Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Vasútállomás EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Vasútállomás EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Vasútállomás EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Vasútállomás EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Vasútállomás EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Vasútállomás EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Vasútállomás EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Vasútállomás EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Vasútállomás EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Assadar
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Blaide
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Syla Breeze
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Terax Inferno
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Issle Iumi
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Tira
Vasútállomás I_vote_lcapVasútállomás I_voting_barVasútállomás I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Vasútállomás

Go down 
+4
Asrina
Matt Tuck
Tobu Hito
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Május 08, 2010 8:13 pm

Lunaton egyik legrendezettebb vasútállomása, ahonnan több száz ember utazik. A vonatok első osztályúak, étkező kocsikkal, valamint nagy sebességgel rendelkeznek. Szinte minden 10. percben indul egy vonat valamely másik városba.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyVas. Júl. 18, 2010 7:00 pm

Leszáltam az utitársammal a vonatról és jól beleszippantottam a levegőbe:
- Áh ez csodár érzés. - Néztem körül mikor ezt mondtam.
- No, gyerünk fedezzük föl a környéket Sötét Hold. - Megsomogattam miközben ezt mondtam neki.
Fölállván egy régi és rossz állapotban lévő vasútikocsit láttam egy vakvágányon. *Valyon azt miért vonták ki a forgalomból ? ki kell hoyg derítsem, ha olyan akkor bele is költözünk és ez lessz a mi kis szállásunk * gondoltam magamban röhögve:
- Gyere kis társam, futás vár minket a kaland. - Mondtam és elkezdtem futni a régi kocsi felé.
Mikor odaértem szétnéztem gondosan, majd kinyitottam az ajtaját. Felléptem és egy éttkező kellős közepént találtam magam. * hmmm gondolom ez volt az egyik étkező kocsi, remélem találok némi kaját mert kilyukad a gyomrom. * a hasamat fogtam mikor ezt gondoltam és ránéztem szegény kis kölyök farkasomra. Ő is nagyon ki volt már az utazástól. Tovább mentünk és találtunk egy egész bárpultot is amiben volt egy hűtőszekrény is. Odalépve hozzá kinyitottam és még teli volt sok-sok finomsággal:
- Háhá, megütöttük a főnyereményt, itt maradunk és kajálunk egy nagyot mit szólsz hozzá Sötét Hold ? - Kérdeztem tőle ugrálva.
Ő csak vakkantott és tudtam hogy ő is örül. Megvártuk az estét elrejtőzve a kocsiban. Mikor már nagyon nagy csend volt a vasútállomáson akkor kidugtuk a fejünket, majd sötét holdat elküldtem felderíteni a terepet. Mikor kettőt vakkantott akkor kiugrottam a kocsiból és felemelve egy eldugott és biztonságos helyre letettem. Egy elhagyatott raktárban ugyanúgy volt egy vakvágány és arra tettem le, majd fütyültem sötét holdnak:
- Jó étvágyat nekünk cimbi. - Mondtam és elkezdtünk lakmározni.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 7:56 pm

Mikor belakmároztunk egy kicsit ledőltünk és élvesztük, hoyg teli van a hasunk:
- Hé cimbi mihez lenne kedved máma este ? - Kérdeztem a kölyökfarkasomtól.
Vakkantott kettőt és tudtam, hogy csavarogni és felderíteni fogjuk az új terepet.
- Remélem számíthatok a szimatadra pajtás és kihúzol a csávából. - Szóltam hozzá hülyéskedve, bár tudtam hogy ő rá mindig számíthatok.
Megint vakkantott és tudtam felfogta amit mondtam és nemfogok csalódni benne.
Kezdett esteledni, mert kinéztem az ablakon és látam, hogy feloltódnak az éjszakai fények. Ránéztem Sötét Holdra és készülődtünk az esti csavargásra. Bár mindketten óvatoságból felkészültünk minden bajra. Kinyitottam a vonat ajtaját és körbenéztem, majd füttyentettem Sötét Holdnak majd ott termet melletem. és indúltunk bele az éjszakába. * ~ Valyon kibe vagy mikbe ütközünk csavargásunk közben ? hmm nagyon kiváncsi vok már. Izzik a tenyerem. ~ * vigyorogva ezt gondoltam magamba és mindenfelé néztem, de a kezem végig a zsebeimben van.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:10 pm

Ahogy az állomásra értünk észre vettünk egy embert és egy kölyök farkast. Black-Star megállt és néztük őket egy rejtekből.
-Urufu tied a kis farkas ha olyan enyém az ember.
Ekkor Black-Star rám pillantott és tudtam mi a baja.
-De szeretnék én is harcolni. na jó egy kicsit eljátszok vele majd a tied.
Kiugrottunk a rejtekből és a sráchoz szóltam.
-Hé te kölyök ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:17 pm

* ~ Hmm ebből baj lessz , hurrá izgalom, végre egy ellnfél. ~ * Gondoltam magamban és csak vigyorogtam és egyhelyben álltam. Odafordúltam az idegenhez és válaszoltam neki:
- Üdv az én nevem Tobu Hito a Hito klábnból, de sajna kiírtották. Válaszoltam az idegennek.
- Benned kit tisztelhetek ? - Kérdeztem vissza mosolyogva
* ~ Vér illatát érzem benne, de sajna nincs egyedűl milyen kár ~ *. Gondoltam magamba mikor a társállatjára néztem.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:21 pm

-Matt Tuck vagyok és ők a kisérőim urufu a farkasom és Black-Star a tigrisem.
*Leszállt a tigrisről, de kezét a kardjára tette.
-Ha már kiírtották a klánodat akkor neked is halotnak kéne lenned nem, de? Nekem is volt Klánom aminek a vezére lettem volna ha akartam volna, de inkább vándor lettem.
~Fura ez a srác jobb ha felkészülök a harcra.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:28 pm

- Én nekem sikerült megvédenem magam és utánna bosszút áltam az elkövetőkön, és most járom az utat a társ állatommal Sötét Holddal. - Mosolyogva válaszoltam neki és foyltattam.
- Kár hoyg elfutottál egy ilyne nagy felelőség elöl, látom benned a vezért, de senki nem lehet tökéeltes. - Ekkor leültem már Sötét Hold mellé és úgy beszéltem Matt Tuckhoz, de egyfolytában figyeltem és láttam hoyg a fegyveréhez nyúl.
* ~ Látom egy kicsit tart töllem, ez jó ezt ki kell használnom. ~ * És csak mosoylgok tovább mikor ezt gondolom.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:35 pm

Ahogy látta hogy Tobu leültt egyből rámeredt.
-És nem félsz attól hogy a szemtelenséged véget a fejedet veszem?
Majd a kardjáról levette a kezét és elkezdte a köpenyét levenni. A hegek a karján szabadon láthatóak már pár helyen és így tudta ha nem jól képzet harcos akkor megretten tőlle. Majd inkább levette a kardját és Black-Star nyergére akasztotta. Majd oda lépet Tobuhoz.
-Te ne mond meg nekem hogy mit merek vagy mit nem.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:43 pm

- Hmm belegondolva ezt már sok lénytől hallotam , de egyiksem érte meg a másnapot. Micsoda erő pocsékolás volt rájuk nézve ez. - Röhögve mondtam neki, de közben lassan megfogtam a kardomat.
Láttta a sebeket a karján, de nem riadt meg edtől és tudta mi evvel a célja Mattnek.
- Én csak mondtam hoyg milyne kár hoyg nem fogadtad el, bár ha ezzel megsértetelek akkor ez van. Senki nem lehet egyből puszipajtás a másikkal szemben. Felnézve rá válazolt neki.
* ~ Nagyon megakarsz félemlíteni, de sajna ez rólam visszapattan öcskös. Inkább keres valami más balekot. ~ * Gondoltam magamban és elterűltem a kövön.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:53 pm

-Haha nagyon vicces vagy. Nem hinném hogy egy egész orok nemzetett kitöröltél a történelemből.
Matt tudta hogy Tobu az incselkedik, de neki ez is a célja hogy provokálja az ellenfeleit a támadásra. Majd ahogy látta hogy Tobu kifeküdt egyből megfordúlt.
-Ám legyen ha ilyen dögunalmas vagy akkor inkább megyek és alszok ott legalább pihentetem az agyam.
Matt Black_starrol levette a kardját és vissza kötötte az oldalára és elsétált a fák közé. Urufu követte, de Black-Star még egy darabig nézte Tobu-t és a farkast és sóvárogva nézte hogy ott feküdnek csak.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:03 pm

- Ez igaz orkokkal még nem találkoztam, de tudtommal itt ebben a városban nem élnek, de ha találkozok eggyel majd szólok. - Válazoltam röhögve és folytattam.
- Ebbe nyugodj bele én ilyne dögunalmas külön faj vagyok, bár látom csalódtál bennem. No de menj és pihengesd az agyadat. Kiabáltam utánna remélve hoyg még meghallja.
- Cimbi, bocs hogy ezek feltartóztattak minket, folytathatjuk a kirándulásunkat a városban ? kérdeztem Sötét Holdhoz fordúlva.
Kettőt vakkantott, majd felkeltünk és mi az ellenkező irányba mentünk mint Matték mentek.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:13 pm

Matt fogta magát és egy fa tetején lefeküdt és rögtön el is aludt. Ahogy aludt addig urufu elment és 4 óra múlva egy lánnyal tért vissza.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyKedd Júl. 27, 2010 10:23 pm

A molók irányába vettük az sétánkat, de sajna egy 10 tagú ember csapat állta el az utunkat:
- Hová hová ez a nagy séte kölyök ? -Kérdezte nagy büszkeséggel töllem.
- Mi közöd van hozzá, különben is miért menőzöl ezel a kis létszámmal elöttem ? - Kérdeztem vissza flegmán.
- Hé kölyök kihúzod a gyufát és estére a halakkal vacsorázol. - Lépett előre egyett és úgy mondta.
- Na arra kiváncsi lennék öreg, mutasd mit tudsz ? - Vettem elő a fegyverem és mondtam neki.
- Megölni a köylköt. - Adta ki a parancsot.
Csak röhögtem majd füttyentettem Sötét Holdnak és egyből kettőt meg is ölt én meg ott karbatett kézzel:
- Elégvolt vagy folytatni akarod ezt az értelmetlen csatát ? - Vissza jött hozzám Sötét Hold és úgy kérdeztem meg tölle.
- Ennek még nincs vége, de egyenlőre futni hagyunk kölyök. - Válaszolt a főnök majd elhúzták a csíkot.
- No jól éreztem magam, legalább bemelígettünk ugye cimbi. - Símagattam és úgy kérdeztem meg töle.
Vakkantott, és leültünk nézni a csillagokat.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Júl. 28, 2010 3:54 pm

As kinyújtózkodott, majd lassan leszállt a földre. Eléggé idegesítette már ez a sok repülés. Néha szeretett volna ember lenni, persze az csak hátránnyal járna.
- Áh, elegem van. - sóhajtott fel, majd körbenézett. Mögötte Matt volt, és védtelenül aludt. Vagyis, csak úgy tűnt, hogy védtelen.
* Biztos ott a tigrise, az meg csak megvédi a gazdáját. Szóval addig megyek megnézem magamnak a másik srácot. * - mosolyodott el, s elindult a mólók felé.
* Hmm... Azért ő sem ment messze. * - nézett a fiúra, aki a csillagokat nézte.
- Áh, ne már! Itt már elterjedt a farkasok "gondozása" ? - kérdezte fennhangon és közelebb ment.
- Miért nem lógnak az emberek inkább főnixekkel? Azok legalább tudnak repülni. - keresztbe fonta maga előtt a karját és a farkast nézte.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 4:24 pm

Már messziről észrevette hoyg egy lány közeledik hozzá és a farkasát bámúlja:
- Te ki vagy és miért vagy itt ? -Kérdeztem meg a lánytól és vártam a válaszát.
Felültem és símogadtam Sötét Holdat és egyfolytában néztem a lányt. * ~ Valyon mit akarhat töllem ? lemerem fogadni, hogy Matt az az alattomos küldte hoyg megöljön, de nem fog sikerülni neki ~ * Röhögve gondoltam magamban. Elkezdett fújni a szél és éreztem Matt szagát is a közelben. Elővettem a kardom és a pengéjét elkezdtem élezni:
- Sötét Hold nemsokára társaságunk lessz és nem is kicsi társaság. Nagy balhé lessz itt és mi leszünk a főszereplők, mit szólsz hozzá ? -Kérdeztem meg tölle.
Kettőt vakkantott és tudtam felkészült az ütközetre bár mi is történjen meleltem van.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 6:53 pm

Matt felriad és tudta hogy Asrina ott van a közelében. Ült egy helyben egy darabig és koncentrált. Érezte Tobunak a jelenlétét is. Matt egyből elkezdett futni és Urufu és Black-Star rohant utánna. Mikor Tobuékhoz ért Matt egybőll elővette a kardját.
-Asrina menj majd én levágom ezt a férget. Felkészültél a halálodra féreg?
Urufu vonyítani kezdett ami azt jelezte hogy a közelben van pár ellenfelünk.
-Urufu, Black-Star felkészültetek? Itt az időnk.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 7:14 pm

Épp szólásra nyitottam a szám, mikor Matt berobbant.
- Egy angyalt nem kell megmenteni. - mormoltam magam elé, de attól szót fogadtam és hátrébb léptem.
- Mellesleg épp most mondta meg a nevem. - fordultam a másik felé mosolyogva. Hirtelen elkomorult, majd kitárta a szárnyait, s felrepült.
* Hát... ezek is jókor akarnak összecsapni. * - sóhajtott fel, majd közelebb repült védencéhez.
- Matt... Ha lehet, kerüld a halálos támadásait, jó? Nincs kedvem folyton megmenteni. - nevette el magát, majd ismét eltávolodott.
- Ó, jut eszembe. Akartok a küzdelemhez egy bírót? Személyesen vállalom ezt a szerepet. - kacsintott egyet, majd komolyabbra vette a szót.
- De most komolyan. Nem kéne összecsapnotok. Végül is mi értelme van? - nézett rájuk.
* Nem mintha tudnék hatni a lelkiismeretükre. *
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 8:15 pm

- Már megint itt vagy és fenyegőzől, de ki kell hogy ábrándítsalak nincs szándékomban harcolni veled mivel társasáunk leszs és nem is kicsi Smile. - Mondtam neki röhögve ismétm jad a lányhoz fordúltam.
- Áh szóval angyal vagy, örvendek a szerencsének Asrina. -Meghajolva mondta ezt neki.
-Egyenlőre nem kell bíró, de később lehet róla szó hölgyem. -Mondtam neki felnézve rá.
- Sötét Hold menj előre és nézd meg kikkel kell majd harcolnunk. -Megsimogatva mondtam ezt neki és felnéztem Mattra:
- Matt tegyük félre egyenlőre a vitáinkat és harcoljunk egy oldalon, mit szólsz hozzá ? - Kérdeztem tölle kicsit félénken, mjad eltettem a fegyverem.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Júl. 31, 2010 3:47 pm

Matt a kardját erősebben fogja meg és Tobura néz.
-Azt hiszed hogy egyedül nem tudok végezni pár emberrel?
Majd fellnéz a felhőkre és ordítani kezdi hogy "AltusCorpusCorporis" és a teste körül egy kis kör jelenik meg.
-Figyelj hogy mien nehéz engem megsebezni és ezzel a varázslattal sebezhetettlen vagyok haha.
Black-Star és Urufu is készen álltak a harcra mind két állat vicsorogva várta a támadók hadát. Hirtelen az erdőből egy kisebb sereg jelent meg. Matt elkezdett vigyorogni mert rég harcol enyi ember ellen.
-GYERTEEEEEEK!
A sereg megállt és Mattre néztek.
-Kik vagytok? És miért álljátok el az utunk.
-Én vagyok a ti félelmetek.
-Jó vicc kölyök, de még a vérted sem valami erős.
-Akkor rajta!
Matt az első 5 embert egy suhintással ketté szelte majd várta a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzomb. Júl. 31, 2010 10:11 pm

As meglepve nézett a két fiúra.
* Talán mégis sikerült meggyőznöm őket? * - tette fel a számára lehetetlent.
* Áh, biztos, hogy nem. * - mosolyodott el. - * Nem tartozik az erősségeim közé. *
- Nos, te tudod, hogy mi és ki vagyok, de én nem tudom, hogy kit tisztelhetek benned. - szegezte a fiúra a szemét, majd Matt kirobbanását nézte. Kicsit elmélázhatott, hisz nem nézte, hogy kik jönnek, s csak akkor kapta fel a fejét, mikor Matt varázsolni kezdett.
- Bolond. - mosolyodott el, majd a másik fiúra nézett. Közelebb repült hozzá.
- Nos, elkélne neki a segítség. - súgta oda, majd szemét ismét védencére fordította. Nézte, hogy alakul a helyzet, s várt, hogy mikor lépjen közbe. Elvégre a tanács megbünteti, ha nem végzi a munkáját. Meg nem is akart az angyalok sintérének kezére jutni.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptyHétf. Aug. 02, 2010 4:49 pm

Sam érdeklődve figyelte őket. Furcsállta, hogy a vérfarkas nem bántotta a másik srácot, hisz az ember volt. De ez nem is érdekelte annyira. Az angyal sokkal jobban lekötötte a figyelmét.
* Angyal! Még eddig sosem láttam ilyen angyalt! * - felcsillant a szeme, s farka ide oda járt. Elkezdett futni felé, de aztán megtorpant.
* Talán ha így maradok, akkor megijed. * - nézett végig magán. Hát igen, ezzel a barna és zöld tollakkal, sötét szemével, hatalmas, karmos lábakkal és hosszú farokkal tényleg elég ijesztő hatást keltett. Vagy inkább csak furcsát, hisz egy óriásira nőtt madárra emlékeztetett.
* Na, ideje a változásnak. * - mosolyodott el, majd percek alatt átformázta magát. Fekete szeme citromsárgává, zöldes haja mélyvörössé változott. Tollai eltűntek, s helyett előkelő ruha jelent meg, sok sok ékszerrel. Lábán a karom finom anyagú cipővé alakult, s farka sem látszott többet.
Elégedetten nézett végig magán. Majd ismét eliramodott. Útja egyenesen az angyal felé vezetett. Mikor már elég közel volt, elrugaszkodott, s ráugrott a lebegő angyalra. Kezével átölelte a derekát, s vele együtt a szárnyát, így vele együtt zuhant a földre.
- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANGYAL!!!!!!! - sikított fel örömében. Még szorosabban ölelte át, s szinte hozzá dörgölődzött.
- Játssz velem! - nézett rá csillogó, könyörgő szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:06 am

* ~ Ideje hogy beavatkozzak és szövetségbe lépjek ezzel az idóta Matt-al, ajaj érzek valaki más jelenlétét is itt. Hmm mi folyik itt és ki ő ? francba nem így terveztem ezt az egészet. ~ * Csóválva a fejemet elmélkedtem magamban.
- Sötét Hold harcra. -Kiabáltam el magam és felnem kelve végig suhantam úgy a csapaton és öltem meg 6 embert hoyg a többiek még nem is láttak, majd megálva rájuk néztem és csak röhögtem.
- No asszem a maradék a tiéd Sötét Hold, pusztítsd el őket nem érdemesek erre a földre. - Mondtam neki majd irányítottam rájuk, majd odaléptem az angyalhoz és láttam hoyg egy másik lény nagyon ölelgeti.
- Na és te ki vagy idegen ? - Gugoltam le hozzájuk és kérdeztem meg töle, közben eltettem a kardomat is.
Egy kis időt adtam, hogy válaszoljon addig hátranéztem és láttam hogy Matt és Sötét Hold már rég végeztek a maradékkal, majd ismét visszanéztem rájuk.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Aug. 04, 2010 4:25 pm

As érezte valaki jelenlétét, de későn vette észre. Mire észbe kapott, már a földön feküdt, mialatt egy lány ölelgette.
- Szállj le rólam! - nyögte ki a szavakat.
* Ha bármi baja lesz a szárnyamnak, én esküszöm, hogy megölöm! * - gondolta mérgesen.
- A fülem! - kiabált a másikra, mikor az elkezdett sikítozni.
* Miért sikítozik? Sose látott még angyalt? * - sóhajtott fel, majd megborzongott, mikor hozzá kezdett dörgölődzni.
- Nem játszom! Mássz le rólam! - próbált felállni, de sikertelenül.
- Nem segítenél? - nézett fel a mellettük guggoló srácra.
- Mondjuk leszedhetnéd, és megehetnéd vacsorára, vagy dobd a farkasod elé. - mormolta maga elé. Nem érdekelte, hogy bármi történik a lánnyal, csak szálljon le róla.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Aug. 04, 2010 4:40 pm

Sam nem törődött a lány szidalmaival, mert le volt foglalva a csatával.
* Wow, ez a fiú jó gyors. * - nézett rá csodálattal, mikor az megölt 6 embert. Persze aztán a gondolatai újra az angyalra terelődtek.
- Mért nem akarsz velem játszani? - nézett rá sírásra görbült szájjal.
- Pedig versenyezni akartam veled és a széllel. - kicsit lazított a szorításán, de nem engedte, hogy az angyal kiszabaduljon. Észre vette, hogy valaki guggol mellettük. Nem nézett rá, s úgy válaszolt.
- Sama.... izé... Elyon Fillway vagyok, és egy dém... ember. - nevetett fel zavarában.
* Majdnem lebuktattam magam. * - sóhajtott fel. - * Nem lenne jó, ha az angyalt elkergetném. *
- Amúgy nem neked kellett volna bemutatkoznod elsőnek, ha megakarod tudni? - nézett fel kíváncsian. Egy pillanatra lefagyott, majd mint aki eszét vesztette, felpattant, és ráugrott a fiúra.
- Játssz velem! - nevetett fel, majd átfonta a karját a nyakán.
- Mellesleg, hogy csináltad, hogy egy mozdulattal 6 embert öltél meg? - nézett rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás EmptySzer. Aug. 04, 2010 9:10 pm

Meg lepődtem amikor hirtelen rám ugrott és kijelentette, hogy Játssz velem !!!!!. Megszólalni se tudtam egy ideig, majd piruló arccal dadogni kezdtem:
- Attól függ mit akarsz játszani ? - Mosolyogva kérdeztem tőle.
- Ősi technika kérdése amit még a mesterem tanított nekem. - Elmondtam neki , de közben Sötét Holdnak jeleztem.
Közelebb jött és telepatikusan elkezdtem beszélgetni vele:
* ~ Ugorj rá és kezd nyalogatni, segíts ~ * kérdtem tőle.
Ráugrott és megcsinálta amit kértem tőle meglepve ezzel a lányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Központi vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: