Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Vasútállomás - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Vasútállomás - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Vasútállomás - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Vasútállomás - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Vasútállomás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Vasútállomás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Vasútállomás

Go down 
+4
Asrina
Matt Tuck
Tobu Hito
Caralden Yosa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:01 pm

- Hogy mit akarok játszani? - kérdezett vissza, majd felnevetett.
- Nem tudom. Valami jót. - vonta meg a vállát, majd rámosolygott a fiúra.
- Szóóval úgy csináltad. - húzta el a szót.
- Megtanítod? - kérdezett vissza. Hirtelen lefagyott, mert valami mancsfélét érzett magán.
- Szia, farkas. - fordult felé, majd mosolyogva megsimogatta a fejét, úgy, de közben nem engedte el a fiút.
- A tied? - fordult vissza hozzá.
- Olyan aranyos, mint te. - mosolyodott el, majd feltápászkodott és visszament az angyalhoz.
- Olyan szép a szárnyad. Nem versenyzel majd egyszer velem? - nézett rá kíváncsian.
* Oh, jut eszembe.... mit is akartam én kérdezni? Ja, meg van. * - gondolkodott el egy percre, majd szólásra nyitotta a száját.
- kérdezhetek valamit? - lépett vissza a sráchoz.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:12 pm

As érezte, hogy hirtelen könnyebb lesz.
* Végre... Már azt hittem belepusztulok. * - feltápászkodott, s mikor felnézett, elkapta a nevetőgörcs. A lány, aki az előbb rajta csüngött, most másra akaszkodott. Pontosabban Tobura.
* Hehe... Úgy kell neked. * - nevetett, de aztán elszégyellte magát, hisz a fiú eddig semmi rosszat nem tett ellene.
* De Mattal volt egy kis nézeteltérése, és te meg neki vagy az őrangyala. Ha ő vele rosszban vannak, neked hasonlóképp kellene lenned. * - próbálta magát győzködni nem sok sikerrel.
- Ez a lány.... - sziszegte maga elé, mikor az megint elindult felé. Kitárta a szárnyait, s már azon gondolkozott, hogy kardot idéz, ha megint nyaggatni meri. De nem tette, hanem megdicsérte a szárnyát. Az ő szárnyát, hol az kissé meg van pirulva. Elvörösödött, s lesütötte a szemét.
-Kösz. - felelte halkan, de már a másik mondatra nem akart válaszolni.
* Várjunk már... egy lány mondd nekem bókot? Ez így nincs rendjén. * - húzta el a száját. Aztán arra figyelt fel, hogy újra a fiú felé igyekszik.
* Na... ez a csaj nagyon idegesítő. * - elindult ő is, és megállt a lány mellett.
- Nocsak, rájöttem kislány, hogy mi vagy te. - nevetett fel bosszúszomjasan.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 4:16 pm

Matt vérszomjasan nézet végig a tömegen és az első embert elkapta és a többinek vágta.
-Fiúk támadás.
Matt észevette hogy Asrina-t megtámadta egy lány és Tobura ugrott. Matt fogta magát megölt 20 embert és Tobuék felé rohant, de Asrinához szólt.
-Jól vagy?
A választ megsem várva az új csajt megfogta és felemelte.
-Üdv én Matt Tuck vagyok és te ki vagy? Ha jó vagy cstlakoz hozzám ha gonosz vagy a halál reád vár.
Majd letette a lányt és a másik kezéből a hüvelybe tette a kardját. Majd nézte Tobu arcát és nevetett. Majd a harcoló állataira nézett.
-És mit képzelsz hogy az én őrangyalomra mersz támadni te liba? Tobu minden rendben a szemeid a helyén? Na, de te nem ember vagy szóval majd nyalogatod magad.
Matt kihúztamagát és karba tett kézzel állt.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 6:33 pm

- Te most tényleg tanulni akarsz tőlem ? - Lepődve kérdeztem vissza.
* ~ Ez vagy csapda vagy tényleg barátságos szándékú lány. Hmm lássuk mit reagál arra ha igent mondok. ~ * Mosolyogva gondolkodtam magamban.
- Mi a kedvenc játékod ? - Kérdezősködtem tovább.
Sajna megjelent ekkor Matt és felemelte és kérdőre vonta a lányt aki már kezdett szimpatikus lenni nekem.
- Az enyém és Sötét Hold a neve és köszi, de már tényleg elfogok pirulni. -mondtam neki piruló arccal.
Felültem és csak a lányt néztem ahogy az angyallal kommunikál, de semmi haszna. Egyszer vissza fordul hozzám és megkérdi:
- Amúgy kérdezhetek valamit ? - Nézett rám
- Ő.... persze hogyne bármit, mi lenne az ? - Kérdeztem vissza.
Amikor halottam Matt gúnyos beszólását csak csóváltam a fejem és inkább a farkasommal kezdtem járkálni, otthagyva Asrina-át- Matt-et- és az új lányt akinek a nevét nehéz volt megjegyeznem mert sok minden történt és gyorsan. Miközben sétáltam nagyon elmélyedtem a gondolataimban. * ~ Vajon mit akart még kérdezni és miért történt az hogy emberek támadtak rám ? ennyire vonzom a harcot ? ~*
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 7:21 pm

-Persze, hogy akarok tanulni- válaszolta nyugodtan.
- A fogócska vagy nem is. A széllel való versenyzés. - nevetett fel. De hirtelen elhalt a mosolya, mikor érezte, hogy valaki felemeli.
* Ez az emberkölyök lesz. * - morfondírozott el.
- Tegyél le. - válaszolta hűvösen.
- Már egyszer bemutatkoztam. Vagy tudod mit, kérdezd meg az angyalodat. - vetette felé, majd gúnyos mosolyra húzta a száját.
- Mért nem bizonyosodsz meg, hogy jó vagy rossz személyiségem van? - nevetett fel. Kacajából érezni lehetett a maró gúnyt.
- És nem bántottam az angyalodat. - mutatott a nem messze álló lányra. Majd fogta magát és visszafordult a másik fiúhoz, de az elment sétálni a farkasával.
- Na kösz, neked. - sziszegte oda. Ám hirtelen lehűlt az ereiben a vér. Nem csoda, hisz Az angyal kissé dühösen közelített felé, majd a szemébe röhögve mondja, hogy tudja ki ő.
* Nem lehet, hogy rájött, hogy én vagy az aki folyton bajt hoz az emberekre. Na meg mindenkire. * - úgy érezte, mindjárt elszédül, lábai megroggyantak, s a földre esett.
- Nem lehet.... - suttogta maga elé. - nem lehet...rájött, hogy dé...mon vagyok.

Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 7:40 pm

As csak akkor vette észre Mattat, mikor az közbeszólt.
- Persze, jót, csak kicsit sajog a szárnyam. - mosolyodott rá.
- De mindegy is. - tette hozzá, mikor feltűnt neki, hogy már ő is az új lánnyal kezdett foglalkozni.
* Ha egy ilyen csatlakozni, eléggé bizarr lenne. * - borzongott meg. Persze nem csak ettől a gondolattól, hanem attól is, hogy ez a lány így mer feleselni neki.
* Na de ekkora szemtelenséget! Na én kész vagyok! * - húzta fel magát, majd tett még egy lépést a lány felé.
- Na idefigyelj! Nem tudom, hogy hallottad e hogy mit mondtam neked az előbb, de tudom, hogy ki vagy. - már azon gondolkodott, hogy a hatás kedvéért meglöki, mikor hirtelen a lány összeroskadt.
* Hah! Most megkapta! * - mosolyodott el, majd mint aki jól végezte dolgát megfordult. Vagy csak akart, mikor feltűnt neki a lány falfehér arca.
- Hé.... ettől nem kéne így viselkedned. - tette a karjára a kezét, hogy így megnyugtassa. Ám keze remegni kezdett, mikor meghallotta az utolsó szavát.
- DÉMON?! - kiállott fel, majd önkéntelenül is hátrább ugrott.
- Úristen! Egy démon ölelgetett. Ez.... EZ undorító! - borzongott, majd elkezdte magát leseperni, mint ha lenne rajta valami.
- Egy démon mondott nekem bókot. - fortyogott.
* Ebből elég! Most azonnal végzek vele. * - gondolta, majd megidézte a kardját, mely vöröses színben pompázott.
- Állj fel, mert most meghalsz. De mivel angyal vagyok, megkérlek vedd fel az eredeti alakodat, hogy úgy végezhessek veled. - a kardját a nyakának szegezte és remélte, hogy a lány megteszi amit mond. Nem volt kedve emberi alakot felvett démont ölni.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 10:16 pm

Hirtelen rossz érzésem lett és lehajolva Sötét Holdhoz csak megsimogattam és gyors futással hirtelen megjelentem a két lány közt és elkapva a kardot eldobtam:
- Lányok nyugi tuti szépen is meglehet ezt beszélni nem ? - Kérdeztem aggódva de közben izgatottan is.
- Samaranth Elyon Fillway gyere velem és akkor hátha nem lesz belőle baj, különben is kíváncsi vagyok a kérdésedre amit még nem tudtál fel tenni nekem. - Mondtam kíváncsian neki.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 12:31 pm

- Én nem akarok harcolni. Én... - szeppent meg, mikor az angyal neki szegezte a kardot. Nem akart harcolni ellene. Nem akarta, hogy bármi baja essen.
Sam meglepődött, mikor Tobu megjelent és eldobta a kardot.
- Nem hiszem, hogy ő akar velem szépen beszélni. - mutatott az angyalra. Felsóhajtott, majd szépen lassan felállt.
- Köszi, hogy segítettél. - fordult megmentője felé, s rámosolygott. Kicsit erőtlen mosoly volt ez, de szívből jött.
- De mielőtt feltenném neked a kérdés, valamit meg kell tennem. - mondta, majd ismét az angyal felé fordult.
* Nos.... ideje megtenni. * - gondolta.
- Nemrég az igazi alakomat akartad látni. Szóval most megmutatom - mosolygott rá. Aztán kissé komolyabbra vette a figurát, s lehunyta a szemét. Mélyvörös haja kékes árnyalatot kapott. Előkelő ruháját egy egyszerűbb ruha váltotta fel. Az ékszerek eltűntek róla, s csak egy marad meg. Egy nyaklánc, rajta egy zöld madarat ábrázoló medállal.
Kinyitotta a szemét, mely most halványzöld volt.
- Voálá! Az igazi alakom. Razz - fordult körbe, hogy a lány lássa.
* Hehh.... Most biztos azt hiszik valami varázsló vagyok. * - ettől a gondolattól nevetnie kellett.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:40 pm

Matt ahogy látta hogy mindenki elment és nem foglalkoztak vele vissza ment az állataihoz és megdicsérte őket.
-Barátaim rátok mindig számíthatok. Na de ez a Tobu nagyon fura talán az a lány a barátja is volt és csak csapdába akarnak csalni hisz az egy démon.
Matt felállt és eszébe jutott Asrina.
-Asrina azzal a döggel van. KITARTÁS ASRINA MOST ÉN VAGYOK AZ ŐRANGYALOD SRÁCOK UTÁNNUK!!!
Ezzel a többiek után siettek és akkor értek oda mikor már a lány máshogy nézet ki.
-Te ki vagy? Na de mindegy Tobu hol az a te cinkos társad aki Asrinával akart játszadozni? Megmutatom én hogy játszadozom.
Matt elkezdett mosolyogni majd Asrinára pillantott és látta a kardját. Matt is elővette a kardját.
-HAHA Látom Tobu hogy nem kenyered az egyenlő harc. Máris elfordulok és azt látom hogy Asrinát akarjátok megtámadni. Ez nem szép.
Matt már a kard pengéjét a fejéhez közelítette és megcsókolta a kardja pengéjét.
~Hülyének néznek gondolom, de tudom hogy így jobb lesz.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:05 pm

Hirtelen azt se tudta hova kire nézzen vagy kinek válszoljon és ezt megelégelve leült és Mattnek kezdett el beszélni:
- Hogy mondjam el neked, hogy te is megértsd ? Hmm lássuk csak meg van. Szóval én nekem a Sam csek ismeretlen mint neked vagy Asrinának szóval megölésről szó sincs, Jó lenne ha letennéd a fegyveredet és inkább nem avatkoznál a lányok ügyeibe. - Mondtam neki röhögve és közben meglepődve is neki.
*~ Végül is ha belaavatkozol az nekem is jó lessz mivel kiváncsi vagyok mere vagy képes még. Sam lenyűgöző a démoni alakod. De remélem Asrina nem lessz meggondolt és nem fogja megtámadni Sam-et. ~* Gondolkodtam el magamban, de közben egyszerre három felé próbáltam figyelni:
- Sötét Hold hozzám, most egy kicsit hagyd magára Sam-et gyere ide hozzám. - Kiáltottam oda neki.
Odafutott hozzám és hozzámdörgölődött, majd lefeküdt, nézte ő is a lányokat.
*~ Nagyon kíváncsivá tettél Sam kettő okból is. Egy a kérdésed még mindig nem hangzott el a másik pedig ez a nagyon gyönyörű démoni alak ami számomra hihetetlen. ~* Merűltem el a gondolataimban miközben Sam-re néztem továbbra is:
- Valyon még kivel vagy kikkel fogunk még találkozni és megismerkedni szerinted Sötét Hold ? - Kíváncsiságből kérdeztem töle, majd tovább símogattam.
Kettő vakantásából tudtam, hoyg szerintese lehet ezt előre megjósolni és csak röhögtem:
- Úgy érzem jó kis csaptra tettünk szert már most is. Csak nézz végig rajtuk. Ott van Matt ő ember, de sugárzik róla hogy kettős életet él. Egyik az ahogy harcol és kitart, a másik az ahogyna él és viselkedik. Ott van Asrina aki angyal és ha jóltudom Matt védőangala, de egyben egy társ is csak ez még nem bontakozott ki köztünk. Majd végezetűl itt van ez a gyönyörű és lenyűgöző démoni Sam aki nagyon kedves és nagyon aranyos is egyben, de ha harcról vagy kihívásról van szó tud komoly is lenni. Ja és itt vagyunk mi akik szinte együtt nőt fel és kitart jóban rosszban . - Mondtam el ezt Sötét Holdnak és röhögtem el magam, majd tovább néztem a lányokat.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:55 am

Matt tudta hogy Asriná-t nem hagyhatja magára. Ezért Black-Star és Urufu fülébe súgott egy parancsot.
-Sam vagy ki vagy ha nem hagyod az angyalom a kardommal fogok veled végezni.
Ahogy ezt kimondta Urufu nyugtalan lett. 2 magas izmos fegyvertelen férfi ugrott elő a bokorból. Matt rájuk nézett és tudta ők kik.
-Mondtam hogy nem leszek vezér.
-AKKOR ERŐSZAKKAL VISZÜNK VISSZA!
Matt a fegyvereit levette és nadrágra levetkőzött. Majd a két férfihoz sétált. Azok megragadták, de Matt csak állt egy helyben és röhögött. Az egyik embert kibuktatta és a másiknak dobta. A két ember látszólag Matt kedvére tettek ezzel. A harc nem tartott sokáig mert Matt mind 2 embert helyben hagyta.
-És menjetek már vissza ha majd vezér akarok lenni vissza megyek. Ja legközelebb többen gyertek.
Matt ezzel elfordult és felvette a kardját. Majd Tobu felé intett.
-Támadj.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 5:26 pm

Sam eleinte jót röhögött magában, hogy így megtudta téveszteni Mattat.
*Cinkostárs? * - lepődött meg. Aztán hangos nevetésben tört ki.
- Semmiféle cinkosságról nincs szó. - fordult Matt felé, majd rámosolygott.
- Nos, Tobunak igaza van. - fűzte hozzá, mikor az befejezte a mondandóját. Már kicsit zsongott a feje a sok cselekvéstől és beszédtől.
* Áh... nem érti, hogy én nem akarom bántani? * - sóhajtott fel, s egy lépéssel közelebb lépett Matthez. Ám hirtelen megzavarták, mert két ember ugrott ki a bokrok közül
* Hehh.... ez azért nem semmi. * - nézett rájuk.
- Vezér? - meglepődve mérte végig a fiút.
* Ki nem nézném belőle. * - fojtott el egy mosolyt, majd nézte, hogy mit csinál. Furcsállta, hogy ledobja a fegyverét.
* Ezek szerint nem akar harcolni. Érdekes. * - jegyezte meg magának, majd megfordult, s az angyalra nézett.
- Nem akarlak bántani. De most hogy mondta... Kíváncsi vagyok, hogy mennyire vagy erős. - nevetett fel, majd elővette a saját fegyverét is.
- Nos... Angyal, van kedved felmérni az erődet?



Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:01 pm

- Nem hinném. - nézett rá Samre. Kissé furcsállta, hogy démon lettére másként gondolja. Majd megfordult, és elindult a kardjáért. Felvette a földről. Gondolkodott egy ideig, hogy eltegye e, de amellett döntött, hogy meghagyja, hátha támadni fog.
* Hát.... Tényleg akartam látni az igazi alakját. * - nézett rá a lányra. Felmérte a lányt.
* Nem hiszem, hogy ez a valódi alakja. * - nézett rá kétkedőn. Közelebb lépett, s kardját a szívének szegezte.
- Tudom, hogy nem ez az igazi alakod. - súgta neki oda, hogy a többiek ne hallják. Majd hátrább lépett, de közben a szemét nem vette le róla. Épp ekkor érkezett meg hozzájuk Matt.
- Matt.... ő az.... - mosolygott rá, s közben az " új" lányra mutatott.
* Hát... kicsit félreértette a dolgokat, de nekem így is jó. * - mosolyodott el Matt reakcióján. Kicsit szokatlan volt, hogy egy ember akarja őt megvédeni. Főleg hogy ha az az angyal védence.
- egy angyalnak nem kell védelem. - sóhajtott fel, majd leszúrta a kardját a földbe, majd a védencére emelte a pillantását.
- hm... - mosolyodott el, mikor látta hogy Matt megcsókolja a kardját. Egy kicsit elgondolkozott, de Tobu beszéde visszahozta a gondolataiból.
- Ügyről jut eszembe. - vette komolyra a helyzetet As. Ismét csak Samet nézte.
- Nos, démonkám, lennél olyan rendes és nem játszadoznál az emberi alakok felvételével? - kérdezte komolyan, bár volt egy olyan érzése, hogy kérése célt fog téveszteni. És igaza lett, mert a lányt más kötötte le. Mintha ő nem is létezett volna.
Durcásan összefonta a karját, majd leült a földre.
- Elegem van ebből. - sóhajtott fel, majd felfigyelt Tobu beszélgetésére, amit a farkasával intézett.
* Matt? Kettős élet? Nos, van benne valami. * - nevette el magát.
- Jól gondolod, tényleg én vagyok a védő angyala. - fűzte hozzá, mikor úgy érezte, hogy Tobu elmondta amit akar.
- Csak néha valahogy megcserélődik ez a szerep. - sóhajtott fel, majd felállt.
* Áh, most kell ide egy megértő szív * - gondolta, majd csettintett egyet a nyelvével. Aztán megfordult, mert ismeretlen hangokat hallott.
- Hmp... - gondolta, s felmérte a két idegent.
- Matt.... ezek érted jöttek? - mutatott rájuk, mielőtt Matt belevetette magát a " harcba".
Hirtelen szárnycsapkodásokat hallott, s ezért megfordult.
- Nix! - kiáltott fel, mikor észrevette hogy megérkezett a kis kedvence. Imádta ezt a főnixet, legfőképp azért, mert folyton elkísérte mindenhova.
Megvárta míg leszáll a karjára, majd szeretettel megsimogatta.
-Hehe... Démon, harcolni akarsz? - nézett rá gúnyosan, majd a kardjára pillantott.
- Nem gondolod, hogy túlságosan is elbíztad magad? - nevetett fel, majd hátat fordított neki.
- Nem érsz annyit, hogy harcba bocsátkozzam veled. - mondta, majd fogta magát, s leült a földre, pontosan oda, ahova a kardját szúrta. Majd csettintett egyet, s a kardja eltűnt.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:24 pm

- Hmm. - nevetett fel Sam, mikor Asrina arra kérte, hogy felvegye az eredeti alakját.
- Ez az eredeti alakom, te buta. - mosolygott zavartan. Idegesítette, hogy az angyal átlát a szitán. Nagyon idegesítette.
* De mért kéne felvennie azt, ha mindenki azt hiszi, hogy ez az eredeti? * - mélázott el.
- De most komolyan. - nézett rá. De látta, hogy nem is foglalkozik vele annyira.
* Ó.... Hogy merészeli?! * - mérgelődött, de aztán ő is meghallotta a szárnycsapkodást. Egy madár? Erre? A hang irányába fordult, s azon filózott, hogy melyik fajba tartozhat.
- Főnix. - suttogta áhítattal.
* Hogy lehet egy angyalnak egy főnixe? Ráadásul az a neve, hogy Nix? * - fintorodott el
- Jellemző lehet az angyalokra, hogy idióta nevet adnak a madaruknak. - gúnyolódott rajta. Aztán a madárra szegezte a szemét, hogy jobban szemügyre vegye.
* Termetre eléggé kicsi. Fogadok, valami varázslat alatt áll. * - fejezte be.
- Minek egy angyalnak egy madár? Nem elég palimadár neki az ember? Vagy csak kihasználod Mattet? - tette fel kérdések sorozatát neki.
- Ó, értem már. CSak arra való neked egy védenc, hogy legyen egy fedősztorid a többiek előtt. Tudod, a magasabb rendűek előtt. De mialatt ők azt hiszik, hogy az embereddel vagy, azalatt te csak a madaraddal foglalkozol. És most sem segítettél Mattnek, miközben őt két idegen lökdöste. - Nem szeretett így beszélni senkivel sem, de idegesítette, hogy a főnix hallgat egy angyalra.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:38 pm

Már lassan nem tudtam követni a lányokat és inkább Sötét Holddal kezdtem el játszani. Csak akkor figyeltem föl amikor As-hez egy madár szállt oda és arról kezdtek el vitatkozni. *~ Miért kell egy ilyne kis semmiségen veszekedni amikor verekedni is lehet ? Áhhhh meglátszik lányok, de lényegtelen akkor is csodálatos a démoni lány. Hogy kéne kihúzni belőle a kérdését felém ? ~* Gondolkodtam el magamban röhögve és tovább játszottam Sötét Holddal. Egyszer fél füllel hallotam kettő ember szövegelését Matthez és odafordúltam mi történik vele. Erre az a eszement félnótás leveti a cuccait és úgy esik neki a kettő embernek. *~ Ez elmebeteg !!!!! ~* Kiakadva merűltem el magamban ismét és röhögtem rajta.:
- Sam nem békülnétek ki ? - Kiabáltam oda nekik és figyeltem őket hogy visszaválaszol-e valamelyikük nekem.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:39 pm

Matt a 2 embert felsegítette majd megint hozzájuk szólt.
-Menjetek vissza és mondjátok meg a többieknek hogy van nállam jobb vezető.
-De Matt felség ha nem jön velünk mi magával maradunk.
Matt Tobu felé indult majd a kardját Tobu elé nyújtotta és mosolygott.
-Na mi lesz kiállsz velem.? Vagy a barátnőd áll ki velem?
~Csak a 2 népembeli ne avatkozzon bele mert még meghalhatnak.
Matt várja Tobu válaszát.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:42 pm

- A neve fele annyira sem idióta, mint a te neved. Egyáltalán milyen név az, hogy Samaranth? - vágott vissza As. Kicsit idegesítette, hogy ez a démon így kötekedik vele.
* Tudom, hogy mit akar, de nem fogom neki megadni azt. * - mosolygott el, s elhatározta, hogy nem foglalkozik többet ezzel az idiótával mögötte. Ám ezt nem tudta valóra váltani, mikor megint belé kötött.
Minél többet mondott a lány, annál jobban érezte, hogy elönti a düh. Felállt, s indulattal teli fordult a lányhoz.
- Minek nekem marár? Hogy legyen mit kérdezned. ÉS az ember nem palimadár. És nem használom ki Mattet, mert őt azért választottam, hogy megvédjem. Lehet, hogy nem segítettem neki, de úgysem hagynám, hogy bármi baja essen, világos? - válaszolt nyugodtan, ám minden szavából érződött a gyűlölet a lány iránt.
- Nem csoda, hogy megvetem a démonokat. Azok csak egyet tudnak! Bajt! - az utolsó szónál tűz ölelte körül a testét.
* Na most nagyon felhúzott! * - vett egy hatalmas levegőt, s azon volt, hogy megnyugodjon. Pár perc múlva újra a régi volt, s a tűz sem ölelte körül.
Leült, s ismét csak Nixnek szentelte a figyelmét, s illetve annak, hogy mi fog történni a két fiúval.

Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:46 pm

Felnéztem Mattra mikor hozzám lépett és megkérdezte tölem:
- Na kiállsz ellenem ? vagy a barátnőd fog ?
- Sam-nek ehez semmi köze ehez szóval nem a barátnőm, bár ha ennyire akarsz harcolni és tombol benned a harc vágy akkor kiállok ellened. - Feláálva mondtam neki ezt és már nyúltam a kardomhoz:
- Bár szentem jobb lenne arébb menni mert itt már viaskodnak a lányok nem ? - Kérdeztem vissza és várom Matt válaszát.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:51 pm

* Nem is idióta a nevem. * - durcáskodott egy kicsit, de aztán hallgatta tovább az angyal kirohanását. Kicsit meglepődött mikor az szó szerint lángra lobbant, de aztán csak felnevetett.
- No lám, az angyalka nem tudja kordában tartani az érzéseit? - közelebb lépett. Mikor észrevette, hogy a másik nem is figyel rá, ő is úgy érezte, hogy mindjárt szétveti a düh.
- Hé! Kérdeztem valamit! - kiáltott rá. De az nem foglalkozott vele, mert újra csak a madara létezett neki.
* Hogy az a.... * - gondolta, majd szorosabban tartotta a kardját, s azon gondolkodott, hogy megtámadja e vagy nem.
* Végül is az angyalok és a démonok ellenségek. Lehet, hogy van bennem eitri, de attól még démon is vagyok! * - vett egy mély levegőt, majd megindult a békésen üldögélő lány felé. Mikor már úgy érezte, hogy megfelelő a távolság, felemelte a kardját, s lesújtott.
- Hmmm.... Egy szárny nélkül talán úgy is szebb leszel. - nevetett fel.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:57 pm

Matt elkezdett nevetni Tobu válaszán.
-Mindegy hogy a barátnőd vagy sem, de ketőtöknek sem lenne semmi esélye hisz az erős testtel sebezhetetlen vagyok amíg akarom.
Matt a 2 embernek intett hogy menjenek hátrébb.
-Nem kell arébb menni hisz ha a démon Asrinára ront akkor abban a pillanatban felemelem megint és egy fához vágom.
Majd a kardját a nap felé nyújtotta és kiabált.
-AltusCorpusCorporis! Na támadj kölyök persze ha sikerül.
Matt védekező állásba állt.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:05 pm

As csak fél füllel hallgatta a fiúk beszédét, s azon gondolkodott, hogy összecsapnak e.
* Remélem nem. * - sóhajtott fel. Hiába szerette a harcot, de most úgy érezte, hogy ebből nem kerülne ki senki győztesen. S ennek az oka Sam lenne.
* Hmm.... Meglátszok, hogy démon. Mindig csak bajt okoznak az ilyenek mint ő. * - komorult el az arca. Hirtelen furcsa érzése támadt, mintha valaki rosszat forralna.
Hátra akart fordulni, ám tudta felesleges, hisz hallotta a gyors mozgást maga mögött.
* Ez meg akar támadni? * - kérdezte önmagától, s elengedte a főnixet, aki Samat nézte. As hallotta a kard suhogását maga mögött, s a szöveget is, mely hozzá párosult. Nix hangot adott, s As ezt jelzésnek vette. Felemelte a karját, melyben egy kard jelent meg. Testével úgy helyezkedett, hogy megtudja állítani a csapást. Szerencséjére még épp időben cselekedett.
- Nekem viszont nem tetszenék egy darab szárnyal. És a csonk sem állna jól nekem. - mosolygott el.
- Mellesleg neked mi a bajod velem? Nem rég még játszani akarsz, most meg harcolni? - kérdezte halálos nyugalommal.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:13 pm

- Ember nem veszed észre hogy mindne pajzsnak és fegyvernek meg van az előnye és a hátránya is ? - Röhögve kérdeztem töle, majd folytattam:
- Okés te akartad, de bebizonyítom neked, hoyg a pajzsodnak van gyenge pontja. - Támadási pozicióból mondta el neki ezt az információt majd nézte ahogy megerősíti a a páncélját.
*~ Nehéz lessz a harc, de kerüljön bármibe megmutatom, hoyg nem egy egyszerű vérfarkas vagyok akivel csak úgy kötöszködni lehet ~* Ördögi vigyorral merűltem el magamban.
Hirtelen nekirohantam Mattnak és az utolsó percben eltüntem elöle és mindne irányból elkezdtem sorozni, bár tudtam semmi értelme mivel úgyis elfog dobni magától.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:23 pm

-Most csak simogatsz kutyuli? Na figyelj.
Matt kinyújtotta kezét és elkapta Tobu karját. Majd a földhöz szorítja a srácot Matt. Majd elengedte és a kardját a földbe szúrta és egy rövid kardot húzott elő egy másik hüvelyből.
~ Na most azt fogom csinálni hogy behúzom a csőbe és megmutatom hogy az elején lassan fogok mozogni, de a test nem lassít le.
Majd Matt elkezdett sétálni tobu irányába és lassan csapott le. Majd meglátta a démont hogy Asrinát megtámadta.
-Na jó ebből elegem van.
Elkezdett rohanni mint még soha és a démon elé ugrott.
-Ha harcot akarsz itt vagyok én.
Vissza az elejére Go down
Tobu Hito

Tobu Hito


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. May. 10.
Age : 34

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:40 pm

Felkeltem és fogtam a nyakam egy percig, majd megláttam, hoyg a démon és az angyal között van:
- Szerinted ennyivel kivégeztél ember ? - Kiabáltam el magam, majd én is elkezdtem visszafelé rohanni.
Mikor odaértem akkor ráugrottam és kibuktatva a földrefektettem:
- Elfelejtetted, hogy én vok az ellenfeled ? - Kérdeztem idegesen töle.
Egy kicsit még a földönhagytam, majd kerestem egy közeli fát és eldobtam odáig:
- Maradj ott !!!!!! - Szuszogva kiáltottam utánna.
Vissza az elejére Go down
Matt Tuck

Matt Tuck


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 13.

Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:46 pm

Matt felkellt és leporolta magát.
-Ejnye ordas koma csak enyit tudsz?
Matt elkapta Tobut és elkezdett vele rohanni egy fához és abba belevágta majd egy kőre hajította majd hangos nevetéssel tovább állt.
-Lehet hogy gyors vagy, de nehogy azt hidd hogy én nem vagyok az és hogy gyenge vagyok.
Ekkor újra a két lány között volt és a démon szemét fürkészte és nem látott benne semmit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Központi vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: