Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Lakónegyed - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Lakónegyed - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Lakónegyed - Page 2 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Lakónegyed - Page 2 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Lakónegyed - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Lakónegyed - Page 2 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Assadar
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Blaide
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Tira
Lakónegyed - Page 2 I_vote_lcapLakónegyed - Page 2 I_voting_barLakónegyed - Page 2 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Lakónegyed

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 9:24 pm

Ahogy Dragoniába értünk, s leszálltunk, rögtön leugrottam Zara hátáról. Meg kell értenie, hogy nagyon elfáradtam a harcban. De ettől függetlenül elköszöntem tőle úgy, ahogy általában szoktam. Ahogy végeztünk, felszállt a többi sárkányhoz a barlangjába. A tértől elindultunk a mi lakosztályunk felé, s nem kevesen megbámultak minket, hogy mi ilyen mocskosan, véresen léptünk be Dragonia területére.
Bár annyira mégse lehetett nekik furcsa a helyzet, hiszen tudják, hogy miféle szerzetek a drakojanok, avagy mi. Ahogy ők is azok, így számukra szinte mindennapi, hogy így térjenek haza... már ha egyáltalán van valami küldetés, ami fűlik a fogukhoz.
Lassan beléptem a házba. Még mindig olyan volt, mint ahogy elhagytuk. Már megszoktam, hogy nevelőm, akire már nem úgy tekintek, mint nevelőmre, hanem bácsikámra, sosincs itt. Vagyis itt szokott lenni néhanapján, de számára nem a harctéren, hanem a tanács között zajlik az élet, mivel az ő feladatuk, hogy fenntartsák a békét itt Dragoniában, s minél fényesebbé tegyék az életet. Ehhez pedig az kell, hogy szünet nélkül védjék ezt a várost. Addig persze pihennek is, erre pedig lehetőségük nyílik a tanácsházában, ahogy étkezére is, tisztálkodásra is, és minden másra. Mert elvégre a tanácsháza a legnagyobb és legfényűzőbb épület itt a városban. Ezért ritka, ha láthatom... körülbelül havonta egyszer, vagy kéthavonta.
- El se hiszem... - jegyzem meg, ahogy belépek a szobába.
- Lemosdom... aztán neked sem ártana. - elvonultam a fürdőhelyiségbe. Szerencsére modernizálódtunk annyira, hogy ne kintről kelljen behordani a vizet, hanem egyenest a föld alól nyerjük... persze kicsit nehéz megoldani a hideg és meleg vizet. A hideget annyira még nem is, elvégre alapból az, de hogy meleg legyen, ehhez egy kicsit be kell fűteni. Elvégre mosdókagylóink fémből készültek, melyek négy lábon mozognak, de eléggé alacsonyan, hogy a tűz, amely az alátákolt vasrudakból jön elő, eléggé felmelegítse. S mivel ez a kagyló fémből van, így nem kell sokat várni arra, hogy felmelegedjen. Ezek a kagylók éppen elég nagyok arra, hogy akár két ember is beleférjen. Mondhatni olyan, mint a középkori időkben az a hordószerűség, ami ezzel ellentétben fából készült... de annyi a közös bennük, hogy ez is hordó alakú és ugyanolyan mély, így nyakik elmerülhet az istenfia a vízben.
A víz lassacskán feltört a föld alól, egyenesen bele a kagylóba, s amint elérte a megfelelő szintet, elzártam, s meggyújtottam a csöveket. Ez idő alatt, míg melegedett, ledobáltam magamról a cuccaimat. Nem voltam híve annak, hogy megtartom ezeket, jobb őket minél hamarabb elégetni. Így egy tárolóba dobtam, s amint leöltöztem, el is olthattam a tüzet, mert a víz eléggé felmelegedett. Mostmár nyugodt lehettem affelől, hogy megtisztulok a szennytől. Hogy hogy tüntetem el ezt a sok vizet? Egyszerűen van olyan része is, ahol ki lehet üríteni. A kagyló oldalából ugyanígy egy cső vezet le, amit egy dugattyú zár el. Ha ezt kihúzom, ugyanúgy távozik belőle a víz a föld alá...persze már nem a tiszta vízhez. Igen, évtizedekbe telt, mire ezt meg tudták valósítani. Azért nem egyszerű dolog a sziklafalakban élni.
Egyszerűen elmerültem a vízben, s egyelőre arra vártam, hogy a víz lemossa rólam a mocskot, aztán jöhet az élet habos oldala... elvégre mi sem csak vízzel fürdünk, hanem feltalálták az illatolajokat! Elvégre nekem sem a sok harctól, üléstől és csendtől van jó illatom...
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 10:16 pm

Fáradtan, nyűgösen róttuk az utakat hazafelé. Haza? De hát én nem is itt lakom! Tulajdonképpen... nem lakom sehol. Nem is tudom, mikor éreztem utoljára át az otthon melegét. De mindez idáig megvoltam nélküle. Így belegondolva viszont... elkezdett hiányozni. Jó lenne tartozni valahová. Ahol HAZA várnak. S míg ezen agyaltam, észre sem vettem, hogy elérkeztünk a már belülről is ismerős házhoz.
Mint a hullák estünk be az ajtón, s elfoglaltam egyből a legközelebbi ülőalkalmatosságot. Behunytam a szemem. Nem akartam elaludni, de jól esett pihentetni a szemeimet. Aida hangja szabályosan megijesztett. Még nem szoktam meg, hogy saját hangján szóljon hozzám. Közölte, hogy elmegy tusolni. Amint ő végzett, én is megyek. Ennyi szenny régen volt már rajtam. De megérte... Teljesen megérte! Aida elvonult, én pedig magamra maradtam a gondolataimmal. Ültem, hátradőlve a székben, s kezemet összekulcsoltam a hasamon.
- Ki kell mosnom a ruháim. - előfordul, hogy sokszor kimondom a gondolataim. Pontosabban kinyögöm. Elég érthetetlenül, s hadarva szoktam az ilyen jelentéktelen dolgokat mondani. Emberi szokás. Nem elfhez méltó. De a tettek jobban meghatározzák az életutamat, mint a beszédem. Ez már nem fog rajtam rontani többet, és visszacsúszni sem fogok. Úgy éreztem akkor ott, azon a széken ülve, hogy megvan mindenem. Pedig próbáltam elhessegetni. Nem tarthat ez örökké, Túl szép, hogy igaz legyen. Nem érdemlem meg.
Áffenének gondolkodok ilyen dolgokon? Ez itt az öröm és boldogság pillanata. Valamint pár perc múlva az alvásé is lesz. Legalábbis reméltem, bár tudnék jobbat, de... Nem lényeges. Jobban szemügyre vettem a házat. Olyan minták díszítik a házat belülről, mint kívülről, valahogyan sugárzik belőle az erő és a mágia tökéletes harmóniája, mint a lovasé és a sárkányé. Össze sem lehet téveszteni a drakojan mintákat mással. De valahogyan erre sem volt erőm, úgyhogy feküdtem tovább, s vártam, hogy teljenek a percek.
- Ki kell mosnom a ruháim.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 14, 2012 5:03 pm

Csak feküdtem a kagyló forró vízben, s engedtem, hogy a víz lemossa rólam a mocskot. Bár lassacskán átáztatta a vér a vizet, de nem annyira, hogy teljesen vörössé is váljon tőle, hiszen elmosódott benne. Olyan jó érzés volt végre, valahára megszabadulni a piszoktól... de jöhetett is az, hogy használjam az illatolajokat, elvégre időt kell adnom Ken számára is. Nem ülhetek itt időtlen időkig megvárakoztatva őt, hiszen neki is meg kell mosdania.
Tehát siettem, s már nem tíz percig időztem el a kagylóban, hanem ahogy kiszálltam, s magam köré csavartam egy köntöst...hát mondhatnám törölközőnek is, abban a pillanatban leengedtem a kagylóból a vizet. Amíg dolgozott magának, addig kimentem oda, ahol Ken ülésezett, s meghallottam véletlenül, hogy magában beszél... vagy legalábbis gondolkodik. Még nekem is furcsa volt a saját hangomon megszólalni, mert eleinte nem tudtam, hogy hogy szóljak hozzá. Majdnem gondolatban tettem megint, de eszembe jutott, hogy már visszakaptam a hangomat. Még hozzá kell szoknom.
- Fölösleges kimosnod. A szobában rengeteg rádvaló ruha van, de ha ragaszkodsz ehhez az egyhez, majd én kimosom neked. - olyan furcsa.... furcsa megszólalnom, s az is furcsa, hogy egyszerre ennyit tudok mondani. Sőt, annyira elméláztam ezen, hogy hallom a hangomat, hogy lassacskán még a kendő is lecsúszott félig rajtam... szerencsére nem tovább a domborulataim felétől, így még idejében megállítottam őket. Ki tudja, Ken közben mit gondolhat ilyenkor. Ez persze nem direkt volt...
- Öööh... ha gondolod, megcsinálhatom neked a vizet...
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 14, 2012 5:39 pm

Éppen kemény önmagammal folytatott társalgás közepénél lépett be, vagy inkább ki Aida. Bár az ajtó nyílására egyből felkaptam a fejem, mégis meglepődtem az őt takaró törölköző szerűségtől. Vagyis annak tűnt. Mondta, hogy nem fontos kimosni a ruháimat, van rám való ruha bőven.
Ez mondjuk egy csöppet meglepett. Node ennyi baj legyen, legalább teljesen friss ruhát bírhatok magamon. Noha hiányozni fog az, ami rajtam van, egy darabig majd csak kibírom a másikban is. Figyeltem Aidát, de ő nem nézett rám. Valami nagyon elfoglalta, ugyanis úgy nézett ki a fejéből, mintha nem is ezen a világon tartózkodni. AZ egyetlen dolog, ami felébresztette, az a rá tekert holmi folyamatos csúszása volt. Már azt hittem, bekövetkezik a legkellemetlenebb dolog, s ezért elvörösödve elkezdtem köhögni. Nem figyelmeztetésképpen: tényleg köhögnöm kellett (Vajon mitől?), s elfordultam. Erre persze ő is kapcsolt, s gyorsan elkapta magán a törölközőt. Mindketten elpirultunk, s kerültük egymás tekintetét. Még így is kínos volt egy csöppet. De csak azért, mert mindketten találgathattunk, vajon mit gondolhat a másik. Hát most én azt elmondhatnám, de ugyebár az nem éppen etikus dolog... Nos, izé... Mindegy.
Megkérdezte, megcsinálja-e nekem a vizet. Határozottan bólintottam. Nem értek hozzá, elrontani nem akartam semmit, aztán hajlamos vagyok mai napig a fejlett technikát romokba dönteni: teljesen véletlenül. Csendben levadászok egy hadseregnyi sötételf papot, de a víz melegítése, és minden más egyéb apró feladat számomra lehetetlen. Ezekben elég ügyetlen vagyok, és nem is szívesen piszkálok hozzá a "szerkezetekhez", amely meghaladja azt, hogy van két vége, és tande batyu.
Szóval Aida miután felajánlotta, hogy megcsinálja a vizet, én el is fogadtam az ajánlatot, s így együtt kullogtunk be a fürdőszobába. Úgy aránylag hamar felismertem, hogy mi a kád, mi a mi a csap, meg egyebek. Azért úgy teljesen nem voltam már akkor sem analfabéta ilyen szinten.
Elkezdte magyarázni, hogyan melegíthetem meg a vizet, mit hol találok, és hová dobhatom a ruháimat, és a többi általános tudnivalót, de, biztos ami biztos, ő elkezdte megengedni nekem a vizet, s meg is melegíteni. Bár egyértelmű volt, hogy még most sem szokta meg a saját hangját, s a szünetek, amiket kihagyott, nagyon aranyosak voltak, ettől pedig el kellett mosolyodnom. Közben levettem a felsőmet, s félmeztelen vártam, hogy készen legyen. Nem tudom, mi vezetett rá erre, de valahogy szükségesnek éreztem. Már amúgy is teljesen átázott, és már engem is ért a vérből, mely beleitta magát. Ezt már kimosni sem lehetne úgy sem. Amint levettem, éreztem, hogy több oxigént kapok. Mennyivel jobb így.
S így álltunk bent, ketten, fáradtan, mégis csöppet feszülten.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyKedd Aug. 14, 2012 9:45 pm

Inkább nem is akartam tudni, hogy az előbb Ken vajon mire gondolhatott... csak tippelgetni mertem magamban, s remélni, hogy emiatt nem fog olyan bárgyú szemekkel nézni rám, mint ahogy más tenné. Bár sose tudhatom...
Bevonultam a fürdőbe vissza, ahogy Ken bólintással elfogadja felajánlásomat.
- Nos, mint látod, ez a kagyló, ahova a vizet engedjük. - szünetet tartottam, mert azért ez egy kicsit teljesen hülyeség volt tőlem, mert egyértelműnek látszott, hogy hova kell a vizet engedni.
- Itt megnyitod a vizet. És az szépen feltör a mélyből. - nyitom is neki a vizet, mert ugyebár először nekem kell megmutatnom, hogy mit kell csinálni. Vártam még egy ideig, mire annyira megtelik a kagyló, hogy az Ken számára is jó legyen.
- Aztán el kell csavarni kétszer ezt itt, és feltör a csövekből a meleg, ami felmelegíti a vizet. Nem kell rá sokat várni igazából, így nem kell türelmetlenkedve várni, hogy végre elmerülhess. - fejezem be ezzel, s várok, hogy felmelegedjen a víz. Nem telik bele öt percbe, már el is zárhatom.
- Amint végeztél, csak megfogod ezt a kallantyút, vagy dugót, vagy mi ez... - szünetet tartok, mert most teljesen idétlennek érzem magam, amiért már azt sem tudom, hogy mi micsoda...a saját lakásomban. Persze nem direkt.
- És kihúzod... aztán volt víz, nincs víz. A dugót meg visszarakod a helyére. Persze nem muszáj. Majd legközelebb visszarakom...ha elfelejtenéd. A ruháid meg mehetnek oda, ahol az enyém van... idővel úgyis kimosom. Vagy kimossa magát. - az utóbi megjegyzésem kissé furcsa volt, mert lehetetlennek tűnne, hogy egy ruha kimossa önmagát... persze akkor már nem lehetetlen, ha más is jár a házba. Bár általában megcsinálom magamnak, de adódik, mikor egy jó ismerősöm a szomszédból átjön és rendet rak. Ezt én kértem tőle, mert tudja, hogy én sem vagyok sokat itthon.
Már épp meg is fordultam, hogy hagyjam Kent fürdőzni, de nem igazán figyeltem fel, s pont nekiütköztem a mellkasának. Úgy kellett rá felnéznem, s egy lépést oldalra tenni, hogy el tudjak indulni... de mintha egy filmben lennék, ő is arra lépett egy ideig, aztán vissza... végül maradtunk annyiban, hogy ő megáll, én pedig megyek.
- Oké-oké... - ahogy kiléptem a fürdőből és bezártam magam mögött az ajtót, vakarni kezdtem a tarkómat... nem sokszor történik meg velem ilyen. Sőt, ez az első eset. Na, öltözzünk fel...
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzer. Aug. 15, 2012 9:10 am

Klasszikus béna módra nem tudtuk egymást kikerülni, mikor éppen távozott.
~Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?~ S égett a pofám miatta, dehát nem volt mit tenni. Végül csak megoldotta a kijutást, mégpedig úgy, hogy én megálltam, ő pedig elment mellettem. Megjegyeztem mindent, amit Aida mondott, szóval legközelebb - ha lesz alkalmam rá - már egyedül is menni fog az egésznek a megoldása. Most azonban nem kellett már mást tennem, mint maradék ruhámat is levenni, és bemászni a kagylóba. Az elején csöppet melegnek tartottam a vizet, aztán lassan hozzászokott a szervezetem a hőmérséklethez, és teljesen ellazultam tőle. Ledörzsöltem magamról minden szennyet, ami rám került Davirosban, a repülés közben rajtam szétcsattanó bogarakat, és a többi, kellemetlen tényezőt, amit kellett. Végül erőt vett rajtam a fáradtság, s úgy döntöttem, egy picit áztatom magam. Addig persze elmerülök a gondolataimban.
~Most Aida biztos hülyének néz. Nem tudok magamnak vizet engedni! Vajon mit gondolhat? Még a beszéde is akadozott, valószínűleg ennyire zavarja, hogy nem vagyok épelméjű.~
- Ez tök jó... - a saját gondolataim, pontosabban emlékeim annyira zavarba hoztak, hogy muszáj voltam mondani valamit hangosan. Mindig ez van. Ha zavarban vagyok, kell egy pótcselekvés, ami eltereli arra a figyelmem, s éppen nem a saját ügyetlenségemre koncentrálok, vagy valami ilyesmi. S most, a saját emlékeim, amiket alig tíz perce szereztem, egyből zavarba hoztak. Na, hogyan is van ez? Minél többet agyaltam rajta, annál kellemetlenebb lett számomra. Tehát mit kellett tenni? Úgy van! Nem gondolni rá. Teljesen kikapcsoltam az agyam, persze ébren maradtam.

Nem ülhettem túl sokáig. Legalábbis szerintem nem voltam bent fél óránál tovább. Leengedtem a vizet, vettem egy törölközőt, kimásztam, megszárítottam magam, derekam köré tekertem a törölközőt. Kiléptem a fürdőből, s mint elfek bohóca álltam az ajtó előtt, amint megpillantottam Aidát. Azóta felöltözött, gyönyörűen nézett ki. Hebegtem-habogtam valamit, mire sikerült kinyögnöm, amit akartam.
- Hol is találok magamra ruhát? - a régit kidobtam. Nehéz lett volna kimosni. Sőt, inkább lehetetlen. Majd ha Normere erdeiben járok legközelebb, keresek egy fajtámbelit, aki igazi elf ruhákat készít és árul. Megértőek vagyunk egymással, ha nincs nálam pénz, alapanyagért is szívesen ideadja, azt pedig nem nehéz találni, pontosabban szerezni az erdőben. De, ha esetleg nem találok senkit, akkor maradok abban a ruhában, amit Aidától kapok. Szóval sehogy nem vesztek semmit.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyPént. Aug. 17, 2012 9:42 pm

Már a szobámban tartózkodtam, és ruhák után kezdtem kutatni. Most eltértem a már megszokottól, elvégre nem megyek harcolni, s úgy döntöttem, hogy egy időre szabadságolok is. Ez minimum egy napnyi szünet, ami azt jelenti, hogy a mai és a holnapi napomat a szabadidőmnek áldozom. Így aztán a mostani öltözetem egy egyszerű térdig érő ruha volt ujjak nélkül. Amint felöltöztem, akkor jutott eszembe, hogy a sebhely még mindig ott éktelenkedik a vállamon, és elég mélyen. Hirtelen nyilalt belé a fájdalom, és sajogni kezdett, így nem tehettem mást, szinte minden zeg-zugát átkutattam a szobámnak, hogy megtaláljam azt a gyógykenőcsöt, amitől egy hét alatt begyógyul a seb, valamint másnapra enyhül a fájdalom. Már csak azért is, mert hűtő hatása van, bár mi csak annyit érzünk, hogy majd leég a hús a bőrünkről. Már persze csak idézőjelben, elvégre először minden kenőcs furcsán hat, míg emg nem szokja a bőr és a szervezet.
Bár a szobámban nem volt, így épp indultam volna ki, amikor Ken már vissza is tért a fürdőzésből, és letámadt egy kérdéssel.
- Öh... igen, a ruha. A másik szobába, gyere velem. - aztán vezettem is át a következő szobába, ahol egy nagy ládika került a szemünk elé. Felnyitottam, s rengeteg ruhát vélt benne felfedezni az istenfia. Szerencsére vagyok olyan tisztaságmániás, hogy mindennap végigjárom a szobákat, és mindent átvizsgálok, átmosok, s próbálok tisztán tartani, még ha időm is alig van rá. Ebből kifolyólag minden ruha tiszta.
- Tessék, válogass. - éppen fordultam volna, amikor eszembe jutott, hogy akár Ken is megsérülhetett. Sőt, biztos, hogy megsérült, csak ő most nem veszi észre és nem találja magán a sebeket.
- Jut eszembe...ha felöltöztél, gyere ki, ellátom a sebeidet. - ki is lépek, hogy hagyjam őt felöltözni, s célbaveszem a nagy helyiséget, mert úgy gondolom, hogy a kandalló környékén megtalálom a kenőcsöt. És így is lett, mert ahogy felnyúltam a tetejére, már ott is volt. Hogy lehettem ilyen? Elfelejteni visszarakni a helyére...hm. Legközelebb jobban oda fogok figyelni.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 11:55 am

Aida átvezetett a lakáson keresztül egy másik szobába, egyenesen egy ládához, ahol kedvemre válogathattam. Nem voltam finnyás, szóval ami nem túl megalázó és jó rám méretben, azt elfogadtam szíves örömest. Egy zöld, vékony hosszú ujjút vettem ki, egy világoszöld nadrágot, s egy bőrmellényt, egy övet, a csizmámat nem löktem ki, még egy zokniszerűséget kerestem, aztán arra lábbeli, s készen is volnék. Aida kint várt, hogy ellássa sebeimet. Nem éreztem, hogy ott szereztem volna, maximum a saját varázslataimtól egy minimális égési sérülés. De ő... villámként hasított belém a felismerés, és annak sebességével rontottam ki a szobából Aidához, aggódó hanggal, de türelmetlenül kérdeztem.
- Megsérültél? Mutasd hol! - rábökött a vállára. Igen, szép kis vágás éktelenkedett rajta. Valószínűleg Lerithé ellen szerezte. Bár ártalmatlannak tűnik... elég gyanús. Nem szabad begyógyítani a sebet, egyenlőre legalábbis. Láttam, hogy már kent rá valamiféle kenőcsből, bár valószínűleg az is csak a vágás miatt jó. Aida arca kicsit rémült volt, s csak ezután jutott eszembe, hogy elmagyarázzam neki aggodalmamat.
- Elnézést, hogy így... megijesztettelek. A gond az, hogy a sötételfek fegyverei általában egy elég veszélyes méreggel vannak átáztatva, főleg a magasabb rangú, vagy nagyobb hatalmú elfeknél. Nem kívánom senkinek, hogy átérezze, milyen is az tulajdonképpen, láttam már szenvedni elég embert általa. Jobb az embernek, ha máglyán égetik el. - azt már persze nem tettem hozzá, hogy honnan tudom, milyen is a sötételfek mérge - Gyakorlatilag belülről égeti el az embert, több napon keresztül. A szervek folyamatosan mondják fel a szolgálatot, aztán az egész szervezet leáll. Minél nagyobb valakinek a fizikai kondíciója, annál tovább tart. - nem akartam újra ráhozni a frászt, de nem hallgathattam el semmit - De még nem biztos, hogy juttattak bele mérget, ehhez tüzetesebben is meg kell vizsgálnom. Biztos, ami biztos: Ti állandó háborúban vagytok velük, van-e a közelben valaki, aki ilyen gyógyitalokat, és ellenszereket árul? Ezzel segíthetnénk a bajon, ha esetleg fenn állna. A lényeg, hogy nyugodj meg, úgy lassabban terjed. - próbáltam a teljes nyugalom álcáját használni, és elhitetni vele, hogy minden rendben van. Ötven százalék esély volt arra, hogy igazam van, és ez nekem bőven elég volt ahhoz, hogy elkezdjek idegeskedni, de ha ezt észreveszi, akkor lehet, még nagyobb bajba sodrom. A sebet nézve nem tudtam megállapítani semmit, külső jele nem volt. Ez két dolgot jelenthet: Vagy nincs méreg, vagy olyan szinten felfejlesztették, hogy nyomát se látni. Nem tehettünk mást, várni kellett.
- Az első tünet, hogy elkezdesz szédülni. Onnantól van elég időm, hogy szerezzek neked valamit, ugyanis ez több, mint egy napig tart úgy, hogy az állapotod nem romlik. Ha minden igaz, nagyjából most már el kellene kezdened szédülni, vagy esetleg el is ájulni. Fél órát várunk, ha ez nem történik meg... akkor semmi baj nincsen. - azzal leültem vele szemben, könyökömet a térdemre támasztottam, két kezemmel pedig eltakartam az orrom és szám. Ebben a merev pozícióban vártam, hogy mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 12:24 pm

Már kentem is a kenőcsöt a vállamra, amikor Ken megérkezett. Igazából annyira megijedtem a hirtelen tett kérdésétől, és aggodalmától, hogy rögtön a kanapéra kerültem egy nagy puffanással, s körülbelül kétszer nagyobb szemekkel meredtem rá, hogy ebbe meg mi ütött. Aztán taglalni kezdte, hogy a sötételfek mérget használnak a fegyvereikhez, s hogy fél órán belül már szédülnöm kellene. Erről tudtam én persze, mert ugyan ki lenne olyan hülye, hogy felkészülés nélkül rontana be a sötételfekhez úgy, hogy tudja is, hogy mérget használnak fegyvereikhez. De nem is ez volt a baj. Hanem Ken... annyira aggódott, hogy mosolyt csalt az arcomra, szinte már nevetnem kellett. Nem rajta, hanem inkább azon, amit mondott, s ahogy aggódik. Egy ideig inkább nem szóltam semmit, hagytam, hogy ebben az állapotban aggodalmaskodjon tovább, s figyelje, ahogy szerinte majd elszédülök.
- Ken... drakojan vagyok. Egy olyan drakojan, akinek a faja a teremtés óta harcban áll a sötételfekkel. Ha használt is mérget, az ránk nincs hatással, elvégre a szervezetünk megküzd ellene, akármilyen erős méreg is legyen. Ha prsze nagyon erős, akkor lázzal védekezünk ellene, de ez egy éjszakán át nem tart tovább, elvégre ki is dobja magából a szervezet a bőrön keresztül. Ha hatna ránk a méreg, valószínűleg fél évtized alatt kipusztult volna a drakojan faj. - ez jogos állítás, ugyanis ha háborúba indulunk, akkor első az, hogy sötételfek ellen vonulunk... ha pedig hatna a méreg, akkor már az első csatában elvesztettük volna a férfiakat és a legtöbb harcos nőt.
- Na, mutasd a sebeidet. - emeltem is a karját, hogy jobban átnézhessem, nem szerzett e valahol sérülést.
- Szerintem attól a felsőtől is szabadulj meg. - általában a felső testrészen mindig könnyebben sérülnek...
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 4:08 pm

Csak néztem mereven, és vártam, mikor jelentkeznek az első tünetek, vagy mikor nem. Aztán persze megkaptam a magamét. Aida felvilágosított, hogy hogyan is működik ez. A drakojanokra nem hatnak a sötételfek mérgei. Vagy maximum lázat okoz egy éjszakára. Megkönnyebbülten sóhajtottam egy akkorát, hogy majdnem összedőlt tőle a ház. A dolog másik oldala, hogy ez így elég kínos... számomra. Szívem szerint a tenyerem keresztül nyomtam volna az arcomon szégyenemben, de nem lehetett mit tenni, igyekeztem nem elvörösödni.
- Szóval... akkor ez most nagyon gáz, ugye? - kérdeztem, de úgy őszintén nem akartam hallani a választ, mert egyértelmű volt, hogy megerősít a felvetésemben, nem mintha plussz szükség lett volna rá. Aida persze olvasott a gondolataimban, így nem adott konkrét választ, hanem megkért, hogy had vizsgáljon meg, van-e valahol sebem. Bár nyomát nem láttam eddig, s fájdalmaim sem voltak, nem vizsgáltam meg magam elég tüzetesen, de az maximum, mint már említettem, egy kis égési sérülés. Legalábbis bíztam benne, hogy igazam van. De azért beadtam a derekam, mikor a drakojan megkért rá, hogy vegyem le a felsőmet. Szóval engedtem neki, és ismét félmeztelen álltam a lakásában, immár harmadik alkalommal, és mindössze másodjára járok itt. Bármit csinálok, az valószínűleg... na mindegy, hanyagoljuk. A mellényt és a hosszú ujjút szépen letettem az egyik székre, én pedig megálltam, mint egy szerencsétlen.
- És, én... hova? Mármint álljak, vagy üljek-e le, vagy nem tudom, hogy szereted... Vagyis nem úgy gondoltam, hanem... - kezdtem érezni, hogy egyre kínosabb lesz számomra, ezért nem próbáltam tovább javítani a hibáimat, csak segítségkérő tekintettel néztem a lányra.
~Ez az Ken! Újra elérted, hogy vérbeli autistának tartson. Hanyadjára is? Vagy már meg sem tudod számolni?~ Arcom az egyik tenyerembe temettem kínomban, és sóhajtottam egy fájdalmasat, jobb ugyanis sajnos nem jutott eszembe, bármennyire furcsa. De azért majdnem megismételtem a pár perccel azelőtt elhangzott mondatom.
- Szóval... akkor most ez is nagyon gáz, ugye?
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 4:39 pm

Hát körülbelül annyit próbáltam tenni, hogy nem nevetek, márpedig elég nehéz volt megállni. Mármint nem is az, hogy olyan nevetséges lenne...és egyáltalán nem gáz. Inkább azt mondanám rá, hogy olyan, mint egy nagyranőtt kisgyerek, aki hirtelen nem tudja, hogy mit tegyen ilyen helyzetben.
- Tudod, aranyos vagy, mikor össze-vissza beszélsz. - inkább csak mosolyogtam rajta, ezzel a mondattal is próbáltam őt lenyugtatni, hogy ne pattogjon... olyan hiperaktív, hogy örülök annak, hogy nem az ellenségem, mert valószínűleg nehezebben tudnám lelőni, mint egy olyan teremtményt, aki idők óta már ősellenségem. A kijelentéseit persze néha én is félreértelmeztem, s néha elgondolkodtam azon, hogy most direkt teszi fel így, vagy szimplán a véletlen folytán.
- Ken, inkább ülj le. - tanácsolom neki, s amint leül, jobban szemügyre veszem... mármint nem úgy, hanem átvizsgálom, hogy nem e találok rajta valamilyen friss sérülést. Talán nem vette észre magán, de bizony az ő karja is megsérült. Lehet, hogy időközben, míg nem figyelt, egy elf megvágta, vagy esetleg varázslattal megsebesítette. Elővettem a kenőcsöt, s mutatóujjamat belemártva rákentem a sebére.
- Ez nem vészes... csak egy kis karcolás. De azért mindig szebben mutatnál ezek nélkül. Kicsit csípni fog, de egy idő után megszokod. - ilyenkor olyan voltam, mint egy gondoskodó anyuka.
- És egyáltalán nem gáz... csak olyan kérdéseket ne tegyél fel, amivel ezt meg is kérdezed. Az én közelemben pedig ne legyél ilyen zavart. Nem tudom, miért vagy az... nekem még sosem volt alkalmam arra, hogy egy férfit fogadjak a házamba, vagy egyáltalán ilyen bizalmat építsek ki vele... kivétel ez alól a nevelőm. Persze ő más. Ő nem vörösödik el, mint te, ha ránézek és nem beszél össze-vissza, ha a közelemben van. - miközben a karját kenegettem, nyugodt hangnemben beszéltem hozzá, mintha most a legféltettebb titkaimat osztanám meg valakivel. Persze nem néztem így a szemébe, mert még a végén máshová kerülne az a kenőcs.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyVas. Aug. 19, 2012 11:20 am

Mikor egyre tehetetlenebbnek éreztem már magam, Aida egy sikeres mentőakcióval elkerülte azt, hogy totális idiótának éreztem magam. Mondta, hogy üljek le. Le is ültem. Nem is akartam ellenkezni, de ha akartam volna sem lettem volna olyan állapotban, hogy tudjak, szóval szépen szót fogadtam. A drakojan elkezdett vizsgálni, hogy van-e rajtam valami sérülés. S a kis szemfüles egyből észrevett egyet a karomon, amiről én nem is tudtam. Gondolkodtam ugyan rajta, hogy vajon mikor? Talán megérkezéskor valahová beakadtam, vagy rosszul értem földet? Nem jutott eszembe semmi, de már úgy is mindegy. Nem volt vészes sérülés, csoda, hogy ennyivel megúsztam az egészet, csak jó lett volna emlékezni a körülményekre. Csavaros gondolatmenetemet az éppen engem ápoló drakojan szakította félbe. Nyugodtan, s megfontoltan beszélt, közben a sebemet kenegette valamilyen kenőccsel. Megkaptam, hogy ne tegyek fel olyan kérdést, ami arra utal, hogy ez most kínos eset-e, vagy sem. És ne legyek zavarban állandóan. Legalábbis az ő környezetében. Ingattam a fejem, nem néztünk egymás szemébe. Erre nehéz volt válaszolni. Mit kellett volna mondanom? Nem olyan egyszerű nem zavarban lenni, elvégre félmeztelen vagyok egy nő lakásán! Bár lehet, hogy ez számomra furcsa csak. Bár emberek között éltem, valahogy ez az élmény kimaradt. A nők általában nem buknak az olyan férfiakra, akik egy pár aranyért képesek lemészárolni valakit. Aztán pedig időm nem volt a sok kalandozástól. Legalábbis nem elég. A szerelem messze elkerülte az én életem, de ezt nem akartam megosztani valamiért Aidával. Egyrészt, még mindig zavarban voltam, és féltem, nem tudom elmondani normálisan azt, amit akarok. Akkor pedig nem teljesítem a kérését. Úgyhogy nem akartam erről a részről kommunikálni. Főleg nem a folytatásról. De témát azért váltottam. Erőt vettem magamon.
- Miféle kenőcs ez? Túl sok zöldet nem láttam Dragoniában, honnan szerzitek az alapanyagot?
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:31 pm

Ahogy beszéltem neki, hallgatott, ami azt jelentette, hogy figyelt rám. Ugyanakkor nem igazán szólt hozzá, ennek pedig nem tudtam az okát. Lehet, hogy szégyellte a választ, vagy pontosabban az igazságot, esetleg még mindig zavartnak érezte magát a közellétemben. Mindenesetre én csak kenegettem a sebhelyét, mindegyiket, amit csak találtam rajta, elvégre még nem vallott kudarcot a mi készítményünk. Ken terelte a szót, s ahelyett, hogy inkább tisztázna egy dolgot, rákérdezett, hogy honnan szerezzük az alapanyagot. Elmosolyodtam, mert várhattam volna a kérdést. Bár szerintem egyértelmű... hiszen minden nép megtalálja a magáét, nem csak úgy terem, amire szükségünk van. Elvégre a sötételfek sem a föld alatt lelnek fel mindent, mégis van felszerelésük, s gyógyszereik.
- Tudod, a drakojanok annak ellenére, hogy mind sárkánylovas... akadnak kivételek. Vannak olyan drakojanok, akik nem igazán születtek sárkány hátára, de hogy hasznosítsák magukat, mindenki megtalálja a maga dolgát. Így ahogy a sárkánylovasaink között akadnak harcosok, mágusok, esetleg tolvajok, kalandorok, úgy akadnak kereskedők, vajákosok, sámánok, és herbalisták, akik kizárólag a gyógynövényekkel foglalkoznak. Általában ők tudják, hogy hol lelhetik fel az alapanyagot a készítményeikhez, így vagy ők maguk keresik meg és szedik össze, vagy megbíznak valakit, hogy szerezze be, ők pedig elkészítik. Árusítanak is, de akad, akik kérésre elkészítik a kívánt terméket. Elvégre Dragonia nem csak a lakótelepekből áll ki. - ahogy ezt meséltem, végeztem is a dolgommal. Felálltam, s visszaraktam a helyére a kenőcsöt, majd vissza leültem Kennel szemben. Egy ideig csak néztem rá, majd elgondolkodtam. Még mindig nem válaszolt az előző beszámolómra.
- Miért nem beszélsz róla? - most elvégre könnyebben tudok beszélni én is.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 1:27 pm

Azt hittem, sikeresen elterelhetem a témát nyugodtabb vizekre, és nem lesz gondom azzal, hogy magyarázkodom. Választ kaptam a kérdésre, mely tényleg érdekelt ugyan, de azért nem csak ezért tettem fel, s Aidának is egyértelmű volt. Csendben ültünk, s kenegette a karomat a kenőccsel, majd mikor végzett, lerakta azt, és leült velem szemben. Mit kellett volna tennem? Nem vettem fel a felsőmet, valahogy kiment a fejemből, hogy nincsen rajtam. Majd látszólag teljes nyugodtsággal könyökömet megtámasztottam a térdemen, az államat pedig az öklömön. Így tartottuk egymással a szemkontaktust. Méghozzá elég sokáig.
Nem is volt rossz ötlet tőle. Minél tovább néztem a szemét, annál nyugodtabbnak éreztem magam, és kevésbé feszültnek. Kezdtem tényleg azt hinni, hogy mára vége lett a gázos dolgoknak, de igazából csak ezután kezdődött az egész. Aida hirtelen bevágta, hogy miért nem akarok róla beszélni.
Húzhattam volna az időt, de egyrészt az már túl gyerekes, másrészt nem kerülhetek ki minden kérdést. Előbb utóbb így is ki kell derülnie mindennek, akkor jobb, ha ezt nyugodt körülmények között tudja meg.
- Nos... - pozíciót váltottam, maradtam előre dőlve, s két alkarom megtámasztottam a lábamon, a kezeimet pedig összekulcsoltam. - Ez egy olyan kérdés, amire nehéz választ adni, főleg egy hozzám hasonló teremtménynek. - tartottam egy kis szünetet, hogy pontosan átgondoljak mindent - Az igazság az, hogy az utóbbi időben én sem igazán... ismerek magamra. - tekintetem elfordítottam róla, és a földet néztem – Értem ezalatt azt, hogy… bármilyen, hétköznapi szituációban ha veled vagyok, csak… hebegek és habogok… - nagy szüneteket tartottam – És én sem tudom pontosan, mi ez, de… bármikor, csak elég az, hogy lássalak, és már azt is elfelejtem, hogy… ki is vagyok valójában… Vagy hogy kinek kéne lennem… És ez… ez nem méltó az én fajtámhoz, főleg nem az én koromban… És próbáltam elfojtani, de nem sikerült, és nem tehetek ellene semmit… beszélni róla pedig… nagyon nehéz. Nem tudom, mivel sértelek meg, mire hogyan reagálsz, vagy mi az, amit hallani akarsz. Tömören… félek erről beszélni… - az utolsó mondatnál újra a szemébe néztem. Közben éreztem, hogy kezd hevesebben verni a szívem, és azt is, hogy valószínűleg elpirultam. Nem egészen így akartam kifejezni magam, de nem sikerült túl rosszul… Már csak a válasz van hátra.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 10:29 pm

Azt hittem, hogy erre sem fog válaszolni, de örültem neki, hogy végülis megtette az első lépést. Mégpedig azt, hogy válaszol nekem arra, amit kérdezek és valójában tudni akarok...és nem csak melléhabog. Őszintén meglepett, amiket mondott, hogy nem ismer magára. Bár pontosabban azért is kérdeztem rá, mert észrevettem rajta, hogy a közelemben elég zavart és nem ismer magára. Márpedig egy elf nem szokott zavart lenni, mert tudtommal ők azok a népcsoporthoz tartoznak, akik nem ismernek lehetetlent, és mindenben magabiztosak. Ken elmondása alapján csak azt tudtam kivenni az egészből, hogy eddig egyetlen egy nő sem tudta megdobogtatni a szívét, de nekem ez sikerült. Nekem, annyi nő közül, akik a világon százszorta szebbek is lehetnek nálam, és mégis én vagyok ez a szerencsés. Szerencsésnek mondhatom magam, elvégre még nem találkoztam olyan férfival a fajtámon kívül, akire azt mondtam volna, hogy daliás, jóképű, s a sármos külsőhöz egy jószív is társul. Lehet, hogy ezt ő nem így gondolja, mert emlékszem arra, mikor mesélt magáról, hogy egy kis aranyért képes volt bárkit megölni. De én megértettem a helyzetét...elvégre mindenkinek adok esélyt, és ismerem a megbocsátás szót, s jelentését is. A múltat meg lehet változtatni azzal, ha elfeledjük s próbálunk a jövőnkre építkezni.
Tehát megértettem minden szavát, s értelmet nyert most minden cselekedete, amit mondjuk úgy, hogy értem tett.
- Ettől nem kellett volna félned. Bár előbb-utóbb megéreztem volna... s bevallom, észrevettem rajtad, hogy valami másként működik benned. Igaz, hogy én nem viselkedek zavartan a közeledben, csak egy-két alkalommal, de ugyanezt érzem. - talán azért vagyok így vele, mert fel kellett nőnöm ahhoz, hogy tudjak valamihez kezdeni a világon. Sóhajtottam egyet, majd elmosolyodtam halványan és Kenre néztem.
- Nem is kell már róla beszélned. - egy ideig gondolkodtam, hogy mit mondjak, de ez jött ki a számból. Valójában már azért nem is kell beszélnie róla, mert tudom... tudok mindent. Ahogy fel tudok innen állni, s közelebb lépni hozzá. Mert azt is tudom, hogy miért volt zavarban. Tehát felálltam, közelebb léptem hozzá, s nem is mellé ültem, hanem ahogy hátrébb dőlt a kanapén, vele szemben az ölébe ültem lassan, megsimítottam arcát, miközben arcommal közelítettem felé, s lassacskán ajkam az ajkához ért. Sose gondoltam volna, hogy a fajtámon kívül szeretek bele valakibe...
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 10:48 pm

Nem is tudom, mire számítottam mondandóm végén. Arra, hogy elmagyarázza, hogy amit érzek, az teljesen egyoldalú, és reménytelen? Vagy ennek az ellenkezőjét? Esetleg valami köztes, de finom, és kedves lepattintást fog alkalmazni? Nem tudhatom... Nem tudhattam. De abban a helyzetben mindegy is volt. Voltam én, meg volt mellé a szívem, és azt vártam, hogy szerencsétlen vagy tovább, nő, vagy pedig sebzetten húzódik vissza. Erre a két lehetőségre számítottam. Még nem volt részem ilyenben... sőt, hasonlóban sem! Úgyhogy szerintem jogosan kérhetek meg mindenkit arra, hogy nézze ezt el nekem. Hibái úgy is vannak mindenkinek.
A válaszok, amiket kaptam... Olyan volt, mintha a lelkemet simogatták volna. Ahogy hallgattam, és a jelentésük... talán ezt hívják boldogságnak? Mikor fény gyúl a szívben, és megvilágosodik az elme, az arcra akaratlanul mosoly kerül... Akkor, az a másodperc tűnt életem legszebb pillanatának. S csak ültem tovább, s kábán néztem a drakojant, kinek szépségére akkor már szavakat sem találtam. Forró érzés öntött el, s egy erős vágy, melynek akkor már nem lehetett ellentmondani.
Lassan közeledett felém, s selymes kezével végigsimított az arcomon. Arca egyre közelebb került az enyémhez, s együtt dőltünk hátra a kanapén, elkezdve ezzel egy olyan dolgot, melynek nevét sem merem számra venni. Gyengéden, jobb karommal átöleltem a derekát, s közelebb húztam magamhoz, bal kezemmel végigsimítottam az arcán, miközben ajkaink újra meg újra találkoztak. Kezem a tarkójára vándorolt, s igyekeztem ösztönösen cselekedni.
~Akarom... Akarom... Akarom...~ Csak ez járt a fejemben, ahogyan bárki másnak is járt volna. De talán nekem még jobban. Jobban szerettem bárkinél ezt a sárkánylovast. Hagytam, had történjen meg, aminek meg kellett történnie, annak minden gyönyörűségével. Bár ilyen téren tapasztalataim silányak voltak, mégsem panaszkodhatom. Egyre kevesebb ruha volt rajtunk, s annál több a földön. Mély benyomást tettem Aidára azon a napon Aidára, az bizonyos volt számomra, neki pedig nem csak szépsége volt lenyűgöző, hanem az ügyessége is.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 11:17 pm

Ahogy megcsókoltam, érezni lehetett rajta, hogy ő is akarja, s nem áll ellen. Tudtam már egy jóideje, hogy másként érez, már csak abból is, ahogy viselkedik és olykor rám néz. És azt is tudtam, hogy ebből a csókból több is lesz, mert úgy húzott magához, ahogy eddig még senki sem. Eddig senki sem ölelt így magához... nem mondhatnám azt sem, hogy éreztem már ilyet akkor is, amikor az idősek öleltek át, mert az más volt. Az csupán gondoskodás és a féltő apa-lánya szeretet, ez viszont... nem tudnám szavakba önteni... csak azt tudtam elmondani, hogy igenis vele akarok most lenni, s teljesen átadom magam neki. Előbb-utóbb ez lett volna, s egyébként sem sikerült volna mással... még az sem, hogy rászánjam magam arra, hogy találjak valakit ezen a világon. Azt hittem, hogy sosem leszek szerelmes.
Viszont most, ahogy csókunk egyre hevesebb volt, úgy került le rólam lassan a felsőm... nekem már nem kellett levennem Kenről, mert rajta már nem volt ott. Biztos, hogy én egy kanapén akarom ezt csinálni? Egyébként is annyira kifáradhattunk a harc után,hogy ezek után mégjobban ki leszünk fáradva és nem egy kanapén kellene magunkhoz térni. Ezért mielőtt még tovább folytathattuk volna, leálltam.
- Ken...szoba. - mindvégig csukva volt a szemem és résnyire nyitva a szám, mert alig tudtam neki ellenállni. Nagy volt a kísértés, de reméltem, hogy ért ebből a szóból, s mielőbb kapcsol, hogy azért nem jó egymás mellett kanapén ébredni és feküdni, mert nem igazán egy nagy hely.
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:55 pm

//Elnézést... ez kicsit hosszú szünet volt//


Teljesen magával ragadott a hév. Ennyire azelőtt sosem kívántam nőt, s most tessék: egy halandó képes belőlem ilyet kicsalni. Nem éreztem az idő múlását, sőt semmit azon kívül, amit éppen csináltunk. Aida azonban egyszer csak megállt, s lihegve bár, de muszáj voltam én is megállni. Nem tudtam, mit szeretne, majd nagynehezen két szót nyögött ki.
Elmosolyodtam.
- Megyünk... - s azzal a lendülettel, hogy neki ne kelljen semmit fáradnia, ölbekaptam, s megindultam vele a szoba felé. Az ajtót udvariasan berúgtam (már amennyire ez egy udvarias folyamat), s az ágy felé vettem az irányt. Ott, bár a minket uraló lendülettel, mégis vigyázva letettem az ágyra, s felé kerekedtem, továbbra is mosolyogva.
- Egyéb óhaj? - éreztem, hogy többet már nem szeretne, s nekem sem kellett már több, bár sokkal kényelmesebb volt az ágy, mint a kanapé. Azelőtt azt hittem, hogy én tapasztalt vagyok, s már mindent éreztem, amit csak érezni lehet...
...Nadehogy azelőtt én még olyan halandónak, és olyan emberinek még nem éreztem magam, abban mai napig biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Aida Mo

Aida Mo


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Felhők között

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptyVas. Feb. 17, 2013 6:00 pm

//Tőlem is most... :DD//

Szerencsére megértette, hogy mit akarok neki mondani, így gyorsan a szobában teremtünk úgy, hogy nekem mozdítanom sem kellett egy porcikámat sem. Amikor ledobott az ágyra és megkérdezte, hogy óhajtok e még valamit, nem válaszoltam semmit sem, hanem egyszerűen magamhoz húztam és újra megcsókoltam.
Már nem kellett sem az én felsőmet, sem az övét levenni, mivel azt kint hagytuk a kanapén. S így gondolván egyet, végigsimítottam mesztelen felsőtestén, miközben két lábammal átöleltem a törzsét, szinte lábaim közé tuszakolva őt, de mindezt csak azért, hogy érezhessem őt.
Még nem voltam férfival életem során, de úgy éreztem, tudom, hogy mi a módja annak, hogy az övé legyek. Most és mindenkor.
Amikor először találkoztunk, nem tudtam még, hogy ez lesz. Hiszen csak ott álltunk egymás előtt az erdőben, ő elf, én ember... de az igazat megvallva, nem igazán érdekel a faji különbség, hiszen születtek már olyan lények, amelyek erősebbek lettek az évek során. Így hát ez engem is hidegen hagy... most csak mi számítunk.

//Nincs bennem több ihlet hirtelen... :DD//
Vissza az elejére Go down
Neluldor Ken'Sha

Neluldor Ken'Sha


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2011. Jul. 25.

Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 3:42 pm

Életem addigi legszebb éjszakája volt. Volt miért küzdenem. Volt oka annak, hogy éljek. Éreztem, hogy ezután mindig várni fognak rám, nem vagyok egyedül, nem bajtársaim vannak, akik plussz két aranyért képesek hátba szúrni. Éreztem, hogy ez több ennél. Több egy gyűrűnél, több egy pillanatnál. Talán több egy életnél is.
Így hagytam, hogy az ágyékomat elöntő forróság, a bennem tomboló vágyak ne maradjanak elfojtva. Több volt ebben, mint a testiség, lelkeink összehangolódtak, mint egy hangszer húrjai, melyek együttes hangzása adja ki a megfelelő akkordot. Hagytam, had húzzon magára, s megcselekedtem, amit meg kellett. AZ ösztöneim, s az érzelmeim vezettek. Innen már ha akartunk volna sem tudtunk volna megállni. Két nappal ezelőtt még egy vadász voltam az erdőben. Most pedig egy drakojan társa. Gyorsan változnak a dolgok, de van, ami örök marad.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lakónegyed   Lakónegyed - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lakónegyed
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Lakónegyed
» Felsőbb lakónegyed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Dragonia-
Ugrás: