Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Assadar
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Blaide
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Syla Breeze
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Terax Inferno
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Issle Iumi
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Tira
Árnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_lcapÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_voting_barÁrnykígyók Klánjának Kastélya I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Árnykígyók Klánjának Kastélya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 6:03 pm

Messze a várostól a hegyekben fekszik hogy szinte senki ne találhasson rá. Egy kis ösvény vezet fele a hegyekbe amit majdnem hogy csak a fejvadászok ismernek. Az utak pedig tele vannak figyelőkkel akik a csapdákat aktiválják hogyha esetleg nem kívánatos személyek tévednének arra.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 6:52 pm

Mostmár eljött az időm arra, hogy megtegyem, amit meg kellene tennem. Felülkerekedni a lidércátkon. Nem valami könnyű dolog, főleg, hogy tudom, mi az ára, s mik a következményei. Ezt kísérletezések közben tapasztaltam, elvégre nem hiába töltöttem annyi időt egyedül, a többiektől elzárva egy hónapig, hogy mulassak, és kihúzzam magam minden alól. Éppen ellenkezőleg. míg mások inkább élvezték a küldetések utáni szabadságukat, én addig órákat, sőt napokat hevertem a könyvek, varázsitalok és egyéb szerek felett, hogy rájöjjek az átok nyitjára, s arra, hogy mégis hogyan tudnám legyőzni anélkül, hogy belehaljak.
Mára ezt már tökéletesen tudom, minden egyes pontot összeszedtem, hogy mit kell tennem. Ezt pedig Nalfeinnel is közölni szeretném, mert nem szeretném azt, hogy csak úgy elélépjek másképpen anélkül, hogy ő nem is tudott róla semmit. Szükséges, hogy informáljam őt erről, hogy felkészüljön a lehető legrosszabbakra.
Egy titkos szoba volt a kastély alagsoraiban, ott hoztam létre az én úgymond laborom. De most egyáltalán nem itt voltam, hanem valahol fent, a könyvtár részlegnél. Szóltam Nalfeinnek is, hogy itt tudósítsam mindenről. Nem akartam, hogy mások tudják ezt, persze ha ő ezt el akarja mondani, akkor megértem. Elvégre nem csak neki kell tudnia erről, hanem mindenki másnak, akit érint a szervezeten belül.
Körülnéztem a könyvtárban, hogy most tényleg számíthatok e Nalfeinre... de elvégre a vezér, nem titkolhatok előle semmit sem, ugyanakkor számíthatok rá, ahogyan ő is a tagokra.
- Megtaláltam a nyitját. - kezdem ezzel az egész mondandómat, majd folytatom. - De... ha elvégzem, az már nem én leszek. Ezért... ha megteszem, s elvégzem a szertartást... és ha kijönnék, valami rossz dolgot tennék. Nyugodtan pofozz fel. Elvégre az már nem én leszek. De tudom, hogy tudni fogom, hogy mit mondtam. Az egész eddigi életem tudni fogom továbbra is. Csak kérlek, Nalfein, arra ügyelj, hogy szertartásomban semmi se zavarjon meg. Talán még pár óráig, vagy napig nem leszek életképes, addig add, hogy senki se bontsa fel bennem az egyensúlyt. - gondolom tudja, hogy mindezt arra értem, hogy a segítségét kérem ahhoz, hogyha véghez viszem a szertartást, amivel gyakorlatilag megölöm magam, és még egy ideig életképtelen leszek, nem leszek magamnál, ne zavarjon senki se. Csak hagyjanak feküdni. De nem tudhatom, hogy ez mennyi idő. Legjobb esetben pár óra, minimum egy óra. Ha nagyon erős vagyok, és mindent jól terveztem el.
- Ugye... megteszed ezt nekem? - nézek fel rá, mert azért annak ellenére is, hogy mindketten sötételfek vagyunk, még mindig magasabb, mint én.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 7:21 pm

*Ami mai nap is egy csúnya viharos éjszakának igélkezett a felhők gyülekezetéből. Szeretem is az ilyen időt és fejvadászhoz méltónak tartom mert az emberekben félelmet kelt. De most először én is aggodalmat éreztem a belsőmben a vihar kapcsán. Van úgy hogy az ember érez valamit csak nem tudja hogy miért. De jobbnak láttam hogyha megpróbálom magamban elnyomni ezt az érzést elvégre nem lenne jó hogyha bárki észrevenné rajtam. Szóval vissza leültem az asztalhoz ami a bejárattal szemben volt. Igazság szerint ez volt az én szobám csak nekem is a háló körletben volt az esti szállásom de a nap nagy részét itt töltöttem. Szóval hátradőltem és hallgattam az eső kopogását az ablakokon és az enyhe megvilágításnál minden villám fénye megvilágította a termet. De a következő percben az ajtó kitárult és belépett rajta az egyik testőröm Rhyna. Elég sietős volt úgyhogy én sem akartam húzni az időt. Szóval ahogy közelebb lépett a szokásos kérdéseimet most átugrottam hogy minél gyorsabban elmondhassa amit szeretne nekem. Bármikor számíthat rám hiszen a mi klánunk alapja a kölcsönös bizalmon alapul.
-Igen? Ennek nagyon örülök.
Figyelmesen hallgattam a mondandója további részét. Ez csak tovább erősítette az aggodalmat magamban de igyekeztem ezt elnyomni hogy ne vegye észre.
-Értettem. Számíthatsz rám. Mert ahogy a kiképzésed alatt is tanultad a mi klánunkat a klántársaidba vetett bizalmad tartja össze évek óta. De szeretnék neked emléket állítani. Nem fogunk zavarni csak megsiratunk. Ahogy ez nálunk a szokás minden testvérednek fontos vagy de ezt nyilván te is tudod. Mielőtt bármit is mondanál ragaszkodom hozzá. Mert hiába térsz vissza és hiába emlékszel majd mindenre az már ahogyan mondtad nem te leszel. Ez számomra ugyan olyan mintha egy tagot vesztenék el. Szeretném ezért elmondani hogy mennyire hálás vagyok azért amit értetem tettél és a testvéreidért. Nem utolsó sorban pedig az egyik legjobb testőr voltál akire méltón lehettem büszke.
A mondandóm közben az ablakhoz léptem és a kinti ítélet időt néztem.
-Azt szeretném hogyha akármi is történik veled mindig emlékezz ránk.... Nos akkor indulhatunk.
Mondtam neki egy kicsit levíve a hangsúlyt a mondat végén.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 9:29 pm

Figyeltem rá, minden egyes szavára. Valahogy jól estek szavai, melyet hozzám intézett, mert éreztem benne az aggodalmat, akármennyire is próbálta ezt eltakarni, vagy tagadni előlem. Talán neki jobban is fáj az, hogy én elmegyek soraikból, mint nekem. De lehet, hogy csak én gondolom ezt. Hiszen csak egy testőr voltam a sok közül, bár az elismerés, hogy én voltam a legjobb annyi között is, nagyon jól esett. El sem tudja képzelni. Így az utolsó órámban ebben a lelki szférámban most ezek a szavak is fel tudnak éppen annyira vidítani, hogy azt mondjam, bátran vágok neki a halálom utáni következő életemnek. Ha megsiratnak, ha nem. De erre nincs semmi szükség. Akkor is tudni fogom, ki voltam, s ha nem is én leszek, de még ugyanúgy testőr maradok.
- Tudom, hogy számíthatok mindenkire. S hiszek mindenkiben. Ahogyan magamban is, hogy meg tudom tenni. Erő kell hozzá, s bátorság. Bár... ha testőr vagyok, a bátorság mellékes dolog, az mindig is lesz. - felelem utána, majd tovább hallgatom. Azért kicsit furcsa is így nézni rá. Nem csinálok semmit sem, csak állok vele szemben egy helyben, s figyelem cselekedeteit mondata közben.
- Köszönöm. - utoljára megköszönöm ezzel az egy szóval mindazt, amit értem tettek. Aztán... tisztázom vele azt is, hogy mi lesz ezek után.
- Ugye, semmi nem fog változni, ha végül nem én leszek már? - ezt arra értettem, hogy ugyanúgy szolgálom mellette a testőrséget, miután már valami más leszek belül. - Tudod, mi lesz ez után? Nem leszek többé Rhyna Lalfar. Egy olyan papnő leszek végezetül, akihez méltó nevet kell találni. De amint felébredek, rögtön tudni fogom, hogy mi az. Attól a perctől kezdve úgy kell szólítani. Mert ez az énem nem lesz többé. Gyakorlatilag... ha valaki túlél egy lidércátkot, megpecsételődik a sorsa, s úgyis vár rá a halál, de azzal már több erő van benne, hogy túléli. Én túléltem, de a sorsom megpecsételődött, ugyanakkor... nem az átok az, ami megpecsételi, hanem én. Ha mi magunk szállunk szembe vele, akkor lehet még másként minden. Ha valaki tudja a módját, a halál papnője lesz. Dönteni tud élet, s halál között. Megadhatja a második esélyt az életre egy személynek, vagy elveheti azt. De őt sosem ölhetik meg... hiszen ő maga a halál. - remélem tudja, hogy ezzel azt akarom mondani, hogy már csak néhány óra választ el engem is attól, hogy én maga legyek a halál. Azt pedig már nem lehet megölni mégegyszer. Nehéz. Ugyanakkor az is furcsa, hogy ítélkezhetek mások felett. De én ezt nem akarom. De nem tudhatom azt sem, hogy leendő lelkem milyen lesz. Elvégre attól, hogy véget vetek a halálomnak, és élni fogok tovább, a lidércátok nem szűnik meg bennem... ugyanúgy magammal hordozom majd, de a részem lesz, ami már nem tud megölni többé. Ezzel egyidejűleg korom sem lesz. Nem leszek többé olyan, hogy 18, vagy 20, ahogyan már ezer sem. Csak annyit mondhatok majd, hogy sok mindenen túlléptem, keresztülmentem. Ahogyan most megjárom majd a halál zugát, hogy aztán egy élő halál legyek. Furcsán hangzik.
Amikor befejezem, Nalfein az ablakhoz lép, s onnan nézi az esőt. Egy pillanatra kinézek, ahogyan egy villám megvilágítja a falakat, árnyékainkat rávetve az épület ezen részére. Lehunyom a szemem, majd lassan, s óvatosan Nalfeinhez lépek. Először teszek ilyet, hogy másként köszönöm meg vezéremnek, mit eddig értem tett. Hiszen ebből semmi nem lesz, nem változik semmi. Ezért is, ahogy teljesen mögé lépek, óvatosan, s gyengéden átölelem hátulról, hogy ezzel is éreztessem, ő maga is fontos volt számomra, ahogyan testvéreim is. Őt magát is szinte bátyámnak tekintettem... nem vezéremnek. Elvégre...mindig egyenrangú akarok lenni másokkal szemben, és sose fogom elismerni, hogy valaki mindig hatalmasabb. Ezek után sem akarom. De ki tudja, mit hoz majd a sors.
Így hátulról teljesen hozzásimulok Nalfein hátához, s kezem a mellkasán pihen. Érzem a szíve dobogását, s ahogy végül kimondja a titkos szavakat, hogy ideje indulni. Lassacskán leengedem kezem, s elengedem vezérem.
- Én emlékezni fogok. - aztán vele együtt elindulok lassan, lehajtott fejjel a pokol felé...
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 10:39 pm

-Az fontos hogyha van önbizalmad és hiszel magadban. A bátorság a testőr legfőbb erénye ezért is kerülhettél be közéjük. Szóval hiszek benned. Vagy is abban hogy ezt az akadályt is legyőzöd. Habár nem önmagadként térsz vissza de legyőzöd és ez számít.
Igyekeztem felkészíteni az előtte álló útra. Hiszen ott már senki nem lesz és én sem lehet ott hogy bátoríthassam. Tudom hogy mennyit jelent ilyen helyzetekében a lelki támasz és mindig is igyekeztem ezt megadni. Bár most rám is rám fért volna hiszen még sohasem kellet így beszélnem egy emberemmel hogy tudjam hogy már soha többé nem térhet vissza. Ki lenne képes magán egy ekkora lelki terhet elviselni. És hogy megnyugtat-e az hogy vissza fog térni? Egyáltalán nem talán az zavar a legjobban hogy mindenben ugyan olyan lesz mint ő csak éppen már nem az lesz aki volt.
-Hogy minden olyan lesz-e mint azelőtt? Nem egyáltalán nem. Soha és ismétlem soha senki sem tudja majd betöltetni a helyedet. Ugyan úgy testőr marad de ő már nem te leszel és nem az a lány akit még annak idejében az erdőben ismertem meg.
Mondtam neki egy kicsit mélabúsan hiszen igazam volt. S ezt nagyon is jól tudtam és nem is tudtam hogy mondjam el hogy így csak nem törölheti ki magát mások emlékeiből. Főleg nem az enyémből aki az egész klán sorsát a szívén hordozza. Nem is tudtam egyáltalán mit kéne most tennem azon kívül hogy támogatom. Nem tilthattam meg neki hogy megtegye különben ugyanúgy az átokban halna meg. Ezt pedig végkép nem akartam. Ahogy átölelt egy kicsit jól esett hiszen még utoljára talán így akart elbúcsúzni. De az én kezemet is rátettem az övére.
-Sose és ezt ígérem soha nem foglak tudni elfeledni. Azt a lányt aki a küldetéseket is kihagyhatta de még is becsület övezte és az egyik legjobb testőröm volt így is. Hogy felejthetném el amikor láttam hogy mennyit szenvedtél a próbán és a kiképzéseiden. Lehet hogy nem te fogsz visszajönni de én örökké emlékezem majd rád és örökké árnykígyó maradsz majd.
Mondtam neki és olyan nehézkesen tudtam elengedni a kezét hogy elinduljak vele.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyPént. Nov. 04, 2011 11:37 pm

Figyeltem rá, s szinte már ittam szavait. Halványan elmosolyodtam akkor is, ha belül fájdalmat éreztem, hogy el kell tűnnöm ebből a világból, hiszen tudom, hogy foglalkozott velem, s nem egy senki voltam a szemében. Attól, hogy ő volt a vezérem, illetve még ő a vezérem, nem fordít hátat sose a testvéreinek... szinte úgy kezel, mintha vele egyenrangú lennék, de mégis tudatosítja mindenkiben, hogy ő a mi vezetőnk. Mindig is tiszteltem ezért, és tisztelni is fogom.
Mivel hiszek önmagamban, tudom, hogy sikerülni fog. Elvégre... ha a lidércátok fölé kerekedek, a szívem ugyanaz lesz, s ettől függetlenül a lelkem egy része is... csak egy párbaj fog bennem dúlni a kettő között. Az már kérdéses, hogy melyik lesz majd az erősebb, amelyik fent tud majd maradni. De nem fogom engedni, hogy teljesen átvegye fölöttem majd az irányítást.
Elindulok Nalfein mellett, le a laborba, hogy majd ott vihessem véghez halálos ítéletemet, hogy a halál bekövetkeztével majd tovább élhessek. De tudom a nyitját, tudom, mivel állítsam meg, tudom, hogyan tartsam magamban láncon. Hiszen azok az érzések, melyek most szívemben élnek, soha nem fognak elhalni. Mert ezek örökké élnek, akármi is történjen. Ha nem Rhyna leszek, akkor is tudni fogom, ki a vezérem, tudni fogom, mit jelent a család, a hovatartozás, s mi a sorsom, mi a küldetésem, a céljaim és az álmaim.
Amitől félek, az az, hogy lehet ezentúl két énem lesz, s valamelyik majd mindig tovább marad fent. De ez ellen majd küzdök...
A labor ajtaja előtt megtorpanok, s nyitnám, de kezem is habozik, s nem mozdulok. Úgy állok, mint egy megdermedt kőszobor... mintha attól félnék, hogyha benyitok, valami szörnyű vár rám. Mintha csak most jutottam volna túl a pokol kapuin, és most következik az utolsó. De szó sincs erről... nincs bennem félelem, csak egy bizonyos mértékben. Az is inkább azért, hogy mi lesz majd a többiekkel... hogy remélem, nekik ezzel nem fogok rosszat okozni, nem leszek terhükre, s nem bántom majd őket. Ennek tudatában is testem megmozdul, s mielőtt még nyitnám az ajtót, hirtelen megfordulok, s egyenesen Nalfein karjaiba fúrom magam, így átölelem. Mint egy kisgyerek, aki oltalomra vár, hogy eltakarja a világtól az arcát, ne dobálják meg, ne bántsák. De most a szeretet hiányzott... egy ideig még így maradtam lehunyt szemekkel, majd egy percen belül elengedtem vezérem, s újra az ajtó felé fordultam, s azonnal lenyomtam a kilincset.
- Nalfein... még egy utolsó kérés. Ha éreznéd, hogy végeztem, s már csak annyi van hátra, hogy "életre keljek", kérlek, gyere be hozzám, és... lehet, furcsán fog hangzani, de tégy az oltárra. - csakis ott tudok életerőt nyerni. És egyébként is, amint én végzek, már nem fogok tudni eljutni az oltárig. Beléptem az ajtón, s már nem néztem vissza.
- Akkor hát... ég velem! - s magam mögött bezárom az ajtót, remélve, hogy Nalfein még ott marad, s vigyáz arra, hogy senki se zavarjon meg, s teljesíti kérésem.

Maenus us exitus
× A halál papnője ×

Beérve a terembe előkészítettem mindent. Legalább 20 percembe telt, hogy elővegyem a krétákat, a bájitalokat, edényeket, minden eszközt, amire szükségem lehet. Meggyújtottam pár gyertyát az asztalon, hogy ne legyen teljes sötétség, és egyébként is a gyertyák a szertartás része. Aztán fogtam a krétát, s az üres térre, mely a labor közepén állt, felrajzoltam egy jelet, melynek egyik oldala az életet, másik oldala pedig a halált ábrázolta. Aztán az élet oldalára fekete gyertyákat illesztettem, a halál oldalára pedig fehéret, hogy ezzel egyesítsem a halált és az életet. Ezzel mindkettő megél egymás mellett...tulajdonképpen az élethez hozzátartozik a halál alapból, de a halálhoz sohasem tartozott az élet, ezért nekem most egyesítenem kell a kettőt, hogy egyet alkossanak. Meggyújtom a gyertyákat, persze elősegítem azt is, míg többi dolgom végzem, hogy ne aludjon ki a láng. Az asztalhoz lépek, előveszek egy kést, és egy edényt, majd megvágom tenyerem, s ökölbe szorítva kezem az edénybe csöpögtetem a vérem, hogy az legalább félig legyen. Előveszek még egy tálat, amibe pedig tiszta vizet öntök. Majd előkeresem minden összegyűjtött holmimat, ami jelképezi az életet, többek közt ezek az elemek. Ez a víz. A másik tálban homok, ami a föld. A tűz az már megvan. A levegő pedig a só. Mindezt elhelyezem a felrajzolt jel négy sarkába, majd mindegyikbe cseppentek a véremből egységesen addig, míg ki nem fogy a tálból, de hagyok annyit, hogy a jel közepére is tudjak önteni egy kicsit.
Papnő vagyok, így értek a szertartásokhoz, tehát nem lehet semmi hátránya.
A jel közepére térdelek egy bájitallal, amit magam kotyvasztottam. Lerakom magam elé, majd felnézek, mintha csak az eget bámulnám, s az istenekhez szólok.
- Caelites! Dis approbantibus ego animos corporibus insero, ut componeretur. Diligentia, caelites! - utoljára imádkoztam az istenekhez, melyben megerősítettem szándékom, hogy egyesítem a testet a lélekkel, mindezt kegyeikben. Felemelem a bájitalt, majd megiszom azt.
Érzem, ahogy a testemben, s az ereimben is végigfut, szinte szétéget. Magam elé emelem kezem, s észlelem, ahogy testemből elpárolog az energia, az élet, ugyanakkor fekete köd válik láthatóvá, mellyel a lidércátok egy részét eltüntetem szervezetemből. Körülöttem tűzben ég a jel a szertartás hatására... csak engem vesz körbe ez a tűz, s én érzem, ahogy lassan elgyengülök, s összeesek. Már élettelenül fekszek a kör közepén a jelben, s rajtam közben lassan felszívódnak azok a stigmák, melyeket akkor szereztem, ha használtam az erőmet. Mindez egybegyűlik a homlokomra, valamint a hasamra, ott formálva jelet. A formáját pontosan nem lehetne meghatározni.

Végül így ért véget: tűz vesz körbe, én pedig egymagam fekszek a kör közepén kezemben még mindig az itallal, az eltűnt jelekkel, melyek helyett már csak kettőt kaptam, s arra várva, hogy az oltárra találjak.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 05, 2011 4:17 pm

Miközben elindultunk lefelé a laborok felé síri csöndben voltam. Nem akartam és nem is tudtam volna semmit sem mondani. Az idő egyre csak közelgett és neki kellett felkészülnie erre és talán ez a kis idő elég is volt rá, hogy helyre tegye magában a dolgokat. Egyszerűen, ha most csak meghalna, akkor a más lenne, akkor egy idő után enyhülne a fájdalom. De ez olyan, hogy minden nap emlékeztetni fog rá az a valaki Rhyna helyett hogy ezen a napon kit is vesztettem el. Nem lesz kellemes érzés, de a neki tett ígéretemet igyekezem megtartani. Majd megláttam, hogy egy kicsit habozott, amikor az ajtó elé értünk. Ez érthető volt, hiszen senki nem készülhet fel a saját halálára. Viszont azt nem ígértem, meg hogy hagyni is fogom, hogy az a valaki szabadon garázdálkodjon a klánomban. A többiekre meg nem is gondoltam, de nem engedem, hogy rájuk kezet emeljen ők az én testvéreim, akiket mindenáron megvédek. De láthatólag Rhyna hamar túljutott az úgymond kis sokkján. De utána pedig engem ölelt át mintha mégse akarna menni. Talán az egyik fele nem is akarta ezt igazán, de tudja, hogy meg kell tennie. Csak én is megöleltem őt és vártam, hogy abbahagyja nem tudtam semmi mást tenni. Egyszerűen ez egy olyan dolog, amibe nem szólhatok bele.
-Rendben van, ott leszek. Megteszem, amit kérsz tőlem. Igen ég veled és soha ne felejts minket.
Ezeket a szavakat volt a legnehezebb kimondani. Ahogy az ajtó bezárult visszhangozva a földalatti folyosón egyszerűen most szembesültem is vele hogy mi is történik majd valójába. Az ösztöneim azt súgták, hogy ez nem lesz jó és most rögtön menjek be oda és állítsam le az egészet. De az eszem mást diktált méghozzá azt, hogy egy ígéretet tettem valakinek, amit akármilyen nehéz is be kell, hogy tartsam. Csak nekidőltem az ajtónak és csak egyre és egyre lejjebb csúsztam még nem már csak ültem az ajtó előtt. Most egyedül voltam és csak bámultam magam elé. Nem tudtam semmit tenni csak magamban a sírást leküzdeni és figyelni nehogy valaki megzavarja a szertartást. Ez így ment egy ideig mikorra úgy éreztem, hogy összeszedtem magam még vártam pár percet majd benyitottam. Most csak egy élettelen testet láttam magam előtt egy idéző kör közepén. Lassan odaléptem és felemeltem őt a földről közben pedig imákat mormoltam halkan a lelkéért. Majd felfektettem őt az oltárra lassan hátra léptem és a falhoz támaszkodtam. Nem akartam most már egyáltalán elmenni. Ki akarom várni ennek a dolognak a végét akármi is történik itt. Az ajtót meg szándékosan nyitva hagytam ha keresne valaki akkor tudni fogja hogy itt vagyok. Szóval most már nem kellett mást tennem csak várnom hogy megtörténjen a dolog.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:58 pm

Legalább egy óráig feküdhettem az oltáron lélegzet, levegő nélkül mozdulatlanul, amikor lassan elkezdett dobogni a szívem. Ezt csak így hirtelen... talán még Nalfein is hallhatta, s ezt én magam is éreztem, ahogy testembe lassan visszatér az élet, bár már nem úgy éledek fel, mintha újjászületnék. Most úgy éledek fel, mint aki feltámad. Ez teljesen más, a kettő között sok a különbség.
Érzem, ahogy ereimbe újra vért pumpál a szívverésem, s egyre gyorsabban ver... megrándul az ujjam, s ahogy hirtelen levegőhöz kapok, s egyik kezemmel a szívemhez, ugyanolyan hirtelen fel is ülök kitágult pupillával. Kialszik minden fény, s csak az oltár körül égnek tovább a gyertyák, szinte önmaguktól kaptak lángra.
Furcsa érzés. Ahogy a szívemen tartom a kezem, érzem, hogy élek, s érzem a lelkem, hogy nem semmisült meg, tehát én én vagyok. Viszont mellette ott lebeg még a lidércátok egy töredéke, ami miatt lehet, hogy két lélek van a testemben, de ezek szerint én vagyok az erősebb, s kordában tudom tartani. De még tudnom kell ezt használni, tudnom kell, hogyan tartsam meg tovább ugyanígy. Viszont az is furcsa, hogy láttam a másik oldalt, hogy milyen a halál. Hiszen ott voltam egy óráig... látni azokat a lelkeket, ahogyan szenvednek, de még mindig hatalomra vágynak... legtöbben meg se érdemelték. Legszívesebben visszahoznám őket az életbe... szóval a kedvesség még nem hunyt ki... ez jó jel. Remélem, nem is fog szűnni.
Előbb hozzászokok a lélegzéshez, majd érzem, ahogy a közelemben van egy olyan erő, aki fontos a számomra. Oldalra nézek. Nalfein az. Igen... akármennyire is lettem most erősebb... vagy hatalmasabb, bármi, ugyanúgy becsülöm, tisztelem, s felnézek rá, s mindig is fontosabb lesz ő és testvéreim az én életemnél... amit most már nem tudok odaadni, mert egyszer már eljátszottam. Mindenesetre elcsodálkozom.
- Nalfein... - leszállok az oltárról, s lassan elindulok felé lábaimon kecses járással. - Te végig itt ültél? Egyedül? - mikor odaérek hozzá, lenézek rá, de nem szeretnék tovább így maradni, mert az úgy tűnne, mintha... lenézném. Ezért leguggolok hozzá, hogy vele egy szintben legyek, ezzel jelezve, hogy nem alatta, nem felette, hanem vele egyenjogúan élek.
- Ne félj... ugyanúgy én vagyok... semmi sem változott. Csak ez... és ez. - az 'ez' szavaknál rámutattam a homlokomon lévő jelre, majd a ruhámat is felemeltem, hogy láthassa a jelet a köldököm felett. És... talán a bőröm is fehérebb lett, de ezzel nem árt nekem a fény annak ellenére sem, ha sötételf vagyok. Már egyébként sem árthatna. Ugyanakkor... talán bátrabb lettem, s hasonló jelzők.
- Szörnyű dolgokat láttam odaát... holtakat, akik nem érdemelték volna meg halálukat... szinte már szent életet éltek, mégis ott kötöttek ki. S zsarnokokat... áh, a fejem. - vicsorítottam, majd két kezemmel a fejemet fogtam fájlaltatva. A sok tudás, ami beleszakadt a túlvilági utazás alatt, megfájdította a fejem.
- Tudod... a lelkem nem vált el tőlem, viszont a lidércátokból visszamaradt egy másik lélek töredéke... de kordában tartom, nem engedem, hogy kiszabaduljon.... miattatok... miattad. - a szemébe nézek, majd felállok, miközben leengedem a kezem. Hátat nem fordítok... mert neki soha nem fordítok hátat.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:28 pm

A várakozás az estébe torkollott és senki nem jött keresni engem. Az álommal küszködtem közben egy óra is hosszú idő volt a majdnem sötétben. Egészen aludni lett volna kedvem de nem most nem tehettem. Nem volt szabad hiszen meg akartam várni ennek a végét hogy mi is történik majd most. Éppen csak egy nagyobbat pislogtam miközben már aludtam is volna el de ekkor meg is érkezett a válasz. Rhyna újra élt de én nem is tudtam vagy is nem láttam elég tisztán csak egy picit homályosan ahogy kinyitottam a szemem. Nagyokat pislogtam mikor felkelt és lesétált az oltárról. Tudtam hogy ez fog történni de azért a látvány egészen más volt. Ahogy elém lépett rögtön szembetűnt a másság a küllemében. Mindjárt következik a belsőjében való eltérés is és már csak arra tudtam gondolni hogy miféle szörnyeteg lett belőle. Mióta itt vagyok igyekeztem a legjobb énemet elővenni a dologhoz de legszívesebben véget vetettem volna ennek az egésznek. De amikor megszólalt minden rosszindulatom mintha csak elszállt volna. Egyszerűen nem más lett ez ő volt. Senki más csak ő ahogy még el is próbálta nekem mondani. Legszívesebben most felpattantam volna és egy ünnepséget rendeztem volna a klánban a tiszteletére de inkább jobb ha ez a mi titkunk marad.
-Azt látom hogy te vagy. Szeretném hogy ez a közeljövőben maradjon is így.
Mondtam közben szemügyre véve a a jeleket amiket már előtte megfigyeltem hogy két pontba csoportosultak a testén.
-Remek a bátorságra szükséged lesz ezután. De mindegy mit láttál most már itt vagy és csak ez számít. És hogy te voltál a jobb és nem az átok.
Mondtam neki miközben felálltam a földről és magamhoz öleltem miközben a fejét fogta.
-Én bízom benned és a testvéreid is ha nem is tudnak róla. Szóval minden rajtad múlik.

Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Nov. 06, 2011 12:31 pm

Meglepett, amikor átölelt, s ugyanilyen megilletődött arccal figyeltem rá résnyire nyitott ajkakkal. Ugyan, ennyit nem érhetek, hogy hiányoznék valakinek is, s félnének attól, hogy elveszítenek. Bár... nekem sose számított az, hogy velem mi lesz, hanem az, hogy velük mi fog történni. Lehet, hogy legbelül ők is, vagy legalábbis ő is így gondolja.
Megteszem, hogy hátat fordítok, s egyenesen a jelhez sétálok, hogy összeszedjem mindazt, amit a földre helyeztem. Köztük a gyertyát, az edényeket, s visszahelyezzem őket helyükre. A jel eltüntetése nem okozott komolyabb gondot: leguggoltam a közepére, a földre fordítottam tenyerem, ezzel fel is oszlattam a krétát a földről a vérnyomokkal együtt.
Olyan furcsa még mindig... hozzá kell szoknom, hogy most nem kell félnem attól, hogy bármelyik pillanatban meghalhatnék, s bármikor használhatom az erőmet... nem kell rettegnem, hogy akkor újabb jelek jelennek meg rajtam. Ez a végleges.
Leülök egy székre, rákönyökölök a lábamra, előrehajolok, s megtámasztom állam, úgy bámulok tovább Nalfeinre, várva reakcióját, figyelve mozdulatait, bár ilyen távolságból is leginkább a szemét vizslatom.
- Tehát... minden maradt ugyanúgy a régiben. Maradok a testőröd, hű szolgád.
*S ha kell, még az ágyasod is.* - várjunk csak... ennél a gondolatnál valami nem stimmel. Furcsán is néztem összevont szemöldökkel... ezt nem én gondoltam. Különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki... elvégre a másik lélek azokat a gondolatokat tükrözi, amik valójában bennem vannak, csak ő kimondja őszintén. Akkor most csak azt kell megtartanom magamban, hogy nehogy ki is mondjam ezeket.
- Ezek után szünetet tartasz, vagy azonnal jön egy újabb küldetés? - terelem gyorsan a gondolataimat... de úgy beszélek, mintha nekünk csak az élet a küldetésekről és a gyilkolásról szólna...
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Nov. 06, 2011 3:06 pm

Lehet hogy furcsa volt neki az hogy megöleltem de hiányzott. Lehet hogy hülyeség de én aggódom minden egyes emberemért és nem mindegyikük tér vissza halálból. Mondhatjuk hogy egyikük sem kivéve őt szóval talán ez még egy teljesen normális reakció volt még tőlem. El se tudja képzelni hogy már csak egy ember elvesztés is mekkora kihatással van másokra mivel nélküle nem lesz minden ugyan az mint azelőtt. Majd én is odasétáltam és a tárgyakat kezdtem el szemlélgetni amiket felvett a földről. Nagyon nem értek az efféle mágiához de azért látszott hogy nem valami egyszerű lehetett. Kicsit más lesz erről az oldaláról megszokni. Igaz hogy nem változott sok mindenben de hogy van egy másik énje is és hogy most már bármit csinálhat nem akadályozza az átok. Igazából örülök neki csak az első részének nem.
-Igen. Ahogy ígértem nem változik majd semmi.
Bólintva egyet nyomatékosítottam a mondandómat. Majd amikor megláttam hogy összehúzza a szemöldökét arra gondoltam hogy most vajon én rontottam el valamit vagy mi? De nem én lehettem az elvégre semmi különöset nem mondtam vagy tettem amire ez lehetett a reakciója. Mindegy most valahogy nem foglalkoztam a dologgal és nem is akartam rákérdezni hogy miért is csinálta. Nem akartam mindent túl hamar megtudni majd mindent szép lassan idejében.
-Érdekes hogy a küldetések érdekelnek. Hát ahogy érzed magad. Ha szeretnéd tarthatunk miattad egy kis szünetet. De a többiek számára nem áll meg az élet. Főleg most hogy most egy herceg is hadat üzent nekünk nyilvánosan és elfoglalta egy klánkastélyunkat a területükön. Ez egy olyan provokáció amit nem hagyhatunk válasz nélkül. Ez igen kemény feladat lesz és nem egy napos. Vissza is kell hogy foglaljuk a várat és eltennünk a kis herceget láb alól. Szóval nyugodtan tarthatunk szünetet.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 12, 2011 9:54 pm

Még mindig furcsálltam ezeket a gondolatokat... de aztán kezdtem rádöbbenni, hogy mitől van mindez. Hát persze! Ez az új lélek, mely a lidércektől származik, őszintén kimondja azt, amit gondolok, csak egy kicsit másképp. Néha durvábban, de valójában csak az igazat mondja, amit... tulajdonképpen én érzek, csak nem merem azt kimondani. Hiszen az előző énem egy papnő, aki odahaza még szent életet élt, nem volt szükségem arra, hogy beszéljek... de most más a helyzetem, mert mindent ki kell mondanom, hiszen bíznak bennem.
- Szünetet? - szoktam én olyat is tartani, hogy szünet? Végülis... egyszer az életben megtehetem. De nem... már épp elég volt ez a szünet, amit azért tartottam, hogy kieszközöljem annak a módját, hogy hogyan vethetek véget az átkomnak.
- Herceg? Nehéz feladat? Semmi sem nehéz... semmi sem lehetetlen. Most már nem az. Elvégre, Nalfein, a halál papnőjével állsz szemben. Ha akarom, az a herceg már nincs itt. De...túl könnyű munka lenne, szóval úgy döntök, hogy ebben az esetben melléd állok, mint mindig, s hajlandó leszek bemocskolni a kezem a vérével. - már kezdtem magam beleélni. - Hadat üzenni! Hah! - ismétlem meg Nalfein kijelentését... egy herceg üzenjen hadat egy sötételf klánnak? Sokat tudhat az a herceg, s bátor lehet, ha így cselekedett. De majd meglátjuk, hogy mi lesz.
Felállok, s egy ideig hezitálok, hogy majd mit cselekedek, de lábam szinte magától mozdul egyenesen Nalfein felé.
- De tudod mit? Ha ilyen kedvesen felajánlottad... tartsunk szünetet. - majd megállok előtte alig pár centiméterre. Magamban elmosolyodok, amint megintcsak szinte magától mozdul a kezem egyenest az arcára, hogy végigsimítsak rajta.
- Hiszen mikor jut idő ilyen szünetekre? - folytatom tovább, amibe belekezdtem, s közben másik kezemmel legyintek egyet, mire a tágra nyílt ajtó hirtelen bezárul, így ha valaki próbálna is bejönni, nem tudna.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Nov. 13, 2011 12:10 pm

-Ne ez az lány akit ismerek. Főleg most ezt még egy jelnek is érzem hogy most visszatértél közénk és újra itt vagy. De ez nem azt jelenti hogy elbizhatjuk magunkat. Szóval most már nincs más dolgunk mint bosszút állni.
Mondtam neki egy kicsit mosolyra fakasztva ezzel önmagamat is és szinte nevettem volna hogy hogyan is lehet valaki annyira idióta hogy nekünk. Mondjuk nem is tudtam neki mit mondani neki hiszen annyira örültem annak hogy visszatért hogy azt szavakkal el sem mondhattam volna neki. Szóval nem is akartam most egy kis ömlengést levezetni neki a dolgokról úgyhogy jobbnak láttam ha csendben maradok és várom a megfelelő alkalmat.
-Igen egy herceg és ráadásul nagy a hatalma is. Neki is van oka ez elbizakodottságra tekintve hogy neki is van egy titkos fegyvere akárcsak nekünk te. Te mi tudunk az övéről ő viszont rólad nem.
Mondtam neki újra ás újra megmosolyogva a dolgokat hogy most mekkora is az előnyünk de nem bizhatjuk el magunkat mert csúnya vége lehet a dolgoknak méghozzá nem is akármilyen.
-Rendeben tartsunk mindennél jobban esne most ha kiélvezhetném ezt hogy újra itt vagy mellettem.
Szinte még kérnem sem kellett jött egy olyan hogy is mondjam helyzet amikor kifejezhetem hogy mennyit is jelent nekem és látszólag ő is ezt akarta tenni. Mikor az ajtót is bezárta és bennem csak peregtek a gondolatok arról hogy most mit is fogunk tenni. Ahogy megsimítottam az arcom én csak az ő arcára helyeztem a kezemet.
-Rendben élvezzük ki hogy egyedül vagyunk. Úgysem tudhat majd róla senki.
Mondtam neki miután mélyen a szemébe néztem s átkarolva megcsókoltam őt.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Nov. 26, 2011 10:47 pm

Valójában nem számítottam arra, hogy ő cselekszik majd helyettem, de ezzel már meg is tette az első lépéseket. Hogy jobban elérjem, felhajoltam hozzá, s nyelvem lassan szájába hatolt. Közben észrevehettük, ahogy szinte csúszik a talaj a lábunk alatt, talán egy fél centit emelkedhettünk erőm hatására, s végül az oltárnál kötöttünk ki. A csók közben felültem, s lábammal átfontam derekát, s talán a kelleténél kicsit szorosabban magamhoz is húztam. A ruhám egy kicsit felcsusszant az oltárra ülés következtében, ezzel kivillantva egész lábamat, egészen a combomig.
Beletúrtam Nalfein hajába, miközben csókom egyre vadabb tempót diktált. Nem tudtam, hogy ezek után mi következik, csak azt, hogy mindent a következményekre bízok, a mi tetteinkre, hiszen mindent vagy az eszünk, vagy a szívünk diktál. Ez esetben nekem mindkettő súg valamit. Azt is, hogy már szükségem volt rá. Igen, rá, Nalfeinre. Eddig nem tudtam, hogy majd mi lesz, hiszen eddig csak egy testőr voltam, gondolom, az ő szemében is, de most valahogy úgy érzem, hogy mindent meg tudok tenni, s mindent ki tudok mondani az újabb lélek segítségével. Amit én valójában nem mernék, azt megteszi helyettem. De ez furcsa kifejezés, hiszen mindent én teszek.
Ahogyan azt is, hogy minden gondolattól vezérelve egy pillanatra berekesztve a csókot megfosztom Nalfeint felsőjétől, teljesen addig, míg szabaddá nem teszem felsőtestét.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Nov. 27, 2011 12:11 pm

Soha nem éreztem magam még jobban ennél és nem kételkedtem abban hogy jól döntöttem ezen a téren. Most biztos voltam abban hogy jól döntöttem. Csókolózni is nagyon kellemes volt igaz hogy még őszintén ezt sem tettem senkivel se de ez most őszinte volt és jobban esett most bárminél. Amikor már az oltáron voltunk nem lepődtem meg hiszen tisztában voltam hogy már nem én vagyok többé az erősebb és hogy már neki is van hatalma sőt elég sok is de ez engem nem zavart. De ahogy látom én csak elkezdtem a dolgot de ő is akarta sőt folytatta is a dolgokat. Amikor pedig elkezdett megszabadítani a felső ruháimtól már egyből gondoltam hogy mire is akar kilyukadni. De nem ellenkeztem én is szerettem volna a dolgot szóval ha most ellenkeznék ezzel akkor saját érzéseimet tagadnám meg. Amúgy is nem érdekel hogy mit gondolnának most senki más nem érdekelt csak ő. Szóval folytattam tovább én is elkezdtem levenni róla a felső ruháit közben pedig már én is a hajánál jártam az egyik kezemmel. Közben csak azon járt az eszem hogy tegyem meg szóval egyet értett a szívemmel.
-Figyelj el akarom mondani hogy ne sajnálj most. Mindent tegyél meg amit szeretnél mivel ez semmin sem fog változtatni kettőnk között. Vagy is fog csak nem negatív értelemben.
Rémes hogy még ilyenkor is ennyit tudok beszélni Közben pedig már egészen hozzásimultam.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 8:37 pm

Folytattam, ahogy csak tudtam, nyelvem szinte már viaskodott az övével, amikor hirtelen félbeszakít, s azt mondja, hogy ne sajnáljak most semmit, csak tegyem azt, amit szeretnék. Ha változtatna is valamin kettőnk között, szerinte akkor nem tenném meg? Rosszul gondolja, ha így gondolja egyáltalán. Az ujjamat a szájára teszem, hogy elég legyen a szóból, most a tettek beszélnek, s újra megcsókolom. Kezem közben felsőtestén dolgozik, majd egyre lentebb haladva megakad férfiasságánál. Innen kezem szinte magától mozdul, s a többi már tényleg csak rajtunk áll...

Később...

Annyival tudnám most jellemezni, ha egy szóban kellene, hogy hm...
Sose gondoltam volna, hogyha már túlélem az átkot, lesz bennem annyi bátorság, hogy lépjek, ráadásul a szervezet vezérével tegyem meg mindezt.
Az ajtó még mindig zárva, így nem tudnak bejönni, csak akkor, ha én azt engedem. Pillanatnyilag vezéremen fekszem, s az arcát simogatom.
- Mikor indul a hadművelet? - értem itt arra, hogy mikor kezdjük az inváziót a herceg ellen.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 9:09 pm

-Az akció? Már úgy látom meg is történt ami kettőnket illeti.
Simítottam végig az arcán és is a haját kisöpörve az arcából. Közben pedig csak a szavain járt az eszem. Nem is gondoltam volna hogy megteszi ezt pont velem. Nem mintha én nem akartam volna és hogy őszinte legyek tetszett ez a merészség. Valahogy most ez megtetszett benne hogy a szertartás után Nefret min az volt ami előtte nem. Ez olyan volt mintha teljesen az ellentéte lenne a régi önmagának.
-Nos a valós akciót majd akkor kezdjük amikor alkalmas lesz az idő. Mert most még túl nagy lenne a felhajtás és a nyom ami felénk vezet. Várunk egy kicsit ahogy mindig is csináltuk.
Mondtam neki továbbra sem mozdultam nem volt kedvem hozzá hoyg megszakítsam ezt az idillt. Valahogy régen nem érdekeltek így a nők mint ahogy az elmúlt pár órába. Egyikük sem volt maradandó emlék kivéve őt. Talán még az is jó hogy senki nem látott minket.Nem lett volna jó hogyha a többiek hozzák szégyenbe Nefretet és az amit pedig az ő dühe okozott volna nem lett volna nyom nélküli. Nos most megfontoltnak kell lennem hogy mit és hogyan teszünk ezután.
-Nos és te hogy érezed magad most?
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Jan. 29, 2012 8:55 pm

Az este után úgy láttam hogy jobb lesz ha mihamarabb belekezdünk a tervek és a ránk bízott feladatok megvalósításában. Szóval visszasétáltam a tornyomba és leterítettem egy öreg tervrajzot az asztalomra félrelökve pár öreg könyvet. Majd újabbakat és újabbakat rájuk terítve.
~Hmm nem lesz olyan könnyű mint hittem de talán most ez egy kicsit egyszerűbb lesz hogyha csak kevesen csináljuk és nem vonulunk ki mind mert az magas veszteségekkel zárulna és a testőreimre ráférne egy kiadós tűzpróba is. Szóval most akkor most tökéletes alkalom is lesz erre hogy egy újabb tesztet állítsak elébük.
Gondolkodtam magamban majd hívattam mindegyik testőrömet a tornyomba megbeszélésre. Ahogy megérkeztek belekezdtem a magyarázat adásba.
-Nos mint azt tudjuk senki nem nézi jó szemmel a működésünket ezért megpróbálnak minket eltenni az útból. Ez sikerült is nekik az egyik klánkastély esetében de most mi nem a visszafoglalást kaptuk meg feladat képen. Először el kell hogy tegyük láb alól azt aki irányítja ezt az egészet ellenünk. Ő pedig egy egészen nagy hatalmú ember valójában egy fiatal király. Volt már vele elég bajunk de minket akar amiért megöltük a feleségét de ez most nem ránk tartozik. Nekünk annyi a feladatunk hogy halott legyen. Nos ugye mivel mindenki emlékszik mi az a tűzpróba nos ez pont olyan lesz. A ti feladatotok hogy megvédjetek de csak egy hiba vagy késés és én halott vagyok. Ahogy szokott lenni most is meghagytam az örökösöm és ha netán én meghalnék felsőbb utasítások miatt mindannyitokat ki kell hogy végezzenek.
Mondtam majd közelebb léptem a térképhez és jeleztem nekik hogy közelebb jöhetnek az asztalhoz. A térképen egy tér alaprajza volt és X-ek díszítették különböző pontokon.
-Nos itt be van jelölve mindenki pontja. A téren egy királyi menet lesz én amint láthatjátok innen indulok előre át a tömegen.
Mondtam rámutatva a legtávolabbi X-re.
-Nos egyikőtök itt lesz elintézi ezt az íjászt a tetőn hogy ne lőhessen le engem. Két őrt az itteni ember leszed előttem. A tömegekben lévő őrökkel majd én foglalkozom. Ahogy kiértem a tömegből itt álluk meg a menettel egy nagy templom előtt. Ti a tetőn lesztek elrejtőzve. Ha jelt adok akkor megölitek az összes őrt a közelemben vagy is csak ledobjátok vagy lövitek őket kinek melyik jobb. A jel pedig az lesz amit sosem mondunk ami nem más mint hogy "győztél". Amikor pedig kivonom a kardomat akkor ti mögém jöttök és együtt támadunk.
Mondtam majd összetekertem a térképet és a helyére tettem.
-Most irány a fegyvertár felszerelkeztek és utána az istállóban találkozunk.
Megvártam még felszerelkeztem majd odalent vártam mindannyiuk megérkezését.
-Nos induljunk ja és egyikőtök neve sincs az örököseim listáján bár sokan alkalmasak vagytok rá de ha elbuktok egy tűzpróbát velem kell hogy haljatok.
Mondtam felpattanva és megsarkantyúztam a lovamat és a város irányába lovagoltam.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyPént. Feb. 10, 2012 12:18 pm

Csak egy helyben álltam, amikor Nalfein összegezte a terveit, hogy hogyan támadjunk rá ellenségeinkre. Rezzenéstelen arccal, szinte feszült tartással meredtem rá a rajzra, melyen ő elgondolta állásainkat.
Bár annak ellenére is, hogy nagyon figyeltem, nem jutott el a tudatomig, hogy én melyik csoporthoz tartozom. Ki intézi el az íjászt? Ki szedi le a két őrt? És addig hol is lesznek a többiek? Még mindig nem tudom, hogy melyik álláspont a legjobb nekem, de ha Nalfein egyedül akarja leszerelni a tömeget, akkor rendben, én nem állok az útjába, de ha komolyabb baja esne... hm. Olyan nincs. Ha pedig meg is történne, akármikor vissza tudnám hozni az életbe. De játszunk tisztességesen, csak akkor ölök hirtelen, ha mások úgy támadnak rám becstelenül. Azért egy lovag is becsülettel harcol, szóval elvárom én is a tisztességes harcot, ha én is úgy harcolok. Azért erre kíváncsi leszek, hogy úgy lesz e, mert általában nem minden úgy sül el, ahogy azt én gondolom.
A következő, ami az eszembe ötlik az az, amit Nalfein mondott. Egy tűzpróbát vele kell, hogy haljunk. Kedves Nalfein! Ha akarnék se tudnék meghalni. Bár az egyetlen dolog, ami a halált megölheti, az maga a halál. Jó, majd lepaktálok a kaszással.
Az egyetlen dolog, ami már akadályozott a harcban, az a ruhám volt. Végignéztem magamon, és meg kellett állapítanom, hogy ez bizony túl hosszú a mozgáshoz, meg egyáltalán ahhoz, hogy lóra üljek. Elválva a többiektől, még a folyosón fentebb szabtam, pontosabban felszakítottam körülbelül térd felé, hogy könnyebb legyen a mozgás...páncélra, meg más egyéb holmikra egyáltalán nincs szükségem.
Így könnyed felszerelésemmel felültem a lóra, s elindultam vezérem felé...olyan, mintha vakon vezetném magam a sötétségben. Kicsit rásózok a lóra, hogy még beérjem Nalfein-t.
- Szóval... én melyik is vagyok a sok közül? Maradjak inkább meg a háttérben, és fedezzek mindenkit megbújva, vagy ritkítsam meg a herceg seregét? - teszem fel a kérdést, miközben egy pillanatra sem nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:04 pm

-Nektek kell eldöntenetek én megbízom bennetek de csináljátok a dolgokat és nem én. De látom hoyg nem emlékszem mi is az a tűzpróba igazam van?
Mondtam neki a egyik kezemmel hátra hajtva a csuklyát ami az arcomat takarta és mosolyra húzva a számat. Közben tovább vágtattunk az éjszakában egyre közelebb jutva a városhoz de még így is elég messze volt. Rémes hogy elfelejtette mi az hogy tűzpróba. Amikor magával az életeddel játszol hogy kiválhass egy próbát. Bár a levél amit a vezető hátrahagy sose ugyan az amit ő mond és talán egészen más áll benne de ezt csak ha a vezető meghal akkor olvashatják. Az enyémben tényleg egy jó meglepetés van de senki nem tudja még és remélhetőleg nem is fogja.
-Bár nem hinném hogy tapasztalt íjjász vagy szóval inkább maradj a többiekkel a templom tetején. Majd valaki elintézi a fenti lövészt helyetted és mond csak ugye nincsen semmi bajod a pincében történtek után? Mármint úgy értem hogy teljesen kész vagy erre. Nem szeretném ha az embereim rájönnének hogy milyen erővel is bírsz most már.
Mondtam neki halkan az utolsó mondatokat halkan ügyelve arra hogy ne halljanak meg minket mivel ezt tnyleg titokban kéne tartani.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:28 pm

Már hosszú idő telt el azóta, hogy legyőztem a lidércek átkát, s ezzel Neferet lettem. A Rhyna Lalfar nevet már el is feledtem, ahogy talán a "testvéreim" is a klánon belül. Már mindenki Neferetnek szólított, a halál papnőjének, s tudják, hogy nem szabad velem kikezdeni, mert birtokolhatom életüket, ha azt úgy akarom. Egyébként is, tudják, hogy egy fontos éltető vagyok számukra, vagy legalábbis egy fegyver, ugyanis ha meghal valaki, akkor én azt fel tudom támasztani, feltéve, ha még nem olyan hosszú ideje halott.
Megtanultam együtt élni ezzel az erővel, ahogy megtanultam használni is. Bár régi valóm nem veszett ki belőlem, mert még mindig tudtam, hogyan viselkedjek önmagamhoz és másokhoz hűen, mint például szeretett vezéremmel szemben is. Ő volt az egyetlen, aki egy hevesebb vitában, olykor csatában le tudott állítani; neki elég volt egy szó, egy érintés, s már nem őrjöngtem tovább. Ma már nem is teszem ezt, nem őrjöngök, ugyanis nincs miért dühöngenem, s megtartom a higgadtságom akkor is, ha már a víz a fejemben az egekig áll.
A mai napon egy sötétkék, hosszú ruhát viseltem fűzővel, ami kiemelte karcsú alakomat és jobban domborított melleimen. Csak a harcokban viseltem olyan ruhát, ami segítette a mozgásomat, de most nem volt harc. Éppen a kastély egy olyan helyiségében tartózkodtam egyedül, ahol a térképeket tároltuk, s egyéb tekercseket háborús feljegyzésekről, esetleg eredményeinkről, meg egyéb információkról. Nem tudom, hogy miért éppen itt, de érdekelt, hogy milyen küldetéseket kaptunk eddig, miket vittünk véghez, ugyanis én nem voltam a kezdetektől fogva az Árnykígyók tagja... talán egy fél éve lehetek itt, s előttem már jóval hamarabb megalakultak, így nem tudtam róluk mindent. Talán most.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Jún. 02, 2013 12:18 am

Sok idő telt el azóta hogy Rhynának segítettem legyőzni az átkot. Rhyna... hova is gondolok, már Neferet a neve. Igyekeztem így szólítani, de kezdetben még néha ugyanúgy Rhynának szólítottam. Nem tudom hogy ez mennyire is zavarta, de egyszerűen nekem is túl kellet legyek ezen. Sőt az is nehéz volt, amit az átváltozása után csináltunk. Végül is nem tudtam helyre tenni ezt magamban, mert nem tudtam hogy helyesen cselekedtem-e aznap este. Végül is nem is tudom, hogy ezt most miért engedtem. Talán nem mertem nemet mondani? Ugyan én nem féltem a halált, ahogy most sem de akkor az érzéseim vezéreltek volna? Ezen még elmélkednem kell, de szembe kell nézzek ezzel a kérdéssel, mert előbb utóbb eljön az ideje. Közben a kastélyban a célom felé sétáltam, ami nem volt más mint az a terem, ahol a térképeket tartottuk és a feljegyzéseket. Szükségem volt egy kis tervezésre, hogy elterelje a gondolataimat erről a dologról. Ahogy kinyitottam a két hatalmas ajtót megdermedtem egy percre, nem akartam elhinni, hogy nem tudom majd elterelni a gondolataimat. Halkan bezártam az ajtót, hogy ne vegyen észre és közben lassan lépdeltem előre. Közben akaratlanul is megakadt a szemem Nefreten. Szemre való volt, és a viselet is kirívó volt, de lehet csak én találtam annak. Közben ahogy egyre közelebb értem hozzá, mondani akartam valamit de egy szó sem jött hirtelen a számra. Vicces volt, hogy pont nekem egy mestergyilkos nem tud megszólalni. Nem akartam kérdőre vonni hogy mit csinál itt, mert az olyan lenne mintha nem kellene itt lennie. Ekkor önkénytelenül is elsétáltam mellette, és levettem egy feljegyzést a polcokról. Majd kiterítettem a hozzá legközelebbi asztalon.
-Ha valami jót keresel akkor ezt ajánlom, mert megvan benne minden. A feljegyzésekben minden ott van. Szerelem, árulás, szenvedés, harc. Ez a háború 1 évig tartott.
Mondtam neki, miközben letettem mellé a térképhez tartozó feljegyzéseket, miközben összefontam a kezeimet magam előtt.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Jún. 02, 2013 12:37 am

Valójában nem volt szüksége arra Nalfeinnak, hogy halkan lépjen be és ugyanolyan halkan zárja be az ajtót, ugyanis tudtam, hogy valaki belépett és azt is tudtam, hogy ő az, ugyanis neki van ilyen jellegzetes illata. Minden egyes emberről, lényről meg tudtam állapítani, hogy ki az vagy mi az, anélkül, hogy rá kelljen néznem. Persze úgy tettem, mintha nem venném észre, ugyanis volt egy olyan sejtésem, hogy ez a célja.
Majd elémtesz egy tekercset, amiben minden feljegyzést megtalálok szerinte. A tekercsre pillantok, majd rá. Szerelem, árulás, szenvedés, harc. Szerelem? Nem gyakran hallani, hogy klánokon belül akár szerelem is létrejöhet, ha pedig igen, az sosem úgy volt, hogy a klán tagjaival, hanem egy klánbeli férfi mindig szerelmes volt egy klánon kívüli hölgybe, aztán mindig történt valami negatív dolog, amiért el kellett hagynia, esetleg valamelyiküket megölték, mert közben árulás is történt. Micsoda cselszövések!
- Mondd csak, Nalfein. Voltál már valaha szerelmes? - érdekelt, hogy ő vajon mit gondol erről, s vajon mit mond a mostani állapotunkra... vagy legalábbis reménykedtem abban, hogy nem felejtette el azt az éjszakát, ami kettőnkkel megtörtént. Bár valójában nem tudnék róla elképzelni olyat, hogy szerelmes lehetett volna valaha is, de azt sem, hogy feledékeny.
Vissza az elejére Go down
Nalfein Do Urd

Nalfein Do Urd


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Oct. 22.

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:04 am

Vártam Nefret reakcióját, miközben még mindig a gondolataimmal viaskodtam. Kételyek gyötörtek, mivel klánon belül szerelem ritka, vagy titokban tartják már amennyire lehet. Közben akaratlanul is Nefretre szegeződnek a szemeim. Nem értem, hogy miért is bámultam őt, először nem is vettem észre, de már zavart hogy miért is van ez velem. Szinte nem tudtam elfejteni azután az este után, és talán örökre megváltozott a kettőnk kapcsolata. Majd a gondolataimból kiszakít egy kérdéssel, ami elég érdekes volt, és sejtettem, hogy most jól kell válaszoljak. Először el is gondolkodtam, hogy mit is válaszoljak erre a kérdésre.
-Szerelmes? Hát nem egy fejvadásznak való a szerelem. De voltam már és most is az vagyok, vagy is nem is tudom. Egyszerűen nem tudom helyretenni, hogy mi is van kettőnk között. Főleg azután az este után csak te jársz a fejemben, és nem tudom mi a helyzet kettőnk között. Mivel nem tudom, hogy te mit is érzel.
Mondtam neki miközben mintha felszabadultam volna, olyan jól esett ezt most kimondani. A részemről viszont ez nagyon nagy teljesítmény volt, hogy ezt csak így kitálaltam neki, minden rejtett csapda vagy egyebek nélkül. Szóval most egy kicsit védtelennek éreztem magamat emiatt, és hanyagnak is. Mivel körül sem néztem, hogy van e rajtunk kívül valaki más is vagy, hallja e valaki amit most mondtam.
Vissza az elejére Go down
Neferet

Neferet


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : Élet és Halál között

Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:23 am

Válaszán elmosolyodtam. Igazság szerint tényleg nehéz lett volna elhinni róla, hogy szerelmes lett volna, de ahogy elmondja, elhiszem neki. Talán azt is, hogy most is az, bár nem tudja pontosan megmondani, hogy mi rejtőzik kettőnk kapcsolatában. Az biztos, hogy több, mint amit az én testőri feladatom megengedhet magának, s az is biztos, hogy több, mint amit Nalfein tehet vezérként. Több, mint egyszerű barát, vagy egy felesküdött testvér, s ahogy szívem és eszem súgja, több, mint egy egyszerű szerető, elvégre akkor, azon az estén nem kihasználtam, egyszerűen csak nem tudtam ellenállni neki annyi idő után, s végre adódott az alkalom, hogy az énem, Neferet kimondja mindazt ahelyett, amit Rhyna gondol.
Jó volt azt hallani, hogy én járok a fejében és nem tud nem rám gondolni. Ezt már akkor is észrevettem, amikor belépett az ajtón, ugyanis minduntalan engem bámul.
- Biztos vagyok benne, hogy tudod a választ, hiszen észrevettem, hogy a szemed is alig tudod levenni rólam - felé fordulok. - Nem ejtelek kételyekbe: azon az estén számomra nem egy szórakozás voltál, Nalfein. Mára már minden bizonnyal tudod, hogy Rhyna elhallgatta a szavait, s meghagyta azokat gondolatoknak, de Neferet ki is mondja azt, amit Rhyna gondol. Mindkettejük, vagyis mindkettőnk ugyanazt akarta, hiszen már azóta bálványozlak, mióta beléptem az Árnykígyók közé. Te voltál az, aki otthont adott, bátorított, mellettem állt, amikor a legnagyobb szükségem volt rá, így hát nem volt nehéz, hogy a bálványimádatom után beléd is szeressek. Most is te vagy az egyetlen, akinél különbséget tudok tenni vezér és szerelmesem között. Mert tisztellek, mint vezért és te vagy az, akinek a szavára így is hallgatok, hogy hatalmilag talán feletted állok, ugyanakkor várom, hogy belépj, szólj hozzám, tekints rám és érj hozzám - most már talán feloszlattam kételyeit, így tudhatja, hogy én mit érzek már a kezdetektől fogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnykígyók Klánjának Kastélya   Árnykígyók Klánjának Kastélya Empty

Vissza az elejére Go down
 
Árnykígyók Klánjának Kastélya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Árnykígyók klánja
» [Jelenkezés] Árnykígyók klánja
» Anamúr kastélya
» Choor kastélya
» Desum Mens klán kastélya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: