Salonir - Egy új kor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az istenek korában
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Folyó
Scharcus EmptyVas. Szept. 27, 2015 2:01 am by Syla Breeze

» Palota
Scharcus EmptyKedd Feb. 03, 2015 8:45 pm by Zach Shadowstay

» Központ
Scharcus EmptySzomb. Nov. 08, 2014 9:27 pm by Blaide

» Erdő
Scharcus EmptyPént. Nov. 07, 2014 11:21 pm by Syla Breeze

» Medvék birodalma
Scharcus EmptySzer. Aug. 13, 2014 7:24 pm by Penge

» Kiképzőtelep
Scharcus EmptyHétf. Jún. 30, 2014 9:43 pm by Celorn

» Dazira
Scharcus EmptyPént. Feb. 28, 2014 8:42 pm by Caralden Yosa

» Nyugati piacnegyed
Scharcus EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:50 am by Blaide

» Syla Breeze
Scharcus EmptySzomb. Feb. 22, 2014 12:14 am by Syla Breeze

Top posters
Caralden Yosa
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Assadar
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Merartyr Archerquester
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Blaide
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Syla Breeze
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Samaranth Elyon Fillway
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Terax Inferno
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Shin Ki Ki
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Issle Iumi
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Tira
Scharcus I_vote_lcapScharcus I_voting_barScharcus I_vote_rcap 
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (25 fő) Szer. Okt. 27, 2021 2:35 pm-kor volt itt.

 

 Scharcus

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Scharcus

Scharcus


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Jul. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : BudaPest

Scharcus Empty
TémanyitásTárgy: Scharcus   Scharcus EmptyPént. Júl. 29, 2011 7:31 pm

Név: Scharcus

Kor: ismeretlen (kb. 28)

Nem: férfi

Faj: ember/harcos

Város: Lunaton

Felszerelés: hátán egy kétkezes kard, néhány kés elrejtve a testén, és bájitalok, bár nem lehet tudni hogy mire jók

Küllem: rövid fekete haj, kb. 200 cm magas elnyűtt ruha, tele van zsebekkel amiknek legtöbbjében van valami

Jellem: nyugott megfontolt, nem túl múvelt, kíváncsi, morcos, feledékeny

Múlt(pontosabban jelen): Arra ébredtem hogy valami nagyon nyomja a hátam. Felültem és körülnéztem. Egy kard hevert tőlem pár lépésre, mellete két hatalmas pohár feküdt. Felkeltem a földről, felvettem a kardot, nem tudtam miért, de ösztönösen a hüvelyébe csúsztattam, és elindultam ki a sikátorból. Az eggyik lábam nagyon fájt, de nem emlékeztem semmire se a tegnapból, se azelötről. Elindúltam és elkezdtem vizsgálgatni magam. Egy hosszú sál volt a nyakamon a végébe belehímezve az hogy H. U.. De vajon mit jelent ez? Elkezdtem átkutatni a zsebeim. Az egyikben egy fehér tol volt, a másikban néhány fiola mindegyikben más színű lötty. Találtam egy kést a kabátom ujjában, valamint egy hajcsomót rákötve, majd néhány zseb átkutatása után találtam egy nyomot. Előkerült egy kis papírfecni, ráírva hogy "Rekettye fogadó". Kérdezősködtem kicsit, majd egy ember elvezetett a város talán legrozogább épületébe.
A fogadóban öt embert lehetett látni, s ebből csak ketten mutatták meg az arcukat. Az eggyik a csapos, nyúlánk férfi, a másik egy fekete bőrű amber volt akí rádőlva az asztalára elaludt. A három másik vendég csukja alá rejtette az arcát, és az egész helyen nyomott hangulat volt. Odaléptem a pultoshoz aki erre rámmosolygot és nyájasan megszólalt.
-Scharcus úr! De jó hogy ujra látom. A szobája készen áll ha felmenne.
Közben elővett egy üveg pálinkát és a kezembe nyomta. De már előrébb haladtunk hisz tudtam a nevem. ^^
-Én is örülök a találkozásnak, de tudja nem nagyon emlékszem a tegnapra. Mi történt velem? Hol volta? Mit csináltam?
-Tegnap? - elkerekedett a csapos szeme, majd csalfa mosoj röppent az arcára. - Hóhóhó! Egész jó. Most majdnem bedőltem... De emlékszem én hogy utoljára egy hónapja találkoztunk...
-Egy hónapja? Ez most meglepett. Az igazság az hogy nem emlékszem semmire. És örülnék ha maga tudna segíteni.
Ezután egy igen érdekes beszélgetés következett aminek az a lényege, hogy tíz évre előre van bérelve egy szobám ebben a fogadóban, és ide leginkább álnevet használva csukja alatt bűnözők vagy szökevények jönnek. Ezért a nevem lehet hogy nem Scarcus. És semmit nem mondtam a csaposnak a múltamról. Átnéztem még néhány zsebem, és megtaláltam a tárcám amiben néhány arany volt. A szobámban semmi nem volt ami más nyomot mutatott volna, ezért lepihentem, és még most sincs semmi amin elindulhatnék.

És ezután jön minden kaland stb. ezek során néha eszembe jut egy emlékfoszlány, találok tárgyakat amiknek valamijen szerepük van a múltamban és egyre bővitem az előtörténetemet. Valamint nem minden zsebben tudom hogy mi van, és nem mindenről tudom hogy mi, ezért a kalandok során, kipróbálom őket stb.

Utolsó változtatás ideje 2011. 07. 30. 9:41 (helyesírási hibák).


A hozzászólást Scharcus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 30, 2011 9:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caralden Yosa
Admin
Admin
Caralden Yosa


Hozzászólások száma : 357
Join date : 2010. Apr. 04.
Age : 29
Tartózkodási hely : Veneficus Academi

Scharcus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scharcus   Scharcus EmptyPént. Júl. 29, 2011 10:08 pm

Üdv!
Ragozásra figyelj! Úgy igazából nincs vele semmi bajom, sőt, amiért írtál előtörténetet is, ezért +5 pont a jutalmad, amit hozzábiggyeszthetsz adatlapodon a pontjaidhoz!
Vissza az elejére Go down
https://salonirthenewage3.hungarianforum.net
 
Scharcus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utcák
» Scharcus
» Scharcus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Salonir - Egy új kor :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: