Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Utcák - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Utcák - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Utcák - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Utcák - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Utcák - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Utcák - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Utcák - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Utcák - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Utcák - Page 2 I_vote_lcapUtcák - Page 2 I_voting_barUtcák - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Utcák

Go down 
+4
Scharcus
Assadar
Ethiriel
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:06 pm

Sam Assadarra vigyorgott.
- Anyuékat akartam meglátogatni, de inkább ide jöttem, mert nem búcsuztál el. - az utólsó szavakat halkan mondta, majd rosszalóan nézett a fiúra.
- Úgy látom kezdesz olyan kötekedős lenni, mint Mera! Nem hogy összejönnétek. - elvigyordott, majd nevetve tette hozzá. - Vagy már megtörtént?
Aztán Scharcusra nézett, aki visszaszerezte a kardját.
- óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Teaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! - csillant fel a szeme a lánynak. - Éééééééééééééééééééééééééééééééééééén iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis! Lécci!
Nézett rá aranyos szemekkel, melynek nem lehet ellenállni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:19 pm

Elmosolyodtam.
- Nem is tudtam, hogy a fiúkra buksz! Jobban mondva a fiú vámpírokra! Mondhattad volna előbb!
Teljesen eluralkodott a vérem. Most már újra teljesen vörös szemem volt. Arcom megkeményedik.
- Itt nem te parancsolgatsz "bátor hős"! - Majd a fiúval odateleportáltam elé és a hasára tettem a tenyerem.
- Ha most nagyon akarnám, már ezzel kitudnálak ütni... De a gyengékre nem facsarom az időm. Fáradt vagyok és holnap indulni akarok! Szóval állj az utamból! - Ezt már dühösen mondtam. Készen állok bármire, akármi is legyen az....


A hozzászólást Assadar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:27 pm

Sam dühös lett. Ritka az ilyen, de most ez is egy eset közülük. Assadart elrántotta a fiú mellől.
- Mit csinálsz? - förmedt rá. A szemébe nézett, ekkor vette észre, hogy vörös a szeme. Már megint. Kicsit megijedt, de nem lépett hátra. Sőt, inkább kihúzta magát, és várta a másik reakcióját. Bal kezével körözött egyet, mire a levegő megsűrüsödött és kardot formált. Olyan volt, akár csak egy igazi. Erős, és majdhogynem törhetetlen.
Másik kezét Assadar mellkasára tette, és elvigyorodott.
- Ne hogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen aki majd lökdösősdit játszik, ha kell.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:39 pm

Gúnyosan elmosolyodom.
- Szóval az ő pártját fogod kislány... Tedd csak meg! - Majd a kardomat hirtelen az ő hasára tettem.
- Én magam jártas vagyok a gyógyító mágiában... De valami azt súgja, hogy te nem... Előbb haltok meg tiketten minthogy én. A fiú ráadásul kardot se tud forgatni. Sietek így erre nincs időm. Döntsetek már, hogy lesz-e harc vagy sem! Egyedül Mera az aki letudd győzni! - Azzal nagy mosoly jelent meg az arcomon.
- Így van Mera! Tudom, hogy új mágiákkal gyarapodott a sorod és azt is tudom, hogy némelyik igen veszélyes! Szóval ne hadonássz azokkal itt, mert akkor nekem is azokkal kell hadonásznom.. - Majd eszembe jutott valami.
~ Shira kérlek gyere ide, támadt egy kis gondom~
Pár perc múlva Shira ott repkedett felettünk.
- Nem baj, hogy a sárkányomat is magammal hoztam? Csak a biztonság kedvéért hívtam ide! Na mi legyen?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:56 pm

Mera bosszúsan nézett a két harcolni vágyóra. Hirtelen odalépett. Samet elrántotta a fiútól, míg Assadar egy pofont kapott. Már megint Razz
- Nekem nincs ahhoz kedvem, hogy végignézem, ahogy megversz egy gyereket! ÉS egy védtelent, aki még ahhoz sem ért, hogy egy kardot megtartson. - felsóhajtott, majd Assadart nézte.
* Phu.... lehet nem kellett volna megütni.... De az ő hibája! * - keresztbe fonta a kezét a mellkasánál, és a fiút nézte.
- De most komolyan. - mély levegőt vett. - Ha menned kell, menj, úgyse állítanak meg, ahogy én sem.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 12:11 am

SAm érezte, hogy valaki hátra rántja. Az illetőre nézett. Mera volt. Morgolódott egyet, de még hátrább lépett és a földet nézte. Hallotta a pofon csattanását. Felnézett, és Mera Assadar előtt állt.
* Hihi* - kuncogott fel. - * Most megkapod. *
De a gondolat után elszégyelte magát. Arcához emelte a kezét, de elfelejtette, hogy a kard még ott virít a bal kezében, amivel most megvágta magát, és egy kis rész levágott a hajából. Felszisszent. Újra odaemelte azt a kezét, hogy megnézze mi van, de újjabb sebet ejtett magán. Eltüntette a kardot, és a biztonság kedvéért a jobb kezével nyúlt az arcához. Amint hozzáért felszisszent. Könnyek szöktek a szemébe. Merához rohant és az arcára mutatott.
- Fáj. - csak ennyit tudott kinyogni, mire zokogásba tört ki.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 12:19 am

Sóhajtottam.
- Gyerekek kezébe nem való a fegyver! - Mondtam, és elkezdtem gyógyítani. A sebeit pár perc alatt begyógyítottam és közben vigyáztam a foglyomra.
- Így ni. Legközelebb kétszer is gondold meg mit csinálsz. Sajnos a hajadra rá fér egy fodrász....
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 12:27 am

Sam Assadarra nézett. Még mindig haragdott rá, de már nem annyira. Ezt főleg annak lehet betudni, hogy a fiú meggyógyította. Majd a hajára gondolt és elvigyorodott.
- Téged felpofoztak, és a sebemre meg a hajamra gondolsz? Mellesleg jó lesz ez így... Úgy se szoktam sokáig időzni egy alakban. - alighogy befejezte, Merára nézett.
- Te meg! Mi az, hogy felpofozod? Már megint? Kérjél tőle bocsánatot. - tettetett haraggal nézett rá, amiben volt némi igaz is. - Mellesleg én nem vagyok gyenge. Biztos legyőztem volna!
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 12:39 am

El felszisszent, már megint. Mera most már odanézett. Látta, hogy a lány elvágta magát. Pontosabban az arcát, majd hozzá rohan, és Mera mögé bújik.
- El.... Hiába jössz hozzám, én nem tudlak meggyógyítani. - mosolygott rá kedvesen, és ellépett tőle. Megakarta valahogy vigasztalni, mire Assadar odalépett és meggyógyította.
* Ennyit erről. * - gondolta. Kicsit elkalandoztak a gondolai, de El visszarántotta őt a valóságba.
- Hogy micsoda? - nézett rá értetlenül, mint aki nem hallotta volna, pedig dehogynem.
* Még hogy kérjen tőle bocsánatot? Na azt lesheti. * - mérgelődött, miközben Assadart nézte. - * Talán mégis? Nem.... *
Nem tudta, mit csináljon így az alsó ajkát kezdte harapdálni. Meg sem hallotta, mit mondott ezek után Sam.
Helyette inkább felnézett, meglátta a sárkányt.
- Azta! Már megint? - majd elmosolyodott.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 1:36 pm

-Na ebből elég! - Nagyon ideges lettem. - Nem tudod bizonyítani hogy vámpír. Engedd el! Most!
*Mióta várom hogy elengedje? Egy közönséges tolvaj. Nem hiszem hogy még mindig csak viccelődnek.*
-Választhatsz. Vagy elengeded, vagy hívom a rendőrséget.
Kissé lecsillapodtam, mivel ordíthattam egy jót, de a közelben meggyulladt néhány lámpa.
*Nem kellet volna ijen hangosan. mindenki felébredt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 1:51 pm

Megvonom a vállam.
- Hívjad a francba is! - Válaszoltam már üvöltve.
- A rendőrséget már vagy ezer éve ismerem, legtöbbjük a barátom! Szóval ha nekem nem hiszel akkor hívd őket és bizonyítanak! Vagy akkor gyere a rendőrségre velünk! - Ezzel elindultam a rendőrség felé.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 2:42 pm

Sam a két veszekedőt nézte, befogott füllel. Utálta, ha valaki kiabált. Lehunyta a szemét és sárkányokra godolt. Aztán abba maradt az egész. Felnézett és látta, hogy Assadar elindult. Megragadta a kezét és visszahúzta. Utánna kicsit elhúzódott, majd a veszekedés kirobbantójához, Scharcushoz fordult.
- Miért nem hiszed el? - kérdezte értetlenül. -Még én is láttam, hogy denevér a kölyök!
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 3:35 pm

-Hogy denevér? Én azt láttam hogy ez az ember minden ok nélkül hátbatámadta a fiút.
*Azt mondja menjünk a rendőrségre? Lehet hogy mégem hazudik?*
-És ha vámpír mért nem próbál elszökni? Tudtommal nem lenne nehéz neki.
Kezdtem megérteni hogy én tévedek, de ezt beismerni nem lenne olyan könnyű, ezért inkább tovább veszekedtem. Bár már nem is az érvelés járt a fejemben, hanem hogy hogyan tudnék lelépni. Anélkül hogy be kéne ismernem a tévedésem.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 7:21 pm

Sóhajtok. Nem akartam ezt de meg kell tennem. Ez az utolsó amit megtehetek...
- Sajnálom, de ezennel le van tartoztatva. A vád ön ellen, hogy az egyik nemesi családban lévő örökbe fogadott fiút hátráltatta, közösségi munkában. - Ezzel megfogtam a kezét és hátra tekertem.
- Most azonnal be kell velem jönnie az őrsre. Remélem azért megérti a helyzetét... Csak semmi rossz mozdulat a hatóságok ellen! - Mondtam nem kevés éllel a hangomban és elmosolyodtam. Tetszett, hogy a törvény is mellettem áll.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 8:46 pm

Sam kezdte megunni a komédiát. Úgy gondolta, hogy úgysem tud hatni Assadarra. BÁr talán Mera....
Merára nézett, de nem úgy nézett ki, mint aki közbe akar szólni. Így forgolódni kezdett, majd behunyta a szemét és úgy kezdett el sétálgatni. Az első öt percbben egyenesen ment, aztán nekiütközött a falnak. Hátratántorodott és az orrát dörgölte. Kicsit megrázta a fejét és elvigyorodott. Aztán újra szembehunyva sétált, ám ezúttal az út szélén haladt, míg ki nem ért abból az utcából ahol Meráék voltak.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 8:58 pm

Mera felsóhajtott.
*Hogy ezek mennyire idegesítőek! * -Kezével homlokát dörzsölgette, majd megfordult és egy ház falánál leült. Lehunyta a szemét, így észre se vette, hogy Sam mit csinál.
Megpróbált mindent kizárni az elméjéből.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 9:14 pm

Arruz fütyörészve sétálgatott az utcán. Általában csendes volt, legalábbis abban a pár napban az volt, mialatt ő itt lézengett. Egyre közelebb ért ahhoz a ponthoz, ahonnan minden zaj ered. Amint elérte azt a helyet csodálkozva nézett a társaságra.
Egy férfi épp egy másik kezét csavarta hátra. Nem messze tőlük, talán alig pár méterre egy harmadik férfi is ott volt, bár ő túl nyugodtnak tűnt. Hátrébb egy lány épp nekiment a falnak.
Arruz ezen elmosolyodott.
* Bolond egy lány * - aztán szemével tovább siklott. Egy ház tövénél egy lány üldögélt sötétbe burkolózva. Ez a jelenség felkeltette a fiú érdeklődését, így halkan közelebb osont. Ekkor vette észre, hogy a lány nem más mint egy sötételf. Elvigyorodott.
* De szép! * - Nézett végig rajta, és tényleg csinosnak találta hosszú fehér hajával, melyet szépen kiemelt a hamuszürke bőre.
Arruz leguggolt mellé, és kezébe vett egy hófehér tincset. Játékosan az ujjaira csavarta, és a látszólag alvó lányt nézte.
* Hogy tud egy ilyen helyen aludni? Tisztára Csipkerózsika, aki nem törődik a körülötte történő dolgokkal. *
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 9:53 pm

Mera észre sem vette, hogy valaki a közelében van. A feltörő emlékekkel volt elfoglalva, amelyek folyton leperegtek a szeme előtt, folyamatosan ismétlődve. Úgy érezte egy örvénybe került, és nem tudta, hogy kerüljön ki onnan. De valaki megoldotta ezt helyette.
Mera szeme felpattant, pár másodperccel azután, hogy az idegen a hajához ért. Kezével a fiú kezéhez kapott, és elrántotta, majd lökött rajta egyet, hogy az felborult.
Mera felpattant, és onnan lövelt a földön fekvő felé lenéző pillantásokat.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:11 pm

Arruz meglepetten nézett a hirtelen felébredő lány szemébe. Mélykék volt. Hát igen, gondolhatta volna, hogy egy ilyen szépséghez, csak egy ilyen gyönyörű szempár tartozhat. Meg hát azt sem gondolta, hogy ilyen harcias egy lány. Érezte, hogy a lány ellöki és ő pedig elveszti az egyensúlyát.
- Ez nem lesz jó...! - gondolta, majd huppant a földön. Elvigyorodott, miközben a lány nézte, aki most jóval fölé magasodott.
- Így bánsz egy "herceggel"?
(Az előző kép jobb volt:D)
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:12 pm

Hirtelen az hallom, hogy valami nagyot csattan. Elengedtem a fiú kezét majd a vámpírra raktam a kezem.
- Most egy kicsit fájni fog...magicus enervis ictus - Suttogtam és a fiú hirtelen a földre került. A becsapódás annyira nagy volt, hogy még a föld is kiállt a helyéről. Ezután megfordultam és a csattanás felé mentem. Egy fiú sötét elf volt. Oda mentem hozzá és kardom hegyét a nyakára raktam, majd hátra néztem és Merát láttam.
- Megtámadtad Merát? - Kérdeztem dühösen. Kész voltam megölni a sötét elfet.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:24 pm

Arruz egy kardhegyet érzett a torkánál. Szeme végigsiklott a pengén, aztán annak a tulajdonosára nézett. Elkomorodott. Aztán a lányra nézett, és megint a fiúra. Elvigyorodott.
- Már miért bántanék egy ilyen szépséget? - miközben kérdezett szemével a lányt nézte. Majd nagy nehezen a harcosra nézett.
- Én csak vigyáztam az álmát, ha már te elvoltál foglalva azzal, hogy másoknak fitogtasd az erőd, és emellett észre sem vetted azt, hogy egy másik lány elkóborolt, és ez a Szépség pedig védelem nélkül maradt...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:37 pm

- Még hogy herceg? Hol élsz te?- végignézett rajta. Fehér hajával elsőnek sötét elfnek gondolta, de most vette csak észre hogy hófehér bőre van, ami meg kell mondani, nem jellemző a sötételfekre.
Assadar a kardját a fiúra szegezte. Mera halványan elmosolyodott. Kicst viccesnek gondolta, hogy a fiú azóta, hogy megint összefutottak, minden percben kardhoz, jobbanmondva harchoz folyamodik.
Kicsit zavarta az hogy a jövevény őt nézi. Még egy darabig állta is, de aztán elfordította a fejét és az utcát kezdte tanulmányozni. Csak most vette észre, hogy Elyon sehol sem volt.
*Hát ez a lány meg hova ment? *
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 10:53 pm

Arruz minden mozdulatát figyelte a lánynak. Így azt is észrevette, hogy zavarában inkább elfordította a fejét, csak hogy ne lássa, hogy nézi őt.
* Hm.... * - eresztett el széles mosolyt. - * De aranyos. *
Fel akart állni, de a kard útját állta. Óvatosan arrébb tolta, és talpra szökkent. A sötételf elé sétált, majd egy könnyed mozdulattal meghajolt előtte.
- Szépségem, engedd meg, hogy bemutatkozzam. Arruz So Jokiri vagyok, de nevezhetsz mostantól a te hercegednek is. - majd gyorsan megfogta a lány kezét, és csókot lehelt rá.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 11:02 pm

Mera kirántotta a kezét és letörölte róla a kézcsók nyomait. Zavartnak és dühösnek érezte magát. De inkább dühösnek.
- Nem kell herceg, és főleg nem te! ÉS ne nevezz már "Szépségemnek" - hangzott a válasz jóval élesebben mint szerette volna, de ha már így jött ki, akkor már így is maradt. Még mindig bosszúsan nézett rá.
* Nem értem mi van ezzel a fickóval.... Le merném fogadni, hogy megőrült. *
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 EmptySzer. Aug. 10, 2011 11:12 pm

- Ez azért fájt. - mosolygott a lányra, miután az letörölte a kézcsókot. Leguggolt, és elgondolkodott egy percig.
* Na jó! Talán tényleg túllőttem a célon. Fogjuk vissza visszamagunkat.... * - intette le magát, de amikor a lányra nézett, nem bírta megáll, hogy nem vigyorogjon el.
- Szépség.... Akarom mondani, ha nem hívhatlak így, legalább egy nevet mondj! - Nézett rá könyörgően. - Légyszi!


A hozzászólást Arruz So Jokiri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 11, 2011 9:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: