Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Sziklarengeteg - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Sziklarengeteg - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Sziklarengeteg - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Sziklarengeteg - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Sziklarengeteg - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Sziklarengeteg - Page 4 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 4 I_voting_barSziklarengeteg - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Sziklarengeteg

Go down 
+11
Merartyr Archerquester
Deilla Satanael
Samaranth Elyon Fillway
Neluldor Ken'Sha
Aida Mo
Eori Ash Laiboth
Ethiriel
Assadar
Tira
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzer. Szept. 14, 2011 3:44 pm

Felszisszentem, mikor megéreztem a fájdalmat a vállamban. De nem tétováztam, csak egy tőrt húztam elő Megragadtam a törős kezét, majd a másik kezemmel, amiben a saját tőröm volt felé suhintottam. Ezalatt Soulenne szájával megragadta az egyik lábát, és a lehető legmélyebben belé vájta a fogát, s próbálta elharapni a csontját. Elengedtem a másik kezemmel az elfet, miközben Soulenne rántott egyet rajta, hogy elveszítse az egyensúlyát. Ezalatt elővettem a másik tőrömet, így már mindkettő a kezemben volt, s felé suhintottam többször is. Végül a szivét céloztam be, s addig meg nem álltam, míg meg nem halt.
Soulenne elengedte a lábát, s a többi elf felé fordult. Hasonlóképpen én is arra fordultam. Nem akartam újra külön harcolni, és így talán hatásosabb a harc is.
Észrevettem, hogy kezd eljegesedni a talaj a lábam alatt.
- Hogy az a! - kiáltottam fel, majd egy fénygömböt kellene idéznem. Bár tudom, hogy ez semmit se ér, de ha keverem a varázslatot a tűznyilammal... Végül is egy próbát megérhet. Tűznyilat hoztam létre, megpróbáltam a varázslatot körbevenni egy fénygömbbel. Úgy ahogy sikerült... Ezzel talán elér egy bizonyos hőfokot, amivel fel tudja olvasztani a jeget. Már csak egy kis szél kellene ami a magasba repíti....
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Felhők között

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Szept. 17, 2011 1:58 pm

Tudtam, hogy sok esélyem nem lehet egy ilyen magas alakkal szemben, hiszen én a szemében csak egy törpe vagyok. Ugyanakkor elég elszánt ahhoz, hogy visszacsapjak neki. Persze figyelmetlenségemben egy sérülést is szereztem, de próbáltam nem törődni vele. Megtanultam, hogy ne törődjek a fájdalommal, mert ha csak arra figyelek, akkor nem fog sikerülni semmi sem. Bár a sérülés lelassított, és nem tudtam minden erőmmel lendületesen mozogni, így talán percekig is eltarthatott az ügyetlenkedésem. Zara ezt észrevette, s azonnal segítségemre sietett. Tekintete azt sugallta, hogy felbőszítették, s most úgy közelít felénk, mint egy dühös bika. Amint közelebb ér, kitátja a száját, s egy hirtelen mozdulattal kettéroppantja az előttem álló elf bordáit, aminek még én is hallom hangját, ahogyan reccsen a foga alatt.
~Köszönöm, Zara.~ - oldalamhoz kapok, mert erősen vérzik, de nem hagyhatom abba a harcot. Most még nem adhatom fel. Elvégre csak most lendültem bele, és mindenáron végeznem kell legalább egy sámánnal. Puszta kézzel most semmire sem megyek, ezért az apróbb fegyvereimet vettem elő; néha többre megyünk egy kisebb fegyverrel, mint egy naggyal. Adódik olyan alkalom, mikor sokkal fájdalmasabb és nagyobb sebzést tud okozni... vagy legalábbis ez attól függ, hogy milyen fegyverrel van dolgom.
Bár rendelkezem varázserővel, ezért majd kombinálom a fegyver erejét a varázslatokkal, sőt felhasználom Zara erejét is. Ugyanakkor ahogy haladnék előre kissé lassabban a kelleténél, talpam alatt érzem, ahogy csúszóssá válik a talaj, s nehezebb a közlekedés. Ezt nem tudom felolvasztani, nem vagyok mágus... De támadt egy ötletem! Méghogy nehéz a közlekedés! Kicsit meglöktem magam, s csúsztam egyenesen előre, mint ahogy a kisgyerekek szokták, s ezzel a lendülettel a kezemben lévő tőr hirtelen beleszaladt az egyik elf hátába. Zara eközben közvetlen mellettem haladt, vagy mögöttem, hogy őrizzen, s nehogy valami bajom essen, elvégre az a sérülés nem tűnik el csak úgy az oldalamról. Azonban a sárkányom sem volt rest, ő is mindenkit kaszabolt, aki a közelünkbe került.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyPént. Szept. 23, 2011 8:12 pm

Az a pár ezred másodperc, ameddig a tőr a sámán felé repült, több ezer évnek tűnt. A szikrákat hányó fegyver csigalassúsággal vánszorgott a célpontom felé. Feszülten figyeltem. Minden más szinte megállt körülöttem. Könyörögtem magamban, hogy érje el a célját, és...
... El is érte. Önelégült mosoly kíséretében nyugodtan foghattam két kézzel a kardomat. Persze elkeserített az a látvány, hogy több mint öt sötételf áll rajtam, miközben Aida és Zara mások által lettek lefoglalva. Megpörgettem hű fegyverem, és óvatosan tettem egy lépést hátra. Egyből észrevettem, hogy csúszik a talaj a talpam alatt. Gyorsan lenéztem: jég.
Ez így nem lesz jó - Gondoltam, és hátrébb slisszoltam az elfek elől. Feltartottam a jobb kezem, és egy tűzgolyót kezdtem formálni.
-Ignis orbis! - azzal az elfekhez közel a földhöz csaptam, remélve, hogy a jeget azon a területen felolvasztottam.
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyKedd Nov. 01, 2011 2:19 pm

SAm mosolyogva nézett Deillara, aki mellé szállt. De mosolya elhalt, mikor látta hogy őt körbe vették. Ráadásul ez a fránya sámán is támad. Még szerencse, hogy megjelent Terax.
- Naná, hogy elintézzük. - SAm gyorsan cselekedett. Amíg a tűzgolyó a sámán felé tartott. Ő addig a kardját a földbe szúrta. Vett egy mély lélegzetet, majd a sámán felett a levegőben elkezdett szélből pengéket csinálni. Élesek voltak, s remélyei szerint, ha eléri a célt, után belefúródik, akkor majd belülről szétcincálja, mikor szertefoszlik.
Ahogy a tűzgolyó elérte, Kezével a sámánra küldte a pengéket.
- Mondcsak... - fordult Teraxhoz... - Az elfek nem bírják a napot ugye? Legalábbis így tudom.
* Ha... Ha eltüntetném a felhőket... Hogy én milyen zseni vagyok! * - vigyorodott el, majd szenpillantás alatt a magasban termett.
- Fedezz! - kiáltott még oda, majd mégmagasabbra tört.
Koncentrálni kezdett, és próbálta összeszedni minden erejét... Hisz felhőket mozgatni nem olyan könnyű, főleg ha azt varázslat hozzza magával.
Vissza az elejére Go down
Deilla Satanael

Deilla Satanael


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. May. 28.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:11 pm

Deilla elmosolyodott.
* Hm, 4-en egy ellen? Ez nem fair. * - gondolta, miközben elkerülte a tűzgolyót, majd egy gyors csapással afelé suhintott, aki a varázslatot felé küldte.
* Verbum cogitatus * - alig, hogy kigondolta, máris elöntöttél a fejét az ellenfeleiknek a gondolatai. Így könnyűszerrel ki tudta kerülni a támadásaikat, s mégkönnyebben vissza tudott támadni. Addig csatázott velük, amíg végül holtan földre nem rogytak.
Ekkor vette észre, hogy a föld kezd eljegesedni.
* Na most mi legyen? * - gondolkodott el, majd a fejéhez kapott. Hisz ő a "jégkirálynő", aki nem csak jeget tud teremteni, de el is tud tüntetni. Vaagy...
Kezét felemelte, mire egy jégpenge emelkedett ki a földből. - Elvigyorodott.
Felrepült a magasba, oda repült, ahol a jég a legnagyobb helyen el volt terjedve. Aztán könnyű szerrel jégpengéket hozott létre belőlük, amik a sötételfekbe fúródtak. Deilla figyelt, nehogy a velecsatázók is kapjanak belőle.
- Így ni. És most...- gondolta, majd Sam mellé repült, hogy fedezze.

Vissza az elejére Go down
Merartyr Archerquester

Merartyr Archerquester


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2010. May. 02.
Age : 29

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:37 pm

* Hm, igen, gondoltam, hogy ha ez a "drága" sámán is itt van, akkor semmit sem fog érni, az én varázslatom ezen a másik "drága" harcoson. De ez amúgy is az elterelő hadművelet volt. "
Mivel Merartyr számított a támadásra, már korábban létrehozott egy klónt magából, aki eddig a föld alatt rejtőzött, és aminek a keze hirtelen előtört onnan, és megragadta a harcos lábát, így megakadályozta azt a támadásban. Hát igen, Mera is egy sötételf, és mint a legtöbb sötételf, ő is tud mocskosan játszani.
Ezalatt a valódi Mera a döbbent elf figyelmetlenségét kihasználva kardjával a szíve felé bökött.
Aztán Létrehozott egy másik klónt is, akit Aviantora segítségére küldött. A klón kardjával próbálta lekaszabolni a sárkány támadóit, majd mikor megunta a folytonos izgést-mozgást, földből gyökereket idézett, aminek a segítségével lefogta őket, hogy ne mozogjanak annyit, a többit pedig Aviantorára hagyta. Csakhogy ne legyen annyira éhes.
Mindeközben az is feltűnt neki, hogy a talaj kezd eljegesedni. Bár ez neki nem jelent gondot, hozzá szokott már.
* Ezzel a sámánnal kellene valamit kezdeni. DE meg is van. * - gondolta, majd küldött felé egy tűzgolyót, aztán Mögé teleportált. Ez azért volt jó, mert a tűz fényénél megjelenik a sámán árnyéka, amire Mera odateleportált ezáltal rálépett.
*umbra fovea* - s így az ellenfele nem tudott mozogni, aztán elteleportált messzebb tőle.
Ezalatt az a klón aki a föld alatt volt, továbbhaladt a sámán alá, s mikor a sámán már nem mozdult, előszedte a kétpengés kardját, amibe villámvarázst vezetett, és áttört vele a felszínen, remélve, hogy eltalálja a sámánt.
Vissza az elejére Go down
Shin Ki Ki

Shin Ki Ki


Hozzászólások száma : 98
Join date : 2010. May. 08.
Age : 29

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Nov. 12, 2011 8:57 pm

Shin kivédte a két tőrös támadást, már amennyire tudta, miközben a pumákra ordított, hogy vigyázzanak a nyilakra. Persze nem mintha oyan bambák letten volna, hogy nem veszik észre a feléjük közeledő veszélyt, de azért jobban esett neki is, hogy szólt.
Shin karjával alapállást vett fel, s hol támadott, hol védekezett. De főként védekezett. Ezzel azt akarta elérni, hogy ellenfelei kifáradjanak, s aztán ő pár suhintással a földre küldi őket. Egy kis huzavona után földre is terítette az ellenségeit, s remélte, hogy nem kellnek már fel. Aztán Assadar felé nézett. LÁtta, hogy nem áll jól a szénája, így elindult felé, hogy segítsen. Bár kisé nehézkes volt a menése, hiszen csúszott alatt a talaj.Amint odaért suhintott egyet a jobhorgot adó elf felé.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyVas. Dec. 04, 2011 12:49 am

- Elegem van! - Üvöltöttem. Kezembe mágiát vezettem és ezt suttogtam:
*magus cogo cuspis.* - Hirtelen egy energia kard jött létre és egy hatalmas vágást tettem a sötét elf kezére, majd amikor elengedte a mellkasára. Arrébb ugrottam a támadások elől és a földre néztem. Kardom lefelé hajlott. Végül pár másodpercnyi szünet után, szemem megkeményedett és rájuk néztem.
- Elég volt! Eddig úgy hiszem, hogy sokat engedtem, de ennek most vége... - Mondtam haragosan majd elgondolkoztam, hogy mi lenne a jó varázslat.
- n tigr i fem citatus. - Suttogtam, majd mellettem megjelent egy tigris. Megsimogattam majd támadtunk. A tigrisem kiválasztott magának egy sötét elfet magának, így én is ezt tettem. Láttam magam előtt, hogy már vár egy nagy kardal a kezében. Mikor odaértem, kardunk összekoccant, majd elrúgtam. Reméltem, hogy nem kell őt megölni, így ott hagytam. Úgy láttam, ohgy a tigrisem jól boldogul a sötét elfével, így másik két sötét elf felé fordultam. Támadtak. Két kardjuk az enyémmel koccant. Nagy nehezen megtartottam magam. Néha azt mondták az ember harcosok, hogy a sötét elfek gyengék, és ők csak a sötétben támadnak. Ez nem igaz. Noha nem látszanak erősnek, de még is azt kellet mondanom, hogy igen is erősek. Nagy nehezen visszavertem őket, majd az egyiket megpróbáltam súlyosabban megvágni. Reméltem, hogy sikerül....
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyVas. Dec. 11, 2011 1:53 pm

Gyerekek!
Sajnálattal közlöm, hogy a kalandot lezárom, mivel lassan haladunk, és a kelleténél is több dolog jött közbe.
Vegyétek úgy, hogy a kaland sikeresen zárult, bár senki nem úszott meg semmit sértetlenül.
Mindenki hozzáírhat az adatlapjához +10 pontot!

Admin
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyKedd Júl. 09, 2013 3:26 pm

[Zach]

Az angyaloknak van egy olyan képességük, mint a gondolatolvasás, viszont én ezt ritkán használom ki. Bár olykor akarva-akaratlanul is "meghallok" mások fejéből olyan dolgokat, amiket nem szeretnék, ugyanis nem fer másokkal szemben, hogy én tudom, mit akarnak, de ők viszont nem. Ezért is tudtam megállapítani, hogy csak azért mondta ezt, mert valahogyan rájött a turpisságra, vagyis arra, hogy ezt szerettem volna hallani. Részben igaz, másrészt nem, de tényleg örültem neki, hogy ezt hallom vissza.
- Zach, ha tudni akarod, nem én csábítalak téged, hanem te engem - furcsa megjegyzés tőlem, egy angyaltól, aki hamarabb elcsábít egy Zach-fajta vadászt, mint egy vadász egy angyalt, de most ez fordítva működött. Már csak azért is, mert ha jól szemügyre vesszük Zach-ot, eléggé vonzó férfi, másrészről engem megfigyelve évezredek óta nem volt dolgom férfival...
El is indulhattunk a bázisra, ahol a szörnyeket legyőzhetjük. A tűzlények olyan teremtmények, mint a kutya és a medve, csak éppen egybevetve. Szőrösek, hatalmas karmaik vannak, ugyanilyen éles és hegyes fogaik, csak annyival különböznek egy rendes állattól, hogy szőrszálaik tűzben égnek, ezért a tűz "urai".
- Várnunk kell. Majd csak sötétedéskor bukkannak fel. Akkor itt az ideje elszámolni velük.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyHétf. Júl. 15, 2013 3:04 pm

Talán nem volt fair a részemről, hogy úgymond kihasználtam ezzel a kis trükkel, hogy rájöjjek mit is akar. Ami pedig azt illeti, működött mivel tudtam, hogy mit is akart de belementem, mert nem tudtam ellenállni a kísértésnek Issle felől. De láthatólag jól tettem, hogy azt mondtam amit hallani szeretett volna. A nők elvégre szeretik, ha azt mondjuk nekik, amit hallani szeretnének. Mondjuk komolyan is gondoltam a dolgot, mert nem csak azért mondtam mert hallani akarta hanem mert valóban úgy gondoltam.
-Hmm valóban? Nos ez furcsa mivel ez, nagyrészt fordítva szokott lenni, de nem áll szándékomban azt tenni.
Mondtam neki miközben önmagamban már semmit nem tudtam hova tenni. Találkozás egy angyallal még rendben van, aztán nem soha nem gondoltam volna, hogy látom az angyalok városát de ez is rendben van. De most még az is, hogy én elcsábítok egy angyalt. Sok ez nekem egy napra és inkább a vadászatra kellene koncentrálnom. Elhessegettem gyorsan ezeket a gondolatokat, hogy ne is zavarjanak és közben csendesen követtem Isslét miközben pásztáztam a környéket. Közben pedig végig aggódtam, mert nem sikerült megszabadulnom az aggasztó gondolatoktól. Mi van ha belém szeretett vagy szeret? Én nem vagyok egy részt sem méltó, és nem állok készen erre egyáltalán. A sebeknek még gyógyulniuk kell és nem akarom őket újra feltépni.
-Rendben van....
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzer. Júl. 17, 2013 12:30 am

Érdekes tényleg, hogy általában mindig a nő csábítja el a férfit, ugyanis nekünk könnyebb taktikáink vannak és van is mivel, persze a férfiaknak is lenne mivel, csak nem használják ki adottságaikat, így persze mindig könnyebb, ha a nő uralkodik a férfin a bájok terén.
De erre most nem volt idő,mert amint mondtam, elég volt arra várni, hogy lemenjen a Nap, és érintse a horizontot, megjelentek a tűzlények.
- Csst. Ki kell várni a pillanatot, mire mindannyian megérkeznek. Falkában vadásznak, mint a farkasok - eléggé tanult angyal voltam, azért nem tíz évet éltem meg, hanem sok év tapasztalat van a hátam mögött, nem hiába követtem türelmesen, s kíváncsian a földiek életét, így gyakorlatilag minden megmaradt bennem, amit láttam.
Persze a tűzlényeknek igen jó szaglásuk van, s volt egy sejtésem, hogy már észre is vettek minket, azonban ennek jelét sem adták, hiszen nem azért küldték ide őket, hogy számukra jelentéktelen emberekkel küzdjenek meg. Csak ők még nem tudták, hogy kikkel állnak szemben.
Még vártam a megfelelő pillanatra, amikor egy kevéske erőt koncentráltam a tenyerembe, ahol egy kékesfehér fény jelent meg gömb alakjában, majd egy apró villámlás következtében egy varázsfegyver termett a kezemben. A teremtő erőm azért még mindig megmaradt, ezek nem avulnak el sosem bennem. Ezzel a fegyverrel könnyedén tudok halálos sebet is ejteni akár...nincs kedvem sokat varázsolni, úgyhogy ez lesz a legmegfelelőbb, mivel a távolból is jól tudom használni. Elég suhintani egyet, s a fegyverem önmagát meghosszabbítja, hogy elérje a kiszemelt áldozatot, aztán visszatér eredeti állapotába.
- Most! - elő is jövök rejtekemről, jelezve Zach-nek, ugyanis már az egész falka megjelent, s csak arra várnak, hogy belekóstolhassanak valakinek a húsába. Belőlünk nem esztek! Azonnal ki is szemelem első áldozatomat, a legközelebbi medvekutyát, ahogy általában hívom ezeket a dögöket, s nyaka köré tekeredik fegyverem, ami ránt rajta egyet, s azonnal porrá oszlik. A legnagyobb előnye ennek a fegyvernek, hogy nem hagy nyomot maga után, hanem ténylegesen a túlvilágra küldi a lényeket a lelkükkel együtt. Közben fedezem társam is, így nem csak magamra figyelek.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzer. Okt. 30, 2013 7:43 pm

Meglepődtem, azon amit mondott. Az nagyon ritka, hogy a férfi csábítja el a lányt és nem is állt szándékomban szóval lehet, hogy ezért is bocsánatot kell kérjek. Meg hol vagyok én erre méltó? Nem volt elég az, hogy mindent szinte láthattam amiről egy angyal is belém szeretett vagy valami olyasmi. De ekkor az hirtelen az eszembe ötlött valami, amit lehet el kellett volna neki mondjak, de majd jobb lesz ezt később megtennem. De még mindig gyötört a kétely is, hogy bukott és valóban meg akar változni, vagy csak a bizalmam kijátszva a sötét oldalra akar csábítani. Pontosan tudtam, hogy mit is kell tegyek mindössze várni a lények felbukkanására. Másrészt ismertem őket hiszen, nekünk szinte majdnem minden lény gyengeségét megtanították és kinézetét is, hogy képesek legyünk minden harcban alkalmazkodni. Megtanultunk harcolni, meg is kellett tanulnunk. De most már nem értek semmi máshoz. Már nem tudok élni, csak harcolni tudok. Talán ez a legnagyobb baj velem, nem tudok mást ezen kívül. Eközben Issle mögött alig észrevehetően mormolni kezdtem.
-Megvívjuk a csatát, aztán megpihenünk. Élve vagy halva, de megpihenünk.
Az a legmerészebb harcos, akinek nincs vesztenivalója szokták mondani. Jelen pillanatban nekem sem volt már mit veszítenem és ez mindig is bátorsággal töltött el. Senkinek nem hiányoznék senki sem tudott rólam és egy jó életet éltem szóval nincs veszteni valóm de vajon Issle is így van ezzel? Bátorság és gyakran lélekjelenlét kell ahhoz, hogy bízzunk az ösztöneinkben, és azok szerint cselekedjünk, elsősorban akkor, ha az értelem másik megoldást vár. Bár őt csak egy másik angyal ölheti meg szóval jelen pillanatban neki sincs mit vesztenie.
-Néha azt gondolom, mindenki csak tetteti, hogy bátor, de igazából egyikünk sem az. Az is lehet, hogy a tettetéstől lesz bátor az ember, nem tudom. Győzd le a félelmet, s ígérem, legyőzöd a halált.
Így fejeztem be a mormolást és a katanám markolatára helyeztem a  kezemet és csak vártam. Közben Issle tenyere is felkeltette a figyelmemet ahogy egy kékes fény táncolt a kezében majd fegyverré alakult. Amikor már halottam a lényeket és szinte már szinte éreztem a közelségüket akkor becsuktam a szemem egy pillanatra. Még a bátor emberek is behunyják a szemüket néha. Szóval nem volt ebben semmi rossz. Miközben vettem egy nagy levegőt és egyszerre minden elcsendesült akárcsak vihar előtt. Csak a most szó szakított ki a "harci meditációmból". Azonnal a teleportálás nevű lépességemet használva már az egyik fenevad feje felett termek és a kivont kardom segítségével megszabadítom a fejétől a hogy leérkezem. Majd egy hátra szaltóval visszatérek Issle hátához és egy picit neki támaszkodom hogy érezze ott vagyok. Közben hátra sem nézek hanem a lényeket figyelem a kardomat tartva harcra készen.
-Ne aggódj fedezlek ha te is...

//Bocsi hogy csak így eltűntem de sok gondom volt mostanában meg őszintén bevallom kicsit kiment a fejemből az oldal.//
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 7:57 pm

//Semmi baj, mostanában nekem is elég dolgom akadt idehaza. Főleg, mivel érettségis évem van.//


Tudtam, hogy tudja, hogy mit kell tennie, elvégre a vadászok csoportjába tartozik, egy vadász pedig mindig, minden helyzetben tudja, hogy mit kell lépnie. Akármiről is legyen szó, elvégre ha jól tudom, jó stratégák, így mindenre kitalálnak valamit.
Azt is éreztem, hogy még mindig nem bízik meg bennem, legalábbis kételyei vannak velem kapcsolatban. Nem is tudom... részemről én teljesen megbízom benne, s nem feltételezem azt, hogy akármikor meg is támad, csak ha nincs rá közvetlen oka, vagy nem követek el valamilyen baklövést. Azonban eszem ágában sincs, hogy keresztbe tegyek neki, mivel tényleg eltökéltem magam, hogy megváltozom. Bár nem tudom, mit fog szólni ehhez a Nagyúr, de amíg nem tud róla, addig megtarthatom azokat a kiváltságaimat, amiket tőle kaptam, és azt az erőt is. Nem mintha az erő lenne a legfontosabb ezen a világon, de azért mégiscsak könnyebb így éldegélni.
Furcsa volt tőle hallani, hogy élve vagy halva, de megpihenünk... maamban röhögtem, mert nem tudok meghalni. Vagyis meg tudok, egy másk angyal keze által, de nem mindegy, hogy milyen angyal... valamint saját kezem által, de azt is csak akkor, ha akarom. Mert nem egyszer akadt olyan, hogy egy angyal megölte magát, de feltámadt, ugyanis akarattal átverte a halált. Másik mondata, amikor igazság szerint magában mormolt, az igaz volt. Én sem vagyok bátor, csak van bennem valami, ami azzá tesz a legtöbb helyzetben. Vagy legalábbis az, hogy ilyen vadócnak születtem; csak kérned kell és a lábaid előtt hever a mennyország - mondaná egykori megbízóm.
Zach a hátam mögött állt, fedezve. Hátrafordulva bólintottam, hogy oké, én is ugyanezt teszem, nem kell aggódnia. A kezemben lévő fegyverrel egy kört írtam le a levegőben, amelyből egy pecsét alakult ki, azt pedig a felénk közeledő lényekre irányítottam egy csapással. Ahogy az hozzájuk ért, megfagytak. A többit Zach-ra hagytam, hogy nyugodtan üsse szét őket, nincs szüksége senkinek se a jégszobrokra.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 11:45 pm

Abban a pillanatban, hogy vállaljuk a halált, nem mindennapi adomány birtokába jutunk. Különleges képességnek is nevezhetjük. Alapvető lényege az, hogy tágítani tudjuk a saját érzékelésünket. És az érzékelésünk vegytiszta lesz, makulátlan. Minden kivilágosodik, mintha köd oszlana szét. Szemünk elé olyan látvány tárul, melyet egyébként nem láthatunk. Csak ezt próbáltam élvezni. A vadászoknak talán ez a legnagyobb előnye, bár lehet, hogy csak az enyém, mert nem félem a halált. Mert az ember szellemi szabadsága melyet senki nem vehet el tőle lehetővé teszi, hogy még utolsó leheletéig is alkalmat találjon arra, hogy életét értelmessé tegye. Nekem ez mindig megvolt, mivel a világot próbáltam egy szebb hellyé tenni, mielőtt az én időm lejár szóval, az életemnek ez adott értelmet minden harcban. Közben az ellenfeleink egyre csak hullottak, félelmetes, hogy milyen halálos párost alkotunk mi Isslével. Amikor egy ugrással sújtottam le az ellenfeleim egyikére megláttam, hogy mennyire is ijesztő a hatékonyságunk. Bár ez inkább Issle érdeme szerintem, mint az enyém. Amikor újra visszaérkeztem Issle mellé, ő már megkezdte az úgymond végső támadást. Csak álltam mellette és bámultam, mint egy kisgyerek, aki most lát mágiát először. Szóval amikor megfagytak és Issle rám nézett, rögtön tudtam mit kell tegyek. Szóval villámgyorsan, szinte másodpercek alatt összetörtem mindet, kivéve egyet. Azelőtt megálltam, végigsimítottam a jégburkon ami borította és leengedtem a kardomat. Kegyetlen szörnyeteg lakozik minden lényben, és ha kardot, lándzsát adsz a kezébe és háborúba küldöd, a szörnyeteg felébred. Nem kell hozzá más, csak a vér szaga.
-Legközelebb ne a létszámunk alapján ítélj meg bennünket számold inkább a halott ellenséget, akiket hátrahagyunk. Most pedig megszabadulsz ebből a rémálomból. Nem kell többé senkit bántanod, szabad vagy...
Mondtam majd egy határozott vágással kettévágtam és a két darab elhaladt mellettem, és így azok mögöttem hullottak a földre. Majd eltettem a katannám és megálltam Isslével szemben. Ideje volt annak, hogy megvitassam vele, azt amit a harc előtt magamba fojtottam.
-Tudod Issle vannak érzések, amik csak úgy nem jönnek ki belőled akárkinek. Nem hallhatja vagy láthatja bárki, csak az, aki bármit is kezdeni tud vele. Na de ilyen aztán kevés van. Olyan, akinek meg mered nyitni a szíved anélkül, hogy attól kellene rettegned, hogy kihasználja és sérülsz. Ilyet csak az őszinte embereknek tudsz megtenni, azoknak, akiken semmiféle görcsösséget sem látsz. Olyanoknak, akik nyitottak a világra, és a szívüket adják, nem takargatják, kinyújtják, és hagyják, hogy belenyúlj, elkapd, és addig szorítsd, öleld magadhoz, ameddig szükséged van rá. Nem láthatunk mindent egyedül. Olyankor kell más, de nem lehet akárki. Sohasem lehet akárki, hiszen a szívedről van szó, amit csak különleges ember nyithat meg. Szóval szeretném ha tudnád, hogy számomra ez az ember te vagy és ugyanúgy, az én szívem is nyitva áll előtted.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 9:38 pm

Megvártam, amíg elintézi azokat a szörnyeket, amelyeket az előbb megfagyasztottam. Ez az angyaloknál valójában csak egy töredéke volt a mágikus pecséteknek, a legerősebb változata az, amikor teljesen lezárjuk őket a pokolba, vagy rosszabbik esetben teljes sötétségbe, mondhatni, száműzzük őket.
Meglepett, amikor Zach elmormolt egy vadászat után általában lezajló szöveget. Gondolom, sikeres vadászatok után ez mindig lezajlik, vagy legalábbis megkövetelik tőlük... esetleg a nemesebbektől, mert a gonosz vadászok csak vadásznak, és úgy hagyják, amit elvégeztek.
Zach ezek után felém fordult. Megintcsak ittam a szavait az érzésekről, és a bizalomról, de végül jól esett, hogy ő is megbízik bennem. Ha nem akarnék jó útra térni, akkor nem is segítettem volna neki, és hagytam volna itt meghalni, vagy ami rosszabb: elősegítettem volna a halálát.
Emlékezve most a szavaira, miszerint "a szívüket adják, nem takargatják, kinyújtják, és hagyják, hogy belenyúlj, elkapd, és addig szorítsd, öleld magadhoz, ameddig szükséged van rá", elgondolkodtam, majd elmosolyodtam. Zach felé nyúltam, amint végzett a mondandójával, s magamhoz húztam... jobban mondva inkább én húzódtam hozzá, mert fizikailag egy ilyen törékeny testnek nehéz lett volna pont őt ruhánál fogva ráncigálni. Amint a közeléhez értem, átöleltem. Ez körülbelül úgy nézhetett ki, mintha teljesen beleolvadtam volna, ugyanis meg kell hagynom, hogy sokkal kisebb voltam tőle, gyakorlatilag eltűntem.
A kis hatásszünet után elengedtem, majd köszönettel teli arccal bólintottam felé, hogy most már kölcsönös a bizalom.
- Menjünk vissza. Atya nagyon fog örülni, hogy a lények már nem fenyegetik őket - örömmel az arcomon szinte már ugrálva, mint egy kisgyerek, indultam vissza a város falain belülre. Odaérve jelentést tettem az Atyának, aki tényleg nagyon örült, hogy fenyegetésmentes lett a város területe, vagy legalábbis egy darabig.
- Mindig figyelni fogom a várost, így nem kell majd félniük az embereknek. Ha valami történne, itt leszünk és móresre tanítjuk ezeket a... ezeket a... senkiháziakat! - büszke voltam magamra, és persze Zachra is, elvégre csapatmunka volt. Ketten biztos verhetetlenek lennénk.
Amint jelentettünk, fogtam is Zach-et és visszavándoroltunk a kis "lakosztályunkra". Azt, hogy ő mihez kezd majd, nem tudom, de én hátradobtam magam a padlón. Igen... a padlón. Mindenhogy látom az eget.
Vissza az elejére Go down
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 1:02 am

Hmm úgy tűnik, a sors nem az az út, amit kapunk, hanem az, amit választunk magunknak. Nekem pedig ma este volt elég erőm, ahhoz, hogy ne csak a kapott utamat járjam, hanem változtassak is rajta. Képes voltam felülkerekedni azon, hogy Isslét az alapján ítélem meg ami, nem pedig az alapján, hogy ki is ő. Ez a döntés az amit, már régóta meg kellet volna már hozzak. Egy páncélvértet viseltem, nos, valóban megvéd minden nőtől, aki tönkretehetne. De abban is meggátol, hogy megtalálhasd azt az egyet, aki szeret, aki által több lehetnél, s aki megszabadítana a saját sündisznóállásomból. Egyszer egy lánynak majdnem sikerült, de inkább hagytam meghalni, mert féltem bevallani magamnak, hogy szeretem őt. De amit ma tettem meg kell hogy tartsak nem csak most, hanem az év minden napján úgy nézek a tükörbe, hogy az arc, aki visszanéz rám, egy napon azzá fog válni, amivé válnia kell. Mert nem adom fel, nem futamodok meg, harcolok, és sohasem hátrálok meg, bármi is jöjjön velem szembe. Lehet, hogy fájni fog, a világom is összetörhet, és össze is fog törni mindaddig, amíg fel nem építem az igazit, azt, ami valóban az enyém, amit nekem szántak. Mert ha megadatik számodra a vágy, akkor az erő, hogy beteljesítsd, is megadatik hozzá. Islle ölelése pedig jól esett, olyan volt, mint amikor egy kopár földre megérkezik az eső. Én valóban kopár voltam, ami a szeretet illeti. Issle pedig mondhatjuk, hogy az eső volt, amire régóta vártam. Végül is örültem neki, hogy jól fogadja azt amit mondtam és én is csak bólintottam neki. Majd követtem őt vissza a városba. Hát igen Zach magányos farkas voltál, de most már van egy társad, akivel egymást választottátok kölcsönösen.
-Hát nyilván így lesz...
Valami nem stimmelt velem, tudtam nagyon jól. Talán most mennék át valami változáson? Mert olyan sokáig voltam közönyös a szeretettel szemben? Amikor Issle az Atyához beszélt csak karba font kézzel álltam mögötte. Igyekeztem egyikükre se nézni, mert valami nem volt velem rendben ott belül és tudtam nagyon jól. Ez az egész annyira új volt nekem, hogy talán az ösztöneim a testem és még talán, a józan eszem is fenyegetésnek élte meg. De ők csak azon az elven mentek amit én választottam, miszerint a boldogság rossz és csak gyengévé tesz, mert azután már van mit veszítened. Senkit nem engedtem magamhoz, ilyen közel és féltem ettől. Vagy is én nem de egy részem igen. Végül is, hogy rúghatom fel ilyen könnyen mindazt, amire eddig az életemet alapoztam és működött. De ki kell tartsak magam miatt és Issle miatt is, hiszen bízik bennem. Amikor felfelé mentünk a lakosztályunkba csak véletlenül elkaptam a pillantását. Megláttam, hogy milyen boldog ő most, szebbnek láttam mint eddig. Hirtelen minden kétely elszállt belőle, mert amikor a szemében saját magamat láttam. Így most már tudom, hogy milyenné is akarok válni. Mindent megértettem néha csak elfelejtjük, hogy mennyien szeretnek minket. Hogy mennyien adnák az életüket csak azért, hogy egyetlen mosolyt lássanak az arcunkon. Nem valami hazug, magadra erőltetettet, hanem egy amolyan igazit, valódit. Hagyd, hogy megtegyék. Hagyd, hogy bejöjjenek az életedbe, és ne zárd el őket, hiszen lehet, hogy az az erő, amit keresel, bennük van - adnák is, csak te épp elzárkózol előle. Amikor beléptünk, csak bámultam Isslét, ahogy végigveti magát a földön, én csak leültem az egyik közeli székre.
-Tudod Issle Néha fájt, tannyira egyedül éreztem magam, mint még soha, de akkor jöttél te, aki megmutattad, hogy nem is vagyok olyan nagyon egyedül. Hogy te is azon mentél keresztül, amin én. Én is elfelejtettem, hogy van miért tovább menni.
Legszívesebben sírtam volna, mivel ezért nem bíztam Isslében, mert hasonló volt hozzám. Nem volt senkije, a saját faja kiutálta az árulása miatt. De mi most egymást új életre keltettük, mert mindkettőnknek szüksége volt a másikra.
-Ha azt kérdezné most tőlem valaki, mondjam meg, mit jelentesz nekem?! Egy pillanatra zavarba jönnék és nem tudnék szólni hirtelen! Majd nagysokára mondanám halkan: Semmiség, csupán az életem és nem venné észre rajtam senki sem, hogy könnyes lett a szemem. Mert a maszk eltakarná.
Mondtam miközben észrevettem, hogy az még mindig rajtam van. Így hát ledobtam az asztalra de már késő volt. Nem uralkodtam eléggé az érzéseimen és amikor levettem a sisakom, az arcomhoz kaptam. Akaratlanul is de sírtam, nem zokogtam vagy hasonlók, de könnyek gördültek le egymás után az arcomon. Igyekeztem letörölni azokat az arcomról, de csak egyre több lett, viszont ekkor vettem észre, hogy még mindig Issle felé vagyok fordulva. Remek most nyilván gyengének vagy hülyének gondol...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklarengeteg - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sziklarengeteg
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: