Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Erdő - Page 4 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Erdő - Page 4 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Erdő - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Erdő - Page 4 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Erdő - Page 4 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Erdő - Page 4 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Erdő - Page 4 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Erdő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Erdő - Page 4 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Assadar
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Blaide
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Tira
Erdő - Page 4 I_vote_lcapErdő - Page 4 I_voting_barErdő - Page 4 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Erdő

Go down 
+8
Caralden Yosa
Ruby
Kelth Reegunt
Shin Ki Ki
Cissy
Darren
Alice de Lorem
Tira
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyVas. Dec. 04, 2011 7:54 pm

-Valóban? Hát akkor jó. Tisztára azt hittem, hogy egy gonosz vette át fölöttem az uralma, de biztos tévedtem és csak hirtelen elájultam. Jobb, mint a gonosz. Ugye?-mondtam vidáman és felnevettem
~Valami baj van. Nem voltam önmagam és lehet, hogy valami megszállt. Ha igen, akkor valaki fontos lehetett bennem a számára. Jobb, ha vigyázok, de ha hirtelen távolságot kezdek el tartani akkor nekem végem, mert lelepleződök. Viszont addig vigyáznom kell és közel engednem. Nem lehetek óvatlan, vigyázni kell.~
-Na, induljunk tovább, még a végén szarvaim lesznek, mint a szarvasoknak. Direkt nem úgy mondtam ahogy a családom mondogatta. Nem akarok olyan hasonlatokkal élni amiket megbánhatok.
Pár percre elcsendesedtem, majd felszólaltam.
-Olyan fura szagot érzek. Esetleg én lennék? De olyan ismerős, mint ha a barátomat érezném aki évek óta nem fürdik. Nem, ez én vagyok. Rosszabb a szagom a halálnál is. Ez szörnyű, de már éreztem rosszabbat is. Vajon, miért lett ilyen szagom? Pedig pár napja fürödtem. Na, mindegy. Indulás tovább!
Felálltam és a város felé tartottam. Nagyon zavart a látomásom. Nem értettem, hogy mit akart jelenteni az a kapu. Sőt még az is nagyon zavart, hogy berántott magába. Lehet, hogy a végén valami gonosz lény leszek.
Megráztam a fejemet és felnéztem. Mikor előre megláttam valamit ami zavart. Egy ötágú csillagot. Nem tudtam, hogy mi volt ez, de azt tudtam, hogy egy jel.
-Isle, gyere csak ide! Mi ez?-mutattam rá a jelre.
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:03 pm

- Hát szerintem a gonosznál minden jobb, szóval igen, jobb. - igen, persze... remélem azért nem jött rá a turpisságra, hogy valóban az, aki megszállta, egy számomra becses személy volt, aki ráadásul azt kéri tőlem, hogy ne rontsam meg ezt a lelket. De akkor tényleg nem tudom rávenni arra, hogy segítsen. De ha hamar rájön arra, hogy kapcsolatban állok mégis Choor nagyúrral, vagy valami gonosz szándékú nagy hatalommal, akkor el kell neki mondanom... viszont ha elmondom, akkor már ő sem menekülhet. Mert én nem engedem tovább... vagy ha tovább is engedném, biztos, hogy nem ússza meg épségben. Ha elengedem, elárulhat, aztán majd a nyakamra sózza az égieket, hogy begyűjtsék az ilyen ártatlannak tűnő fekete bárányokat.
Következő megjegyzésén, miszerint nem sokára szarvai lesznek, mint a szarvasoknak, elmosolyodok, jobban mondva inkább elnevetem magam. Ez most egy vicces megjegyzés volt tőle. Lehet, hogyha jobban megismerném, talán még meg is kedvelném. Csak vagyok annyira pimasz, hogy egyáltalán nem akarom megismerni az embereket, vagy más szerzeteket. De ha csak ez kell... még ha lenne valami okom rá, hogy meg kelljen ismernem. Várjunk csak! Hiszen van... mégpedig...Choor nagyúr nem hiába száll meg olyanokat, akik az én szememnek pusztán a vadak martalékai, s egyben holtak. De ő mégis valami más...vagy többet jelenthet Choor számára, mert nem hiszem, hogy mindez csak azért lett volna, mert itt voltam Memento közelében, s én hűséges szolgája vagyok a nagyúrnak. Ennyi erővel akárkihez mehetett volna, de nem... hm. Szóval...muszáj lesz jobban megismernem.
- Mi büdös? - érdekes, én nem érzem. Vagy talán annyira hozzászoktam a gonosz szagához, hogy fel se tűnik... bár magamon se tapasztalok efféle furcsaságokat. Lehet, hogy a szívem talán mégsem olyan fekete, mint azt hinnék... hiszen érző lélek vagyok, tudom azt is, hogy mit jelent az, hogy szeretni valakit.
Lemaradok Memento mögött egy kicsit, hogy elmélyedjek a gondolataimban, mikor hirtelen felszólít. Odalépek mellé, s felnézek.
- Nem tudom, ne tőlem kérdezd. Nem vagyok boszorkány. - márpedig az valami hasonló jel akar lenni, vagy ki tudja. Mint mondtam, ne engem kérdezzen.
- Jöjj rá magadtól... elvégre téged szállnak meg bizonytalan okok végett, nem én vagyok a helyedben, nem nekem üzengetnek... ezt csak te tudhatod. De ha segítség kell, akkor még mindig itt vagyok melletted. - hm... ez most olyan megalázkodó volt. Mindegy.
- Tulajdonképpen hová is megyünk? - eszmélek fel, mert hirtelen elfelejtettem, hogy hová indultunk.
- Memento...kérdezhetnék valamit? Mesélnél nekem egy kicsit... a családodról? Mármint...ki is vagy valójában? - ha erre válaszol őszintén, talán én is elmondom neki, hogy én mi vagyok. És akkor kiegyeztünk. Már ha egyáltalán megkérdezi, hogy én ki vagyok valójában.

Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 6:51 pm

-Normerebe megyünk feltölteni a készleteinket.
Majd pár perc múlva felszólaltam.
-A családom...halott. Megölték őket. Engem a bosszú éltetne, ha mondjuk tudnám, hogy kik voltak azok. De nem tudom és érdekes módon nagyon segítőkész vagyok. Nem is értem a gonosz miért engem akar megrontani. Már, ha a gonosz. De egy démon mi más is lehet. Szerintem a pentagramma a gonosz jele, a titkos ötös jel. Fontos, hogy biztosra menjek. Szóval te ki vagy? Ki küldött? Talán maga Choor? A gonosz akar engem? Állok elébe! Nem vagyok gyenge, de itt az ideje alávetnem magam a sorsomnak!
Most aztán előjött belőlem ami bennem őrlődött. Nagyon vártam, hogy mit válaszol.
~Vajon ki ő? Talán valaki aki a sötétségben született.~
-Nos, mi az igazság? Ha a sötétség szülöttje vagy, akkor vigyél el a mesteremhez! Tudni akarom, hogy kit fogok szolgálni és milyen feladatok válnak rám. Döntsd el, hogy hova menjünk! Nem megyünk Normerebe. Nos?
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 7:43 pm

Figyeltem minden egyes szavára... megölték a szüleit, és nem tudja, kik voltak azok. Pentagramma, titkos ötös jel... bosszú, segítőkészség...
Hm... talán segítenem kellene neki. De most, hogy ő elárulta, hogy ő ki, nekem is el kell árulnom, hogy ki vagyok. Véget kell vetnem ennek, hogy önmagam árnyéka vagyok, tudnia kell róla, hogy kivel áll szemben. Mostantól segíteni fogok neki...
Sóhajtok egyet, hogy ezzel a megkönnyebbüléssel saját magam is felkészítsem arra, amik el fognak hangzani. Közelítek Memento felé, két kezemmel megfogom a vállát, s óvatosan leültetem egy kidőlt farönkre, hogyha olyat mondanék, akkor ne ájuljon el olyan hirtelen. Én magam megállok előtte.
- Nos. Akármi is fog elhangzani a számból, tudd, hogy segítek neked. Csak kíváncsi voltam a múltadra, hogy tudjak rólad valamit, amire mondhatom azt, hogy érdemes lesz belevágni a kalandba. Így hát segítem az utad, nincs értelme tovább rejtegetőznöm. - kezdem ezzel, majd sóhajtok újra.
- Nem vagyok a gonosz és a sötétség szülötte, egyáltalán nem. Ott kezdődik a történetem, amikor világra jöttem a fényből és a szeretetből odafent. - mutatok az ég felé. - Angyal vagyok. De mindent ott rontottak el az égiek, mikor én kerültem ki. Megízleltem odafönt a rosszat, hisz az égiek sem a legtisztábbak már. Ezért hát... szövetséget kötöttem Choor nagyúrral, közvetítője lettem az égben, de amint rájöttek a turpisságra, letaszítottak, s bukott angyal lettem. - itt kiengedem azokat az erőket, amelyeket eleinte eltakartam előle, s megmutatkozik fekete, hatalmas szárnyam is.
- Amint idekerültem, már nem tartoztam az égieknek semmivel sem. Most már egy láncon tartott bukott angyal vagyok, akit elkaphatnak akármelyik pillanatban, ha akarják, hiszen az a feladatuk, hogy begyűjtsék az olyanokat, mint én. Azt viszont már nem tehetik meg, hiszen Choor nagyurat szolgálom, amellyel átálltam a sötét oldalra, a gonosz oldalára. Ezáltal fényből lett sötétség. Mivel őt szolgálom, megölni nem tudnak. De mióta Choor halott...pontosabban a lelke tovább él, az én feladatom az, hogy megtaláljam annak a módját, hogy feltámasszam. Ami az előbb történt, az ő volt. Ő szállt meg téged, hogy üzenjen nekem, hogy siessek. S tudod... eddig az volt a tervem, hogy majd áthozlak az ő oldalára, de azt mondta, nem ronthatom meg a lelked. Ami azt jelenti, hogy anélkül nem, hogy te is akarnád. Choor nagyúrhoz nem tudlak elvinni... jelenleg az asszonya, Frau uralkodik, de talán jobb, ha vele nem is találkozol. Hiszen én csak Choor nagyurat szolgálom, senki mást. Normere-t messziről próbálom elkerülni... szóval... valahol Nicosiában kellene kutakodnom, hogy ráleljek annak lehetőségére, hogyan is támaszthatom fel Choor-t. - befejezem, amikor hirtelen a fenekemre huppanok a földön, s szárnyamat visszahúzom, hogy most már ne lássa azt senkifia. Felnézek rá, keresve tekintetét, hogy vajon mit gondol ezek után.
- Nos... velem tartasz még? Vagy inába szállt a bátorságod? Esetleg most az a szándékod, hogy elmenekülsz, megölsz...vagy?
Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 3:30 pm

Kicsit meglepődtem a hallottaktól, de megfogadtam, hogy ha jelet látok akkor eldöntöm, hogy kihez állok. Ez a jel a sötétségbe vonzott és engedek neki. Nem bánom mi lesz ezután velem, itt az ideje kimondani amit akarok. Leguggoltam és valamitől fogva ördögi vigyorra nyílt a szám.
-Nem hátrálok meg. Alázattal kérlek, hogy vezess utamon és hozzuk vissza a mesterünket. Ha az ár, hogy őt szolgálhassam, hogy a testem felet átveszi az uralmat akkor állok elébe. Csak mond mit tegyek és én teljesítem szó nélkül. Esküszöm, hogy Choort és az ő akaratának engedelmeskedő lényeknek a szolgálatába állok és ha szükséges akár át is alakíthattok egy másik formába amiben hasznomat veszitek. Choor!(Ámen! helyett írtam.)
Felnéztem és vártam, hogy mi lesz a válasz az eskütételemre.
~Vajon mi lesz a válasz? Remélem nagy hatalmat kapok. Hatalom? Igen, kell a hatalom, ha rossz is.~ Ezek után a gondolatok után elkezdtem kuncogni.
-Mit tegyek?
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyVas. Jan. 01, 2012 11:42 pm

Egy ideig merev tekintettel figyelek szavaira, s amint kimondja, amire valójában s titkon vártam, mosolyra húzódik a szám... nem egyszerű mosolyra, hanem kaján vigyorra. Elértem, amit akartam először... nem rontottam meg, ő akarta magától, szóval most már nincs visszaút. De ha megpróbál valaha meglépni, megadja nekem a lehetőséget arra, hogy a torkát metsszem.
- Jó döntés. Vezetni foglak utadon, s tanítalak, hogy hűen szolgáld uradat. S hűséged jeléül majd megkapod méltó jutalmad. Mivel most átálltál az ő oldalára, ezért valami bizonyíték is kell, hogy őt szolgálod, s ezáltal én átadom neked az elnyert hatalom egy töredékét, melyet magasabb szintre emelhetsz majd tudásoddal, gyakorlással, szolgálattal. - kezdem ezzel, bár átadni nem tudom akárhogyan. Egyébként is, tudatomon kívül minden porcikám beleremeg a gondolatba, de az nem a félelem jele, hanem az örömé, hogy Choor nagyurat talán viszont láthatom, ha az előttem ülő Memento segít visszaszerezni őt.
Négykézlábra ereszkedek, úgy megyek közelebb Memento felé, s egészen közel mászok hozzá, hogy a fülébe súghassak valamit csábos hangon.
- Ha hatalom kell, egyelőre csak általam nyerhetsz, s ahhoz, hogy hatalmat nyerj, egyesülnöd kell velem. - ez a válaszom kérdésére, hogy mit is kell valójában tennie. Ezt befejezően hátrébb csusszanok, s még mindig azzal a kaján vigyorral a számon nézek szemébe arcától körülbelül egy centiméterre.
- Mit mondasz, Memento? Hajlandó vagy rá?
Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 1:23 pm

-Hajlandó? Kérem is. Milyen vicces. Eddig mindenkinek segítettem akinek tudtam és most mégis a gonoszhoz állok át. Bár, ha belegondolok ez csak nézőpont kérdése. Számunkra Choor a jó. Nem is bánom. Sőt örülök neki, hogy így döntöttem. Szóval igen, készen állok rá. Egyesüljünk. Hát ha te is meglátod a démont.
Pár lépést hátraléptem és felemeltem a karjaimat.
-Gyere csak, alig várom már, hogy megérezem a hatalmat amit kaphatok. Biztos, hogy nagyon fájni fog, de nem érdekel. Mostantól a célunk Choor nagyurat feltámasztani és a céljait teljesíteni, viszont nem szabad őrülté válnom, mert az már nagy baj lenne. Nem jó Choornak, ha megromlok. Akkor, hát gyerünk!
Becsuktam a szemeimet és elkezdtem koncentrálni. Jobb, ha felkészülök és nem hagyom magam. Bizonyára nagyon fájni fog az egyesülés ezért muszáj vagyok összegyűjteni minden erőmet. Nem halhatok, Choor nagyurat kell feltámasztanunk és ez a legfontosabb dolgunk.
-Mehet!-mondtam vidáman
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 9:44 pm

Tágra nyílt szemekkel figyeltem Memento reakcióját, majd lassan mosolyra húzódott a szám. Végül elkezdtem nevetni, először csak magamban, halkan, de végül teljesen kitört belőlem, s hangosabbá vált. Végül abbahagyom, mert még idiótának nézne, hogy min nevetek... de végülis okkal teszem.
- Memento, te butus... - most kaján vigyorra húzódik a szám. - Nem úgy értettem. - közelebb lépek felé, majd kezem az arcán nyugszik meg.
- Inkább gondolkoznod kellene a lehetőségeken. Végülis... amit most ajánlok fel neked, muszáj lesz megtenned, hogy átadhassam neked az erő egy töredékét, hm. Másképpen most nem igazán menne. Ráadásul így nem is fáj, sőt még élveznéd is, nemde? - közben a szemét figyelem, hogy kiolvassam, vajon mit gondolhat, s mi lesz a reakciója, miközben hüvelykujjam érzékien végigsimít alsó ajkán.
- Így is azt mondod, hogy hajlandó vagy rá?
Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 2:26 pm

-Hajlandó vagyok-e rá? Hát még szép, sőt még kérem is! Nem kell ezt mérlegelni, a mesterért bármit. Ez egy olyan dolog amit érdemes lenne meggondolni, de milyen harcosa lennék, ha nem tennék meg érte. Kötelességünk, hogy visszahozzuk és a Birodalmát növeljük. Szóval igen akarom és úgy van élvezném is.
Majd átöleltem és a fülébe súgtam.
-Figyelj rám, mi a mester szolgái vagyunk. Az az egyetlen célunk, hogy feltámasszuk és segítsük a céljai megvalósításában. Most még józanul gondolkodok. Az is biztos, hogy a hatalomtól meg fogok részegedni, de ez nekem nem számít. Szóval vakon megbízok benned és vezess sötét utamon. Kérlek, egyesüljünk és add át az erőd egy részét.
Majd elengedtem és hátrább léptem.
-Gyerünk!
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:25 pm

Istenem! Ha annyira akarja, hogy adjam át neki az erőm egy részét, és az Úr egy részét, akkor miért nem ugrott azonnal bele? Mindent nekem kell elvégeznem...
- Tudod... Choor örül annak, ha plusz egy ember áll mellette, de ha elveszít egyet.... plusz-mínusz, neki mit számít? Van még ugyanannyi, és lesz ugyanannyi. Ha valakit elveszít, mindig jön új a helyére, mert romlik a világ, s mindig lesz olyan, aki átáll az ő oldalára. Mint ahogy most te is. - most komoly volt a tekintetem, ugyanakkor volt benne valami megbabonázó is. Leginkább az a tekintet, ami felkészíti őt a várhatóakra. Mert azzal, hogy felajánlottam neki az erőt, én nem veszítek az enyémből, egyszerűen csak a tudásomat adom neki át vele.... de ez az egyesülés azt jelenti, hogy itt és most közösülünk. Mi másra gondolt volna?
Ahogy elenged, s hátrébblép, én vele együtt lépek az ő nyomaiban, bár kisebb léptekkel és kecsesebb járással. Aztán, amint már teljesen hozzásimult testem az ő testéhez, kezem újra az arcához ér, s ajkam az ajkához. Minden egyes érintéssel tudatom az eddigi erejével, s az elméjével is, hogy átadom neki tudásom. Ekkor egyfajta képek villanhatnak be neki emlékeimről, melyeket átéltem, hiszen én most nem csak egyszerűen közösülök vele, hanem ez más... ez közösülés testben és lélekben is egyaránt.
Csókommal az elméjéig hatolok, mely már egyre forróbb és érzékibb lesz. Láthatja azt, ahogy bukottá lettem... minden egyes eseménysorozatot: Ahogy az égiek tanácsát unottan ültem végig, s szemrebbenés nélkül néztem magam elé, aztán ahogy egy éjszaka egyedül bandukolok lent Choor és Anamúr birodalmában, majd ahogy megszólít Choor és felajánlja szövetségét, ha segítek neki. Elfogadtam akkor, amit adott, s megkaptam erejét is, mellyel szolgálhattam őt... de az angyalok rájöttek... még nem taszítottak le, egyszerűen tömlöcbe vetettek véres szárnyakkal, koszosan és mocskosan, megtépázottan, mint egy kitollazott galambot. Addig szenvedtem. Már akkor nem voltak az angyalok kegyesek... s az okát még én sem tudhatom, hogy miért lett így.
S aztán egy napon fény tört elő, pontosabban a sötétség, és Choor mentett ki a rabságból, megszabadítva az angyalok haragjától és üldözésétől. Élvezhettem azt, hogy figyelmet fordít rám... hiszen Choor nem gonosz... csak azokkal, akikkel szemben annak kell lennie. Azokkal a szolgáival, követőivel, akik sokat tesznek érte, rajtuk segít. Hiszen nem igaz, hogy ő egy szörnyszülött. Hiszen még nem is látták! Majd ha látják, akkor beszéljenek róla... semmi sem igaz Salonir történelméből, minden ostobaság! Ezt csak maguk tudhatják...Choor és Anamúr... és részben én is, mert Choor megosztotta velem aznap...
Ahogy most én is megosztom minden emlékem Mementoval, ahogy megosztom vele az életem, az erőmet, a boldogságom, az bánatom, a szenvedést, a fájdalmat, mindent, amit egykoron éreztem s érzek.
Másik kezem már a mellkasát érinti, s lassan egyik lábam felhúzom a csípőjéhez, s átölelem vele őt. Attól, hogy bukott angyal vagyok, sosem öltem, sosem bántottam senkit, ha azt nem védelemből tettem... attól, hogy bukott angyal vagyok, nem vagyok teljesen rossz, s egyébként is... a legtöbb bukott angyal közül is én vagyok a leggyengédebb... mint ahogy most is, ebben a pillanatban.

Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyVas. Feb. 05, 2012 1:53 pm

Mikor Isslevel érintkeztem szinte mindent éreztem. Éreztem a gondolatait, az érzéseit és a múltját. Viszont az én gondolataim, érzéseim és a múltam is átáramol belé. Nagyon zavarodottan éreztem magam, de egyben örültem is és volt valami még. A démon előjött bennem ami csak beengedte a gondolatokat, de ki nem. Viszont nem tudtam, hogy Issle látja e most, ebben a tudatállapotban.
-Mit képzelsz? Nem hagyhatod, hogy csak így áramoljanak a gondolataid, még végén megtudja, hogy ki vagy. Elhiszem, hogy nem emlékszel, de jobb ha nem hagyod, hogy a gondolatinkat meglássa. Nem vagyunk kiszolgálók. Choor nem azért tett beléd kiskorodban, hogy egy látszólag sötét angyalnak megmutass mindent. Érthető? De most itt a vége. Most meg tudom mutatni magam neki.
A démon megjelent Issle szeme előtt.
-Engede el, de most! Choor nevében parancsolom, hogy hagyd abba! Nem bízok meg benned! Szóval, állj!-parancsolt rá a démon hangosan, dühösen
Vissza az elejére Go down
Issle Iumi

Issle Iumi


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2010. May. 15.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyKedd Május 08, 2012 1:20 pm

Éreztem mindent, s tudtam, hogy Memento nincs egyedül. De ennek nem adtam hangot, hiszen azon bukott angyalok közé tartozok, akik szeretik a gonosz közellétét, legyen szó a testről, vagy a lélekről.
De amint megjelent a démon, cinikusan elmosolyodtam, s abbahagytam, amit elkezdtem. De nem azért, mert ő azt mondta, hanem azért, hogy szólhassak hozzá.
- Ugyan... mintha tudnád, mi az a bizalom. Egyébként is, nem neked kell bíznod bennem, hanem Mementonak. Te csak egy senki vagy benne, egy nyavalyás féreg, akit Choor beletett ebbe a megtört testbe. Parancsokat osztogatsz? Ennyit tudsz adni Mementonak? Tanácsokat, hogy ne bízzon senkiben? Talán ezért olyan elhagyatott, csak nézz rá! Én felemelem őt a magasba, te pedig letaszítod. Te vagy az, aki nem enged. Csak nézz rá! - igen, ez így van. Ő az Mementoban, aki nem engedi őt, hogy a saját útját járja. És még én szépen elhatároztam magam, hogy segítem majd őt...thöh! Erre megjelenik itt ez, és azt mondja, hogy nem bízik meg bennem. Akkor tulajdonképpen ki az, akiben megbízhatna? Rajtam kívül nincs más.
- Rajtam kívül nincs más. Látsz még valakit, Memento? Vedd észre magad, így sose jutsz a saját utadra, ha ilyenek mondják meg neked, hogy mit tégy.
Vissza az elejére Go down
Memento Mori

Memento Mori


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Sep. 09.

Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 EmptyVas. Júl. 15, 2012 7:10 pm

Mikor Issle kérdésekkel állt nekem hirtelen nem tudtam mit tegyek. Tudtam, hogy a démon beszélt neki mindenfélét, de azt nem értettem pontosan, hogy mit. De talán azt, hogy ne bízzak meg benne vagy valami hasonlót. Hirtelen fogtam és gyomorszájon vágtam magam. Nagyon nem tudtam mit kezdeni a démonnal, de ő is érezheti azt amit én.
-Nyavalyás féreg. Mit művelsz? Legközelebb talán szúd szíven magad!?-kiabált a démon a fejemben, dühösen, ingerülten.
-Csönd legyen marha. Nem te mondod meg, hogy kivel mit és hogyan teszek. Ha kedvem van akkor megbízok benne. Te csak Choor egy förtelme vagy. Nem tudom mi a bajod, de mostantól csak akkor szólsz, ha megengedem. Csak tanácsokat adhatsz.-kiabáltam a démonra óriási dühömben ami olyan erős volt, mint a legerősebb méreg.
A démon nem szólt. Érezte, hogy nincs már hatalma felettem. Hirtelen olyan erősnek éreztem magam. Majd Isslere néztem mosolyogva.
-Nos, hogy tovább?-kérdeztem óriási mosollyal az orcámon
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Jó birodalma - Normere-
Ugrás: