Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Desum Mens klán kastélya EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Desum Mens klán kastélya EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Desum Mens klán kastélya EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Desum Mens klán kastélya EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Desum Mens klán kastélya EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Desum Mens klán kastélya EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Desum Mens klán kastélya EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Desum Mens klán kastélya EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Desum Mens klán kastélya EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Assadar
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Blaide
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Syla Breeze
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Terax Inferno
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Issle Iumi
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Tira
Desum Mens klán kastélya I_vote_lcapDesum Mens klán kastélya I_voting_barDesum Mens klán kastélya I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Desum Mens klán kastélya

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya EmptyVas. Jún. 20, 2010 8:35 pm

A Desum Mens klán kastélya az Ősök szigetén fekszik, valahol távol a zajos világtól, messze a várostól. Ugyanakkor távol áll Choor lényeitől is, amelyek a szigeten találhatóak meg. A hatalmas kastély egy nála hatalmasabb síkságon található, ugyanakkor mégis inkább egy kimagasló sziklán. A klán kastélya a megszokott vámpírkastélyoknál kicsit eltérőbb: lakályosabb, hisz a vámpírok létszáma rengeteg, s a klán kiemelkedő szerepet játszik az újabb zöldfülűek toborzásában. Így hát megengedik maguknak a kényelmet, az eleganciát, s nem hanyagolják el alkotásaikat.
Vissza az elejére Go down
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya EmptyVas. Jún. 20, 2010 8:54 pm

Nem szóltam semmit, csak felálltam a székről, és kisétáltam az ajtón, amikor 'utasított' arra, hogy induljunk el, mert minél hamarabb végezni akar ezzel. Nem értem, hogy egyáltalán miért nem akar végre tartozni valakihez. A vámpírok inkább azt szeretik, ha van egy szerető családjuk, van kihez hazamenni, s nem pedig magányosan járnak a világban. De... akinek ez kell... az hamarabb elpusztul. Vagy talán... Jesse még nem is tud a klánról annyi mindent. Talán még a nevünket sem. Akkor majd én mesélek neki, hisz tudom, atyám úgysem mond el róla mindent.

Miközben már útunkat vettük a kastély felé, Jesse megkérdezett tőlem egy bizonyos dolgot.
- Igen. Sajnos. De elhiszed, hogy jobb szeretném, ha nem nekem kellene vezetnem a klánt a jövőben? Nem vagyok valami klánpárti. Itt nem arról van szó, hogy nem szeretem a klánt... hanem inkább maradnék egy egyszerű klántag, mint a vezér. Mert... nem tudom, hogy te meg tudod e ezt érteni. Szóval, soha ne akarj klánvezér lenni. Lehet, hogy nem látod, és nem veszed észre, de akkor csak amiatt fognak tisztelni, mert kiemelkedsz sok közül, és irányítod a kolóniát. A klán vezérének mindig nagyobb feladat jut, mint egy tagnak. Gondoskodnia kell magáról a klánról, ez pedig nehéz. Ugyanakkor nem tudod, hogy kire számíthatsz, s kik árulnak el a hátad mögött, aztán nincs szíved hozzá, de ítélkezned kell mindenki felett. Sosem tudhatod, hogy az, aki a barátodnak mondja e magát, tényleg a barátod, vagy nem. Aztán, mivel te vagy a következő klánvezér, a többiek kisemmiznek, csak amiatt, mert te vagy a soron következő. S egyedül maradsz. A klántagoknak pedig jobb... ők ugyanúgy élik mindennapjaikat, bár szeretnék, ha kitűnnének ők is a többi közül. S nem jönnek rá, hogy nekik könnyebb az életük: csak teljesíteni kell egy-két kisebb feladatot, amit atyám kiszab nekik, utána mehetnek a dolgukra. Ez nem olyan vészes. Ha megfigyeled, minden klántagnak van valakije, akit szerethet, s ő viszont szeretheti. Mindig nevetnek, és ott van köröttük a társaság. De a klánvezér ezzel szemben egyedül van, és sohasem látod mosolyogni. - fejeztem be mondandómat. Ezzel körülbelül arra akartam sarkallni a fiút, hogy legyen bátorsága mások közé lépni, és ne mindig azt akarja, hogy nagyobb rangra tegyen szert. Ez sosem jó. Sőt... rossz is. Rossz, hogy mindig nekünk kell irányítani másokat, és jól meggondolni saját cselekedeteinket is. Itt leállítottam lépteimet, arra utasítva Jesse-t is, hogy megálljon, majd vele szembe fordultam, és egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, miközben megsimítottam az arcát.
- Jesse... soha ne akarj klán vezér lenni. - a mosoly kis idő múlva lehalt az arcomról, pont ugyanúgy, ahogy a kezem Jesse arcáról, s azzal folytattam lépteimet.
- Lesz még mit tanulnod a mi klánunkról. Tudom, hogy mi forog a fejedben, de hidd el, jobb tartozni valahová, mint nem tartozni senkihez. - ezt én magam is tudom. Bár... cselekedeteim nem ezt mondják, mert nagyban elkerülöm a klánt. Mindezt csak amiatt, mert a vezérré választásomat akarom ezzel elkerülni: a nehéz feladatot. Tudatnom kell Jesse-el, hogy a klántagok nálunk nem egyszerű rongybabák, mindenkivel úgy bánunk, ahogy azt megérdemlik. Így mindenki olyan ellátásban részesül, mint például az elfek Anamúr kastélyában. Nem teszünk megkülönböztetést.
- Nálunk mindenki egyenlő. - és ez így is van. Nem állunk sem a gonosz, sem a jó oldalán, mindenkinek olyanok vagyunk, amilyennek látnak minket. Gondoskodunk egymásról.
- Mindenki azt cselekszi, amit jónak lát. Nem tartunk senkit sem láncon. Csupán... ők tudják, hogy mindig lesz kihez visszatérni.
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:58 am

Miközben mentünk hallgattam Josette véleményét a klánról, klánvezérségről és egyéb másokról. Az előbbi véleményemet miszerint a nő olyan mint a többi vámpír asszonyság, ezennel hivatalosan is megváltoztatom. Ugyanis kiderült, hogy a többiekkel ellentétben van agya, és tud mosolyogni..és a keze nem olyan mint a márvány. a legtöbb vámpírnő ilyen, eljátsszák, hogy kifinomultak közben pedig nincs semmi a fejükbe csak sötétség. Arcukon a mosoly nagyrészt mindig hamis, egy csepp érzelem sincs mögötte. Bőrük pedig igaz, hogy szép de kemény és hideg is, mint márvány. Ezek a nők ijesztőek, egyben undorítóak. Szerencsémre eddig kevés ilyennel találkoztam errefelé, remélem ez továbbra is így marad. miután vége lett a kisebb monológnak (amit egyébként nagyon élveztem) eljött az ideje, hogy elmondjak kedves fajtársamnak egy-két dolgot.
- Tudom miről beszélsz, épp ezek miatt az okok miatt nem küzdöttem meg a nővéremmel a klánvezéri posztért. Pedig annak idején komolyan azt gondoltam, hogy a legfontosabb az, hogy mindenki tiszteljen, nem érdekelt az, hogy szeretnek e vagy sem, hogy van e valakim vagy egyedül vagyok. Csak a hatalom érdekelt...Aztán...-Most elhallgattam. A mondat úgy ért volna véget, hogy "találkoztam Ennievel aki ugyanezeket elmondta, mint te. Ő megértette velem, hogy nem minden a hatalom." Viszont ezeket nem mondtam ki hangosan, mert egyszerűen képtelen voltam rá. Szóval csak hallgattam, és figyeltem ahogy egymás elé rakjuk lábainkat.
- Szóval a lényeg az, hogy a klánvezéres dologban egyetértek, de akkor se akarok csatlakozni hozzátok. Elhiheted nekem, hogy megvan rá az okom miért kerülöm fajtámat, és töltöm inkább magányosan az örök életet. Ne érts félre, egyszerűen csak nem vágyok vissza a társasági életbe, ahol nem lehetek önmagam, mivel az nem illene a rangomhoz, és azzal szégyent tudnék hozni egész családfámra.-Ezt már szinte csak magamba mondtam, végül sóhajtottam egy nagyot, és ameddig meg nem érkeztünk a kastélyhoz,csak hallgattam.
Vissza az elejére Go down
Josette Bell Eva Gold

Josette Bell Eva Gold


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. May. 22.

Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya EmptySzomb. Jún. 26, 2010 7:58 pm

Ugyanúgy végighallgattam mondandóit, mint ő az enyémet. Bár megértettem, hogy miért nem akar a klánhoz tartozni, és én is úgy díjaztam ezt, mint ahogy a vámpírok a vérfarkasokat. Bár, ami azt illeti... a klánnak van egy-két vérfarkas klán szövetségese, ami azt jelenti, hogy nem igazán állnak háborúban a vérfarkasokkal... vagy legalábbis nem mindegyikkel közülük. Mert a vérfarkasoknak is vannak ellenségeik a fajtársaik közül, hát még a vámpíroknak! De itt leginkább a hatalomról volt szó, hogy melyik klán uralhatja a legnagyobb birtokot. Szóval, nem értettem igazán, hogy apámnak miért volt szüksége még Jesse-re is, hisz ő nem volt erre rászorulva. De... apám a klán vezére, így ő tudja, hogy mit kell cselekednie. Bár hamarosan én leszek a jövendőbeli vezér, amit szeretnék kikerülni, de ezt nem tehetem meg.
- Jesse, én megértem. De ezt inkább apámnak mond. Én csak a lánya vagyok, nem én szabályozom a döntéseit. - ami azt illeti, még a saját tanácsadói sem tudják. No, pedig a tanács a legöregebb vámpírokból állt össze, és érdemes megemlíteni, hogy eléggé agyafúrt öregekből, akik ugyanakkor olyan hatalomvágyók, mint a mai fiatalok. Szóval, nem szoktak még hozzá igazán az új hierarchiához.
Bár hamar meg is érkeztünk a kastélyba, kitártam a kaput, és lám-lám, rögtön vámpírokat látok. Mindig sürögnek-forognak, holott semmi dolguk sincsen, csak kitalálnak maguknak valami elfoglaltságot. Nos, itt aztán sosincs unalom.
- Akkor be is jelentelek. Bár nem hiszem, hogy szükséges lenne. Apám úgyis valahol a tárgyalóban van. Pár információt azért hadd osszak meg veled. Mivel apám egy amolyan "boros" délutánra hívott meg, így csak a legnemesebbek lesznek ott az asztal körül. Mondhatni, a családhoz közelállóak. De nyugodtan add csak önmagad... azt szeretik. Én is ott leszek. - tartottam neki egy kis beszámolót, majd beviharzottam az említett helyiségbe, ahol apám tartózkodott. Furcsa mód senki sem volt rajta kívül a tárgyalóban, ebből azt vontam le, hogy a tárgyalásoknak vége, vagy csupán nem volt ma.
- Apám! Megérkeztünk.
- Óh, jöjjetek beljebb. Örülök, Jesse, hogy újra láthatlak. - ezzel el is intézte...
Vissza az elejére Go down
Lighting Sebastian Jesse

Lighting Sebastian Jesse


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. May. 13.

Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya EmptySzer. Jún. 30, 2010 12:43 am

Újra a lányra figyeltem, különös és alig felismerhető akcentusára, választékos beszédére és érdekes, mégis mosolyt csaló hanglejtésére. Az ilyen "embereknek" mint ő remekül menne a szónoklás. Bizonyára minden tekintet rá szegeződne. Közben azért haladtak az ulticéljuk felé, ahova hamarosan meg is érkeztek.
- Értem, és neki is el fogom mondani. - Mondtam komolyan. Ha a közeli barátaim hallották volna ezt nevettek volna komolyságomon, Josette persze nem tette, hisz ő nem ismer igazán. Nem tudhatja, hogy az ilyen dolgok milyen furcsák is az én számban. Végül csak sóhajtani tudtam a gondolatra. Most, hogy jobban belegondolok nem is lennének sokan akik nevetnének. Mivel nem is ismernek olyan sokan..igazán...Kevesen ismerik azt az arcomat, de ez nem is olyan nagy baj. Jesse nem tudna tekintélyt parancsolni a nagyképű uraknak, Sebastian annál inkább. Amint beléptünk a kapun, magamra öltöttem gondolatban, nagyképű és pökhendi álracomat, tekintélyesen kihúztam magam, majd büszkén besétáltam. Oda biccentettem minden egyes csodálkozó szempárnak, akik a nagy rohanásukban hirtelen megtorpantak, végül földre szegezett, és kissé zavarban lévő tekintettel folytatták dolgukat.
- Ne aggódj miatta, nem egy délutánt ültem már végig. Meg leszek! - Rákacsintottam a nőre és egy csábos mosolyt is elengedtem, végül újra kiült a rideg de büszke tekintet arcomra. Amint beléptünk fölfedeztem, hogy az úr egyedül van, amitől valahol mélyen némiképp meg is könnyebbültem. Természetesen ez kívülről nem tükröződött rajtam.
- Kérem szólítson inkább Sebastian-nak uram-~A nemes kutyák így hívnak~- Ezzel egyetemben szeretném megköszönni a meghívást, gyönyörű a palotája.-Enyhén meghajoltam és gyorsan fölegyenesedtem. A vezér mosolygós arccal bólintott, bizonyára azt gondolt, hogy már sínen van...mekkorát téved szegény.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Desum Mens klán kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desum Mens klán kastélya   Desum Mens klán kastélya Empty

Vissza az elejére Go down
 
Desum Mens klán kastélya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Desum Mens klán kastély
» Anamúr kastélya
» Choor kastélya
» Árnykígyók Klánjának Kastélya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Ősök városa - Rebandir-
Ugrás: