Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Erdő - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Erdő - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Erdő - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Erdő - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Erdő - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Erdő - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Erdő - Page 2 I_vote_lcapErdő - Page 2 I_voting_barErdő - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Erdő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyVas. Ápr. 03, 2011 1:32 pm

-Igen? Talán akkor jobb kiélvezed mert ha a testőreim közé fogsz tartozni nem igen lesz lustaság.
*Jegyeztem meg neki tréfásan. Ez volt az első nem is tudom olyan megjegyzése ami azt mutatja hogy elengedte magát és nem maradt zárkózott. Bár a zárkózottság jó egy fajvadásznak de nem minden estben szóval az iméntit is meg kellesz, hogy tökéletesen tudjon beolvadni vagy ehhez hasonlók.*
-Nos akkor menj pihend ki magad, mert szerintem én is ezt teszem. Ha bármire szükséged van tudod hol keress és majd az értesítést maximum 2 nap múlva megkapod.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:56 am

Már a falnál tartottam. Észrevettem, hogy körülbelül egy sebességgel futunk, de szerencsére volt egy kis előnyöm, mert hamarabb indultam meg, mint ő. Amikor a falhoz értem, leugrottam, így egyenest az elfek birodalmában landoltam, hála annak, hogy a sziget csúcsa Afranas felé ível.
Angosia már az én birodalmam, ahogy minden erdő, mert az évek során nem csak ezt jártam be, hanem Salonir összes erdejét is. Kivéve Choor birodalmában, ott nincsenek, akiket meglophatnék. Kiket, a csontvázakat vagy az élőholtakat?
Futottam az erdőbe, és pont hátranéztem, hogy követ e még. Arra persze nem számítottam, hogy üldözés közben annyira belemerülök abba, hogy követnek e még, hogy nem vettem észre az előttem felbukkanó követ, amiben megbotlottam. Sajnálatomra, még a bokám is megsérült, ami azt jelentette, hogy még csak felállni sem tudtam. Megfordultam, hogy szembeszálljak azzal, akitől loptam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:02 am

- Mi a jóistent csinál ez?! - kiáltottam amikor leugrott a falról.
Majd én is utána ugrottam.
~ Miért történik velem mindig ilyen? ~ Futottam utána, és látom hogy ott egy szikla. A lány megbotlott és úgy tűnt nem tud felállni!
~ Hohó... Akkor ijesszünk rá egy kicsit. ~ előhúztam az egyik kardomat majd eldobtam felé. Természetesen mellé céloztam. Majd miután földet ért odamentem és megnéztem a sérülését.
- Ezzel nem fogsz egyhamar futkorászni -
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:08 am

A pengétől kicsit megijedtem, a szemeim elkerekedtek, de még akkor is, amikor leguggolt mellém és azt mondta, hogy ezzel nem fogok messzire jutni.
- Itt az aranyad, tartsd meg! Csak engem hagyj békén... majd eljutok hazáig - hátráltam tőle a földön csúszva és próbáltam felállni, ami nem sikerült, mert a bokámba beleütött a fájdalom. Mentségemre szolgáljon, hogy félelf vagyok, ezért valamivel gyorsabban regenerálódok egy embernél. Hála az égnek, hogy apám beleszeretett egy elf nőbe, hm.
Felszisszentem, de hátat fordítottam, hogy úgy próbáljak hason kúszva valameddig eljutni. Az márpedig biztos, hogy nem itt élek a közelben, hanem az erdő belsejében.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:13 am

Felálltam, és felvettem a kardot majd eltettem.
- Ejj te lány. Így nem jutsz messze, akkor se ha félig elf is vagy. Inkább mutasd merre laksz, majd én elviszlek. - mondtam széles mosollyal az arcomon majd felkaptam és elindultam az erdő belseje felé. ~ Erre lakhat, ha már erre felé indult el ~
- Ne is ficánkolj, akkor is hazaviszlek ha nem akarod, és ez nem vita tárgya! -
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:18 am

Amikor felvett az ölébe, először ficánkoltam, mert nem akartam mások segítségére lenni. Sose volt szükségem rá, mindig megálltam a magam lábán. Egyszerűen csak az utamba jönnek ilyen emberek, akik túl jól néznek ki ahhoz, hogy igazak legyenek, és rögtön azt hiszik, hogy a bűvkörükbe kerültem.
- De tegyél le! - gyengédebben megütöttem a vállát, hogy hallgasson rám, de nem tette, mindenáron haza akart vinni. Amikor már legalább perceken át könyörögtem neki, hogy hagyjon, akkor sem adta fel. Inkább sóhajtottam egyet, majd engedtem.
- Az erdő közepében van egy tisztás. Attól a tisztástól nyugatra élek, egy kunyhóban a fák között, amit elég nehéz megtalálni - na igen, mivel megoldottam úgy, hogy beleolvadjon a környezetébe. Mintha ott se lenne, csak a fa része lenne.
Közben a számomra még mindig ismeretlen férfi arcát fürkésztem.
- Miért segítesz, amikor loptam tőled?
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:22 am

- Hogy miért? Csak nem hagyhatok egy sérült lányt magára nem igaz?Egyébként miért kell hogy oka legyen hogy segítek valakinek? Ez nem természetes?Oh igen, a pénzemet vissza adnád majd? Semmi ennivalóm, és csak annyi pénzem van.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:25 am

Figyeltem rá. Volt benne valami, amit mondott, de a legtöbben nem így vélekednek. Akadnak, akik simán otthagynának a földön, míg nem csak azt vennék el, ami az övék, de többet is.
- Sajnálom, hogy elloptam. A szegényeknek lett volna - igen. Én megelégszem azzal, amim van: elég nekem a kis faházam, amelyben békésen éldegélek, egész takaros. Meg mindig van mit vadászni, szóval nem panaszkodom.
- De ha nagyon éhes vagy, az én házamban találsz ennivalót. Mindig vadászok valamit - ez meghívás. Még sosem hívtam meg senkit se a házamba, ami azt illeti, ennyi év alatt még egy vendég sem fordult meg nálam.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:30 am

- Ugyan, majd elkapok valamit az erdőben. De a lényeg hogy haza kerülj. hamarosan meg is érkeztünk a faházhoz.
- Na és oda hogy foglak feljuttatni? Áhá megvan!  Na akkor, te átkarolsz, én ezzel magamhoz erősítelek - mutattam a ruhadarabra ami egy kötélhez hasonlított - Erősebb mint ahogy kinéz, no és utána felmászunk a létrán! Szólj ha készen vagy!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:33 am

- Miért? Szerinted nem bírlak olyan erősen fogni, hogy ne essek le? Csak pár méter - kezdtem bele, de úgy láttam, hogy a saját véleményét nem fogja alábbadni, úgyhogy beleegyeztem. Átkaroltam, ami egy kicsit zavarba ejtő volt, de tettem, amit kellett.
- Ha már itt tartunk, Syla vagyok - elég, ha ennyit tud a nevemről. Úgy tartottam, hogy jó azért bemutatkozni, hiszen mégiscsak segít.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:37 am

- Blaide szolgálatodra. Na akkor indulás. Majd elkezdtem mászni a létrán fel. Nem volt annyira egyszerű mint gondoltam, de végül felértünk.
- Nos itt volnánk. Remélem hamar rendbe jössz, na de nekem ideje odébbállnom, nem akarok zavarni. Remélem még találkozunk! Ég áldjon! majd leugrott a fáról, és lassan elindult.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:40 am

Meg is lennénk. Szépen le is ültetett, azonban volt valami, ami nem volt kedvező: távozni akart. De ha elmegy, akkor ugyanott tartok, hogy semmit nem tudok csinálni. Szerencse, hogy az ágyam felett volt egy kis ablak, ahonnan ki tudtam kiabálni.
- Blaide! Ne menj el, kérlek! Szükségem van rád! Most! - mintha parancsolgatnék neki, de nem erről van szó. Hanem az a "most" arra akar utalni, hogy ebben a helyzetben szükségem van rá. Meg is fizetném érte, vagy akármi.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:45 am

Tudtam hogy valami nem stimmel. - Oh de hülye vagyok, hát nem tud lábra állni. Teljesen ki ment a fejemből. Majd gyorsan vissza is mentem.
- Bocsának, ki ment a fejemből hogy nem tudsz lábra állni. Nos amíg nem tudsz járni, addig itt leszek és segítek amiben tudok!
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:51 am

Megkönnyebbültem, amikor visszajött. Nem válaszoltam semmit egy ideig.
- Csak annyi kellene, hogy idehoznád azokat a növényeket, amelyeket mondok. És egy tálat, valamint egy eszközt, amivel pépesre tudom dolgozni. Meg vizet - ennyivel meg is volnék. De szerintem már el is kellene mondanom, hogy mit merre talál.
- A tálak arra vannak - mutattam a kis konyhaszekrényre, ami ott lógott a falon, ebből következtethet, hogy bizonyára a többi konyhai eszköz is.
- Szükségem lenne egy kis kék növényre, aminek a közepe sárga. Valamint egy teljesen sárga virágzatú növényre, apró fehér pöttyökkel a levelén - valójában ennyi az egész. Ezeket össze kell pépesítenem, a vízzel behigítani majd a sérült helyre tenni. Szerencsére ez hűtő hatású.
- Ja és kötszerre. Az is valahol ott van alul - szintén a konyhai bútorokra mutattam. Úgy érzem magam, mint valami királynő, aki csicskáztatja az alattvalóját. Nem jó érzés.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:54 am

- Vettem! - válaszoltam miután megtudtam mit hol találok meg. Gyorsan összeszedtem amit kell, majd odavittem.
- Mindent itt van amit kértél. Segíthetek még valamiben?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:05 pm

Jó ég, ez tényleg nagyon furcsa érzés, mikor olyan, mintha a lábaim előtt hevernének.
- Mondjuk masszírozz meg, fürdess meg, kényeztess, lesd a kívánságaimat, etess, és szolgálj hét évet, majd vegyél feleségül - viccelődtem, de elég komolyra sikeredett.
- Nem, csak viccelek. Az ég világon semmi ilyesmit nem kérnék - elvettem tőle mindazt, amit adott. A növényeket pépesre dolgoztam, majd összekevertem a vízzel. Rátettem a sérült bokámra, ami máris hatni kezdett, mert hűtött. Ezt pedig betekertem a kötszerrel.
- Remek - hátradőltem. - És tényleg maradhatsz, hogy egyél. Ott mindent megtalálsz, innivalót is - mutattam szintén a szekrényekhez.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:30 pm

- Nos akkor rendben van, de ha már itt vagyok akkor összeütök valamit a konyhában. - Majd elindultam a konyhába. Körbenéztem és megnéztem hogy mit tudnák elkészíteni. Egy halom dolgot összeszedtem, majd nekiálltam és szeleteltem, vágtam, pucoltam és úgy fél órával később egy kész lakomát sikerül összedobnom.
- Nos lehet kicsit túlzásba estem, de mit lehet már tenni? Csak nem veszhet kárba ez a rengeteg étel! - No fogtam is egy tálcát és vittem belőle Sylának is.
- Nem tudom hogy ízleni fog vagy sem, már régen főztem magamon kívül másnak...
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:50 pm

Nekiállt főzni. Ez komoly? Csak figyeltem, ahogy sürög-forog, majd ahogy nekem is hoz belőle. Megmérgezni csak nem fog, ha már segített, úgyhogy nekiláttam az első "fogásomnak".
- Te valami szakács lehetsz! - ez dicséret akart lenni, s hogy lássa, hogy az, még többet ettem. Emellett kezdek fáradni is, de még nem adom fel.
- Mm, mesélhetnél kicsit magadról.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:54 pm

- Meséljek magamról? Nos nem igazán van mit, csak egy egyszerű vándor jótevő volnék, aki néha pénzért vállal feladatokat, néha meg csak úgy segítek másoknak. És veled mi van? Hobbiból rabolsz ki másokat vagy oka is van, mert úgy látom neked annyira nincs szükséged a pénzre. Na de mind egy hagyjuk a témát. Hogy ízlik?
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 9:14 pm

Azt hittem, hogy sokkal kalandosabb az élete. Bár biztosan az lehet, ha vándor életmódot folytat, csak éppen nem mond el többet magáról.
- Nem. Valóban nincs szükségem a pénzre. Árván nőttem fel, az utcán, és mindvégig egyedül voltam. Azt vettem észre, hogy a gazdagok csak magukra gondolnak, nem segítenek senkin, s ha a szegények egy kis kenyérért bármit is megtesznek, akkor ők kapnak. Míg ők senyvednek és dolgoznak, a gazdagok csak ülnek és élvezik a fényűző életet. Ezért aztán útnak indultam, faluról falura, városról városra, ahol magamtól tanultam mindent. Így egy olyan ember lettem, aki a szegényeknek segít, hol pénzt adok, hol élelmet. Eddig még nem vették észre, ha valakit meglopok, te vagy az első... - mesélem. Ami azt illeti, azt hittem, hogy tökélyre fejlesztettem a lopási készségeimet, de tévedtem. Igaz, annyira tökéletes nem lehet, hogy a mágusok ne szagolják ki.
- Tudod, annyira finom, hogy főszakács lehetnél Kahlvarban a királyok kastélyában - dicsérem meg.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 9:23 pm

- Hát szakács voltam egy ideig, de aztán rájöttem hogy nem nekem való hogy állandóan a konyhában legyek, inkább utazgatni szeretek. Egyébként a pénz amit elloptál, nos nem mind az enyém, feladatként kell elszállítanom egy közeli árvaházhoz.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 9:42 pm

Most elképedtem.
- Tudod mit? Reggelre valószínűleg már jó állapotban leszek, ami azt jelenti, hogy menni is tudok. Baj lenne, ha elindulok veled? Aztán nézhetnénk valami kaland után, úgyis mindig csak ezt csinálom. Lehet, hogy te is élveznéd, ha el kellene szakadnod egy kis időre a megbízásoktól - mosolyogtam rá.
- Ez persze azt jelenti, hogy itt kell maradnod éjszakára.
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 9:48 pm

- Nem bánom, de van két feltételem. Nem lopsz senkitől, és megtanulsz bánni azzal a karddal. Úgy gondolom azért futottál mert nem igazán tudsz bánni vele igazam van? Na akkor én lepihenek...
És kiugrottam az ablakon!
-Én lent alszom a fa tövében! kiáltottam zuhanás közben majd gyors tábort vertem a fa tövében.
Vissza az elejére Go down
Syla Breeze

Syla Breeze


Hozzászólások száma : 145
Join date : 2014. Feb. 21.
Age : 29

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 9:18 pm

Körülbelül úgy néztem rá, mint aki aláírta a végítéletét és a következő órában meg fog halni, mert egyrészt lusta vagyok, ebből kifolyólag nem akarok megtanulni bánni a karddal, mert az íjjal kibaszott jól bánok és az nekem elég, mert általában nem bonyolódom bele közelharcokba. Ha el akarok intézni valakit, azt csendben teszem, gyorsan és távolról, úgy hogy ne szúrjon ki.
- Azt megígérhetem, hogy nem lopok... vagyis nem. Nem tudom megígérni, akkor a szegényeket hogy etessem? - nem ígérhettem meg. Aludjon csak a fa tövében... majd másnap megbeszéljük.
- Jó éjt, tökfej! - még nem is ismerem, de már úgy beszélek vele, mintha ismerném egy jó ideje. Már beceneveket is adok neki, tessék...
Vissza az elejére Go down
Blaide

Blaide


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 28

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 9:25 pm

Pont mielőtt földet értem gyorsan egy kést dobtam fölfelé hogy éppen a lány feje mellett menjen el. A kés beleállt a fa egyik föntebb lévő ágába.
- Ha majd le tudsz győzni akkor le tökfejezhetsz, de addig nem!'Cakát!
Mondtam majd ledőltem a fa tövébe és szinte azonnal el is aludtam, hisz már 2 napja semmit sem aludtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: