Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Vasútállomás - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Vasútállomás - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Vasútállomás - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Vasútállomás - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Vasútállomás - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Vasútállomás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Vasútállomás - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Vasútállomás - Page 4 I_vote_lcapVasútállomás - Page 4 I_voting_barVasútállomás - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Vasútállomás

Go down 
+4
Asrina
Matt Tuck
Tobu Hito
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 7:48 am

(nem baj nem vagyok magamnál de thx a puszit.)
Matt is megmozdult ahogy Sam megölelte és megpuszilta. A 2 harcos csak nézet mikor Matt felállt és a fejéről a kötést leszedte.
-Ne tegye vezérünk.
-Tudom mien állapotban vagyok és eleget pihentem.
Ahogy ezt kimondta körbe tekintett és csodálkozott. Elkezdte vakargatni a fejét és mosolygott. Urufu MAtt mellé ment és elkezdett ugatni.
-Sok lány van most itt nem igaz? Persze hogy Black-Star fontosabb,de...
Ekkor Black-Star megjelent és rám ugrott. Matt megpróbálta tartani a nehéz hátast, de nem tért teljesen vissza az ereje és hátra eset. A tigris elkezdte Matt arcát nyalogatni míg Urufu körülöttük rohangált és vakkantott. Matt megpróbált védekezni, de a tigristől nem tud védekezni.
-Állj már meg na nem vagyok édesség hogy nyalogassál. És kéne még edzeni hogy erősebbek legyünk.
Ezt kicsit hangosan mondta és akik a közelében álltak csak nézték az arcát és most semmi mosoly csak komolyság látszódott rajta.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 11:24 am

Nos, igen... kellett volna arra is számítani, hogy Sam megöleli Reet, de a nő ilyenek terén eléggé meggondolatlan. Csak ha harcról van szó, akkor kész minden erejét bevetni, s vagy stratégiával, vagy anélkül dolgozni. Most mindenesetre nem volt stratégia se, csak úgy gondolt egyet... elvégre a barátai mellett kiáll. Végül elmosolyodott, amikor megbizonyosodott arról, hogy a kis csetepaténak vége, s körbe nézett.
- Lássuk, Sam, kikkel álltál össze. Egy angyal, egy farkas, egy harcos... hümpf. Rossz kislány. - mosolyodott el mondatát befejezően. A rossz kislány is csak úgy jött, semmi negatívumot nem mutatva, csak pozitívat.
- Jaj, és igen, Darg hátra maradt, de... ha már így összejöttünk. - Deiree megvonta a vállát, s a magasba emelte a kezét, egy egyfajta jelet mutatva. Eleinte csak halk szárnycsapásokat lehetett hallani, majd egyre hangosabbá vált, s végül ott termett az elemental sárkány Ree mellett. Mindenki megcsodálhatta. Az emberek mellette eléggé eltörpültek. Hatalmas szárnyai voltak, mellkasát aranysárga pikkelyek borították, míg háta, s többi testrésze aranybarna színekben pompázott. Ez a páncél kemény volt. S mikor földet ért, kissé megremegett a kis banda talpa alatt a föld.
- De most itt van. - odalépett a sárkánya mellé, aki lehajolt hozzá, s ő megsimogatta.
- És egyébként nem hiszem, hogy nekem már gyógyítanom kellene, hisz a fiú tigrise él. - egyszerre vágott megkönnyebbült arcot, és ezzel el is mosolyodott halványan.
- Szóval... Sam, nincs semmi bajod? - kérdezte először a lányt, s mivel hallotta elhangozni azokat a neveket, amik a többieket illették, így azokat is megjegyezte.
- Asrina? Matt? Tobu? Mind jól vagytok? - de modortalan. Be sem mutatkozott.
- Óh, elnézést. A nevem Deiree Snow, elemi mágus, s mellettem az elemental sárkányom, Darg. - így már sokkal jobban nézett ki, hogy tudják, ki is ő valójában. Jah... és mondhatná azt: "Én leszek az, aki meghódítja a világot. Hehe." Twisted Evil

//Csak este 8-kor leszek, mert dolog van. Addig játszatok. =P//
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 2:14 pm

-Én Matt Tuck vagyok és ők ketten az én klánomból valóak vagyis volt klánomból. A két kisérőm és örök barátaim meg Black-Star és Urufu.
Ahogy bemutatta a társait Matt leült, de nem tudta élvezni mert ekkor még több ember jött oda legtöbbjük sebesült és öregek voltak ott. Matt felismerte az egyik katonában a régi barátját és rohant feléjük. A 2 harcos is rohant a vezérük után.
-Mi történt barátom?
A sebesült halkan válaszolt.
-Matt megint megtámadták a Klánt és nem tudtuk őket legyőzni. A nőket és a gyerekeket elhurcsolták és sokunkat lemészároltak.
-Ebből elég! Minden Harcolni tudó férfi fogjon fegyvert és jöjjön velem.
Matt felült Black-Starra és egy maroknyi harcossal elindult kiszabadítani a népét. Sok ideig rohantak míg az ellenség táborát megtalálták. Többen voltak mint a kis csapatuk, de a halált is válalták a többiek szabadságáért.
-Lesből támadunk és nem kiabálva.
Matt rohant előre melette a két állata és a 2 harcos majd a többiek. Matt az első katonát csak arébb hajította és a következőnek a fejét vette. Ahogy az ostromlott sereg feleszmélt már a fél hadserege megsemmisült. A másik sereg vezére hátúl egy sátorban várta az ellenséget. Ahogy elértek odáig Matt csapata a vezér több tucat embert megölt. Matt ezt látván oda ugrott és a Vezérre emelte a kardját.
-Tudod ki vagyok én?
-Egy zsoldos vagy harcos? Na de meghalsz akkor is.
Matt a vezér karját elkapta egykézzel és eltörte. Majd a fejébe vágta a kardját. Ahogy az ellenséges sereg ezt meglátta elfutottak. Csak pár harcos maradt és hűséget fogadott Mattnek. Matt-et csak az érdekelte hogy a népét biztonságba tudja. Ahogy vissza mentek a faluba egy nagy falat emeltetett és tovább állt mint régen, de most 8 harcos követte meg egy lány akit Matt nem ismert. Ahogy visszatért a többiekhez csak mosolygott.

(Csütörtökön leszek)
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 9:14 pm

As meglepődött mikor a lány megölelte. Nem volt hozzászokva ehhez. Mosolyogva nézte, hogy fut oda mindenkihez, hogy megölelje őket.
* Energiabomba * - nevetett fel. - * Ahhoz képest, hogy mennyit kapott, teljesen be van zsongva. *
Amikor Mattet ölelte meg, As szeme megállapodott a fiún.
* Örülök, hogy jól van. Bár van egy érzésem, hogy a tanács a fejemet veszi. Már megint. * -felsóhajtott, majd felállt. Nézte, hogy támadta le Black - star a védencét.
*Jut eszembe! Hol van Nix * - körbe fordult. A főnix egy fán üldögélt. As elindult felé, s mikor odaért, a madár rászállt a karjára.
- Úgy látom, megúsztad karcolás nélkül. - simogatta meg, majd visszafordult a többiek felé. Épp ekkor jött elő egy sárkány.
- Hmp... - nézett fel a hatalmas állatra, s közelebb ment.
- Hm? Ja, jól vagyok. - nevetett fel zavarában, mikor hallotta a nevét.
Percekkel később As felfigyelt valami mozgásra. Több ember közeledett feléjük.
* Na ne már.... ezek is Mattért jönnek? * - közelebb lépett, s csak akkor fedezte fel, hogy sebesültek is vannak közöttük.
- Támadás? - ragadta ki a szót a beszélgetésükből. Ám választ nem kapott, hisz Matt már el is indult, hogy segítsen a klánján.
* Most vele kéne mennem, de...* - gondolta, de nem volt kedve megint csatába menni. Meg hát, bízott benne, hogy Mattnék nem esik bántódása. Legalábbis nagyon remélte.
- Nix! Repülj vele, s ha baj van jelezz! - fogta, s útnak indította a főnixet.

Sokkal később Ast kezdte elfogni a félelem.
* Mi van ha baja esett? Nem akkor Nix jelzett volna. De ha őt...* - az utolsó gondolattól kirázta a hideg. Hangokat hallott. Jobban mondva lépések hangját. As a zaj irányába fordult, s Mattet fedezte fel.
- De örülök, hogy... - kezdett bele örömmel a hangjába, de lefagyott a mosoly az arcáról.
* Várjunk csak... hol van Nix? * - gondolta.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 6:52 pm

- No nézzenek oda! Egy főnix! - mosolyodott el, s közelebb lépett. Ekkor lefagyott a mosoly az arcáról, mert észrevette, hogy a madár megsebesült.
* Nyílvesszők * - fedezte fel az állat mellett. Letérdelt az állat mellé, s bekötözte a sebét. Majd dolga végeztével felállt. Hirtelen hangokat hallott. A zaj irányába fordulva embereket vett észre. Szemügyre vette őket. Úgy 10-en lehettek, némelyik fegyverrel felszerelkezve.
* Hmm.... rám férne egy kis gyakorlás. * - mosolyodott el, majd elindult feléjük. Igen ám, de a főnix halk hangot hallatott, mintha csak azt jelezné, hogy ne hagyja magára. Vagy talán azt, hogy vigye oda a csapathoz?
- Na mi van kis pajtás, nem szeretnél egyedül maradni? - mosolyodott el, majd gondolt egyet, s felvette az ölébe. Majd megfordult, és észrevette, hogy a csapat elindult.
* Na, akkor kövessük őket. *


Kicsivel később észrevette, hogy hova igyekeznek annyira. Egy másik csoport nem messze tőlük volt, s akiket követett pont ide tartott.
- Ide akartál jönni? - nézett a főnixre, aki szintén " választ adott" .
- Nos, akkor mire várunk? - mosolyodott el, s elindult a banda felé. Mikor odaért szemügyre vette őket. Volt közöttük több ember, s még sárkány is megfordult ott. Aztán feltűnt neki az angyal aki épp üdvözölte a fiút.
* Várjunk csak... az angyal megtudja gyógyítani. * - jutott eszébe, s odalépett az angyalhoz.
- Hali! Nem a tiétek ez a főnix? Mellesleg meg tudjátok gyógyítani? - kérdezte mosolyogva.
* Egész szép lány... angyal. *
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 4:47 pm

Ahogy megálltak Matt a lányhoz fordult.
-Bocsás meg, de nem tudom ki vagy.
-Nem is emlékszel rám? Igaz sokat változtam mint te.
A lány nevetett, de Matt nem tudta ki ő. Majd lehajúlt Urufuhoz és észre vette hogy a lány úgy vigyorog mint egy gyerekkori barátja.
-Roxan?
-Na végre.
Matt átölelte és egy hosszú monológba kezdett volna mikor egy újabb ember jelent meg.
~Tán osztály találkozó van vagy mi?
Ahogy az idegen Asrinához fordúlt én rögtön elkezdtem a srácnak dumálni.
-Üdv idegen, de hozzánk tartozik vagyis az őrangyalomhoz. De te ki vagy és hogy került hozzád Nix?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyVas. Aug. 15, 2010 6:38 pm

* Valaki jön. * - gondolta, majd szétnézett, s egy elfet vett észre. S nem csak őt, hanem Nixet is.
- Nix! - kiáltott fel, s átvette a fiútól. Eleinte gyanakodva mérte fel, de aztán rá kellett döbbennie, hogy ha ő bántotta volna a madarát, akkor ide se hozta volna.
- Hol találtál rá? - kérdezte tőle, s közben a főnixet nézte. Feltűnt neki, hogy be van kötözve a sebe.
- Mond csak! Te kötötted be a sebeit? - nézett rá kiváncsian.
- Egyáltalán mi történt vele? - sóhajtott fel, s érezte, hogy mindjárt sirni fog. Levette a kötést, s kezét a sebre tette. Halvány fény tört elő belőle, mely percek alatt meggyógyította Nixet. A főnix odanyomta a fejét a kezéhez, s közben halkan duruzsolt.
- Én is szeretlek. - mosolyodott el, miközben könnyei lefolytak az arcán.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 6:30 pm

Silp nem foglalkozott senkivel sem, csak az angyallal. Meg sem hallotta a fiú kérdését.
- Az erdőben találtam, nyíl vesszőkkel körülvéve. - magyarázta Silp az angyalnak.
- Igen, én voltam. Nem szeretek ott hagyni sérült állatokat, vagy embereket az erdőben. - mosolygott a lányra.
* Tényleg nagyon szép. *
Silp nem válaszolt semmit, mikor a lány azt kérdezte, hogy mi történt vele. Ha tudná, úgyis elmondaná neki. Elvégre az ő főnixe. Nézte, hogy gyógyítja meg a madarat, s az, hogy dörgölődzik hozzá.
* Milyen aranyosan néznek ki együtt. *
-Óh, el is felejtettem bemutatkozni! A nevem Silpah Shaued Rainlance vagyok. - megfogta a lány kezét, majd mókásan meghajolt, miközben csókot lehelt rá.
- Benned kit tisztelhetek szépséges hölgyem? - mosolygott rá, s elengedte a kezét. Szemével most a madarat nézte.
- Látom a madár teljesen meggyógyult. Mikor megláttalak, már akkor tudtam, hogy meg fogod tudni gyógyítani.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 6:45 pm

As letörölte a könnyeit, felállt, s közben a szemét a fiúra emelte. Kérdőn nézett rá, hisz a fiú még be sem mutatkozott neki. A fiú mintha olvasott volna a gondolataiban, elárulta ki is ő.
- As...rina.... - nyögte ki nehezen. Kissé szokatlan volt neki, hogy valaki így mutatkozzon be neki. Még jobban zavarba jött, mikor Silpah a gyógyítását dicsérte.
- Silpah... Köszönöm, de ezt minden angyal meg tudja csinálni. - mosolygott rá, s egy lépést hátrébb lépett.
- A főnix neve Nix. - amikor a madár meghallotta a nevét, rászállt a vállára, s csivitelni kezdett neki. Hirtelen hiányérzete támadt.
- Óh, még meg sem köszöntem, hogy segítettél. Mivel köszönhetném meg? - kérdezte kíváncsian. Nix furcsa mód most abbahagyta, s Matt felé repült.
* Hát ez meg? *

Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyHétf. Aug. 16, 2010 7:11 pm

Silp felnevetett.
- Most akkor hogy hívjalak? Asrina? Rina? As? - kérdezte még mindig nevetve.
- Viccet félretéve nagyon szép neved van. És nem muszáj Silpahnak hívnod. Megengedem neked a Silpet is. - mondta, majd abbahagyta a nevetést, mikor a lány újból megszólalt. Kicsit elgondolkozott rajta.
-Lehet, hogy megtudja, de te egy különleges angyal vagy. - mosolygott rá rövid szünet után.
* Meg akarja köszönni? * - gondolkozott rajta, mivel is tudná a lány visszafizetni.
- Hogy mivel köszönhetnéd meg? - lépett egészen közel hozzá. Átölelte, majd lehajolt, s megcsókolta a lányt.
- Ezzel, As. Bár ezzel többet adtál, mint én segítettem rajtad. - nevetett rá, majd egy picit hátrább lépett, de nem engedte el a lányt, majd egy puszit nyomott az arcára.
- Mellesleg, én köszönhetném meg a főnixednek, hogy idehozott hozzád. - nevetett rá szívből.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:16 am

Matt a kölyköt bámulta és csodálkozott.
-Kölyök nem tudom te ki vagy, de nehogy úgyjárj mint Tobu barátunk. Néz rá ő egy Vérfarkas és egy embertől kikapot pedig nem is harcoltam teljes erőből.
Ekkor Roxan lépet Matt mellé.
-Nyugodj meg látom mindig utálod ha levegőnek néznek. De nem kallene mindig harcolnod.
Matt nem tudot mit mondani így a srácot végig mérte majd elfordúlt és nevetve elkezdett magyarázni a kölyöknek.
-Igaz lehet félsz tőllem. Lehet megvan az okod hegyes fülű barátom.
Matt a társaihoz fordúlt. Majd intett nekik.
-Menjünk innen mert az érzelgésből kezd elegem lenni.
Elindúltak be az erdőbe.


(Tobu a Balatonon nyaral ezen a héten szal nem izti hogy ír majd)
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:18 pm

As kicsit furcsán érezte magát. Jobban mondva zavarba jött, hogy ki meri nevetni őt egy elf.
- Köszönöm a bókokat, Silp...pah... - mondta mosolyogva. Nem tudta mit kéne kezdenie a helyzettel. Főleg akkor vesztette el a helyzet fölött az uralmát, mikor a srác megcsókolta. Döbbenetében odafagyott a földhöz.
- Én... - próbálta összeszedni magát, mikor már a srác kissé hátrább lépett. De újabb meglepetésben volt része, méghozzá egy pusziban.
* Ez a második puszi, amit mostanság kaptam. * - lepődött meg. - * De ez... *
Amint magához tért ebből az állapotból, ellökte magát az elftől és egy pofont adott neki.
- Ezt a csókért. - mondta. Bár nem volt dühös, mégis úgy gondolta, hogy ezt megérdemli.
- Mint mondtad, többet kaptál, mint kellett volna. Szerintem a hősiességeddel felért volna egy ölelés is. - mondta majd odalépett Nixhez is.
- Te meg... uh.... örülhetsz, hogy téged nem bántanálak. De most már értem, miért repültél el tőlem. Direkt megjátszottad igaz? - kérdezte tőle, s hangjában felháborodás volt. Nem szerette, ha valaki irányítani próbálja őt, vagy az életét.
A madár lehajtotta a fejét, s bűnbánóan nézett rá.
- ne... Ezt ne csináld... Nem fog rám hatni. - mondta neki As, de a madár odaszállt a vállára, s hozzábújt.
- Ezt is direkt csinálod ugye? - kérdezte, majd megsimogatta. Már el is felejtette, hogy mit is tett. Vagyis elfelejthette volna, ha nem lenne ott Silpah.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 6:44 pm

Silpet meglepte, hogy a lány megütötte.
*Uh, ez fáj. * - dörzsölgette az arcát. - * Hát erre nem gondoltam *
- Bocsáss meg, szépségem. - mosolygott rá szelíden, majd nézte, hogy fordít neki hátat, hogy leszidja Nixet.Ekkor úgy gondolta, hogy szemügyre veszi azt a fiút, aki eddig neki beszélt.
-Figyelj, fiú. Nem hiszem, hogy te engem kölyöknek hívhatnál. Még mindig idősebb vagyok, mint te. Emellett érettebb is. És én úgy vélem, hogy te nem vagy érettebb, egy tizenéves kölyöknél, mert csak a harcon jár az eszed, meg ahogy elnézem a kicsi barátnődet, a lányokon.
* Nem mintha én nem így lennék, de legalább nem hencegek azon, hogy legyőztem egy vérfarkast. * - gondolta komoran.
- És lehetőleg ne hencegj itt nekem, hogy kit győztél le és kit nem, mert szerintem még As is hamarabb kiütne a ringből, mint te azt gondolnád. - nevetett fel gúnyosan.
- Mellesleg, nehogy azt hidd, hogy te mindenkit le tudsz győzni, mert én egy embertől gyorsabb vagyok, és hamarabb a földön feküdnél, mire te kivennéd a kardodat. - mondta neki a szemle után. Lehet, hogy ez harca ingerli őt, de neki több az esélye a győzelemre. Hirtelen eszébe jutott valami.
- Mellesleg, ha már a fülemet a szádra vetted, akkor csak megjegyezném, hogy én messzebbről is meghallok dolgokat, és hamarabb tudok reagálni rájuk. - majd fogta magát és megfordult, és megállt az angyal mellett.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 7:33 pm

As felfigyelt Matt és Silpah közötti eszmecserére.
* Hát ez meg mit csinál? * - gondolkozott el, miközben az elfet figyelte.
~ Ki nem venném belőle, hogy ő idősebb mint Matt, ugye Nix? ~ - nézett a madárra. Hosszú évek során, most beszélt hozzá először gondolatban. A főnix furcsán nézett rá, majd bólintott.
- Én... nem bántanám őt, még akkor sem, ha meg akarna ütni. - fűzte hozzá As, mikor őt is belekeverte az ügybe. Aztán hallgatta tovább az elf szóáradatát.
* Hm... Sam biztos szeretne vele versenyezni. * - mosolyodott el magában. - * Hol is van? *
Szemével őt kereste, de nem látta. As megvonta a vállát.
* Nem baj, majd csak őt is lerohanja. * - gondolataiból Silp zökkentette ki, mikor megállt mellette.
- Ugye, most nem azzal jössz, hogy menjek hozzád? - kérdezte tőle viccesen.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 7:38 pm

Matt elmosolyodott ahogy az elf leakarta őt nézni. Roxan már Matt karját fogta és húzta volna el, de Mat a lányt a vállára kapta és megfordúlt.
-Nos lehet hogy idősebb vagy, de érett vagy egy egész nemzetség irányításához? vagy hány nagy csatát vezettél és élted túl persze nem úgy mint egy félős korcs? Nos ne néz le mert ember vagyok én egy olyan teknika birtokában vagyok amit nem egy könnyen tudnak megtörni és ez véget legyőzhetetlen is vagyok.
Matt ekkor Roxan-t lerakta majd a kardjához nyúlt.
-Nos hogyha lenézel akkor én meg is ölhetlek, de ha azokkal a fogpiszkáló fadarabokkal akarsz harcolni szólok hogy lepattannak róllam.
Matt elmosolyodott mert tudta hogy ha az Elf gyorsabb akkor is ő erősebb és kitartóbb.
-Na, de én nem énekeket meg ódákat tanultam kiskoromban hanem harcot lehet ezért sem vagyok anyira jó a tudományban, de ami nincs agyban azt megtalálod nállam karban.
Ekkor az egyik harcos lépet előre. Matt észre sem vette mire a harcos a saját kardját kivonta.
-Ha te olyan nagyra vagy magaddal biztos egy rangos családból származól. Én nem vagyok rangos család sarja, de a kétkezi munkával megkeresett betevőmet a nemzetemnek is oda addnám hogy ne legyek olyan beképzelt senkiházi mint te.
Matt már alig bírta ki hogy ne nevesse ki az Elfet. Ekkor Roxan lépet előrre.
-Nos nem tudom te ki vagy és mit akarsz tőlünk és főleg az angyaltól, de el is mehetsz ha nem tudsz viselkedni meg normálisan válaszólni. Ha tudni akarod nem tizenévesek vagyunk hanem húszon évesek és nem rád tartozik amúgy sem a korunk hanem az hogy a vezérünket megsértetted.
Matt ekkor csodálkozott mikor a lány elkezdett az Elfre ripakodni majd Roxanhoz intézte a szavait.
-Nem vagyok a vezéretek mondtam már. Na, de az elf engem is bosszant.

Matt elmosolyodott ahogy az elf leakarta őt nézni. Roxan már Matt karját fogta és húzta volna el, de Mat a lányt a vállára kapta és megfordúlt. -Nos lehet hogy idősebb vagy, de érett vagy egy egész nemzetség irányításához? vagy hány nagy csatát vezettél és élted túl persze nem úgy mint egy félős korcs? Nos ne néz le mert ember vagyok én egy olyan teknika birtokában vagyok amit nem egy könnyen tudnak megtörni és ez véget legyőzhetetlen is vagyok. Matt ekkor Roxan-t lerakta majd a kardjához nyúlt. -Nos hogyha lenézel akkor én meg is ölhetlek, de ha azokkal a fogpiszkáló fadarabokkal akarsz harcolni szólok hogy lepattannak róllam. Matt elmosolyodott mert tudta hogy ha az Elf gyorsabb akkor is ő erősebb és kitartóbb. -Na, de én nem énekeket meg ódákat tanultam kiskoromban hanem harcot lehet ezért sem vagyok anyira jó a tudományban, de ami nincs agyban azt megtalálod nállam karban. Ekkor az egyik harcos lépet előre. Matt észre sem vette mire a harcos a saját kardját kivonta. -Ha te olyan nagyra vagy magaddal biztos egy rangos családból származól. Én nem vagyok rangos család sarja, de a kétkezi munkával megkeresett betevőmet a nemzetemnek is oda addnám hogy ne legyek olyan beképzelt senkiházi mint te. Matt már alig bírta ki hogy ne nevesse ki az Elfet. Ekkor Roxan lépet előrre. -Nos nem tudom te ki vagy és mit akarsz tőlünk és főleg az angyaltól, de el is mehetsz ha nem tudsz viselkedni meg normálisan válaszólni. Ha tudni akarod nem tizenévesek vagyunk hanem húszon évesek és nem rád tartozik amúgy sem a korunk hanem az hogy a vezérünket megsértetted. Matt ekkor csodálkozott mikor a lány elkezdett az Elfre ripakodni majd Roxanhoz intézte a szavait. -Nem vagyok a vezéretek mondtam már. Na, de az elf engem is bosszant.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 7:55 pm

( Lol kétszer küldted elXD Bosszúból?XD)

Silp kíváncsian nézett az angyalra.
- Miért, hozzám jönnél? - kérdezte nevetve, majd megfordult és a fiúra nézett.
- Én nem nézem le az embereket, tudom, hogy mire képesek. Csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy légy megfontoltabb, mielőtt leállsz verekedni ok nélkül, vagy okkal. Gyakran a taktika jobb minden erőnél. És képzeld nekem is volt klánom, aminek én voltam a feje, míg egy embernek álcázott démon le nem mészárolta őket. Ok nélkül. Én nem érzem magam félős korcsnak, de nekem úgy tűnik, hogy te túlságon lebecsülhetsz mindenkit, mert van egy szuper titkos technikád, ami már lehet nem is olyan titkos. És ha már fogpiszkálónál tartunk, melyikre gondoltál? A nyilamra? Vagy a kardjaimra? És ha már tanulást is említettél, képzeld én sem maradtam el kiképzésben harc terén, mert a mi fajtánkban mindenkinek kötelező a harc tanulása. - mondta szépen, nyugodtan. Majd a másikhoz fordult.
- Lehet, hogy nemes vagyok, de nem mondanám, hogy senkiházi. És én nagyon jónak tartom, hogy van aki pénz is keres, nem csak öldököl. - majd a lányhoz fordult.
- Te meg aztán benne vagy ebben a bedumálok neked dologban. - nevetett fel.
- De nyugalom, nem akartalak én titeket megbántani, csak egy kis leckét adni, mert ahogy Nixtől hallottam, valahogy a mesteretek, vagy hogy hívjátok, nem éppen óvatos.
* Na de azért a biztonság kedvéért. acceleratio * - gondolta. - * Na ezzel olyan gyors vagyok, mint a fény. *

[b]
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 8:19 pm

Samaranth nagyon megörült, hogy a tigris újra lábra állt. Nézte, hogy nyalogatja a gazdáját. Aztán Matt elment, hogy megvédje a klánját.
* Érdekes. * - gondolta, majd leült a földre és elkezdett játszani a széllel és a falevelekkel. Aztán hangokra lett figyelmes. Egy újra hangra. FElnézett, s Sam kíváncsian fürkészte az idegent. Eléggé ismerősnek tűnt neki. Közelebb akart menni, de a szíve azt súgta, hogy nem kéne. Egy idő után, mikor már veszekedni kezdett Mattal és a barátaival, rádöbbent, hogy ki is ő. Az az elf, aki hazavitte az otthonába, és ő pedig, hogy hálálta meg? Játékból felemésztette az otthonukat. SAm nagyon szégyellte magát emiatt. Nem akart közel menni hozzá, s nem akarta újra látni. De a sors úgy hozta, hogy találkozniuk kellett. Ellökte magát a földtől, s a szél segítségével az elf és Matt közé repült.
-Szia Shaued ! Rég találkoztunk. - mosolygott szerényen, vagy inkább félősen az elfre.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 8:33 pm

Silp meglepődött, mikor észrevette, hogy egy lány áll előtte.
- Bocsi kislány ismerlek? - kérdezte tőle, majd hirtelen tátva maradt a szája. A döbbenetet harag váltotta fel. Kezét ökölbe szorította, hogy nehogy a lányt üsse meg.
- TE! Hogy merészelsz azok után elém kerülni? - sziszegte felé. Körmeit a tenyerébe mélyesztette.
- Kitalálhatom miért vagy itt? Ó, megvan, hogy őket is megöld? - dörrent rá.
- Vagy ők a segédjeid? - kérdezte, s körbe nézett.
- Nem hiszem. - mondta magának, s szúrós szemmel nézte tovább a lányt.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptyKedd Aug. 17, 2010 8:49 pm

Sam ahogy Matt elé ugrott megrökönyödött majd nem érdekelte a lány mondani valója csak az elf szavaira lett figyelmes.
-Nos kedves ellenfelem vagy nem tudom minek nevezhetek egy hegyes fülűt na, de hadjuk. Ha megakarsz vele küzdeni akkor előbb rajtam kell túl jutnod.
Matt már vigyorgott és megint kiabálta a megszokott varázs igéjét a "AltusCorpusCorporis"
-Na most lőhetsz rám vagy szúrkálhatsz a kis pengéiddel mert nem tesz semmi velem.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 12:26 am

Sam kicsit meglepődött, hogy nem ismerte fel először. Megkönnyebbült, ám ez csak röpke pillanatig tartott, hisz ezután az elf rögtön neki esett.
- Én nem akartam ... - kezdett bele, de inkább elhallgatott, mikor ránézett az arcára. Aztán persze Matt is beleszólt a dologba. Ez Samet kicsit jobban ingerelte, hisz ez most tényleg az ő ügye volt.
- Matt! Lehetőleg ne ártsd már bele magad az én ügyembe, kérlek. - mosolygott rá vérfagyasztóan hűvösen. Aztán felvette a démoni alakját.
- Nos, most megengedem, hogy megbosszuld a családodat. - mosolygott rá bánatosan, majd a szelet használva örvényt hozott létre, hogy elválassza kettejüket a többiektől.
- Csak azért, hogy senki ne ártsa bele magát az ügyembe. Még te sem Matt. - mondta, majd még jobban felerősítette ezt az örvényt.
Vissza az elejére Go down
Silpah S. Rainlance

Silpah S. Rainlance


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2010. Aug. 11.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 12:34 am

Silpet idegesítette, hogy a lány nem válaszol neki, s az is, hogy az a beképzelt kölyök le áll neki pattogni.
* Ez a kölyök csak azt hiszi, hogy a kardokkal lehet küzdeni? * - nevetnie kellett erre a gondolatra.
- TE meg mit művelsz? - förmedt rá a démonra, mikor az felvette az alakját, majd használta az erejét.
- Bosszú mi? Te tényleg ennyire hülyének nézel? Fogadok ez csak egy csapda, ugye? - kérdezte, majd szétnézett.
- Most is a semmiből fogsz rám támadni a karmoddal, mint akkor tetted? Vagy "véletlenül" megölsz a nyilaimmal? - hangja gúnyosan csengett.
- Mindegy, nem azért jöttem, hogy harcoljak. Meg mellesleg, nekem nem kell egy olyan áldozat, aki csak úgy odanyújtja magát nekem. - mosolyodott el gúnyosan. Szeméből megvetést lehetett kiolvasni.
- Vagy tudod mit? - kérdezte vissza rövid szünet után. Elindult a lány felé, s alig pár másodperc alatt ott termett, hála a varázsigének. Karját felemelte, majd összeszedve minden erejét, az arca felé csapott.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 12:40 am

- Hogy mit művelek? Feladom magam neked. - suttogta neki. - hogy bosszút állhass.
- DE hát ez nem csapda, és a múltban sem direkt csináltam. - háborodott fel, majd kissé lenyugodva és szégyellősen hozzátette.
- Nem tudtam még irányítani az erőm.
* És még most sem tudom annyira.* - sóhajtott fel.
SAm felfigyelt a fiú hanglejtésére és meglepte, hogy pár másodperc alatt ott termett előtte. S az még jobban meglepte, hogy meg akarja ütni. Bár kicsit megijedt, mégsem állt félre. Hagyta, hogy eltalálja. Rettentő nagy fájdalmat érzett az arcán, aztán a sötétség következett. A lány összeesése után, a szél, amit gátolta a többieket, egyszerűen szertefoszlott.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 7:53 am

MAtt inkább tovább állt mert már ez a hegyes fülű nagyon sok volt neki.
-Srácok utánnam keressük fel a temetőt, de figyeljünk hogy inen senki ne kövessen. De aki követ minket azt megkell ölni.
-Matt mi lett veled?
-Semmi csak remélem a hegyes fülűt megölik.
Ekkor Matt vágtázni kezdett Black-Starona temető felé. Egy hegy barlangjából furcsa sárkány hangot hallorttak és jobbnak látták tovább állni.

(folyt. a temetőnél)
Vissza az elejére Go down
Nashua

Nashua


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Aug. 17.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 10:56 am

A barlangjában aludt mikor ember szagot érzett és így felébredt rá és nagyot bődült. Kikászálódott a lakhelyül szolgáló barlangból és átváltozott lánnyá. Elindúlt a vasútállomás felé mert kíváncsi volt mien emberek jöttek most. Ahogy oda ért pár fura lányt látott meg meg egy sárkányt. Rögtön tudta hogy itt ilyen nép gyülekezett van.
-Sziasztok ti kik vagytok mert nem láttalak titeket a környéken.
Majd leült és nézet körbe.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 EmptySzer. Aug. 18, 2010 6:19 pm

Sam meglepődött, mikor észrevette, hogy ő és az elf ismeri egymást. Hát még akkor, mikor rájött, hogy Sam az a démon akiről a "hegyes fülű" beszélt. Közbe akart szólni, mikor hirtelen légörvény vette körül őket. Megpróbált közelebb férkőzni, de a szél húzta befelé. Aztán percek alatt szertefoszlott, s észrevette, hogy Sam a földön fekszik.
As odarohant a földön fekvő lányhoz. Megtapogatta a sérülést, majd haragosan felpillantott az elfre.
- TE! Még csak nem is tisztességesen harcoltatok! - förmedt rá, majd felállt, s egy lépést közelebb ment hozzá. Ám mégsem távolodott el a lánytól, hogyha Silp mégis megtámadná.
- Még csak védekezni sem akart! Sőt, még harcolni sem! - kiáltott rá. Megidézte a kardját, s nekirontott a fiúnak. Ezalatt Nix Sam mellé telepedett, s bús dalt énekelt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Központi vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: