Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Sziklarengeteg - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Sziklarengeteg - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Sziklarengeteg - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Sziklarengeteg - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Sziklarengeteg - Page 2 I_vote_lcapSziklarengeteg - Page 2 I_voting_barSziklarengeteg - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Sziklarengeteg

Go down 
+11
Merartyr Archerquester
Deilla Satanael
Samaranth Elyon Fillway
Neluldor Ken'Sha
Aida Mo
Eori Ash Laiboth
Ethiriel
Assadar
Tira
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 4:37 pm

Ahogy beszélt, csak úgy éreztem, mindjárt elhányom magam tőle. Hogy lehet valaki ennyire pökhendi? Mintha már most rendelkezhetne felette. És sajnos nem tehetek semmit ellene. Egyenlőre. De most már van mihez mérni az elérendő mércét.
Marcus pillantását végig álltam, egyszerűen nem tartottam tőle. Még ha később kell is tőle. De ez jelenleg nem érdekelt.
- Te nem csináltál semmi rosszat. - válaszoltam Tirának most már sokkal jobb kedvvel. - Nem lehet egyszerű egy ilyen szörnyen arrogáns és nagyképű alakkal élni. De egyszer szívesen megmérkőznék vele. Persze nem a közeljövőre értem, hanem ha már erősödöm egy kicsit. Csak nem tudom kihez fordulhatnék. Mert mostantól szerintem téged is ellenőrizni fog. Túl gyanús lettem Marcusnak. - a legszebb az egészben, hogy élveztem a helyzetet. Élveztem, hogy hirtelen ilyen fontos személy lettem. Persze jobb az óvatosság. De azért egy ilyen démon mégis kihívás lenne nekem.
Aztán hirtelen komolyabbra váltott a viselkedésem.
- Valamit mégis kéne csinálnunk. Ha a kapocs csak erősödik, márpedig fog, mivel már láttuk is egymást, így egy idő múlva nagyon rossz lesz. Félek, egy idő múlva már ösztönösen keressük a másikat, és azzal csak Marcus haragját vonnánk magunkra.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 9:11 pm

-Marcust elintézem. Nem lesz gond. Lehet úgy tűnt, hogy nagyon összeszedett de hidd el megvannak a módszereim, hogy félrevezessem. Minden férfiban vannak közös tulajdonságok.-Mondtam komolyan majd odasétáltam Nickhez.
-Nem távolodhatok el tőled. Túl sokat voltunk együtt. A kapocs ezt érzékelte abból táplálkozik és azzal erősödik ha a közelemben érzékeli az energiád. Mostanra már eléggé megerősödött. Azt hiszem lassan fizikai fájdalmat fog okozni ha nem lehetek veled. Főleg hosszú távon.-Mondtam halkan majd Nick szemeibe néztem. A mellkasára tettem a kezem és megsimogattam az arcát. Nem bírtam ki, hogy ne érjek hozzá.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 9:51 pm

Hát a női ravaszság ellen nem is lehet sokat tenni, az egyszer biztos. Tira kijelentésén csak egy halvány mosoly jelent meg a szám sarkában. De még milyen igaza is van.
Ez a válasz némiképp megnyugtatott. Hisz legalább nem tiltakozik teljesen az ellen, hogy keressük egymás társaságát. Igen, én már eldöntöttem, hogy számomra egy nagyon fontos személy, semmiképp sem fordítanék hátat neki. Nem is tudok, meg nem is akarok. Épp ezért nem tiltakoztam az ellen se, hogy ismét hozzám húzódott. Ez a ragaszkodás kölcsönös volt a részemről is. Így a simításra egy homlokcsókot kapott. És a számat nem is akartam elvonni onnét, Tirát is erősen magamhoz öleltem. Már szinte eszelősnek véltem ezt a fajta ragaszkodást. De élveztem.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 10:13 pm

Néhány néma percig csak élveztem ahogy Nick hozzám ér. Hihetetlen, de nem akartam, hogy vége szakadjon. Aztán elengedtem Nicket és besétáltam a barlangba. Felvettem a köpenyem a földről és leporoltam, ez után magamra öltöttem majd odaszóltam Nicknek.
-Ideje gyakorolnunk. Ha fejlődni akarsz nincs idő a lazsálásra.-Mondtam egy megnyugtató mosoly kíséretében.
-Kezdjük egy kis harccal. Nyugi gyengéd leszek.-Mondtam viccelődve, sunyi mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 10:35 pm

A közelsége ismét csak rövid ideig volt élvezhető, mert aztán eltávolodott. De cserébe közölte, hogy gyakorolunk tovább. Ennek hallatára kezdtem kíváncsi lenni, mi lesz a következő húzása.
Na de hogy ellene indulni? Pont nekem? Ugye csak viccel? Simán lemos, még ha finomkodik is.
- Megnyugtattál. - jegyeztem meg jókedvvel, de azért én is bementem összeszedelőzködni, aztán mivel a barlangban kissé szűkös a hely, hát kint kezdjük a kis csetepatét. Erre mondjuk kíváncsi leszek, mert sokat nem tudok az erőmről, csak alapdolgokat sajátítottam el. Az meg szerintem édeskevés lesz. Úgy fog földre vágni, hogy csak nyekkenek.
De azt hiszem, megérné, ha arról van szó, hogy még mindig marad. Addig jó, míg nem megy el. Bár majd az is muszáj lesz és nem is lesz olyan könnyű. De inkább nem is gondolok rá.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 11:39 pm

Miután kellő képen eltávolodtam a barlangtól és Nick is kiért eleresztettem magam. Az erőm úgy áradt szét a testemben, hogy csiklandozta minden porcikám. Járkált a bőrömön fel és alá a világ legkellemesebb érzésével megajándékozva engem. Nick felé nyújtottam a kezem és ekkor egy kisebb energia hullám arcon csapta. Mintha csak szelet küldtem volna felé, pedig csak energia volt. Az én energiám jéghideg volt mint a sarki szél. Megesett már, hogy egy nagyobb adag hullám lefagyasztotta az ellenfél orra hegyét.
-Gyere Nick. Támadj meg.-Mondtam neki és a mutató ujjammal hívogatni kezdtem a fiút egy kacér mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Május 22, 2010 11:54 pm

Szembe álltam Tirával és ahogy megéreztem az energiahullámát, én is kiengedtem az enyém. Ez még könnyen ment. Éreztem, hogy a két energia majdnem egyforma szinten van, csak az enyém egy picivel gyengébb, meg én vagyok tapasztalatlan. Ez könnyen a hátrányom lehet. Az viszont előnyömre, hogy a vadászi képességeim egy démonnál gyorsabbá tettek, és ez kétségtelenül mindig bebizonyosodott. Kis magabiztosságot is adott, még ha Tira sokkal tapasztaltabb nálam. Hiszen én csak bérelésre öltem, ő pedig amennyit csak tudott. Több csatában volt már része, mint nekem.
Tira intésére eszméltem rá, hogy nekem kéne kezdenem. Hát legyen... Normál futási tempóban megindultam felé, majd mikor egész közel értem, kihasználtam a gyorsasági képességem, még Tira szemei elől is eltűntem és valahol hátul a bal oldala felől bukkantam fel. Közben megkezdtem egy kis energiafelhasználást is. Legalábbis amennyi trükköt tudtam, hamar rájöttem, hogy nem tudnék sokat bevetni ellene, de talán kezdésnek megteszi, hogy felmérjem, ő mire képes.
Egy fényszerű gömböt küldtem felé, de tulajdonképpen ez nem támadás volt. Az azonban egy egyszerűbb trükk, hogy az egyik fából erős, vastag indák indultak meg felé, amik egy pillanat alatt körbetekerték és a fához rántották. Azzal persze tisztában voltam, hogy ez nem okoz neki komoly gondot. Egyenlőre azonban nem tudtam rávenni magam, hogy komolyan ártsak neki. Egyszerűen nem vitt rá a lélek.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 12:10 am

A fa pár másodperc alatt szénné égett. A sav teljesen szétrágta az egészet. Felemeltem a kezem és ezzel egyidejűleg megemelkedtek a közvetlen közelben lévő sziklák. Mindkét kezemmel Nick felé intettem amire a sziklák hihetetlen gyorsasággal megindultak a fiú felé. Mielőtt becsapódtak volna porrá zúztam őket így csak egy kisebb felkavart porviharba keveredett. Épp elég időm volt, hogy odaérjek. Megragadtam a koponyáját és azonnal az agyába scanneltem mindent. Egy hátra szaltóval vissza ugrottam az előző helyemre majd ökölbe szorítottam a kezem és a földbe nyúltam. A föld egyésszen Nick lábig elfeketedett és kirepedezett. Kisvártatva pedig a kezeimtől Nick felé haladva elkezdett beszakadni.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 12:28 am

Ahogy gondoltam, nem okozott különösebb problémát, hogy a fához szorítottam. Sőt inkább még a fa járt nagyon rosszul. Valahogy arra jutottam, hogy ha valami hozzáér, az megsemmisül. Ez aztán a védelem.
De sokáig nem nézhettem mi történik, ugyanis két hatalmas szikla repült egyenesen felém. De moccannom sem kellett, mert a sziklák egymásnak csapódtak. Ezzel azonban csak nagy porköd alakult ki és ahogy egy picit is beszippantottam, rámtört a köhögés. Viszonylag hamar elmúlt a roham, de éreztem, hogy Tira hozzáér a fejemhez, aztán meg eredeti helyére visszaszaltózott.
Ezzel párhuzamosan éreztem, hogy egy kicsit elnehezedett a tudatok. Egy csapásra mintha mindennek értettem volna a lényegét. De hirtelen fáradtság is jött rám, ami úgy ahogy nemsokára elmúlt. De ha használok valami taktikát, máris úgy lefáradok, ahogy tegnap történt. Nagy az esélye.
De azért próbálkozni szabad. Gondoltam kipróbálom milyen az a késes trükk, de előbb csak szépen elugrottam a repedéstől, mielőtt még alattam szakad be. Utána azonban erős koncentrálásba kezdtem. Két-két kést hoztam létre, amelyek szerencsémre elsőre láthatatlanok lettek, ezzel megindíthattam a támadást Tira ellen. Valahogy azért mégis meglátszik, ha tanul az ember...
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 12:44 am

Megéreztem a kések jelenlétét és az arcom elé kaptam a jobb kezem. A tenyeremen egy jókora lyuk keletkezett de mielőtt még a fejembe értek volna sikerült megállítanom őket. A kések erejét azonnal elszívtam így tehetetlenül váltak semmivé. A tenyeremben lévő lyukba visszafolyt a lecsorgott vér majd a seb magától összezárult. Letérdeltem a földre majd úgy tettem mintha be nyúlnék a földbe. Ekkor mintha az el akart volna nyelni az egész testem olyanná vált mint a kirepedezett, homok színű föld. Pár másodperc múlva beleolvadtam a eltűnve Nick szeme elől. A kezeim a lábai alatt törtek ki és egy aprócska ütést mértem Nick térdhajlataira amitől ő váratlanul térdre rogyott. Kiemelkedtem mögötte a földből majd megráztam magam. Ettől a föld fekete színűvé vállt és lepergett rólam. Hátulról megragadtam Nick koponyáját és éreztem ahogy összerándul. A második átadás már fájdalommal jár. Elég nagy fájdalommal főleg ha a 2 agyturkálás között ilyen kevés idő telik el. Nem akartam neki fájdalmat okozni de ha harcról volt szó könyörtelen voltam. Tanulnia kellet, cserébe el kellet viselnie a gyötrő fájdalmat és a kínzó fáradtságot. Ez után elengedtem és hátrébb léptem. Úgy véltem még egy valamit taníthatok neki amíg elviselhetetlenné nem válik a fájdalma.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 1:06 am

A késes dolog nem volt rossz, már több hatást elértem, mint a másikkal, de egyértelmű, hogy a mesterét nem lehet a saját technikájával átvágni. De itt most ki akar győzni? Ez csak egy szimpla meccs, ami csak a gyakorlásról szól.
Tira amint visszagyógyult a keze, újabb rohamba kezdett. Ismét engem célzott meg, de most azt se láttam, merre van. Végül mögöttem bukkant fel, de késő volt reagálni. Újabb tanulnivalót vert a fejembe, én meg egyre lomhábbnak éreztem magam. És úgy éreztem, mintha háromnapos megállás nélküli edzés után izomlázam lenne. Egyszerűen ennyi tudás túl megterhelő volt számomra. Bár annyira nem voltam rosszul, mint tegnap.
Összeszorítottam hát a fogaimat és én jöttem. Két nyílvesszőt és egy íjat teremtettem a semmiből és újonnan jött tudásom használva valamit halkan kántálni kezdtem, aztán ellőttem a nyílvesszőket. Az az ige, amit rámondta, addig fog Tira után menni, amíg célba nem talál. Végtére is nem lesz semmi baja, én meg tanulok egy jót. Most már hiányos démoni nyelvem is teljességgel a magaménak mondhatom. Teljesen elégedett vagyok idáig, csak ne lenne ez az egyre erősödő fejfájás és a bágyadtság. Bár Tira nem úgy tűnt, mint aki épp most készül befejezni a tanítást, ahogy a csatározást sem. Én pedig kitudja meddig bírom talpon.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 1:16 am

Meg sem mozdultam csak egy egyszerű utasítást adtam a nyílvesszőknek. Olyan erő áradt a hangomból amely azonnal a gazdájuk ellen fordította a tárgyakat. Körülöttem fekete köd kezdett gomolyogni és a nyílvesszők nyomába eredt, a füst másodpercek alatt bekerült a Nick által beszippantott levegőbe. Ekkor ahol csak elhaladt gyötrő kaparó, égető érzést hagyott maga után. Mintha Nick beszippantott volna egy kis parázst. Egy utolsó érintés. Leguggoltam a földön heverő Nickhez, a fájdalma kezdett elviselhetetlenné válni, a füst csak kínozta. Megsimogattam az arcát ezzel átadva az újabb adag tudást. Így viszont csak fokoztam Nick szenvedését. Közel hajoltam hozzá majd lassan megcsókoltam így kiszívva belőle a füstöt. Ez után eltávolodtam tőle és csak néztem. Segíteni ugyan is nem tudtam rajta. Sosem voltam híres a könyörületes módszereimről. Ez az oktató munkámat is tökéletesen jellemezte.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 1:44 am

Afranc... A nyílvesszők egyenesen visszafelé indultak, de mielőtt azon kezdtem gondolkozni, kilőjek-e még kettőt hogy hatástalanítsam, az őket bekerítő füst megszüntette, mintha nem is lettek volna ott. De ezzel nem ért véget. A füst az orromon keresztül lejutott a tüdőmbe és égető, maró érzést éreztem a torkomban. Hirtelen a nyakamhoz kaptam. Eddig bírtam, ennyire tellett tőlem. A füst egyre csak marta, égette a torkom, a tüdőm és valahogy úgy éreztem, mintha minden egyes porcikámban ez történne. Kelletlenül is térdre rogytam, majd végleg padlót fogtam és csak egyre markolásztam a torkom, az égető érzés nem akart szűnni.
Teljesen úgy éreztem, mintha belülről gyulladnék fel. Persze ez csak a füst következménye volt. Tira is odaaraszolt hozzám, újabb tudást átadva. de ez csak fokozta a kínlódásom. Ugyan a füstöt kiszívta és ajkai közvetlensége is csak halvány távoli érzésnek tűnt. Testem fölött teljesen eluralkodott a gyötrődés. Éppen csak vonaglani nem kezdtem, de annyira még bírtam.
Még jó tíz percig csak így feküdtem majdnem önkívületben, de lassan alábbhagyott a fájdalom. Helyét tompa bágyadtság vette át és sokkal rosszabb hatást vonva maga után, mint tegnap. Valószínűleg már megint falfehér voltam, szédültem és elfogott a hányinger. De nem érdekelt.
Minden erőmet összeszedtem és feltápászkodtam. Ugyan a kezemmel még a térdem támasztottam és úgy kapkodtam a levegőt, mintha valami ritka különleges érték lenne. De legalább talpon voltam és kezdtem magamhoz térni. Pokoli egy érzés volt, az biztos. Ilyen még soha az életben nem fordult elő velem. Mégis örültem, hogy Tira ilyen módszereket használ. Legalább megedződök.
Nagy nehezen már szólni is tudtam, és csak pár szót nyögtem ki, egyenlőre ennyi tellett tőlem.
- Már kellett egy hasonló kikupálás azt hiszem. Csak nem számítottam rá, hogy ilyen gyötrő lesz. - és hogy valami élet vissza is tért belém, az is bizonyítja, hogy még tettem egy megjegyzést is - És nem rossz a szád íze sem - egy pimasz mosolyt még megengedhetek magamnak ilyen állapotban is.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 1:55 am

Elmosolyodtam majd egy picit megböktem Nicket.
-Naná.-Mondtam mosolyogva.
-Engem is így tanított apám. Annyi különbséggel, hogy akkor én még kislány voltam. -Mondtam. Nem volt negatív emlék. Ezerszer köszönöm neki másként közel sem lennék ilyen erős.
-Bárcsak hamarabb rád találtam volna.-Mondtam halkan. Nick csodás ember volt és tudtam jól ha kiokítottam sokkal hatalmasabb lesz mint én,de nem zavart. És annak ellenére, hogy alig ismertem maradéktalanul megbíztam benne. Képes voltam megformálni a nyers hatalmát és kockáztatni azt, hogy ha megkapja tőlem amire szüksége van leigáz. Az a probléma, hogy ezt nem tudtam róla elképzelni. Sosem voltam naiv ember, de most egészen úgy viselkedtem. És ez aggasztó lehet ha esetleg kiderül, hogy kihasznál. Bár...nem tudom. Talán a kapocs ezt nem engedné. Pokolba ezzel az istenverte kapoccsal, hiszen azt is nagyon jól tudom, hogy a kapocs csak a meglévő érzelmeket tudja felerősíteni. Csak akkor köttetik meg ha a másik fél is érez valamit irántam, csak a valós érzelmekből táplálkozik. Azért örülök, hogy ezt nem mondtam el Nicknek. Lehet, hogy sokkolná.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 2:19 am

Érdekes lehetett mindezt gyerekként átélni, az már biztos. Nekem így is elég kimerítő volt. De most már legalább sokkal jobban érzékelem az energiám. Most már talán nem lesz gond az irányítása. Jó kezekben vagyok én...
Tira akármennyire is halkan mondta, én minden részletét jól értettem és valljuk be, mosolyt csalt az arcomra. Ebben a két napban túl sokat is mosolygok, nem szoktam ennyit. Általában gyászhuszár vagyok, Tira meg valósággal előhozza belőlem a vidámságot. Bár gyanítom itt többről van szó. Egyenlőre én magam sem vagyok tisztában sok mindennel. De gyengéden megragadtam az állát és mivel valamivel magasabb voltam nála, így felemeltem hogy a szemébe tudjak nézni. Hirtelen nyílt és őszinte lettem, bár alapját nem láttam, amiért megbízhatok benne. Egyszerűen így van és kész.
- Ez már nekem is megfordult a fejemben. Az öcsédnek előbb hasznát vehetted volna. De inkább azt mondom, hogy örüljünk annak, hogy egyáltalán összefutottunk. Mert te eleve azt hitted, meghaltam, én meg nem is tudtam rólad. Az esélye hogy találkozzunk, nagyon kevés volt. Mégis, most már lassan két napja egymást boldogítjuk. Én örülök, hogy ennyi időt együtt tölthettem egy ilyen csodás nővel. És ezt most komolyan mondom. - jó kis mosoly már megint ott bújkált valahol, de egyszerűen ilyen hatással van rám.
- Egyébként meg... valamit mondani akartál, mielőtt Marcus betoppant. Az mi akart lenni? Befejeznéd? -néztem rá kérlelőn és még csak most tűnt fel, hogy az állát még mindig tartom.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 2:30 am

-Azt akartam mondani, hogy meg kell értened. Én a népem védelmére születtem újjá. Arra, hogy a királynőjük legyek és uralkodjak. De... ezt csak Marcussal érhetem el.-Mondtam halkan. Nick nyaka köré fontam a karjaimat majd közel hajoltam hozzá.
-Adj nekem egy szép emléket.-Suttogtam majd megcsókoltam. A csók előbb gyengéd volt aztán hevesebbé vált. Úgy éreztem, hogy soha többé nem akarom elengedni. Csak éreztem azt, hogy teljes vagyok. Csak így, csak vele. Végtelennek tűnő percekig csókoltuk egymást forrón, szenvedélyesen. Mintha saját magam öltem volna meg azzal, hogy elszakadok tőle elvesztettem a másik felem. De ennek ellenére elhúzódtam tőle és hátrébb léptem. A számhoz kaptam, a kezem reszketett. Azt hittem valaki kivájt a mellkasomból egy darabot amikor elváltam tőle. Ürességet éreztem ott ahol eddig a legcsodálatosabb emlékek rejtőztek. Az energiám éhezett Nick közelségére én pedig megvontam tőle.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 2:45 am

Ezzel a ténnyel tisztában voltam, már néhányszor elismerte. De sajnos igaza van, a nép előrébb van, mint holmi öncélból vezérelt szándék. Csak az kérdéses, bírnánk-e a másik nélkül, és ha igen, meddig? A fenébe is, én nem akarom, hogy a magunk dolgára menjünk és ennyi. Egyre jobban megbizonyosodtam afelől, hogy Tira lassan egyet jelent a vízzel és a levegővel. Létfontosságú.
És akkor egy lapáttal rátett, hogy megcsókolt. Úgy éreztem, ilyen különös érzés még nem történt velem, ami ekkor rám tört. Az előbbi elszívós csókhoz képest ez sokkal másabb volt. Lágy, majd egyre akaródzóbb. Én pedig csak hagytam, hogy történjen. Visszacsókoltam és éreztem, nem szívesen tágítana. De muszáj volt. Az érzés pedig szertefoszlott, helyét átvette az egyre törekvő vágyakozás. de fékeznem kellett magam. Lehet, hogy most ő jobban meg van zavarodva, mint én. Bár neki nagyobb a tét, én csak egy magányos alak vagyok, Tira pedig követeléseknek van alárendelve. De hülye egy helyzet...
De ahogy a szájához kapott, a keze reszketni kezdett. Úgy tűnik nehezebben viseli, mint én... Ez a tény egy egész folyamatot indított meg bennem. A kezéért nyúltam és most én csókoltam meg. Egyre hevesebben csókoltam, miközben éreztem, az az érzés, ami az előbb megrohant, visszatér. És most úgy éreztem, mindenem megvan. Egyszerűen nem érdekelt a világ, fittyet hánytam az egész körülöttünk zajló életre, Marcus pedig a legkevésbé sem érdekelt. Így volt teljes most minden és nem bírtam, nem is akartam abbahagyni semmit. Az energiáink, érzem kezdtek összekuszálódni. Úgy tűnik mégis csak igazat mondott, mikor arról beszélt, hogy két energia képes kiválasztani egymást, mint ember a párját.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 3:00 am

A szívem egyre hevesebben vert ahogy átadtam magam az érzelmeimnek. Szorosan egymáshoz simultunk, egy test egy lélek. És valóban így éreztem. Ez az édeskés érzés próbálta elnyomni a kötelességtudatom, de nem volt valami könnyű dolga. Újból elhúzódtam Nicktől.
-Ne..Nick ne.-Mondtam ki nagy nehezen. A hangom halk volt és rekedtes. Alig bírtam rátalálni. Amikor éreztem, hogy Nick újból magához húzna a hangom sokkal magabiztosabbá vállt.
-Ne!-Mondtam határozottan és elrántottam a kezem.
-Mennem kell.-Mondtam és megfordultam. Egy könnycsepp gördült le az arcomon, de Nick ezt nem láthatta.
-Dhomuro.-Mondtam és szinte azonnal egy fekete köd kíséretében megjelent a nagymacskám. A tekintete tökéletesen tükrözte az enyémet. Levert volt és hihetetlenül szomorú.
-Haza megyünk. Oda ahová tartozunk.-Mondtam neki halkan majd megsimogattam. Kisvártatva jókora energiaszél keletkezett és én lassan eltűntem.
//Nicosia/Árnyerdő//
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Május 23, 2010 3:11 am

Már kezdtem örülni, hogy Tira végre nem csak a feladatát tartja szem előtt, de úgy tűnik a kötelességtudata erősebb annál, mintsem gondoljon saját magára. Én pedig keserű ízzel a számban, de elengedtem. Tettem egy utolsó kísérletet, de arra meg már csak határozottan eltolt magától. Látszott rajta, hogy nem könnyű, mégis megtette. Én ezt felfogtam és tiszteletben tartottam. Mi mást is tehettem volna? Nem akarok olyan akaratos és önző lenni, mint Marcus. Azt már nem.
Így csak néztem ahogy elmegy, majd lassan eltűnt a szemeim elől. Maga mögött hagyva az ürességet. Rosszabb volt, mint annak előtte, de kénytelen voltam elfogadni, hogy ez már nem fog változni, csak rosszabb lesz. Ezzel a tudattal mentem vissza a palotába, hogy összeszedelődzködjek. Nem tudtam még hová menjek, de el innen.
Vissza az elejére Go down
Assadar

Assadar


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Hősök csarnoka :P

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 9:36 pm

Végre megérkeztünk. Leszálltunk Shirával az egyik biztos terülten és körülnéztünk. Semmit se láttam. Mosolyogva elkezdtem pakolni a fegyvereket.
Vissza az elejére Go down
Ethiriel

Ethiriel


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. May. 15.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 11:07 pm

Már elég régen nem táplálkoztam, így annak is eljött az ideje. A célpontom most Rebandir egyik helysége, úgyanis úgy hallottam, hogy arra fele sok szörny, vagy sötételf él, és gondoltam jut belőlük nekem is egy kicsi. Csak egy gond volt. Nem Salonirban voltam, hanem Lunatonban, és így elég nehézkés volt az átjutás. Egyből elindultam Moldred-be az egyik varázsló ismerősömhöz, hogy nyisson nekem egy kaput, amivel áttudok jutni Salonirra, és így az Ősök városába is. Az ismerősöm nem volt olcsó, mivel elég gyenge egy mágus volt, és egy ilyen kis varázslat is nagyon kifárasztotta. De nekem volt pénzem, úgyanis az áldozataimat ki is szoktam rabolni, hogy esetleg néha napján el költhessem azt. Szóval, pár lépés múlva már egy másik világban szívtam a friss levegőt. Az átjáró most egy "sziklarengeteg"-be hozott, de nem bántam úgyanis az átlépés egy kicsit lefárasztott és úgy döntöttem, hogy egy kicsit pihenek. Gyorsan kerestem egy kis "barlang" féleséget, ami tényleg nem volt nagy csak éppen akkora, hogy elrelytőzzek a hívatlan látogatók elől. A kis lyukban leültem egy sziklára, és onnan bámultam a szép kék eget.
-Ez a nap jónak indult, remélem nem rontja el semmi! -Nevettem fel, hiszen éreztem ,hogy valami rossz közeleg a közeljövőben, de próbáltam optimistán fogadni.
Vissza az elejére Go down
Eori Ash Laiboth

Eori Ash Laiboth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Aug. 10.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 12:13 pm

- Itt jó lesz, Soulenne. - paskoltam meg a nyakát. Miután megállt, leugrottam róla és körbenéztem. Mindenhol sziklák. Remek! Sokkal több itt a búvóhely, mint az ember azt gondolná.
- Szerinted érdemes volt idejönni? - kérdeztem a hófehér leopárdtól, mire az rám nézett.
-Oké, értem, szerinted igen. - leültem egy nagyobb kőre, és néztem a sok sziklát, ami körül vett. Még szerencse, hogy tudok átjárót létrehozni, különben nehézkes lett volna idejönni.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Felhők között

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 1:24 pm

Odahaza felkészültem mindenre, amire csak tudtam. Elmormoltam még egy imát is magamban, valamint meditáltam, hogy összegyűjtsem erőmet. Elvégre legfőbb ellenségeimmel szállok szembe, a sötételfekkel.
Hívtam Zarát, a hófehér sárkányomat, ki bír a szél elemével, s Kennel együtt a hátára pattantunk, úgy szálltunk el Rebandirba, a Sziklarengetegbe. Persze ehhez egy átjáró is kellett, így az utazás nem vett igénybe 15 percnél többet. Az átjárón ugyanis 10 perc az átutazás, de ehhez egy olyan helyen kellett megnyitnom, ami nem ütközött egyik várossal sem, elvégre Zara miatt egy igen méretes átjárót kellett megnyitnom.
Megérkeztünk. Zara lassabban repült a kelleténél, nehogy szárnyával nagy port kavarjon, vagy felhívja magára a figyelmet. A levegőben kémlelve megfigyeltem magunknak egy nagyobb sziklát, hogy ott kényelmesen meghúzódjunk úgy, hogy Zara se látszódjon ki. Aztán ott leszálltunk. Azt nem tudtam, hogy rajtunk kívül van e még itt valaki, de ha a sötételfek ideérnek, minden bizonnyal mindenki felfedi kilétét, akik ellenük harcolnak.
A szikla árnyékában, védelmében megbújva leszálltam Zara hátáról, s onnan kukucskáltam ki, szinte össze-vissza, hogy értesüljek valaki más közelségéről is, elvégre nem vagyok egy jó szimatoló kopó, hogy megérezzem mások aromáját.
Odahaza szerencsére még felszerelkeztem: nálam volt a kardom, pár kisebb tőr, és apró tűk, amik arra szolgáltak, hogy észrevétlenül messziről leküldjek valakit a földre... arról már nem is beszélve hogy meghalhat, ha olyan pontot ér. Hasznosabb egy varázslatnál is.
~Ken... ugye, kész vagy?~ - nem vallom be magamnak, de aggódok érte... bár tudom, hogy nem kellene, elvégre nagy harcos ő, s hamarabb észreveszi, ha valaki közeledik, nemhiába elf.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 4:09 pm

Zara hátán, Aida mögött ülve utaztunk Rebandir sziklarengetegébe. A sárkány egy olyan helyen szállt le, ahol egy óriási szikla menedéket nyújtott. Lepattantam Zara hátáról, és óvatosan kikukkantottam. Aida is követte a példámat. Lassan hordoztam végig szemem a tájon. A közelgő sötételfeket nem láttam ugyan, de esküdni mertem volna rá, hogy nem vagyunk egyedül. Visszahúzódtam a sziklák mögé, de továbbra is nyitva tartottam a szemem. Indulás előtt imádkoztam, bekészítettem jópár nyílvesszőt, a kardomat pedig egy kicsit élesítettem. Biztos voltam az erejében, de legutóbb majdnem egy sötételf mágus okozta a halálom. Nem szándékozom újra átélni...
~Ken... ugye, kész vagy?~ Aggodalmat véltem felfedezni a hangjában.
-Készebb a késznél! - biztosítottam, majd ismét kidugtam a fejem.
-Tökéletes hely számomra. Ha nem fedeznek fel, innen könnyedén le tudom szedni őket. Bár ha sok a mágus, benne van a pakliban, hogy sima vesszőkkel mit sem érek. - ezért jó, hogy minimális szinten értek a mágiához. Keverhetem egy kicsit a vadászmesterségemmel, szóval emiatt sem aggódtam kifejezetten. Fülem továbbra is hegyeztem, de nem hallottam mozgást a közelben, sőt, a távolban sem. Bíztató jelnek tűnt, azonban nem voltam teljesen nyugodt. Valamennyire tartottam fajtám negatívjától is, de nem a félelem vett rajtam uralmat, hanem a kaland végett kialakult izgatottság. Történik valami... Valami nagy! Valami könyvbe illő história, amit érdemes lesz levésni. Persze csak abban az esetben, ha nem követem a nővéremet.
-Hogyan tervezed a támadást? Csak improvizálni egy ilyen horderejű összecsapásnál nem mindig a legjobb döntés. Ameddig nem közelítenek meg, innen tökéletesen tudlak fedezni, de azért másodpercenként nem tudok ellőni 5 vesszőt, bármennyire is szeretném. - jó lenne valamilyen taktikát kialakítani. Fejvesztve mégsem támadhatunk!
Vissza az elejére Go down
Samaranth Elyon Fillway

Samaranth Elyon Fillway


Hozzászólások száma : 137
Join date : 2010. Jun. 27.

Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 EmptyVas. Aug. 21, 2011 5:43 pm

Sam örült, hogy újra itt lehet. Rebandir. Ez az ő városa, az otthona. Eddig fel sem tűnt, hogy mennyire hiányzott neki.
* Lehet még a családommal is összefutok... * - gondolta bodogan, majd megrázta a fejét. - * De ezt majd később. *
- Na jó, nézzük csak. - mondta magának, miközben körülnézett. Csóválta a fejét. Túl sok itt a búvóhely. Így nem lesz jó.
* Ha tényleg lesz támadás, akkor ez így rossz lesz. * - felsóhajtott, majd egy kis örvénnyel az egyik szikla tetejére repült. Kardját a födbe szúrta és előre hajolt. A távolt kémlelte, már amennyire látta. Ahogy előrehajolt hosszú, fonott haja a vállára omlott.
* Na, gyertek már!! *- gondolta türelmetlenül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklarengeteg - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sziklarengeteg
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: