Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Árnykígyók Klánjának Kastélya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyVas. Jún. 02, 2013 2:01 am

Vicces volt, hogy észre vette azt, hogy nem tudom levenni róla a szemem. De ez már csak így van, ha az ember szerelmes. Nem tud megálljt parancsolni magának, az érzelmi átveszik az irányítást. Közben hallgattam a mondani valóját, nem szerettem, amikor így Rhynának és Nefretnek is hívja magát. Ő csak Neferet és nem Rhyna, hiszen ez az egy dolog amit nem tudok soha többé elfogadni. Közben pedig fellélegeztem legbelül, mert megtudtam, hogy is érez Neferet ami eléggé megnyugtatott. Most már nem akartam titkolni amit érzek, mert tudtam, hogy viszont szeret ő engem.
-Szóval ennyire feltűnő? De nem véletlen, ha ilyen kis formás ruhákban jársz.
Mondtam neki komolytalanul, hogy tudja nem veszem véresen komolyan a dolgot, hanem olyan flörtölés szerűségnek szántam ezt. Sosem voltam jó az ilyenekben, vagy is jó volt benne csak nem ezen a téren.
-Azért tettem mindezt, mert már akkor is láttam benned valamit. Nem is gondoltam volna, hogy az a dolog nem lesz más mint az, hogy beléd szeretek. De igyekezzünk ezt kettőnk között tartani és a többi testvérünk között legyen meg a látszat, hogy csak a testőröm vagy. De így kettesben... lehetünk szerelmesek.
Mondtam neki miközben a csípőjére helyeztem a kezemet, és közelebb húztam őt magamhoz és mélyen a szemébe néztem.
-Úgy látom, hogy most senki sincsen a közelben és remélhetőleg nem is lesz. Szóval ez jó alakalom rá, hogy elmondjam, hogy szeretlek Nefret. Megőrülök érted azóta az éjszaka óta, és csak te jársz a fejemben.
Mondtam neki miközben a mondandóm végén megcsókoltam őt.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyVas. Jún. 02, 2013 2:27 am

Formás ruhákban! Ezen elnevettem magam, bár nem direkt vettem fel ilyen ruhákat, egyszerűen csak ebből áll a repertoárom... no meg valamilyen szinten tetszeni is akartam neki, bevallom. Így hát azt sem csodálom, hogy emiatt nem tudta levenni rólam a szemét, ebből kifolyólag már nem volt nehéz észrevenni, ha engem figyel. Igazából jól is esett, hogy alig veszi le a tekintetét rólam, mert így tudtam, hogy törődik velem.
Hallgattam, amit mond. Bólintottam mosollyal az arcomon, ugyanis én is úgy gondoltam, hogy a testvéreinknek erről nem kell tudniuk... ugyanis általában mindig gyenge láncszemnek nézik azt, aki a klánon belül szerelmes lesz. Persze idővel úgyis észreveszik az emberen, hogy valami megváltozott, kivéve, ha jól tudjuk ezt leplezni. Részemről nem hátrány, tudok színészkedni, ha kell.
Még soha senki sem mondta nekem azt, hogy szeret. Vagy legalábbis nem ezekkel a szavakkal. Elmosolyodtam, s ahogy csípőmre rakta a kezét, közelebb húzódtam hozzá.
- Én is szeretlek - megcsókolt, én pedig viszonoztam. Egy volt a bökkenő velem: ahogy hozzámér, vagy megcsókol, mindig beindul bennem valami olyan ösztön, vagy vágy, ami azt sugallja, hogy még több kell és sosem elég belőle. Csókom hevesebb lett, megfordítottam őt, majd valahogy elértem, hogy közel legyen az asztalhoz, s helyet is foglaljon ott, én pedig minden gondolattól vezérelve két kezem közé fogtam az arcát, s az asztalon az ölébe ültem.
Valaki pont próbált belépni a helyiségbe, szerencsére ezt még időben észrevettem, s egy apró kézmozdulattal visszalöktem az ajtót olyan erővel, hogy az jelezze a kívülálló számára, hogy most semmi keresnivalója nincs itt, ezzel senki sem jöhet be, ugyanis ha akarna sem tudna, már csak azért sem, mert az ajtó zárva áll.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyVas. Jún. 02, 2013 2:57 am

-Nos ennek nagyon örülök. Mondtam neki mielőtt még megcsókoltam. Nagyon jó érzés volt, mert szinte minden érzésünket kifejezte egymás iránt. Közben pedig végig a derekán pihent a kezem. Élveztem ezt és nem akartam, hogy bárki is félbe szakítsa ezt a pillanatot kettőnk között. Annyira élveztem ezt a pillanatot kettőnk között, hogy nem is tudtam mit csinálnék azzal aki most félbeszakítana minket. Úgy voltam vele, hogy most minden más várhat, mert ezt nem szakítom félbe. Közben hagytam azt, hogy felültessen az asztalra. Ezek szerint nem elégszik meg egy csókkal, mert többet akar mint egy csók. de örültem is neki, hogy nem hagytuk itt abba a dolgot, mert jobban kívántam őt egy csóknál, újra vele akartam lenni ma este és senki mással. Miközben azt is élveztem, hogy az ölemben ült és olyan közel kerültünk egymáshoz. Közben még közelebb húztam őt magamhoz, és el hozzábújni magamba szívva az illatát. Majd utána elkezdtem csókolgatni a nyakát, lassan apránként. Nagyon élveztem ezt a kis együttlétünket, és közben a kezemmel továbbra is magamhoz szorítottam őt. Talán reménykedtem is benne, hogy ezzel a kis csókkal többet is elérhetek. Nagyon élveztem azt, hogy együtt lehetek vele újra úgy mint azon az estén amikor átváltozott.
-Nos remélem nem bánod meg ezt, hogy a vezetőd szerelmes beléd. De élvezzük is ki ezt a pillanatot mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyPént. Jún. 21, 2013 10:31 pm

Elmosolyodok, mert mindig olyan aranyos, amikor ilyen sokat beszél. Egy vezér általában mindig csendesebb szokott lenni a szervezet tagjaitól, csak azért, hogy kiismerhesse őket, de ha én vele vagyok, akkor be nem áll a szája.
- Én eddig sem bántam, ha a vezérem szerelmes belém. Szándékoztam magamba bolondítani, miközben én is belezúgtam a vezérembe - teszek meg egy cinkos vigyort, majd újra megcsókolom őt, de most lágyan. Elvégre a csókok tempói is megmondják, hogy mit érzünk: ha valaki vadul csókol, akkor kívánja a másikat, ha pedig lágyan, akkor azt próbálja vele éreztetni, hogy szereti őt. Persze ez a típus csak egy percig tartott, mert sosem tudtam tovább megtartani ezeket a tempókat, ha közben az volt a fejemben, hogy mindennél jobban akarom őt. Megharaptam ajkát csókom közben és szó szerint letéptem róla a felsőjét, magam elé tárva kidolgozott felsőtestét, amelyet a csók közben simogattam, bár egyik kezem akarva-akaratlanul is lentebb tévedt férfiasságára, de inkább akarva.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyPént. Jún. 21, 2013 11:06 pm

-Akkor remélem, ezután sem fogod...
Élveztem a csókját, amikor megcsókolt mindig az a jó érzés fogott el, hogy most boldog vagyok és mindenem megvan. Miközben viszonoztam a csókját, igyekeztem fordítani a pozíciónkon. De csak lágyan, mivel nem akartam elsietni a dolgot vagy gyorsan végezni vele, ezt ki akartam élvezni. Közben csak is arra tudtam gondolni, hogy mennyire is kívánom őt. Ahogy letépte róla a felsőt éreztem, hogy mennyire is kíván engem, miközben kicsit elmosolyodtam azon hogy a felsőtestemet simogatta, de közben elmosolyodtam azon amit a másik kezével művelt. Én közben lassan elkezdtem a nyakát csókolgatni, miközben az egyik kezemmel elkezdtem a combját simítani egyre feljebb és feljebb vándorolva.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:53 pm

Élveztem minden egyes mozdulatát, így már azt sem bántam, hogy fordított a helyzeten, így most én voltam az asztalon. Ha a klán többi tagja ezt látná, hogy a klán vezére és a jobb keze mit művelnek a térképek sokasága között, nem hinnék el. Bár ha a saját vezérük mondaná, lehet, hogy azt sem hinnék el, csak ha bizonyítaná. Nem mintha számítana. Mielőtt még elvált volna ajkamtól és áttért volna a nyakamra, megharaptam ajkát, s közben kiélveztem minden pillanatot, amikor a ruhám egyre fentebb került rajtam, ahogy a combomat simogatta. Már ettől elöntött a forróság, bár több kell ahhoz, hogy más is legyen. Jó volt újra érezni azt, amit akkor, azon az éjszakán átéltünk együtt, bár az teljesen más volt, akkor még nem voltunk tisztában az érzéseinkkel, de most minden könnyebb úgy, hogy tudjuk, nem csak egy vezér és egy klántag között fennálló kapcsolatról van szó, hanem többről. Beletúrtam a hajába, miközben gyengéden simogattam a testét, s közben már ahhoz folyamodtam, hogy leszereljem róla a nadrágját. Nem akartam elsietni.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptyPént. Júl. 12, 2013 9:50 am

Valahol volt egy olyan érzésem, hogy még azt sem bánnám meg, ha valaki ránk nyitna. Nem érdekelt volna, hogy mások mit gondolnak mivel még alkalmas lettem volna a vezetésre, ezért nem lett volna okuk engem eltávolítania vezetői szerepből. Láttam hogy jó néven veszi, azt amit a kezemmel csinálok, ezért a másikkal pedig megpróbáltam őt a fűzőjéből kiszabadítani. Mondhatni ilyenkor jön jól, hogy bármilyen bonyolult zárat fel tudok törni. Bár a női ruhák sokszor felértek ezzel, de nem okozhatnak nekem akadályt. Ugyan az az érzés volt bennem, mint azon az éjszakán, amikor együtt voltunk. Talán tényleg jó ötlet volt az, hogy tisztázzuk, hogy mi is van köztünk. Közben pedig ő is elkezdte a nadrágomat leszedni rólam, ami nem hinném, hogy nagy kihívást jelentett neki. Addig élveztem a tapintását, ahogy a hajammal játszadozik, miközben én pedig közelebb hajoltam még egy csókért.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 EmptySzer. Júl. 17, 2013 12:50 am

Már nem bírtam várni. Ugyanazt éltem át most, mint akkor, azon az estén, csak most valahogy jobban akartam őt mindennél. Kit érdekel, ha valaki meglát? Egyáltalán miért kellene titkolnom, hogy viszonyt folytatok a klán vezérével? Attól még, hogy ez így van, ugyanúgy elismerik őt a vezérnek, s tisztelik őt, elvégre a vezér mindent megkaphat, azt teszi, amit akar, ebből kifolyólag, ha úgy dönt, hogy a klán összes női tagját a háremének követeli, akkor annak úgy kell lennie.
Már azon volt, hogy leszerelje rólam a fűzőt, miközben megcsókolt, bár nem bírtam már tovább várni, hogy lekerüljön rólam ez a ruha, így megszabadultam tőle azonnal. Széttéptem: van másik ruhám is ott, ahonnan ez jött, s könnyedén be tudok magamnak hívatni másik ruhát az erőm segítségével, ugyanis elég koncentrálnom rá, s idemozgatnom.
Most már teljes mesztelenségben tündököltem Nalfein előtt, s bizton állíthatom, hogy ő is, ugyanis időközben róla is sikerült leszerelnem mindent. Még közelebb húztam magamhoz, hogy érezzem bőrének melegét, a lélegzetvételét, mindent.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Árnykígyók Klánjának Kastélya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Árnykígyók klánja
» [Jelenkezés] Árnykígyók klánja
» Anamúr kastélya
» Choor kastélya
» Desum Mens klán kastélya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: