Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Erdő EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Erdő EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Erdő EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Erdő EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Erdő EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Erdő EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Erdő EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Erdő EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Erdő EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Assadar
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Blaide
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Syla Breeze
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Terax Inferno
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Issle Iumi
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Tira
Erdő I_vote_lcapErdő I_voting_barErdő I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Erdő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Erdő   Erdő EmptyVas. Május 09, 2010 1:08 am

Az erdő közel található a faluhoz, szinte a közvetlen közelében. A fák gyönyörűen zöldellnek, és csendes, bár sose lehet tudni, hogy mikor merészkedik ki onnan egy ismeretlen teremtmény, ami ráront a falura.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzomb. Nov. 27, 2010 10:49 pm

Az erdő most is csendes volt, mint ahogy mindig. Semmi sem tudta volna felbolydítani az erdő egyensúlyát, a hangulatot, a csendet, ezért is szerettem ide kijönni. Meg... ha már a klán is itt tartózkodik Angosiában, nekünk, sötételfeknek ez az egyetlen menedék, ahol védettek vagyunk a Nap sugaraitól. Bár mivel papnő voltam... amit eléggé nehéz elfelejtenem, így tudok olyan varázslatot, amivel megélhetek még a Napon is, elfeledve azt, hogy ártani tudna nekem. Nem vagyok olyan rég a klán tagja, legalább 1 hónapja lehetek itt; s furcsa, de ez idő alatt még senki se ismert ki eléggé. Sőt, egyáltalán nem tudnak rólam semmit se. Talán csak azért, mert túl csendes vagyok, titokzatos és nem nagyon szeretek beszélni magamról, arról, hogy milyen is vagyok valójában. Egyszer-kétszer ha hozzám szólnak, mondok néhány szót, ennyi. Nem mintha olyan nagy jelentősége lenne annak, hogy beszélnem kelljen. Ugyan, kit érdekelne egyáltalán az, hogy ki vagyok? Ezt sose kérdezik. Nem kérdeznek rá arra, hogy ki, s mi vagy, egyből azzal jönnek, hogy mi a neved... egy névnek nem tulajdonítok sok jelentőséget. Csak azért kaptunk nevet, hogy legyen hogyan szólítani a másikat.

Néha elgondolkodom azon, hogy mégis miért választottam ezt az utat, hogy fejvadász legyek. Van e valami köze a rossz életemhez, szeretteim elvesztéséhez? Most ezt teszem; gondolkodom, egy nagyobb kőtömbön üldögélve, bámulva a természetbe. De nem találok szavakat.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzomb. Nov. 27, 2010 10:56 pm

A megbízások kiosztása és a pénzek begyűjtése, az ellátáshoz szükséges étel,ital,fegyverek és még sokmás megrendelése. Az új tagok beavatásai és a küldetésre küldésük és annak kiválasztása is nehéz feladat. Most talán egy kis séta pihentetően hat majd. Amikor egyszer csak meglátom a lányt az erdőben sétálni. A klánunkhoz tartozik talán beszélnem kéne vele, bár nem tudom ki az.
-Üdvözletem hölgyem. Magával tarthatnék a séta közben? És talán közben egy kicsit mesélhetnél magadról, mivel még soha nem láttalak.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Nov. 28, 2010 1:49 pm

Gondolkodásomban csak egy másik sötételf tudott megzavarni. Bár nem gondolkodtam még annyira mélyen, ezért feleszméltem megszólítására. De nem szóltam semmit. Egyenesen szemeibe néztem, ugyanis nekem ennyi is elég volt, hogy meg tudjam mondani, milyen is a jelleme. Már láttam a klánban, elvégre ő a vezér, nem? Csakhogy eddig még nem sikerült senkivel sem szót váltanom. S attól függetlenül, hogy valaki magasabb szinten áll egy szervezetben, nem fogok sokat elárulni magamról, ami azt illeti... talán semmit. Bár az kissé furcsa volt, hogy az egyik pillanatban még magázódik, a másikban már tegeződik. Mintha olyan hamar megismert volna. Habár nekem teljesen mindegy, szólítsanak úgy, ahogyan akarnak. Mikor hozzám szólt, csak bólintottam, majd felálltam a kőről. Lassan mellé léptem és tisztes távolságot tartva tőle elindultam vele arra, amerre a lábunk visz. Úgyis sétálni akar... a séta a legtöbb esetben mindent megold. Kitisztítja elménket a rossz gondolatoktól.
Soha nem látott... látnia kellett volna, így a klánon belül, de ezek szerint jól el tudok rejtőzködni mások szeme elől. Ahhoz képest, hogy azt mondta, meséljek magamról, még mindig nem ejtettem ki a számon egy szót se. Na, jó... talán most az egyszer lehetnék annyira elnéző, hogy elárulok magamról egy kis dolgot.
- Rhyna Lalfar. - a nevem. A többit csikarják ki csak nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Nov. 28, 2010 2:08 pm

-Nos nagyon örvendek. Az én nevem már biztosan tudod, bár téged soha nem láttalak, még a lakomákon sem.
Bár nem is tudom ki ez a lány, nem találkoztam még vele egy közös alkalmon se.Sok újoncot avattunk ebben az évben és nem emlékszem mindegyikre. Még nem is emlékszem, hogy adtam volna neki küldetést. Bár az is lehet nem én hanem a testőrök, vagy mások adták neki. Mindenesetre többet kellene megtudnom róla, esetleg még egy küldetésre is elküldhetném, hogy megfigyelhessem a képességeit.
-Pedig biztos vagyok, a lakomákon a te küldetéseid történeteit is megosztottad volna. Nincs igazam?
Egyre csak kíváncsibbá és kíváncsibbá tesz az, hogy vajon miért nem láttam. Vagy csak az is lehet,hogy lefoglalt a munka.De mindenesetre, ezzel a kérdéssel megtudom, hogy volt e már küldetésen. De ha nem akkor kénytelen leszek kiszabni rá egyet, hogy bizonyítson.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 2:26 pm

Úgy tűnik, eléggé kíváncsi, de sajnálattal közlöm, nem vagyok hajlandó kiadni minden titkomat. Elvégre nem bízom meg mindenkiben annyira, hogy elmondjam nekik legféltettebb titkaimat, a személyiségemet, mert sohasem tudhatom, mikor fordítják ellenem a saját képességeimet. Némán haladtam tovább mellette, arra gondolván, hogy ha annyira sok mindent akar tudni, előbb beszéljen magáról. Ha tudom, hogy megbízhatok benne, akkor úgyis elmondom neki, honnan származom, és bemutathatom neki, hogy ki s mi vagyok, a képességeimet. De csak tovább húzza azzal, hogy még nem látott. Nem mintha annyira szeretném a társaságot, és megmutatnám magam mások előtt. Jobban szeretem kihagyni a közös vacsorákat.
- Jobban szeretem kihagyni a lakomákat. - ez a mondatom talán meg is mutatja, hogy nem bírom, ha mindenki figyel, vagy körülöttem legyeskednek.
- De volt már egy küldetésem. - akkor bizonyára azért nem látta senki, mert teljesen egyedül voltam. De ha annyira el akar küldeni egyre, akkor rajta, nyugodtan megteheti, nem akadályoz benne semmi sem.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 2:43 pm

Volt már küldetésen, akkor bizonyára nem én szabtam ki rá, hanem biztos valamelyik feljebbvalója. Nos mindenesetre nem osztja meg ezeket másokkal. Talán szégyenlős lenne, vagy csak a kiképzés fájdalmai tették volna ilyenné, nyilván nincs sok esély rá, hogy megtudjam mi ennek az oka, de mindenesetre, nem árt az ha megkérdezek egy-két dolgot.
-És van valami oka annak, hogy nem bírod az ilyen közös eseményeket? Mert biztos vagyok abban, hogy ha bejutottál és tiszteletreméltó tagja lettél a klánnak, akkor a képességeiddel nincs baj, hanem valami olyan probléma az ami az elmédből fakad. Igazam van?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 2:57 pm

Valamit azért csak megértett, vagy legalábbis azt hiszem. Mert ebben valóban igaza van, az elmémből fakad az, amiért nem megyek tömegbe. De ennek nem akartam elmondani az okát.
- Igaz. De többet nem szeretnék még elmondani. Majd talán akkor, ha eléggé megbízom másokban. - nincs bizalmam. Elvégre hogyan is bízhatnék meg olyanokban, akiket egyáltalán nem is ismerek? És akkor csak úgy elárulnám a kilétemet. Hadd maradjak meg ilyen titokzatosnak. De ha azt mondja, hogy neki nyugodtan elárulhatom, mi történt velem, akkor elmondom. De ezt is csak akkor, ha ő hajlandó valamit elmondani magáról, elvégre még a nevét sem tudom. Márpedig ez udvariatlanságra utal.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 3:05 pm

-Nos rendben, én a klán itteni vezetője az atyamester Nalfein Do Urd vagyok.
Nem tudom, hogy ennyi elég lesz neki de mindenesetre ha vannak kérdései még, akkor szívesen válaszolok rájuk kivéve ha azok nem sértőek.
-Akkor mesélnél egy kicsit magadról?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 3:20 pm

Valójában ezzel nem lettem okosabb, mert tudtam, hogy ő a klán feje... csak a nevét tudom most már rendesen. És igen, általában minden klántagnak tisztelettudónak kell lenni a klán vezérével szemben. Kérdésére megálltam, majd sóhajtottam egy nagyot.
- Jó, legyen. - ennyit válaszoltam. Összeszedtem gondolataimat, hogy mit is meséljek magamról. Az biztos, hogy rövid és tömör leszek, vagy legalábbis megpróbálok az lenni.
- Papok családjában születtem, ebből eredendően én magam is papnő vagyok... vagy ha úgy tetszik, voltam. De még mindig birtokomban vannak a varázslataim, és semmi esetre sem válnék meg tőlük. És ha kérnék tőlem, akkor sem fogok megválni tőlük csak azért, mert most csatlakoztam egy fejvadász klánhoz. A papok minden erejüket arra használták, hogy megfékezzék a lidérc seregeket, de nem volt elég az erő, ami birtokunkban volt. Mindenkimet megölték a klánból, egyedül én maradtam... mondhatni, kipusztították a fajtabélieket, én is csak azért maradtam meg, mert elrejtettek... és mert a főpap lánya vagyok. Még fiatal voltam, teljesen tudatlan, de már akkor belém plántálták a főbb papi varázslatokat, a többit magam fejlesztettem. Ezen túl senkiben sem bíztam meg, egyedül jártam a világot. A bosszú nem is fordult meg a fejemben, de aztán mikor hallottam erről a klánról, csatlakoztam, és eldöntöttem magamban, hogy mégis csak bosszút állok a papi fejedelemért. És ezért van az, hogy nem beszélek sokat magamról. - egy nagyon fontos dolgot kihagytam, hogy valójában miért nem beszélek. Mert akkor rám találtak... ott, ahová elbújtam. De nem tudom, merjek e kockáztatni, s elmondhatom, hogy mi történt egész pontosan?
- Az... - nem mertem folytatni. Ha arra gondoltam, ami történt, könnyek sokasága fojtotta el bennem a szót... mint ahogy most is, könnybe lábadt a szemem.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 7:32 pm

-Nos ameddig erőt gyűjtesz a folytatáshoz, addig mesélek én magamról.Szóval én a sötételfek városában születtem,de egy kereskedővárosban nevelkedtem. Ugyanis apámat kivégezték, egy másik családdal való összetűzés miatt. Anyám és én kiszolgáltatottá váltunk, ezért elhagytuk a várost a családom többi tagját hátrahagyva. Anyám hozzáment egy emberhez, aki kegyetlenül bánt velem így hamar utcára kerültem. Itt találkoztam a klán egyik hírnökével,aki felismerte bennem a tehetséget és megbízásokat adott. Majd elhozott ide, itt képeztek és tanítottak mígnem én vettem át az atyamester szerepét. Nos ennyit rólam, remélem elég ennyi, ha nem akkor kérdezz nyugodtan. Nos és te készen állsz a folytatásra?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 8:13 pm

Végighallgattam, de mintha egyik fülemen be, másikon pedig kiment volna, olyan gyorsan jöttek át a szavak a szájából. Ott álltam, mint egy szobor, mozdulatlanul. Beszéljek? Ne beszéljek? Mi legyen? Ha ő csak úgy kiteregette mivoltát előttem, tegyek én is így? Szipogtam egy utolsót, fél perc szünetet tartottam, majd szóra nyitottam a szám.
- Halálra vagyok ítélve. - halkan mormogtam az orrom alatt, de úgy, hogy ezt ő is meghallja. Na már most nem biztos, hogy egy olyannal akar szóba állni, akinek sorsa a rövid élet, s a gyors halál. Kifejtem ezt is persze.
- Nem mondtam meg a teljes igazságot. Elrejtettek ugyan, de a lidércek rám találtak. Nem öltek meg, de átokkal sújtottak, ami mai napig kísért. S hiába vagyok pap, nem tudok ellene mit tenni... ez már méreg marad a szervezetemben. Ezért is van az hogy használni tudom a lidércek erejét, mert ők lehelték belém. Lehet, másoknak egy halálos fegyver vagyok, de míg az ő erejüket használom, egyre több perc pereg le az életemből. Állítólag meg lehet állítani valamivel, s keresem a módját... de nem jöttem még rá. Így... az életem egyenlő a halállal. - igen. Ezért nem akarok mások közelébe kerülni. Hiába vagyok nyugodt, sosem tudhatom, mikor kerül felszínre ez a lidérces erő, s mikor török rá mások életére akaratom ellenére is. Bár megfékezhető egy olyan személy által, aki közel áll hozzám és jól ismerem, mégis inkább próbálom távol tartani magam másoktól. Nem is tudom, miért pont én. És nem tudhatom, mennyi van még hátra az életemből.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Dec. 05, 2010 8:30 pm

-Örülök neki,hogy elmondtad mindezt nagyra értékelem.Itt senkit nem érdekel a múltad, mindössze az számít milyen jól csinálod azt amit tenned kell. És mit gondolsz mi lesz majd akkor, ha majd feljebb lépsz és társaid lesznek. Vagy esetleg ha testőr leszel és az én védelmemet kellesz szervezned a többiekkel együtt? engedd a többieknek,hogy megismerjenek és így könnyebb lesz elfogadnod mindezt. Egy klántagnak nincs más ismerőse vagy barátja, csak a testvéreink és a nővéreink. Szóval csak próbáld meg, biztos vagyok benne,sokan vannak akik megismernének.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:22 pm

Könnyű ezt mondani, de nem olyan könnyű megtenni. Ezekre a szavakra nem is tudok mit reagálni, így csak néztem magam elé csendesen, majd elfordultam Nalfeintől, így hátat fordítva neki. Gondolkodtam. Nem, nem is az, hogy gondolkodtam, hanem mélyen, elrévülten figyeltem a semmibe, majd egy nagy sóhajjal visszafordultam vele szembe.
- Jó, ám legyen. - ekkor eszembe jutott még valami. Egy kérdést akartam feltenni, de szerintem még ez elég korai lenne, főleg, hogy nem tud még semmit sem a képességeimről. De azért egy próbát megért.
- És... mikor lehetne arról szó, hogy a védelmed szolgáljam? - kíváncsi voltam erre az egyre. Lehet, hogy most felad egy küldetést, de azt bátran elvégzem... legyen az számomra akármilyen veszélyes.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:44 pm

Nem is tudtam mire véljem a kérdést. Kicsit még korai volt. Hát még tapasztalatlan, vagy nem is tudom, látnom kéne harcban is. Eddig hozzászoktam, hogy általában én kérdezek ilyesmit, és nem az alsóbbrendűek. Nem is tudom mit tegyek, olyan hirtelen ért a kérdés.
-Nos lenne rá mód, hogy a testőrgárdába kerülj. Látnom kellesz, hogyan működsz velem együtt egy küldetésben. De előre szólok nem a legkönnyebb. Rajtad áll hogy vállalod e.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyPént. Dec. 24, 2010 9:24 pm

Úgy tűnik, nagyon alábecsül. Pedig attól, hogy valaki egy klán vezére, még létezhetnek tőle erősebbek is a klánon belül. Márpedig vannak ilyenek. A mi klánunkon belül például hiába kellett a vezért elismerni a leghatalmasabbnak, akkor is voltak olyanok, akik erősebbek voltak nála, de nem fitogtatták az erőiket, mert így volt rendjén.
- Én vállalom. - bár akármennyire is gyötör az átkom, ezt el kell, hogy vállaljam. Máskülönben nem tudok bizonyítani.
- És milyen küldetésről lenne szó? Én bárkivel együtt tudok működni. A kérdés az, hogy velem mennyire működnek együtt? - a harcokban nem szoktam mások taktikáit használni, inkább a sajátjaimat, hiszen mindig ennek láttam értelmét. Viszont most, hogy bekerültem ebbe a klánba, sokkal több mindenre vagyok jogosult az erő terén. Főleg most, hogy új tudásra tettem szert.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyPént. Dec. 24, 2010 9:49 pm

-Neked kellesz együttműködnöd velem. Ha megbízol bennem én is megbízok benned. Érthető? - Talán a legtökéletesebb küldetés, az lenne amit már régóta meg akartam csinálni. Nos nem lesz egyszerű de legalább tanulhat belőle esetleg majd.
-Nos a lényege az lesz a küldetésünknek, hogy móresre tanítunk egy nemest, aki nem fizette ki azt ami nekünk jár. Egy gazdag kereskedő lesz a célpont, aki szinte annak a kis városkának az ura. Szóval őrök fogják védeni. De lesz egy utcai ünnepség ahol elkaphatjuk majd. De ha üldözésre is kerülne a sor mi leszünk előnyben. szóval röviden ennyi lenne. Ha mindenáron akarod, akkor menj a meditációs kertbe és ürítsd ki az elméd. Ha készen vagy tudod hogy majd a tornyomban találsz. Rendben?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyHétf. Dec. 27, 2010 5:54 pm

Kérdésére bólintottam. Még mindig nehéz megszoknom, ha fennhangon beszélnek velem. Elvégre nem csak a tagoknak kell tisztelniük a vezért, hanem a vezérnek is tisztelnie kell a tagokat. Csak így lesz nagyobb a bizalom... mert így előbb-utóbb, de fellázadnak ellene, ha túl kemény. Igen, valóban keménynek kell lennie, hogy megmutassa, ki is az úr, de egy idő után már elfogadhatatlan ez az elv.
Végighallgattam, hogy mi lenne a feladat. Ez könnyű lesz számomra, de ugyanakkor nem kell alábecsülni az ellenfelet. Ezt már megtanultam, és mindig be is tartom. Ezért a legjobb lesz felkészülni minden esetleges lépésre.
- Elvállalom. - elvégre mást úgysem tehetek itt. Klánon belül mindig az a feladat, hogy harcolj, különben téged ölnek. Nem is értem, hogy megy ez. Felesleges. De ha nekik ez így jó, s ha csak így tudnak aranyat szerezni, vagyont, amivel megélhetnek, megértem. Erre így szükség van, máskülönben nem.

A meditációs kert. Nem is értem, hogy mit keresek én itt. Elvileg papnő vagyok, s nem csak elvileg, de gyakorlatban is. Így könnyebben megy az elmém kiürítése, mint bárki másnak. És ehhez még csak meditációs kertet sem kell használnom, anélkül is el tudok vegyülni környezetemben, eggyé olvadni vele. Amint ezzel készen voltam, Nalfein elé igyekeztem, hogy jeletsem neki, készen állok.
- Készen állok. Lenne még valami teendőm?
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyHétf. Dec. 27, 2010 6:31 pm

Nem gondoltam hogy elfogadja a küldetést. De ha tényleg akarja hát miért ne? Kíváncsi vagyok hogy fog boldogulni ezzel a feladattal. De végül is ott leszek mellette és ha bármi is rosszul sülne el akkor én ott vagyok és kihúzom a bajból. De legalább taníthatok neki egy két jó fogást hogyan lehet könnyebbé tenni a küldetést.
-Nos ha tényleg eldöntötted, akkor indulnunk kell. Előbb kell érkeznünk mint ahogyan az ünnepséget elkezdik és elő kell készülnünk nekünk is. Tudja hogy jönni fogunk. És már valamilyen szinte paranoiás is lett. Ezért mindenhol a mi csapdánkat fogja keresni, de mi túljárunk az eszén. Szóval ideje lesz indulnunk.Még egyszer megkérdezem készen állsz-e? Ha igen akkor azonnal indulhatunk.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:01 pm

Újra ott álltam vele szemben, figyelve arra, amit mond. Most komolyan nem hallotta, hogy készen állok? Nekem teljesen mindegy, hogy milyen feladat. Elvégre addig meg sem halhatok, amíg a szervezetemben van a lidércek átka... így hát, számomra mindegy az, ha élek vagy halok. Az, hogy a nemes tud érkezésünkről, csak még jobban felkelti bennem a harc iránti vágyat. Na nem mintha szeretnék harcolni, csak kissé érdekfeszítő számomra, hogy egy ember, egy egyszerű ember máris tud érkezésünkről. Nem hiszem, hogy megtalálná a csapdáinkat, hiszen nem vagyok olyan üresfejű, hogy oda rakjam a csapdát, ahol könnyedén megtalálhatják... esetleg könnyedén belesétálhatnak. Sőt, egyáltalán nem vagyok olyan, aki felállít egy csapdát. Inkább stratégiát dolgozok ki, de olykor arra sincs szükség... csak rohanni esztelenül a nagy világba.
- Igen, készen állok. - de ezt hányszor kell még elismételnem?
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:30 pm

-Csak tudni akartam. Most már nincs visszaút, csak azért kérdeztem sokszor, hogy próbára tegyelek. Kíváncsi voltam mennyire vagy elszánt, voltak akik ilyenkor léptek vissza. Így ha visszaléptél volna ugyanazt tettem volna veled is, elengedtelek volna, hogy fejlődj tovább. Nos akkor ideje indulni, ha nem akarjuk lekésni az ünnepséget.
*Egyet füttyentett és két fekete ló sétált ki a fák közül, egyenesen hozzájuk.Felugrott az egyikre.*
-Nos mire vársz? Itt az ideje,hogy induljunk. Útközbe ha szükséges többet mesélhetek.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:32 pm

Még persze, hogy benne vagyok... nem hagynám ki semmi pénzért. Meg egyébként is, ezzel nem kell senkit se próbára tenni, csak egy egyszerű kérdés. Márpedig egy olyan kérdés, amire elég azzal felelni, hogy igen, vagy rosszabbik esetben nem. De nem vagyok egy gyenge, törékeny virágszál, aki a legenyhébb szélfúvásra is összeroskad. Az már csak még egy lapáttal rátett, hogy két ló ugrott elő csak úgy a semmiből. Mintha lovakkal könnyebb lenne az utazás! Jó, mindig is szerettem lovakon utazni, mert szép jószágok, ugyanakkor nemeshez való. Nem kellett kétszer mondani, felpattantam a szabad lóra.
- Nyugodtan. - válaszoltam. Elvégre nekem mesélhet, úgyse fogok megtudni valami sok információt, ami hasznomra is lenne. Talán, ha tudom, hogy milyen nemesről is lenne szó. Furfangos, fösvény, jó stratégia-kidolgozó? Mindegy is. Elindítottam a lovat, az pedig már csak Nalfein dolga, ha már elindult, vagy később beér. Nem is értem, miért nem varázslattal megyünk át.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyPént. Dec. 31, 2010 5:29 pm

Nos nekem is ideje lenne indulni ha nem szándékozok lemaradni.Nos nem lesz könnyű de ha az ellenféllel számolva, nagyon könnyűnek ígérkezik ez a küldetés, de ugye ott vannak azok az estek ha valami nem jön be. Szóval minden lehető legkisebb feltűnést el kell, hogy kerüljünk mivel ha észrevennék, hogy nem azok vagyunk mint akiknek majd beadjuk magunkat, mindkettőnket megölnének. A saját lovammal akar maga mögött hagyni? Erre semmi esélye sincs. Megsarkantyúzta a lovát és hamarosan beérte Rhynát.
-Nos akkor ott tartottunk, van-e valami kérdésed? Igyekszem majd mindegyikre választ adni.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Ápr. 03, 2011 1:02 pm

-Nos remek kis küldetés volt.
*Nyugtáztam ezzel a kis mondattal a küldetésünket és egyben azt is, hogy sikerrel jártunk. Most végig azon is gondolkoztam, hogy bizonyított valamit ez a küldetés. Nekem igen de ez még csak én vagyok aki úgy véli, hogy Rhyna beléphet a testőrséghez. Minden megvan benne ami kell. Majd még pár helyzetben megedződik és akkor már neki is jól fog menni. De mindenesetre jól rejti el az érzéseit és ötletekben sem szenved hiányt csak nyilván fél megosztani a többiekkel. De harcban is elég jól képzett szóval jók az esélyei. Végül odafordultam a lányhoz.*
-Nos eddig minden jól ment. Tudod ennek a próbának nem az volt a lényege, hogy megüljük az ellenfelet vagy sem. Ez sokkal inkább az ész és a csapatjáték próbája volt. De ne aggódj emiatt nem buktad el. Sokkal inkább bebizonyítottad a rátermettséged. Szóval minden megvan benned ami kell. Megbeszélem a többi testőrömmel és majd értesítelek. De ne aggódj nagy valószínűséggel elfogadnak a beszámolóm után. HA még van kérdésed örömmel várom.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő EmptyVas. Ápr. 03, 2011 1:20 pm

Amikor megérkeztünk, azzal foglaltam le magam, hogy a csuklómon éktelenkedő új szimbólumot nézegetem, hogy van e valami jelentősége. Biztosan van valami jelentősége, amivel megoldhatom a kis problémámat... lehet, hogy ezzel segítek magamon, és megoldom a lidérc problémámat. Mindenesetre azonnal el is dugtam hátra a kezem, nehogy Nalfein meglássa, hiszen furcsa lenne neki is, hogy az előbb még nem volt ott semmi, most meg hirtelen... mindegy. Még nem tudnak rólam semmit, s egy élet is kevés lenne, hogy megismerjenek, megtudják a történetem. Habár, Nalfein valamelyest tud rólam. Ekkor beszámolót tart arról, hogy biztosan beleegyeznek majd a többiek is abba, hogy a klán hivatalos tagja legyek. Valahogy nem is izgat az, ha nemet mondanak. Már megszoktam az ilyeneket.
Várjunk csak... van e kérdésem? Felemelem kezem, és vakarni kezdem a tarkómat, mire ártatlan s komoly tekintettel Nalfein szemeit fürkészem.
- Nincs, mert lusta vagyok. - remek, ez az első vicces megjegyzésem. Úgy tűnik, legalább a vezérem társaságában feloldódok valamennyire. Talán majd segít beilleszkedni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: