a könyökömet. Szitkozódni kezdtem. Felnéztem, hogy ki merészelte ezt tenni velem. A sötételf volt az. Megijedtem.
* Basszus! * - gondoltam, aztán gyorsan járatni kezdtem az agyam. Eszembe jutott, hogy a kis táskámban van néhány lövedék meg egy köpőcső. Talán ha elő tudnám Venni!... Gyorsan kutatni kezdtem a táska után, és remegő kezekkel kivettem belőle egy csövet és kisebb lövedéket. Az egyiket a csőbe helyeztem, és a lány céloztam meg vele. Reméltem, hogy ez leköti őt, és így elenged engem. És ha ez bekövetkezik, akkor lehet valami esélyem. De mielőtt a lövedék célba ért volna, Assadar elvitte őt valahova. Nagyot fújtam.
- Hála az égnek.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 12:15 am

Hirtelen zajokat hallotam. Visszafordultam, és láttam ahogy a két lány verekszik.
*Hmm. Ciicaharc. Lehet érdemesebb ittmaradni.*
De mire felnéztem Assadar már elteleportálta a kezdeményezőt, így magára hagyva a vámpírt aki idő közben hazaballagott.
-Jól vagy? Nem esett bajod?
Elővettem egy fésűt az egyik zsebemből, (tegnap találtam) és átnyújtottam az érintetnek.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 5:32 pm

Oda teleportáltam. A vámpír épp megakarta támadni, ám ekkor közbeavatkoztam és ellöktem a fiút. Sajnos én már nem voltam ilyen szerencsés, ugyanis egy jó nagy darabot kikarmolt a húsomból. A vér csak úgy ömlöt belőle.
- Na most már hiszel nekem? - Kérdeztem fájdalom ittasan.
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 8:40 pm

Felnéztem. Az a fiú nézett rám, és nyújtott felém fésűt aki nekem jött véletlenül. Felültem, és rámosolyodtam.
- Jól... csak bizsereg a fejbőröm. - majd elvettem tőle a fésűt és gyorsan megcsináltam a hajam. majd visszanyújottam neki.
- Köszi... - felpattantam. - Megtudhatom a neved?
kérdeztem kiváncsian. Ekkor Assadar hanját hallottam meg. Összerenzem. Nem mertem felé nézni, nehogy a lány is ott legyen vele. De aztán erőt vett rajtam a kiváncsiság és lopva felé néztem. Egyedül volt. Pontosabban a vámpírral. Láttam, hogy mély sebet kapott. Előkaptam a köpőcsövem és a vámpírra céloztam. Elhusant mellette. Gyorsan egy másikért kutattam. Telitalálat. A vámpír hátratántorodott. Előkapartam az utolsó nálam lévő lövedéket.
- dormitivum balista - mondtam rá a varázslatot, majd ezt is a vámpír felé lőttem. Ez is talált, majd pár perc múlva összeesett. Elaludt.
- Jól vagy? - léptem oda Assadarhoz, majd a másik felé fordult.
- Tudsz gyógyítani? Vagy valami egyéb dolgot ami segítene?
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 9:02 pm

Arruz meglepődött azon, hogy Mera ilyen vad lett. Elvigyorodott.
* Jó kis harc lesz. * - gondolta, de aztán azon kezdte el törni a fejét, hogy hogy kellene ennek véget vetni. Ugyanis sajnálta a másik lányt. De mielőtt bármit tehetett volna, Assadar elvitte őt.
* Pf... Na akkor ma nem én leszek a hős. * - vigyorgott, majd a másik lányt kezdte tanulmányozni. Úgy nézett ki,mint aki ki lenne készülve. Bár nem csoda,ilyen támadás után. Gondolkozott azon, hogy segít neki, de a másik fickó, aki neki ment, már megelőzte.
* Ember, ez nem az én napom. * - sóhajtott fel, majd elindult a másik irányba. Alig ment pár lépést, mikor valami furcsa zajt hallott. Valami nagyot pukkat a földön. Hátrafordult. A vámpír a földön feküdt, Alig pár lépésre pedig Assadar álldogált.
- Jó isten! - csodálkozott el, majd kicsit haragosan indult el a visszatérőhöz.
- No lám, No lám!. Elviszed a Szépséget máshová dühöngeni és visszajössz a kedvesedért? Tűrhetetlen! Szegény Szépség! Biztos összetört most a szíve.
Alighogy befejezte elment a fiú mellett. Lefordult a sarkon, hogy megkeresse a lányt, és megvigasztalja, Csupán barátságból.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 9:05 pm

- Curato - Suttogtam majd elkezdtem gyógyítani a sebem.
- Igen, de a vámpírt egyedül is elintéztem volna! - Mondtam suttogva. A fiúra néztem.
- Legközelebb légy óvatosabb! - Mondtam mérgesen. Majd a lányra néztem
- Köszönöm a segítséget! Bocsánatot kérek Mera miatt... néha túl lép a határon...
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 9:15 pm

Szóval tud gyógyítani. Remek, akkor gond nem lesz.
- Nincs mit, és bocsánat, hogy kiütöttem. Bár nem fog sokáig tartani. 10 perc és felkel. - mosolyogtam rá, majd kicsit zavarba jöttem a "Mera" név hallatán.
- Mera? - kérdeztem vissza. - Ja, vagy ő az a sötételf? Nem gond.... Én ingereltem fel, és most megkaptam érte a büntetésemet. De ha tudom, hogy ti együtt vagytok... Mert "jártok", ugye? - nem néztem a szemébe. Kicsit szégyeltem magam, hogy így viselkedtem. De csak egy kicsit. De annyira megtetszett a fiú, és úgy éreztem meg kell tennem. Sőt! Még most is. Heh! Ha járnak, akkor ellopom a lánytól, de ha nem akkor... nos, akkor könnyű dolgom lesz.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 9:25 pm

Sóhajtok.
- Még én sem tudom, hogy mi van köztünk. Én kedvelem Merát és szerintem ő is kedvel. - Rámosolygom.
- H'ál istennek, hogy időben érkeztem... ha 1 perccel később jövök akkor... nem tudom, hogy mi történt volna....
Legközelebb jobban figyelj magadra!
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 9:55 pm

Szóval kedveli! De az még nem jelenti azt, hogy szereti is. Elvigyorodtam.
- Úgy lesz. Jobban fogok figyelni. - Egy percig néztem rá. Aztán közelebb hajoltam és megcsókoltam. Hiszen úgy sincsenek együtt. akkor meg miért ne tehetném meg? Mellesleg az az őrült nőszemély sincs itt, hogy megakadályozzon.
A csók után elhúzódtam tőle, és az arcát kezdtem el kutatni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 4 EmptySzomb. Aug. 13, 2011 11:21 pm

Teljesen elvoltam vörösödve.
- Sajnálom... de én szeretem Merát! - Válaszoltam kicsit félénken.
Oda mentem a vámoírhoz és felkaptam. Elindultam Meráék felé...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: