Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Utcák EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Utcák EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Utcák EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Utcák EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Utcák EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Utcák EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Utcák EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Utcák EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Utcák EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Assadar
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Blaide
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Syla Breeze
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Terax Inferno
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Issle Iumi
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Tira
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Utcák

Go down 
+4
Scharcus
Assadar
Ethiriel
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptySzomb. Május 08, 2010 9:42 pm

Lunaton utcái, melyek mind a központhoz vezetnek. Tisztán vannak tartva, ezért van mindig a nagy felhajtás is, hisz sok munkás dolgozik az utcák szépségén, és rendben tartásán. Éjszaka a fények is úgy játszanak, mintha nappali fényesség uralkodna, leginkább a központ körül. Egy utcában több kuka is található, hogy a szemetet ne az utakra dobálják... csodálatos módon másnapra a kukák mindig üresek.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Ethiriel

Ethiriel


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 15.

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 1:11 am

Este van, itt az én napszakom. A sötét csillagos égen repülök pont, mint egy denevér. És persze nem véletlenül úgy is nézek ki. Ezt persze vámpírságomnak köszönhetem. Ahogyan megpillantottam egy tökéletes tetőt, leszálltam majd fejjel lefelé az utcát kezdtem bámulni, és vártam a mai vacsira. A hold fénye borította be csak a munkát. A lámpások és a kristályok most már nem világítottak, hiszen valaki eloltotta őket. Na vajon kilehetett? Nem szeretek világosban dolgozni. Sötétben sokkal jobb elintézni a vacsorát, mint világosban ahol bárki megláthat. A sötét utcában hirtelen friss vér szagára lettem figyelmes. A vér illata édes volt, szóval tudtam, hogy nem emberé. Ezen kívül női parfüm illatára lettem figyelmes, ezért már tudhattam, hogy egy női mágus lesz ma a vacsorám. Pár pillanattal később fel is tűnt az utcán a nő..bár látszott rajta, hogy valahova siet. Én persze nem hagyhattam elfutni. Gyorsan átváltoztam emberré, és leugrottam a tetőről.
-Szia szépség...hova sietsz? -Torlaszoltam el az utját, majd közelebb léptem hozzá, mintha megakarnám csókolni.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 3:51 pm

Elkapom a ruháját és visszahúzom.
- Szia haver hol voltál? Nem találtalak a kocsmában! - Mosolyogtam kedvesen. Már vagy 1 hete egyedül hagytam Merát és Elyont a kalandunk óta pár dolog miatt Lunatonba kelet jönnöm. Hallottam pár halál esetről és hát gondoltam szét nézek. 1 napja vettem észre a fiút és folyton követtem.
- Egyszerűen már mindenki keres! Gyere, mennyünk! Elnézést hölgyem, hogy így rá ijesztettünk magára!
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 4:01 pm

Épp hazafelé tartok amikor hurcsa hangokat hallok. Futni kezdek, és elérek az utcához.
Ott épp egy nő felé közeledik egy férfi. *huh már megiedtem. De úgy látszik csak egy aranyos párocska romantikázik.*
Ám ekkor egy harmadik személy is fölbukkan. megrántja a férfit, az majdnem hanyatesik, és mond neki valamit. *megtámadtak az utcán egy embert. Segítenem kell.*
Odaugrok és eltaszítom a támadót.
-Mi van itt? Mért támadtál hátba egy embert?
Azzal a két férfi közé állok, és előhúzom a kardom. *Uram isten mijen nehéz. nem lehet hogy csak dísznek van a hátamon? Hogy ne packázzanak velem? Na mindegy most igazi harcról van szó.*
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 4:10 pm

Egy ember szépen eltaszított.Szitkozódom egyet.
~ A francba, hogy valaki lovagot játsszon, ilyenkor.~ - Gondoltam mérgesen.
Ránézek a személyre és kedvesen megszólalok.
- Elnézést, de épp a barátommal beszélgettem! Kérem magyarázza meg, hogy miért támadott meg! -Azzal átöleltem a karommal a fiút akire vadászom. Remélem ennyi elég, hogy jóban higgyen minket... Most éppen nincs kedvem egy idiótával fecsérelni az időmet. Látszik, hogy nem kiképzett harcos. A kard a kezében remeg. Egy igazi harcosnak a maga számára választott kardnak pont jónak kell lennie. Elvigyorodom. A hős lovag! Biztos ez az első harca...
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 4:41 pm

-Barátok vagytok mi? Akkor miért rántottad hátra lesből? - És közelebb lépek hozzá. A kardot nem bírom már tovább tartani, letámasztom a földre. - Nem hiszek neked. Ezt én is mondhatnám.
Ránézek a másik emberre. arcáról nem lehet semit leolvasni. *Fél? Meglepődött? Nem akkor látszódna rajta. Inkább figyeli a cselekményt. De miért. Tényleg ismerik egymást? Akkor miért nem hejeselt? Nem értem.*
-Hé te tényleg ismered ezt az embert?
Megpróbálom ujra felemelni a kardom, de nem tudom. Ha ölre megyünk puszta kézzel kell harcolnom.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 5:13 pm

Sóhajtok. Előveszem a kardom és a fiú nyakára tartom.
- Nem, én valójában egy harcos vagyok. Ezt az embert azért tartom magam mellet, mert egy igen veszélyes személy. Jelenleg, azt tudom, hogy több személlyel is végzett. Ezért kérlek ne szólj bele! Nem látszol harcosnak. Egy karddal, nem szokás csak így rohangálni. Tedd el kérlek, mert még a végén megsérted magad. Látszik, hogy nem vagy tapasztalt. Még a kardod se bírod! 3 lehetőség van. Az egyik, hogy analfa béta vagy. A második, hogy menőnek akarsz látszani... A harmadik és legérdekesebb, hogy talán különleges vérvonalú vagy. De ez most nem érdekel. Ezt a gyilkost ki kel faggatnom pár dologról. Szóval dönts. Vagy maradsz, vagy jössz, vagy harcolunk. A te döntésed. Közben a fiúra ránéztem és még jobban oda szorította a kardom hegyét.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:46 pm

-Hmm. Miért lennék analfa béta? Vagy miért lennék különleges vérvonalú? Miért mennék veled? Túl sok kérdés halmozódott fel bennem. Kérlek válaszolj rájuk.
*Inkább tolvj mint harcos. Ez csak egy védtelen fiú, és a barátnője. Tényleg a lány!*
Megfordultam, és ránéztem a lányra. Az értetlen arcot vágott.
-Én nem tudom hogy most mi van. - szólalt meg félősen. - De enygem várnak otthon, úgyhogy hazamennék ha nem gond.
Tett néhány bizonytalan lépést hátra, és közben figelte mi történik. Mindenki őt nézte. Végül valaki megszólalt.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:19 pm

- Nah, sipirc haza! Legközelebb jobban figyelj, mert nem mindig leszek itt, hogy megvédjem az embereket! Minél jobban figyelj magad körül! - Mondtam mosolyogva.
Sharcusra néztem.
- Ez elég hosszú történet. Eléggé fáradt vagyok és sietek egy ismerősömhöz. - Folytattam tovább mosolyogva.
- Szóval kérlek, gyere vagy maradj! Nekem mindegy. Maximum a jelentésbe beírlak mint szemtanú és kész. - Mondtam most már sóhajtva és kissé mérgesen. Nem maradhatok itt. Meráék már várnak.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 8:39 pm

Mera Lunatonba jött Assadar után. Jobbnak látta, hogyha megnézi mi van vele. Meg hát, amúgy is unatkozott. Aviantora alig hogy letette őt a városban tovább is állt. Valami olyasmit mondott, hogy muszály visszamennie az apjához, hogy ünnepeljenek. De most már harcmentes ünneplés lesz. Bár Aviantora azt akarta hogy ő is menjen még sem ment, inkább jött ide, abban reménykedve, hogy talán itt több szórakozást talál.
- Nézzenek oda! Alig maradsz egyedül, de te máris harcba kerülsz! ÉS nem velem! Ez sértő. - szólította meg az "annyira" siető fiút Mera. Végignézett a társaságon és elvigyorodott.
- És milyen társaság már ez?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:08 pm

A szavam elállt. Aztán arcom vörössé vált amikor vissza emlékeztem, hogy megcsókoltam./és nem a kezét Very Happy/
- Hát nem tehetek róla! Ilyen az én formám! - Mondtam nevetve.
- Ilyen az én formám! - Sóhajtottam.
- Jó, hogy látlak Mera! - Mondtam vigyorogva.
- és ne sértődj meg még nem kerültem harc helyzetbe.....

Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:18 pm


Mera elvigyorodott, mikor meglátta, hogy a fiú meglepődőtt.
* Nem számított rám. * - esett le neki. - * Gondolom, főleg nem most. *
- Én is örülök. Tudod, hiányzott az a " bamba" kinézeted. - viccelődött vele.
- Szóval... ezért jöttél ide? Hogy elvigyél magaddal valakit? Mert ahogy korábban néztem, nem őt akartad magaddal vinni. - Mutatott rá Scharcusra.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:33 pm

- Sajnos nem. Akit majd meg kell keresnem az a szörnyeteg vagy 200-300 katonával végzett. - Mondtam komoran.
- Köztük több fontos személy is volt. Néhány túlélő szerint elhurcolta a fontos személyeket. De nem ez az egyetlen ok amiért elvállaltam a küldetést. Az egyik mesterem is köztük volt akit elraboltak. Ezért megyek most utána. De közben hallottam egy gyilkosról ezért utána iramodtam... és hát most itt vagyok. Majd a fiúra néztem. Még mindig nyugodt volt. Túl nyugodt.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:19 pm

-Szóval egy gyilkos után eredtél? Nekem ne játszd a hőst. Most is egy járókelőre támadttál, és még mindig nem engeded el. Nyugottan felvághatsz a barátnőd előtt de a fiút hagyd ki belőle.
Az áldozat még mindig nyugottan rezzenéstelen arcal állt torkán a kardal. Akár arra is lehetett következtetni hogy csak egy bábú.
*Lehet hogy a nő csak a társa, és csak el akarja hitetni velem hogy a harcos igazat mond. De nem akarok harcba keveredni. Nem szabad tovább sértegetnem. Ha bebizonyítom hogy társak és mindketten rámtámadnak, azzal se megyek töbre, hisz megölnek. De miért nem gyilkolnak le mindkettőnket? Talán tényleg igazat mondanak? vagy csak a fiú kell nekik?*
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:08 pm

Mera figyelmesen hallgatta Assadart. Ránézett a "gyilkosra."
- Hm... Nem úgy néz ki, mintha tudna ölni... - jegyezte meg hangosan.
* Bár a látszat néha csal * - tette hozzá gondolatban. Majd az újabb megszólalóra pillantott.
- Egy, nem vagyok a barátnője, kettő, csak én sértegethetem. - nézett rá gonoszan. Kedve lett volna egy kicsit játszadozni vele, de mivel jelen volt egy ismerős, így elhalasztotta azt. Plusz, belegondolt abba is, hogy még vissza se tudna támadni, legalábbis erre utalt az, ahogy a kardot próbálta megtartani, szóval lehet nem is szórakozna annyira jól.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:38 pm

Megfogtam a fejem. Egyszerűen kibírhatatlanok. A kardom hegyét, most éppen a "nahy harcosra, ki egy kardot nem bír ell"-re szegeztem.
- Nem érdekel, hogy mit gondolsz. Én egy harcos vagyok. Ha még egyszer a becsületembe lépsz, akkor egy szempillantás alatt elvágom a torkodat. Nem vagyok barbár ezért csak a torkodat és nem kínozlak. Ha elég jó megfigyelő lennél, akkor könnyen rájöhetnél, hogy akit fogok az vámpír. Elmagyarázom lassan. A vámpírok vért szívnak és ezzel embereket ölnek meg. Ez a személy itt éppen egy vámpír. Ha akarod, akkor rakd oda a nyakad hagy szívja ki. De én és Mera indulunk és elvisszük a börtönbe. Ha hátráltatni akarsz, akkor hátráltas, de akkor megöllek. - Mondtam rezzenéstelen arccal. Nincs most erre időm.
- Vagy jössz vagy maradsz vagy harcolunk és meghalsz. Egyébként, Mera mi van Elyonnal?
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Scharcus   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 9:32 am

-Szóval vámpír. és honnan tudnám biztosan hogy igazat mondasz?
Scharcus arcáról csorgott a veríték, és nagyon aggódott saját életéért is.
-De ha harcra kerül a sor és végzel velem. Akkor te se vagy jobb egy hidegvérű gyilkosnál. Ezzel remélem te is tisztában vagy.
*Vagy ha felajánlanám hogy eggyütt visszük a fiút a börttönbe, akkor ott már nem tudna megölni. És a fiút is elengednék, ártatlan múltja miatt. Vagy megöl mind2tönket mielőtt odaérnénk. Nem szabad elfelejtenem, hogy csak úgy rátámadt egy emberre az utcán, Vigyáznom kell vele.*
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 3:59 pm

Sóhajtok.
- Most inkább indulok és nem állok le veled beszélgetni! Viszlát! - Azzal elindultam a foglyommal a börtön felé.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 5:09 pm

Scharcus leblokkolt. *Mi történt? Elmegy? És a nővel mi van? Itthaggya?*
-De, ... őőő ... Mi?
Assadar viszont már megfordult és elkezdte taszigálni a fiút.
*Miért nem mond semmit? Hiszen jogtalanul be akarják vinni a börtönbe. Vagy lehet hogy ismeri őket és csak engem akar menteni?*
-Várj! Bizonyísd be hogy ő a gyilkos! Te honnan ismerted fel hogy ő az? Talán ismered? Várj! Nem hallod?
Az vége már már kétségbeesésbe fulladt. *Gyanús a fiú ezt nem kétlem. De miről ismerte fel? Vagy hogy bukott le? Még mindig nem hiszek neki.*
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 8:59 pm

Sam útközben meggondolta magát. Inkább Assadar után jött. De csak azért mert Assadar nem búcsúzott el tőle, és ez zavarta. Legalább felébresztette volna. Vagy valami. Csak találja meg...! Épp Mera előtt érkezett meg. Bár ez szinte lehetetlen, de ha jobban belegondol nem is, hiszen ő széldémon. Sam egy sötét sikátorba szállt le, majd alakot öltött. Épp előtte sétált el egy nő. Látszólag nagyon sietett. Sam jobb dolgot nem találva, követte őt. Egy kis idő múlva észrevette, hogy valami lóg a háztetőn. Megállt és elbújt. A nő tovább ment, de Samet nem érdekelte, inkább azt a valamit nézte ami a háztetőn üdült.
- Egy denevér! - kiáltott fel halkan. Elvigyorodott.
* Vajon vámpír? * - gondolkodott el egy pillanatra, de már meg is tudta a választ. A denevér fiú lett és a lány elé ugrott. Sam meglepődött. Aztán épp rohanni akart a fiú felé a szokásos "Vááááááááááááááááá ! Ilyet se láttam még !!" kiáltással, de Assadar jelent meg, így megtorpant. Aztán olyan gyorsan peregtek le a szeme előtt az események, hogy alig tudta felfogni őket.
* Azta! Egy ember! Mármint Assadaron kívül. ÉS Mera! Ezek szerint tényleg Assadar után jött, ahogy sejtettem. * - Elvigyorodott. - * Szóval Merának tetszik Assadar..... És..... Hihihihi* - kuncogott egyet, aztán kirohant a búvóhelyéről.
- Helllllllllllllllllóóóóóóóóóóóóó! - kiáltotta feléjük. - Asssssadaaaaaaaaaaaaaaar! Meraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! És leendő úúúúúúúúúúj barátooooooooooooooom!
Megállt mellettük.
- Mizu? - kérdezte vigyorral az arcán.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 9:29 pm

-Ááááááá!
Scharcus két métert ugrott hátra, eldobta a kardját a jövevény felé, (de nem arra repült, és hamarabb meg is állt,) hanyatesett, és eléggé beverte a fejét.
-Ki vagy? Mi történt? Ja huh bocs semmi baj. Csak megijedtem.
Scarcus felált, és odasietett a kardjához. Felemelte és a hüvejbe csúsztata.
*Úgy se bírnám el. Csak égetem magam. Ki ez a nő?*
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 10:01 pm

Sam a kiáltozó fiúra nézett, és ő is felkiáltott, majd hátrább ugrott. Ő a repülő kard miatt ijedt meg, hiába nem felé ment. Az ugrás miatt Merának esett. Amint sikerült visszanyernie az egyensúlyát a lány mögé bújt, és onnan nézett rá ijedt szemekkel.
- Én Elyon vagyok.... ÉS te! És miért dobtad felém a kardot? - mikor már kicsit lenyugodott előrébb lépett.
- Szép a kardod. Menézhetem? - bár már akkor kérdezte, mikor a fiú elrakta.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 10:38 pm

Nagy mosoly jelent meg az arcomon.
- Elyon! De jó, hogy itt vagy! Már épp kérdezni akartam, hogy mi történt veled, erre itt teremsz! - Mondtam boldogan. Ekkor megjelent a vörös szemem.
- Egyébként, te meg ilyen gyáva vagy, hogy ennyitől megijedsz? Neked tényleg nem való a harcos élet.... Emlékeztetsz a 15 évvel ezelőtti énemre! Jah bocs, az legalább elbírt egy kardot! - Mondtam az utolsó mondatot már nevetve. Támadt efy ötletem. Oda teleportáltam magam a fiú mellé és elvettem a kardját.
- Hm... Kétkezes kard, de egy tapasztalt harcos, akár egy kézzel is elbírja! Jó kis kard! Csak sajnos hallom ahogy gazdája miatt sír.....
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 10:46 pm

- Sam lelépett a szüleihez. - válaszolta nyugodtan Assadarnak, majd az akadékoskodó felé fordult.
- TE jó ég! Rosszabb vagy, mint Sam! - sóhajtott fel, majd Assadar nézte, aki elindult a vámpír felé. Ekkor hallotta meg Sam hangját. Meglepődött.
* Mit keres ő itt? * - nézett a most melléjük érkező lányra, aztán felnevetett, mikor a lány nekiesett, mert a másik megijesztette. Legalábbis így gondolta. Aztán nézte, hogy próbál meg ismerkedni.
* Hm... Jellemző... * - mosolyodott el. Aztán meg akarta kérdezni tőle, hogy miért van itt, de Assadar gyorsabb volt. Apropó Assadar...
- Tényleg... Már korábban kérdezni akartam.... Téged hogy lehet becézni? Mármint a neved..... - vigyorgott rá, miközben azt nézte, hogy forgatja a másik kardját a kezében.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:00 pm

-Add vissza! - Mondtam keményen, de nem fenyegetőzve. És kiszedtem Assadar kezéből a kardot. - És csak megijesztett. Nem vagyok félős.
Akaratom ellenére elpirultam, hisz két szép hölgy jelenlétében gyávának neveztek.
-Egyépként látom ismeritek egymást, de mielőtt elkezdtek nosztalgiázni, én meghívnám egy forró teára a fiút. Igen akit megtámadtál, és nem ti nem jöhettek.
*Hmm ezt jól megmondtam. A hatás pedig máris látszik az arcukon.*
A fiú még mindig rezzenéstelen arcal állt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: