Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Utcák - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Utcák - Page 3 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Utcák - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Utcák - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Utcák - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Utcák - Page 3 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Utcák - Page 3 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Utcák - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Utcák - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Assadar
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Blaide
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Tira
Utcák - Page 3 I_vote_lcapUtcák - Page 3 I_voting_barUtcák - Page 3 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Utcák

Go down 
+4
Scharcus
Assadar
Ethiriel
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptySzer. Aug. 10, 2011 11:21 pm

Merát kezdte nagyon idegesíteni ez a fiú. Kihúzta a kardját és most ő szegezte Arruz nyakának. Kárörvendőn vigyorgott. Csak egy szúrással megölhetné, és ha tovább idegesíti, meg is teszi...Vagy csak megszurkálja egy kicsit.... Majd még addigra eldönti.
- Ez megfelel a nevem helyett, "Herceg?" Mert eléggé felidegesítettél. - szemei szikrát szórtak, melyekkel ha tehetné keresztüldöfné a fiút. - Szóval ha lehet hagyj békén! Világos?


// Bocsi, véletlenül rossz színre nyomtam, és a tiedet állítottam be... De már visszaállítottam. //
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptySzer. Aug. 10, 2011 11:31 pm

Arruz komoly arcot akart vágni, de elnevette magát.
- Tudtad, hogy a szemed szebb, mikor szikrákat szór? Szerintem igazán jól áll neked az, ha mérges vagy. - majd kicsit komolyabb arcot vágott, de szeme pajkosan csillogott.
- Persze, hogy békén hagylak, már ha tudlak. De azt hittem unatkozol, így gondoltam segítek rajtad. - arrébb tolta a kardot, és felállt. - De ha te nem akarod....
( ÁÁ! Lopod a színem:/Vagyis loptad )
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 12:39 am

Megfogtam az elf vállát.
- Tudod te, hogy a szemed szebb amikor be van csukva? - Mondtam kedvesen. Őszintén mondom, ledöbbentem a hihetetlen arroganciáján. A kard arrébb vétele után, őszintén mondom ledöbbentem! Pár percig némán és értetlenül álltam. Majd hirtelen minden tiszta volt. Készen álltam, hogy szépen megkínozzam. A másik énemmel, meg lehet ezt csinálni, de velem nem... Őszintén mondom élvezni fogom a kínzást....
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 8:44 am

*Mi történt? Ki ez? Áh tök mindegy most nem figyelnek rám. Letartóztatással fenyegetőzött. És ha a nevem kérdezik? Mit mondok mi az?*
Halkan elkezdtem hátrálni. Nem vettek észre, úgy látszott a menekülési tervem bevált.
*Sikerülni fog. Semmi nem áll az utamba.*
Ekkor viszont, elbaltáztam a dolgot. Kis lépésekkel, mentem, így nem vettem észre, egy kis kiálló követ, amin azonnal hátraestem. Már jó pár méterre voltam eredeti helyemről, így a menekülési próbát nem tagadhattam le.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 8:34 pm

Arruz megfordult és a férfira nézett.
- És te tudtad, hogy az a fickó ott meg akar szökni? - mutatott egy irányba, ahol éppen szökni kívánt valaki. - Vagy a lány fontosabb?
Hirtelen a fejéhez kapott.
- Á! Értem már! Ti együtt vagytok! - végignézett a fickón, majd vigyorral a száján Merához fordult.
- Tudod, Szépség, te egy embernél jobbat érdemelsz. - hogy nyomatékosítson, kezével Assadar felé bökött.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 9:16 pm

Mera meglepődött.
* Csak úgy arrébtolta a kardom? Hát nem fél a halától, az egyszer biztos. * - elvigyordotott. Ha harcba kerül vele, az egyszer biztos, hogy élvezni is fogja.
Felnevetett, mikor Assadar "bókolt" a fiúnak, aztán abba az irányba nézett, ahol Scharus épp a földön volt.
* Pf... Még menekülni se tud rendesen? * - gondolta. - * Mi van vele? Se kardot em tud megfogni rendesen, se szökni nem tud. A végén az lesz, hogy még a nevét se tudja! * - gondolataiból a fiú szavai rántották ki, (már mengint ) és mérgesen ránézett. De nem mondott semmit, inkább hallgatott.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 9:47 pm

* Hm... Nem szól semmit. * - gondolkodott el egy percig, kicsit fölényesen elmosolyodott és odalépett a lány elé. Szándékosan úgy helyezkedett, hogy a másik ne lássa, hogy mit csinál. Egyik kezével Lefogta mindkét kezét, a másikkal óvatosan elvette tőle a kardot. Azért csak nem akart nyárson sült lenni. Ahogy a kard a földre esett, még mindig nem engedte el a kezét. Inkább szorosabban tartotta.
- Azt ugye tudod, hogy a hallgatás, néma beleegyezés? - súgta a fülébe, majd közelebb húzta a lányt és óvatosan megcsókolta.
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:14 pm

Mera nagyot nézett mikor Arruz lefogta. Lenézett földre, ahol a kardja volt, aztán mérgesen a fiúra nézett.
* Ez meg mire volt jó? * - gondolta felvont szemöldökkel. De azonnal meg is kapta rá a választ.
Mera leblokkolt, mikor megcsókolta Arruz. De pillanatokon belül elöntötte a düh. Kiakarta rántani a kezét de nem tudta, mert szorosan fogta. De nem is volt gond, támadt egy jobb ötlete : Úgy Megharapta Arrúz alsó ajkát, hogy kiserkent a vére, majd gondolt egyet és ráadásként belerugott a lábába.
* Úgy kell neki! * - vigyorodott el gonoszan.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:30 pm

Arruz hirtelen éles fájdalmat érzett, egyszerre két helyen is, az alsó ajkában és a lábában. Elengedte a lányt. Egyik kezével a lábát dörzsölgette, másikkal óvatosan a szájához ért. Vérzett.
* Basszus! * - húzta el a száját, majd felegyenesedett. Elmosolyodott, bár ez egy fájdalmas művelet volt. Merára nézett.
- Szóval... Te a harciasok közé tartozol.... Áh, mindegy is... Ha már annyira ragaszkodsz egy emberhez... - lemondóan legyintett egyet, bár szeméből mást lehetett kiolvasni. Már ha ki tudták belőle olvasni. Egy könnyen úgyse adná fel.
* Meg van az újabb célom! Megszerzem a lányt magamnak! * - a gondolattól még szélesebben elvigyorodott.
- Szóval, ha már lemondtam rólad, megtudhatnám a neved? Vagy hívjalak még mindig Szépségnek?
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 10:59 pm

Mera, ahogy elengedte a kezét, hátrább lépett. Örömmel nyugtázta azt, hogy a másiknak sikerült fájdalmat okoznia.
* Pf! * - nézett végig Arruzon felvont szemöldökkel, és megvető pillantásokkal. - * Felfújt hólyag! Most komalyan azt hiszi, hogy az mondja, hogy lemond rólam, és én meg el is hiszem?* - Ennek bizonyitéka a szemében volt. Bár nem tudta pontosan kiolvasni belőle, hogy mit lát, mégis úgy éreze, hogy ne higyje el egy szavát se.
- Egy szavadat sem hiszem. És amúgy nem. - nézett rá szúrós szemmel, majd felvette a kardját és eltette.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 11:09 pm

* Hm... Ilyen könnyen át lehet rajtam látni? DE nem baj. * - még mindig vigyorgott. Nézte ahogy elrakja a kardját. Picit előrébb lépett, miközben a lány szemét kereste.
- ÉS mi nem? Az, hogy nem tudom meg a neved, vagy az, hogy nem hívhatlak Szépségnek? kicsit elgondolkodott.
* Hogy is hívta ez a fiú őt? Me... Me... Mera! Ez az! Hm... Vajon ez a teljes neve?*
- A Szépség még mindig jobban illik hozzád, mint a Mera, mert ugye így hívnak?
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:21 am

Döbbentet. Ez a szó kerülgetett akkor amikor az elf megcsókolta Merát. Aztán dühöt, hogy kifacsarjam a belét... Majd a szívemhez kaptam... Hirtelen minden kezd össze folyni. Majd emlékek. 150 évvel ezelőttről. Csak annyit lehetett látni, hogy amikor az elf, a nevét találgatta hirtelen megfogtam a fejét és szo szerínt beledöngöltem a földbe.
- Tudod, az első számú szabály egy harcban, hogy mindig néz hátra.. továbbá ismerd az ellenfelet. - Majd Merára néztem. Elvigyorodtam.
- Gondoltam teszek egy kis szívességet az utódomnak. - Mondtam amilyen kedvesen csak tudtam. Az elfre néztem.
~Ch. Félvérek~
- Ez a lány jobbat érdemel egy fél elfnél. - Mondtam gúnyosan.
- Hidd el, a te fajtád az egyike az áruló népeknek. Jól ismerem a néped.... Szeretik elárulni a társaikat... - Szemem szikrát szór rá.
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:27 am

Kiléptem a fogadóból. Egyszerű ruha volt rajtam, mely vörös színű volt. Hajam a hátamat verdeste minden lépésemnél. Néhány tincs az arcomba lógott, bár nem is csoda, hisz nem volt rajtam a fejpántom. Fegyvereimet a fogadóban hagytam, vsak a köpőcsőm és néhány hozzávaló lövedék volt nálam egy kis szatyorban, az oldalamra erősítve.
Miközben sétáltam a házakat néztem. Minden csendes volt. Legalábbis ezen a környéken. Alig hogy lefordultam a sarkon egy kicsit hangos bagázsba ütköztem. Nekidőltem a falnak és végignéztem rajtuk. Egy piú a földön feküdt, és rémült volt. Mögötte egy kis mélyedés volt az úton, a közepén egy mésik srác feküdt. Nem messze tőlük két elf éppen szócsatát vívott, melletük pedig egy ember volt. Kicsit jobban szemügyre vettem. Dühösnek tűnt. Hp... Nem csoda, engem is idegesítene az, ha alig pár méterre tőlem hangokodnának. Kicsit közelebb léptem, de úgy gondoltam még nem fedem fel a kilétemet. Helyette inkább azt a "műsort" néztem, amit a dühös srác "adott". Elvigyorodtam.
- Tetszik a vérméséklete. - jegyeztem meg, majd néztem tovább az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:35 am

Arruzt meglepte a fiú. Tényleg nem gondolta volna, hogy ilyen ideges lesz. Az is váratlanul érte, hogy a fejét a földhöz verik, így elteleportált onnan. Pár méterre tőle nézett vissza a fiúra.
- Igazadvan, jobbat érdemel.... Egy embernél. - gúnyosan vigyorgott a fiúra. - DE most komolyan, azt hiszed, hogy van nála esélyed? Na ne nevettess. És ami az árulást illeti, az emberi faj az aki az élen van az árulás terén. Gondolj bele, hisz azok lopnak csalnak hazudnak. Vagy te talán azt hiszed, hogy te más vagy? Nem hinném. - miközben beszélt előhúzta a kardját.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 12:54 am

Az arcomon a mosoly tovább is ott volt rajtam.
- Igazad van... bár ezt te is tudod, hisz végül is félig ember vagy... - Mondtam tovább gúnyosan.
- De most tévedsz kölyök. Rossz emberrel húztál ujjat. Egyszer már meghaltam, most még nincs kedvem még 1-szer meghalni... A világ amiben éltem nem az volt mint ami most van. Ott valódi hősök és harcosok voltak, nem pedig olyanok akik gyengék. - Eközben elővettem a kardomat.
- Amikor kardról van szó, ott nem viccelek kölyök.. Ha kedves az életed inkább megfordulsz és szépen elosonsz. Nem kenyerem az ilyen fiatalok meggyilkolása. Sok harcot láttam ahol olyanok estek ki mint te... és sok olyan barátom is volt olyan mint te amíg el nem árultak engem is a csapatomat. - Majd megforgattam a kardomat. Egy egyszerű katonai volt, hozzá sem fogható az én eredeti kardomhoz vagy az erő kardjához.
Sóhajtottam és vártam, hogy kezdjen a fél elf...
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:02 am

Arruz nem értette miről beszél. Meghalt volna? Hm, még most élőnek látszik. De mindegy is. Inkább nem töri ezen a fejét. Egy szó azért megragadta a figylemét. Ez a gyenge volt.
- Gyengének tartasz? De mondcsak tisztába vagy te az én képességeimmel? - elvigyorodott. - Meg azt sem értem, hogy ha te azt mondod nem kenyered az olyanok ölése, mint én, akkor miért támadtál meg?
Kardját a földbe szúrta és rátámaszkodott. Nyugodt volt, mert észrevette, hogy ellenfele addig nem támad, ameddig ő se.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:19 am

- Heh.. Nem mondtam, hogy egy kis szívességet teszek az utódomnak? - Válaszoltam kedvesen.
- Egyszerűen idegesítetted őt és így gondoltam, kicsit fölrázlak. - Eltettem a kardom.
- Nem akarok veled harcolni. Ebben a formámban nem vagy ellenfél nekem. Elég ha csak hozzád érek, és képes vagyok véget vetni a harcnak. - Elgondolkozom. Majd kitaláltam valamit.
- Akkor hívj ki engem mikor nem látod ezt a vörös szempárt! - Mondtam vidáman. Ezzel végre kezdő lökést tudok adni a sorsnak és végre az utódom megtudhatja az igazságot....
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:25 am

Arruz elgondolkodott. Most már végképp nem értett semmit. Szépen lassan felegyenesedett.
- Várj... Nem értelek...Milyen utódról beszélsz? - kérdezte kiváncsian. - És hogy érted azt, hogyha nem látom a vörös szempárt?
Kihúzta a kardját, és ő is elrakta.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:33 am

Elgondolkozom.
- Bonyolult, ezt így elmagyarázni. Lényegében halott vagyok, ám most a vérvonalam segítségével képes vagyok külön személyként létezni, az utódom testében. A vörös szempár az én erőm jele. Előbb utóbb meg kell tanulnia ezt használnia és irányítása alá kell vonnia. Ezzel tulajdonképpen megtud mindent majd ami 180 éve történt. A születésemtől mindent tudni fog. Lényegében ennyi, a többi túl bonyolult, hogy így elmagyarázzam...
Vissza az elejére Go down
Arruz So Jokiri

Arruz So Jokiri


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:40 am

Arruz figyelmesen hallgatta őt.
- Értem. De akkor ki vagy te? - kérdezte összevont szemöldökkel.- És miért jó az nekem ha akkor támadom meg, amikor nincs vörös szeme. Mármint én értem azt, hogy te erős vagy, de akkor is... Mi hasznom van abból?
Kicsit zagyvaságnak tűnt amit mondott, és ez neki is feltűnt, de nem tudta ennél jobban elmondani. Ha mértette akkor jó, de ha nem... Hát... Akkor kénytelen lesz kipróbálni, miért is mondta azt, hogy akkor támadjon.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 1:56 am

Megvakartam a fejem.
- Hát akkor... valószínűleg semmi. Ha megpróbálod irányításod alá vonni valószínűleg hamarabb megöl mint, sem feleszmélnél. Ez az erő nem játék. Nem kis erőt adtunk át az utódainknak. Már az én erőm is nagy volt és még akkor nem beszéltünk a feleségemről.... Ezeket az erőket mind ő hordozza. Előbb utóbb valamelyik harc közben úgy is megtanulja használni a vörös szemet, így folytathatjuk ahol abba hagytuk... Choor sötétsége ellen harcoltam mielőtt meghaltunk a feleségemmel.... Bár igaz, hogy nem Choor lényei őltek meg... bár ez elég hosszú történet pár árulásról..... De te is érzed igaz? Choor csak ideiglenesen távozott el. Fia Frau így is elég erős, így kell minden harcos... Az én utódaimnak 1 feladatott adok. Szedjenek össze egy csapatott mely a legerősebb egész Salonir-ban. Ezzel megelőzhetjük a sötétséget, mellyel körülvették a világot... Bár talán már így is túl sokat mondtam...
Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 2:47 am

// Az ember azt hinné, hogy ilyenkor mindenki alszik És Lássatok csodát! 2-kor fellépek, és még vannak fentxD Jééé, Assadar! Hogy te milyen sokáig voltál most! Very Happy //

Mera csak rápillantott Arruzra, de nem mondott neki semmit. Valahogy nem nagyon érdekelte, hogy mit beszél. Bár azt furcsállta, hogy tudta a nevét, mivel nem emlékezett arra, hogy valaki említette volna. Bár ha jobban belegondol.
Kicsit megijedt mikor Assadar a fiú a földebe akarta döngölni, de nem azért, mert féltette őt, hanem azért megint a vörös szempárt látta.
-Megint te? - nézett rá döbbenten. Hirtelen nem is jutott el a tudatáig mit is mondott neki.
Aztán figyelte őket. Kicsit zavarta, hogy úgy beszélnek róla, mintha ő ott se lenne, plusz, nem neki kéne eldöntenie, hogy kit tart érdemesnek, és kit nem?
Nem akart közbeszólni, így inkább hallgatott. Jobban is tette, hisz érdekes információkat tudott meg. Például azt, hogy ez a vörös szemű Assadar egyik őse, aki Choor ellen küzdött.
* Hmp... Ki gondolta volna, hogy a saját rokona szállja meg a fiút, és veszi át fölötte az irányítást. * - gondolta kicsit cinikusan.
- Ha! Így legalább már értem azt az álmát, hogy ő lesz a legjobb Anamur oldalán harcoló harcos.- jegyezte meg mosolyogva, majd Assadarra nézett.
- Tudod, rájöttem valamire. Vele akarod elvégeztetni a piszkos munkát ugye? - vigyorodott el gonoszan. - Mármint arra gondolok, hogy ő félvér, és Assadar nem tud rólad, és neked meg gondod volt a félelfekkel. És ha jól sejtem akkor arra használnád ezt a szerencsétlent, hogy...
Nem folytatta, mert kicsit belegabalyodott a gondolatmenetbe.
- Nos ezt már tényleg csak sejtem.
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:48 am

// 2-kor? Én most fogok belekezdeni egy másfél órás filmbe. Csak előbb feljöttem mert tudom hogy hiányoltok. (pontos idő: 3:43) //

*Engem figyelembe sem vesznek. Észrevette rajtam kívül valaki, hogy most egy vámpírt akarunk letartóztatni? Áh úgyse figyelnének rám. Csak egyszerűen lelécelek.*
Feláltam, és elindultam az utca végébe. Egy kicsit a fal közelébe mentem, ezért beleütköztem valamibe, amibe nem akartam. Ujra elestem, de most rám esett egy másik, ember is.
*Ki lehet ez? És miért volt itt a sötétségben mostanáig?*
Talpra patantam, és ujra mindenki rám figyelt.
-Hát ez ma nagyon nem akar nekem össze jönni!
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 3:26 pm

// Hogy bírjátok ki olyan sokáig ?? Én általában éjfélkor már álmos vagyok Very Happy //

Elvigyorodtam. Itt van aztán esemény. Még jó hogy erre jöttem. Kicsit elbambulva néztem magam elé. Aztán hirtelen valaki belém jött és felesett, én meg rá estem.
- Jól vagy? - kérdeztem tőle, miközben felálltam. Kicsit zavartnak tűnt. - Nem esett semmi bajod, ugye?
Vissza az elejére Go down
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 EmptyPént. Aug. 12, 2011 5:17 pm

-Nem jól vagyok. Ki vagy te? És miért vagy itt?
*Jujj még egy lány. És megint lebuktam.*
Egyre töben áltunk a sötétben, és az eredeti célról mindenki megfeletkezett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: