Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Vasútállomás - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Vasútállomás - Page 3 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Assadar
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Blaide
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Tira
Vasútállomás - Page 3 I_vote_lcapVasútállomás - Page 3 I_voting_barVasútállomás - Page 3 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Vasútállomás

Go down 
+4
Asrina
Matt Tuck
Tobu Hito
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:51 pm

- Mi a... a madár jezést adott? - képedt el. De rögtön "magához" tért, mikor az angyal vissza kivédte a támadását.
- Hm, ügyes. - mosolygott rá, s kicsit hátrébb lépett.
- Hogy válaszoljak a kérdésedre, nincs vele dsemmi bajom, csak úgy vélem, hogy te megfelelő ellenfél vagy. S harcolni jobban szeretek, mint játszani. És a gyakorlás többet ér, mint bármi más, nem? - kérdezte epésen. Hirtelen Matt jelent meg előtte, de gyorsan tovább is állt Tobunak köszönhetően.
* Ezt még megköszönöm neki * - gondolta, s megint a lány felé fordult. Épp nyitotta a száját, mikor vlaki felbukkat előtte. Matt volt az. Már megint.
- No lám, no lám! Csak nem a hős szerelmes, aki megmenti szíve választotját? - nevetett fel. Hangja gúnyos volt.
* Kicsit idegesítő ez az alak. * - mérte végig. Kardját szorosabban markorta, ha esetleg támadásba lendülne, ki tudja védeni.
- Mellesleg, mért véded meg mindig? - kérdezte kiváncsian.
- Akáhányszor bajba jut, te ott termessz mellette. Csak nem azért mert lány? - gondolkodott hangosan.
- Nem.... Nem hiszem.... Akkor azért mert úgy gondolod, hogy az angyalok védtelenek? Nem inkább az első variáns. - jutott dűlőre.
- Elgondolkodtál már azon, hogy mi lesz akkor, ha nem vagy mellette? - nézett a fiúra, majd Asrinára.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:57 pm

- Te meg azt felejted el ember palánta, hoyg én élőhalot vagyok és szinte erre a pillanatra vártam. -Szóltam vissza röhögve neki amikor ismét ott voltam melelte.
- Már mondtam hoyg hagyd a lányokat te az én ellenfelem vagy. - Folytattam röhögve.
Kibuktattma majd 2x megpördűltem vele amikor megfogtam a lábát és eldobtam, majd utánna rohantam és beledöngöltem a földbe:
- Nyugszik- fegszik- nem kötegszi. -Idegesen mondtam neki, közben a lában rajta maradt és szuszogtam.
*~ˇEz így nem jó kezd teljesen felhúzni és akkor teljesen alúl fogok maradni. Bajban leszek ~* Merültem el a gondolataimban.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:05 pm

Matt elmosolyodott majd a démonhoz szólt.
-Nos én mindig mindenkit megvédek főleg a lányokat. És ne hidd azt hogy szeretem.
Ekkor Tobu megtámadt. Nem sikerült kivédenem így a lába alatt röhögtem. Majd elkaptam tobu lábát és nyakát. Majd a földbe döngöltem és egy ütést mértem a halántékára amitől elvesztette az eszméletét. Ahogy végeztem Tobuval visszamentem a lányokhoz.
-Na Sam akkor kimersz állni ellenem? Vagy inkább békén hagyod az angyalom?
~Remélem megint egy jót harcolhatok, de Tobu nem volt olyan rossz harcos.
Ekkor a 2 emberem hozzám szólt.
-Vezérünk ha kell mi is segítünk.
-Egy lány nem tud engem legyőzni.
Majd Sam felé tekint és mosolyogni kezd.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:14 pm

Egy kis időre elveszítettem az eszméletem és ekkor csak egy fehér fényt láttam, de megerőltettem magam és még felkeltem. Félkómás állapotban Mattra támaszkodtam és vigyorogtam rá:
- Chsz még mindig itt vok ennyivel nem tudsz elintézni és még mindig én vagyok az ellenfeled.
*~ Valahoyg észhez kel térnem mert bajban leszek ~* Gondolkodtam el és hadonászni kezdtem és abban reménykedtem, hoyg eltalálom és egy kis időre is letudom foglalni. Már felületi sérüléseimből véreztem ,de ez nem érdekelt csak az járt az eszembe, hogy leszedjem róla azt az izét és megsebesítsem.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:18 pm

Matt elmosolyodot és figyelte Tobut.
-Á nemár nincs szülinapom. Na de ezt nem bírom. FEKÜDNI FOGSZ KUTYA!
Matt mellkasba rúgta Tobut majd a kardjával megvágta a hasát és egy ezüst láncot érintet Tobu fejéhez.
-A tied vagyok már csak Sam úgy hogy készülhetsz a harcra.
Matt már a kardját szorongatta és neki rontott Samnek.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:22 pm

- köszi Matt. - mosolygott a védencére.
* Legalább ez jól jött. * - gondolta, mialatt felállt, majd megvárta, hogy a madár ismét a karján legyen.
- És neked is köszi, Nix. - simogatta meg. Mire felnézett Matt már eltűnt, s kissé távolabb harcba bocsátkozott.
* Ezek a fiúk. Rolling Eyes * - gondolta, majd ismét Sam felé fordult. Már azon volt, hogy visszaadja neki a támadást, mikor újra megjelent Matt.
- TE meg nem gondolod, hogy eléggé sok hülyeséget hordasz itt össze? - néztem Samre, miután Tobu újra lecsapott Mattre.
* De azért el kell ismernek, hogy van benne valami amit mond. * - gondolkodott el.
- És mond csak, kislány, te mindenkire azt hiszed, hogy szerelmesek? - kérdeztem tőle vigyorogva.
* kíváncsi vagyok, hogy mennyinél állította le az életét. * - nevetett fel
- Mert ugye tudod, hogy csak a gyerekek ennyire képzelgősek... - oktatta ki, de aztán egy kicsit meglepődött a felismeréstől.
- Várjunk... Azt ne mond, hogy te .... - nem fejezte be, mert Matt ismét színre lépett.
- Matt... lehet, hogy nem kéne vele harcolnod, elvégre ő még csak egy.... vagy tudod mit? Bízd ezt rám és Nixre. - mosolygott rá.
- persze, ha nem baj. De úgy látom nem, mert Tobu megint lefoglal. - nevetett fel.
* Kitartó az már biztos. * - nevetett fel, majd Sam felé fordult. Csettintett egyet, mire több kard jelent meg körülötte.
- Nix. Harcra fel. - szólt a főnixnek, majd elindult Sam felé, hogy lecsapjon rá. De hirtelen leállt mert Matt már megint Samet pályázta meg.
- Na jó... Akkor én most leülök és megvárom a végét. - újra csettintett, s eltűntek a kardok, ő pedig leült és figyelt.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:25 pm

Felkiáltva csapódtam egy fának és utolsó képem annyi, hoyg Matt nekiront Sam-nek. Kiabálni akartam, de véreztem is és beütöttem a fejem ezért oldalra dűlve elsötétült a világ. *~ Hátsz ennyit értem, még egy nyamvadt ember is képes volt legyőzni ? szinte megse tudtam karcolni, gyenge vagyok. Megérdemeltem zt a csalódást. VISZLÁT VILÁG !!!!!! ~*
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:30 pm

Sam eleinte nem tudta, hogy mivan. Egyszer Matt megjelenik, egyszer eltűnik.
- Basszus, eldöntenéd végre hogy kivel harcolsz? - kérdezte, mikor újra eltűnt a szeme elől.
- Nos, akkor az angyallal harcolok. - mosolygott rá, s nézte azt a sok kardot, ami megjelent a körül.
* Lehet mégsem kéne. * - hátrált egyet, de aztán megint Matt jelent meg.
- Nos akkor veled küzdök, de feltűnt, hogy kiszorítod és megbolondítod az angyalod? Eztbárhogy értheted. - vigyorgott rá, s eszébe jutott egy remek ötlet.
* Ezt egy picit később vetjük be. * - nevetett fel, s várta, hogy Matt megtegye az első lépést.


A hozzászólást Samaranth Elyon Fillway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 10, 2010 8:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:35 pm

As figyelte a többieket, ám észrevette, hogy Tobu most nem csapott le megint Mattre.
* Vajon hol lehet? * - nézett szét, mikor észrevette a fánál. A látványtál majdnem felkiáltott, de kordában tartotta az érzéseit. Gyorsan odaszaladt hozzá, s azon gondolkodott mit is tehetne.
- Jól vagy? - nézett rá, s végignézett a sebein. Reflexként felemelte a kezét, s a seb fölé tartotta. Halvány fény tört elő a kezéből, mely piros szinben tündökölt.
* Remélem még időben megtudom gyógyítani. * - gondolta, majd elmosolyodott ezen. Elég furcsa helyzet, hogy megmenti az ellenfelet, akit Matt ütött ki. De hát ő nem nézett ki olyan rossznak.
Kezét lassan húzta végig a sebeken, melyek lassan gyógyultak meg fele.
- De szeretek ezért angyal lenni. - jegyezte meg magának.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:43 pm

Matt Sam mellet termet és a térdével gyomron rúgta majd megfejelte a lányt. Ahogy sikerült neki a támadás elmosolyodott.
-Na lám nem vagy olyan mint tobu, de sebaj legalább élvezhetem a hatalmam.
Ekkor a 2 harcos is rohant. Matt tudta hogy a halálukba futnak és megálljt parancsolt.
-FIÚK TOBUT KIÜTÖTTEM ÉS MOST SAM JÖN SZÓVAL TI AKKOR LÉPJETEK KÖVBE HA MEGHALNÉK VAGY MENEKÜLJETEK AKKOR EL.
-Értettem vezérem.
Majd Matt várta az ellenfele reagálását.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:57 pm

- Uhh. - tette a gyomrára a kezét, s azon filózott, hogy ő nem kegyelmez senkinek sem.
- Nem tiszteled a nőket? - kérdezte fájdalmasan. Majd felállt, s gondolt egyet, s eldobta a kardját.
- te akartad, s nem én. - nevetett fel, majd lehunyta a szemét. Kékes haja vörös lett. Hátára szárnyak nőttek, melynek alja megvolt feketedve. Ruhája hasonló volt, mint az angyalnak. Kinyitotta a szemét, s az is vörös volt. Teljesen úgy nézett ki mint Asrina.
- Még így is képes vagy megütni? - nézett rá, s azon gondolkodott, hogy tud e ezekkel repülni. Ellökte magát a földtől, s a magasba emelkedett.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:07 pm

Félig kinyitottam a szemem és látom, hoyg As gyógyít:
- Ezt miért csinálod értem ? - Kérdeztem töle kómásan, de nem jött válasz hanem inkább tovább gyógyított..
Felnéztem és láttam, hoyg Sam teljesne átalakúlt és Mattel harcol:
- Mit kébzel ez magáról, kiüt és máris megy a következő ellenfélre és nem nézi azt, hoyg lány ? - Kérdeztem magamtól dühösen.
*~ Miért vagyok ilyen gyenge Mattel szemben ? ~* Gondolkodtam el.
Egy csöppet sokkolt a látvány, hoyg Sam teljesen átalakult és harcol Matt ellen:
- As köszi a gyógyítást, de most szerintem segítenünk kéne nem ? - Kérdeztem tölle és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:15 pm

-Hmm miért is legyek elnéző megy ilyenek?
Ekkor Sam átváltozott. Matt csak állt és bámúlt.
-Te jó ég te mi vagy? na de mindegy az ellenfelem vagy.
Matt most nem mosolyodott most komolyan vette a harcot.
-Kedves ellenfelem megadhatod magad vagy végeznem kell veled.
Hátra pillantott és látta Asrinát miként gyógyítja Tobu-t.
~Nem kell most semmiért aggódnom akkor.
-Neked vannak szárnyaid nekem meg van harci tigrisem. BLACK-STAR HOZZÁM!
Matt felült a tigrisre és várta ellenfele reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:17 pm

- nincs mit. - mosolygott rá, majd felállt.
- Nos, akkor mentsük meg valamelyiket. - fordult meg, s szinte elakadt a lélegzete.
* Ez nem lehet igaz. * - gondolta, s végignézett Samen.
- De hát... Ő úgy néz ki mint én. - nézett Tobura, majd fogta magát és ellökte a talajtól. Gyors repülésbe fogott, s pár másofperc alatt ott termett a lány mellett.
- hogy mersz úgy kinézni, mint én? - sziszegte oda neki, majd megragadta a lány haját. Zuhanórepülésbe kezdett, miközben magával húzta a lányt, majd mikor már majdnem becsapódtak, elengedte az ellenfelét, s hagyta, hagy csapódjon be. Miután az földet ért, megidézte a kardjait, s dobálni kezdte felé. Bár volt ami félre repült, de azért a legtöbb eltalálta, s földhöz szögezte a lányt.
- Ott maradsz. - szállt le mellé, s végignézett rajta.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:27 pm

- Ne nevettess, kérlek. - mosolygott, majd nézte, hogy hívja magához a tigrisét.
- Szeretsz repülni? - kérdezte, majd intett a kezével, s ellenfele már a levegőben volt.
* Imádom a szelet* - nevetett fel, majd kezével egy elsöprő mozdulatot csinálsz, amitől Matt és a tigrise jó messzire elrepült.
- Jó kis harc, nem? - nézett Asre, aki hirtelen ott termett mellette.
-Tudod, egész jók a szárnyaid. - nevetett fel, majd végignézett a lányon.
- Hopp nem végeztem jó munkát. Hiányoznak rólam ezek a szép irások. Mond csak, mit jelentenek? Elvégre ősi nyelven van nem? - nevetett fel, majd hátat fordított neki.
- Áu! - kiáltott fel, mikor érezte, hogy valami megragadja a haját, s magával huzza.
- Megőrültél? - kérdezte pánikolva.
- Te is be fogsz csapódni. - mondta, ám érezte, hogy a lány elengedte pár centivel a föld felett, s onnan néz rá. Sam hiába próbált lassítani, nem sikert neki, így becsapódott a földbe.
- Ez... fáj... - mondta, s megpróbált felülni. Nem sok sikerrel. Felnézett a felette lebegő angyalra, s látta, hogy kardokat idézett meg, amiket most egyenesen felé dobált.
A kardok nagyrésze félre ment, de volt néhány, ami a ruhájánál, a hajánál, és a szárnyánál odaszegezte.
- Ez... nagyon fáj... - nyögte, majd nézte az angyalt.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:31 pm

Feleszméltem, de addigra As meglátta Samet és ő is egy szempillantás alatt ott volt mellete. Én odafutottam Matthez:
- Kösz a harcot bár erősebb voltál nállam, reméelm kiélted magad rajtam ! - Röhögve mondtam neki.
*~ Hú ez biztos fájhat. ~* Gondoltam magambam.
Egy kicsit sajnáltam Samet amikor becsapódott a földbe és eltalálta jó sok kard.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:43 pm

- Segítsek? - szánta meg, majd csettintett egyet, s eltűnt az a sok kard. Aztán leguggolt hozzá.
- Mond.... mért támadtál meg? - kérdezte kíváncsian, majd felemelte a kezét, s elkezdte meggyógyítani a lányt.
- Azt nem értem, ha te démon vagy, miért nem öltél meg minket azonnal. Vagy a démonok mostanra elpuhultak? - nézett rá kíváncsian.
- jut eszembe, odafent letámadtál egy csomó kérdéssel. Most válaszolok rá. - vett egy mély levegőt.
* Vagy talán nem is kéne válaszolnom rá. * - gondolta meg hirtelen magát.
*de most mondtam, hogy elmondom a válaszokat neki. *
- Jól gondoltad, ezek ősi írások, s én csak átoknak tartom őket. - felállt, majd a kezét nyújtotta a lánynak.

Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:56 pm

Matt ahogy földet ért felkelt és várta Black-Star-t, de a tigris nem mozgott. Matt fején elkezdett folyni a vér. Kis idő múlva Tobu is megjelent. A gúnyos megjegyzései csak feldühítették. ahogy Matt felvette a kardját elindult Sam f elé.
-MEGÖLTED A BARÁTOM ÉS MOST ÉN ÖLLEK MEG!!!
Matt már sírni kezdett és úgy rohant. nem törődött As-nak a kardjaival csak Sam-hez rohant és elkezdte ütni. Matt ereje kezdte elhagyni a sok vér veszteségtől. A 2 harcos ezt látván rohantak Matthez, de Urufu gyorsabb volt és Matt-et elrángatta onnan majd elhúzta a fához. Matt nem mozdult csak a fején ömlött a vér. Az egyik harcos a ruhájából egy darabot letépet és elkezdte bekötni a sebesült fejet. urufu kínzó fonyításba kezdett és támadni akart, de a másik harcos megállította.
-Ő a gazdád szóval mellette kell maradnod én majd megpróbálom megboszúlni.
A Harcos elindult Sam felé és a kardját elővette.
-Nos hölgyem ön a mi vezérünket támadta meg és az ő társát ölte meg ezért megkell halnia.
A harcos megállt és nézte Sam-et.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:05 pm

- Na nem nem lessz itt vérengzés tedd a bökődet ember. - Szóltam oda a másiknak és néztem, ha tessz valami rossz mozdulatott ledarálom.
Htárafordúltam és láttam, hoyg tényleg ott fekszik Black-star:
- As megtudod gyógyítani az állatott is ? - Kérdeztem tölle és visszanéztem rá és vártam a válaszát.
- Matt együtt érzek veled, de le kell hoyg higgyadj. - Kiabáltam oda neki.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:08 pm

Samet meglepte, hogy Asrina hirtelen megváltoztatta a döntését, s most segít rajta.
- Szóval ez a gyógyítás. - kérdezte meg tőle, majd rámosolygott, s a fényt nézte, mely a sebeit körül ölelte.
- Szóval egy átok? - nézett az irásra, s elgondolkodott. Majd elfogadta az angyal segítő kezét, és felállt.
- Érdekes. - nevetett fel, majd kicsit komolyabb hangot ütött meg, mikor meghallotta Matt kiálltozását.
* Megöltem? KiT? És ki az a Black - star? * - nézett körül, ám a fiú gyors volt, s ütni kezdte.
* Basszus * - gondolta, s megpróbálta ellökni a fiút. Aztán jött egy farkas, s az elhúzta onnan.
- Mit csináltam rosszul? - nézett Asrinára, akin látszott, hogy kétségbe van esve.
- Miért kell meghalnom? - nézett a harcosra, de aztán gyorsan reagátl, s felrepült, olyan magasba, hogy ne tudja senki se megtámadni.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:09 pm

(Kezd érdekes lenni, ha nem bánjátok, beszállok...)

Ree követte Samet, elvégre az ismerkedésük alatt egészen megkedvelte. Most egész idő alatt a kis csete-patét figyelte a távolból, elemental sárkánya hátán ülve, s leginkább arra volt kíváncsi, hogy Sam mennyire könnyedén veszi a harcot. Thöh. Szegény lány. Az az idióta félnótás nem veszi észre, hogy csak egy 15 éves lány? S úgy üti, mintha egy szalmabábu lenne. Ettől a gondolattól Deiree kissé dühös lett, hát még a látványtól. Az a Tobu, vagy kicsoda pedig úgy néz ki, mint aki teljesen belezúgott volna... látszatra. Ejnye-bejnye.
~Darg, azon gondolkodom, hogy beszálljunk e.~
~Ahogy gondolod, a te döntésed.~
A kis telepatikus beszélgetés után Ree elgondolkodott, hogy beszálljon e a küzdelembe. Elvégre valahogy mégis csak segíteni akart Samnek, mert 15 éves létére nem igazán tudja használni démoni erejét. Az angyal segíteni akar neki, de ez mind hiába, ha az a Matt... elborítja az agyát a homály, a düh... nem ér vele semmit. És mégis mi az, hogy egy ember legyőz egy vérfarkast? Nevetséges, egy kis erősítő varázslat még a farkasok fogainak sem ártanak meg. De Tobu hibája, ha nem használta a farkas alakját. Azzal erősebb lett volna.
Végül Deiree átgondolta ezt az egészet. Dargot leintette, hogy maradjon csak hátul, majd akkor szól, ha baj van... már ha egyáltalán lesz. Ree pedig odateleportált Sam elé, és lefogta Matt karját. Nő létére elég erős volt, ez meg is látszott a testén. Jó kondícióba volt, na meg... ha már elemi mágus.
- Nem hiszem, hogy ennek bármi értelme is volna. - komolyan nézett Matt szemeibe, egyre mélyebbre. Talán már túlságosan komolyan, úgy tűnt, mintha düh szikrája lobbant volna benne, de nem... ő sose volt dühös.
- Nem kell így lennie. A társad még gyógyítható.
*De örülök annak, hogy elemi mágusnak születtem.*
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:13 pm

- Matt! Ne! - kiáltott rá, mikor elkezdte ütni a lányt.
* Istenem! * - gondolta kétségbeesetten, majd hirtelen eszébe jutott valami.
- Black - star? a tigris? - megfordult, majd látta, hogy tényleg ott fekszik. Hallotta, hogy Tobu szól hozzá.
- Tudod, én is ezen gondolkodtam. De ha meghalt, akkor sok időbe telik, míg visszahozom. - odasétált a tigrishez, majd letérdelt mellé. Ránézett, s szemlátomást nem volt semmi baja. Kezét a nyakára tette, s érezte, hogy ver a szíve. Gyengén, de vert.
- Nos... Nem halt meg. - jelentette ki, majd kezét felemelte, s elkezdte gyógyítani az állatot, s közben figyelt annak a reakcióira is.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:21 pm

- Deiree! - kiálltott fel örömében Sam és odarepült hozzá. Átölelte a nyakát, és egy puszit nyomot az arcára.
- Hogy kerülsz te ide? - kérdezte izgatottan. Majd fürkészve körül nézett.
- Drag hol van? - kérdezte kiváncsian. Majd elengedte, s felvett egy másik alakot. Írisze zölddé vált, haja rövidre volt vágva, s enyhe vöröses árnyalata volt. Szárnya eltűnt, s fehér helyett bronzos bőr vette át a helyét. Egy állati prém fedte a testét, s díszként pár toll volt rajta. Lábán nem volt semmi, csak egy bőrből készült szalag fogta át az egyik bokáját. Olyan 15 évesnek nézett ki. Ugyan ezt az alakot használta akkor is, mikor találkozott Deireevel és Draggal.
- MÁr megint hátra hagytad? - csóválta a fejét, majd elindult az angyal felé, s közben az állatot nézte.
- Ő lenne Black-Star? - kérdezte, s legugolt mellé. Szeretettel megsimogatta, s arcán könny csordult ki.
- Én nem akartam bántani. - suttogta maga elé, s odabújt az angyalhoz, hogy a többi nem lássa a könnyét.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:34 pm

( valahogy éreztem, hogy beszállsz:D Am üdv a Salonir leghosszabb játékábanXD)

As új hangot hallott. Hátrapillantott, s egy nőt vett észre.
* Egy új arc? * - gondolta, majd újra csak a gyógyítással foglalkozott. Aztán újra hátranézett, ezúttal azért, mert meglepődött, hogy a démon ismeri ezt a nőt.
* Hm... érdekes fejlemény. * - mosolygott, s nézte, hogy Sam újabb alakot vesz föl.
* Nocsak, tényleg egy gyerek. * - gondolta, s figyelte a lány arcát. Látszott rajta, hogy nagyon örül. Újra a "páciense" felé fordult. Percekkel később, észrevette, hogy a lány itt van mellette. Nézte, ahogy szeretettel megsimogatja, majd sírni kezd.
- Jól van... ne sírj....nem ölted meg, csak.... kicsit erősebben meglökted... - próbálta vigasztalni a lányt, s fél kézzel átölelte őt.
* Sosem vigasztaltam meg senkit. Meglátszik, hogy nem az erősségem * - sóhajtott fel, s egy mozgásra lett figyelmes. A tigris megmozdult.
- Sam nézd csak? - hívtam fel a figyelmét a tigrisre, aki most kinyitotta a szemét.
- Látod, meggyógyítom, csak kicsit sokáig, fog tartani. - mosolyogtam rá. - De minden rendbe jön, meglátod.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:48 pm

Sam kiváncsian nézett fel.
- Kinyitotta a szemét! - kiálltott fel, s megölelte az angyalt. Majd odaszaladt Deireehez, s őt is megölelte.
- Meg fog gyógyulni. - nevetett fel, majd odaszalad Matthez, s őt is megölelte és megpuszilta, majd a farkasnak is adott egyet. Aztán szaladt tovább, s örömében ugrált és forgott, majd Tobuhoz rohant, s őt is kapott egyet az ölelésből.. Hirtelen eszébe jutott valami. Odarohant, vagy inkább ugrált Deireehez.
- TE varázsló vagy nem? Meggyógyítod? - kérdezte kiváncsian Deireetől. Majd visszasétált a tigrishez, s simogatni kezdte.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Központi vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: