Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Sziklarengeteg EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Sziklarengeteg EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Sziklarengeteg EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Sziklarengeteg EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Sziklarengeteg EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Sziklarengeteg EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Sziklarengeteg EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Sziklarengeteg EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Sziklarengeteg EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Assadar
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Blaide
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Syla Breeze
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Terax Inferno
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Issle Iumi
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Tira
Sziklarengeteg I_vote_lcapSziklarengeteg I_voting_barSziklarengeteg I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Sziklarengeteg

Go down 
+11
Merartyr Archerquester
Deilla Satanael
Samaranth Elyon Fillway
Neluldor Ken'Sha
Aida Mo
Eori Ash Laiboth
Ethiriel
Assadar
Tira
Nicolas Wormer
Caralden Yosa
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyHétf. Május 10, 2010 9:53 pm

Hasonlít a sivataghoz, csakhogy tele van sziklákkal. Mindenütt nagy kődarabok hevernek szerteszét. Talán bújócskázni lehetne közöttük, akkor is nehéz lenne megtalálni bárkit.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 8:58 pm

Na egy jó ötlet. Ha már most elkezdjük azokat a gyakorlásokat, akkor nem lesz annyi gondom ezzel az energiakupaccal, ami csak behavaz. De azt kicsit furcsálltam, hogy ilyen hamar ráállt. Nemrég még meg akart szabadulni tőlem, most meg direkt ajánlkozik? Furcsák a nők néha...
Dhomuro is egyre kedvesebb. Valószínűleg a gazdája hangulata rá is kihat. Vagyis... akkor Tira is kezd kedvelni? Ez mondjuk jó jel. Nekem is egyre szimpatikusabb.
Nem kellett sokat mennünk hogy kiérjünk a sziklákhoz, ahol már nyugodtan gyakorolhattunk. De gőzöm nem volt arról, tulajdonképpen mit is fogunk csinálni. Ilyenben még sosem volt részem, így hát tanácstalanul néztem a nőre.
- Most valami sziklarepesztgetés lesz, vagy megint a torkomnak ugrasz? - persze csak viccnek szántam, felettébb jó kedvem lett az egész edzősditől. De lehet itt másról is szó van.


A hozzászólást Nicolas Wormer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 20, 2010 9:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 9:13 pm

-Ha nem leszel elég ügyes akkor bizony a torkodnak ugrok.-Mondtam viccelődve majd Nickre kacsintottam.
-Előbb megtanítalak egy technikára amivel könnyedén megvédheted magad. Mivel hasonló az erőnk az általam kifejlesztett technikák nálad is működni fognak. Elméletben.-Mondtam majd lassanként hagytam, hogy szétáradjon a testemben az erőm.
-Úgy hívom Aurasebző. Láthatatlan, képzeletbeli fegyverekkel sebezheted meg más auráját. Ezzel egyidejűleg a testét is. Sokáig tart amíg valaki kitapasztalja, hogyan hatástalaníthatja. Ráadásul elég váratlan technika. Jól fog jönni.-Mondtam. Megfogtam Nick alkarjait és szembe álltam vele. Pár másodperc múlva megjelent láthatatlan fegyver arzenálom. Nem akartam megsebezni Nicket de be kellet mutatnom a technikát. Mormoltam pár szót démon nyelven, szinte kántálás volt. Ez azt tette lehetővé, hogy Nick rám hangolódjon és csupán azzal, hogy használom a technikát ő eltudja sajátítani. El sem kellet magyaráznom, e mellet így sokkal könnyebb. Minden tárgynak, így a szikláknak is van aurája. Még jó. Hirtelen támadásba lendítettem megannyi, késem és kardom. Körülöttünk úgy porladtak szét a sziklák mintha valami meteor csapott volna beléjük. Apró porszemek ként szálltak el a levegőben a támadásom nyomán. Kinyitottam a szemem és halványan elmosolyodtam. Láttam, hogy Nick nem érzi túl jól magát. De ez természetes az első ilyen tanulásaim során én is kikészültem. Gyötört a rosszullét, forgott velem a világ. Úgy éreztem gyengébb vagyok mint valaha. Nem engedtem el Nick karját, hogy ha esetleg elvesztené az egyensúlyát megtartsam őt.


A hozzászólást Tira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 20, 2010 9:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 9:27 pm

Tira belekezdett egy tanításba. Azt mondta, jól fog jönni a védekezésnél. Kezdett egyre kíváncsibbá tenni a dolog, így csak azt tettem, amire utasított. Megragadta a két alkarom, aminek következtében az enyém is felcsapott. A két energia ízlelgette egymást. De mintha lassan kezdtem volna magamra találni. A technika egy pillanat alatt belém ivódott, mintha mindig is tudtam volna hogy kell használni.
A technika hatására körülöttünk minden bomlott szét, egyre apróbb és apróbb részekre, míg csak por és kisebb törmelék maradt a sziklából. Én csak néztem mi történik, miközben egy helyben álltam és éreztem, egyre gyengülök. Ha hirtelen fordítottam volna el a fejem, talán még szédülnék is, annyira legyengített ez a különös technika. Még szerencsém, hogy Tira nem engedett el, meglehet, könnyen elszédültem volna. Ösztönösen és is belekapaszkodtam az alkarjába, mikor egy erősebb szédülés rám tört. De állni még bírtam. Az arcom azonban elárulta, hogy mennyire legyengültem, falfehér lett.
A kis rosszullét nehezen akart múlni, de mégis egy fanyar vigyort megengedhettem magamnak.
- Tényleg ördögi egy technika. Még szoknom kell ezt az új helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 9:46 pm

-Nyugi. Majd belerázódsz.-Mondtam és elengedtem Nicket persze csak miután megbizonyosodtam róla, hogy megáll a lábán. Én sem tanítottam még túl sokat így némileg engem is leszívott de azért negyed annyira nem volt rossz mint a legelső tanulónapjaim.
-Pihenjünk. Fel kell töltődnöd mielőtt folytatnám a tanításod. No meg azért be is kell tanulnod a technikát. Sokszor igazán koncentrálni kell nehogy rád támadjanak a fegyverek. Könnyen ellened fordulhat a saját erőd. Ezt jól vésd a fejedbe.-Mondtam Nicknek majd odébb sétáltam. A sziklarengtegben sok hatalmas sziklafal volt. Barlangokkal meg különböző mélyedésekkel. Odasétáltam az egyik hatalmas sziklafalhoz és leültem a lábánál egy jókora kőre. A fal által vetett árnyékban sokkal jobb volt mint a napon ácsorogni. Levettem a köpenyem és magam mellé terítettem a sziklára.
-Ügyes vagy.-Mondtam elismerően.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 10:06 pm

Hát az biztos, hogy kimerítő egy meló lehet tanulni. De hosszú távon megéri, hisz nem lesz több gondom azzal, ha ki akarna törni az energiám. Olyan zabolázatlan, mint én magam.
- Neked kell feltöltődnöd? Hát akkor engem extra áramütéssel se töltenének fel rendesen. - ő azért valamivel kevesebb energiát vesztett el, mivel már tudta is a technikát, meg használta is már. Ez nem ér...
Azért utána vánszorogtam és leültem mellé a sziklára. Az arcom kicsit még sápadt volt, de kezdtem visszanyerni a lélekjelenlétem.
- Esküszöm egy tanulás több energiát igényel, mint ha háromszor használtam volna ezt a módszert. De lehet csak nem szoktam meg. - ami nem kizárt, hiszen idáig én mindent csináltam, csak az energiám javát nem használtam. Kisebb energiafelhasználással pedig könnyen meg lehet birkózni bármilyen fáradtsággal.
Kis idő kellett, míg kifújjam magam, de rögtön találtam én témát. Ha valaki szimpatikus, ez történik. Néha megered a nyelvem.
- Mikor csak úgy eltűntem, mit mondtak neked? Hogy származásom miatt nem való vagyok oda?
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 10:15 pm

Az alsó ajkamba haraptam és előre hajoltam.
-Nem. Azt mondták, hogy nem akartál.-Mondtam röviden. Akármit tettem a hangomból jól kicsengett, hogy ezzel nagyon megbántottak.
-Aztán... mikor megtudtam, hogy ez még se így van azzal magyarázták, hogy harcba kellet vonulnod...és...meghaltál.-Mondtam halkan.
-Soha többet nem akartam magam mellé párt. Nem tudom miért. Talán pont azért mert éreztem, hogy élsz. Még ha nem is tudtam róla az energiám tudta.-Mondtam elgondolkodva.
-Nick. Ha a mostani soros megtudja, hogy élsz és, hogy találkoztunk. Akkor biztosan bántani akar majd. Csak el akarlak készíteni. Tudnod kell. Marcus a szemembe mondta, hogy csak a hatalmat látja bennem. Hozzá tette, hogy e mellett igen kecsegtető, hogy az egyik legszebb démonhölgy lesz a felesége. Mindig csak a külsőségek érdekelték. Nem egyszer kijelentette már, hogy ha végre elvesz feleségül ő lesz a király. Hatalmasabb lesz mint az apám és olyan utódokat teremt majd a világnak akik méltán uralhatják akár az egész egyetemet. Az a fickó bolond. 3 éve nem sikerült még valahogy eltennem láb alól. Elég ügyes...be kell valljam. Egyenlőre én állok vesztésre...-Egy sóhajnyi szünetet hagytam magamnak.
-A Tanács már nagy bőszen fontolgatja, hogy mikor lesz az esküvőnk. És az öregeket ismerve bizton állíthatom...nemsokára.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 10:32 pm

- Pedig egyszerűen csak kiutáltak. - bár gondoltam, hogy nem akarták megmondani a valóságot. Hisz az nem elég indok, hogy valaki csak félig démon... Ugyan már, ez gyenge indok.
Mielőtt azonban tovább fejtegettem volna ezt a szitkozódást magamban, Tira arcát látva feltűnt, hogy mégis csak hiányozhattam neki. Mármint... még ha nem is ismert, elég nagy hatással lehetett rá ez az eltűntem a képből dolog. Különben azt sem döntötte volna el, hogy a többit elteszi láb alól. Most érezzem magam szerencsésnek?
- Az olyan beképzelt alakokat mennyire rühellem... - vágtam finnyás képet, mikor a hatodik jegyesről kezdett beszélni. Csakis anyagiak... milyen élet az? Meg határtalan gyilkolászási lehetőség megteremtése. Saloniron kitörne a káosz, az összes isten a démonokat pusztítaná. Ez már itt nem hangzik jól.
- De valami megoldás csak létezik... Mármint azon kívül, hogy meg kellene vívnom vele. - ez ugyan csak hangosan kimondott gondolat volt, de hamar feltűnt és folytattam tovább - Vagy ha a tanácstagok megtudják, hogy még mindig élek, megpróbálnának megöletni? Végtére is én az ő szemükben csak eltávolítani való szemét vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 10:38 pm

-Valószínűleg. De a vén fószerek addig úgysem ölethetnek meg amíg engedélyt nem adok rá. Már pedig annak az esélye egy a millióhoz. Szóval a Tanácstagoktól nem kell félned. Marcus más kérdés.-Mondtam megrántva a vállam. Ekkor nekiállt zuhogni az eső. Az ősök városában elég gyakori volt az ilyen zápor. Gyorsan felkaptam a köpenyem és magam fölé emeltem. Egy barlang felé böktem a fejemmel. Gyorsan besiettünk és leültünk a biztonságot nyújtó hasadékba.
-Itt folyton esik. Elég idegesítő.-Mondtam félrehúzva a számat.
-Egyhamar nem szabadulunk.-Közöltem viccelődve. Szélesen elmosolyodtam az egész helyzet komolytalanságán.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 10:48 pm

- Annak örülök hogy nem vagyok a kinyiffantandók között nálad. - jegyeztem meg pusztán csak jókedvből, bár Tira viselkedéséből ítélve ez a Marcus még okozhat gondot.
Az eső közben eleredt, így bevonultunk egy közelebbi barlangba. Mint megtudtam, itt folyton esik. Éljen, kifogtam a világ legcsapadékosabb helyét. Tira megjegyzésére meg csak mosolyogtam.
- Üssük el az időt addig. - bár arról gőzöm nem volt, mivel. Annyira őt nem ismertem, hogy előhozakodjak valami ötlettel. Pedig néha akadtak jó fogások is köztük. Most valahogy nem jött nyelvemre egy sem. Komolyan lassan kezdek úgy viselkedni mint valami hülye kamasz, aki épp zavarba jön. Már csak ez hiányzik, hogy jól bemutatkozzak egy kis idióta viselkedéssel.
Nem mintha ez jellemző lenne rám...
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 11:00 pm

-Most örülök, hogy ritkán járok haza. Sokat vagyok távol otthonról, így nem keresnek. Még jó.-Mondtam mosolyogva. Lassan besötétedett és valahogy ezzel egy ideüleg egyre fesztelenebb lett köztünk a beszélgetés. Tüzet raktunk meg minden és úgy döntöttünk tekintettel az edzésre ma itt maradunk. Nem tudom meddig beszélgethettünk de bizonyára amíg annyira el nem álmosodtam, hogy már beszélni se bírtam.

...másnap reggel...

Lassan felébredtem. Nem tudom mennyi lehetett az idő de korán volt. Ezt abból tudtam megítélni, hogy még uralkodott a hajnali hideg. A kezem alatt melegséget éreztem aztán meg hallottam valaki légzését. Ekkor éreztem meg, hogy a kezem abban az ütemben emelkedik ahogy az a másik lélegzik. Lassan kinyitottam a szemem és szembe találtam magam Nick arcával. Tudtam, hogy álmomban forgolódok...na de, hogy ennyire. A kezem a mellkasán volt és elég közel voltam az arcához, szinte átöleltem őt. A szemem csak ennyit fogott fel mielőtt becsuktam volna, mivel eléggé bántotta a fény. Ez a hátránya a démoni szemnek. Sokáig tart amíg megszokja a fényt. E mellett hideg is volt így eszem ágában sem volt eltávolodni az egyetlen hőforrástól. Dhomuro nem volt velünk, valószínűleg még az éjszakai vadászatán lehetett valahol. És egyébként is azzal a macskával aludhattam épp eleget, de Nickel annál lényegesen kevesebbet. Jesszusom..miket beszélek?! Meghibbantam? Távol kéne tartanom magam Nicktől, erre meg itt vagyok, ilyen közel hozzá. Ezek voltak úgy hiszem az utolsó gondolataim mielőtt elnyomott a tovább gyötrő álmosság.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 11:11 pm

Az eső ugyan esett, de nagyon kellemes délutánt tudhattam a magaménak. Illetve jó sokáig fent maradtunk, este is beszélgettünk, aktán Tira előbb elálmosodott, mint én. Jómagam sem akartam sokáig húzni az időt, elég fáradt voltam és hogy azért éjjel valami meleg maradjon, úgy döntöttem nem árt, ha közel alszunk egymáshoz. Lefeküdtem és a másik irányba fordultam.
Meg kell hagyni, ritka jól kialudtam magam. Ugyan egy időben mozgást is éreztem magam mellett, de elég minimálisat, hogy felébredjek.
Késő reggel ébredtem fel, a nap úgy kilenc óra tájékán világított be a barlang bejáratán. Automatikusan dörzsölni kezdtem jobb kezemmel a szemem, annál jobb ébresztő nincs is. de mikor már kezdtem eszmélni, hogy hol vagyok, rájöttem, hogy a másik kezem akárhogy csinálnám, nem fogom egykönnyen szabaddá tenni. Tira pont úgy aludt, hogy hozzám dörgölődzött és félig a mellkasomra dőlt. Általában le szoktam rázni magamról a rám csimpaszkodókat, de Tira olyan édesen aludt, hogy nem volt szívem hozzá. Így inkább csak néztem ahogy békésen szuszog.
Így olyan más... Teljesen más, mint tegnap. Lehet hülyén hangzik, de nem szívesen vennék most búcsút tőle. Lassan pedig ő is ébredezett. Én pedig friss reggeli mosollyal üdvözöltem.
- Jó reggelt álomszuszék.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 11:20 pm

Kinyitottam a szemem, de csak résnyire. Jóla szemembe világított a nap így minimálisra összeszűkítve a pupillám. Nem mintha így is emberien kerek lett volna. Csak ez nem volt jó abban ha nem otthon alszom, a nap fénye mindig meggyötri a szemem. De amint felfedeztem Nick derűs arcvonásait, meghallottam a hangját azonnal elfelejtkeztem a kis kellemetlenségről. A nyugalom és a boldogság hulláma öntött el. Aztán észbe kaptam és gyorsan felültem a lehető legmesszebb kerülve Nicktől. Nem akartam, hogy mindez ennél is gyötrőbbé váljon. Már pedig minél több időt töltök vele annál erősebb lesz köztünk a vonzalom, a kapocs. Nem tudtam vele mit kezdeni.
-Neked is.-Mondtam miután végre megtaláltam a hangom.
-Sajnálom. Elég...forgolódva alszom.-Magyarázkodtam miközben egy kósza hajtincset igazítottam a fülem mögé. Felálltam és a bejárathoz sétáltam. Nem láttam senkit és nem is érzékeltem semmit. Nyugodt volt minden, egyenlőre. Kiengedtem a hajam és az újaimmal megfésültem a derekamig érő hajzuhatagot. Majd megfogtam az egészet és a nyakam jobb oldalára tereltem az öszeset. Ha tehettem volna levágatom, de a hercegnőknek a ceremóniák miatt szép hosszú hajuknak kell lenni. Pedig harcban milyen előnytelen tud lenni. És még melegít is.
-Kipihented magad?-Kérdeztem végül Nicktől majd elindult a ma éjszakai alvóhelyünkhöz, hogy összeszedjem a köpenyem.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyCsüt. Május 20, 2010 11:31 pm

Nem tudom mitől, de Tira viselkedése kicsit változott. Kicsit olyan... zavarodottnak tűnt. Mintha csak tőlem akarna távolabb kerülni. Kicsit szokatlan volt számomra ez a viselkedés így a nap elején. Nem szóltam semmit, mikor elindult kifelé, csak néztem utána. A barlang előtt aztán nekiállt rendbe szedni magát, én meg csak figyeltem. Egyszerűen nem tudtam levenni róla a tekintetemet. Mintha direkt vonzotta volna a puszta látványa.
Na jó, valljuk be, kezd kicsit bejönni. Francba is a hülye kapoccsal, anélkül is elég szép nő, nem kell ahhoz vonzás, hogy észrevegyék. Csak a legtöbben nem csak ennek örülnének, hanem a hirtelen jött hatalomnak is.
Erre akaratlanul is Marcus jutott eszembe, hogy talán tényleg muszáj lenne megvívnom vele, ha ez így folytatódik. Mert ha több időt töltünk együtt Tirával, még a végén tényleg nem tudnánk szabadulni a másiktól.
Elmélkedésem félbeszakadt, mikor a kérdése magamhoz térített.
- Igen, én jól aludtam. - válaszoltam egy mosoly kíséretében, bár ahogy ránéztem, hiába próbálta takargatni, kicsit mintha gondterhelt lett volna. Kezdett engem is aggasztani, bár én nem bánnám, akárhogy is alakulnának a dolgok.
- Úgy látszik nem tehetünk semmit az energiáink ellen. - jegyeztem meg egyszerűen - És én jól is érzem magam veled. Csak az a kérdés, mi legyen most?
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 3:25 pm

Egy sóhaj szakadt ki belőlem majd leültem Nick mellé az ideiglenes alvóhelyünkre. A falnak döntöttem a fejem és lehunytam a szemem.
-Nem tudom Nick...nem tudom.-Mondtam halkan. Tényleg tanácstalan voltam. Abban az egyben biztos voltam, hogy nem csupán vonzalmat érzek Nick iránt. Olyan volt ő nekem mint a külön szájízem szerint kevert drog.
-Nem sokat hallottam a kötelékünkről. És...nem is tudtam tapasztalni. Eddig. Így most elég váratlanul ér. Azért néhány információm van az írásokból. Úgy tudom minél többet vagyunk egymással annál szorosabb lesz a kapocs. Addig amíg már fizikai fájdalmat fog okozni ha nem érhetünk egymáshoz. Ha eltávolodunk egymástól. Ez a kötelék nem igazán engedett közel más férfihoz, talán ez vezetett a jelöltek halálához. Olyan mint ha egy évek óta éhezőnek adnánk egy falat kenyeret, az csak éhesebb lenne tőle. A mi kapcsunk már rég óta él de kiéheztettük mert nem láttuk egymást. Ezért nem ismerhettelek meg, hogy a beavató szertartáson minden rendben menjen. De aztán... minden másképp alakult.-Mondtam miközben kinyitottam a szemem és igyekeztem nem Nickre nézni.
-Tudod. Sokszor eljátszottam a gondolattal amíg nem ismertelek, hogy vajon mi lett volna ha minden rendben megy. Boldog lennék? Elégedett? Nem tudom. Elég sok minden új nekem.-Mondtam félrehúzva a számat.
-Bonyolult és idióta dolog. Persze ha férfinek születek akkor már is másként állna a szénám. Nyugodtan lehetnék egyeduralkodó a nélkül, hogy valaki őrültnek tartson. Nem kötődnék senkihez. Nehogy félre értsd, nem rólad van most szó. Csak minden sokkal egyszerűbb lenne, ez a helyzet túl bonyolult nekem...
Nem tudom miért tört rám ez a nagy őszinteségi roham de úgy éreztem Nicknek mindent elmondhatok. Elvégre egy csónakban eveztünk az egyszer biztos. Már csak az a kérdés, hogy ez is a kapocs miatt van e. Az is lehet, hogy tényleg megkedveltem Nicket?! Igen, oké, elismerem. Álmaim pasija volt.Megértett és talán ennél többre nincs is szükségem.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 4:18 pm

Nem számítottam, hogy kérdésemre ilyen részletes választ kapok. Méghozzá ilyen őszintét. Valósággal ittam Tira szavait, látszott rajta, hogy nehezére esik ezeket elmondani. Láttam a szemeiben azt a gyötrődést, ami nem lenne szabad, hogy megtörténjen. Legalábbis ettől csak nekem is elment a kedvem.
Ebben a pillanatban döntöttem el azt is, hogy én nem fogom hagyni ezt ennyiben, történjék bármi is, én visszamegyek. Ha már jól bánok az erőmmel, úgysem lesz olyan nagy gond. Ha meg mégis, valahogy megvédem magam.
- Én sem tudom mi történt volna, de valószínűleg ugyanez végbement volna akkor is. Nem hiszem, hogy tehetnénk ellene semmit. Én már csak hagyom, hogy egyszerűen megtörténjenek a dolgok. - fejtegettem én is a véleményemet, ugyan nem a legnagyobb részletességgel.
- De én nem akarom, hogy ennyire szenvedj. Látom rajtad, hogy vívódsz magadban. - szólaltam meg csöndesen kis szünet után, majd olyat tettem, ami tőlem elég szokatlan. Gyengéden megsimítottam Tira arcát és magamhoz öleltem.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 4:34 pm

Amint Nicolas átölelt hihetetlen de megnyugodtam. Hullámokban tört rám az érzés mely azt súgja nem lehet semmi baj ha mellettem van. Mélyen magamba szívtam Nick illatát, csodás volt akárcsak ő maga. Nicolashoz bújtam, nem akartam elengedni.
-A népemnek szüksége van rám.-Suttogtam alig hallhatóan.
-Sajnálom Nick.-Mondtam továbbra is suttogva. Kissé eltávolodtam tőle, hogy a szemébe nézhessek. Olyan ritka szemei voltak amelyben két szín keveredett. Nagyon szép volt és megnyugtató. Nem értem, hogy lehet ilyen hatással rám egy férfi akit csupán 24 órája ismerek.
-Nem térhetsz vissza közénk. A Tanács biztosan nem engedélyezné. Ráadásul ott van Marcus...-Mondtam majd alsó ajkamba haraptam. Igen Marcus elég nagy probléma volt az életemben. Kiszámíthatatlan és kiismerhetetlen személyiségével az őrületbe kergetett.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 4:46 pm

Arra számítottam, ha megölelem, el fog húzni tőlem. De ehhez képest pont az ellentéte történt. Úgy csimpaszkodott belém, mintha ezen múlna az élete. Éreztem, hogy már most sokat számítok neki. De ugyanez rólam is elmondható. Édeskés mosoly ült ki az arcomra, de nem tartott sokáig, mert miután Tira kibontakozott az ölelésből, aztán pedig lesújtó következtetést vont le.
- Nem azt mondtad, hogy a tanács a te engedélyed után cselekszik? Marcus meg.... A fenébe is Marcussal, vele majd valahogy elbírok. De most miért olyan nagy baj hogy nem vagyok démon teljesen? Mivel ember sem vagyok. Apám az istenek egyikétől származik, mivel vadász. - már megint az az idióta Tanács dolog... kezdett már kiborítani, nekem egyáltalán nem tetszett ez. Meg hát Tirától sem akartam ismét elszakadni. Most, hogy ennyire megkedveltem, nagyon nem volt kedvemre való.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 4:56 pm

-Nem. Nem vagy még felkészülve Marcusra. Hidd el, hogy nem semmi egy fickó.-Mondtam egy grimasz kíséretében.
-Ősi törvények szerint csak tiszta vérű kerülhet a trónra. Egyszerűen, büszke és makacs nép vagyunk. Hatalmunk van és ezt kihasználjuk. Nick te még semmit nem láttál abból amire képesek vagyunk.-Mondtam és elhúzódtam Nicktől. Amint elengedtem úgy éreztem vissza kell rohannom hozzá. Úgy éreztem nem engedhetem el, szükségem van arra, hogy hozzám érjen. És ez ijesztő volt. Sosem függtem még senkitől, legalább is ez idáig így gondoltam.
-Marcus még nálam is brutálisabb.-Közöltem majd lecsúsztattam a ruhát a jobb vállamról ezzel szabaddá téve a fél vállam. Megfordultam majd elvettem a hajam a hátamról. A gerincem mentén jelek futottak és démon írással egy két szó. A jelek a nyakcsigolyámtól haladtak lefelé egészen a derekamig ezért Nick csak egy részét látta. Megfordultam és felhúztam a felsőmet.
-Ezek Marcus jelei. Nálunk azt jelenti tulajdonjog. Aki ilyennel találkozik úgy értelmezi: Tiltott gyümölcs. Marcus ha akar bármikor megtalálhat a jelek segítségével. Pontosan tudja hol vagyok. És a sajátjának tart.-Mondtam Nicolasnak.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 5:10 pm

A látványtól elfogott a düh. Hiába, én már csak ilyen indulatos vagyok. Az írást ugyan nem értettem, a démoni nyelvet nagyon minimálisan tudtam, mivel kevés időt töltöttem köztük el. De ahogy megtudtam mit is jelent és mire való, egyre azt éreztem, hogy kedvem támadt kicsit megszorongatni ezt a démont. De hát még hol vagyok hozzá képest...
Nagy nehezen visszafogtam magam és lecsillapodtam, így már sokkal nyugodtabban is tudtam beszélni mint pár perccel ezelőtt.
- Akkor addig erősödöm, amíg sikerül egy szintre jutnom vele. Neked úgyis ott a bátyád. De én akár visszatérhetek, akár nem, ezt azért már nem tűröm. - furcsa volt még a saját hangomat is hallani, ahogy ezt mondtam. Tényleg én voltam az? De hát ezen nincs mit szépíteni, a kapocs révén már kezdtem úgy érezni, nekem még Marcussal szemben is előjogaim vannak, bármennyire is mást bizonyít az írás. Egyszerűen csak erősödött bennem az az érzés, hogy Tirát nem fogom olyan könnyen átengedni. És most tessék rám fogni, hogy tulajdonjogi mániám lett, pedig az igazság csak az, hogy a kapocs ereje kezdett megrészegíteni.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 5:30 pm

-Nick. Meg kell...-Mondtam de ekkor mintha végighasították volna a gerincem fájdalom futott végig rajta. Azonnal a földre estem de sikerült elég ügyesen földet érnem.
-Ma...marcus.-Mondtam halkan a fájdalomtól küszködve. Olyan volt mintha éppen kirántanák a gerincem a helyéről, de azért felálltam még ha a falnak is kellett támaszkodnom. Amikor a fájdalom már elviselhetetlenné kezdett válni hirtelen abbamaradt. Meg könnyebbülten sóhajtottam majd rögtön a barlang bejárata felé pillantottam. Kisvártatva valóban megjelent a drágalátos dominánsom. Fekete haja egészen a derekáig ért és ez keretezte elég karakteres még is gyönyörű arcát. Olyan volt mint valami római isten szobra.
'-Jegyesem, hoztam neked valakit.-Mondta ördögi vigyorral és az eddig kezében tartott hajcsomóra néztem. Pár másodperc múlva viszont bedobta a barlangba, egy hulla volt. Azonnal rosszul lettem amint megláttam ki az.
-Jona!-Ordítottam és odarohantam a testhez. Tudtam, hogy ez lesz. Elmondta, hogy ha Jona még egyszer falazni fog nekem, megöli. És tényleg megtette.
-Marcus! Hogy tehetted ezt?!-Kérdeztem dühösen majd elindultam Marcus felé és mindenféle figyelmeztetés nélkül lekevertem neki egyet. Azonnal éktelen dühre gerjedt, mélykék szemei szinte lángoltak és megragadta a karom. Elkezdett kirángatni a barlangból majd a földre lökött.
'-Megmondtam! Megint falazott neked... hazudott nekem, a jövendőbeli királynak.
-Nem leszel király. Értsd meg én vagyok Mouhiro utódja. Én leszek az uralkodó, te csak a párom.
'-Nagyon tévedsz Tira!-Válaszolt Marcus továbbra is ördögien vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 5:51 pm

Tira mondani akart valamit, de nem tudta befejezni. Fájdalomtól torzult arccal a földre esett. Akartam neki segíteni, addigra azonban már feltápászkodott és a barlang bejáratára meredt. Egy férfi jelent meg, egy holttestet cipelve. Ahogy kiderült, ő Marcus. És az a személy, aki mostanra meghalt, Tira számára egy fontos személy lehet.
Én pedig csak itt álltam, és ahogy éreztem a férfi energiájának erejét, a torkomra fagyott minden szó, amit mondani akartam. Egyszerűen álltam és meredtem rájuk, mint egy öt éves gyerek, aki épp valamitől retteg. Persze igyekeztem higgadt maradni és az arcomon sem látszott semmi jele annak, mennyire elborzadtam ettől az erőtől.
Tirának igaza volt, nagyon erős lehet, még ő sem bír vele semmit sem tenni, hát még én... Pedig legbelül csak úgy fortyogott bennem a düh. Nehezen tudtam türtőztetni magam, de tudtam, ha most önfejű leszek és nekitámadok, élve nem kerülnék ki innét. Bár még így sem vagyok biztos abban, mit fog hozzám szólni.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 6:08 pm

-Marcu...-Kezdtem de ekkor megragadta a csuklóm és felrántott. A derekam köré fonta az egyik karját és közel húzott magához. A nyakamhoz hajolt és megcsókolta. Csak álltam ott mint valami fadarab. Az egész testemen futkosott tőle a hideg.
-Érzem rajtad a szagát. Valaki hozzád ért.-Suttogta Marcus mikor már a fülemnél tartott. Ez után végighúzta az úját a csipőmnél kezdve a combomtól haladva lefelé. Lassan megcsókolt én meg alig bírtam visszafogni magam. EL akartam lökni magamtól. A csókja ugyanolyan kemény volt mint jó maga. Erőszakos és durva.
-Az enyém vagy...ezt meg kell értened.-Mondta. Marcus kék szemei olyanok voltak mint egy ékszer. Semmi érzelmet nem láttam bennük. Halálos komolyság és méltóság. Ennyi volt ő. A barlang felé intett a fejével és Nickre nézett.
-Te ki vagy? És miért értél hozzá?-Kérdezte. Megkönnyebbültem. Hát persze Nick még kicsi volt mikor kiűzték. Ezért nem ismeri fel.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Wormer

Nicolas Wormer


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 17.
Age : 33

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptyPént. Május 21, 2010 6:31 pm

Undorodtam attól a látványtól, ahogy Marcus Tirával bánt, de tisztában voltam vele, hogy nem szólhatok ebbe bele. Azzal csak magamra vonnám a haragját és Tira dolgát is csak megnehezíteném. Kénytelen voltam kivárni a sorom, mire engem is felfedez.
És hát ami késik, nem múlik. Miután Marcus végzett a "kutakodással", rám terelődött a figyelme.
- Egy régi ismerőse. - válaszoltam egyszerűen, mintha tényleg így lenne. Jó, annyi igazság van benne, hogy ő nébről ismert. De Marcus egyenlőre nem úgy nézett ki, mint aki tudná ki vagyok. Nagyot meg nem lódítottam. - Csak összefutottunk itt Rebandirban.
És ez sem volt nagy lódítás, mivel ugyan az öccse által, de ez volt. Marcus meg remélem nem fog túlságosan nagy gyanút, ez még a bemesélhető kategória. Most már egyébként kezdtem megérteni, Tira miért is nem akarta, hogy provokáljam. Sokkal erősebb és nagyon visszataszító egy alak. Nem csodálom, hogy megveti.
Vissza az elejére Go down
Tira
Moderátor
Moderátor
Tira


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2010. May. 07.

Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg EmptySzomb. Május 22, 2010 4:14 pm

'-Egy régi ismerős mi?-Kérdezte Marcus egy grimasz kíséretében.
'-Hát akkor figyelmeztetlek, hogy ez a szépség az enyém. Nem szeretném rajta a szagodat érezni.-Mondta Marcus kellő undorral és dühvel a tekintetében. Inkább engem ölelgessen minthogy Nicolast széttépje.
-Marcus, csak segített. Izé fáztam és nekem adta a köpenyét.-Magyaráztam. Marcus felvonta a fél szemöldökét és megrázta a fejét.
'-Nem érdekel.-Mondta ellentmondást nem tűrő hangon.
'-Hát rendben. Nekem most mennem kell. Vigyázz Tira nehogy valami hülyeséget csinálj. Ne adj isten még úgy végeznéd mint a barátnőd. Bár kitudja lehet, hogy a halál is jól állna neked.-Mondta Marcus majd megsimogatta az arcom és elengedett.
'-Még ma gyere haza. Szertartás lesz a tiszteletünkre.-Mondta önelégült arckifejezéssel majd mielőtt eltűnt még vetett egy fenyegető pillantást Nickre. Pár másodperc múlva pedig eltűnt. Megkönnyebbülten felsóhajtottam és megigazítottam a ruhámat. Nem mintha ezzel vissza tudnám vonni, hogy hozzám ért. De azért megnyugtatott, hogy megint a magam ura vagyok.
-Idióta.-Mormoltam idegesen.
-Szerencse, hogy jó kedvében van. Az én hibám volt Nick. Kellet nekem veled alukálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sziklarengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sziklarengeteg   Sziklarengeteg Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sziklarengeteg
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: