Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Park - Page 6 EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Park - Page 6 EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Park - Page 6 EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Park - Page 6 EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Park - Page 6 EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Park - Page 6 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Park - Page 6 EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Park - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Park - Page 6 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Assadar
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Blaide
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Syla Breeze
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Terax Inferno
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Issle Iumi
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Tira
Park - Page 6 I_vote_lcapPark - Page 6 I_voting_barPark - Page 6 I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Park

Go down 
+6
Assadar
Merartyr Archerquester
Samaranth Elyon Fillway
Terax Inferno
Shin Ki Ki
Caralden Yosa
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 8:08 am

-Honnan is jöttem? Már olyan rég utazom, hogy már nem is nagyon tudom, de azt hiszem Normere. Igen, Normere. Most már emlékszem. Tudod, ha az ember nincs otthon akkor elfelejt egy két dolgot.
~Sosem hittem volna, hogy ekkorát hazudok. Na, mindegy. Remélem, hogy nem jön rá semmire. Nem hiányzik egy olyan a nyakamba aki meg akar ölni. Elegem van már, hogy meg akarnak ölni.~
Feltekintettem az égre és sóhajtottam egyet. A felhők nagyon hasonlítottak az otthoniakra. Már majdnem elkezdtem sírni, de végül még se. Viszont a fű amin álltunk egy kicsit megnőtt.
~Hoppá, nem figyeltem magamra.~
Gyorsan a fűre koncentráltam, hogy visszanőjön.
-Milyen érdekes, a fű megnőtt és milyen gyorsan össze is ment. Szerinted ez nem érdekes?-mondtam meglepődött hangon hát, ha nem leszek gyanús.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 3:09 pm

-De, érdekes.
~Lehet, hogy van egy Eitri a közelben? Látni még nem láttam egyet sem, de már hallottam róluk. De rajtunk kívül elég kevesen vannak itt. Lehet hogy Death az? De akkor miért említette meg a füvet, hogy ne bukjon le?~
-Szerinted is furcsa ez a fiú Drék?- súgtam oda halkan a sárkányomnak. Drék pedig rábólintott.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Nov. 27, 2011 1:27 pm

-Hahó!-kiáltottam fel
-Mi ez a sugdolózás? Csak nincs valami baj? Nem akarok erőszakosnak tűnni, de nem szeretem ha valaki a hátam mögött beszél. Szóval, miről van szó?
~Lehet, hogy lebuktam. Esetleg megsejtették, hogy mi vagyok. Ha igen akkor nagyon nagy bajban vagyok. Úgy fogok járni, mint a családom. Nem akarom, hogy megöljenek. De így is eleget menekültem. Ha támadásba lendül az egyetlen esélyem, hogy elmenekülök. Egy drakojan ellen semmi esélyem, ráadásul még az se biztos, hogy el tudok menekülni. Mi lesz velem?~
-Na, had halljam. Miről is van szó? Csak nem akartok valamivel megvádolni? Ha hiányzik valamid nem én loptam el. Mint látod nem sok mindenem van és nem is lenne hova tennem. Nos?
~Ha lebukok nekem végem és itt a vég. Vagy elvisznek valami laborba ahol kísérleteznek rajtam mindenfélét. Ha szerencsém van az angyalok segítenek, vagy talán még ők is elítélnek minket? Ki tudja? Lesz ami lesz, én harcolok ha kell. De nem akarok.~
-Na, na na?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Nov. 27, 2011 1:38 pm

// Hali, baj ha beszállok?Smile//

Nyújtózkodtam egyet a levegőben. Rég volt már, hogy kimozdultam volna Tyropiából, hogy szórakozzak egy jót. Hm... Egy éve... Hát, ezek szerint most ideje lenne visszahozni a régi időket, csakhogy keresztbe tegyek a Tanácsnak. Úgyis rég volt már hogy megpörkölték a szárnyam.
Lenéztem a földre. Alattam pont egy fa volt. Most hogy így belegondolok, talán jó lenne aludni egy jót, így célba vettem a fát. Felülről Közelítettem meg. Hogy miért? Mert feltűnt az a két idegen ott lent.
Kiváncsi voltam, hogy mit csinálhatnak itt, főleg egy eitri egy drakojannal. De azért trükkös. Megnő a fű, de azt mondja, hogy nem ő az. Hm...
Leszálltam az egyik lentebb lévő ágra, s figyeltem őket.Kicsit meglepett mikor az eitri kiakadt. Hm... lehet még jól jött, hogy itt leszek?


A hozzászólást Asrina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 02, 2011 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Nov. 27, 2011 4:22 pm

//Engem nem zavar. Smile //

-Nyugi nem vádollak semmivel. Csak azt kérdeztem Dréktől hogy nem éhes-e.
~Jól felkapta a vizet. Biztos hogy ő az eitri.~
Már megakartam kérdezni hogy ő az-e. De Drék megbökte a hátam.
-Mi az Drék? Valami baj van?
A sárkány fölnézett a fára. Én pedig követtem a tekintetét és észre vettem egy lányt az ágak közöt.
-Nem illik mások után leskelődni. Lejönnél a fáról?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyPént. Dec. 02, 2011 3:33 pm

Hát... Ez aztán gyors volt. Jó hamar kiszúrt, de hát ez van. Most akkor le kelle szállnom. Vaaagy, mi lenne ha eljátszanám, hogy nem is hallottam? Végülis miért ne? Angyal vagyok, nem bánthat. Na jó nem, ahhoz túl jó szívem van.... De mondjuk megtréfálhatnám. Hm... Végül is miért ne. Leugrottam a faágról, s mosolyogva néztem a két idegent. Na meg a sárkányt, a legfőbb lebuktatómat.
- Helló. - köszöntem oda, majd vigyorogva hozzátettem. - Nem is leskelődtem.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:10 pm

//Engem se zavar.//

Jaj, egyre többen vagyunk és lehet, hogy lebukok.-mondtam halkan.
Majd a számhoz kaptam a kezem. Nem gondolkodtam, ha ezt meghallották nekem végem és, ha sejtenek valamit rögtön mondani fogják, hogy eitri vagyok.
-Ki vagy te? Miért figyeltél minket és mi vagy? Biztos nem vagy ember, azt még én is megérzem. Ugye Drakon?
Adtam át a szólás lehetőségét ezzel is elterelve a témát a lebukásom esélyéről. Hát ha nem gondolják azt, hogy nem ember vagyok.
-Honnan jöttél és mit akarsz?-kérdeztem az után, hogy válaszolt.
Látszott rajtam, hogy ideges vagyok már és nagyon nem lepődnék meg, ha lebuknék. Már csak abban reménykedek, hogy nem támadnak meg. Elkezdtem magamban szorítani, hogy életben hagyjanak.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyPént. Dec. 09, 2011 5:02 pm

Hm... Ez az eitri jó hangosan beszél... Vicces... Na de nézzük csak, hogy válaszoljak úgy a kérdésekre, hogy ne jöjjön rá, hogy mi vagyok.
- Hm...Nos a nevem Asrina, és én... öööö.... hát igen, ember nem vagyok, az biztos, De meghagyom nektek, hogy kitaláljátok.
Honnan jöttem? Hm... milyen tipikus kérdések ezek.
- Az égből pottyantam ide. - végül még nem is hazudok, mert a fáról másztam le, oda pedig az égből kerültem oda. - és csak pihenni akartam, de ti leszólítottatok, megkértelek hogy jöjjek le a fáról, ezzel se hagyva engem aludni, és most itt nyaggattok, hogy mit akarok. Na szerintetek mit szeretnék most?
- Közben hol az egyikre, hol a másikra néztem. Az eitrin látszott hol fél. Mit hisz, hogy majd megesszük? Valószinű. Lehet, hogy ki kellene próbálni milyen az eitri- husi. Még lehet bevezetnék az angyalkosztba is.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 10:01 am

~Hogy ha tippelnem kéne akkor azt mondanám, hogy ő egy angyal az aurájából ítélve. De ez most mindegy.~
-Nem tudod megmondani hogy nincs-e egy eitri a közelben?
~Sejtem hogy Death az, de biztos ami biztos megkérdezem őt is.~
-Tényleg még a nevedet sem mondtad. Elárulnád?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 1:35 pm

Hm... de kiváncsi.
- Eitri? Nem nincs. Azt érezném, nem gondolod? - mosolyogtam ártatlanul.
- Mit akarsz te egy eitritől? - kérdeztem kiváncsian. - Egy drakojannak mi dolga lehet egy eitrivel. Mert Drakojan vagy ugye? Mármint a sárkányból itélve. Mellesleg hogy hívják? Nagyon szép. - mosolyogtam, majd közelebb léptem a sárkányhoz. neonsárkány.
- Te is így gondolod, Death? - mosolygott az eitrire.


A hozzászólást Asrina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 11, 2011 3:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Dec. 11, 2011 2:30 pm

-Nem is tudom. Még soha nem láttam sárkányt.
Óvatosan közelebb mentem a sárkányhoz és megsimogattam a fejét. Csodálkoztam, hogy nem harapta le a kezem, de azért meg is örültem neki.
-Nagyon szép sárkány és igen tűzsárkány lehet.
-Tényleg, mit akarsz Eitritől? Csak nem meg akarod ölni? Remélem nem, mivel én találkoztam már eggyel és békés lény. Csak az a baj, hogy vadásznak rájuk és ezért bujkálnak. Talán, ha nem vadásznának rájuk akkor többet is láthatnánk belőlük. Szóval kérlek, ha van gyilkos szándékod ellene akkor ne tedd meg. Ők ártatlan lények és nem kéne elítélni őket. Nos, mit válaszolsz?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Dec. 11, 2011 3:41 pm

//Death, As léci javítsátok már ki neonsárkányra a tűzsárkányt, mert megkaptam rá a moderátori engedélyt. Köszi.//

-Dehogy akarom megölni. Csak még soha nem találkoztam egyel sem ezért szeretnék eggyel látni. Én csak hallottam róluk ezért van sejtésem a képességeikről és az aurájukról. És különben is csak azt ölöm meg aki az utamba áll.
~Tényleg nem lenne itt egy eitri sem? Vagy csak Death-et védi az a lány?~
-Tényleg még mindig nem mondtad a neved. Elárulnád?
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Dec. 11, 2011 3:48 pm

-Hol voltál te, mikor bemutatkoztam? - sóhajtottam fel, mikozben a fejem fogtam, majd jó hangosan megmondtam a nevem.
- Asrina vagyok. - mosolygott rá.
Szóval csak azokat öli meg akik az utjába állnak? Hm... Nézzük csak mit reagál arra, ha én beállok elé.
- Na, most az utadban állok:) Meghalok? - kérdeztem vigyorogva. Hát igen. Szeretek bohóckodni. Ha úgy vesszük, ez a lételemem.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:24 pm

-Bocsi, lehet hogy elgondolkodtam mikor bemutatkoztál. Viszont ha én még nem mondtam a neven akkor most bemutatkozok. A nevem Surá Drákon.
~Kicsit kínos. Lehet hogy Death-en gondolkodtam.~
-És amikor azt mondtam hogy "azt ölöm meg aki az utamba áll" akkor nem erre gondoltam. Hanem arra ha a bátyám megtalálásáról van szó...-itt félbeszakítottam a mondatot, mert már így is sokat mondtam.
- Na mindegy.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 8:47 pm

- Igen, tudom a neved. - mosolyogtam rá.
- Mert mi történt a bátyáddal? - kérdeztem komoly arccal. Bár volt egy sejtésem. Mintha már hallottam volna az esetről. De lehet hogy keverem a dolgokat.
Pfu.... most úgy megölelném. Olyan szomorú lett, mármint a kisugárzása. Kajakra, mindjárt megölelem. Ezzel odalépett hozzá, és átölelte.
- Gondoltam adok egy kis szeretetet.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyKedd Dec. 13, 2011 6:31 pm

-Köszönöm.
Már majdnem kicsordult a könnyem de végül vissza fojtottam.
-Bocsánat, de a bátyámról most nem szeretnék beszélni.
~De lehet, hogy hallottak valamit Joeról. Meg kéne kérdeznem? Most még inkább nem. Majd esetleg később.~
Miközben beszélgettünk Drék is elszomorodott.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzer. Dec. 14, 2011 3:23 pm

-Értem. De ha van kedved róla beszélni meghallgatlak. - mosolyogtam rá. Hiszen angyalok egyik feladata az emberek boldogságának őrzése...Meg persze a többi fajé is. Rénéztem a sárkányra, és láttam, hogy szomorú. Na, úgy látszik, hogy ragályos egy kór ez a szomorúság. Aztán odaléptem hozzá, megsimogattam a fejét és nyomtam az orrára egy puszit.
- CSakhogy te se legyél szomorú. - Érdekes. Ritkán látni neonsárkányt.
- Hogy tettél szert egy ilyen ritkaságra? - kérdeztem kiváncsian Drákontól.
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzer. Dec. 14, 2011 4:53 pm

-Hát úgy, hogy a családunkban volt egy olyan szokás, hogy ha valaki betölti a 6 éves kort akkor kap egy kölyöksárkányt és onnantól ő neveli azt. Tulajdonképpen a családomtól kaptam Dréket ezért nem tudom, hogy honnan van. Kétséges is volt hogy magam mellé tudom őt állítani.
Hisz tudod milyen makacsok a neonsárkányok, csak akkor csatlakoznak valakihez ha azt saját akaratukból teszik. De Drékkel nagyon jól megértjük egymást. Nem igaz?- kérdeztem Dréktől és ő rábólintott.
~Tényleg most jut eszembe, hogy Joenak is neonsárkánya van. Őneki honnan lehet? Csak mert soha nem beszélt róla. Lehet, hogy ő valahonnan máshonnan szerezte? Mintha hallottam volna ezt már valakitől. De kitől?~
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyPént. Dec. 16, 2011 2:38 pm

-Ki, hogy, merre? Nem értek semmit ebből. Na, de mindegy is, segítek ha tudok. Megbízok abban, aki ilyen érzelmeket táplál más iránt. Elmondom azt amit már valószínűleg ti is tudtok. Én egy Eitri vagyok.
~Ne haljak, ne haljak meg.~ Gondoltam magamban. Kíváncsi voltam, hogy mit válaszolnak erre. Remélem, hogy jól fogadják és a végén még egy csapat leszünk. De most meglátjuk.
-Fa! Kérlek adj nekünk egy kis almát és, ha értesz engem akkor a gyökereiddel nyúlj fel. Köszönöm!
A fa így is tett. Almák estek le az égből és egy gyökér kezdett előbukni a fű alól.
-Gondoltam, kell egy bizonyíték.-mondtam miközben ettem az almát.
-Nagyon finom. Nos, mit szóltok?
Majd közben odamentem a fához és suttogtam neki:
-Védj meg!
-Nos?-kérdeztem fennhangon
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyPént. Dec. 16, 2011 4:33 pm

-Az igaz, hogy egy ideje már tudom. És szerintem As is tudta. De miért növesztetted meg a füvet? Nem figyeltél oda vagy mi? És ha nem akkor miért? Csak mert akkor épp az eget bámultad. Talán valamire visszaemlékeztél? De ha érzékenyen érint akkor ne beszélj róla! Oké?
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 7:03 pm

-Az őszintét megvallva, nem figyeltem. Azon izgultam, hogy ne bukjak le. Mivel az én fajtámat üldözik és mindenki le akar vadászni minket. Tudod kevesen vagyunk és a vadászoknak nagyon jó trófea lehetnénk. Ezért is nagyon óvatosak vagyunk és senkiben sem bízunk meg. Had ne mutassam meg az igazi formámat, nem szeretném, hogy rám támadjanak. Gondolom egyetértetek.
Pár perces csend.
-Örülök, hogy támadtál meg rögtön. Mondjuk a fa megmentett volna. Ugye feltűnt, hogy nem egy gyökere a felszín felett van. Én a növények nyelvét értem és ők segítenek nekem. De ezt nem fedem fel teljesen.
Megkönnyebbültem és nagyon megörültem.
-Nagyon szép a sárkányod. Hol kaphatok ilyet? Már régóta gondolkodok azon, hogy kéne egy sárkány. Tudjátok Eitriként a természet minden formáját imádom. Nos?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 7:14 pm

-Nem tudom, hogy hol találsz. Mint már mondtam a családomtól kaptam Dréket. És ha tudnám is nem biztos, hogy csatlakozna hozzád egy neonsárkány. Hisz tudod milyen makacsok.- mondtam mosolyogva.
Közben felvettem egy almát a földről és elkezdtem enni.
-Ez finom. Te nem kérsz Drék.- kérdeztem mosolyogva. Drék rögtön csóválni kezdete a fejét.
Vissza az elejére Go down
Death Oi

Death Oi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Nov. 13.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 7:29 pm

-Van más sárkány akivel összebarátkozhatok és csapatot alkothatunk?-kérdeztem érdeklődve
Nagyon szeretnék már egy sárkányt és jó lenne megismerni őket is. Fontos lenne egyet szerezni.
-Olyan jó lenne egy sárkány. Mivel ha lenne, akkor biztosabban mozognék a városokban és viselkednék úgy, mint most veled. Szerintem ezt te is díjaznád.
Leültem és a fa gyökerei körbeöleltek. Nagyon féltett engem a fa.
-Ne félts, mert tudok vigyázni magamra. Főleg, ha ők ketten velem tartanak és együtt kalandozunk. Szóval nyugalom.
A fa elengedett és felálltam.
-Nos?
Vissza az elejére Go down
Surá Drákon

Surá Drákon


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Nov. 13.
Age : 26

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 8:09 pm

-Persze, hogy vannak. Összesen 12 sárkányfajról tudok. De lehet hogy több is él. És igazad van díjaznám mert akkor magabiztosabb lennél. Nemcsak a harcban, de másokkal is. Végül is ha valaki melletted van akkor sokkal magabiztosabb vagy minden téren.
Vissza az elejére Go down
Asrina

Asrina


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2010. May. 21.

Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 4:40 pm

-Hm... és ettől féltél? - kérdeztem mosolyogva Deathet. - Nem bánt senki sem.
Aztán figyelemmel kisértem a beszélgetésüket. A sárkányokról folyt a vita. Még hogy csak 12. Hát... végül is az emberek nem ismerik az új fajt. Bár, talán ideje lenne elkezdeni hírt adni neki. Mondjuk lehetnének ők a terjesztői.
- Nem, nem csak 12 van. Van egy új faj, melyet nem rég fedeztek fel az angyalok. Azt mondják nálunk, hogy valamelyik tanácstag alkotta. Hatalmas, nagyobb mint egy feketesárkány. Hófehér pikkelyes bőre van. Szeme olyanok akár a vakoké, ám mégis, tisztán lát mindent. Hatalmas szárnyak fedik a hátát, de nem csak egy pár, hanem több: 3. Éles fogai és karmai a démonok pusztására specializálódott, mert hogy ő ezekkel a lényekkel táplálkozik. Elég ritkaság, legalábbis ezt mondják. - majd megvontam a vállam.
- Bár mindez csak pletyka.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Játéktér :: Lunaton-
Ugrás: