Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
"Három Kasza" hegy EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
"Három Kasza" hegy EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
"Három Kasza" hegy EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
"Három Kasza" hegy EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
"Három Kasza" hegy EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
"Három Kasza" hegy EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
"Három Kasza" hegy EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
"Három Kasza" hegy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
"Három Kasza" hegy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Assadar
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Blaide
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Syla Breeze
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Terax Inferno
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Issle Iumi
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Tira
"Három Kasza" hegy I_vote_lcap"Három Kasza" hegy I_voting_bar"Három Kasza" hegy I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 "Három Kasza" hegy

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyHétf. Május 10, 2010 9:16 pm

Egy igen furcsa hegy, úgy néz ki, mintha három kasza lenne egymás felett, és a csúcsa furcsa mód lefelé konyul, amitől olyan hatást kelt, mintha a három kasza le akarna sújtani...A Halál Völgye mellett található.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 8:37 pm

Deiree most harcéhes volt, bár mindig az... és sosem találta meg méltó ellenfelét, legyen az mondjuk egy csata közben, vagy egy másik ellenféllel szemben. Sose. Néha már elszomorította ez a helyzet, hogy a drágalátos lények olyan gyengék, és nem tesznek ellene semmit sem, hogy erősebbek legyenek. Egyszerűen semmit! És akkor így menjen az ember csatába? A Három Kasza hegy mindig is vonzotta Ree-t, már csak a sok legenda miatt is. A legtöbb csata Nicosiában itt kerül sorra. Nade mióta volt már csata Nicosiában? A jók már arra sem szánják rá magukat, hogy ide merészkedjenek, Frau meg persze átküldi a mocskokat a jó vidékére. Cöh. Hol van itt a bátorság? Bezzeg, ha Ree tehetné, megbirkózna a hatalmas Úrnővel is, csakhogy végre legyen egy nagy élményben része. Ja, mert neki a harc mindig élvezet volt.

Épp Darg hátán ült, és a magasban repültek, s Darg hátán forgatta a szablyáját.
- Rég nem érezte már a vér ízét. - jelentette ki csak úgy a semmibe, mintha csak Dargnak mondta volna. Végül, amikor megérkeztek, leszálltak közvetlenül a hegy mellé. Deiree leszállt a sárkánya hátáról, kezében a szablyával, és elmélkedett, miközben a magasba nézett. Igazából a hegy tetejét nézte, már ha volt egyáltalán neki.
- Darg... nem gondolod, hogy alakítani kellene a hegy kinézetén? Bár... nem tudom, azzal mennyire kelteném fel magamra Frau figyelmét. Mindenesetre, ha lerombolnánk a háromból egyet, biztosan küldene egy hadsereget is. - ezen a gondolaton csak elnevette magát úgy, hogy az már szinte visszhangzott.
~Nem tudom. Mennyire lenne az számunkra előnyös? Mert már az élőholtjai sem valami erősek, hiába alakított rajtuk.~ - szólt a sárkány telepatikusan Deireehez.
- Lidérceket akarok, Darg...lidérceket! - na, azokkal meg már ő sem tudna megküzdeni.
~Meghibbantál.~
- Nem, csupán az éhség teszi. Vérre szomjazom.
~Áh, remek. Akkor figyelj, mert akad egy kis társaságunk.~ - Darg a levegőben érzett valamit. Ő már messziről megérezte, ha valaki közeledik hozzájuk. Még ha kilométerekre is volt tőlük.
- Remek, akkor vendégszeretőnek kell lennünk. És miféle teremtmény? - kérdezte sárkányától Deiree.
~Egy vérfarkas.~
Vissza az elejére Go down
Namikata Yoshimuze

Namikata Yoshimuze


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Jun. 20.

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: asdasdsf   "Három Kasza" hegy EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 8:45 pm

A Gonosz földjén sétálgattam harcra éhesen, hátha tudom fejleszteni a tudásomat. Ám nem minden úgy sült el ahogy terveztem. Egy igen magasan repülő dolgot pillantottam meg a magasban, először egy repülőre gyanakodtam. Egyre lejjebb-lejjebb szált, és felvilágosodtam arról, hogy ez bizony egy sárkány.
~ Na ez is nagyon jó... Idejövök és pont egy sárkányt kell kifognom... Láttam én már sok sárkányt, de ez valahogy máshogy nézz ki.
- Ááá fenébe is!!! - felkiáltott egyet a magasban, ekkor már vérfarkas volt.
Követte a szagot, míg megérkezett céljához. Mintha már tudták volna hogy érkezik, próbált megrejtőzni valahol. Ám egy ügyetlen mozdulattal belerúgott egy nagyobb kőbe, és felkiáltott.
~ Mekkora egy sügér vagyok... Most már biztos nem bukok le.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:00 pm

- Áh, szóval vérfarkas. Hmm... az mennyire elég? Fél fogadra, vagy arra se? - nevetett fel újra Deiree, miközben felkapott egy követ, és dobálni kezdte a levegőben. Eljátszadozott vele, mintha csak egy labda lenne, vagy arra készülne, hogy betörjön vele egy ablakot, ami itt nincs. Hát, parittyával talán könnyebb lenne, de ez már csak sajátosság.
~Attól függ, hogy mihez akarsz vele kezdeni. A halált felfalni könnyebb. ~ - úgy tűnik, még a sárkányának is megvan a humora. Közben már a közelben járt ez az említett farkas, s ezt nem csak abból tudták, hogy egy rejtekből kigördült egy kő, hanem mert érezték a közelükben. Ree nem szólt semmit, csak kényelmesen hátradőlt a sárkányának, aki mellett így is eltörpült. Jah, mert a sárkánya körülbelül 30 méter volt, vagy annál is több. Ki tudja... Ree nem volt jó matematikus.
- Azt hiszem, fél előjönni. - jegyezte meg halkan magának, Darg pedig csak bólintott egyet hatalmas fejével.

- Akkor kergessük ki az egeret a lyukból. - mosolyodott el a lány, majd hátradobta a követ. Óh, most olyan drámai volt ez a szerep! Ree most rendesen talpra állt a kényelmes helyzetből, szóval nem támasztotta ki a sárkányát... bár mit jelent neki is az a pár kiló!
- Farkas-barkas, gyere elő! Nem harapunk! - kiáltott oda a megbúvó farkasnak. Ja, mondhatta ezt egy nagy elementál sárkány mellett, hogy nem harapnak. Na... de most komolyan nem. Nem adódik ebből semmi sem, ha most szépen előjön, és megmutatja magát. Onnan pedig majd eldől, hogy mit hoz a sors. Lehet, hogy bekerülnek egy kis csete-patéba, lehet, hogy megbarátkoznak egymással, vagy pedig az első pillanatok után hagyják egymást a fenébe. Sose lehet tudni.
Vissza az elejére Go down
Namikata Yoshimuze

Namikata Yoshimuze


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2010. Jun. 20.

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: asdsad   "Három Kasza" hegy EmptySzomb. Júl. 03, 2010 4:08 pm

Még hogy fél fogra? Hát ha össze kerül velem nem sok foga marad.
Előjöttem a bokorból, de már ember formában mutatkoztam.
- Még hogy félek-e előjönni? Ezt a lehetőséget kizárnám, csak kíváncsi voltam a sárkányodra, de mint látom igazi ritkaság. Milyen sárkány?- Mondta a magáét mosolygósan.
- Ellenfelet jöttem keresni errefelé. Nem tudom honnan valósi vagy, én Kahlvarból származok.
- De igazából nem tudom tudtad-e de a cápák a fákon élnek és tudnak repülni. Kajra, láttam már ilyen lényt. Olyan brutálisak. Jönnek így hordába vagy nyolcvanan és szétkapnak mindenkit.
Éberen figyeltem a mozdulatát, ki tudhatja mi lesz emellett a sárkány mellett.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:21 pm

Pont az történt, amire Deiree is számított: előbújt a farkas, de most már ember képében. Hát, igen, a mai vérfarkasok már erre is képesek, hogy nem teliholdkor változnak át, hanem akkor, amikor akarnak. Bezzeg a régi hierarchia nem ilyen volt, akkor mindig a teliholdhoz ragaszkodtak ezek az átváltozási formák. Ree megállt egyenesen a farkassal szemben, kihúzva magát. Nem azért, mert dicsekedni akart volna, hogy "lám, nekem van egy sárkányom", hanem azért, mert ez a testtartás megszokott volt nála, már legalább kiskora óta. Na persze, azokban az időkben még Deiree is koldulásból élt, lopott, és csalt, hogy meg tudjon élni. Ezért is tervezi most azt, hogy útja során kialakít egy klánt, amellyel majd a szegényeket fogja segíteni ebben a rossz világban, ami még rosszabb lett, mióta Frau uralkodik. Ma már mindenki lop.

Ree egyáltalán nem félt ettől a férfitől, ezért is közelebb lépett hozzá, amolyan katonás mozdulatokkal, mintha tényleg azt akarná mutatni, hogy felsőbbrendű. Valójában nem ilyen, mint ahogy azt a külső megnyilvánulása is mutatja, hisz mindenkit egyenlő félként kezel, még ellenségeit is. Csak már megszokásává vált, hogy nem az a nő típus, hogy ilyen csinibabának, meg olyan platinababának mutassa magát, mint a már jól megszokott idegesítő félvérek, akiknek be nem áll a szájuk. Figyelmesen hallgatta, hogy mit mond a vele szemben álló fél. Eleinte nem válaszolt a kérdésére, még a kijelentésére sem, meg egyáltalán nem is kérdezte, hogy honnan jött. Meg egyébként is: soha ne ossz meg információt idegenekkel magadról. Kahlvar! Óh, a drágalátos királyok földje. Na már nem mintha utálná az ottaniakat, csak hát... azoknak megvan mindenük, arany, minden, ami kell, mégis szegényeknek érzik magukat. Hát, ha nem csak az anyagi problémákra gondolnának, és nem csak saját magukra, hanem hogy a népüket is boldoggá tegyék, akkor talán ők is sokkal gazdagabbakká válnának.
- Valóban az, és elemental sárkány. - ennyi volt a válasza, röviden és tömören. Ugyan, minek húzza a szövegeléssel az idejét? Na, de igen, Darg tényleg ritka példány, hisz Saloniron és Arcanán aligha lehetne már találni ilyen sárkányokat. Párat megbújva valahol, mert vadásznak rájuk, elég kevés sikerrel, ami azt illeti. Node, szerencséjük van nekik is, ha még tudnak szaporodni.
- És moldredi vagyok. - na, igen... ez meg a varázslók városa. De ez már annyira nem lényeges. Viszont Ree a srác következő akcióját már felhúzott szemöldökkel hallgatta, mert elég sértőek voltak ezek a szavak, melyeket mondott. Méghogy a cápa fán él, könyörgöm...
- Figyelj... nem lehet, hogy visszamaradtál? Nem értem, mit értettél az alatt így, hogy ellenfelet jöttél keresni. Ennyi ésszel, elmezavarodottsággal csak játszópartnert kereshetnél. - még mindig közönyes tekintettel nézett, és azzal a jellegzetes vízcseppel a fején.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyPént. Nov. 02, 2012 2:36 pm

Egészen idáig követtem az illetőt akit a testvéremnek hittünk Drékkel. De amint elég közel kerültünk hozzá, hogy megbizonyosodjak róla, hirtelen köddé vált.
~Csak egy illúzió lett volna?~ kérdeztem magamban.
~Nem hinném. Joe ugyanúgy össze tud olvadni a sárkányával mint te velem. És emlékszel még mi volt az egyik képessége Grimmag-gal?~
~Hogy el tudott tűnni.~ válaszoltam egy hirtelen beugrott emlék alapján.
~Bizony. De ez az eltűnés nem azt jelenti, hogy láthatatlanná válik, hanem, hogy szó szerint köddé válik.~
~Tudom. De mióta vagy te ilyen beszédes?~ kérdeztem, de csak némaságot kaptam válasz ként.
~Tudod mit szálljunk le!~ mondtam Dréknek aki a föld felé közelített. Mikor leértünk a talajra leszálltam róla és leguggolva nyomokat kerestem a sáros földben. Hirtelen lépteket hallottam magam mögül. Egy másodperc alatt felpattantam a földről és a kardomat a két idegenre fogtam, valamint a sárkányukra.
-Kik vagytok és mit kerestek itt?- kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyPént. Feb. 08, 2013 6:18 pm

Már ki is jutottak a bűzölgő mocsárból, a halál völgyéből, ahol már láttak elég halált, de ők maguk túlélték azt. Kérdés a következő: melyik az elfogadottabb? Az, hogy halál nélkül nincs élet vagy élet nélkül nincs halál? Ha mélyebbre akarunk ásni, akkor minden bizonnyal halál nélkül nincs élet... mert ha valaki nem hal meg, akkor nagy valószínűséggel már nem is születhet újjá. Hiszen azért halunk, hogy jöjjön valami más helyettünk. Ez olyan, mint amikor valaki azt mondja, hogy azért hagyott el valaki, hogy helyette jöjjön egy másik. Ez az élet körforgása. Bár ahogy mondanák az istenek, mi magunk vagyunk a csodák, minden emberi élet egy csoda... sőt, nem csak az emberek élete, hanem minden élet egy csoda. Már csak az a furcsa, hogy honnan tudja az ember, hogy egyszer meg fog halni? Hiszen nem is mesélnek neki róla, de már az a legértelmesebb kérdése, hogy "ugye, egyszer majd én is meghalok?" Szörnyű. Inkább örülnénk az életnek.

Így hát Deiree is élvezi, hogy élhet, ennek eredményeképpen segít másokon, hogy ők is élhessenek, ne gondoljanak a rosszra.
Amikor persze pont továbbhaladt volna már Darggal a háta mögött, egy alak jelent meg előttük, aki kardot fogott rájuk. Deiree komoly tekintettel, félelem nélkül sétált közelebb a férfihoz, majd megállt a kard hegye előtt.
- Ölj csak meg valakit úgy, hogy nem tudod, mi céllal leheltek bele életet az istenek. Ölj meg valakit úgy, hogy életed végéig azt kívánod majd, hogy bár ne ölted volna meg - nem tudni, hogy miért jöttek elő ezek a bölcs szavak, de mindenesetre igaza volt.
~Ree, esélye se lenne. Amint a kardját emelné, kilökném a kezéből.~ - Ree fejében megszólalt az elemi sárkány. Bár megunta ezt a helyzetet, s szokásához híven a levegőbe emelkedett, hogy onnan kémlelje tovább, nem e jön valaki. Ree a sárkánya után nézett, majd vissza az idegenre.
- Ezt én is kérdezhetném.
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptySzomb. Feb. 16, 2013 7:22 pm

Egy férfi termett előttünk az úton és kardot szegezett ránk. Ree a kard elé ment és kioktatta az idegent, valamint visszakérdezett. Tény, ami tény féltettem a lányt szóval előkaptam íjamat és felhúztam, valamint az idegenre céloztam vele.
~Amint egy rossz mozdulatot tesz egy nyílvessző boldog tulajdonosa lesz a feje.~ gondoltam rezdületlen arccal.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptySzomb. Feb. 16, 2013 7:40 pm

~Furcsákat mond ez a lány. Engem sosem érdekeltek az ilyenek.~ gondoltam, majd válaszoltam a kérdésére.
-Viszont én kérdeztem előbb és a kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni.- mondtam, majd észrevettem, hogy az elf rám szegezi az íját.
~Drék állj készenlétben!~ parancsoltam sárkányomnak aki mellettem állt.
~Azt hittem Joe-t keressük.~
~Már eltűnt és ritkán hagy nyomot maga után, majd rá akadok később, de nem szeretném, hogy hátba támadjanak, nem tudni kik ők.~ válaszoltam és vártam a lány válaszát is
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyVas. Feb. 17, 2013 3:51 pm

Azt közben Ree észrevette, hogy Faran fedezi őt, de sok értelme nem volt. Ree összeráncolta a szemöldökét, majd megkönnyebbült és sóhajtott egyet. Milyen ostoba és esetlen!
- Ha jobban figyeltél volna szavaimra, akkor észreveszed, hogy nem kérdeztem, hanem kijelentettem - de ugyan, az nem méltó ellenfél, aki nem hallgat a másik szavára. Mert úgy tartja a mondás, hogy "Hallgattassék meg a másik fél is" és akkor biztos a nyereség. Mert ha nem figyelünk arra, amit mondanak, akkor már elástuk magunkat, ugyanis sok mindent le lehet szűrni abból, hogy mit mond a másik. Így Ree például arra jött rá, hogy ez a tuskó könnyen kikosarazható. De hagyjuk az ellenségeskedést!
- Egy elveszett barátunkat keressük, kék páncélban - már fel sem teszi a kérdést, hogy nem e látta valahol, ugyanis nézéséből lehet arra célozni, hogy ez is érdekli. Közben a neonsárkányra figyelt, és gyengéden meghajolt előtte, ugyanis Deiree tiszteli a sárkányokat, legyen az akármilyen fajta. Általában még vadászat előtt is meghajol minden préda előtt, hiszen tisztelgés azért, amit ők adnak. A sárkányoknak külön tisztelet jár, legyen az békés vagy békétlen. Egyébként is Ree ismerte a sárkányfajokat, hiszen sokat tanult Ellowaelben, az Emlékezés birodalmában. Talán most ennek is köszönheti igazi erejét, hogy már egyáltalán nem kell varázslatokat tanulnia, hanem úgy használja minden elemét a varázslatoknak, ahogy akarja. Tudta azt is, hogy a vele szembenálló lény egy neonsárkány, egyike a legnemesebbeknek. Ugyanis nem sok nemes sárkányfaj létezik: ilyenek a neonsárkány, a leafeon sárkány, alkonysárkány és az elemental sárkány, mint Ree sárkánya, Darg.
Közben a tisztelet megadása után felemeli fejét és újra az idegenre néz. Arra még mindig nem felel, hogy kik ők.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:39 pm

A nő meghajolt Drék előtt és a sárkány vissza neki.
~Ő tudja mi az a tisztelet. Nem akarsz kicsit tanulni tőle Súrá?~ kérdezte Drék. Szúrós szemmel ránéztem, majd vissza a lányra.
~Inkább hallgass!~ válaszoltam a sárkánynak, majd visszacsúsztattam a kardomat a tokjába jelezve, hogy megbízok bennük.
-És merre mentek?
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyPént. Feb. 22, 2013 8:07 pm

~Az az egy biztos, Ree, hogy ez a pacák nem beszél valami tiszteletteljesen a sárkányával.~ - szólalt meg újra a sárkány a lány fejében.
~Honnan tudod?~ - kérdezett vissza Deiree, mert azt nem gondolta volna, hogy egy sárkány látja a másikon, hogy van e valami baja vagy nincs.
~Egyes sárkányok megérzik a másikon, hogy milyen módon nevelték őket. A legtöbb nemes sárkány akkor is hű a nemesi véréhez, ha már elfajzottnak állítják is be őket. De vannak, akiken foltot üt a nevelés. Még a legapróbb vonalait is észre lehet venni. Persze lehet, hogy csak én feltételezem így, béklyózz meg, ha hazudnék... Bár nemesi vérünk ellenére is tudunk úgy viselkedni, mint ti, emberek... amolyan bohóc módjára.~ - még Ree hallotta, ahogy saját sárkánya kikacagja őt, de ezt bóknak vette, s kedve támadt volna neki is nevetni, hogy milyen bolond a sárkánya. Persze már megszokta... van úgy, hogy direkt játszadozik vele és úgy tesz, mintha majd felfalná.
- Hogy merre mentek? - itt hátranéz Faranra. - Merre mentek? - teszi fel neki a kérdést, mert jobban tudja talán. Visszanéz az idegenre.
- Hogy őszinte legyek, azt se tudom, hogy merre kellene tovább mennünk és hol keressük - folytatja a monológját. - Az egy biztos, hogy a Halál mocsarában nem találtuk. De ha itt van valahol Choor, akarom mondani, Frau birodalmában, és elfogták, akkor már nem élhet. De ha van egy kis szerencséje, akkor még életben van.
Vissza az elejére Go down
Faran

Faran


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Dec. 27.

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyHétf. Feb. 25, 2013 2:40 pm

Mikor a fickó letette a kardot én is eltettem az íjamat.
-Én sem tudom. A te ötleted volt Nicosia nem az enyém.- feleltem mosolyogva- Mindenesetre ha már itt vagyunk körbenézhetnénk a környéken, hátha találunk valamit.- tettem meg javaslatomat. Ekkor érkezett meg Hewkiin és a vállamra szált, hogy onnan figyelje az idegent.
Vissza az elejére Go down
Deiree Snow

Deiree Snow


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. May. 12.
Age : 29

"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy EmptyVas. Márc. 03, 2013 7:45 pm

- Igazad lehet - feleli Ree, amikor végül volt egy kis ideje. Faran sem tudta pontosan, hogy merre menjenek.
- Mit is mondtál pontosan, hova is indult ez a furcsa nevű barátod? - már nem is emlékezett tisztán arra, hogy mit is keresnek, az illető nevére pedig végképp nem. Azt pedig nem akarta hogy céltalanul kóboroljanak össze-vissza a végtelenségekig, körbe-körbe... és körbe és körbe, amíg egyszer össze nem esnek. Az idegen úgy tűnt, hogy egyáltalán nem is tud nekik segíteni, körbenézni meg itt aligha lehet.
- Azt csak a fene tudja, hogy merre mehetett. De nagy idióta volt, ha egyedül vágott útnak, mert nem kellett volna. Legalább lett volna mellette egy társállat, aki segíti - szegezi eme mondatát az idegennek, majd szúrós tekintettel Faranra néz, hogy hogy is lehetett olyan idióta a barátja, hogy egyedül vág neki egy ilyen veszélyes küldetésnek. Talán mondania sem kell, hogy már bizonyosan halott, pechjére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





"Három Kasza" hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Három Kasza" hegy   "Három Kasza" hegy Empty

Vissza az elejére Go down
 
"Három Kasza" hegy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hegy
» Rettegett hegy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Salonir :: Gonosz birodalma - Nicosia-
Ugrás: