Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Hegy EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Hegy EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Hegy EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Hegy EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Hegy EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Hegy EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Hegy EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Hegy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Hegy EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Assadar
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Blaide
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Syla Breeze
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Terax Inferno
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Issle Iumi
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Tira
Hegy I_vote_lcapHegy I_voting_barHegy I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Hegy

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Hegy   Hegy EmptyVas. Május 09, 2010 1:06 am

Az erdő közepén található egy hegy, amely nem annyira nagy, inkább egy magas dombnak mondható. Könnyedén fel lehet rá mászni, a kilátás gyönyörű fentről, és a levegő friss.
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
Zach Shadowstay

Zach Shadowstay


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 30.

Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy   Hegy EmptyCsüt. Ápr. 18, 2013 7:53 pm

Egy újabb megbízás céljából haladtam felfelé a hegyre ez jó kis elterelés volt az Anfarnosi kiruccanás előtt. Szerettem az ilyen megbízásokat amiket a kisebb falvakban csíptem el és tovább igyekeztem a hegy tetejére mivel ott fognak várni a célpontjaim. Az emberek Shadow-Wolfokat írtak le de nem értettem hogy mit keresnének itt? Eközben egyfolytában mentem felfelé miközben a lenyugvó napot szemléltem. Az éjszaka kiváló volt a vadászathoz és ezek a lények is ekkor vannak elemükben ha valóban azok. Szóval hasonlóságot véltem felfedezni a kényekkel és önmagammal. Szóval közben egyfolytában csak mentem előre és közben magamban imádkoztam hogy sikeres legyen a küldetésem és Amonkurának ajánlottam a vadászatomat ha már ő a vadászat Istene a mi vallásunkban. Közben csak mentem és a mestereim szavait idéztem fel magamban: "Megvívjuk a csatát aztán megpihenünk. Élve vagy halva de megpihenünk." Végül felértem a hegyre és feltámadt a szél miközben a hold ragyogóan sütött és egész szép volt a kilátás és szép csillagos az ég de én nem értem rá gyönyörködni a környezetben mivel egyfolytában a környezetet fürkésztem az ellenfeleim után. Még így ment ez pár másodpercig és valóban besötétedett ahogy azt megírták. Én kivontam a kardomat felkészülve mindenre. Hiszen most a ragyogó eget felhők takarták és az éj sötétje maradt a szél is felerősödött és farkasüvöltést hozott magával. Nos ez még nem vallott volna rá hogy Shadow-Wolfok lennének itt de a vörös szempárok igen amelyek közeledtek felém. Nos ez jó kis mókának bizonyult és hátulról támadtak és a szemem sarkából láttam így nem támadtam csak kivártam még egyre közelebb kerültek. Egyiküket megfordulva le is vágtam és füstként távozott még a másik sikeresen kitért. Szóval most szemtől szemben álltam a másikkal és közben egy újabb vágásom elől kitért ami már egészen ínyemre volt hogy nem csak a könnyű munka megy. Szóval igyekeztem a távolságot is tartani hogy felkészüljek bármire.
Vissza az elejére Go down
Penge

Penge


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 09.
Tartózkodási hely : Országút

Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy   Hegy EmptyVas. Ápr. 21, 2013 11:33 am

Áááá, az alkonyat! Előhírnöke az estének, amaz pedig a remélhetőleg csillagos éjszakának. Ő egyébként félig-meddig éjszakai lény volt, olyan értelemben véve, hogy a kora délutánt töltötte némi szunyókálásával, aztán ment is az új kalandok, új ellenfelek kergetése másnap délig, mikor a körforgás újra kezdődött! Az éjszaka nem csak szép volt, de gyakorta rejtett el olyan vadászokat, melyek a sötétség leple alatt tomboltak. Természetes ellenségei voltak hát a fekete kardnak és viselőjének, mert mindketten harcra vágtak, örökkön tartó küzdelemre, kaotikus páros, ezek voltak ők.
A Nap pedig meghalt, hogy majd újjászülethessen, s most az uralmat a világ felett a fenséges Hold vette át. A fák derengtek ezüstös derengésében, a fű motoszkált, a bokrok zizegtek, egy más világ kelt életre, egy világ, hol az éji vad az úr, vagy éppen a zsákmány?
De mi történt aztán? Fellegek gyűltek odafent, maguk mögé rejtették a Hold és csillagok fényét, az éji neszek elhaltak, a vadak eltakarodtak. Csend lett, ember számára fojtogató csend, de a világgal örök háborúban álló elf számára ez nem sötét omen volt, hanem izgalom, a harc előhírnöke!
Szél támadt, szárnyán a farkasok dala ült, vérszomjas, korrupt lényeké, melyeket ki tudja milyen vész küldött a világra. Ő nem, őt nem érdekelték a miértek, egyedül a veszedelem, melyet lelkiismeret furdalás nélkül elsöpörhet a föld színéről! Fekete penge csillant, visszaverve a felhődunyha egyetlen kis pillanatnyi résén áttörő csillagfényt. Viselője lépett egyet jobbra, két vörös szempár találkozott össze, karja mozdult, az égi penge némán szelte át a levegőt, a féreghúst is, mely porrá vált és egy pillanatra megcsapta arcát.
A vörös szempár most vörös szempárokat kutatva járt körbe, ám mindössze a hegyes fülek árulták el neki, hogy amit keresett, most valami más célt űzött, s nem az ő bukását. Kard siklott vissza hüvelyébe, ő hangtalan léptekkel vetette be magát a fák árnyékába, s egy emelkedőt követően, közülük szökkenve ki, fejét vette az így éppen előtte elsurranó újabb fenevadnak, még egyazon mozdulaton belül, hogy újból előrántotta kardját.
Szembe szél támadt, felkapva az apró alak dús haját, mindössze egy pillanatra állt meg, Penge figyelt, Penge fülei megrebbentek, kardja ismét hüvelyében. Előtte emberi alak, s a fekete lények árnyai, küzdelem, melyből ő ugyan nem fog kimaradni. Arcára vigyor ült, szája szélét végignyalta, kardja ismét némán csusszant elő, ajkait kiáltás hagyta el.
- HÁÁÁÁÁÁÁÁ! - törte meg a vonyítást vékony, ám közel sem gyenge hangja, ahogy kardja átvágta a korrupt férget, nevetséges megcsúfítási kísérletét a természetnek. Ily alantas fenevadaknak, semmi esélye nem lehet!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy   Hegy Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hegy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rettegett hegy
» "Három Kasza" hegy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Angosia-
Ugrás: